<
1.kolo
>
    #KlubZSB
    11.FC Slovácko00:00
    21.FK Příbram00:00
    3AC Sparta Praha00:00
    4Bohemians Praha 190500:00
    5FC Baník Ostrava00:00
    6FC Fastav Zlín00:00
    7FC Slovan Liberec00:00
    8FC Viktoria Plzeň00:00
    9FC Zbrojovka Brno00:00
    10FK Jablonec00:00
    11FK Mladá Boleslav00:00
    12FK Pardubice00:00
    13FK Teplice00:00
    14MFK Karviná00:00
    15SK Dynamo České Budějovice00:00
    16SK Sigma Olomouc00:00
    17SK Slavia Praha00:00
    18Slezský FC Opava00:00

    Zimní příprava 2020

    1.FC Slovácko

    2. ledna: Zahájení přípravy
    13. – 19. ledna: Soustředění v Chorvatsku 

    14. ledna: Slovácko – Brinje Grosuple 6:1
    Branky Slovácka:
    81. a 90. Dvořák, 10. Kliment, 50. Vecheta, 53. Kohút, 56. Šimko

    15. ledna: Slovácko – Rijeka 2:1
    Branky Slovácka:
    10. Dvořák, 89. Sadílek

    18. ledna: Slovácko – Dinamo Záhřeb 1:2
    Branka Slovácka:
    55. Kalabiška

    25. ledna: Slovácko – Uničov 1:2
    Branka Slovácka:
    90. Dvořák (pen.)

    27. ledna – 7. února: Soustředění v Turecku

    30. ledna: Slovácko – Šachtar Doněck 0:1

    3. února: Slovácko – Tambov 3:0
    Branky:
    41. Kohút, 50. Dvořák, 76. Zajíc

    6. února: Slovácko – Esbjerg 2:0
    Branky:
    23. Navrátil, 73. Daníček (pen.)


    1.FK Příbram

    6. ledna: Zahájení přípravy

    11. ledna: Příbram – Jablonec 3:1
    Branky:
    20. Díl, 62. Soldát, 75. Sehit – 56. Petrovič

    18. ledna: Příbram – Bohemians 1905 0:4
    Branky:
    53. a 86. Hronek, 18. Puškáč, 57. Kvída (vl.)

    22. ledna: Příbram – Dukla 0:6
    Branky:
    14. a 16. Holík, 11. Tetour, 19. Ulmann, 55. Kozma, 74. Fišl

    25. ledna: Příbram – Vltavín 4:0
    Branky:
    14. Slepička, 32. Nový, 76. Voltr, 80. Kvída

    30. ledna – 8. února: Soustředění v Turecku 

    1. února: Příbram – Šinnik Jaroslavl 
    Branky:
    55. a 71. Polidar – 22. Pokidyšev, 89. Betjužnov

    4. února: Příbram – Arsenal Tula 1:1
    Branky:
    73. Nový – 38. Lomovickij

    7. února: Příbram – BATE Borisov 1:0
    Branka:
    35. Šimek


    AC Sparta Praha

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    18. ledna: Sparta – České Budějovice 1:0
    Branka:
    16. Vindheim

    22. ledna: Sparta – Jihlava 5:0
    Branky:
    4. Kozák, 8. Mandjeck, 50.(pen), 78. a 83. Tetteh

    25. ledna: Sparta – Ústí nad Labem 1:0
    Branka:
    71. Sáček

    27. ledna – 7. února: Soustředění ve Španělsku

    30. ledna: Sparta – Marbella 1:2
    Branky:
    9. Hancko – 70. Vitor, 86. Marcos 

    31. ledna: Sparta – Bodo/Glimt 1:2
    Branky:
    8. Krejčí – 4. Hauge (pen.), 80. Kondradsen 

    6. února: Sparta – Malmö 0:2
    Branky:
    61. Antonsson, 77. Berget (pen.)


    Bohemians Praha 1905

    6. ledna: Zahájení přípravy

    11. ledna: Bohemians 1905 – Dukla 2:1
    Branky:
    6. Puškáč, 87. Hronek – 85. Jakab

    15. ledna: Bohemians 1905 – Jablonec 0:1
    Branka:
    5. Chramosta

    17. ledna: Bohemians 1905 – Příbram 4:0
    Branky:
    53. a 86. Hronek, 18. Puškáč, 57. Kvída (vl.) 

