<
1.kolo
>
    #KlubZSB
    11.FC Slovácko00:00
    21.FK Příbram00:00
    3AC Sparta Praha00:00
    4Bohemians Praha 190500:00
    5FC Baník Ostrava00:00
    6FC Fastav Zlín00:00
    7FC Slovan Liberec00:00
    8FC Viktoria Plzeň00:00
    9FK Jablonec00:00
    10FK Mladá Boleslav00:00
    11FK Teplice00:00
    12MFK Karviná00:00
    13SK Dynamo České Budějovice00:00
    14SK Sigma Olomouc00:00
    15SK Slavia Praha00:00
    16Slezský FC Opava00:00

    Letní příprava 2019

    1.FC Slovácko

    14. června: Zahájení přípravy

    18. června: 1.FC Slovácko – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) 1:1
    Branky:
    32. Zajíc – 42. Ratao.

    22. června: 1.FC Slovácko – MFK Skalica (Slovensko) 1:0
    Branky: 88. Kalabiška.

    24. června – 29. června: Soustředění ve Slovinsku
    3. července: 1.FC Slovácko – FK Senica (Slovensko)
    6. července: 1.FC Slovácko – AS Trenčín (Slovensko)

    1.FK Příbram

    17. června: Zahájení přípravy

    19. června: 1.FK Příbram – SK Dynamo České Budějovice 2:1
    Branky: 
    65. Jandera, 76. Květ – 77. Ayong.

    22. června: 1. FK Příbram – FK Mladá Boleslav (Turnaj v Benátkách nad Jizerou): 3:3
    Branky: 5. Rezek, 49. Kopřiva, 89. Kodr – 28. a 44. Mešanovič, 86. Mašek.

    22. června: 1. FK Příbram – FK Teplice (Turnaj v Benátkách nad Jizerou): 4:4
    Branky: 19. (pen.) a 27. Voltr, 23. Held, 56. Vandas – 3. Žitný, 47. Trubač, 69. Nazarov, 81. Moulis.

    23. června: Odjezd na soustředění do Kaprunu (Rakousko)

    24. června: 1.FK Příbram – CSKA Sofia (Bulharsko) 0:3
    Branky: 11. Sow, 41. Enrique, 80. Fabriani.

    27. června: 1.FK Příbram – Legia Varšava (Polsko)
    30. června: 1.FK Příbram – Ferencvarosi (Maďarsko)
    2. července: 1.FK Příbram – FC Botosani (Rumunsko)
    6. července: 1.FK Příbram – FC Sellier&Bellot Vlašim


    AC Sparta Praha

    17. června: Zahájení přípravy

    22. června: AC Sparta Praha – SK Benešov 3:1
    Branky: 6. a 9. Tetteh, 45. Zahustel – 78. Azillion.

    24. června: Odjezd na soustředění do Bad Leonfeldenu (Rakousko)
    29. června: AC Sparta Praha – CFR Kluž (Rumunsko)
    2. července: AC Sparta Praha – FK Dynamo Moskva (Rusko)
    5. července: AC Sparta Praha – LASK Linz (Rakousko)


    Bohemians Praha 1905

    17. června: Zahájení přípravy   

    22. června: Bohemians Praha 1905 – FK Varnsdorf 3:2
    Branky: 
     45. a 62. Puškáč, 43. Vodháněl– 36. Jeziorski, 55. Rudnyckyj (pen.).

    22. června: Bohemians Praha 1905 – FK Ústí nad Labem 1:4
    Branky: 89. Koubek – 4. a 65. Richter, 33. Matějka, 39. Peterka.

    25. června: Bohemians Praha 1905 – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) 1:3
    Branky:
    84. Koubek – 6. Ratão, 43. Dražič, 53. Ratão.
    28. června: Odjezd na soustředění do Rakouska
    29. června: Bohemians Praha 1905 – SK Rapid Vídeň (Rakousko)
    3. července: Bohemians Praha 1905 – Apollon Limassol (Kypr)
    6. července: Bohemians Praha 1905 – LASK Linz (Rakousko)

    FC Baník Ostrava

    17. června: Zahájení přípravy 

    22. června: FC Baník Ostrava – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko) 2:3
    Branky:  2. Holzer, 50. Kaloč – 14. Dražić, 28. Ratao, 73. Cmiljanić.

