<
1.kolo
>
  #KlubZSB
  1MFK Karviná00:00
  21.FC Slovácko00:00
  3FK Jablonec00:00
  4FK Dukla Praha00:00
  5FC Slovan Liberec00:00
  6FK Teplice00:00
  7FK Pardubice00:00
  8FC Baník Ostrava00:00
  9SK Dynamo České Budějovice00:00
  10FC Hradec Králové00:00
  11AC Sparta Praha00:00
  12Bohemians Praha 190500:00
  13SK Slavia Praha00:00
  14FK Mladá Boleslav00:00
  15FC Viktoria Plzeň00:00
  16SK Sigma Olomouc00:00

  Projekt FORTUNA:LIGY: Víkend otců

  Víkend otců je opět tady. Tradiční akce Ligové fotbalové asociace, která má za cíl přivést k návštěvě ligových utkání co nejvíce rodin s dětmi, se znovu hlásí o slovo. Víkend otců jako kampaň se podruhé v řadě ponese všemi duely následujících dvou kol FORTUNA:LIGY i FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

  Na ligových stadionech tak bude v nejbližších zápasech upřena pozornost zejména na rodiče s dětmi. Tradiční kampaň Ligové fotbalové asociace má za cíl nejen přilákat rodiny s dětmi na tribuny stadionů, ale zároveň upozornit na fenomén fotbalu, kdy právě rodiče a jejich péče stojí za kariérami a úspěchy všech vrcholných profesionálních hráčů.

  Víkend otců se stejně jako v minulé sezoně, kdy se tomu tak stalo poprvé v historii, ponese hned dvěma ligovými koly – 11. a 12. kolem FORTUNA:LIGY a 12. a 13. kolem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

  „V minulé sezoně se nám tento formát osvědčil a rozhodli jsme se, že v něm budeme pokračovat. Díky němu se do Víkendu otců mohou zapojit všechny ligové kluby. Věříme, že právě tato akce může pomoci přilákat na tribuny ještě více rodin s dětmi, které si tak mohou hned od malička začít budovat pozitivní vztah k fotbalu a fotbalovému prostředí,“ řekl obchodní a marketingový ředitel LFA Daniel Hajný.

  Každý klub může akci uchopit po svém, ale pevně věřím, že celoligové téma Víkendu otců bude rezonovat na všech stadionech a rodiny si užijí naplno jak předzápasové programy, tak i ligové duely jako takové. Bereme to rovněž jako možnost poděkovat všem tátům, kteří vedli své děti a pomohli jim ať už ke kariéře fotbalisty nebo třeba jen vybudovat si vztah právě k fotbalu, ať už na té nejvyšší profesionální úrovni, nebo i v nižších soutěžích,“ dodal Hajný.

  Víkend otců je pro Ligovou fotbalovou asociací dalším projektem, kterým se snaží vzbudit zájem o fotbal u mladé generace a který má za cíl přivést na stadiony děti s rodiči či prarodiči. Mezi další patří Liga do škol, v rámci které zástupci LFA a hráči jednotlivých klubů F:L a F:NL navštěvují základní školy po celé republice. Nebo FORTUNA:LIGA Fanzona, která ve spolupráci s partnery v čele generálním partnerem Fortunou přináší předzápasovou zábavu v podobě fanzony, v níž fanoušci před vybraným stadionem naleznou různé soutěže, mají možnost vyfotit se s trofejí pro mistra F:L, získat podpis od zástupců jednotlivých klubů a celou řadu dalšího vyžití.

  V rámci Víkendu otců připravuje celá řada klubů doprovodný program, soutěže a další speciální akce cílené právě na rodiny s dětskými fanoušky. Podrobnosti o akcích jednotlivých klubů naleznete na webech a sociálních sítích jednotlivých klubů F:L a F:NL.