181.FK Příbram97:245

Zprávy

• České Budějovice v dohrávce porazily Bohemians 2:1 a mají druhou výhru

25/11/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic porazili v dohrávce 5. kola FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 2:1. Jihočeši rozhodli o vítězství už v úvodním dějství, kdy se trefili Benjamin Čolić z penalty a krátce po něm Karol Mészáros. Po pauze snížil Lukáš Hůlka. Dynamo navázalo na nedělní výhru 4:2 na Spartě a poprvé v ligové sezona doma bodovalo. V tabulce se posunulo na 12. místo a na Bohemians ztrácí už jen bod. Pražané venku v nejvyšší soutěži potřetí za sebou prohráli.
    • České Budějovice ve středu vyzvou v dohrávce Bohemians 1905

24/11/2020 | Preview
      Č. Budějovice – Povzbuzení víkendovými výhrami půjdou do dohrávky 5. kola FORTUNA:LIGY fotbalisté Českých Budějovic a Bohemians Praha 1905. Zatímco Dynamo bude chtít potvrdit cennou výhru ze hřiště Sparty, klokani se pokusí navázat na vítězství nad Teplicemi.
    • Bohemians zvítězili nad Teplicemi a posunuli se do středu tabulky

21/11/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v 8. kole FORTUNA:LIGY Teplice 2:0. O třetím domácím vítězství "Klokanů" v sezoně nejvyšší soutěže rozhodli brankami ve 13. minutě Petr Hronek a čtyři minuty po změně stran z penalty Matěj Pulkrab. Pražané vyhráli v Ďolíčku v lize šestý z posledních sedmi zápasů. Teplice prohrály třetí kolo po sobě a šesté z posledních sedmi.
    • O výhře Karviné nad Bohemians rozhodla proměněná penalta Qoseho

08/11/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné porazili v sedmém kole FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 2:1 a posunuli se na sedmé místo tabulky. Na gól Lukáše Bartošáka z osmé minuty sice ve druhé půli odpověděl Lukáš Hůlka, v 72. minutě však z penalty rozhodl o výhře Karviné Kristi Qose. Slezané tak ukončili nelichotivou bilanci proti "Klokanům". Naposledy jim vstřelili gól před třemi lety. Od té doby s nimi uhráli jen tři bezbrankové remízy a dvakrát prohráli. Naopak Pražané si připsali třetí porážku z posledních čtyř ligových zápasů.
    • Klokani po dvou prohrách zabrali, doma porazili 2:0 Zlín

04/10/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v 6. kole FORTUNA:LIGY Zlín 2:0 a v nejvyšší soutěži vyhráli po třech zápasech. Naopak "Ševci" vyšli bodově naprázdno ve třetím kole po sobě. Vítězný gól Pražanů vstřelil bývalý hráč Zlína Petr Hronek, pojistku přidal v závěru Ibrahim Keita.
    • Úvodní zápas pátého kola odložen kvůli nákaze v Českých Budějovicích

25/09/2020 | Aktuální zprávy
      Na základě dvou pozitivních výsledků povinných testů na přítomnost viru SARS-CoV-2 u Dynama byl Krajskou hygienickou stanicí nařízen celému týmu lékařský dohled. Poté, co byl v den utkání prokázán další pozitivní výsledek testu u člena realizačního týmu jihočeského týmu a u jednoho z hráčů se objevily příznaky možného onemocnění, bylo riziko šíření nákazy uvnitř týmu vyhodnoceno jako příliš vysoké. Místně příslušná hygienická stanice striktně doporučila přerušit sportovní činnost v klubu a dnešní utkání nesehrát.
    • Bohemians podlehli Plzni. Ondrášek udeřil hned ve svém prvním zápase

19/09/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně zvítězili ve 4. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Bohemians 1905 vysoko 4:1 a druhou výhrou po sobě se posunuli na třetí místo tabulky o bod za vedoucí Slavii. Viktoria má stejně bodů jako druhá Sparta, která v neděli přivítá Zlín.
    • Olomouc díky dvěma gólům Housky porazila Bohemians, ti letos poprvé padli

11/09/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce v předehrávce 3. kola FORTUNA:LIGY porazili Bohemians 1905 3:0. Ve 42. minutě otevřel skóre David Houska, který pak v 85. minutě přidal z penalty pojistku. Vítězství Hanáků podtrhl v nastavení Mojmír Chytil. Pražané poprvé v ligové sezoně inkasovali a prohráli. Sigma i ve druhém domácím duelu zvítězila a v neúplné tabulce se dostala před "Klokany" na třetí místo.
    • FORTUNA:LIGA je po reprepauze zpět: 3. kolo odstartuje duel Olomouce a Bohemians

11/09/2020 | Preview
      Olomouc – FORTUNA:LIGA se po reprezentační pauze rozběhne dnešní předehrávkou 3. kola mezi Olomoucí a Bohemians 1905. Pražané budou na Andrově stadionu hájit neporazitelnost v ligové sezoně a zároveň i úspěšnou vzájemnou bilanci z předchozích zápasů. Utkání má výkop v 18:00.
    • Zbrojovka má první letošní bod, s Bohemians hrála bez branek

30/08/2020 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Brna ve druhém kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 0:0 s Bohemians 1905. Nováček soutěže získal první bod po návratu mezi elitu, „Klokani" mají po dvou duelech čtyři body a v nové sezoně ještě neinkasovali. V souboji těchto dvou týmů na hřišti Zbrojovky nepadl gól potřetí za sebou.
    • Bohemians v úvodu nové ligové sezony rozstříleli Boleslav 4:0

23/08/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 vstoupili do nové sezony FORTUNA:LIGY vysokou výhrou 4:0 nad Mladou Boleslaví. Za "Klokany" se postupně trefili David Puškáč, Josef Jindřišek z penalty a po změně stran David Bartek s Martinem Dostálem. Třemi asistencemi se na vítězství podílel Antonín Vaníček. Pražané porazili doma v lize Středočechy potřetí za sebou a v součtu s minulým ročníkem vyhráli šestý z posledních sedmi duelů nejvyšší soutěže.
    • Boleslav si zahraje o Evropskou ligu. S Bohemians prohrála, ale uhájila náskok z prvního zápasu

07/07/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Mladé Boleslavi podruhé za sebou ovládli ve FORTUNA:LIZE nadstavbovou skupinu o Evropu a postoupili do kvalifikačního duelu o účast v 2. předkole Evropské ligy, který se odehraje v neděli na hřišti pátého týmu skupiny o titul. Středočeši sice v odvetném utkání finále prohráli 1:2 na stadionu Bohemians 1905, ale úvodní zápas vyhráli 3:0.
    • Boleslav bude v odvetě proti Bohemians hájit tříbrankový náskok

07/07/2020 | Preview
      Praha – Fotbalisté Mladé Boleslavi dnes budou v odvetě finále nadstavbové skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY hájit na hřišti Bohemians 1905 náskok 3:0 z úvodního domácího duelu. Vítěz si v neděli na stadionu pátého týmu skupiny o titul zahraje kvalifikační utkání o účast v 2. předkole Evropské ligy. Dnešní zápas v Ďolíčku má výkop ve 20:00.