21Matěj ValentaZ09.02.2000171 cm62 kg211-80
    19Patrik BrandnerU04.01.1994180 cm75 kg231-30
    14Daniel HaisU02.07.2003192 cm80 kg100-00
    17Ondřej MihálikU02.04.1997187 cm74 kg304-20
    10Michal ŠkodaU01.03.1988191 cm83 kg325-30
    7Mick Van BurenU24.08.1992184 cm73 kg244-20
    Statistiky týmu

Články SK Dynamo České Budějovice

• Jihočeská odveta skončila remízou. Dynamo zůstává prvoligové

02/06/2024 | Reportáže
      Pořádně pikantní nádech měla barážová bitva dvou sousedů z jižních Čech. Prvoligové Dynamo chtělo v odvetě na půdě soupeře potvrdit těsný náskok z prvního zápasu a v osmnácté minutě se zásluhou přesné střely Jana Suchana dostalo do vedení. Domácí však před zaplněným stadionem dokázali barážový dvojduel zdramatizovat, vyrovnání zařídil po hodině hry Jan Plachý. Následná převaha druholigového celku již k radosti nevedla, po remíze 1:1 se tak z účasti v nejvyšší české soutěži pro příští sezonu radovaly České Budějovice.
    • Dynamo v jihočeském derby otočilo duel s Táborskem. V nastavení rozhodl Nikl

30/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic porazili v úvodním utkání baráže o FORTUNA:LIGU po obratu Táborsko 2:1. Hosté, jakožto třetí nejlepší celek z druhé ligy, v jihočeské derby vedli, když se před přestávkou trefil z penalty Bojan Dordič. Za Dynamo, které se do baráže dostalo jako předposlední tým z FORTUNA:LIGY, vyrovnal ve druhé půli rovněž z pokutového kopu Jan Suchan. Rozhodující branku vstřelil v nastaveném čase Matouš Nikl.
    • Karviná vyzrála na České Budějovice, oba týmy míří do baráže

25/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné v posledním 5. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve Skupině o záchranu porazili České Budějovice 1:0. O jedinou branku se ve 30. minutě postaral domácí kapitán Lukáš Budínský. Oba týmy se vyhnuly přímému sestupu a o udržení mezi elitou budou hrát v baráži. Karviná coby čtrnáctý celek tabulky nastoupí ve dvojutkání proti Vyškovu, Dynamo, které skončilo předposlední, čeká jihočeský souboj s Táborskem. Baráž začne ve čtvrtek.