<
7.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha611:116
    2FK Jablonec613:513
    31.FC Slovácko67:812
    4FC Viktoria Plzeň69:711
    5AC Sparta Praha612:810
    6FC Fastav Zlín66:49
    7FK Mladá Boleslav510:99
    8FC Baník Ostrava69:89
    9Bohemians Praha 1905610:117
    10SK Sigma Olomouc66:87
    111.FK Příbram66:97
    12FC Slovan Liberec65:76
    13Slezský FC Opava64:116
    14SK Dynamo České Budějovice65:95
    15FK Teplice54:85
    16MFK Karviná64:82

    Letní příprava 2019

    1.FC Slovácko

    14. června: Zahájení přípravy

    18. června: 1.FC Slovácko – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) 1:1
    Branky:
    32. Zajíc – 42. Ratao.

    22. června: 1.FC Slovácko – MFK Skalica (Slovensko) 1:0
    Branky: 88. Kalabiška.

    24. června – 29. června: Soustředění ve Slovinsku 

    26. června: 1. FC Slovácko – FK Olimpic Sarajevo (Bosna a Hercegovina) 2:0
    Branky:
    62. Zajíc, 75. Dvořák.

    29. června: 1. FC Slovácko – NK Maribor (Slovinsko) 1:0
    Branka:
    70. Sadílek.

    3. července: 1.FC Slovácko – FK Senica (Slovensko) 1:2
    Branka Slovácka:
    5. Sadílek.
    6. července: 1.FC Slovácko – AS Trenčín (Slovensko) 1:1
    Branky:
    45. Dvořák – 80. Roguljič.

    1.FK Příbram

    17. června: Zahájení přípravy

    19. června: 1.FK Příbram – SK Dynamo České Budějovice 2:1
    Branky: 
    65. Jandera, 76. Květ – 77. Ayong.

    22. června: 1. FK Příbram – FK Mladá Boleslav (Turnaj v Benátkách nad Jizerou): 3:3
    Branky: 5. Rezek, 49. Kopřiva, 89. Kodr – 28. a 44. Mešanovič, 86. Mašek.

    22. června: 1. FK Příbram – FK Teplice (Turnaj v Benátkách nad Jizerou): 4:4
    Branky: 19. (pen.) a 27. Voltr, 23. Held, 56. Vandas – 3. Žitný, 47. Trubač, 69. Nazarov, 81. Moulis.

    23. června: Odjezd na soustředění do Kaprunu (Rakousko)

    24. června: 1.FK Příbram – CSKA Sofia (Bulharsko) 0:3
    Branky: 11. Sow, 41. Enrique, 80. Fabriani.

    27. června: 1.FK Příbram – Legia Varšava (Polsko) 0:5
    Branky: 8. Niezgoda, 33. Cafu, 51. Martins, 59. Gvila, 78. Astiz.

    30. června: 1.FK Příbram – Ferencvarosi (Maďarsko) 0:3
    Branky: 32. Heister, 53. Priskin, 78. Szereto.

    2. července: 1.FK Příbram – Arsenal Tula (Rusko) 0:0

    6. července: 1.FK Příbram – FC Sellier&Bellot Vlašim 2:2
    Branky Příbrami:
    20. Škoda, 43. Kodr.


    AC Sparta Praha

    17. června: Zahájení přípravy

    22. června: AC Sparta Praha – SK Benešov 3:1
    Branky: 6. a 9. Tetteh, 45. Zahustel – 78. Azillion.

    24. června: Odjezd na soustředění do Bad Leonfeldenu (Rakousko) 

    29. června: AC Sparta Praha – CFR Kluž (Rumunsko) 0:1
    Branka:
    87. Tucudean.

    2. července: AC Sparta Praha – FK Dynamo Moskva (Rusko) 1:1
    Branky: 59. Tetteh – 35. Cardoso.

    5. července: AC Sparta Praha – LASK Linz (Rakousko) 0:1
    Branka:
    88. Benko.


    Bohemians Praha 1905

    17. června: Zahájení přípravy   

    22. června: Bohemians Praha 1905 – FK Varnsdorf 3:2
    Branky: 
     45. a 62. Puškáč, 43. Vodháněl– 36. Jeziorski, 55. Rudnyckyj (pen.).