    25. června – 5. července: Soustředění v Rakousku
    27. června: FC Baník Ostrava – MOL Vidi FC (Maďarsko)
    2. července: soupeř zatím není znám
    5. července: FC Baník Ostrava – FK Austria Vídeň (Rakousko)


    FC Fastav Zlín

    11. června: Zahájení přípravy
    15. června: FC Fastav Zlín – FC Spartak Trnava (Slovensko) 2:1
    Branky: 12. Železník, 79. Jiráček – 76. vlastní.

    19. června: FC Fastav Zlín – FC Zbrojovka Brno 0:1
    Branka: 59. Štěpanovský (pen).

    20. – 27. června: Soustředění v Lienz (Rakousko)
    23. června: FC Fastav Zlín – SK Shkendija 1:0
    Branka: 15. Vyhnal.

    27. června: soupeř zatím není znám
    29. června: FC Fastav Zlín – TJ Sokol Újezdec-Těšov
    6. července: FC Fastav Zlín – FK Senica (Slovensko)


    FC Slovan Liberec

    17. června: Zahájení přípravy

    25. června: FC Slovan Liberec – FK Varnsdorf
    Branky:
    87. Potočný (pen.) – 53. Šimon.

    27. června – 6. července: Soustředění v Aigenu (Rakousko)
    28. června: FC Slovan Liberec – LASK Linz (Rakousko)
    2. července: FC Slovan Liberec – Apollon Limassol (Kypr)
    5. července: FC Slovan Liberec – FK Dynamo Moskva (Rusko)


    FC Viktoria Plzeň

    10. června: Zahájení přípravy
    15. června: FC Viktoria Plzeň – Jiskra Domažlice 5:2
    Branky: 8. Pernica, 19. Beauguel, 25. Krmenčík, 48. Petržela, 75. Kayamba (pen.) – 71. a 77. Došlý.
    19. června: FC Viktoria Plzeň – FK Baník Sokolov 2:0
    Branky: 61. Beauguel, 81. Černák.
    22. června: FC Viktoria Plzeň – Liptovský Mikuláš (Slovensko) 4:1
    Branky: 53. Chorý, 62. Pačinda, 64. Janošek, 69. Čermák – 19. Andrič.
    26. června: Odjezd na soustředění – Westendorf (Rakousko)
    29. června: zápas (soupeř ještě nebyl zveřejněn)
    2. července: zápas (soupeř ještě nebyl zveřejněn)
    6. července: zápas (soupeř ještě nebyl zveřejněn)

    FK Jablonec

    17. června: Zahájení přípravy
    19. června: FK Jablonec – FC Vysočina Jihlava 3:0
    Branky:
     43. Pilík, 66. Fábry, 73. Velich.

    22. června: FK Jablonec – FC Hradec Králové 1:0
    Branka: 53. Chramosta.

    26. června: FK Jablonec – FK Pardubice
    30. června: FK Jablonec – FC Botosani (Rumunsko)
    3. července: FK Jablonec – Arminia Bielefeld (Německo)
    6. července: soupeř ještě není znám


    FK Mladá Boleslav

    17. června: Zahájení přípravy
    22. června: FK Mladá Boleslav – 1. FK Příbram (Turnaj v Benátkách nad Jizerou): 3:3
    Branky: 28. a 44. Mešanovič, 86. Mašek – 5. Rezek, 49. Kopřiva, 89. Kodr.

    22. června: FK Mladá Boleslav – FK Teplice (Turnaj v Benátkách nad Jizerou) 2:1
    Branky: 52. Hönig, 88. Budínský – 29. Šup.

