<
20.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha1948:1649
    2FC Viktoria Plzeň1929:1545
    3FC Baník Ostrava1925:1534
    4FK Jablonec1938:1833
    5AC Sparta Praha1930:1632
    6FC Fastav Zlín1925:2230
    7FC Slovan Liberec1917:1725
    8FK Teplice1921:2525
    9SFC Opava1926:3023
    10FK Mladá Boleslav1936:3622
    111.FC Slovácko1921:3121
    121.FK Příbram1924:4320
    13Bohemians Praha 19051918:2719
    14SK Sigma Olomouc1917:3219
    15MFK Karviná1924:3715
    16FK Dukla Praha1915:3415

    Zimní příprava 2019

    1.FC Slovácko

    3. ledna: Zahájení přípravy 

    11. ledna: 1.FC Slovácko – AZ Alkmaar 1:1
    Branky: 88. Machalík – 33. Johnsen.

    12. ledna: 1.FC Slovácko – FK Žetisu 3:1
    Branky Slovácka: 4. Janošek, 25. Daníček, 85. Kalabiška

    19. ledna: 1.FC Slovácko – SK Hanácká Slavia Kroměříž (11:00)
    27. ledna: 1.FC Slovácko – Randers (12:00)
    30. ledna: 1.FC Slovácko – FK Šachtar Salihorsk (12:00)
    2. února: 1.FC Slovácko – Shonan Bellmare (12:00)


    1.FK Příbram

    3. ledna: Zahájení přípravy 

    9. ledna: 1.FK Příbram – FC Hradec Králové 1:2
    Branky: 68. Januška – 28. Šípek, 64. Kopečný.

    12. ledna: 1.FK Příbram – FC Sellier&Bellot Vlašim 2:1
    Branky: 45. Květ (pen.), 73. Kodr – 78. Dao.

    15. ledna: - 1.FK Příbram – FK Ústí nad Labem 5:2
    Branky: 50., 71. a 81. Jandera, 37. Hlúpik, Jandera, 65. Fantiš – 10. Šmehýl, 30. Krátký.

    19. ledna: 1.FK Příbram – FK Baník Sokolov (13:00)
    22. ledna: 1.FK Příbram – FK Dukla Praha (14:00)
    26. ledna: 1.FK Příbram – SK Dynamo České Budějovice (11:00)
    2. února: 1.FK Příbram – FC MAS Táborsko (bude upřesněno)


    AC Sparta Praha

    4. ledna: Zahájení přípravy 

    9. ledna: AC Sparta Praha – SK Dynamo České Budějovice 3:1
    Branky: 18. Drchal, 33. Stanciu, 82. Patrák – 62. Mršič.

    12. ledna: AC Sparta Praha – FC Energie Cottbus 2:0
    Branky: 34. Tetteh, 50. Chipciu.

    16. ledna: AC Sparta Praha – FK Loko Vltavín 5:0
    Branky: 7. a 25. Drchal, 35. Čivič, 79. Stanciu, 81. Červak.

    21. ledna: AC Sparta Praha – MOL Vidi FC (bude upřesněno)
    26. ledna: AC Sparta Praha – Dalian Yifang (bude upřesněno)
    26. ledna: AC Sparta Praha – FK Dynamo Kyjev (bude upřesněno)


    Bohemians Praha 1905

    7. ledna: Zahájení přípravy 

    12. ledna: Bohemians Praha 1905 –  FK Viktoria Žižkov 2:0
    Branky: 27. Vodháněl, 45. Koubek.

    19. ledna: Bohemians Praha 1905 – FK Karabach (bude upřesněno)
    22. ledna: Bohemians Praha 1905 – FC Sion (bude upřesněno)
    26. ledna: Bohemians Praha 1905 – Piast Gliwice (bude upřesněno)
    2. února: Bohemians Praha 1905 – FK Dukla Praha (14:00)


    FC Baník Ostrava

    3. ledna: Zahájení přípravy

    8. ledna: FC Baník Ostrava – 1. SK Prostějov 2:0
    Branky: 77. J. Šašinka, 85. Hrubý.

