<
2.kolo
>
  #KlubZSB
  1SK Slavia Praha26:16
  2FC Viktoria Plzeň25:26
  3Slezský FC Opava22:06
  4Bohemians Praha 190523:23
  5SK Dynamo České Budějovice22:13
  6FC Baník Ostrava23:33
  7FC Slovan Liberec23:33
  81.FC Slovácko22:23
  9FK Jablonec22:23
  10AC Sparta Praha22:23
  11SK Sigma Olomouc22:33
  12FK Mladá Boleslav21:33
  131.FK Příbram21:21
  14FK Teplice22:61
  15MFK Karviná21:30
  16FC Fastav Zlín20:20

  Poslední kolo základní části rozzáří v Opavě před zápasem se Spartou fotbalová střelnice

  Poslední ligová zastávka nabídne fotbalovým fanouškům spoustu zápasových laskomin. Jednou z nich bude i sobotní duel mezi Opavou a pražskou Spartou. O zábavu bude postaráno i mimo trávník, na opavském stadionu totiž bude dvě hodiny před utkáním připravená i Fortuna fotbalová střelnice, zábavná fotbalová atrakce pro fanoušky. Na střelnici se navíc rozdávají volné sázenky, nejlepší tým si odnese poukaz na 10 000 korun do fanshopu.

  fortunaliga.cz
  Poslední kolo základní části rozzáří v Opavě před zápasem se Spartou fotbalová střelnice
  30. kolo, Základní část OPA0:30:1SPA

  Zatímco Letenské čeká skupina bojů o titul, Slezané mají ještě šanci proniknout do skupiny o Evropskou ligu. Ligové jaro sice ještě rozhodně nekončí, třicetikolová základní část FORTUNA:LIGY už však mílovými tempy finišuje. Na jednu z bitev se chystá i opavský trávník, kam dorazí pražská Sparta. Chybět nebude ani Fortuna fotbalová střelnice.

  Fotbalová klání se tak odehrají i mimo hrací plochu. Před zápasem totiž bude pro fotbalové příznivce připravena Fortuna fotbalová střelnice. Náročnou atrakci si dopředu vyzkoušela i sedmička opavských hráčů a musela uznat, že i když se snažila rozlousknout hodně tvrdý oříšek, rozhodně to stálo za to. Tým ve složení Dominik Simerský, Václav Juřena, Bronislav Stáňa, Petr Zapalač, Jan Řezníček, Endy Opoku Bernadina a Tomáš Jursa totiž měl jako již tradičně pořádně náročný úkol.

  Vybraní fotbalisté měli časový interval jedné minuty na to, aby vsítili co nejvíc branek. Ale pozor! Mohli pálit pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Mezi třemi tyčemi se jejich pokusy snažil zneškodnit brankář Jan Bartulík. A jak si Slezané vedli?

  Z prvních tří střel skončily hned dvě v síti. Pak přišlo pár nepřesných ran, dobrých zákroků brankáře i jedna nastřelená tyčka. Po půl minutě však měla opavská letka na kontě šest tref a skóre ještě vylepšila. Deset vteřin před koncem zakulatila počet na deset branek. A mohlo jich být ještě víc. Smolné břevno a dvě rány mimo však stanovily na desítce i konečný výsledek.

  Fortuna fotbalová střelnice se chystá na další stadion, tak si ji určitě nenechte ujít a zkuste skóre opavských fotbalistů vyrovnat nebo i překonat. Stačí si vytvořit tým o dvou až deseti hráčích a přijít na sobotní duel mezi Opavou a Spartou o něco dřív. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem, tedy od 15:00. Dorazte a užijte si parádní fotbalový zážitek.