61.FK Příbram3321:5525

Zprávy

• Boleslav si zahraje o Evropskou ligu. S Bohemians prohrála, ale uhájila náskok z prvního zápasu

07/07/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Mladé Boleslavi podruhé za sebou ovládli ve FORTUNA:LIZE nadstavbovou skupinu o Evropu a postoupili do kvalifikačního duelu o účast v 2. předkole Evropské ligy, který se odehraje v neděli na hřišti pátého týmu skupiny o titul. Středočeši sice v odvetném utkání finále prohráli 1:2 na stadionu Bohemians 1905, ale úvodní zápas vyhráli 3:0.
    • Boleslav bude v odvetě proti Bohemians hájit tříbrankový náskok

07/07/2020 | Preview
      Praha – Fotbalisté Mladé Boleslavi dnes budou v odvetě finále nadstavbové skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY hájit na hřišti Bohemians 1905 náskok 3:0 z úvodního domácího duelu. Vítěz si v neděli na stadionu pátého týmu skupiny o titul zahraje kvalifikační utkání o účast v 2. předkole Evropské ligy. Dnešní zápas v Ďolíčku má výkop ve 20:00.
    • Boleslav smetla Bohemians a rázně vykročila k zápasu o Evropu

04/07/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi zvítězili v úvodním utkání finále FORTUNA:LIGY nadstavbové skupiny o Evropu 3:0 nad Bohemians 1905 a vytvořili si výbornou pozici do úterní odvety na hřišti Pražanů. Středočeši rozhodli o výhře v rozmezí 43. a 58. minuty, kdy se dvakrát trefil Lukáš Budínský a jednou Jakub Fulnek. Vítěz finále se utká s pátým týmem ligové skupiny o titul v kvalifikačním zápase o Evropskou ligu, který je na programu v neděli 12. července.
    • Boleslav hostí ve skupině o Evropu doma Bohemians

04/07/2020 | Preview
      Mladá Boleslav - V úvodním zápase finále skupiny o Evropu vyzve doma Mladá Boleslav fotbalisty Bohemians Praha 1905. Soupeři se budou měřit ve dvou zápasech. Na sobotní duel v úterý naváže odveta v Ďolíčku. Zápasy skupiny o záchranu jsou odloženy.
    • Bohemians vyhráli nad Slováckem a postupují do finále skupiny o Evropu

27/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v odvetě semifinále nadstavbové skupiny o Evropu stejně jako v úvodním utkání Slovácko 2:1 a postoupili do finále, v němž vyzvou Mladou Boleslav. Hosté v Ďolíčku vedli od druhé minuty po gólu Václava Jurečky, ale střídající Jhon Mosquera v nastavení druhého poločasu dvěma brankami otočil skóre. Slovácku skončila sezona ve FORTUNA:LIZE. Bohemians čekají minimálně dvě utkání.
    • Bohemians 1905 na úvod skupiny o Evropu vyhráli 2:1 na Slovácku

21/06/2020 | Reportáže
      U. Hradiště - V prvním semifinálovém duelu ligové nadstavby ve skupině o Evropu zvítězili fotbalisté Bohemians 1905 na Slovácku 2:1, oba jejich góly musel ovšem posvětit videorozhodčí kvůli možnému ofsajdu. Poprvé v 15. minutě při trefě Kamila Vacka, podruhé v 87. minutě, kdy skóroval Petr Hronek. Za domácí v nastavení první půle vyrovnal Marek Havlík.
    • Bohemians překvapili Jablonec, výhru trefili v první čtvrthodině

14/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 ve 30. kole FORTUNA:LIGY porazili 3:0 Jablonec, základní část zakončili na osmém místě a v semifinále skupiny o Evropu vyzvou deváté Slovácko. O výhru Pražanů se postarali Jhon Mosquera, Martin Dostál a Petr Hronek. Jablonec, který čeká elitní skupina o titul, i kvůli výhře Sparty na Slovácku 2:0 klesl na čtvrté místo.
    • Klokani na Slovácku proti desíti brali těsnou výhru

