<
06.07.-12.07.
>
    Skupina o titul
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha3569:1285
    2FC Viktoria Plzeň3568:2476
    3AC Sparta Praha3566:4060
    4FK Jablonec3548:5251
    5FC Slovan Liberec3555:5151
    6FC Baník Ostrava3547:4347
    Skupina o záchranu
    #KlubZSB
    1SK Sigma Olomouc3339:4040
    2FK Teplice3337:5138
    3FC Fastav Zlín3330:5233
    4MFK Karviná3325:4627
    5Slezský FC Opava3317:5025
    61.FK Příbram3321:5525

    Letní příprava 2020

    1.FC Slovácko

    13. července: Zahájení přípravy

    22. července: 1.FC Slovácko – FK Blansko 3:0
    Branky:
    41. Rezek, 82. Cicilia (pen.), 89. Kalabiška.

    25. července: 1.FC Slovácko – FC ViOn Zlaté Moravce 4:1
    Branky:
    15. a 42. Kliment, 46. Havlík, 90. Cicilia – 45. Menich.

    29. července: 1.FC Slovácko – ŠK Slovan Bratislava 4:3
    Branky:
    38. a 56. Cicilia, 28. Sadílek, 61. Kohút – 22. Ožbolt, 33. Daniel, 52. Holman (pen.).


    1.FK Příbram


    AC Sparta Praha

    24. července: Zahájení přípravy
    1. srpna: AC Sparta Praha – FC MAS Táborsko
    4. – 14. srpna: Soustředění v Bad Kleinkirchheimu (Rakousko)


    Bohemians Praha 1905

    27. července: Zahájení přípravy
    1. srpna: Bohemians Praha 1905 – FK Admira Praha
    4. srpna: Bohemians Praha 1905 – MFK Chrudim
    6. srpna: Bohemians Praha 1905 – FC MAS Táborsko
    8. srpna: Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec
    8. srpna: Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec
    11. srpna: Bohemians Praha 1905 – FK Pardubice
    15. srpna: Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav


    FC Baník Ostrava

    25. července: Zahájení přípravy
    31. července: FC Baník Ostrava – FC Nitra
    1. srpna: FC Baník Ostrava – FC ViOn Zlaté Moravce


    FC Fastav Zlín

    27. července: Zahájení přípravy


    FC Slovan Liberec

    27. července: Zahájení přípravy


    FC Viktoria Plzeň

    23. července: Zahájení přípravy
    1. srpna: FC Viktoria Plzeň – SK Dynamo České Budějovice
    5. – 14. srpna: Soustředění v Rakousku
    7. srpna: FC Viktoria Plzeň – WSG Swarovski Tirol
    7. srpna: FC Viktoria Plzeň – SC Rheindorf Altach
    11. srpna: FC Viktoria Plzeň – CS Universitatea Craiova
    14. srpna: FC Viktoria Plzeň – SKN St. Pölten 


    FC Zbrojovka Brno

    30. července: Zahájení přípravy
    31. července: FC Zbrojovka Brno – FK Blansko
    5. srpna: FC Zbrojovka Brno – SK Sigma Olomouc
    8. srpna: FC Zbrojovka Brno – FC Vysočina Jihlava
    12. srpna: FC Zbrojovka Brno – SK Líšeň
    15. srpna: FC Zbrojovka Brno – FC Fastav Zlín


    FK Jablonec

    27. července: Zahájení přípravy


    FK Mladá Boleslav

    27. července: Zahájení přípravy
    1. srpna: FK Mladá Boleslav – FK Fotbal Třinec
    1. srpna: FK Mladá Boleslav – FK Fotbal Třinec
    8. srpna: FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec
    11. srpna: FK Mladá Boleslav – MFK Chrudim
    15. srpna: FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905


    FK Pardubice

    27. července: Zahájení přípravy

    29. července: FK Pardubice – MFK Chrudim 2:3
    Branky:
    31. Černý, 56. Lee – 14. Nikodem, 40. Kesner, 43. Řezníček.

    1. srpna: FK Pardubice – FC Vysočina Jihlava
    5. srpna: FK Pardubice – FK Jablonec
    8. srpna: FK Pardubice – SK Sigma Olomouc
    11. srpna: FK Pardubice – Bohemians Praha 1905


    FK Teplice

    29. července: Zahájení přípravy
    1. srpna: FK Teplice – FC Hradec Králové
    8. srpna: FK Teplice – FK Dukla Praha
    15. srpna: Soupeř v jednání


    MFK Karviná

    3. srpna: Zahájení přípravy


     Slezský FC Opava


    SK Dynamo České Budějovice

    20. července: Zahájení přípravy
    1. srpna: SK Dynamo České Budějovice – FC Viktoria Plzeň
    8. srpna: SK Dynamo České Budějovice – FC MAS Táborsko
    10. – 15. srpna: Soustředění v Kaprunu (Rakousko)
    12. srpna: SK Dynamo České Budějovice – CS Universitatea Craiova
    14. srpna: SK Dynamo České Budějovice – Red Bull Salzburg


    SK Sigma Olomouc

    29. července: SK Sigma Olomouc – FC Slovan Rosice 1:0
    Branka:
    15. Houska.

    1. srpna: SK Sigma Olomouc – FC Spartak Trnava
    5. srpna: SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno
    8. srpna: SK Sigma Olomouc – FK Pardubice
    15. srpna: SK Sigma Olomouc – 1.SK Prostějov


    SK Slavia Praha

    23. července: Zahájení přípravy
    23. července – 1. srpna: Soustředění v Aigenu (Rakousko)
    4. – 14. srpna: Soustředění v Laa an der Thaya (Rakousko)
    5. srpna: SK Slavia Praha – SKN St. Pölten
    8. srpna: SK Slavia Praha – MOL Fehérvár FC
    11. srpna: SK Slavia Praha – SK Sturm Graz
    14. srpna: SK Slavia Praha – FK Austria Vídeň