16Bohemians Praha 190510:20

Zprávy

• Matoušek vystřelil dvěma góly výhru Jablonce nad Bohemians

12/07/2019 | Reportáže
      Jablonec – Nový ročník FORTUNA:LIGY začal výhrou Jablonce nad Bohemians 1905 2:0. Předehrávku prvního kola rozhodla dvěma góly letní posila domácích Jan Matoušek, který se trefil hned v úvodním soutěžním duelu za Severočechy. V 19. minutě otevřel skóre po brejku a v 84. minutě přidal pojistku netradičně hlavou. V nastavení byl ještě po druhé žluté kartě vyloučen hostující Daniel Köstl. "Klokani" nezvítězili v Jablonci v lize pošesté za sebou.
    • Nový ročník FORTUNA:LIGY zahájí duel Jablonce s Bohemians

12/07/2019 | Preview
      Jablonec – Zápasem mezi domácím Jabloncem a Bohemians 1905 začne v pátek v 18:00 nový ročník FORTUNA:LIGY. Čtvrtý celek uplynulé sezony a účastník druhého předkola Evropské ligy přivítá Pražany, kteří skončili třináctí a na poslední chvíli se vyhnuli baráži.
    • Bohemians zachránil ve FORTUNA:LIZE v nastavení gól kapitána Jindřiška

25/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v závěrečném kole skupiny o záchranu ve FORTUNA:LIZE s Opavou 1:1 a zajistili si účast v nejvyšší soutěži i pro příští sezonu. Příbram sice porazila pražskou Duklu 3:2 a bodově se "Klokanům" vyrovnala, těm však stačil k udržení mezi elitou bod díky lepšímu umístění v základní části. Domácí prohrávali od 67. minuty po gólu Jakuba Janetzkého, ale v páté minutě nastavení odvrátil baráž kapitán Josef Jindřišek.
    • Karviná bude hrát baráž, o výhře Bohemians rozhodl Jindřišek

18/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné prohráli doma v předposledním kole pětizápasové finále FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu s Bohemians 1905 0:1 a budou muset do baráže o nejvyšší soutěž. Slezané skončí na patnáctém místě tabulky a čeká je dvojutkání s druhým týmem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Jihlavou. Pražané se naopak posunuli na nesestupovou třináctou příčku a k definitivě udržení jim stačí v posledním kole získat bod. Zápas v Karviné rozhodl v 31. minutě kapitán "Klokanů" Josef Jindřišek.
    • Příbram poprvé vyhrála v Ďolíčku a odsunula Bohemians na barážovou pozici

14/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Příbrami zvítězili ve třetím kole skupiny o záchranu finále FORTUNA:LIGY na hřišti Bohemians 1905 4:1 a učinili důležitý krok k udržení mezi elitou. Ziskem tří bodů se dvě kola před koncem nadstavby posunuli o bod před čtvrté "Klokany" na třetí místo, která jako poslední zaručuje účast v příští sezoně.
    • Naděje Dukly klesly, s Bohemians po gólu Hůlky jen remizovala

03/05/2019 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Dukly remizovali doma v 1. kole skupiny o záchranu s Bohemians 1905 1:1 a udrželi naději na účast v baráži. Čtyři kola před koncem finále FORTUNA:LIGY ztrácejí na Karvinou, která má zápas k dobru, osm bodů. Domácí vedli po gólu Daniela Tetoura. Bod zachránil "Klokanům" Lukáš Hůlka.
    • Fitness data za 30. kolo: Nadvláda Bohemians

30/04/2019 | Aktuální zprávy
      Fitness data za 30. kolo ve znamení Bohemians Praha 1905. Klokani z Vršovic toho naběhali nejvíce ze všech týmů FORTUNA:LIGY. V individuálních statistikách kraloval rovněž hráč Bohemians Jan Záviška. Ten naběhal nejvíce metrů a navíc byl i společně se svým spoluhráčem Júsufem a Karlssonem ze Sparty sprinterem kola.
    • Slovácko se rozešlo s Bohemians smírně, oba celky čeká boj o záchranu

27/04/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Bohemians 1905 a oba celky tak čeká nadstavba o udržení v nejvyšší soutěži. Pražany poslal do vedení v prvním poločase David Bartek, za domácí vyrovnal Tomáš Zajíc.
    • Čekání na gól doma skončilo, Bohemians jediným gólem zdolali Jablonec

21/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 ve 29. kole FORTUNA:LIGY ukončili domácí střelecké trápení a porazili 1:0 Jablonec. Jedinou branku dal David Bartek a klokani před závěrečným kolem mají naději, že se vyhnou bojům o záchranu. Pro Severočechy porážka nic neznamenala, protože už před utkáním měli jistotu účasti ve skupině o titul.
    • Bohemians si pomohli v boji o záchranu výhrou v Teplicích

12/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v předehrávce 28. kola FORTUNA:LIGY v Teplicích 2:1 a výrazně si pomohli v boji o záchranu. Hosty poslal v úvodu druhé půle do vedení Martin Dostál, v 80. minutě sice srovnal Jan Kuchta, ale tři minuty před koncem rozhodl střídající Jakub Nečas, který byl v té chvíli na hřišti jen dvě minuty.
    • Teplice a Bohemians rozehrají 28. kolo FORTUNA:LIGY

12/04/2019 | Preview
      Předehrávka mezi Teplicemi a Bohemians 1905 otevře v pátek od 18:00 program 28. kola FORTUNA:LIGY. Severočeši chtějí navázat na dobrou formu na domácím hřišti a vítězstvím se přiblížit jistotě prostřední skupiny nadstavbové části a udržení v soutěži. Čtrnáctí "Klokani" by však rádi potvrdili pozici týmu, kterému se více daří venku, a získali body v boji o záchranu.
    • Klokani doma opět nevyhráli, s Boleslaví se rozešli bez branek

07/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians Praha remizovali v utkání 27. kola FORTUNA:LIGY s Mladou Boleslaví 0:0 a propadli se na 14. místo tabulky, na které jim hrozí baráž o udržení. Vršovický klub nevyhrál doma od prvního kola soutěže v červenci loňského roku. Hosté zůstávají jediným neporaženým týmem jara a stále se drží na šestém místě ve skupině, která bude hrát o titul a poháry.
    • Plzeň stáhla náskok Slavie na sedm bodů díky dramatické výhře nad Bohemians

31/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně udolali v 26. kole FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 3:2 a zabrali po dvou porážkách za sebou. Domácí ztratili dvoubrankové vedení, ale střídající Tomáš Chorý v 86. minutě dramatický zápas rozhodl. Úřadující mistři využili sobotního zaváhání pražských "S". Druhý tým tabulky se vedoucí Slavii přiblížil na sedm bodů a současně si vytvořil osmibodový náskok před třetí Spartou.