<
1.kolo
>
    #KlubZSB
    1AC Sparta Praha13:23
    2FK Jablonec11:03
    3FK Pardubice12:21
    4MFK Karviná12:21
    5FC Hradec Králové11:11
    6Bohemians Praha 190511:11
    7FK Mladá Boleslav00:00
    8FC Fastav Zlín00:00
    9FC Viktoria Plzeň00:00
    10SK Dynamo České Budějovice00:00
    11FC Slovan Liberec00:00
    12FK Teplice00:00
    13SK Slavia Praha00:00
    141.FC Slovácko00:00
    15SK Sigma Olomouc12:30
    16FC Baník Ostrava10:10

    Letní příprava 2021

    1.FC Slovácko

    18. června: Zahájení přípravy

    22. června: 1.FC Slovácko – MFK Vyškov 6:1
    Branky:
    50. a 80. Cicilia, 40. Jurečka, 66. Kalabiška, 71. Mareček, 86. Vecheta – 73. Langer.

    26. června: 1.FC Slovácko – 1.SK Prostějov 5:0
    Branky:
    67. a 76. Sadílek, 20. Šašinka, 27. Petržela, 30. Daníček.

    29. června: 1.FC Slovácko – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (Slovensko) 3:0
    Branky:
    80. a 85. Vecheta, 11. Kalabiška.

    2. července: 1.FC Slovácko – FK Gazovik Orenburg (Rusko) 2:2
    Branky Slovácka:
    48. Navrátil, 84. Sadílek.

    8. – 15. července: Soustředění ve Slovinsku

    9. července: 1.FC Slovácko – KS Cracovia (Polsko) 1:0
    Branka: 58. Cicilia.

    12. července: 1.FC Slovácko – Nyíregyháza Spartacus (Maďarsko) 1:0
    Branka:
    6. Merdovič.

    15. července (generálka): 1.FC Slovácko – FC Paksi (Maďarsko) 2:1
    Branky Slovácka:
    47. Holzer, 64. Jurečka.


    AC Sparta Praha

    15. června: Zahájení přípravy

    22. června: AC Sparta Praha – Sokol Hostouň 8:1
    Branky:
    9. a 45. Krejčí, 47. a 60. Minčev, 57. a 74. Karabec, 68. Karlsson, 88. Polidar – 32. Hovorka.

    26. června: AC Sparta Praha – FK Dukla Praha 7:0  (hráno 4x 30 minut)
    Branky:
    85., 97. a 108. Pulkrab, 19. Krejčí, 74. Polidar, 77. Juliš, 101. Minčev.

    2. července: AC Sparta Praha – SK Líšeň 1:0  (hráno 4x 30 minut)
    Branka:
    114. Drchal.

    4. – 12. července: Soustředění v Bad Kleinkirchheimu (Rakousko)

    7. července: AC Sparta Praha – SV Spittal (Rakousko) 4:1
    Branky:
    8. Pulkrab, 48. Wiesner, 82. Sáček, 89. Karlsson (pen.) – 42. Udikaluka.

    9. července: AC Sparta Praha – Wolfsberger AC (Rakousko) 2:3
    Branky:
    9. Krejčí st., 38. Wiesner – 19. Rocher, 43. Baumgartner, 67. Peretz. 

    12. července (generálka): AC Sparta Praha – FK Dynamo Moskva (Rusko) 2:2
    Branky:
    13. Hložek, 85. Polidar – 3. a 34. Tyukavin.


    Bohemians Praha 1905

    21. června: Zahájení přípravy

    26. června: Bohemians Praha 1905 – FC Hradec Králové 1:3
    Branky:
    13. Fulnek – 10. Vašulín, 20. Vlkanova, 39. Harazim.

    30. června: Bohemians Praha 1905 – FC Sellier&Bellot Vlašim 3:5
    Branky:
    28. Necid, 38. Chramosta, 77. Koubek – 3. a 30. Blecha, 15. Červenka (pen.), 60. Višinský, 82. Alijagič.

    3. července: Bohemians Praha 1905 – FK Teplice 2:0
    Branky:
    5. Koubek, 15. Hronek.

    3. července: Bohemians Praha 1905 – FK Teplice 3:2
    Branky:
    1. Chramosta, 52. Puškáč, 63. Koubek – 4. Kronus, 79. Ledecký.

    9. – 17. července: Soustředění v Rakousku

    10. července: Bohemians Praha 1905 – SKN St. Pölten (Rakousko) 0:1
    Branka:
    80. Hong (pen.).

    12. července: Bohemians Praha 1905 – FC Achmat Groznyj (Rusko) 3:1
    Branky:
    20. Koubek, 64. Kovařík, 86. Novák – 7. Alsutanov.

