16FK Teplice21:40

Zprávy

• Slavia po Schranzově hattricku vyhrála 3:1 v Teplicích a naladila se na LM

30/07/2021 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v předehrávce 2. kola FORTUNA:LIGY v Teplicích 3:1. Obhájci titulu vyhráli i druhý zápas nové sezony, protáhli neporazitelnost v nejvyšší soutěži už na 48 utkání a úspěšně se naladili na středeční úvodní duel 3. předkola Ligy mistrů v Budapešti proti Ferencvárosi.
    • Slávisté před vstupem do kvalifikace Ligy mistrů nastoupí v Teplicích

30/07/2021 | Preview
      Teplice - Fotbalisté Teplic a pražské Slavie v pátek rozehrají 2. kolo FORTUNA:LIGY. Úřadující šampioni z Edenu se pokusí navázat na úvodní výhru ve Zlíně a vítězně se naladit na středeční vstup do kvalifikace Ligy mistrů v Budapešti proti Ferencvárosi. Červenobílí budou zároveň usilovat o prodloužení série neporazitelnosti v nejvyšší soutěži, která čítá už 47 zápasů.
    • Více fanoušků na stadiony už od neděle

30/07/2021 | Aktuální zprávy
      Ligová fotbalová asociace v reakci na vydané mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví upravuje pravidla pro členské kluby s ohledem k možnému zaplnění stadionů při ligových utkáních. Podle upraveného Protokolu opatření LFA bude nově možné za určitých okolností naplnit diváky až 100% kapacity stadionu.
    • Slavia po páté za sebou zahájila sezónu výhrou, ve Zlíně rozhodl Kuchta

25/07/2021 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté mistrovské Slavie vstoupili do nové ligové sezóny výhrou 1:0 ve Zlíně. Triumf Pražanů zařídil v 70. minutě jeden ze dvou nejlepších střelců minulého ročníku nejvyšší soutěže Jan Kuchta. Svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského od loňského března neprohráli v lize rekordních 47 zápasů po sobě. Naopak "Ševci" v součtu s uplynulou sezonou nezvítězili 12 kol v řadě.
    • Plzeň proti Mladé Boleslavi nezaváhala a novou sezónu začala výhrou

Plzeň – Fotbalisté Plzně vstoupili do nové sezóny FORTUNA:LIGY domácím vítězstvím 2:1 nad Mladou Boleslaví. V rozmezí 28. až 36. minuty se za Viktorii trefili Jean-David Beauguel a Radim Řezník, po hodině hry snížil Milan Škoda. Západočeši na vlastním hřišti porazili Mladou Boleslav v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou.
    • České Budějovice jediným gólem porazily Teplice

České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic v úvodním kole nové ligové sezony porazili doma Teplice 1:0. Jediný gól utkání vstřelil v 62. minutě Ondřej Mihálik, jenž přišel v letní pauze na jih Čech na hostování z Plzně. Dynamo na vlastním hřišti Severočechům v nejvyšší soutěži nepodlehlo podesáté za sebou a v posledních pěti zápasech zvítězilo.
    • Slovácko poprvé v historii ligy vyhrálo v Liberci, rozhodl Petržela

Liberec – Fotbalisté Slovácka v úvodním kole nové ligové sezony zvítězili v Liberci 1:0. Vyrovnaný zápas s minimem vyložených šancí rozhodl v 31. minutě tečovanou střelou veterán Milan Petržela. Hosté tři body udrželi, i když v 69. minutě dostal červenou kartu střídající Rigino Cicilia. Tým z Uherského Hradiště ve 20. ligovém utkání v Liberci poprvé vyhrál a vítězně se naladil na čtvrteční domácí odvetu 2. předkola evropské Konferenční ligy s Lokomotivem Plovdiv, v níž bude dohánět manko 0:1 z prvního duelu.
    • Sparta vstoupila do nové sezóny výhrou, ale proti Olomouci musela otáčet

24/07/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty v úvodním ligovém kole po obratu porazili doma Olomouc 3:2. Sigmu poslal do vedení ve třetí minutě Kryštof Daněk, ve 12. minutě srovnal z penalty David Moberg Karlsson. Obrat dokonal v 64. minutě Ladislav Krejčí mladší, poté si vlastní gól vstřelil hostující kapitán Roman Hubník. Konečné skóre stanovil v nastavení střídající Pablo González.
    • Karviná neudržela dvougólové vedení, s Pardubicemi si rozdělila po bodu

Praha – Fotbalisté Pardubic v úvodním utkání ligové sezony proti Karviné smazali dvoubrankové manko a remizovali 2:2. Bod východočeskému celku, který opět nastoupil v azylu v pražském Ďolíčku, zajistil dvěma góly Emil Tischler. Hosty před tím poslali do vedení z penalty Kristi Qose a Michal Papadopulos.
    • Nováček ligy Hradec Králové na úvod remizoval s Bohemians 1:1

Mladá Boleslav – Fotbalisté prvoligového nováčka Hradce Králové zahájili novou sezonu remízou 1:1 s Bohemians 1905. Východočechy v domácím azylu v Mladé Boleslavi poslal do vedení v 15. minutě Daniel Vašulín, krátce po změně stran odpověděl David Puškáč. Trenér Miroslav Koubek tak nezažil vítězný soutěžní debut na lavičce "Votroků", kteří se do nejvyšší soutěže vrátili po čtyřech letech.
    • Zelený život vstupuje do nové etapy s patrony Lafatou a Fantišem a s partnerem Louda Auto

23/07/2021 | Aktuální zprávy
      Ligová fotbalová asociace je významně aktivní na poli CSR projektů a nyní zvyžuje aktivitu u svého nadačního fondu Zelený život. Ten podporuje u fotbalu děti ze sociálně slabších rodin, když nabízí jednorázový finanční příspěvek ve výši do 10 tisíc korun za rok na náklady spojené s tréninkem a na sportovní vybavení.
    • V sobotu startuje nový ročník ligy, Slavia bude útočit na čtvrtý titul v řadě

23/07/2021 | Preview
      Praha – V sobotu začne nová sezona FORTUNA:LIGY. Nejvyšší soutěž se po minulém ročníku, který hrálo rekordních 18 týmů, vrací k tradičním 16 účastníkům a k modelu s nadstavbovou částí. Jasným favoritem je obhájce titulu Slavia, červenobílí budou usilovat už o čtvrtý mistrovský primát po sobě. Cestu za ním chce mužstvu z Edenu překazit Sparta, která naposledy ovládla ligu v sezoně 2013/14. Jediným nováčkem nejvyšší soutěže je Hradec Králové.