<
1.kolo
>
    #KlubZSB
    11.FC Slovácko00:00
    2AC Sparta Praha00:00
    3Bohemians Praha 190500:00
    4FC Baník Ostrava00:00
    5FC Fastav Zlín00:00
    6FC Hradec Králové00:00
    7FC Slovan Liberec00:00
    8FC Viktoria Plzeň00:00
    9FC Zbrojovka Brno00:00
    10FK Mladá Boleslav00:00
    11FK Jablonec00:00
    12FK Pardubice00:00
    13FK Teplice00:00
    14SK Dynamo České Budějovice00:00
    15SK Sigma Olomouc00:00
    16SK Slavia Praha00:00

    Letní příprava 2022

    FC Viktoria Plzeň

    18. června: FC Viktoria Plzeň – SK Klatovy 1898 6:0
    Branky: 46., 60. a 66. Pilař, 17. Bucha, 50. Mihálik, 88. Kliment.

    22. června: FC Viktoria Plzeň – FC Slavia Karlovy Vary 9:0
    Branky: 
    67. a 85. Chorý, 71. a 76. Mosquera, 2. Kliment, 27. Cadu, 48. Čihák, 65. Mihálik, 73. Řezník.

    28. června: FC Viktoria Plzeň – ŠK Slovan Bratislava (16:30)

    1. července: FC Viktoria Plzeň – FC MAS Táborsko (11:00)


    SK Slavia Praha

    29. června: SK Slavia Praha – Olympiakos FC (17:00)

    10. července: SK Slavia Praha – Puskás Akadémia FC (čas bude upřesněn)


    AC Sparta Praha

    25. června: AC Sparta Praha – FK Dukla Praha (10:30, Stadion Evžena Rošického)

    30. června: AC Sparta Praha – Slezský FC Opava (čas bude upřesněn, Stadion Evžena Rošického)


    1. FC Slovácko

    25. června: 1.FC Slovácko – AS Trenčín (11:00, Stadion Širůch, Staré Město)

    28. června: FC ViOn Zlaté Moravce – 1.FC Slovácko (17:00, hřiště Rohatec)

    2. července: 1.FC Slovácko – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (10:30, Stadion Širůch, Staré Město)

    5. července: 1.FC Slovácko – FK Fotbal Třinec (17:00, Stadion Širůch, Staré Město)

    9. července: 1.FC Slovácko – MFK Vyškov (10:30, Stadion Širůch, Staré Město)

    Mezi 14. a 22. červencem absolvuje Slovácko soustředění ve Slovinsku, v jednání jsou tři soupeři.


    FC Baník Ostrava

    25. června: FC Baník Ostrava – FC Viktoria Otrokovice (16:00, hřiště Štěpánkovice)

    29. června: FC Baník Ostrava – FC Fastav Zlín (17:00, areál hotelu Best Western Vista, Ostrava-Zábřeh)

    2. července: FC Baník Ostrava – Termalica Nieciecza (10:00)

    6. července: SK Líšeň 2019 – FC Baník Ostrava (17:00)

    9. července: FC Baník Ostrava – MŠK Žilina (10:30)

    13. července: FC Baník Ostrava – Celtic FC (18:00, Městský stadion Ostrava)

    23. července: FC Baník Ostrava – MFK Karviná (čas bude upřesněn)


    FC Hradec Králové

    25. června: 1.FK Příbram – FC Hradec Králové (12:00, hřiště Benátky nad Jizerou)

    25. června: FC Hradec Králové – soupeř bude upřesněn (14:30, hřiště Benátky nad Jizerou)

    2. července: FC Hradec Králové – FK Varnsdorf (11:00, hřiště Hořice)

    9. července: FC Hradec Králové – AC Sparta Praha “B“ (10:30, hřiště Písek)

    13. července: FC Hradec Králové – FK Dukla Praha (17:00, hřiště Opatovice nad Labem)

    16. července: FC Hradec Králové – FC Vysočina Jihlava (11:00, hřiště Opatovice nad Labem)

    20. července: SK Vysoké Mýto – FC Hradec Králové (17:00, hřiště Vysoké Mýto)


    FK Mladá Boleslav

    24. června: FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec (17:00, hřiště Benátky nad Jizerou)

    25. června: FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové/1.FK Příbram (čas bude upřesněn, hřiště Benátky nad Jizerou)

    2. července: FK Mladá Boleslav – FK Teplice (11:00)

    6. července: FK Mladá Boleslav – FK Pardubice (11:00)

    9. července: FK Mladá Boleslav – FC Vysočina Jihlava (11:00)

    15. července: FK Mladá Boleslav – FK Varnsdorf (11:00)

    19. července: zápas na soustředění v Rakousku, soupeř bude upřesněn

    22. července: zápas na soustředění v Rakousku, soupeř bude upřesněn


    SK Sigma Olomouc

    29. června: SK Sigma Olomouc – MFK Vyškov (10:30, hřiště Slatinice)

    2. července: SK Sigma Olomouc – 1.SK Prostějov (11:00, hřiště Slatinice)

    2. července: SK Sigma Olomouc – MŠK Žilina (16:00, hřiště Slatinice)

    6. července: SK Sigma Olomouc – FC Vysočina Jihlava (11:00, hřiště Slatinice)

    9. července: Piast Gliwice – SK Sigma Olomouc (16:00, hřiště Gliwice)

