<
1.kolo
>
  #KlubZSB
  11.FC Slovácko00:00
  2AC Sparta Praha00:00
  3Bohemians Praha 190500:00
  4FC Baník Ostrava00:00
  5FC TRINITY Zlín00:00
  6FC Hradec Králové00:00
  7FC Slovan Liberec00:00
  8FC Viktoria Plzeň00:00
  9FC Zbrojovka Brno00:00
  10FK Mladá Boleslav00:00
  11FK Jablonec00:00
  12FK Pardubice00:00
  13FK Teplice00:00
  14SK Dynamo České Budějovice00:00
  15SK Sigma Olomouc00:00
  16SK Slavia Praha00:00
  1. kolo, Základní část | neděle 21/07/2013, 17:00 | Chance arena

  Góly

  Bez branek


  Návštěva: 3 082 diváků (50 % z kapacity 6 108)
  Video
  Reportáž

  Oba celky vstoupily do utkání s respektem a v úvodních minutách se spíše oťukávali. Jabloneckou aktivitu v prvních deseti minutách ale poté převzala Zbrojovka, která se hned několikrát dostala až před Špita, který byl však vždy připraven. Domácí trenér Roman Skuhravý musel ve 20. minutě sáhnout ke střídání, když stáhl ze hry zraněného Rossiho a místo něj poslal do hry Zoubeleho. 

  Stejné problémy musel řešit na druhé straně také Ludevít Grmela, který dvanáct minut před koncem první půle musel vystřídat Traorého, kterého nahradil Hyčka. První poločas byl hodně skoupí na gólové šance – ta největší a jediná přišla ve 37. minutě, kdy nebezpečně hlavičkoval Kopic. S jeho pokusem si ale dokázal na poslední chvíli poradit brněnský gólman Hladký, který tak rozhodl o tom, že v první půli gól nepadne.

  Druhý poločas takřka kopíroval ten první. Na další velkou šanci si jablonečtí příznivci museli počkat až do 71. minuty, kdy se mohl o úvodní branku postarat lobující Kopic. Balon ale do odkryté branky nezamířil a skončil pouze vedle pravé tyče. Poslední dvacetiminutovka jasně patřila Severočechům, kteří svého soupeře zamkli na jeho polovině. A když gólem neskočil ani Hubníkův skluz, kterému chyběly milimetry, aby balon usměrnil do prázdné branky, rozešla se Zbrojovka s Baumitem nerozhodně. 


  Ohlasy trenérů

  Roman Skuhravý (Jablonec): "Bylo to vyrovnané utkání. Ke konci zápasu už oběma týmům docházely síly. Kluci předvedli tvrdý a bojovný výkon. Bohužel to ke třem bodům dnes nevedlo. Hra však nebyla optimální,  chtěli jsme vyhrát, to se nepodařilo. O to víc budeme muset zabojovat příští týden v zápase se Spartou."

  Ludevít Grmela (Brno): "Na úvod sezóny to bylo určitě pohledné utkání. My jsme s bodem spokojeni, stejně tak s předvedeným výkonem. Domácí nás v závěru zatlačili, naštěstí se nám podařilo neinkasovat. Nějaké šance jsme měli, bohužel jsme nedokázali proměnit."


  FK Baumit Jablonec - FC Zbrojovka Brno 0:0

  ŽK: 70. Zoubele (JAB), 90. Jablonský (JAB) – 27. Janotka (BNO), 66. Kroupa (BNO), 73. Husár (BNO).
  ČK: 90. Janotka (2 ŽK).
  Rozhodčí: L. Kovařík - P. Peřina, Z. Dobrovolný.

  FK Baumit Jablonec: Špit – Rossi (28. Zoubele), Eliáš, Beneš, Novák – Kopic (81. Jablonský), Piták "C", Loučka, Vaněk, Vošahlík (60. Čížek) – Hubník.

  FC Zbrojovka Brno: Hladký – Janotka, Pernica, Schuster, Husár – Pašek (86. Přerovský), Kaščák, Zavadil "C", Traore (38. Hyčka) – Markovič, Kroupa (72. Škoda).


  Foto: ČTK

  Statistiky
  Sestavy

  Rozšířené ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 2013/14. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele Instat Limited.

  V historickém přehledu lídrů jsou zobrazeni pouze hráči, kteří odehráli v lize alespoň 60 zápasů. V podrobném zobrazení pak figurují všichni hráči. Nejste si jistí, co daný parametr znamená? Podívejte se zde.

  LFA vynakládá odpovídající úsilí, aby zajistila spolehlivost a přesnost informací publikovaných na této webové stránce, může však dojít k technickým nepřesnostem či chybám při zpracování a vyhodnocení. Tyto mohou být po svém zjištění a podle uvážení LFA opraveny.

  Veškeré informace a údaje na této webové stránce, a to včetně jakýchkoliv statistik, jsou určeny pouze pro interní účely LFA a všeobecné informační účely. LFA, ani její dodavatelé, neposkytují jakoukoliv záruku ani nepřebírají jakoukoliv odpovědnost za správnost, aktuálnost ani přesnost informací publikovaných na této webové stránce, a to výslovně včetně jakýchkoliv statistik.

  LFA neodpovídá za jakékoliv škody či jiné újmy, které mohou vzniknout třetím osobám v důsledku spolehnutí se na správnost, aktuálnost či přesnost informací publikovaných na této webové stránce.