16Slezský FC Opava167:2710

Zprávy

• Mladá Boleslav otočila proti Bohemians skóre během dvou minut

08/11/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola FORTUNA:LIGY udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku druhé půle během dvou minut otočili stav Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. V třetí nastavené minutě byl vyloučen hostující Michael Junior Ugwu. Domácí po dvou kolech naplno bodovali a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo. "Klokani" nevylepšili bilanci venku, kde získali v sezoně jen bod a jsou dvanáctí.
    • Bohemians se se Slováckem rozešli bez branek

01/11/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 15. kole FORTUNA:LIGY se Slováckem 0:0 a v Ďolíčku neprohráli ani posedmé v sezoně. Slovácko v nejvyšší soutěži po třech výhrách za sebou poprvé naplno nebodovalo, ale sérii neporazitelnosti natáhlo na šest kol. Bodově se dotáhlo na třetí Mladou Boleslav, která má k dobru sobotní souboj v Olomouci.
    • Malé pražské derby v jednoznačné režii Sparty

26/10/2019 | Reportáže
      Praha - Sparťanští fotbalisté v utkání 14. kola fotbalové ligy porazili v pražském derby Bohemians 1905 4:0 a navázali tak na stejně vysoké vítězství v předchozím domácím duelu proti Karviné. Se svým dnešním soupeřem Letenští neprohráli už 24. ligový zápas v řadě od roku 2001. O branky domácích se postarali Libor Kozák, Guélor Kanga, Martin Hašek a Semih Kaya. Hosté podali snaživý výkon, ale o gólovou radost je připravila střelecká nemohoucnost a výborný výkon brankáře Milana Heči.
    • Fotbalová střelnice míří na Spartu. Pobavte se na Letné s fanzónou od Fortuny

22/10/2019 | Aktuální zprávy
      Další pražské derby je už o víkendu tady. Tentokrát se uskuteční na Letné. Sparta se v rámci 14. kola FORTUNA:LIGY střetne s vršovickými Bohemians. Na ostře sledovanou bitvu dorazí i Fortuna fotbalová střelnice, která musí u takového zápasu být. Připravená bude pro fanoušky už v sobotu od 15:00 na Letné.
    • Bohemians pod novým trenérem Klusáčkem porazili Opavu

20/10/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 zdolali ve 13. kole FORTUNA:LIGY poslední Opavu 1:0 a v nejvyšší soutěži po čtyřech utkáních zvítězili. O triumfu "Klokanů" při obnovené premiéře trenéra Luďka Klusáčka rozhodl v 63. minutě Jan Vodháněl. Pražané v Ďolíčku neprohráli ani šesté ligové utkání v sezoně, naopak hosté už 11 kol po sobě nezvítězili.
    • Nováček z Českých Budějovic po třech porážkách zabral, odskákali to Bohemians

06/10/2019 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic porazili ve 12. kole FORTUNA:LIGY Bohemians 3:2. Za vítěze se trefil dvakrát David Ledecký, zbývající gól dal Ivan Schranz. Bohemians dvakrát snížili, když se gólově prosadili David Bartek a Jakub Rada. Jihočeši po třech porážkách za sebou bodovali a opustili poslední příčku. S jedenácti body se dostali na třináct pozici, Bohemians mají o bod více a zůstávají jedenáctí.
    • Zlín i v deseti ubránil v Ďolíčku remízu

20/09/2019 | Reportáže
      Praha - Série Bohemians 1905 bez domácího vítězství nad Zlínem se protáhla na sedm zápasů. Ani tentokrát se zeleno-bílí fotbalisté neradovali, utkání v pražském Ďolíčku skončilo remízou 2:2. Hostující Fastav v zápase dvakrát vedl, i přesto, že dohrával zápas po červené kartě Folprechta, dokázal uhrát cenný remízový výsledek.
    • V utkání mezi Karvinou a Bohemians gól nepadl

15/09/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Bohemians 1905 v devátém kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 v Karviné a na pátý pokus v sezoně bodovali venku. Slezané naopak potřetí za sebou vyšli doma střelecky naprázdno a ve čtyřech zápasech před vlastními fanoušky stále nevyhráli.
    • Vodháněl dvěma góly zařídil výhru Bohemians nad Libercem

31/08/2019 | Reportáže
      Praha - Liberec po dvou vítězných zápasech v Karviné a se Spartou padl na půdě Bohemians. Domácí tvořili hru, ale až do nastavení prvního poločasu nebyla k vidění žádná zajímavá akce. Krch se sice trefil, ale branka nebyla uznána pro ofsajd. Po poločase předvedl krásné sólo zakončené prvním gólem ve FORTUNA:LIZE Vodháněl. Slovan sice srovnal po trefě Oscara, ale poslední slovo si vzal znovu Jan Vodháněl, pro něhož vypracoval gól Ugwu. Pražané tak berou tři body za vítězství 2:1.
    • Slavia si poradila s Bohemians a po vítězství 4:0 je v čele už o šest bodů

24/08/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie rozdrtili v 7. kole FORTUNA:LIGY ve vršovickém derby Bohemians 1905 4:0, přestože kvůli středeční odvetě závěrečného 4. předkola Ligy mistrů s Kluží nastoupili s řadou náhradníků. Obhájce titulu poslal v deváté minutě do vedení Josef Hušbauer a po přestávce se trefili Michal Frydrych, Ondřej Kúdela a Ibrahim Traoré. Hosté od 59. minutě dohrávali bez vyloučeného Kamila Vacka.
    • Hvězdy Slavie navnadily fanoušky před vršovickým derby. Stanciu a spol. nastříleli rekord

21/08/2019 | Aktuální zprávy
      Třaskavé střetnutí se blíží. Sinobo Stadium bude v sobotu hostit vršovické derby mezi Slavií a Bohemians. Zelonobílé barvy se smísí s červenobílými a napěchované ochozy budou sledovat jednu z tradičních bitev nejvyšší fotbalové soutěže. U velkého svátku nebude chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Přijďte si užít skvělý zápas a zastřílet si na zábavné atrakci o skvělé ceny.
    • Bohemians senzačně otočili zápas s Olomoucí z 0:2 na 3:2

17/08/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 smazali v 6. kole FORTUNA:LIGY v domácím utkání s Olomoucí dvougólovou ztrátu a po obratu zvítězili 3:2. Sigma vedla po 58 minutách 2:0 po vlastním gólu brankáře Pražanů Tomáše Fryštáka a proměněné penaltě Jakuba Plška. "Klokani" srovnali během deseti minut zásluhou Jakuba Podaného s Lukášem Hůlkou a ve čtvrté minutě nastavení rozhodl David Bartek.
    • Baník přestřílel Bohemians 4:2, dvakrát se trefil Kuzmanovič

10/08/2019 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy vyhráli v pátém kole FORTUNA:LIGY 4:2 nad Bohemians 1905. Přestože domácí znovu prohrávali 0:1, dokázali skóre otočit hlavně zásluhou dvou gólů Nemanji Kuzmanoviče. Baník na domácí půdě naplno zabodoval po sérii pěti zápasů, ve kterých uhrál jediný bod. Ostrava porazila "Klokany" v pátém soutěžním utkání za sebou.
    • Plzeň po bezbrankové remíze na půdě Bohemians poprvé ztratila

03/08/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Plzně ve čtvrtém kole první ligy remizovali na hřišti Bohemians 1905 bez branek a po úvodních třech výhrách poprvé v sezoně ztratili body. Viktoria v Ďolíčku nevyhrála potřetí za sebou. "Klokani" doma neprohráli a neinkasovali ani ve druhém zápase nového ročníku.