    16. července: zápas na soustředění v Rakousku, soupeř bude upřesněn

    17. července: zápas na soustředění v Rakousku, soupeř bude upřesněn

    23. července: zápas na soustředění v Rakousku, soupeř bude upřesněn


    FC Slovan Liberec

    24. června: FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec (17:00, hřiště Benátky nad Jizerou)

    25. června: FC Slovan Liberec – soupeř bude upřesněn (hřiště Benátky nad Jizerou)

    29. června: FC Slovan Liberec – FC Sellier&Bellot Vlašim (11:00, hřiště Mnichovo Hradiště)

    2. července: FC Slovan Liberec – FK Ústí nad Labem (11:00, hřiště Mnichovo Hradiště)

    6. července: FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha (11:00, hřiště Mnichovo Hradiště)

    9. července: FC Slovan Liberec – MKS Miedź Legnica (12:00, Stadion U Nisy)


    SK Dynamo České Budějovice

    2. července: SK Dynamo České Budějovice – FK Dukla Praha (11:00, hřiště Složiště, České Budějovice)

    9. července: SK Dynamo České Budějovice – FC Sellier&Bellot Vlašim (11:00, hřiště Složiště, České Budějovice)

    12. července: SK Dynamo České Budějovice – reprezentace Kataru (soustředění v Rakousku)

    16. července: SK Dynamo České Budějovice – Union Berlín (soustředění v Rakousku)

    18. července: SK Dynamo České Budějovice – třetiligový soupeř z Polska (soustředění v Rakousku)

    23. července: SK Dynamo České Budějovice – FC MAS Táborsko (17:00, stadion Střelecký ostrov)


    FK Pardubice

    25. června: FK Pardubice – FC Vysočina Jihlava (17:00, hřiště Hlinsko)

    29. června: FK Pardubice – 1.FK Příbram (17:00, hřiště Vinice, Pardubice)

    2. července: SpVgg Greuther Fürth – FK Pardubice (15:00, hřiště Feucht, Německo)

    6. července: FK Mladá Boleslav – FK Pardubice (11:00)

    9. července: FK Pardubice – SK Sigma Olomouc “B“ (10:30, hřiště Vinice, Pardubice)

    16. července: FK Pardubice – FK Dukla Praha (17:00, hřiště Semín)

    23. července: FK Pardubice – FC Sellier&Bellot Vlašim (17:00, hřiště Vinice, Pardubice)


    FC Fastav Zlín

    25. června: TJ Sokol Lanžhot – FC Fastav Zlín (16:30, Stadion Na Šlajsi, Lanžhot)

    29. června: FC Baník Ostrava – FC Fastav Zlín (17:00, areál hotelu Best Western Vista, Ostrava-Zábřeh)

    2. července: FC Fastav Zlín – soupeř bude upřesněn

    6. července: FC Fastav Zlín – MFK Vyškov (17:00, Fotbalový areál Vlastislava Marečka, Zlín-Vršava)

    9. července: FC Fastav Zlín – AS Trenčín (čas bude upřesněn, Fotbalový areál Vlastislava Marečka, Zlín-Vršava)

    16. července: FC Fastav Zlín – SK Líšeň 2019 (11:00, stadion Letná, Zlín)

    23. července: 1. SK Prostějov – FC Fastav Zlín (čas a místo budou upřesněny)


    FK Jablonec

    2. července: FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 (11:00, hřiště Vrkoslavice)

    9. července: FK Jablonec – FK Varnsdorf (11:00, hřiště Vrkoslavice)

    Mezi 13. a 23. červencem Jablonec absolvuje soustředění v Itálii, tři soupeři pro tamní přípravné zápasy budou upřesněni.


    Bohemians Praha 1905

    28. června: Bohemians Praha 1905 – FC MAS Táborsko (11:00, hřiště Praha-Uhříněves)

    2. července: FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 (11:00, hřiště Vrkoslavice)

    9. července: SKN St. Pölten – Bohemians Praha 1905 (17:00, hřiště Amstetten, Rakousko)

    12. července: Újpest FC – Bohemians Praha 1905 (čas bude upřesněn)

    15. července: FC Liefering – Bohemians Praha 1905 (11:30, hřiště Mondsee, Rakousko)

    23. července: Bohemians Praha 1905 – 1.FK Příbram (čas bude upřesněn, stadion Ďolíček)


    FK Teplice

    25. června: FK Teplice – FK Ústí nad Labem (11:00, hřiště Dubí-Pozorka)

    29. června: FK Teplice – FK Varnsdorf (11:00, hřiště Modrá)

    2. července: FK Mladá Boleslav – FK Teplice (11:00)

    9. července: SC Hallescher – FK Teplice (14:00, hřiště Grimma, Německo)

    16. července: SG Dynamo Drážďany – FK Teplice (15:00)

    23. července: FK Dukla Praha – FK Teplice (11:00, stadion Juliska)


    FC Zbrojovka Brno

    18. června: FC Dosta Bystrc-Kníničky – FC Zbrojovka Brno 0:6
    Branky: 27. a 73. Pragr, 36. Řezníček, 43. Blecha, 47. Fousek, 49. Kohoutek.

    25. června: FK Železiarne Podbrezová – FC Zbrojovka Brno (14:00)

    2. července: FC Spartak Trnava – FC Zbrojovka Brno (čas bude upřesněn)

    9. července: SK Sturm Graz – FC Zbrojovka Brno (čas bude upřesněn)

    16. července: SK Hanácká Slavia Kroměříž – FC Zbrojovka Brno (čas bude upřesněn)

    23. července: FC Vysočina Jihlava – FC Zbrojovka Brno (čas bude upřesněn)