16FK Dukla Praha2016:3516

Zprávy

• Komličenko opět skóroval, Boleslav vyhrála v Teplicích

15/02/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 21. kola FORTUNA:LIGY i v oslabení vyhráli 2:0 v Teplicích a naplno bodovali po čtyřech zápasech. Hosty poslal v prvním poločase do vedení Antonín Křapka, druhý gól přidal krátce po přestávce z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a připsal si už 20. zásah v sezoně. Domácím k bodům nepomohla ani dlouhá přesilovka, kterou hráli od 50. minuty po vyloučení stopera Aleksandara Šušnjara.
    • Druhé jarní kolo zahájí předehrávka Teplic s Mladou Boleslaví

15/02/2019 | Preview
      Předehrávku 21. kola FORTUNA:LIGY obstará souboj týmů usilujících minimálně o účast v nadstavbové skupině o Evropskou ligu. Osmé Teplice se doma utkají s jedenáctou Mladou Boleslaví, a pokud ji porazí, odskočí spodní šestici už na rozdíl pěti bodů. Naopak Středočeši se v případě úspěchu posunou do první desítky.
    • Fitness data z 20. kola: Maratonci kola Coufal a Bohemians, sprinterem Zahustel

13/02/2019 | Aktuální zprávy
      Fitness data z 20. kola FORTUNA:LIGY ovládly pražské celky. Maratonci kola v kategorii hráčů totiž byli Coufal ze Slavie a Frýdek se Sáčkem ze Sparty. V kategorii týmů nejvíce metrů naběhali Bohemians, v těsném závěsu za sebou pak mají právě Spartu a Slavii. Sprinterem kola byl sparťan Zahustel.
    • Slávista Miroslav Stoch Přihraj:Králem asistencí

12/02/2019 | Aktuální zprávy
      Statistika Přihraj:Král asistencí má svého čtvrtého vítěze. Po Stanciuovi ze Sparty, Budínském z Karviné a Jovovičovi z Jablonce se jejím dalším vítězem stal Miroslav Stoch z pražské Slavie, který v rozmezí 16. až 20. kola přihrál svým spoluhráčům na tři góly.
    • Spartu proti Bohemce spasila až penalta v nastaveném čase

10/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty vyhráli na úvod jarní části sezony ve 20. kole FORTUNA:LIGY nad Bohemians 1905 1:0. Malé pražské derby rozhodl v druhé minutě nastavení kapitán Martin Frýdek z dorážky po penaltě, kterou předtím sám neproměnil. Hosté od 83. minuty hráli bez vyloučeného Vladislava Ljovina.
    • 20. kolo zakončí pražské derby Sparty s Bohemians

10/02/2019 | Preview
      Praha - První jarní kolo FORTUNA:LIGY a dvacáté celkově zakončí dnes na Letné pražské derby Sparta - Bohemians 1905, v němž domácí chtějí alespoň částečně zapomenout na nevydařený podzim. Do jara vstupují po sérii výher v přípravných zápasech, ale bez několika hráčů, včetně svého rumunského kapitána Nicolae Stancia, který přestoupil do saúdskoarabského Al Ahlí.
    • Slavia zlomila Teplice až v závěrečné desetiminutovce

09/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli až díky gólům v poslední desetiminutovce ve 20. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 2:0. Pražané na úvod jara využili remízy druhé Plzně v Mladé Boleslavi a před šlágrem na západě Čech v příštím týdnu zvýšili náskok v čele tabulky před Viktorií na šest bodů. Červenobílé poslal v 83. minutě do vedení z penalty Tomáš Souček a za minutu přidal pojistku střídající Mick van Buren. Hosté dohrávali bez vyloučeného Michala Jeřábka.
    • Plzeň neudržela vedení v Boleslavi a načala jaro remízou

Mladá Boleslav - Fotbalisté Plzně zahájili jarní část FORTUNA:LIGY remízou 1:1 v Mladé Boleslavi. Obhájci titulu z druhého místa tabulky ztrácí tři body na Slavii, ale Pražané ještě od 17 hodin hrají zápas 20. kola s Teplicemi. Ve 37. minutě otevřel skóre hostující Jean-David Beauguel po přihrávce další zimní posily Joela Kayamby. V 76. minutě vyrovnal z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který si připsal 19. gól v sezoně. Viktoria nenavázala na podzim a přerušila vítěznou sérii, která se zastavila na pěti duelech.
    • Slovácko vyhrálo derby se Zlínem, rozhodl kuriózní vlastenec

Zlín - Fotbalisté Slovácka zvítězili na úvod jarní části sezony ve Zlíně 1:0. Regionální derby v rámci 20. kola FORTUNA:LIGY rozhodl kuriózní gól, který si ve 47. minutě v souboji s hostujícím útočníkem Jaroslavem Divišem dal domácí brankář Stanislav Dostál. Trenéru Romanu Pivarníkovi nevyšla premiéra na lavičce Zlína, "Ševci" v součtu s podzimem prohráli v lize počtvrté za sebou. Naopak hosté získali od příchodu kouče Martina Svědíka 12 z 15 možných bodů.
    • Slezské derby vítěze nenašlo, branky padaly jen v úvodu

Karviná - Slezské derby mezi fotbalisty Karviné a Opavy skončilo ve 20. kole FORTUNA:LIGY remízou 1:1. Hostující nováček na úvod jara vedl od 14. minuty po gólu Václava Jurečky, ale domácí o dvě minuty později srovnali Tomášem Wágnerem a jeho šestým gólem v této sezoně nejvyšší soutěže. Karviná odpověděla na páteční remízu Dukly a znovu se před ni dostala na nesestupové patnácté místo. Z posledních šesti domácích ligových zápasů však popáté nedokázala vyhrát.
    • Liberec si proti Příbrami zastřílel, trefil se i Kozák

Liberec - Během vydařených 23 minut v závěru prvního poločasu rozhodli fotbalisté Slovanu Liberec o vítězství v jarní ligové premiéře nad Příbramí. Tým vedený svým někdejším koučem Josefem Csaplárem porazili bez problémů 4:0 a přerušili čtyřzápasovou sérii bez ligové výhry. V první půli se prosadili Matěj Hybš, Jakub Pešek a Oscar, po změně stran se v české prvoligové premiéře trefil i Libor Kozák. Hosté potvrdili pověst nejhorší obrany soutěže.