161.FK Příbram2215:4413

Zprávy

• Baník remizoval v dohrávce 22. kola s Jabloncem 1:1

24/02/2020 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy remizovali v dohrávce 22. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem 1:1. Oba góly padly v úvodu: po šesti minutách zařídil hostům vedení Vojtěch Kubista, ale o dalších šest minut později srovnal Nemanja Kuzmanovič. Jablonec si upevnil třetí místo v tabulce, Baník zůstal pátý a na Severočechy dál ztrácí čtyři body. Ostrava v lize posedmé za sebou neprohrála.
    • Sparta padla i pod novým trenérem, Kotalovi pokazil premiéru olomoucký mladík Chytil

23/02/2020 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Sparty podlehli ve 22. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 0:1 a nevyšla jim premiéra pod novým trenérem Václavem Kotalem, který v týdnu nahradil odvolaného Václava Jílka. Pražané na jaře i podruhé prohráli a na druhou Plzeň ztrácejí z šestého místa v tabulce už 11 bodů. O výhře Sigmy rozhodl ve 27. minutě svým prvním ligovým gólem v kariéře Mojmír Chytil. Olomouc vyhrála i druhý jarní zápas a na desáté příčce má jen dvoubodovou ztrátu na Spartu.
    • Karviná pokračuje v jarním vzestupu, Teplice rozstřílela třemi brankami

Karviná – Fotbalisté Karviné zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 3:0 a připsali si druhou jarní domácí výhru. Slezané rozhodli už v úvodním dějství, kdy se postupně trefili Ondřej Lingr, Abdulrahman Taiwo a Marek Janečka. Karvinští ztrácejí ze čtrnáctého místa v tabulce už jen dva body na třináctý Zlín. Teplice, které dohrávaly bez vyloučeného Lukáše Marečka, na jaře ani napodruhé nebodovaly a jsou dvanácté.
    • Dynamo drží jarní neporazitelnost, těsnou výhru nad Zlínem dirigoval Mršič

Zlín – Fotbalisté Českých Budějovic vyhráli ve 22. kole FORTUNA:LIGY ve Zlíně 3:2 a zvítězili i v druhém jarním utkání. Za nováčka soutěže se dvakrát trefil Matej Mršič, jeden gól dal z penalty Lukáš Havel. Za domácí snižovali Dominik Simerský a Adnan Džafič. Budějovice se posunuly na čtvrté místo neúplné tabulky, naopak třináctý Zlín má po druhé jarní porážce už jen dva body k dobru na čtrnáctou barážovou pozici.
    • Trenéra Sparty Kotala čeká premiéra v Olomouci

23/02/2020 | Preview
      Praha – Nový trenér fotbalistů Sparty Václav Kotal, který v týdnu nahradil odvolaného Václav Jílka, prožije dnes premiéru v Olomouci. Fanouškům slíbil změny v sestavě i v herním projevu. Letenští na hřišti Sigmy dvakrát za sebou prohráli 0:1. Kromě důležitého zápasu pro Pražany je na programu 22. kola FORTUNA:LIGY ještě dvojice dalších zápasů.
    • Bucha zazářil hattrickem a Plzeň deklasovala Příbram 4:0

22/02/2020 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Viktorie ve 22. kole FORTUNA:LIGY deklasovali poslední Příbram 4:0 především díky třem brankám záložníka Pavla Buchy. Západočeši vyhráli i druhý zápas jarní části sezony pod slovenským trenérem Adriánem Guľou. První gól vstřelil Lukáš Kalvach po Buchově přihrávce.
    • Musův gól rozhodl o výhře Slavie nad Opavou, trefil se i Tecl

Praha – Fotbalisté Slavie zdolali ve 22. kole FORTUNA:LIGY Opavu 2:0 a napravili porážku 0:1 na půdě Bohemians 1905 z úvodního jarního zápasu. Pražanům zajistili výhru svými góly útočníci Petar Musa a střídající Stanislav Tecl. Obhájce titulu vede tabulku o 16 bodů před Plzní, která má ale k dobru podvečerní utkání s Příbramí. Slezané prohráli v lize počtvrté za sebou a zůstali předposlední.
    • Liberec navázal na výhru z Letné, i díky dvěma zásahům Kuchty porazil Bohemians

Liberec – Fotbalisté Liberce zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Bohemians 3:1. Slovan navázal na úvodní jarní výhru na Spartě a atakuje umístění v první šestce tabulky. Domácí poslal v 16. minutě do vedení Kamso Mara, ve 27. minutě sice srovnal Jakub Nečas, ale poté dvěma góly rozhodl Jan Kuchta. Bohemians venku v této ligové sezoně získali jen dva body a nenavázali na vítězství 1:0 nad Slavií z minulého kola.
    • Boleslav doma v bezbrankovém zápase remizovala se Slováckem

Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali ve 22. kole FORTUNA:LIGY v souboji sousedů v tabulce se Slováckem bez branek. Nepříliš atraktivní zápas přinesl jen málo střeleckých možností. Oba týmy po porážkách z minulého týdne na jaře poprvé bodovaly a v tabulce je od sebe dělí jen skóre. Boleslav v lize už počtvrté za sebou nezvítězila.
    • Sparta s novým trenérem Kotalem hraje v Olomouci, Slavia bude chtít proti Opavě napravit porážku

21/02/2020 | Preview
      Praha – Fotbalisté Slavie přivítají ve 22. kole FORTUNA:LIGY Opavu a pokusí se odčinit porážku 0:1 z úvodního jarního utkání na hřišti Bohemians 1905. Po ní se snížil jejich náskok v čele tabulky před druhou Plzní na 13 bodů. Západočeši doma přivítají poslední Příbram. Spartu čeká v Olomouci premiéra pod vedením trenéra Václava Kotala, jenž nahradil odvolaného Václava Jílka.