    23. ledna – 1. února: Soustředění v Turecku 

    25. ledna: Bohemians 1905 – Samara 3:4
    Branky Bohemians:
    58. Pulkrab, 67. Novák, 76. Nečas

    28. ledna: Bohemians 1905 – Dnipro 2:1
    Branky:
    54. Vaníček, 90+1. Keita – 47. Supryaogo

    31. ledna: Bohemians 1905 – SonderjyskE 0:2
    Branky:
    73. Simonsen, 88. Eskesen (pen.) 

    8. února: Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 2:1
    Branky:
    53. Pulkrab, 90+1. Nečas – 29. Pudil 


    FC Baník Ostrava

    6. ledna: Zahájení přípravy

    10. ledna: Ostrava – Prostějov 2:2
    Branky:
    29. Chvěja, 61. Buchta – 1. Teplý, 53. Šteigl

    11. ledna: Ostrava – Gornik Zabrze 1:2
    Branky:
    25. Hrubý – 66. Ryczkowski, 82. Koj

    14. ledna: Ostrava – Karviná 1:1
    Branky:
    77. Stronati (pen.) – 26. Ba Loua

    18. ledna: Ostrava – Pohronie 4:1
    Branky:
    37. Barkov, 42. Stronati (pen.), 74. Buchta, 88. Raab – 84. Abrahám

    18. ledna: Ostrava – Žilina 0:2
    Branky:
    69. Balaj, 80. Fazlagič

    22. ledna: Ostrava – Ružomberok 0:4
    Branky:
    17. Mojžiš, 63. Twardzik, 77. Kmeť, 82. Takáč

    24. ledna – 5. února: Soustředění na Maltě 

    25. ledna: Ostrava – Brno 2:3
    Branky:
    8. a 12. Jánoš – 23. Přichystal, 46. Fousek, 82. Vintr

    27. ledna: Ostrava – Dunajská Streda 1:1, 4:5 po pen.
    Branky:
    70. Smola – 56. Davis, rozhodující penalta Boateng

    30. ledna: Ostrava – Birkirkara 3:1
    Branky:
    27. O. Šašinka, 54. Smola, 88. Buchta – 24. Bezzina

    4. února: Ostrava – Stabaek 0:2
    Branky:
    1. Edvardsen, 63. Bohinen (pen.) 


    FC Fastav Zlín

    4. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: Zlín – Trnava 1:1
    Branky:
    14. Poznar (pen.) – 64. Mitrea

    18. ledna: Zlín – Sereď 2:1
    Branky:
    11. Janetzký, 56. Poznar – 84. Doboš

    25. ledna: Zlín – Líšeň 0:1
    Branka:
    62. Kralovič

    26. ledna – 2. února: Soustředění v Turecku 

    28. ledna: Zlín – Spartaks Jurmala 1:1
    Branky:
    65. Poznar (pen.) – 60. Nwaorisa

    1. února: Zlín – BATE Borisov 0:0

    8. února: Zlín – Nitra 1:0
    Branka:
    41. Jawo


    FC Slovan Liberec

    5. ledna: Zahájení přípravy 

    18. ledna: Liberec – Táborsko 7:2
    Branky:
    52., 72. a 77. Musa, 60. a 78. Malinský, 27. Rondič, 55. Pešek – 67. Musiol, 84. Icha 

    22. ledna: Liberec – Chrudim 5:2
    Branky:
    10. Rondič, 14. Mikula, 56. Pešek, 61. Beran, 83. Kuchta – 13. Surmaj, 73. Rybička

    25. ledna: Liberec – Pardubice 1:1
    Branky:
    83. Rondič – 90. Šplíchal

    29. ledna – 8. února: Soustředění v Turecku 

    1. února: Liberec – Dynamo Moskva 0:2
    Branky:
    71. Komličenko (pen.), 88. Danilin

    4. února: Liberec – Černihiv 2:1
    Branky:
    17. a 37. Rondič – 7. Kalitvincev

    7. února: Liberec – Tetovo 0:1
    Branky:
    55. Ibraimi


    FC Viktoria Plzeň

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    18. ledna: Plzeň – Ústí nad Labem 4:1
    Branky:
    30. Čermák, 41. Kayamba, 43. Mihálik, 88. Alvir – 62. Bassey

    23. ledna: Plzeň – Žižkov 0:0

    23. ledna: Plzeň – Sokolov 6:0
    Branky:
    16. (pen.) a 56. Beauguel, 41. a 81. (pen.) Hořava, 13. Čihák (vl.), 19. Kovařík 

