181.FK Příbram97:245

Zprávy

• Jedenáctka 9. kola: Čtyři hráči Sparty, debutant Vorel či střelec Zbrojovky Šural

01/12/2020 | Jedenáctka kola
      Fanoušci vybrali do jedenáctky 9. kola hned čtveřici fotbalistů Sparty, která zvítězila v Teplicích 1:0. V sestavě nechybí ani ligový debutant mezi třemi tyčemi Vorel z Budějovic, který vychytanou nulou přispěl k remíze svého týmu proti Plzni, či brněnský Šural, který gólem na 1:1 zajistil Zbrojovce překvapivou remízu na hřišti Slavie.
    • Slavia remizovala s Brnem 1:1 a vede ligu už jen o dva body

29/11/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie v devátém ligovém kole nečekaně doma jen remizovali s Brnem 1:1. Pražany poslal v 68. minutě do vedení Abdallah Sima, ale v 88. minutě srovnal další střídající hráč Jakub Šural. Úřadující mistři teprve podruhé v ligové sezoně ztratili body a stejně jako s Pardubicemi to bylo opět s nováčkem soutěže. Zápas se kvůli opatřením proti koronaviru hrál bez diváků.
    • Sparta zdolala Teplice 1:0, v lize uspěla po dvou prohrách v řadě

Teplice - Pražská Sparta dokonale využila zaváhání Olomouce a Plzně a pojistila si druhou příčku FORTUNA:LIGY. S Teplicemi měla Sparta výraznou herní převahu, kterou však dokázala zužitkovat až v 65. minutě. Rozhodnutí přineslo zakončení Lukáše Juliše, který tak zvýšil náskok na čele tabulky střelců. Sparta odvezla z Teplic výhru 1:0!
    • Karvinský Papadopulos uchvátil skvělým gestem fair play

28/11/2020 | Aktuální zprávy
      Málo vídaným sportovním gestem si v utkání 9. kola FORTUNA:LIGY mezi Karvinou a Zlínem vysloužil slova uznání Michal Papadopulos. Domácí útočník se dvacet minut před koncem zápasu, v němž Slezané prohrávali 0:2, přiznal k teči, po níž byl rozhodčím odvolán původně uznaný kontaktní gól Karviné.
    • Dynamo obralo dalšího favorita, s Plzní uhrálo bezbrankovou remízu

28/11/2020 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Plzně v 9. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Českých Budějovicích bez branek, podruhé za sebou nezvítězili a nedali gól. Západočeši na čtvrtém místě neúplné tabulky ztrácejí pět bodů na vedoucí mistrovskou Slavii, která má k dobru nedělní zápas s Brnem. Dynamo po předchozích dvou výhrách završilo nečekaným bodem proti favoritovi povedený týden a patří mu 12. místo.
    • Poznar vystřelil dvěma bleskovými trefami výhru Zlína v Karviné

Karviná - Fotbalisté Zlína zvítězili v 9. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 2:0 a po třetí výhře za sebou se posunuli na páté místo neúplné tabulky. "Ševci" rozhodli už v úvodních devíti minutách. Po 35 sekundách otevřel skóre Tomáš Poznar, který vstřelil nejrychlejší gól ligové sezony. Stejný hráč pak za chvíli opět po přihrávce Youby Dramého zvýšil. Kvůli opatřením proti koronaviru se hrálo bez diváků.
    • Slovácko zaskočilo Opavu třemi rychlými góly a bere znovu všechny body

Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka vyhráli v 9. kole FORTUNA:LIGY nad Opavou 3:1. Domácí rozhodli třemi góly mezi 14. a 27. minutou, kdy se trefili Stanislav Hofmann, Lukáš Sadílek a Milan Petržela. Hosté vzápětí snížili po trefě Lukáše Holíka. Tým z Uherského Hradiště zvítězil v posledních dvou domácích ligových zápasech a dal v nich osm branek. Naopak Opava potřetí za sebou prohrála, v posledních dvou kolech inkasovala devět gólů a v neúplné tabulce má stejně bodů jako poslední Příbram. Kvůli opatřením proti koronaviru se hrálo bez diváků.
    • Příbram otočila po pauze duel s Boleslaví a slaví první výhru v sezoně