10/06/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili ve 29. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 2:1 a zaznamenali tak třetí vítězství v řadě na hřištích soupeřů. Pražané vedli už po čtvrthodině góly Matěje Pulkraba a Romana Květa 2:0, za domácí korigoval na konci první půle Vlastimil Daníček.
    • Sparta vyhrála potřetí v řadě, duel s Bohemians rozhodl střídající Tetteh

06/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty zvítězili v 28. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Bohemians 1905 1:0 a posunuli se na čtvrté místo s dvoubodovou ztrátou na třetí Liberec. Třetí výhru Letenských po sobě zařídil v 84. minutě Benjamin Tetteh. Naopak vršovický celek nenavázal na předchozí čtyři výhry a zůstal desátý.
    • Bohemians jedou! Čtvrtou výhru v řadě vystřelil Pulkrab

03/06/2020 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v 27. kole FORTUNA:LIGY v Opavě 1:0. Dlouho vyrovnaný zápas rozhodla 72. minuta, kdy se trefil Matěj Pulkrab. Pražané v nejvyšší soutěži vyhráli počtvrté za sebou a v tabulce poskočili do elitní desítky. Naopak Slezané čtyři kola nezvítězili a na předposledním místě mají nadále jen bodový náskok na Příbram.
    • Bohemians zvítězili nad Budějovicemi a dotáhli se v tabulce na Olomouc

31/05/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians porazili v 26. kole FORTUNA:LIGY České Budějovice 3:2 a po středečním triumfu 4:0 nad Teplicemi bodovali naplno i ve druhém duelu po koronavirové pauze. "Klokani" se třetí výhrou po sobě dotáhli na desátou Olomouc, která drží poslední příčku znamenající start v nadstavbové skupině o Evropu. Výhru Pražanů zařídili Till Schumacher, Jan Vodháněl a Matěj Pulkrab, za hosty se prosadili Ivan Schranz a Ivo Táborský. Dynamo, které hrálo od 47. minuty bez vyloučeného Tomáše Sivoka, prohrálo čtvrté kolo po sobě a je osmé.
    • Teplice nenavázaly na předchozí výhru nad Libercem, Bohemians podlehly 0:4

27/05/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians porazili doma v prvním utkání po koronavirové pauze Teplice 4:0. Tři body zařídili "Klokanům" v 25. kole Josef Jindřišek z penalty, Petr Hronek, vlastní gól Jevgenije Nazarova a Kamil Vacek. Pražané se díky druhé výhře za sebou přiblížili na rozdíl tří bodů desáté Olomouci, která drží poslední příčku zaručující start ve skupině o pohárovou Evropu. Hosté nenavázali na sobotní výhru 2:0 v dohrávce s Libercem a zůstali dvanáctí.
    • Jedenáctka 24. kola: Střelec z derby Tetteh, dvougólový Pulkrab

11/03/2020 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 24. kola sparťanského střelce z derby proti Slavii Benjamina Tetteha či dvougólového Matěje Pulkraba z Bohemians 1905. V sestavě se dále například nacházejí Štetina a Heča ze Sparty či Hůlka a Vaníček z Bohemians.
    • Bohemians se dočkali první výhry na hřišti soupeře, ve Zlíně uspěli 3:2

07/03/2020 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili ve 24. kole FORTUNA:LIGY ve Zlíně 3:2 a připsali si první venkovní výhru v této sezoně nejvyšší soutěže. Dvě branky "Klokanů" vstřelil Matěj Pulkrab, jednu přidal Antonín Vaníček. Za domácí snižovali Dominik Simerský a Lamin Jawo. Zlín nedokázal vyhrát ani ve čtvrtém jarním zápase a zůstal na třináctém místě tabulky. Pražané si upevnili jedenáctou příčku.
    • Souboj Bohemians s Karvinou branku nenabídl

01/03/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali doma ve 23. kole FORTUNA:LIGY s Karvinou bez branek. Slezané neprohráli a neinkasovali ani ve třetím jarním utkání a z první barážové příčky v tabulce ztrácejí na třináctý Zlín dva body. Pražané na jaře bodovali podruhé a jsou jedenáctí.