<
1.kolo
>
  #KlubZSB
  11.FC Slovácko00:00
  2AC Sparta Praha00:00
  3Bohemians Praha 190500:00
  4FC Baník Ostrava00:00
  5FC TRINITY Zlín00:00
  6FC Hradec Králové00:00
  7FC Slovan Liberec00:00
  8FC Viktoria Plzeň00:00
  9FC Zbrojovka Brno00:00
  10FK Mladá Boleslav00:00
  11FK Jablonec00:00
  12FK Pardubice00:00
  13FK Teplice00:00
  14SK Dynamo České Budějovice00:00
  15SK Sigma Olomouc00:00
  16SK Slavia Praha00:00
  17. kolo, Základní část | sobota 22/02/2014, 16:00 | Startip Aréna

  Góly

  • Bez branek

  Návštěva: 4 286 diváků (47 % z kapacity 9 100)
  Video


  Reportáž


  Začátek patřil spíš Pražanům. Ve čtvrté minutě přistál parádně kopnutý centr až na hlavu Kuklyse, který překonal Hrušku. Pomezní rozhodčí ovšem vyhodnotil situaci jako ofsajdovou.To byla poslední velká akce, kterou Bohemka v prvním poločase dokončila. Do čtyřicáté páté minuty se králem od Litavky stal domácí Řezníček.

  Odvetu za aktivitu pražanů mohl vykonat Volešák, ale trefil pouze tyčku, a ani dorážející Řezníček nedokázal překonat Berkovce. Jen o minutu později bylo nastřeleno břevno,a opět u toho byl Řezníček, tentokrát ovšem střílel hlavou. V dalších dvaceti minutách stála za zmínku snad jen pěkná dalekonosná střela Lietavy oceněná velkým potleskem vršovických fanoušků. Jeho pokus se však o metr a půl nevešel mezi Hruškovy tři tyče.

  Domácí fanoušci se dočkali ve třicáté třetí minutě, když Slepička pěkně vybídl, do té doby smolaře, Jakuba Řezníčka, který tentokrát nekompromisně zakončil k pravé tyči. Ve třicáté sedmé minutě měl ale nesrovnatelně větší šanci. Po chybě vršovických vybojoval míč Jugas, poslal míč na zcela volného Řezníčka, jeho střela ale postrádala špetku přesnosti.

  Minutu po začátku druhého poločasu  viděl první žlutou kartu pražský Vaitkunas. V šedesáté minutě se k nebezpečné střele dostal Pilík, branka z toho však nebyla. Z konce klání stojí za zmínku šance Milana Mišůna, jehož hlava mířila těsně mimo. Poslední minuty dohrávala Bohemka s pěti hráči na hrotu, ale ani to jí nepomohlo. Příbram byla v zápase více aktivnější, a zaslouženě tak zvítězila 1:0 a připsala si drahocenné tři body do tabulky.

  1.FK Příbram-Bohemians Praha 1905 1:0 (1:0)
  Branky: 33. Řezníček.
  Rozhodčí: Ardeleánu - Kovařík, Hrabovský.
  ŽK: 51. Zeman, 84. Volešák, 89.Hruška - 47.Vaitkunas.

  Sestavy:
  1.FK Příbram: Hruška (C) – Jugas, Hájovský, Zápotočný, Mišůn – Pilík, Volešák, Krbeček, Zeman – Řezníček, Slepička.
  Bohemians Praha 1905: Berkovec – Pauschek, Brabec, Šmíd, Vaitkunas – Hora, Jindřišek (C), Kuklys, Bartek, Rada – Lietava.

  FOTO: ČTK
  Statistiky
  Sestavy

  Rozšířené ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 2013/14. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele Instat Limited.

  V historickém přehledu lídrů jsou zobrazeni pouze hráči, kteří odehráli v lize alespoň 60 zápasů. V podrobném zobrazení pak figurují všichni hráči. Nejste si jistí, co daný parametr znamená? Podívejte se zde.

  LFA vynakládá odpovídající úsilí, aby zajistila spolehlivost a přesnost informací publikovaných na této webové stránce, může však dojít k technickým nepřesnostem či chybám při zpracování a vyhodnocení. Tyto mohou být po svém zjištění a podle uvážení LFA opraveny.

  Veškeré informace a údaje na této webové stránce, a to včetně jakýchkoliv statistik, jsou určeny pouze pro interní účely LFA a všeobecné informační účely. LFA, ani její dodavatelé, neposkytují jakoukoliv záruku ani nepřebírají jakoukoliv odpovědnost za správnost, aktuálnost ani přesnost informací publikovaných na této webové stránce, a to výslovně včetně jakýchkoliv statistik.

  LFA neodpovídá za jakékoliv škody či jiné újmy, které mohou vzniknout třetím osobám v důsledku spolehnutí se na správnost, aktuálnost či přesnost informací publikovaných na této webové stránce.