    22. června: Bohemians Praha 1905 – FK Ústí nad Labem 1:4
    Branky: 89. Koubek – 4. a 65. Richter, 33. Matějka, 39. Peterka.

    25. června: Bohemians Praha 1905 – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) 1:3
    Branky:
    84. Koubek – 6. Ratão, 43. Dražič, 53. Ratão.
    28. června: Odjezd na soustředění do Rakouska 
    29. června: Bohemians Praha 1905 – SK Rapid Vídeň (Rakousko) 3:2
    Branky:
    44. a 51. Hronek, 80. Nečas – 59. Schwab (pen.), 88. Knasmüllner.
    6. července: Bohemians Praha 1905 – LASK Linz (Rakousko) 1:2
    Branky:
    49. Hronek – 88. a 90. Holland.

    FC Baník Ostrava

    17. června: Zahájení přípravy 

    22. června: FC Baník Ostrava – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) 2:3
    Branky:  2. Holzer, 50. Kaloč – 14. Dražić, 28. Ratao, 73. Cmiljanić.

    25. června – 5. července: Soustředění v Rakousku 

    27. června: FC Baník Ostrava – MOL Vidi FC (Maďarsko) 1:1
    Branky: 81. Hrubý – 18. Pátkai.

    2. července: FC Baník Ostrava – NK Osijek (Chorvatsko) 1:1
    Branky: 52. Baroš – 88. Dugandžič. 

    5. července: FC Baník Ostrava – FK Austria Vídeň (Rakousko) 1:2
    Branky:
    54. Smola – 19. Sax, 55. Sarkaria.


    FC Fastav Zlín

    11. června: Zahájení přípravy 

    15. června: FC Fastav Zlín – FC Spartak Trnava (Slovensko) 2:1
    Branky: 12. Železník, 79. Jiráček – 76. vlastní.

    19. června: FC Fastav Zlín – FC Zbrojovka Brno 0:1
    Branka: 59. Štěpanovský (pen).

    20. – 27. června: Soustředění v Lienz (Rakousko) 

    23. června: FC Fastav Zlín – SK Shkendija (Severní Makedonie) 1:0
    Branka: 15. Vyhnal.

    27. června: FC Fastav Zlín – FK Lokomotiv Moskva (Rusko) 2:4
    Branky: 13. Džafič, 16. Nečas – 1. Žemaletdinov, 33. Mirančuk, 53. Tugarev, 57. Dorofejev.

    6. července: FC Fastav Zlín – FK Senica (Slovensko) 3:0
    Branky:
    12. Matejov, 48. Džafić (pen.), 90. Nečas.


    FC Slovan Liberec

    17. června: Zahájení přípravy

    25. června: FC Slovan Liberec – FK Varnsdorf
    Branky:
    87. Potočný (pen.) – 53. Šimon.

    27. června – 6. července: Soustředění v Aigenu (Rakousko) 

    28. června: FC Slovan Liberec – LASK Linz (Rakousko) 3:1
    Branky: 25. a 43. Potočný, 78. Pešek – 68. Frieser.

    2. července: FC Slovan Liberec – Apollon Limassol (Kypr) 2:1
    Branky: 59. Pešek, 70. Mara – 50. Papoulis.

    5. července: FC Slovan Liberec – FK Dynamo Moskva (Rusko) 0:1
    Branka:
    54. Szymanski.


    FC Viktoria Plzeň

    10. června: Zahájení přípravy
    15. června: FC Viktoria Plzeň – Jiskra Domažlice 5:2
    Branky: 8. Pernica, 19. Beauguel, 25. Krmenčík, 48. Petržela, 75. Kayamba (pen.) – 71. a 77. Došlý.
    19. června: FC Viktoria Plzeň – FK Baník Sokolov 2:0
    Branky: 61. Beauguel, 81. Černák.
    22. června: FC Viktoria Plzeň – Liptovský Mikuláš (Slovensko) 4:1
    Branky: 53. Chorý, 62. Pačinda, 64. Janošek, 69. Čermák – 19. Andrič.
    26. června: Odjezd na soustředění – Westendorf (Rakousko)   
    28. června: FC Viktoria Plzeň – Legia Varšava (Polsko) 0:3
    Branky: 36. Nagy, 64. Agra, 73. Niezgoda.
    2. července: FC Viktoria Plzeň – FK Karabach (Ázerbájdžán) 2:2
    Branky: 84. Mihálik, 85. Janošek – 42. a 52. Emreli.
    6. července: FC Viktoria Plzeň – FK Ufa (Rusko) 1:0
    Branka:
    56. Hejda.

