16FK Dukla Praha119:217

Zprávy

• FORTUNA:LIGA spojí své síly s celosvětovou značkou GoPro

17/10/2018 | Aktuální zprávy
      Speciální videocontent, unikátní záběry, originální soutěže. Fanoušci FORTUNA:LIGY se mohou těšit na spojení mezi českou nejvyšší soutěží a společností GoPro, která je celosvětovým výrobcem unikátních kamer.
    • Jedenáctka 11. kola: Čtyři slávisté, kanonýr Komličenko či zeď jménem Buchta

09/10/2018 | Aktuální zprávy
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 11. kola hned čtveřici slávistů, kteří v uplynulém kole porazili doma Příbram 4:1. Své místo v sestavě kola si našel třeba také Nikolaj Komličenko, střelec Mladé Boleslavi, či olomoucký brankář Miloš Buchta, který proti Spartě vychytal nulu při vítězství 1:0.
    • Slavia si zastřílela proti Příbrami a vede FORTUNA:LIGU o skóre před Plzní

07/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 11. kole FORTUNA:LIGY doma nad Příbramí 4:1 a soupeře porazili popáté za sebou. Pražany poslal ve 13. minutě do vedení Jan Bořil, vzápětí sice srovnal Jan Rezek, ale ještě do pauzy se trefili domácí Alexandru Baluta s Michalem Frydrychem a po přestávce Miroslav Stoch. Úřadující vicemistr tak částečně napravil minulou ligovou porážku v Ostravě a dál vede tabulku o skóre před Plzní.
    • Dukla venku poprvé naplno bodovala, v Karviné vyhrála 2:0

Karviná - Fotbalisté Dukly Praha zvítězili v 11. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 2:0. Vítězství posledního celku tabulky zařídili ve druhém poločase Ján Ďurica a v nastavení Frederik Bilovský. Pražané si pod koučem Romanem Skuhravým připsali druhé vítězství v sezoně a první venkovní výhru po šesti prohrách za sebou. I přes výhru zůstává Dukla na posledním místě v tabulce, na týmy před sebou ztrácí dva body.
    • Šestá porážka v řadě pro Slovácko, Jablonec rozhodl v první půli

Jablonec - Fotbalisté Jablonce zvítězili v 11. ligovém kole nad Slováckem 2:0. Domácí rozhodli o svém triumfu už v první půli, kdy se trefili Vladimir Jovovič a Lukáš Masopust. Severočeši vyhráli v lize potřetí za sebou a přibližují se pohárovým příčkám. Na třetí Spartu a čtvrtou Ostravu ztrácejí čtyři body a na pátý Zlín jen bod. Slovácko prohrálo v nejvyšší soutěži pošesté za sebou a kleslo na předposlední patnácté místo.
    • Bohemians těsně porazili Opavu, Slezané na konci zápasu neproměnili penaltu

Brno - Fotbalisté Opavy se rozloučili v 11. ligovém kole s brněnským azylem prohrou 0:1 s Bohemians 1905. Slezané hráli takřka celý druhý poločas bez vyloučeného Petra Zapalače. V početní výhodě se prosadil Jakub Nečas, který ukončil 349 minut dlouhé čekání Pražanů na ligový gól. Opava mohla tři minuty před koncem vyrovnat, ale Nemanja Kuzmanovič neproměnil penaltu.
    • Plzeň jediným gólem doma zdolala Teplice, rozhodl Čermák

Plzeň - Fotbalisté Plzně v 11. kole FORTUNA:LIGY porazili Teplice 1:0 a vedou neúplnou tabulku o tři body před Slavií, která má k dobru večerní utkání s Příbramí. Obhájci titulu díky gólu Aleše Čermáka z 60. minuty doma vyhráli i šestý zápas v sezoně nejvyšší soutěže, popáté z toho výsledkem 1:0. Západočeši v utkání třikrát trefili tyčku, jednu z nich Tomáš Hořava z penalty v 84. minutě.
    • Sigma zaskočila Spartu, rozhodla trefa Nešpora

06/10/2018 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Sparty v sobotním utkání 11. kola FORTUNA:LIGY prohráli 1:0 v Olomouci a vedoucí Slavia s druhou Plzní jim můžou v neděli odskočit na rozdíl čtyř bodů. Jedinou branku zápasu dal Martin Nešpor a Sigma je v neúplné tabulce po nečekaném vítězství předposlední už jen o skóre.
    • Ostrava neudržela proti oslabené Boleslavi vedení, domácí srovnali v závěru nastavení

Mladá Boleslav - Fotbalisté Ostravy v 11. kole FORTUNA:LIGY přišli o šanci dostat se na první místo v tabulce, když v Mladé Boleslavi neudrželi v nastavení vedení a jen remizovali 2:2. Mladou Boleslav poslal do vedení svým jedenáctým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, ale Baník těžil ze standardních situací Roberta Hrubého, po kterých se prosadili Martin Šindelář a Ondřej Šašinka. V závěru pak domácí hráli bez vyloučeného Marka Matějovského, přesto ve čtvrté minutě nastavení srovnal střelou z dálky Petr Mareš.
    • Zlín dohrával v deseti, výhru Liberci vystřelil Potočný

05/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína prohráli v předehrávce 11. kola FORTUNA:LIGY na domácím trávníku s Libercem 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil v 68. minutě Roman Potočný. Zlín hrál od 64. minuty bez vyloučeného Pabla Podia. Po druhé domácí porážce za sebou zůstal v tabulce pátý, Liberec se bodově dotáhl na Jablonec a je sedmý.