    16. července (generálka): Bohemians Praha 1905 – FK Senica (Slovensko) 5:0
    Branky:
    22. a 55. (pen.) Chramosta, 29. Dostál, 31. Hronek, 85. Necid. 


    FC Baník Ostrava

    21. června: Zahájení přípravy

    26. června: FC Baník Ostrava – SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:1
    Branky:
    40. Sor – 52. Červenka.

    3. července: FC Baník Ostrava – 1.SK Prostějov 3:0
    Branky:
    69. a 78. Budínský, 35. Kuzmanovič.

    7. července: FC Baník Ostrava – MFK Skalica (Slovensko) 2:1
    Branky Ostravy:
    5. Zajíc, 20. Sor – 58. Šebesta.

    10. července: FC Baník Ostrava – SK Líšeň 2:0
    Branky:
    17. de Azevedo, 58. Almási.

    17. července (generálka): FC Baník Ostrava – Górnik Zabrze (Polsko) 3:1
    Branky:
    45. a 53. Kuzmanovič, 28. Buchta – 38. Cholewiak.


    FC Fastav Zlín

    21. června: Zahájení příprav

    26. června: FC Fastav Zlín – SK Uničov 5:1
    Branky:
    36. Poznar, 52. Hrdlička, 62. Vakho, 71. Tkáč, 90. Bobčík – 35. Krč (pen.).

    30. června: FC Fastav Zlín – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) 1:1
    Branky:
    33. Poznar – 61. De Marco.

    3. července: FC Fastav Zlín – AS Trenčín (Slovensko) 1:1
    Branky:
    73. Reiter – 65. Kmeť.

    10. července: FC Fastav Zlín – 1.SK Prostějov 2:2
    Branky:
    13. Kolář, 33. Matejov – 10. Žák, 34. Kušej.

    17. července (generálka): FC Fastav Zlín – FC Zbrojovka Brno 1:1
    Branky:
    23. Vraštil – 4. Zavadil.


    FC Hradec Králové

    17. června: Zahájení přípravy

    26. června: FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905 3:1
    Branky:
    10. Vašulín, 20. Vlkanova, 39. Harazim – 13. Fulnek.

    3. července: FC Hradec Králové – FC Písek 4:0
    Branky:
    36. (pen.) a 49. Dvořák, 41. Kubala, 72. Vlkanova.

    10. července: FC Hradec Králové – 1.FK Příbram 1:0
    Branka:
    72. Vašulín.

    14. července: FC Hradec Králové – SK Štětí 6:1
    Branky:
    24. a 40. Vašulín, 64. Rezek, 84. Donát, 84. Záviška, 90+4. Kubala – 27. Čada.

    17. července (generálka): FC Hradec Králové – MFK Chrudim 2:0
    Branky:
    67. Král, 74. Záviška.


    FC Slovan Liberec

    21. června: Zahájení přípravy

    26. června: FC Slovan Liberec – FK Viktoria Žižkov 5:0
    Branky:
    72. a 77. Diamé, 23. Rondič, 45. Bína, 53. Řezáč (vl.).

    30. června: FC Slovan Liberec – FK Ústí nad Labem 0:0

    30. června: FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha 1:3
    Branky:
    52. Matoušek – 35. a 71. Fábry, 67. Buchvaldek.

    3. července: FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha B 3:1
    Branky:
    15. a 46. Nečas, 45. Faško – 37. Sejk.

    7. – 17. července: Soustředění v Bad Hallu (Rakousko)

    10. července: FC Slovan Liberec – BW Linz (Rakousko) 1:1
    Branky:
    65. Novotný – 7. Malicsek.

    12. července: FC Slovan Liberec – FC Achmat Groznyj (Rusko) 2:1
    Branky:
    32. Havelka, 37. Matoušek – 7. Konate.

    16. července (generálka): FC Slovan Liberec – SSV Jahn Regensburg (Německo) 0:1
    Branka:
    88. Albers (pen.).


    FC Viktoria Plzeň

    19. června: Zahájení přípravy

    26. června: FC Viktoria Plzeň – FC Spartak Trnava (Slovensko) 4:1
    Branky:
    58. Šulc, 67. Chorý (pen.), 70. Kayamba (pen.), 84. Havel – 83. Kolesár.

    30. června: FC Viktoria Plzeň – 1.FK Příbram 3:0
    Branky:
    15. Chorý, 46. Janošek, 79. Čermák.