    FK Jablonec

    17. června: Zahájení přípravy 

    19. června: FK Jablonec – FC Vysočina Jihlava 3:0
    Branky:
     43. Pilík, 66. Fábry, 73. Velich.

    22. června: FK Jablonec – FC Hradec Králové 1:0
    Branka: 53. Chramosta.

    26. června: FK Jablonec – FK Pardubice 4:1
    Branky:
    16. Pilík, 36. Holík, 37. Jovovič, 82. Chramosta – 52. Kovář (pen.).

    30. června: FK Jablonec – FC Botosani (Rumunsko) 0:2
    Branky: 27. a 55. Ofosu.

    3. července: FK Jablonec – Arminia Bielefeld (Německo) 0:4
    Branky: 
    8. Staude, 16. Vogisammer, 53. Považanec (vlastní), 78. Yabo.

    6. července: FK Jablonec – SK Rapid Vídeň (Rakousko) 1:2
    Branky:
    14. Doležal – 17. Müldür, 80. Murg.


    FK Mladá Boleslav

    17. června: Zahájení přípravy 

    22. června: FK Mladá Boleslav – 1. FK Příbram (Turnaj v Benátkách nad Jizerou): 3:3
    Branky: 28. a 44. Mešanovič, 86. Mašek – 5. Rezek, 49. Kopřiva, 89. Kodr.

    22. června: FK Mladá Boleslav – FK Teplice (Turnaj v Benátkách nad Jizerou) 2:1
    Branky: 52. Hönig, 88. Budínský – 29. Šup.

    23. června: Odjezd na soustředění do Hinterstoderu (Rakousko) 

    25. června: FK Mladá Boleslav – SK Sturm Graz (Rakousko) 0:1
    Branky:
    83. Hosiner (pen.).

    28. června: FK Mladá Boleslav – CFR Kluž (Rumunsko) 0:1
    Branka: 38. Burca.

    7. července: FK Mladá Boleslav – FK Baník Sokolov 2:0
    Branky:
    45. Mešanovič, 72. Auer.


    FK Teplice

    12. června: Zahájení přípravy   
    22. června: FK Teplice – FK Mladá Boleslav (Turnaj v Benátkách nad Jizerou) 1:2
    Branky:
    29. Šup – 52. Hönig, 88. Budínský.
    22. června: FK Teplice – 1. FK Příbram (Turnaj v Benátkách nad Jizerou): 4:4
    Branky: 3. Žitný, 47. Trubač, 69. Nazarov, 81. Moulis – 19. (pen.) a 27. Voltr, 23. Held, 56. Vandas.
    29. června: FK Teplice – FK Baník Sokolov 5:0
    Branky:
     27. a 88. Žitný, 23. Hora, 68. Kostka, 81. Ljevakovič.
    1. – 6. července: Soustředění Písek 
    3. července: FK Teplice – FC Vysočina Jihlava 2:2
    Branky:
    10. Žitný, 39. Paradin – 55. Maksimovič, 73. Klobása.
    6. července: FK Teplice – FC Slavoj Vyšehrad 1:0
    Branka:
    45. Mareš (pen.).

    MFK Karviná

    17. června: Zahájení přípravy
    22. června: MFK Karviná – MŠK Žilina (Slovensko) 4:3
    Branky:
    61. a 70. Galuška, 39. Ramirez, 55. Tusjak – 64. Gerebenits, 78. Anang, 86. Kopas (pen.).

    26. června: MFK Karviná – Górnik Zabrze (Polsko) 1:2
    Branky:
    90. Weber – 44. Angulo, 51. Wolsztyński.

    29. června: MFK Karviná – MFK Vítkovice 4:0
    Branky:
    17. Holiš, 26. Vlachovský, 61. Mader, 89. Bukata.  

    6. července: MFK Karviná – FK Pohronie (Slovensko) 2:0
    Branky:
    48. a 56. Šašinka J.


