<
7.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha715:119
    2FC Viktoria Plzeň713:714
    3FK Jablonec713:913
    4FC Baník Ostrava712:812
    5FK Mladá Boleslav614:1112
    61.FC Slovácko77:1112
    7AC Sparta Praha713:1110
    81.FK Příbram710:910
    9SK Sigma Olomouc78:810
    10FC Slovan Liberec78:89
    11FC Fastav Zlín77:89
    12Bohemians Praha 1905710:157
    13Slezský FC Opava74:156
    14MFK Karviná78:95
    15SK Dynamo České Budějovice77:135
    16FK Teplice64:105

    Delegace rozhodčích pro 25. kolo FORTUNA:LIGY

    Přehled rozhodčích a delegátů, kteří budou součástí jednotlivých zápasů 25. kola FORTUNA:LIGY.

    Delegace rozhodčích pro 25. kolo FORTUNA:LIGY

    FK Dukla Praha – MFK Karviná (pá, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Julínek
    První asistent: Marek Podaný
    Druhý asistent: Matěj Vlček
    Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Klíma
    Delegát svazový: Karel Vidlák
    Delegát utkání: Miroslav Poklop

    FK Teplice – FC Viktoria Plzeň (pá, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Karel Hrubeš
    První asistent: Michal Myška
    Druhý asistent: Milan Flimmel
    Čtvrtý rozhodčí: Milan Matějček
    Delegát svazový: Jiří Ulrich
    Delegát utkání: Ladislav Kruliš

    FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav (so, 14:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Berka
    První asistent: Jiří Kříž
    Druhý asistent: Jaroslav Kubr
    Čtvrtý rozhodčí: Radek Dubravský
    Delegát svazový: Ladislav Dofek
    Delegát utkání: Ludvík Urbanec

    FC Slovan Liberec – FC Fastav Zlín (so, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Královec
    První asistent: Kamil Hájek
    Druhý asistent: Jaroslav Poživil
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Váňa
    VAR: Jiří Adam
    Delegát svazový: Miroslav Svoboda
    Delegát utkání: Michal Tandler

    1.FC Slovácko – FK Jablonec (so, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk
    První asistent: Pavel Vlasjuk
    Druhý asistent: Miloš Vitner
    Čtvrtý rozhodčí: Zbyněk Proske
    Delegát svazový: Oldřich Racek
    Delegát utkání: Petr Kolbaba

    AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc (so, 17:30)

    Hlavní rozhodčí: Petr Ardeleanu
    První asistent: Jiří Moláček
    Druhý asistent: Miroslav Fišer
    Čtvrtý rozhodčí: Jiří Houdek
    VAR: Pavel Orel
    AVAR: David Hock
    Delegát svazový: Miroslav Tulinger
    Delegát utkání: Jan Kořínek

    Bohemians Praha 1905 – SFC Opava (ne, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Pechanec
    První asistent: Jakub Hrabovský
    Druhý asistent: Lucie Ratajová
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Berka
    Delegát svazový: Jan Lávička
    Delegát utkání: Emil Ubias

    1.FK Příbram – SK Slavia Praha (ne, 17:30)

    Hlavní rozhodčí: Miroslav Zelinka
    První asistent: Tomáš Mokrusch
    Druhý asistent: Petr Antoníček
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Machálek
    Delegát svazový: Jiří Kureš
    Delegát utkání: Jiří Trčka