    23. června: Odjezd na soustředění do Hinterstoderu (Rakousko)
    25. června: FK Mladá Boleslav – SK Sturm Graz (Rakousko)
    28. června: FK Mladá Boleslav – CFR Kluž (Rumunsko)
    5., 6. nebo 7. července: FK Mladá Boleslav – FK Baník Sokolov


    FK Teplice

    12. června: Zahájení přípravy
    22. června: FK Teplice – FK Mladá Boleslav (Turnaj v Benátkách nad Jizerou) 1:2
    Branky:
    29. Šup – 52. Hönig, 88. Budínský.
    22. června: FK Teplice – 1. FK Příbram (Turnaj v Benátkách nad Jizerou): 4:4
    Branky: 3. Žitný, 47. Trubač, 69. Nazarov, 81. Moulis – 19. (pen.) a 27. Voltr, 23. Held, 56. Vandas.
    29. června: FK Teplice – FK Baník Sokolov
    1. – 6. července: Soustředění Písek
    3. července: FK Teplice – FC Vysočina Jihlava
    6. července: FK Teplice – FK Austria Vídeň (Rakousko)

    MFK Karviná

    17. června: Zahájení přípravy
    22. června: MFK Karviná – MŠK Žilina (Slovensko) 4:3
    Branky:
    61. a 70. Galuška, 39. Ramirez, 55. Tusjak – 64. Gerebenits, 78. Anang, 86. Kopas (pen.).

    26. června: MFK Karviná – Górnik Zabrze (Polsko)
    29. června: MFK Karviná – MFK Frýdek-Místek
    6. července: MFK Karviná – FK Pohronie (Slovensko)


     Slezský FC Opava

    14. června: Zahájení přípravy
    15. června: Slezský FC Opava – SK Viktorie Chlebičov 9:0
    Branky: 51., 62. a 72. Jurečka, 69. a 87. Juřena, 36. Matoušek, 41. Zavadil (pen.), 50. Schaffartzik, 86. Jursa.
    19. června: Slezský FC Opava – MFK Vítkovice 4:0
    Branky: 60. a 87. Souček, 35. Jurečka, 70. Dedič.
    23. června: Slezský FC Opava – FC Zbrojovka Brno 2:1
    Branky: 60. Žídek, 61. Řezníček – 30. Štepanovský.
    26. června: Slezský FC Opava – GKS Jastrzebie (Polsko)
    30. června: Slezský FC Opava – Rakow Czestochowa (Polsko)
    6. července / 7. července: Slezský FC Opava – MFK Poprad (Slovensko)

    SK Dynamo České Budějovice

    10. června: Zahájení přípravy 
    15. června: SK Dynamo České Budějovice – Union Beroun 7:0
    Branky: 3. Wermke, 14. Ayong, 39. Táborský, 52. Provod, 56. Ledecký, 72. Novák, 74. Šplíchal.

    19. června: SK Dynamo České Budějovice – 1.FK Příbram 1:2
    Branky: 77. Ayong – 65. Jandera, 76. Květ.

    22. června: SK Dynamo České Budějovice – FC Sellier&Bellot Vlašim 3:1
    Branky: 57. Ledecký, 64. Wermke, 89. Mareček – 23. Janda (pen.).

    24. června – 29. června: Soustředění Frymburk
    26. června: SK Dynamo České Budějovice – SK Slavia Praha
    29. června: SK Dynamo České Budějovice – Amstetten (Rakousko)
    6. července: SK Dynamo České Budějovice – FK Viktoria Žižkov


    SK Sigma Olomouc

    17. června: Zahájení přípravy
    22. června: SK Sigma Olomouc – MFK Vítkovice 1:2
    Branky:
    34. Falta – 44. Bzirský, 46. Martišiak.

    26. června: SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové
    29. června: SK Sigma Olomouc – FK Pardubice
    29. června: SK Sigma Olomouc – FC Spartak Trnava (Slovensko)
    3. – 9. července: Soustředění v Kaprunu (Rakousko), v rámci soustředění 2 zápasy


    SK Slavia Praha

    17. června: Zahájení přípravy
    17. – 21. června: Kondiční soustředění v Aigenu (Rakousko)
    26. června: SK Slavia Praha – SK Dynamo České Budějovice
    28. června – 7. července: Herní soustředění v Linsbergu (Rakousko)
    30. června: SK Slavia Praha – ŠK Slovan Bratislava (Slovensko)
    2. července: SK Slavia Praha – FK Austria Vídeň (Rakousko)