16FK Dukla Praha54:150

Zprávy

• Diop zničil hattrickem Sigmu, Baník zvítězil 4:1

20/08/2018 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Baníku Ostrava potvrdili vydařený vstup do sezony výhrou 4:1 na hřišti Olomouce. Po pěti kolech FORTUNA:LIGY tak mají na kontě 12 bodů a na čtvrtém místě mají stejně bodů jako třetí Slavia. Hattrickem se o triumf Baníku postaral Dame Diop, skóre otevíral Martin Fillo. Za Sigmu snižovala letní posila Pavel Dvořák. Olomouc tak prohrála čtyři z pěti ligových zápasů, z toho potřetí doma, a nenaladila se tak ideálně na čtvrteční duel Evropské ligy se Sevillou.
    • Sparta pálila proti oslabené Příbrami tutovky a poprvé v sezóně ztratila

19/08/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty v 5. kole FORTUNA:LIGY pouze remizovali 2:2 s nováčkem z Příbrami a promarnili šanci dostat se po dvou letech na první místo v tabulce. Hosty poslal do vedení Miroslav Slepička, ale ještě v prvním poločase srovnal z penalty Guélor Kanga. Těsně před přestávkou dostal červenou kartu hostující obránce Jaroslav Tregler a po pauze otočil skóre Alexandru Chipciu. Jenže za Příbram v 86. minutě po úniku vyrovnal Emmanuel Antwi a připravil domácím první ztrátu v soutěži.
    • Plzeň zdolala Karvinou a je dál stoprocentní, Slezané na první body stále čekají

Karviná – Fotbalisté Plzně se vítězstvím 1:0 v Karviné posunuli do čela tabulky FORTUNA:LIGY. O čtvrtou nejtěsnější výhru úřadujících mistrů v řadě se postaral už v šesté minutě Michael Krmenčík, který vsítil svůj sedmý gól v posledních osmi ligových utkáních. Pak mu domácí brankář Berkovec ještě zmařil pokutový kop. Viktoria proti Karviné i popáté naplno zabodovala, zatímco Slezané jsou i po pěti kolech bez jediného získaného bodu uvězněni u dna tabulky.
    • Jablonec vyloupil Eden a uštědřil Slavii první porážku v sezóně

18/08/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie prohráli v utkání 5. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem 0:2. Pražané si tak nespravili chuť po úterní porážce 0:2 v Kyjevě a vyřazení z Ligy mistrů a po čtyřech výhrách ztratili v novém ročníku nejvyšší soutěže první body. Hosty poslal ve 44. minutě do vedení Martin Doležal a pojistku přidal v 77. minutě Tomáš Holeš. Po hodině hry neproměnil penaltu domácí Milan Škoda. Jablonec bodoval v lize se Slavií pojedenácté za sebou a po pěti kolech má sedm bodů.
    • Liberec se s Bohemians rozešel smírně

Liberec – Fotbalisté Liberce doma remizovali 1:1 s Bohemians 1905 a ve FORTUNA:LIZE nezvítězili počtvrté za sebou. Zápas pátého kola na konci první půle gólově otevřel hostující Rudolf Reiter, v 52. minutě vyrovnal náhradník Elvis Mashike Sukisa. Oba týmy ve druhém poločase zahodily řadu šancí.
    • Boleslav zničila Opavu 6:1, Komličenko se blýskl hattrickem

Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v duelu 5. kola FORTUNA:LIGY doma deklasovali nováčka z Opavy 6:1 a na svém stadionu tak vyhráli teprve podruhé z posledních 11 zápasů. Hattrickem se o to zasloužil ruský útočník Nikolaj Komličenko, který se tak s pěti trefami v sezoně dostal do čela tabulky střelců. Navíc se podílel i na jedné ze dvou tref Ladislava Takácse a nahrál na gól Tomášovi Ladrovi. Za Opavu na průběžných 1:2 snižoval Matěj Helebrand. Slezané tak mají na kontě po pěti kolech jediný bod, Boleslav po druhé výhře poskočila do středu tabulky.
    • FORTUNA:LIGA hledá svého Krále asistencí

18/08/2018 | Aktuální zprávy
      Ligová fotbalová asociace se společně s generálním partnerem Fortunou rozhodla ocenit nejúspěšnějšího nahravače FORTUNA:LIGY. Po každém pátém kole bude oceněn hráč s nejvyšším počtem gólových nahrávek za dané období a na následujících pět utkání ponese titul Přihraj:Král asistencí.
    • Dukla ani napopáté nedosáhla na body, proti Slovácku ji srazily vlastní góly

17/08/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly v předehrávce pátého kola FORTUNA:LIGY doma podlehli 1:2 Slovácku a v nové sezoně zůstávají bez bodu poslední. Dva vlastní góly si dal obránce Martin Chlumecký, ten druhý v poslední minutě. Vyrovnání zařídil Slovák Ivan Schranz z penalty. Pražané v nejvyšší soutěži neporazili Slovácko podesáté za sebou.
    • Crossbar Challenge v Teplicích: Admir jede bomby!

16/08/2018 | Aktuální zprávy
      Naše Crossbar Challenge může být těžším oříškem, než by se mohlo zdát. Naposledy se o tom přesvědčily Teplice, z jejichž týmu mířil přesně jen Admir Ljevakovič. Ale nutno uznat, že Kuba Hora byl při střelbě naslepo dost blízko!
    • Ostrava rozhodla proti Bohemians v závěru a je čtvrtá

13/08/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Baníku Ostrava v dohrávce 4. kola FORTUNA:LIGY vydřeli vítězství 1:0 na hřišti Bohemians Praha 1905 a v tabulce se po třetí výhře vyhoupli na čtvrtou příčku za stoprocentní Slavii, Plzeň a Spartu. Hosté v zápase třikrát trefili tyč, než v 87. minutě duel rozhodl Ondřej Šašinka. Ostravané vyhráli teprve podruhé z posledních 16 venkovních zápasů v lize. Bohemians naopak doma nebodovali teprve podruhé z posledních 13 utkání.