    27. ledna – 7. února: Soustředění ve Španělsku 

    30. ledna: Plzeň – Shonan Bellmare 1:0
    Branka:
    40. Mihálik

    31. ledna: Plzeň – CSKA Sofia 3:0
    Branky:
    39. a 48. Kovařík, 70. Alvir

    3. února: Plzeň – Örebro 3:0
    Branky:
    71. a 89. Beauguel, 87. Čermák

    7. února: Plzeň – Krasnodar 4:3
    Branky:
    10. Kovařík, 24. Čermák, 73. Mihálik, 76. Chorý – 39. Berg, 67. Sulejmanov, 83. Fernandes


    FK Jablonec

    7. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: Jablonec – Příbram 1:3
    Branky:
    56. Petrovič – 20. Díl, 62. Soldát, 75. Sehit

    15. ledna: Jablonec – Bohemians 1905 1:0
    Branka:
    5. Chramosta

    18. ledna: Jablonec – Dukla 3:2
    Branky:
    48. Pilík, 58. Chramosta, 67. Piroch (vl.) – 70. Hašek, 80. Dancák

    26. ledna: Jablonec – Krasnodar 1:2
    Branky:
    32. Krob – 29. Fernandes, 57. Černikov

    29. ledna: Jablonec – Shonan Bellmare 3:1
    Branky Jablonce:
    42. Chramosta, 69. Acosta, 83. Doležal 

    1. února: Jablonec – CSKA Sofia 2:0
    Branky:
    6. Kubista, 35. Jovovič

    8. února: Jablonec – Vyšehrad 6:1
    Branky:
     15. a 26. Doležal, 3. Krob (pen.), 47. Acosta, 72. Chramosta, 82. Holík – 45. Bašič


    FK Mladá Boleslav

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    12. ledna: Mladá Boleslav – Sparta B 1:1
    Branky:
    68. Tatajev – 26. Patrák

    15. ledna: Mladá Boleslav – Hradec Králové 1:0
    Branka:
    29. Hönig

    18. ledna: Mladá Boleslav – Varnsdorf 3:1
    Branky:
    13. Jiří Klíma, 14. Pech, 86. Wágner – 52. Šimon

    21. ledna: Mladá Boleslav – Vlašim 3:0
    Branky:
    5. Hönig (pen.), 9. Křapka, 87. Blazko

    24. ledna – 31. ledna: Soustředění na Maltě 

    25. ledna: Mladá Boleslav – Dunajská Streda 5:0
    Branky:
    27. a 50. Jiří Klíma, 45. Pudil, 74. Pech, 89. Wágner (pen.) 

    27. ledna: Mladá Boleslav – Brno 1:1, 4:3 po pen.
    Branky:
    45. Wágner, rozhodující penalta Douděra – 61. Fousek

    29. ledna: Mladá Boleslav – Hibernians 0:0

    8. února: Mladá Boleslav – Bohemians 1905 1:2
    Branky:
    29. Pudil – 53. Pulkrab, 90+1. Nečas 


    FK Teplice

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: Teplice – Ústí nad Labem 2:2
    Branky:
    33. Kučera, 73. Paradin – 6. Matějka, 75. Škoda

    18. ledna: Teplice – Chrudim 2:2
    Branky:
    17. Řezníček, 80. Kučera – 40. Nikodém, 83. Vašulín (pen.)

    21. ledna – 31. ledna: Soustředění na Kypru 

    22. ledna: Teplice – Slask Wroclaw 2:1
    Branky:
    49. Hyčka, 63. Mareček – 51. Maczynski (pen.) 

    25. ledna: Teplice – Gornik Zabrze 0:2

    28. ledna: Teplice – Trenčín 4:1
    Branky:
    22. Shejbal, 45. Čmovš, 59. J. Mareš, 85. Hýbl – 89. Zubairu 

    8. února: Teplice – Žižkov 2:1
    Branky:
    15. P. Mareš, 37. Moulis – 90. Vůch (pen.) 


    MFK Karviná

    6. ledna: Zahájení přípravy

    10. ledna: Karviná – Pohronie 0:0

    14. ledna: Karviná – Ostrava 1:1
    Branky:
    26. Ba Loua – 77. Stronati (pen.)

    15. ledna: Karviná – Trenčín 0:0

    18. ledna: Karviná – Prostějov 3:2
    Branky:
    7. Lingr, 45. Eduardo, 56. Petráň – 67. Smékal, 86. Koudelka

    22. ledna – 31. ledna: Soustředění v Turecku

    24. ledna: Karviná – Craiova 1:3
    Branka Karviné:
    46. Rundič (pen.)

