61.FK Příbram3321:5525

Zprávy

• Boleslav si zahraje o Evropskou ligu. S Bohemians prohrála, ale uhájila náskok z prvního zápasu

07/07/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Mladé Boleslavi sice prohráli v odvetném finálovém utkání skupiny o Evropu s Bohemians 1905 1:2, ale uhájili náskok z prvního zápasu, kdy vyhráli 3:0, a postupují do kvalifikačního utkání o Evropskou ligu. Klokany v odvetném utkání poslal do vedení David Puškáč, ale na jeho gól ještě do půle zareagoval Jiří Klíma. Po změně stran rozhodl o výhře Bohemians gólem z přímého kopu Josef Jindřišek. Klokanům to však na postup nestačilo a sezona tak pro ně končí.
    • Boleslav bude v odvetě proti Bohemians hájit tříbrankový náskok

07/07/2020 | Preview
      Praha – Fotbalisté Mladé Boleslavi dnes budou v odvetě finále nadstavbové skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY hájit na hřišti Bohemians 1905 náskok 3:0 z úvodního domácího duelu. Vítěz si v neděli na stadionu pátého týmu skupiny o titul zahraje kvalifikační utkání o účast v 2. předkole Evropské ligy. Dnešní zápas v Ďolíčku má výkop ve 20:00.
    • Ostrava s Plzní bez branek, Baroš se rozloučil s fanoušky

05/07/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy ve čtvrtém kole skupiny o titul remizovali doma s Plzní 0:0 a v nadstavbové části FORTUNA:LIGY si připsali premiérový bod. Ani ten jim už ale nepomůže z konečného šestého místa tabulky. Před utkáním se oficiálně s kariérou rozloučil ostravský kapitán Milan Baroš, který naskočil na závěrečnou čtvrthodinu.
    • Sparta si díky dvěma gólům Kozáka poradila i s Jabloncem

Praha - Fotbalisté Sparty ve čtvrtém kole skupiny o titul porazili Jablonec 3:0 a zápas před koncem prvoligové nadstavby si pojistili třetí místo v tabulce. O výhře domácích rozhodl dvěma góly Libor Kozák, který se tak se čtrnácti zásahy dotáhl na čelo pořadí střelců. O zbývající gól se postaral Adam Hložek. Jablonec zůstal pátý o bod za čtvrtým Libercem.
    • Liberec prohrál se Slavií a dál má na čtvrtém místě náskok bodu

Liberec - Fotbalisté Liberce prohráli v předposledním čtvrtém kole nadstavby první ligy s mistrovskou Slavií 1:3. Pražany, kteří si už v předminulém utkání zajistili obhajobu titulu, poslal ve 34. minutě do vedení Ibrahim Traoré a ještě do pauzy zvýšil Júsuf Hilál. Ve 49. minutě pak skóroval Petar Musa, jenž se 14 góly vede střeleckou tabulku spolu s Liborem Kozákem. V závěru snížil Milan Králíček.
    • Boleslav smetla Bohemians a rázně vykročila k zápasu o Evropu

04/07/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi zvítězili v úvodním utkání finále FORTUNA:LIGY nadstavbové skupiny o Evropu 3:0 nad Bohemians 1905 a vytvořili si výbornou pozici do úterní odvety na hřišti Pražanů. Středočeši rozhodli o výhře v rozmezí 43. a 58. minuty, kdy se dvakrát trefil Lukáš Budínský a jednou Jakub Fulnek. Vítěz finále se utká s pátým týmem ligové skupiny o titul v kvalifikačním zápase o Evropskou ligu, který je na programu v neděli 12. července.
    • Boleslav hostí ve skupině o Evropu doma Bohemians

04/07/2020 | Preview
      Mladá Boleslav - V úvodním zápase finále skupiny o Evropu vyzve doma Mladá Boleslav fotbalisty Bohemians Praha 1905. Soupeři se budou měřit ve dvou zápasech. Na sobotní duel v úterý naváže odveta v Ďolíčku. Zápasy skupiny o záchranu jsou odloženy.
    • Matouš Trmal s LFA a Datartem potěšili Uherskohradišťskou nemocnici a Dětský domov v Uherském Ostrohu

02/07/2020 | Aktuální zprávy
      Zástupci LFA a klubu 1.FC Slovácko navštívili Uherskohradišťskou nemocnici a Dětský domov v Uherském Ostrohu, aby jim předali šeky představující finanční dar po 50 tisících korunách z nadačního fondu Zelený život. Hlavní hvězdou celé akce se stal brankář Matouš Trmal, který jako vítěz nedávného turnaje ve FIFA20 Datart e:LIGA Challenge právě tyto subjekty vybral. Mezi dárce se připojila také značka Datart, od které oba subjekty obdrží ve stejné výši ještě eletrospotřebiče dle vlastního výběru.
    • Slavia rozstřílela 4:0 Jablonec, Musa byl blízko hattricku

28/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili ve třetím kole ligové nadstavby nad Jabloncem 4:0. Dva góly dal Petar Musa, který navíc v nastavení neproměnil penaltu, i tak se ale posunul do čela tabulky kanonýrů. Po jedné brance přidali Petr Ševčík a střídající Lukáš Masopust. Obhájce trofeje porazil Severočechy popáté za sebou a vede tabulku o devět bodů před Plzní. Jablonečtí čtyři kola nezvítězili a klesli na páté místo.
    • Plzeň ukončila vítěznou sérii Sparty, góly padaly po pauze

Plzeň - Fotbalisté Plzně ve šlágru třetího kola nadstavbové skupiny o titul doma porazili Spartu 2:1. Druhá Viktoria třetímu týmu tabulky částečně oplatila nedávnou porážku 1:2 ze semifinále domácího poháru. Pražané zaváhali po sérii osmi soutěžních výher. Ve druhém poločase se gólově prosadili střídající Tomáš Chorý a Ondřej Mihálik. Po vyloučení plzeňského Jan Kopice snížil v 88. minutě další náhradník David Moberg Karlsson.
    • Karviná prohrála v Olomouci 1:3 a čeká ji minimálně baráž

Olomouc - Fotbalisté Karviné ve třetím kole skupiny o záchranu prohráli 1:3 v Olomouci a dvě kola před koncem nadstavby mají jistotu, že udržení jim zajistí už jen úspěch v baráži. Navíc jim stále hrozí i přímý sestup, protože od poslední Příbrami je dělí pouhé dva body.
    • Opava se s Příbramí rozešla bez branek

Opava - Fotbalisté Příbrami ve třetím kole nadstavby o záchranu remizovali bez branek v Opavě. Středočeši mají na posledním místě, které znamená přímý sestup, stejně 25 bodů jako jejich dnešní soupeř na páté příčce. Od čtvrté Karviné dělí oba celky dva body.
    • Teplice díky hattricku Řezníčka otočily zápas proti Zlínu, oba týmy mají jistotu záchrany

Teplice – Fotbalisté Teplic ve třetím kole nadstavby vyhráli 4:1 nad Zlínem a dvě kola před koncem mají jistotu udržení v nejvyšší soutěži. Stejně je na tom díky prohře Karviné v Olomouci i Zlín, který se sice dnes na Stínadlech ujal vedení díky Tomáši Poznarovi, ale domácí po hattricku Jakuba Řezníčka a gólu Jana Shejbala skóre otočili.