<
21.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha2045:454
    2FC Viktoria Plzeň2035:1938
    3FK Jablonec2035:2735
    4AC Sparta Praha2039:2633
    5FK Mladá Boleslav2039:3232
    61.FC Slovácko2028:2632
    7FC Baník Ostrava2030:2331
    8SK Dynamo České Budějovice2033:3330
    9FC Slovan Liberec2033:3027
    10SK Sigma Olomouc2025:2525
    11FK Teplice2018:2923
    12FC Fastav Zlín2016:3021
    13Bohemians Praha 19052020:3220
    14Slezský FC Opava209:3114
    15MFK Karviná2013:3013
    161.FK Příbram2015:3613

    Zimní příprava 2020

    1.FC Slovácko

    2. ledna: Zahájení přípravy
    13. – 19. ledna: Soustředění v Chorvatsku 

    14. ledna: Slovácko – Brinje Grosuple 6:1
    Branky Slovácka:
    81. a 90. Dvořák, 10. Kliment, 50. Vecheta, 53. Kohút, 56. Šimko

    15. ledna: Slovácko – Rijeka 2:1
    Branky Slovácka:
    10. Dvořák, 89. Sadílek

    18. ledna: Slovácko – Dinamo Záhřeb 1:2
    Branka Slovácka:
    55. Kalabiška

    25. ledna: Slovácko – Uničov
    27. ledna – 7. února: Soustředění v Turecku
    3. února: Slovácko – Tambov
    6. února: Slovácko – Esbjerg


    1.FK Příbram

    6. ledna: Zahájení přípravy

    11. ledna: Příbram – Jablonec 3:1
    Branky:
    20. Díl, 62. Soldát, 75. Sehit – 56. Petrovič

    18. ledna: Příbram – Bohemians 1905 0:4
    Branky:
    53. a 86. Hronek, 18. Puškáč, 57. Kvída (vl.)

    22. ledna: Příbram – Dukla 0:6
    Branky:
    14. a 16. Holík, 11. Tetour, 19. Ulmann, 55. Kozma, 74. Fišl

    25. ledna: Příbram – Vltavín
    30. ledna – 8. února: Soustředění v Turecku
    1. února: Příbram – Šinik
    4. února: Příbram – Arsenal Tula
    7. února: Příbram – BATE Borisov


    AC Sparta Praha

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    18. ledna: Sparta – České Budějovice 1:0
    Branka:
    16. Vindheim

    22. ledna: Sparta – Jihlava 5:0
    Branky:
    4. Kozák, 8. Mandjeck, 50.(pen), 78. a 83. Tetteh

    25. ledna: Sparta – Ústí nad Labem
    27. ledna – 7. února: Soustředění ve Španělsku


    Bohemians Praha 1905

    6. ledna: Zahájení přípravy

    11. ledna: Bohemians 1905 – Dukla 2:1
    Branky:
    6. Puškáč, 87. Hronek – 85. Jakab

    15. ledna: Bohemians 1905 – Jablonec 0:1
    Branka:
    5. Chramosta

    17. ledna: Bohemians 1905 – Příbram 4:0
    Branky:
    53. a 86. Hronek, 18. Puškáč, 57. Kvída (vl.) 

    23. ledna – 1. února: Soustředění v Turecku
    25. ledna: Bohemians 1905 – Samara
    28. ledna: Bohemians 1905 – Dnipro  
    31. ledna: Bohemians 1905 – SonderjyskE
    8. února: Bohemians 1905 – Mladá Boleslav


    FC Baník Ostrava

    6. ledna: Zahájení přípravy

    10. ledna: Ostrava – Prostějov 2:2
    Branky:
    29. Chvěja, 61. Buchta – 1. Teplý, 53. Šteigl

    11. ledna: Ostrava – Gornik Zabrze 1:2
    Branky:
    25. Hrubý – 66. Ryczkowski, 82. Koj

    14. ledna: Ostrava – Karviná 1:1
    Branky:
    77. Stronati (pen.) – 26. Ba Loua

