16Slezský FC Opava137:229

Zprávy

• Gól Kayi Spartě nestačil. Řezníček těsně před koncem zařídil Teplicím remízu

20/10/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Sparty jen remizovali ve 13. kole první ligy v Teplicích 1:1. Pražané vedli od 68. minuty, kdy se poprvé v české nejvyšší soutěži trefil Semih Kaya, ale v předposlední minutě srovnal domácí Jakub Řezníček. Letenští nezvítězili ve třech z posledních čtyř kol a na sedmém místě tabulky mají stejně bodů jako osmé Teplice, které naopak v lize už sedm utkání neprohrály.
    • Plzeň si doma poradila s Baníkem a posílila své postavení na druhém místě

Plzeň - Fotbalisté Plzně ve 13. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Ostravu 3:0 díky gólům Lukáše Hejdy, Michaela Krmenčíka a Tomáše Chorého z druhého poločasu. Viktoria na druhém místě tabulky dál ztrácí šest bodů na vedoucí Slavii, kterou přivítá za týden. Baník v nejvyšší soutěži venku počtvrté za sebou prohrál a zůstal čtvrtý.
    • Slovácko loupilo v Karviné, soupeře zlomilo v deseti hráčích

Karviná – Fotbalisté Karviné ve 13. kole FORTUNA:LIGY podlehli Slovácku 0:2 a ani na šestý pokus v této sezoně nejvyšší soutěže doma nevyhráli. Hosty poslal ve 26. minutě do vedení Tomáš Zajíc a pojistku přidal v 79. minutě střídající Jan Kalabiška. V té době už hrálo Slovácko devět minut bez vyloučeného Josefa Diviška. Tým z Uherského Hradiště podruhé za sebou zvítězil a na šestém místě tabulky má stejně bodů jako čtvrtá Ostrava. Karviná je třináctá.
    • Bohemians pod novým trenérem Klusáčkem porazili Opavu

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 zdolali ve 13. kole FORTUNA:LIGY poslední Opavu 1:0 a v nejvyšší soutěži po čtyřech utkáních zvítězili. O triumfu "Klokanů" při obnovené premiéře trenéra Luďka Klusáčka rozhodl v 63. minutě Jan Vodháněl. Pražané v Ďolíčku neprohráli ani šesté ligové utkání v sezoně, naopak hosté už 11 kol po sobě nezvítězili.
    • Plzeň hostí Baník, Sparta jede do Teplic

20/10/2019 | Preview
      Praha - Po sobotním vítězství mistrovské Slavie nad Příbramí (3:1) ztrácejí fotbalisté Plzně na lídra tabulky už devět bodů, ale změnit to mohou v dnešním zápase s Baníkem. Utkání druhého a čtvrtého celku FORTUNA:LIGY začne v 15:30.
    • Příbram byla na hřišti obhájce půl hodiny od senzace, zlomily ji tři slepené góly

19/10/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté vedoucí Slavie porazili ve 13. kole FORTUNA:LIGY po obratu Příbram 3:1 a odskočili Plzni na devět bodů. Západočeši mají k dobru nedělní duel s Baníkem Ostrava. Hosté vedli v Edenu po půl hodině díky Michalu Škodovi, ale ve druhé půli Pražané díky proměněné penaltě Tomáše Součka a vlastní brance Marka Kodra otočili skóre. Konečný výsledek stanovil Souček. Červenobílí, kteří ve středu přivítají v Lize mistrů Barcelonu, zvítězili doma v desátém ligovém zápase po sobě.
    • Trápení Zlína pokračuje, Fastav doma znovu neskóroval

Zlín - Fotbalisté Mladé Boleslavi ve třináctém kole FORTUNA:LIGY vyhráli 2:0 ve Zlíně a díky gólům Nikolaje Komličenka a Pavla Buchy poprvé v sezoně zvítězili venku. Na domácí lavičce tak nevyšla premiéra trenérovi Janu Kameníkovi a moravský celek prohrál šesté z posledních sedmi utkání.
    • Radost Dynama! České Budějovice vykradly Hanou

Olomouc - Fotbalisté Českých Budějovic ve třináctém kole FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 v Olomouci a připravili Sigmě první domácí porážku v sezoně. Za druhým vítězstvím za sebou nasměroval Jihočechy dvěma góly Ivan Schranz, třetí gól přidal Patrik Brandner. K vyrovnání Olomouci pomohl vlastní gól hostujícího stopera Tomáše Sivoka.
    • Severočeské derby diváky bavilo! Výsledkem je remíza

Liberec - Fotbalisté Liberce dvakrát dotáhli ztrátu a ve 13. kole FORTUNA:LIGY remizovali s Jabloncem 2:2. Ve 44. minutě otevřel skóre Jan Sýkora, šest minut po pauze srovnal domácí Jan Mikula. Vzápětí hosté znovu vedli po gólu Miloše Kratochvíla, ale v 57. minutě odpověděl Jakub Pešek. Liberec v lize v podještědském derby nevyhrál popáté za sebou a v tabulce zůstal desátý. Jablonec se bodově dotáhl na čtvrtou Ostravu.
    • Hráčem měsíce je teplický Jakub Mareš, trenérem opět Trpišovský ze Slavie

17/10/2019 | Aktuální zprávy
      Teplice během uplynulého měsíce ani jednou neprohrály. Lví zásluhu na tom má dvaatřicetiletý útočník Jakub Mareš, který nastřílel čtyři zářijové góly svého celku a vytáhl ho do "prostřední" skupiny o poháry. Stále bez jediné porážky prochází letošním ročníkem FORTUNA:LIGY pražská Slavia. Ta v září uspěla mimo jiné i v městském derby proti rivalovi ze Sparty a nadále se pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského bezpečně vyhřívá na čele tabulky. Právě oba jmenovaní jsou posledními vítězi ankety MALL.CZ Hráč a Trenér měsíce.
    • Slavia veze výhru z Jablonce a vede ligu o šest bodů

06/10/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Slavie zvítězili ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Jablonci 2:0. Obhájce titulu protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na 18 zápasů a před reprezentační pauzou vede tabulku už o šest bodů před druhou Plzní, která prohrála v Mladé Boleslavi. Pražané rozhodli dvěma slepenými góly mezi 70. a 73. minutou, kdy se trefili Tomáš Souček a Peter Olayinka. Jablonec doma v lize prohrál po 13 utkáních a poprvé od loňské porážky rovněž 0:2 se Slavií a patří mu páté místo.
    • Plzeň neudržela vedení v Boleslavi, domácí rozhodli z penalty v nastaveném čase

Mladá Boleslav - Fotbalisté Plzně podlehli ve 12. kole FORTUNA:LIGY Mladé Boleslavi 1:2 a prohráli po pěti ligových výhrách za sebou. Viktoria vedla zásluhou Jana Kopice, ale Lukáš Budínský po přestávce srovnal a Nikolaj Komličenko ve třetí minutě nastavení z pokutového kopu rozhodl o triumfu Středočechů, kteří doma zvítězili i v sedmém ligovém duelu v sezoně. Západočeši nevyužili možnost alespoň dočasně se dotáhnout na vedoucí Slavii a ztrácí na ni tři body. Pražané mají k dobru souboj v Jablonci.