    3. července: FC Viktoria Plzeň – TJ Jiskra Domažlice 4:2  (hráno 4x 30 minut)
    Branky:
    67. a 76. Chorý (obě z pen.), 38. Beauguel, 103. Matějka – 71. Limberský (pen.), 82. Mužík.

    6. – 15. července: Soustředění ve Westendorfu (Rakousko)

    8. července: FC Viktoria Plzeň – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (Rumunsko) 1:1
    Branky:
    45. Beauguel – 70. Fülöp.

    12. července: FC Viktoria Plzeň – FK Ufa (Rusko) 2:0
    Branky:
    18. Brabec, 53. Kopic.

    15. července (generálka): FC Viktoria Plzeň – PFK Arsenal Tula (Rusko) 1:0
    Branka:
    18. Beauguel.


    FK Jablonec

    21. června: Zahájení přípravy 

    3. července: FK Jablonec – FK Varnsdorf 2:0
    Branky:
    22. Martinec, 75. Kratochvíl.

    7. července: FK Jablonec – AC Sparta Praha B 1:1
    Branky:
    2. Pilař – 76. Pudhorocký (pen.).

    9. – 17. července: Soustředění v Gitschberg Jochtal (Rakousko)

    13. července: FK Jablonec – FC Gitschberg Jochtal (Itálie) 11:1
    Branky:
    38. a 40. Doležal, 65. a 67. Torfiq, 75. a 78. Pilař, 30. Vaníček (pen.), 34. Pleštil, 59. Považanec, 71. Malínský, 85. Werani – 2. Putzer.

    15. července (generálka): FK Jablonec – FC Dynamo Moskva (Rusko) 2:0
    Branky:
    24. Kubista, 51. vlastní.


    FK Mladá Boleslav

    21. června: Zahájení přípravy 

    30. června: FK Mladá Boleslav – FK Pardubice 1:1
    Branky:
    43. Ewerton – 24. Cadu.

    3. července: FK Mladá Boleslav – 1.FK Příbram 2:0
    Branky:
    25. Skalák (pen.), 76. Píchal.

    7. července: FK Mladá Boleslav – AS Trenčín (Slovensko) 5:0
    Branky:
    15. a 27. Mešanovič, 34, Skalák (pen.), 51. Jurásek, 88. Lukáš Mašek.

    8. července: FK Mladá Boleslav – FK Ústí nad Labem 4:0
    Branky:
    43. Jurásek, 54. Škoda, 56. Mešanovič, 70. Ladra.

    10. července: FK Mladá Boleslav – MFK Chrudim 1:3 (hráno 4x 30 minut)
    Branky:
     25. Mešanovič – 28. Juliš, 59. Rybička, 116. Breda.

    14. července: FK Mladá Boleslav – FK Varnsdorf 6:1
    Branky:
    22. a 48. Ladra, 30. Fila, 50. Škoda, 84. Dominik Mašek, 89. Lukáš Mašek – 80. Ondráček.

    17. července (generálka): FK Mladá Boleslav – FK Viktoria Žižkov 4:1
    Branky:
    12. a 45. Fila, 23. Skalák (pen.), 58. Dancák – 84. Batioja.


    FK Pardubice

    21. června: Zahájení přípravy

    26. června: FK Pardubice – FC Zbrojovka Brno 0:2
    Branky:
    27. Přichystal, 55. Sedlák.

    30. června: FK Pardubice – FK Mladá Boleslav 1:1
    Branky:
    24. Cadu – 43. Ewerton.

    3. července: FK Pardubice – FK Dukla Praha 3:1
    Branky:
    6. Černý, 16. Tischler, 60. Huf – 14. Kozel.

    6. července: FK Pardubice – FK Viktoria Žižkov 3:1
    Branky:
    9. Kostka, 43. Kostka, 77. Dufek – 67. Batioja.

    10. července: FK Pardubice – AS Trenčín (Slovensko) 2:1
    Branky:
    5. Jeřábek, 55. Solil – 33. Križan.

    13. července: FK Pardubice – FC Vysočina Jihlava 0:2
    Branky:
    23. Arroyo, 71. Lacko.

    17. července (generálka): FK Pardubice – FC Sellier&Bellot Vlašim 2:0
    Branky:
    43. Černý, 81. Huf.


    FK Teplice

    21. června: Zahájení přípravy

    26. června: FK Teplice – FC Chomutov 4:2
    Branky Teplic:
    9. a 38. Trubač, 15. Moulis (pen.), 45. Mareček.

    30. června: FK Teplice – FK Varnsdorf 7:1  (hráno 3x 40 minut)
    Branky Teplic:
    18. Mareček, 46. Laňka, 52. Mareš, 54. Ledecký, 67. Jukl, 93. Hasil, 112. Hyčka.