     Slezský FC Opava

    14. června: Zahájení přípravy   
    15. června: Slezský FC Opava – SK Viktorie Chlebičov 9:0
    Branky: 51., 62. a 72. Jurečka, 69. a 87. Juřena, 36. Matoušek, 41. Zavadil (pen.), 50. Schaffartzik, 86. Jursa.
    19. června: Slezský FC Opava – MFK Vítkovice 4:0
    Branky: 60. a 87. Souček, 35. Jurečka, 70. Dedič.
    23. června: Slezský FC Opava – FC Zbrojovka Brno 2:1
    Branky: 60. Žídek, 61. Řezníček – 30. Štepanovský.
    26. června: Slezský FC Opava – GKS Jastrzebie (Polsko) 1:2
    Branky:
    23. Bernadina – 53. Adamek, 72. Żak.
    29. června: Slezský FC Opava – Rakow Czestochowa (Polsko) 0:1
    Branka:
     72. Kun.
    7. července: Slezský FC Opava – MFK Poprad (Slovensko) 2:0
    Branky:
    26. Žídek, 50. Mondek.

    SK Dynamo České Budějovice

    10. června: Zahájení přípravy  

    15. června: SK Dynamo České Budějovice – Union Beroun 7:0
    Branky: 3. Wermke, 14. Ayong, 39. Táborský, 52. Provod, 56. Ledecký, 72. Novák, 74. Šplíchal.

    19. června: SK Dynamo České Budějovice – 1.FK Příbram 1:2
    Branky: 77. Ayong – 65. Jandera, 76. Květ.

    22. června: SK Dynamo České Budějovice – FC Sellier&Bellot Vlašim 3:1
    Branky: 57. Ledecký, 64. Wermke, 89. Mareček – 23. Janda (pen.).

    24. června – 29. června: Soustředění Frymburk 

    26. června: SK Dynamo České Budějovice – SK Slavia Praha 2:0
    Branky:
    21. Ledecký, 42. Kladrubský (pen.).

    29. června: SK Dynamo České Budějovice – Amstetten (Rakousko) 2:2
    Branky: 23. Mršič, 77. Táborský – 45. Milloshaj, 51. Peham.

    6. července: SK Dynamo České Budějovice – FK Viktoria Žižkov 3:0
    Branky:
    1. Schranz, 6. Ledecký, 27. Kladrubský (pen.).


    SK Sigma Olomouc

    17. června: Zahájení přípravy 

    22. června: SK Sigma Olomouc – MFK Vítkovice 1:2
    Branky:
    34. Falta – 44. Bzirský, 46. Martišiak.

    26. června: SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové 1:0
    Branka:
    87. Texl.

    29. června: SK Sigma Olomouc – FK Pardubice 2:1
    Branky:
    59. Fredy, 78. Hála – 4. Solil.

    29. června: SK Sigma Olomouc – FC Spartak Trnava (Slovensko) 1:2
    Branky: 90. Jemelka – 45. Sobczyk, 61. Mitrea.

    3. – 9. července: Soustředění v Kaprunu (Rakousko)

    4. července: SK Sigma Olomouc – Karlsruher SC (Německo) 1:1
    Branky:
    55. Yunis – 99+2. Pourié (pen.).

    7. července: SK Sigma Olomouc – Royal Excel Mouscron (Belgie) 0:2
    Branky:
    19. Olinga, 77. Mohamed (z pen.).


    SK Slavia Praha

    17. června: Zahájení přípravy 

    17. – 21. června: Kondiční soustředění v Aigenu (Rakousko) 

    26. června: SK Slavia Praha – SK Dynamo České Budějovice 0:2
    Branky:
    21. Ledecký, 42. Kladrubský (pen.).

    28. června – 7. července: Herní soustředění v Linsbergu (Rakousko) 

    30. června: SK Slavia Praha – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) 2:3
    Branky: 53. a 60. Souček – 24. Moha, 45. Šporar, 69. Dražič.

    2. července: SK Slavia Praha – FK Austria Vídeň (Rakousko) 3:2
    Branky: 11. Frydrych , 27. van Buren, 52. Holeš – 14. Edomwonyi, 51. Sax.

    6. července: SK Slavia Praha – FC Spartak Trnava (Slovensko) 3:0
    Branky:
    40. (pen.) a 62. Souček, 72. Hušbauer.