Příbram - Fotbalisté Příbrami porazili v 9. kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav po obratu 2:1. Hosty poslal v 28. minutě do vedení Michal Škoda, ale po pauze otočili stav Radek Voltr se Stanislavem Vávrou. Příbram jako poslední v této ligové sezoně poprvé vyhrála a v nejvyšší soutěži naplno bodovala po 10 zápasech od červnového vítězství nad Olomoucí. V tabulce se bodově dotáhla na předposlední místo.
    • Slavia hostí Brno, Sparta jede do Teplic. Plzeň hraje v Českých Budějovicích

28/11/2020 | Preview
      Praha - Fotbalisté Sparty se v 9. kole FORTUNA:LIGY představí v Teplicích s cílem uspět po dvou porážkách v nejvyšší soutěži za sebou a upevnit si druhé místo. Svěřence trenéra Václava Kotala může povzbudit triumf 4:1 nad Celticem Glasgow ve skupině Evropské ligy. Vedoucí mistrovská Slavia, která ve čtvrtek zvítězila v Nice 3:1, rovněž v neděli doma vyzve nováčka Brno. Čtvrtá Plzeň se pokusí v sobotu v Českých Budějovicích částečně odčinit minulou prohru 0:1 ze Zlína.
    • Pardubice díky vyrovnání v nastavení udržely letošní neporazitelnost v azylu

27/11/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Olomouce remizovali v předehrávce 9. kola FORTUNA:LIGY na hřišti nováčka z Pardubic 1:1. Hanáci bodovali v sedmém utkání nejvyšší soutěže za sebou a bodově se dotáhli na druhou Spartu, která má zápas k dobru. Sigma vedla od 62. minuty po proměněné penaltě Martina Nešpora. Bod zachránil Východočechům v páté minutě nastavení střídající David Huf. Pardubice v pražském Ďolíčku, kde hrají domácí ligové zápasy, neprohrály ani popáté.
    • Pardubice v páteční předehrávce vyzvou v Ďolíčku Olomouc

26/11/2020 | Preview
      Praha – Páteční předehrávka mezi fotbalisty Pardubic a Olomouce otevře program 9. kola FORTUNA:LIGY. Hanáci se pokusí prodloužit sérii bez porážky, která trvá už šest zápasů nejvyšší soutěže, a minimálně do neděle poskočit na druhé místo tabulky. Východočeský nováček chce naopak odčinit minulou prohru 1:4 v Mladé Boleslavi a i v pátém domácím utkání v azylu v Ďolíčku bodovat. Pardubičtí trenéři už by měli mít k dispozici většinu hráčů, které postihl koronavirus.
    • České Budějovice v dohrávce porazily Bohemians 2:1 a mají druhou výhru

25/11/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic porazili v dohrávce 5. kola FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 2:1. Jihočeši rozhodli o vítězství už v úvodním dějství, kdy se trefili Benjamin Čolić z penalty a krátce po něm Karol Mészáros. Po pauze snížil Lukáš Hůlka. Dynamo navázalo na nedělní výhru 4:2 na Spartě a poprvé v ligové sezona doma bodovalo. V tabulce se posunulo na 12. místo a na Bohemians ztrácí už jen bod. Pražané venku v nejvyšší soutěži potřetí za sebou prohráli.
    • České Budějovice ve středu vyzvou v dohrávce Bohemians 1905

24/11/2020 | Preview
      Č. Budějovice – Povzbuzení víkendovými výhrami půjdou do dohrávky 5. kola FORTUNA:LIGY fotbalisté Českých Budějovic a Bohemians Praha 1905. Zatímco Dynamo bude chtít potvrdit cennou výhru ze hřiště Sparty, klokani se pokusí navázat na vítězství nad Teplicemi.
    • Jedenáctka 8. kola: Nadvláda fotbalistů Slavie a Českých Budějovic

24/11/2020 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 8. kola převážně hráče Slavie a Českých Budějovic. Zatímco slávisté deklasovali Opavu na její půdě vysoko 6:0, Dynamo po 27 letech šokovalo Letnou, kde v roli outsidera vyhrálo nad Spartou 4:2. Jedenáctku kola dále doplnili Aleš Mandous z Olomouce a Josef Jindrišek z Bohemians 1905.
    • Fitness data za 8. kolo: Sprinterem kola Sima, maratonci z Českých Budějovic

24/11/2020 | Aktuální zprávy
      Jaké bylo uplynulé 8. kolo pohledem fitness dat? Sprinterem kola byl Abdallah Sima ze Slavie, který sprintoval rychlostí 33,8 km/h. Nejvíce metrů naběhal záložník Zlína Petr Jiráček, ve stejné statistice týmů kralovaly České Budějovice, které těsně předčily Slavii a Spartu.