<
10.kolo
>
  #KlubZSB
  1FC Viktoria Plzeň817:622
  2SK Slavia Praha931:919
  3AC Sparta Praha913:814
  4FC Slovan Liberec915:1114
  5Bohemians Praha 1905913:1114
  6FC Zbrojovka Brno815:1414
  7FC Hradec Králové97:814
  8FK Mladá Boleslav914:1212
  9SK Sigma Olomouc912:1110
  10FK Jablonec915:1510
  11FC Baník Ostrava913:1310
  121.FC Slovácko910:1410
  13FK Teplice912:2110
  14FC TRINITY Zlín98:138
  15SK Dynamo České Budějovice98:188
  16FK Pardubice94:233

  Tvoje místo čeká

  Restrikce postupně mizí všude kolem nás. A nic nebrání tomu, aby fotbalové stadiony otevřely své brány právě pro Tebe - fotbalového fanouška. Po dlouhých měsících bez fotbalu můžeš znovu zažít neopakovatelnou atmosféru a povzbudit svůj milovaný tým. Tak neváhej - Tvoje místo čeká!

  #tvojemistoceka

  Kdo byl někdy na fotbale, tak ví, že prožít zápas mezi kamarády na tribuně je tisíckrát lepší, než doma u televize. Atmosféra na stadionu je nepopsatelná a zábavu si tam vytváří každý sám podle svého – můžeš fandit, zpívat a užít si ty nejkrásnější emoce na světě. Svoje zážitky z tribuny pak navíc můžeš pohodlně sdílet s ostatními na svých sociálních sítích.

  Vstupenky jednoduše

  Pokud nemáš permanentku, není nic jednoduššího, než si opatřit jednorázovou vstupenku. Ta je dostupná odkudkoliv – z práce či z domova. Svoje místo si prostřednictvím webu svého klubu pohodlně vybereš online, stačí pár kliků a pak už jen hurá na zápas! Nezapomeň se domluvit s kamarády tak, abyste seděli vedle sebe. Najdi si znovu svoje oblíbená místa na tribuně, kde se budeš pravidelně potkávat při domácích zápasech svého klubu.

  Na stadion společně

  Zpříjemni si cestu na stadion, domluv se s kamarády, vyražte společně a můžete společně probrat vše důležité před zápasem už cestou - v tramvaji či autobuse. Pokud vyrazíte autem, v okolí stadionu vždy najdeš místo, kde bezpečně zaparkovat, v případě hromadné dopravy máš zase jistotu, že budeš před stadionem včas. Po cestě na zápas rozeberete sestavy a šance svého týmu, po zápase zase oslavíte vítězství nebo pokecáte o tom, co vás bavilo při utkání nejvíc.

  U turniketů rychle a pohodlně

  Před vstupem na stadion už stačí mít jen svou vstupenku nebo permanentku. Určitá opatření je sice nutné dodržovat i nadále, ale nejde o nic složitého a na doklad o bezinfekčnosti se už nikdo ptát nebude. Kontroly u vstupu se tím nijak nekomplikují a pořadatelé dělají všechno pro to, aby byl vstup na zápas pro fanoušky co nejhladší. Sleduj proto pokyny klubu ještě v týdnu před utkáním.

  Hrdě v barvách klubu

  Každý správný fanoušek vyznává klubové barvy a nosí klubové předměty jako dresy nebo šály. Osahat si fanpředměty v kamenné prodejně nebo stánku na stadionu před jejich zakoupením je zážitkem pro každého. Dává ti to přece větší smysl, než si objednat zboží z domova na eshopu. Nákupem ve fanshopu tak nejen podpoříš svůj klub, ale hlavně můžeš rovnou oslavit vítězství v novém dresu nebo s novou šálou na krku.

  Zodpovědně

  Na fotbale se potkáš s lidmi různých charakterů a sociálních vrstev. Všechny vás ale bude spojovat jediné – touha podpořit svůj klub a radovat se z jeho úspěchů. Mysli proto na tento společný zájem a současně na vzájemný respekt. Fotbalové prostředí na tribunách je bezpečným prostorem pro všechny fanoušky.

  S chutí na fotbal

  Na zápas si určitě nemusíš brát vlastní svačinu. Pivo, klobása, limonáda ale i další pochoutky (rychlovky) na tebe čekají na každém stadionu. Obvyklou nabídku, na kterou jsi zvyklý, navíc kluby neustále rozšiřují, takže si určitě přijdeš na své. Není nad tradiční přestávkovou klobásu nebo něco dobrého na zub.