16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Ostrava díky gólům z druhého poločasu zdolala Bohemians 2:0

08/12/2018 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili v 18. kole FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 2:0 a svého pražského soka zdolali ve všech třech vzájemných zápasech kalendářního roku bez obdržené branky. Vyrovnaný duel Baník zlomil lepší produktivitou, jeho góly vstřelili v 69. minutě Daniel Holzer a v závěru Patrizio Stronati. "Klokani" už sedm kol čekají na vítězství.
    • Malé pražské derby branku nepřineslo, Bohemians remizovali s Duklou

02/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 17. ligovém kole v malém pražském derby s Duklou bez branek. "Klokani" v nejvyšší soutěži nevyhráli doma poosmé za sebou. Bohemians protáhli čekání na ligové vítězství na šest kol a v tabulce jsou desátí. Dukla v nejvyšší soutěži potřetí za sebou bodovala a neinkasovala, zůstala však předposlední.
    • Příbram dala v deseti dva góly a s Bohemians remizovala 2:2

24/11/2018 | Reportáže
      I v dlouhém oslabení fotbalisté Příbrami vybojovali v 16. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Bohemians Praha 1905 remízu 2:2. Domácí vedli gólem Jakuba Nečase a od 55. minuty hráli v přesile po vyloučení Karla Soldáta, ale Příbram skóre otočila góly Ibrahima Keity a Radka Voltra. Domácí v nastavení alespoň vyrovnali trefou Daniela Krcha a z posledních pěti zápasů získali teprve druhý bod. Příbram má dva body z uplynulých šesti utkání.
    • Doležal s Trávníkem řídili výhru Jablonce proti Bohemians

11/11/2018 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jablonce v 15. kole FORTUNA:LIGY doma udolali Bohemians Praha 1905 2:1 a z posledních sedmi ligových duelů tak ztratili jen dva body. V tabulce se dostali už na čtvrté místo před Zlín, který ale má večerní zápas na Slavii k dobru. Jablonec vedl po penaltě Michala Trávníka, do poločasu sice srovnal Martin Hašek, ale Martin Doležal dvěma góly po změně stran rozhodl. Bohemians prohráli potřetí za sebou.
    • Teplice za jeden poločas otočily zápas s Bohemians a opět venku vyhrály

02/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic otočili zápas 14. kola FORTUNA:LIGY a na hřišti Bohemians Praha 1905 a vyhráli 3:2. Severočeši tak z posledních tří zápasů vydolovali šest bodů a vylepšují si pozici po špatném vstupu do sezony. Bohemians naopak vyhráli jediné z posledních sedmi utkání a doma ztratili body pošesté za sebou.
    • Boleslavský Komličenko řádil i proti Bohemians. Gólem a dvěma asistencemi zařídil výhru 3:0

27/10/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 13. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Bohemians Praha 1905 3:0. Domácím hodně pomohla chybná rozehrávka brankáře Romana Valeše, po které už v 6. minutě snadno skóroval Tomáš Přikryl. Ještě do poločasu zvýšil nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a po dalším brejku připravil gól i pro Adnana Džafiče.
    • Plzeň v Ďolíčku dvakrát prohrávala, nakonec s Bohemians vyválčila bod

19/10/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně ve 12. kole FORTUNA:LIGY jen remizovali 2:2 na hřišti Bohemians Praha 1905, když dvakrát dotahovali ztrátu. Hosté nejprve na penaltu Jusúfa Hilála odpověděli vlastním gólem Tilla Schumachera, po trefě Jana Závišky zařídil dělbu bodů Roman Procházka, který byl u obou inkasovaných gólů.
    • FORTUNA:LIGA je po reprezentační pauze zpět! Bohemians hostí Plzeň

19/10/2018 | Preview
      Program 12. kola FORTUNA:LIFY po reprezentační přestávce odstartuje dnešním zápasem mezi Bohemians Praha 1905 a Plzní. Poslední vzájemný zápas v Ďolíčku skončil senzační výhrou Klokanů 5:2, Plzeň tak má soupeři co oplácet. Poslední výsledky obou týmů ale nahrávají spíše tomu, že zápas rozhodne jediný gól.
    • Bohemians těsně porazili Opavu, Slezané na konci zápasu neproměnili penaltu

07/10/2018 | Reportáže
      Brno - Fotbalisté Opavy se rozloučili v 11. ligovém kole s brněnským azylem prohrou 0:1 s Bohemians 1905. Slezané hráli takřka celý druhý poločas bez vyloučeného Petra Zapalače. V početní výhodě se prosadil Jakub Nečas, který ukončil 349 minut dlouhé čekání Pražanů na ligový gól. Opava mohla tři minuty před koncem vyrovnat, ale Nemanja Kuzmanovič neproměnil penaltu.
    • Karviná i v deseti dokázala ubránit v Ďolíčku bezbrankovou remízu

28/09/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v 10. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 0:0 s Karvinou. Po většinu utkání sice měli územní převahu, ale brankáře Martina Berkovce nepřekonali. Potřetí za sebou tak Klokani vyšli střelecky naprázdno a na gól čekají 281 minut. Naopak Karviná poprvé v sezoně uhájila čisté konto, i když posledních šest minut hrála v deseti bez vyloučeného Vojtěcha Smrže.
    • Slavia jediným gólem porazila v derby Bohemians a vrátila se do čela tabulky

23/09/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie udolali v utkání 9. kola FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 1:0. Vršovické derby rozhodl v Edenu v 37. minutě Jaromír Zmrhal, který navázal na vítěznou trefu ze čtvrtečního duelu Evropské ligy s Bordeaux. Červenobílí vyhráli v lize počtvrté za sebou a vrátili se zpět do čela tabulky. "Klokani" nad Slavií v nejvyšší soutěži už osmkrát nezvítězili a po druhé porážce po sobě jsou sedmí.
    • Zlín porazil Bohemians a čtvrtou výhrou v řadě se posunul do čela tabulky

14/09/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Zlína zvítězili v předehrávce 8. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Bohemians 1905 1:0. V nejvyšší soutěži si připsali čtvrtou výhru po sobě a nejméně do soboty se posunuli do čela neúplné tabulky, kterou nevedli dva roky. Zápas rozhodl v 74. minutě střídající Petr Hronek, o pět minut později nedal domácí Martin Hašek mladší penaltu. Bohemians se Zlínem v lize nevyhráli podvanácté za sebou, po třech kolech nebodovali a jsou šestí.
    • Bohemians po skvělém obratu poprvé v historii vyhráli v Olomouci

02/09/2018 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Bohemians Praha 1905 vyhráli v 7. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Sigmy Olomouc 3:2, přestože v poločase o dvě branky prohrávali po trefách Jakuba Plška a Martina Nešpora z penalty. Po změně stran ale Pražané využili únavy soupeře po čtvrtečním utkání Evropské ligy v Seville a během 14 minut skóre otočili. Gól a asistenci si připsali Júsuf Hilál a Martin Hašek, branku dal i Jakub Nečas. Sigma tak prohrála i čtvrtý domácí zápas v této ligové sezoně a celkově prohrála popáté za sebou.
    • Sparta opět ztratila vedení, tentokrát remizovala s Bohemians

24/08/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty ve FORTUNA:LIZE podruhé za sebou remizovali a opět nevyužili šanci dostat se po dvou letech na první místo tabulky. V předehrávce 6. kola sice vedli na hřišti Bohemians Praha 1905 po přímém kopu Josefa Šurala, jenže čtyři minuty před koncem vyrovnal Jan Záviška. Oba týmy se rozešly smírně potřetí v řadě.