18Slezský FC Opava2113:4012

Zprávy

• Slavia předvedla skvělý obrat na Slovácku a upevnila své vedení v tabulce

28/02/2021 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slavie tři dny po postupu přes Leicester v Evropské lize zvítězili v 21. kole FORTUNA:LIGY na půdě Slovácka 3:2. Pražané dvakrát prohrávali po gólech Lukáše Sadílka a Michala Kadlece, za hosty pokaždé srovnal Nicolae Stanciu, poprvé z penalty. Obrat dokonal v 81. minutě střídající Ondřej Lingr.
    • Zlín vyhrál podruhé v řadě, rozhodl z penalty Potočný

Olomouc - Fotbalisté Zlína zvítězili v 21. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 1:0. Zápas rozhodl ve 23. minutě proměněným pokutovým kopem Roman Potočný. "Ševci" na Hané naplno bodovali poprvé od března 2008, vyhráli podruhé za sebou a poskočili na 11. místo tabulky. Sigma doma v lize neskórovala poprvé od loňského června a zůstala osmá.
    • Boleslav po dvanácti zápasech vyhrála. Karvinou zlomila v prvním poločase

Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili doma v 21. kole FORTUNA:LIGY Karvinou 2:0 a v nejvyšší soutěži zvítězili poprvé od loňského listopadu a po 12 zápasech. Trenér Karel Jarolím se po návratu na lavičku Středočechů na 11. pokus dočkal první ligové výhry. Boleslav se díky ní posunula o dva body před Brno na první nesestupovou pozici. Slezané nevyhráli tři kola po sobě a klesli na 12. místo.
    • Slavii po vyřazení Leicesteru čeká v lize Slovácko, Olomouc hostí Zlín

28/02/2021 | Preview
      Praha - Fotbalisté vedoucí Slavie se po čtvrtečním postupu přes Leicester do osmifinále Evropské ligy představí ve šlágru 21. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Slovácka a od 16:00 budou hájit pozici jediného dosud neporaženého týmu v této sezoně nejvyšší soutěže. Celek z Uherského Hradiště ale nenašel přemožitele už devět kol, osm z nich vyhrál a v tabulce je překvapivě třetí. Druhá Sparta kvůli koronaviru v kádru neodehraje zápas s Příbramí.
    • Fotbalisté Plzně vyhráli v Brně 1:0 brankou jubilanta Beauguela

27/02/2021 | Reportáže
      Brno - Fotbalisté Plzně vyhráli ve 21. kole FORTUNA:LIGY v Brně 1:0. Jedinou branku dal v 68. minutě ve svém 150. utkání v české nejvyšší soutěži Jean-David Beauguel. Viktoria podruhé za sebou zvítězila, neprohrála v šesti ze sedmi jarních ligových zápasů a v tabulce zůstala šestá dva body za pátým Libercem. Brněnský nováček získal z posledních čtyř kol jediný bod, doma je nadále nejhorším týmem soutěže a patří mu první nesestupová 15. příčka.
    • Stronati v závěru z penalty zachránil Ostravě remízu s Teplicemi

Ostrava - Fotbalisté Teplic remizovali v 21. kole FORTUNA:LIGY v Ostravě 1:1 a ani v sedmém utkání jarní části nejvyšší soutěže nezvítězili. Na Baníku po gólu Pavla Moulise z 69. minuty vedli, ale tři minuty před koncem srovnal z penalty Patrizio Stronati. Ostrava ztratila body počtvrté z posledních pěti kol a v neúplné tabulce je devátá. Teplice stejně jako minule se Slavií remizovaly 1:1 a zůstaly čtrnácté.
    • Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali doma s Českými Budějovicemi

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 21. kole FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi 1:1. Pražany poslal do vedení v 72. minutě střídající David Bartek, o sedm minut později však z penalty rozhodl o dělbě bodů Benjamin Čolič. Oba týmy v nejvyšší soutěži nevyhrály potřetí za sebou.
    • Fotbalisté Jablonce zvítězili v Opavě 1:0 brankou Doležala

