16MFK Karviná1812:2612

Zprávy

• Mladá Boleslav vstřelila během tří minut tři góly a otočila zápas s Teplicemi

01/12/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole FORTUNA:LIGY porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Hosté díky Patriku Žitnému vedli, ale Středočeši v rozmezí 71. až 73. minuty trefami Jiřího Klímy, Lukáše Budínského a Nikolaje Komličenka obrátili skóre.
    • Plzeň porazila nejtěsnějším možným rozdílem Bohemians

Plzeň – Fotbalisté Plzně v 18. kole FORTUNA:LIGY udolali Bohemians 1905 1:0 a na druhém místě tabulky mají pětibodový náskok na třetí Mladou Boleslav. Západočeši také stáhli náskok vedoucí Slavie na osm bodů, úřadující mistři však mají k dobru dnešní zápas s poslední Karvinou. O vítězství Viktorie rozhodl ve 32. minutě Lukáš Kalvach. "Klokani" dál čekají na první venkovní výhru v ligové sezoně. Z deseti zápasů podeváté prohráli.
    • České Budějovice překvapily výhrou v Jablonci a jsou na dostřel skupiny o titul

Jablonec – Fotbalisté Českých Budějovic v 18. kole FORTUNA:LIGY překvapivě zvítězili 1:0 v Jablonci. Zápas rozhodl v 77. minutě svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Patrik Čavoš. Jihočeský nováček vyhrál pošesté z posledních sedmi kol a posunul se na sedmé místo tabulky. Na čtvrtou Spartu ztrácí Dynamo jen dva body. Severočeši potřetí za sebou nezvítězili a jsou pátí s dvoubodovým náskokem na Budějovice.
    • Hašek rozhodl o výhře v Příbrami, Sparta se dotáhla na třetí místo

30/11/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Sparty v dnešním utkání 18. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 1:0 na hřišti předposlední Příbrami. O výhře hostů rozhodl Martin Hašek a letenský celek prodloužil sérii neporazitelnosti na sedm zápasů a posunul se na třetí místo. Středočeši pojedenácté za sebou nevyhráli.
    • Zlín porazil regionálního rivala, rozhodl gól kapitána Jiráčka

Zlín – Fotbalisté Zlína zvítězili v 18. kole FORTUNA:LIGY v regionálním derby nad Slováckem 2:1. Domácí poslal ve 32. minutě do vedení Tomáš Poznar a pojistku přidal deset minut před koncem Petr Jiráček. V 86. minutě už jen snížil Stanislav Hofmann. "Ševci" částečně odčinili minulý debakl 0:5 v Liberci, vyhráli druhý z posledních tří zápasů a upevnili si 13. místo v tabulce. Slovácko čtyři kola po sobě nezvítězilo a zůstalo sedmé.
    • Sigma zvítězila bez trenéra Látala nad Libercem díky trefě Vepřeka

Olomouc – Fotbalisté Olomouce v 18. kole FORTUNA:LIGY porazili 1:0 Liberec a po osmi zápasech se dočkali vítězství. O výhře domácích, kterým chyběl za žluté karty potrestaný trenér Radoslav Látal, rozhodl Michal Vepřek. Naopak Slovan prohrál s Olomoucí v sezoně i podruhé 0:1.
    • Sparta míří do Příbrami, ve Zlíně se střetnou rivalové

30/11/2019 | Preview
      Pátou Spartu v sobotu čeká zápas v Příbrami. Sparta domácí remízou 3:3 s nováčkem Českými Budějovicemi ukázala, že má především v obraně stále problémy. Papírovým favoritem budou Letenští i v souboji se čtrnáctou Příbramí, která je bez vítězství už deset kol.
    • Slezské derby skončilo bezbrankovou remízou. Baník dohrával v deseti

29/11/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy v úvodním utkání 18. kola FORTUNA:LIGY pouze remizovali v domácím prostředí s předposlední Opavou 0:0. Baník hrál od 42. minuty bez vyloučeného Adama Jánoše, který uviděl červenou kartu za facku Součkovi. Hosté i v druhém utkání pod novým koučem Jiřím Balcárkem bodovali a stejně jako minule proti Mladé Boleslavi neinkasovali.
    • Duel Slovácka s Jabloncem přinesl pátou remízu kola

25/11/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka remizovali v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem 1:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení Martin Doležal, ale v 32. minutě srovnal Petr Reinberk. Vzájemný duel v Uherském Hradišti skončil nerozhodně popáté za sebou. Jablonec, který venku v lize poslední čtyři zápasy neprohrál, nevyužil šanci poskočit na třetí místo v tabulce a zůstal čtvrtý. Slovácko tři kola čeká na vítězství a figuruje s tříbodovou ztrátou na sedmé pozici.
    • Teplice doma remizovaly s Baníkem 1:1

24/11/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Ostravy ve 17. kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 v Teplicích a po pěti porážkách dokázali venku bodovat. Do vedení Baník dostal ze sporné penalty Patrizio Stronati, bod domácím zachránil Jakub Řezníček. Severočeši natáhli sérii bez vítězství na pět kol.