    18. ledna: Ostrava – Pohronie 4:1
    Branky:
    37. Barkov, 42. Stronati (pen.), 74. Buchta, 88. Raab – 84. Abrahám

    18. ledna: Ostrava – Žilina 0:2
    Branky:
    69. Balaj, 80. Fazlagič

    22. ledna: Ostrava – Ružomberok 0:4
    Branky:
    17. Mojžiš, 63. Twardzik, 77. Kmeť, 82. Takáč

    24. ledna – 5. února: Soustředění na Maltě
    25. ledna: Ostrava – Brno
    27. ledna: Zápas na Maltě proti Mladé Boleslavi, nebo Dunajské Stredě
    30. ledna: Soupeř v jednání
    5. února: Soupeř v jednání
    8. ledna: Ostrava – Trnava


    FC Fastav Zlín

    4. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: Zlín – Trnava 1:1
    Branky:
    14. Poznar (pen.) – 64. Mitrea

    18. ledna: Zlín – Sereď 2:1
    Branky:
    11. Janetzký, 56. Poznar – 84. Doboš

    25. ledna: Zlín – Líšeň
    26. ledna – 2. února: Soustředění v Turecku
    28. ledna: Zlín – Spartaks Jurmala
    1. února: Zlín – BATE Borisov
    8., nebo 9. února: Zlín – Opava


    FC Slovan Liberec

    5. ledna: Zahájení přípravy 

    18. ledna: Liberec – Táborsko 7:2
    Branky:
    52., 72. a 77. Musa, 60. a 78. Malinský, 27. Rondič, 55. Pešek – 67. Musiol, 84. Icha 

    25. ledna: Liberec – Pardubice
    29. ledna – 8. února: Soustředění v Turecku
    1. února: Liberec – Dynamo Moskva
    4. února: Liberec – Černihiv
    7. února: Liberec – Tetovo


    FC Viktoria Plzeň

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    18. ledna: Plzeň – Ústí nad Labem 4:1
    Branky:
    30. Čermák, 41. Kayamba, 43. Mihálik, 88. Alvir – 62. Bassey

    23. ledna: Plzeň – Žižkov 0:0

    23. ledna: Plzeň – Sokolov 6:0
    Branky:
    16. (pen.) a 56. Beauguel, 41. a 81. (pen.) Hořava, 13. Čihák (vl.), 19. Kovařík 

    27. ledna – 7. února: Soustředění ve Španělsku
    30. ledna: Dva zápasy, soupeři budou upřesněni
    3. února: Soupeř bude upřesněn
    7. února: Soupeř bude upřesněn


    FK Jablonec

    7. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: Jablonec – Příbram 1:3
    Branky:
    56. Petrovič – 20. Díl, 62. Soldát, 75. Sehit

    15. ledna: Jablonec – Bohemians 1905 1:0
    Branka:
    5. Chramosta

    18. ledna: Jablonec – Dukla 3:2
    Branky:
    48. Pilík, 58. Chramosta, 67. Piroch (vl.) – 70. Hašek, 80. Dancák

    26. ledna: Jablonec – Krasnodar
    29. ledna: Jablonec – Shonan Bellmare
    8. únor: Jablonec – Varnsdorf


    FK Mladá Boleslav

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    12. ledna: Mladá Boleslav – Sparta B 1:1
    Branky:
    68. Tatajev – 26. Patrák

    15. ledna: Mladá Boleslav – Hradec Králové 1:0
    Branka:
    29. Hönig

    18. ledna: Mladá Boleslav – Varnsdorf 3:1
    Branky:
    13. Jiří Klíma, 14. Pech, 86. Wágner – 52. Šimon

    21. ledna: Mladá Boleslav – Vlašim 3:0
    Branky:
    5. Hönig (pen.), 9. Křapka, 87. Blazko

    24. ledna – 31. ledna: Soustředění na Maltě
    25. ledna: Mladá Boleslav – Dunajská Streda
    27. ledna: Soupeř ještě není znám
    29. ledna: Mladá Boleslav – Hibernians
    8. února: Mladá Boleslav – Bohemians 1905


    FK Teplice

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: Teplice – Ústí nad Labem 2:2
    Branky:
    33. Kučera, 73. Paradin – 6. Matějka, 75. Škoda

    18. ledna: Teplice – Chrudim 2:2
    Branky:
    17. Řezníček, 80. Kučera – 40. Nikodém, 83. Vašulín (pen.)