Opava - Fotbalisté Jablonce ve 21. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Opavě 1:0. Vyrovnaný duel rozhodl v 51. minutě Martin Doležal. Severočeši po čtyřech ligových zápasech vyhráli a vrátili se zpět na čtvrté místo tabulky. Opava nenavázala na minulé vítězství v Českých Budějovicích, po dvou kolech nebodovala a zůstala poslední.
    • Slavii po vyřazení Leicesteru čeká v lize rozjeté Slovácko

27/02/2021 | Preview
      Praha - Sedmi zápasy pokračuje o víkendu 21. kolo první fotbalové ligy. Vedoucí Slavia se po čtvrtečním postupu přes Leicester do osmifinále Evropské ligy představí v nedělním šlágru na hřišti Slovácka a bude hájit pozici jediného dosud neporaženého týmu v této sezoně nejvyšší soutěže. Celek z Uherského Hradiště ale nenašel přemožitele už devět kol, osm z nich vyhrál a v tabulce je překvapivě třetí. Čtvrtý Jablonec nastoupí na hřišti poslední Opavy, šestá Plzeň na hřišti brněnského nováčka. Druhá Sparta kvůli koronaviru v kádru neodehraje zápas s Příbramí.
    • Liberec porazil Pardubice 4:1 a oplatil jim podzimní porážku

26/02/2021 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili v předehrávce 21. kola Pardubice 4:1. Slovan rozhodl už v úvodním dějství, kdy se dvakrát trefili Michal Sadílek a Ondřej Karafiát. V 41. minutě nedal penaltu střídající David Huf, který snížil až krátce po pauze. Liberec oplatil soupeři porážku 0:3 z podzimního vzájemného duelu.
    • Liberec v páteční předehrávce hostí Pardubice

26/02/2021 | Preview
      Liberec – Dnešní předehrávka mezi fotbalisty Liberce a Pardubic otevře program 21. kola FORTUNA:LIGY. Slovan bude chtít Východočechům oplatit podzimní porážku 0:3, v případě vítězství se nejméně do víkendu dostane na čtvrté místo neúplné tabulky před Jablonec. Pokud vyhraje pardubický nováček soutěže, poskočí před Liberec na pátou příčku.
    • Slávista Provod je novým Přihraj:Králem asistencí

26/02/2021 | Aktuální zprávy
      Přihraj:Králem asistencí se ve čtvrtém sledovaném období sezóny FORTUNA:LIGY (16. – 20. kolo) stal Lukáš Provod z pražské Slavie. Čtyřiadvacetiletý záložník během něj zasáhl do všech pěti zápasů a nahrál na čtyři góly.
    • Slovácko vyhrálo v Jablonci 3:0 a upevnilo si třetí místo v tabulce

24/02/2021 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Slovácka zvítězili v dohrávce 18. ligového kola v souboji o třetí místo v tabulce v Jablonci jasně 3:0. Hosty poslal v první minutě nastavení úvodního dějství do vedení Milan Petržela a po změně stran se už v přesilovce trefili Jan Kliment a střídající Rigino Cicilia. Domácí hráli od 53. minuty bez vyloučeného Vladimira Jovoviče. Slovácko v lize porazilo Jablonec po 13 zápasech.
    • Středeční dohrávky 18. kola: Jablonec hostí Slovácko, Zlín Boleslav

24/02/2021 | Preview
      Praha – Dvěma dohrávkami se dnes uzavře 18. kolo FORTUNA:LIGY. Čtvrtý Jablonec se utká se třetím Slováckem, na nějž ztrácí bod. V souboji trápících se týmů třináctý Zlín přivítá šestnáctou Mladou Boleslav. "Ševci" nevyhráli už 10 kol, Středočeši ještě o jedno více. Hosté se pokusí ukončit čekání na první ligové vítězství po návratu trenéra Karla Jarolíma a opustit sestupové příčky.