161.FK Příbram2115:4013

Zprávy

• Slavia po 26 zápasech prohrála, vršovické derby rozhodl pro Bohemians střídající Vodháněl

16/02/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie v úvodním jarním kole FORTUNA:LIGY překvapivě podlehli v Ďolíčku Bohemians 1905 0:1. Obhájci titulu v nejvyšší soutěži prohráli poprvé od loňského dubna a po 26 zápasech. Pražské derby rozhodl v 70. minutě po necelé půlminutě na trávníku střídající Jan Vodháněl. Náskok červenobílých v čele tabulky se po výhře druhé Plzně 3:0 v Opavě snížil na 13 bodů.
    • Bohemians podruhé v sezoně bodovali venku, z Olomouce vezou bod

14/12/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Bohemians 1905 ve 20. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Olomouci 1:1 a venku získali druhý bod v aktuální sezoně. "Klokany" poslal do vedení ve 30. minutě Milan Havel, krátce po přestávce odpověděl Šimon Falta. Sigma pražského soupeře porazila v jediném z posledních osmi utkání v nejvyšší soutěži a patří ji desáté místo. Bohemians jsou v neúplné tabulce třináctí.
    • Bohemians prohráli doma poprvé v sezoně, Baníku podlehli 0:2

06/12/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Ostravy v předehrávce 19. kola FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti Bohemians 1905 2:0. O první venkovní výhru Baníku v nejvyšší soutěži po šesti zápasech se ve druhém poločase zasloužili Dame Diop a Nemanja Kuzmanovič. "Klokani" doma v devátém utkání ligové sezony poprvé prohráli a v neúplné tabulce jsou jedenáctí. Ostravský tým poskočil na čtvrtou příčku.
    • Plzeň porazila nejtěsnějším možným rozdílem Bohemians

01/12/2019 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně v 18. kole FORTUNA:LIGY udolali Bohemians 1905 1:0 a na druhém místě tabulky mají pětibodový náskok na třetí Mladou Boleslav. Západočeši také stáhli náskok vedoucí Slavie na osm bodů, úřadující mistři však mají k dobru dnešní zápas s poslední Karvinou. O vítězství Viktorie rozhodl ve 32. minutě Lukáš Kalvach. "Klokani" dál čekají na první venkovní výhru v ligové sezoně. Z deseti zápasů podeváté prohráli.
    • Bohemians vyhráli nad Příbramí díky gólu Krcha dvě minuty před koncem

23/11/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 v 17. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Příbram 1:0. První triumf "Klokanů" po třech utkáních zařídil v 88. minutě Daniel Krch. Pražané v Ďolíčku nenašli přemožitele ani v osmém duelu této sezony nejvyšší soutěže. Naopak Středočeši nezvítězili deset kol po sobě.
    • Mladá Boleslav otočila proti Bohemians skóre během dvou minut

08/11/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola FORTUNA:LIGY udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku druhé půle během dvou minut otočili stav Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. V třetí nastavené minutě byl vyloučen hostující Michael Junior Ugwu. Domácí po dvou kolech naplno bodovali a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo. "Klokani" nevylepšili bilanci venku, kde získali v sezoně jen bod a jsou dvanáctí.
    • Bohemians se se Slováckem rozešli bez branek

01/11/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 15. kole FORTUNA:LIGY se Slováckem 0:0 a v Ďolíčku neprohráli ani posedmé v sezoně. Slovácko v nejvyšší soutěži po třech výhrách za sebou poprvé naplno nebodovalo, ale sérii neporazitelnosti natáhlo na šest kol. Bodově se dotáhlo na třetí Mladou Boleslav, která má k dobru sobotní souboj v Olomouci.
    • Malé pražské derby v jednoznačné režii Sparty

26/10/2019 | Reportáže
      Praha - Sparťanští fotbalisté v utkání 14. kola fotbalové ligy porazili v pražském derby Bohemians 1905 4:0 a navázali tak na stejně vysoké vítězství v předchozím domácím duelu proti Karviné. Se svým dnešním soupeřem Letenští neprohráli už 24. ligový zápas v řadě od roku 2001. O branky domácích se postarali Libor Kozák, Guélor Kanga, Martin Hašek a Semih Kaya. Hosté podali snaživý výkon, ale o gólovou radost je připravila střelecká nemohoucnost a výborný výkon brankáře Milana Heči.
    • Fotbalová střelnice míří na Spartu. Pobavte se na Letné s fanzónou od Fortuny

22/10/2019 | Aktuální zprávy
      Další pražské derby je už o víkendu tady. Tentokrát se uskuteční na Letné. Sparta se v rámci 14. kola FORTUNA:LIGY střetne s vršovickými Bohemians. Na ostře sledovanou bitvu dorazí i Fortuna fotbalová střelnice, která musí u takového zápasu být. Připravená bude pro fanoušky už v sobotu od 15:00 na Letné.
    • Bohemians pod novým trenérem Klusáčkem porazili Opavu

20/10/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 zdolali ve 13. kole FORTUNA:LIGY poslední Opavu 1:0 a v nejvyšší soutěži po čtyřech utkáních zvítězili. O triumfu "Klokanů" při obnovené premiéře trenéra Luďka Klusáčka rozhodl v 63. minutě Jan Vodháněl. Pražané v Ďolíčku neprohráli ani šesté ligové utkání v sezoně, naopak hosté už 11 kol po sobě nezvítězili.
    • Nováček z Českých Budějovic po třech porážkách zabral, odskákali to Bohemians

06/10/2019 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic porazili ve 12. kole FORTUNA:LIGY Bohemians 3:2. Za vítěze se trefil dvakrát David Ledecký, zbývající gól dal Ivan Schranz. Bohemians dvakrát snížili, když se gólově prosadili David Bartek a Jakub Rada. Jihočeši po třech porážkách za sebou bodovali a opustili poslední příčku. S jedenácti body se dostali na třináct pozici, Bohemians mají o bod více a zůstávají jedenáctí.
    • Zlín i v deseti ubránil v Ďolíčku remízu

20/09/2019 | Reportáže
      Praha - Série Bohemians 1905 bez domácího vítězství nad Zlínem se protáhla na sedm zápasů. Ani tentokrát se zeleno-bílí fotbalisté neradovali, utkání v pražském Ďolíčku skončilo remízou 2:2. Hostující Fastav v zápase dvakrát vedl, i přesto, že dohrával zápas po červené kartě Folprechta, dokázal uhrát cenný remízový výsledek.