    3. července: FK Teplice – Bohemians Praha 1905 0:2
    Branky:
    6. Koubek, 15. Necid.

    3. července: FK Teplice – Bohemians Praha 1905 2:3
    Branky:
    4. Kronus, 79. Ledecký – 1. Chramosta, 52. Puškáč, 64. Koubek.

    4. – 10. července: Soustředění v Písku

    7. července: FK Teplice – FC Sellier&Bellot Vlašim 2:3
    Branky:
    46. Ledecký, 49. Laňka – 35. Blecha (pen.), 64. Kozel, 66. Janda.

    10. července: FK Teplice – FC MAS Táborsko 2:2
    Branky Teplic:
    40. Knapík, 78. Hyčka.

    17. července (generálka): FK Teplice – FK Dukla Praha 1:2
    Branky:
    21. Moulis – 5. Fábry, 78. Kim.


    MFK Karviná

    21. června: Zahájení přípravy

    25. června: MFK Karviná – AS Trenčín (Slovensko) 0:3
    Branky:
    42., 52. a 61. Kadák.

    30. června: MFK Karviná – Górnik Zabrze (Polsko) 1:2
    Branky:
    48. Jurásek – 3. Rostkowski, 65. Dadok.

    3. července: MFK Karviná – Slezský FC Opava 1:0
    Branka:
    79. Zych.

    5. – 10. července: Soustředění v Ustroni (Polsko)

    7. července: MFK Karviná – Zaglebie Sosnowiec (Polsko) 3:1
    Branky:
    64. a 71. Zych, 53. Siňjavskij – 25. Sobczak.

    10. července: MFK Karviná – GKS Tychy (Polsko) 3:3
    Branky:
    17. Mangabeira, 64. Šindelář, 74. Svoboda – 62. a 84. Kargulewicz, 73. Staniucha.

    17. července (generálka): MFK Karviná – MFK Ružomberok (Slovensko) 1:2
    Branky:
    78. Papadopulos – 21. Kochan, 28. Tancík.


    SK Dynamo České Budějovice

    21. června: Zahájení přípravy

    30. června: SK Dynamo České Budějovice – FK Dynamo Moskva (Rusko) 0:4
    Branky:
    24. Lesovoj (pen.), 47. N´Jie, 53. Gladyšev, 55. Zacharjan.

    3. července: SK Dynamo České Budějovice – FC MAS Táborsko 1:2
    Branky:
    51. Brandner – 41. Boula, 52. Icha.

    10. července: SK Dynamo České Budějovice – FC Sellier&Bellot Vlašim 3:1
    Branky:
    31. Mršić, 53. Mihálik, 60. Čavoš – 89. Zlatohlávek

    12. – 18. července: Soustředění v Kaprunu (Rakousko)

    14. července: SK Dynamo České Budějovice – FK Krasnodar (Rusko) 2:2
    Branky:
    7. Mihálik, 82. Bassey – 57. Sulejmanov, 71. Spercjan.

    16. července (generálka): SK Dynamo České Budějovice – Pafos FC (Kypr) 0:1
    Branka:
    66. Michael.


    SK Sigma Olomouc

    21. června: Zahájení přípravy

    26. června: SK Sigma Olomouc – MFK Vyškov 3:0
    Branky:
    14. Zifčák, 53. Zlatohlávek, 58. Chytil.

    3. července: SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno 2:0
    Branky:
    34. a 35. Daněk.

    3. července: SK Sigma Olomouc – ŠKF Sereď (Slovensko) 2:1
    Branky:
    49. a 68. Růsek – 35. Haša.

    7. července: SK Sigma Olomouc – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (Slovensko) 2:0
    Branky:
    80. Vaněček, 89. Nešpor.

    9. – 17. července: Soustředění v Opalenici (Polsko)

    10. července: SK Sigma Olomouc – FC Midtjylland (Dánsko) 1:2
    Branky:
    45. Daněk – 7. Evander, 22. Brumado.

    11. července: SK Sigma Olomouc – Zaglebie Lubin (Polsko) 1:1
    Branky:
    1. Matoušek – 82. Sypek.

    16. července (generálka): SK Sigma Olomouc – Arka Gdynia (Polsko) 1:1
    Branky:
    71. Hubník – 12. Żebrowski.


    SK Slavia Praha

    23. června: Zahájení přípravy
    24. června – 2. července: Soustředění v Aigenu (Rakousko)
    12. – 18. července: Soustředění v Aigenu (Rakousko)

    16. července (generálka): SK Slavia Praha – Piast Gliwice (Polsko) 1:1
    Branky:
    48. Stanciu – 67. Sokolowski.