18FK Mladá Boleslav32:90

Zprávy

• Olomouc díky dvěma gólům Housky porazila Bohemians, ti letos poprvé padli

11/09/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce v předehrávce 3. kola FORTUNA:LIGY porazili Bohemians 1905 3:0. Ve 42. minutě otevřel skóre David Houska, který pak v 85. minutě přidal z penalty pojistku. Vítězství Hanáků podtrhl v nastavení Mojmír Chytil. Pražané poprvé v ligové sezoně inkasovali a prohráli. Sigma i ve druhém domácím duelu zvítězila a v neúplné tabulce se dostala před "Klokany" na třetí místo.
    • FORTUNA:LIGA je po reprepauze zpět: 3. kolo odstartuje duel Olomouce a Bohemians

11/09/2020 | Preview
      Olomouc – FORTUNA:LIGA se po reprezentační pauze rozběhne dnešní předehrávkou 3. kola mezi Olomoucí a Bohemians 1905. Pražané budou na Andrově stadionu hájit neporazitelnost v ligové sezoně a zároveň i úspěšnou vzájemnou bilanci z předchozích zápasů. Utkání má výkop v 18:00.
    • Zbrojovka má první letošní bod, s Bohemians hrála bez branek

30/08/2020 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Brna ve druhém kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 0:0 s Bohemians 1905. Nováček soutěže získal první bod po návratu mezi elitu, „Klokani" mají po dvou duelech čtyři body a v nové sezoně ještě neinkasovali. V souboji těchto dvou týmů na hřišti Zbrojovky nepadl gól potřetí za sebou.
    • Bohemians v úvodu nové ligové sezony rozstříleli Boleslav 4:0

23/08/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 vstoupili do nové sezony FORTUNA:LIGY vysokou výhrou 4:0 nad Mladou Boleslaví. Za "Klokany" se postupně trefili David Puškáč, Josef Jindřišek z penalty a po změně stran David Bartek s Martinem Dostálem. Třemi asistencemi se na vítězství podílel Antonín Vaníček. Pražané porazili doma v lize Středočechy potřetí za sebou a v součtu s minulým ročníkem vyhráli šestý z posledních sedmi duelů nejvyšší soutěže.
    • Boleslav si zahraje o Evropskou ligu. S Bohemians prohrála, ale uhájila náskok z prvního zápasu

07/07/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Mladé Boleslavi podruhé za sebou ovládli ve FORTUNA:LIZE nadstavbovou skupinu o Evropu a postoupili do kvalifikačního duelu o účast v 2. předkole Evropské ligy, který se odehraje v neděli na hřišti pátého týmu skupiny o titul. Středočeši sice v odvetném utkání finále prohráli 1:2 na stadionu Bohemians 1905, ale úvodní zápas vyhráli 3:0.
    • Boleslav bude v odvetě proti Bohemians hájit tříbrankový náskok

07/07/2020 | Preview
      Praha – Fotbalisté Mladé Boleslavi dnes budou v odvetě finále nadstavbové skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY hájit na hřišti Bohemians 1905 náskok 3:0 z úvodního domácího duelu. Vítěz si v neděli na stadionu pátého týmu skupiny o titul zahraje kvalifikační utkání o účast v 2. předkole Evropské ligy. Dnešní zápas v Ďolíčku má výkop ve 20:00.
    • Boleslav smetla Bohemians a rázně vykročila k zápasu o Evropu

04/07/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi zvítězili v úvodním utkání finále FORTUNA:LIGY nadstavbové skupiny o Evropu 3:0 nad Bohemians 1905 a vytvořili si výbornou pozici do úterní odvety na hřišti Pražanů. Středočeši rozhodli o výhře v rozmezí 43. a 58. minuty, kdy se dvakrát trefil Lukáš Budínský a jednou Jakub Fulnek. Vítěz finále se utká s pátým týmem ligové skupiny o titul v kvalifikačním zápase o Evropskou ligu, který je na programu v neděli 12. července.
    • Boleslav hostí ve skupině o Evropu doma Bohemians

04/07/2020 | Preview
      Mladá Boleslav - V úvodním zápase finále skupiny o Evropu vyzve doma Mladá Boleslav fotbalisty Bohemians Praha 1905. Soupeři se budou měřit ve dvou zápasech. Na sobotní duel v úterý naváže odveta v Ďolíčku. Zápasy skupiny o záchranu jsou odloženy.
    • Bohemians vyhráli nad Slováckem a postupují do finále skupiny o Evropu

27/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v odvetě semifinále nadstavbové skupiny o Evropu stejně jako v úvodním utkání Slovácko 2:1 a postoupili do finále, v němž vyzvou Mladou Boleslav. Hosté v Ďolíčku vedli od druhé minuty po gólu Václava Jurečky, ale střídající Jhon Mosquera v nastavení druhého poločasu dvěma brankami otočil skóre. Slovácku skončila sezona ve FORTUNA:LIZE. Bohemians čekají minimálně dvě utkání.
    • Bohemians 1905 na úvod skupiny o Evropu vyhráli 2:1 na Slovácku

21/06/2020 | Reportáže
      U. Hradiště - V prvním semifinálovém duelu ligové nadstavby ve skupině o Evropu zvítězili fotbalisté Bohemians 1905 na Slovácku 2:1, oba jejich góly musel ovšem posvětit videorozhodčí kvůli možnému ofsajdu. Poprvé v 15. minutě při trefě Kamila Vacka, podruhé v 87. minutě, kdy skóroval Petr Hronek. Za domácí v nastavení první půle vyrovnal Marek Havlík.
    • Bohemians překvapili Jablonec, výhru trefili v první čtvrthodině

14/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 ve 30. kole FORTUNA:LIGY porazili 3:0 Jablonec, základní část zakončili na osmém místě a v semifinále skupiny o Evropu vyzvou deváté Slovácko. O výhru Pražanů se postarali Jhon Mosquera, Martin Dostál a Petr Hronek. Jablonec, který čeká elitní skupina o titul, i kvůli výhře Sparty na Slovácku 2:0 klesl na čtvrté místo.
    • Klokani na Slovácku proti desíti brali těsnou výhru

10/06/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili ve 29. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 2:1 a zaznamenali tak třetí vítězství v řadě na hřištích soupeřů. Pražané vedli už po čtvrthodině góly Matěje Pulkraba a Romana Květa 2:0, za domácí korigoval na konci první půle Vlastimil Daníček.
    • Sparta vyhrála potřetí v řadě, duel s Bohemians rozhodl střídající Tetteh

06/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty zvítězili v 28. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Bohemians 1905 1:0 a posunuli se na čtvrté místo s dvoubodovou ztrátou na třetí Liberec. Třetí výhru Letenských po sobě zařídil v 84. minutě Benjamin Tetteh. Naopak vršovický celek nenavázal na předchozí čtyři výhry a zůstal desátý.
    • Bohemians jedou! Čtvrtou výhru v řadě vystřelil Pulkrab

03/06/2020 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v 27. kole FORTUNA:LIGY v Opavě 1:0. Dlouho vyrovnaný zápas rozhodla 72. minuta, kdy se trefil Matěj Pulkrab. Pražané v nejvyšší soutěži vyhráli počtvrté za sebou a v tabulce poskočili do elitní desítky. Naopak Slezané čtyři kola nezvítězili a na předposledním místě mají nadále jen bodový náskok na Příbram.