    21. ledna – 31. ledna: Soustředění na Kypru 

    22. ledna: Teplice – Slask Wroclaw 2:1
    Branky:
    49. Hyčka, 63. Mareček – 51. Maczynski (pen.) 

    25. ledna: Teplice – Gornik Zabrze
    28. ledna: Teplice – Trenčín
    8. února: Teplice – Žižkov


    MFK Karviná

    6. ledna: Zahájení přípravy

    10. ledna: Karviná – Pohronie 0:0

    14. ledna: Karviná – Ostrava 1:1
    Branky:
    26. Ba Loua – 77. Stronati (pen.)

    15. ledna: Karviná – Trenčín 0:0

    18. ledna: Karviná – Prostějov 3:2
    Branky:
    7. Lingr, 45. Eduardo, 56. Petráň – 67. Smékal, 86. Koudelka

    22. ledna – 31. ledna: Soustředění v Turecku
    24. ledna: Karviná – Craiova
    27. ledna: Karviná – Lubin
    30. ledna: Karviná – Shkendija
    8. února: Karviná – Olomouc


     Slezský FC Opava

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    15. ledna: Opava – Hlučín 1:1
    Branky:
    15. Souček – 83. Dostál

    18. ledna: Opava – Trenčín 3:4
    Branky:
    9. Souček, 45. Smékal, 52. Zukanovič – 85. a 88. Čatakovič, 8. Van Kessel, 43. Roguljič 

    25. ledna: Opava – Tychy
    1. února: Opava – Jastrzebie
    8., nebo 9. února: Opava – Zlín


    SK Dynamo České Budějovice

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: České Budějovice – Žižkov 1:7
    Branky:
    74. Táborský (pen.) – 53., 61. a 77. Nabijev, 50. a 81. Szotkowski, 29. Bezdička, 31. Diviš

    18. ledna: České Budějovice – Sparta 0:1
    Branka:
    16. Vindheim

    25. ledna: České Budějovice – Slavia
    31. ledna – 9. února: Soustředění na Kypru
    2. února: České Budějovice – Čukarički
    5. února: České Budějovice – RFS
    8. února: České Budějovice – Suduva


    SK Sigma Olomouc

    6. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: Olomouc – Šumperk 6:0
    Branky:
    2. González, 5. Hapal O., 26. Látal, 32. Daněk, 76. Kerbr. 83. Šíp

    15. ledna: Olomouc – Jihlava 3:1
    Branky:
    9. Hála, 39. González (pen.), 66. Aroyo – 41. Mikuš (pen.)

    15. ledna: Olomouc – Prostějov 0:2
    Branky:
    19. Koudelka, 73. Pernackyj

    18. ledna: Olomouc – Trnava 0:2
    Branky:
    15. Sobczyk, 77. Gamboš

    18. ledna: Olomouc – Trnava 4:0
    Branky:
    4. Zlatohlávek, 41. Šíp, 66. Daněk, 79. Arroyo

    22. ledna – 2. února: Soustředění v Turecku
    25. ledna: Olomouc – Karabach
    1. února: Olomouc – Dnipro
    8. února: Olomouc – Karviná


    SK Slavia Praha

    5. ledna: Zahájení přípravy
    5. ledna – 16. ledna: Soustředění ve Španělsku 

    22. ledna: Slavia – Ústí nad Labem 0:1
    Branka:
    79. Bílek

    25. ledna: Slavia – České Budějovice
    29. ledna – 9. února: Soustředění v Portugalsku