    27. ledna: Karviná – Lubin 1:2
    Branky:
    61. Hanousek – 6. Živec, 49. Bohar 

    30. ledna: Karviná – Shkendija 0:0

    8. února: Karviná – Olomouc 0:0


     Slezský FC Opava

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    15. ledna: Opava – Hlučín 1:1
    Branky:
    15. Souček – 83. Dostál

    18. ledna: Opava – Trenčín 3:4
    Branky:
    9. Souček, 45. Smékal, 52. Zukanovič – 85. a 88. Čatakovič, 8. Van Kessel, 43. Roguljič 

    25. ledna: Opava – Tychy 1:2
    Branky:
    2. Juřena – 77. Staniucha, 85. Kasprzyk

    29. ledna: Opava – Zlaté Moravce 3:0
    Branky:
    83. a 87. Žídek, 49. Rychlý

    1. února: Opava – Jastrzebie 0:1
    Branka:
    78. Szczepan 

    9. února: Opava – Třinec 3:2
    Branky:
    29. Železník, 48. Zapalač, 86. Jursa (pen.) – 27. Wojnar, 77. Puchel


    SK Dynamo České Budějovice

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: České Budějovice – Žižkov 1:7
    Branky:
    74. Táborský (pen.) – 53., 61. a 77. Nabijev, 50. a 81. Szotkowski, 29. Bezdička, 31. Diviš

    18. ledna: České Budějovice – Sparta 0:1
    Branka:
    16. Vindheim

    25. ledna: České Budějovice – Slavia 3:3
    Branky:
    29. Mršič, 72. Polom, 88. Schranz – 70. a 76. (pen.) Stanciu, 62. Oscar

    31. ledna – 9. února: Soustředění na Kypru 

    2. února: České Budějovice – Čukarički 3:0
    Branky:
    16. Čavoš, 18. Sivok, 26. Schranz 

    5. února: České Budějovice – RFS 2:1
    Branky Českých Budějovic:
    46. Granečný, 59. Sivok 

    8. února: České Budějovice – Suduva 0:2
    Branky:
    44. Švrljuga, 80. Kerla 


    SK Sigma Olomouc

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: Olomouc – Šumperk 6:0
    Branky:
    2. González, 5. Hapal O., 26. Látal, 32. Daněk, 76. Kerbr. 83. Šíp

    15. ledna: Olomouc – Jihlava 3:1
    Branky:
    9. Hála, 39. González (pen.), 66. Aroyo – 41. Mikuš (pen.)

    15. ledna: Olomouc – Prostějov 0:2
    Branky:
    19. Koudelka, 73. Pernackyj

    18. ledna: Olomouc – Trnava 0:2
    Branky:
    15. Sobczyk, 77. Gamboš

    18. ledna: Olomouc – Trnava 4:0
    Branky:
    4. Zlatohlávek, 41. Šíp, 66. Daněk, 79. Arroyo

    22. ledna – 2. února: Soustředění v Turecku 

    25. ledna: Olomouc – Karabach 3:1
    Branky:
    23. Hála, 55. Chytil, 88. Zima – 52. Qurbanly

    28. ledna: Olomouc – Orenburg 2:0
    Branky:
    25. González (pen.), 58. Chytil

    1. února: Olomouc – Dnipro 1:0
    Branka:
    23. Falta

    8. února: Olomouc – Karviná 0:0


    SK Slavia Praha

    5. ledna: Zahájení přípravy
    5. ledna – 16. ledna: Soustředění ve Španělsku 

    22. ledna: Slavia – Ústí nad Labem 0:1
    Branka:
    79. Bílek

    25. ledna: Slavia – České Budějovice 3:3
    Branky:
    70. a 76. (pen.) Stanciu, 62. Oscar – 29. Mršič, 72. Polom, 88. Schranz.

    29. ledna – 9. února: Soustředění v Portugalsku

    1. února: Slavia – Aarhus 3:3
    Branky:
    48. a 54. Musa, 60. Kosek – 4. a 49. Ankersen, 33. Mortensen 

    4. února: Slavia – Valerenga 3:1
    Branky:
    8. Masopust, 81. Zelený, 90. Provod – 45. Vilhjalmsson (pen.)

    7. února: Slavia – Brondby 0:2
    Branky:
    52. Mráz, 88. Tibbling

    8. února: Slavia – Hammarby 4:2
    Branky:
    3. Stanciu, 7. Masopust, 23. Bořil, 87. Coufal – 34. Tankovič, 86. Ludwigsson