<
1.kolo
>
  #KlubZSB
  11.FC Slovácko00:00
  2AC Sparta Praha00:00
  3Bohemians Praha 190500:00
  4FC Baník Ostrava00:00
  5FC TRINITY Zlín00:00
  6FC Hradec Králové00:00
  7FC Slovan Liberec00:00
  8FC Viktoria Plzeň00:00
  9FC Zbrojovka Brno00:00
  10FK Mladá Boleslav00:00
  11FK Jablonec00:00
  12FK Pardubice00:00
  13FK Teplice00:00
  14SK Dynamo České Budějovice00:00
  15SK Sigma Olomouc00:00
  16SK Slavia Praha00:00
  17. kolo, Základní část | sobota 22/02/2014, 14:00 | Městský fotbalový stadión

  Góly

  Bez branek


  Karty


  Návštěva: 805 diváků (7 % z kapacity 10 785)
  Video


  Reportáž  Hned ve třetí minutě mohlo být Znojmu v brněnském azylu veselo. Vašíček krátkou přihrávkou do otevřené uličky zaznamenal pohyb bosňana Crnkiče, veterán Blažek v brance hostí však chtěl mít v kolonce první zákrok sezóny známku "úspěšný" a stalo se. Jihlava v prvním dějství gólmanu Hrubému příliš vrásek nenadělala, pokus Vaculíka ze střední vzdálenosti snad ani nestojí za řeč, Kukola při průchodu do pokutového území zase zradilo zpracování, a k zakončení tak vůbec nedošlo.

  Naopak to byli Znojemští, kteří si připsali vyloženou příležitost a vzápětí další. Nejprve si na centr Lacka 
  naběhl Buchta, jeho hlavička z bezprostřední blízkosti se ale mezi tři tyče nevešla. A když navíc Vaculík nenasměroval svůj volej po rohovém kopu na branku, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

  Úvod druhé půle zápasu se odehrával spíše ve středu hřiště než v šestnáctkách, na první vzruch v některé z nich jsme čekali až do pětapadesáté minuty. Jihlavský Mikula potáhl míč po hranici pokutového území, narazil ho o nohu Harby, bosenskou přihrávku do nohy ale Václav Koloušek nasměroval vysoko nad. O pět minut později se podobná situace opakovala tentokrát z levé strany, tentokrát už Koloušek rukavice Hrubého zaměstnal.

  V 60. minutě byl už opět v permanenci hostující Blažek, znojemský Reljic si však s 
  krásnou přihrávkou Helíska neporadil, a jihlavský brankář tak nakonec nic zásadního řešit nemusel. Na Srbské se hrál nepříliš pohledný fotbal, z divácké letargie vytrhl přítomné alespoň na chvíli znojemský Nermin Crnkič, jenž převzal dlouhý Blažkův nákop a dovolil si drzou kličku skrz oba hostující stopery, na poslední chvíli skluzem zasáhl až Vaculík. I další dobrá šance patřila Znojmu, na pravé straně hřiště se opět uvolnil Helísek a poslal míč na malé vápno, před letícím Cihlářem zmařil znojemskou radost špičkami prstů brankář Blažek.

  Zbývající minuty už nabídly pouze jednu šanci, zato největší v celém zápase. Míč se v nepřehledné situaci dostal nejprve ke Kosakovi, jehož skvěle vychytal Hrubý a znojmenský brankář se zaskvěl i při dorážce Kukola, a udržel tak pro domácí alespoň bod.


  Ohlasy trenérů:

  Leoš Kalvoda (1. SC Znojmo):
  Šlo o typické první jarní kolo. Oba mančafty chvíli tahaly za delší konci provazu, v prvním poločase jsme byli lepší, v tom druhém jsme předvedli spíše bojácný výkon, v jeho závěru jsme měli ještě trochu štěstí. Remíza je podle mě spravedlivým výsledkem. Zklamala mne ofenziva, Vašíček měl navíc krom několika zbytečných ztrát i malou podporu záložníků, chyběl nám i někdo na střídání do ofenzivy, nemohli jsme využít ani Diarrasouby ani Gál Anderzlyho.

  Petr Rada (FC Vysočina Jihlava):
  Viděli jsme zápas dvou poločasů, neodehráli jsme ten první tak, jak jsme si představovali a prakticky neohrozili soupeřovu bránu. Bylo vidět, že šlo o dva celky, které nechtěly prohrát. Něco jsme si řekli o pauze, chtěli jsme víc aktivity a lepší přihrávky, v druhém poločase jsme byli odvážnější, ale stejně jsme směrem dopředu předvedli málo. Paradoxně jsme mohli soupeři sebrat všechny body v poslední minutě, podržel je však domácí gólman. Masopust ani ostatní klíčoví hráči neodehráli směrem dopředu nejlepší utkání. Jsem přesvědčen o tom, že se budeme zlepšovat a náš výkon půjde nahoru. Já jsem doufal, že tu uhrajeme víc, ale bod ze hřiště soupeřů je vždy plusový.

  1. FC Znojmo - FC Vysočina Jihlava 0:0 (0:0)
  Rozhodčí: Jech – Paták, Ratajová
  ŽK: 35. Lacko – 39. Kučera.

  Sestavy:
  1. SC Znojmo: Hrubý – Helísek, Odehnal, Hnaníček (C), Mudra – Reljić (63. Cihlář), Lacko, Haurdič (82. Liener), Buchta, Crnkić – Vašíček.
  FC Vysočina Jihlava: Blažek – Mikula, Šourek, Krejčí, Vaculík (C) – Masopust (71. Kosak), T. Marek, Koloušek (82. Jungr), Kučera, Kukoľ – Harba.

  FOTO: ČTK
  Statistiky
  Sestavy

  Rozšířené ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 2013/14. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele Instat Limited.

  V historickém přehledu lídrů jsou zobrazeni pouze hráči, kteří odehráli v lize alespoň 60 zápasů. V podrobném zobrazení pak figurují všichni hráči. Nejste si jistí, co daný parametr znamená? Podívejte se zde.

  LFA vynakládá odpovídající úsilí, aby zajistila spolehlivost a přesnost informací publikovaných na této webové stránce, může však dojít k technickým nepřesnostem či chybám při zpracování a vyhodnocení. Tyto mohou být po svém zjištění a podle uvážení LFA opraveny.

  Veškeré informace a údaje na této webové stránce, a to včetně jakýchkoliv statistik, jsou určeny pouze pro interní účely LFA a všeobecné informační účely. LFA, ani její dodavatelé, neposkytují jakoukoliv záruku ani nepřebírají jakoukoliv odpovědnost za správnost, aktuálnost ani přesnost informací publikovaných na této webové stránce, a to výslovně včetně jakýchkoliv statistik.

  LFA neodpovídá za jakékoliv škody či jiné újmy, které mohou vzniknout třetím osobám v důsledku spolehnutí se na správnost, aktuálnost či přesnost informací publikovaných na této webové stránce.