<
20.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha1948:1649
    2FC Viktoria Plzeň1929:1545
    3FC Baník Ostrava1925:1534
    4FK Jablonec1938:1833
    5AC Sparta Praha1930:1632
    6FC Fastav Zlín1925:2230
    7FC Slovan Liberec1917:1725
    8FK Teplice1921:2525
    9SFC Opava1926:3023
    10FK Mladá Boleslav1936:3622
    111.FC Slovácko1921:3121
    121.FK Příbram1924:4320
    13Bohemians Praha 19051918:2719
    14SK Sigma Olomouc1917:3219
    15MFK Karviná1924:3715
    16FK Dukla Praha1915:3415

    Delegace rozhodčích pro 15. kolo FORTUNA:LIGY

    Přehled rozhodčích a delegátů, kteří budou součástí jednotlivých zápasů 15. kola FORTUNA:LIGY.

    Delegace rozhodčích pro 15. kolo FORTUNA:LIGY

    FK Mladá Boleslav – FK Dukla Praha (pátek, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Berka
    První asistent: Radek Kotík
    Druhý asistent: David Hock
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Ginzel
    Delegát utkání: Miroslav Poklop
    Delegát svazový: Oldřich Racek


    MFK Karviná – AC Sparta Praha (sobota, 14:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Julínek
    První asistent: Marek Podaný
    Druhý asistent: Jakub Hrabovský
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Machálek
    Delegát utkání: Václav Andrejs
    Delegát svazový: Jan Lávička


    1.FC Slovácko – FC Slovan Liberec (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Rejžek
    První asistent: Ondřej Pelikán
    Druhý asistent: Jiří Kříž
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Cieslar
    Delegát utkání: Ludvík Urbanec
    Delegát svazový: Jiří Kureš


    SFC Opava – FC Baník Ostrava (neděle, 14:00)

    Hlavní rozhodčí: Petr Ardeleanu
    První asistent: Tomáš Mokrusch
    Druhý asistent: Petr Caletka
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Julínek
    Delegát utkání: Zbyněk Rampáček
    Delegát svazový: Pavel Mareš


    FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Radek Příhoda
    První asistent: Jan Paták
    Druhý asistent: Jakub Šimáček
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Rejžek
    Delegát utkání: Petr Kolbaba
    Delegát svazový: Petr Vysloužil


    FC Viktoria Plzeň – 1.FK Příbram (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Ginzel
    První asistent: Matěj Vlček
    Druhý asistent: Petr Kotalík
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Berka
    Delegát utkání: Jiří Neuberg
    Delegát svazový: Slavomír Kozel


    FK Teplice – SK Sigma Olomouc (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Radek Dubravský
    První asistent: Kamil Hájek
    Druhý asistent: Adam Horák
    Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Klíma
    Delegát utkání: Zdeněk Duda
    Delegát svazový: Jaroslav Kubíček


    SK Slavia Praha – FC Fastav Zlín (neděle, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Karel Hrubeš
    První asistent: Petr Blažej
    Druhý asistent: Radim Dresler
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Váňa
    Delegát utkání: Emil Ubias
    Delegát svazový: Miroslav Svoboda