    11. ledna: FC Baník Ostrava – FK Poprad 3:2
    Branky: 33. Hrubý, 61. J. Šašinka, 63. Fillo – 76. Jančo, 81. Horváth (pen.).

    17. ledna: FC Baník Ostrava – FC Tatran Prešov (14:00)
    21. ledna: FC Baník Ostrava – Pogoň Štětín (bude upřesněno)


    FC Fastav Zlín

    3. ledna: Zahájení přípravy 

    12. ledna: FC Fastav Zlín – FC ViOn Zlaté Moravce 2:0
    Branky: 60. Gajič, 82. Železník.

    19. ledna: FC Fastav Zlín – FC Nitra (13:00)
    27. ledna: FC Fastav Zlín – FC Nižnyj Novgorod (bude upřesněno)
    30. ledna: FC Fastav Zlín – SønderjyskE (bude upřesněno)
    2. února: FC Fastav Zlín – FC Rubin Kazaň (bude upřesněno)


    FC Slovan Liberec

    6. ledna: Zahájení přípravy
    18. ledna: FC Slovan Liberec – FCO Neugersdorf
    23. ledna: FC Slovan Liberec – Neftči Baku
    26. ledna: FC Slovan Liberec – Jagiellonia Bialystok
    28. ledna: FC Slovan Liberec – Partizan Bělehrad
    31. ledna: FC Slovan Liberec – Botev Plovdiv


    FC Viktoria Plzeň

    5. ledna: Zahájení přípravy 

    8. ledna: FC Viktoria Plzeň – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6:0
    Branky: 63. a 76. Beauguel, 30. Řezníček, 45. Pačinda, 53. Ekpai, 71. Hrošovský.

    12. ledna: FC Viktoria Plzeň – FK Baník Sokolov 7:2   (hráno 4x 30 minut)
    Branky: 61. a 114. Procházka, 69. a 78. Kepl, 35. Pačinda, 65. Šulc, 119. Beauguel – 46. Dvořák II, 82. Glaser (pen.).

    17. ledna: FC Viktoria Plzeň – FK Ústí nad Labem (16:00)
    23. ledna: 1. zápas na soustředění v Málaze (bude upřesněno)
    24. ledna: 2. zápas na soustředění v Málaze (bude upřesněno)
    28. ledna: 3. zápas na soustředění v Málaze (bude upřesněno)
    1. února: 4. zápas na soustředění v Málaze (bude upřesněno)


    FK Dukla Praha

    3. ledna: Zahájení přípravy 

    16. ledna: FK Dukla Praha – TJ Sokol Živanice 4:2
    Branky: 9. a 44. Tetour, 38. Podaný, 53. Djuranovič – 29. Ďurica (vl.), 52. Střelec.

    19. ledna: FK Dukla Praha – MFK Chrudim (14:00)
    22. ledna: FK Dukla Praha – 1. FK Příbram (14:00)
    25. ledna: FK Dukla Praha – Dynamo Drážďany (13:00)
    2. února: FK Dukla Praha – Bohemians Praha 1905 (14:00)


    FK Jablonec

    5. ledna: Zahájení přípravy 

    8. ledna: FK Jablonec – FK Pardubice 0:0

    10. ledna: FK Jablonec – FK Varnsdorf 1:0
    Branka: 5. Štěpánek.

    13. ledna: FK Jablonec – MFK Chrudim 3:1
    Branky: 6. Doležal, 48. Ikaunieks, 66. Chramosta – 34. Kopecký.

    16. ledna: FK Jablonec – FK Jiskra Mšeno 8:0
    Branky: 20. a 33. Chramosta, 65. a 71. Doležal, 15. Acosta, 37. Ikaunieks, 50. Hübschman, 54. Holeš.

    20. ledna: FK Jablonec – FK Viktoria Žižkov (11:00)


    FK Mladá Boleslav

    3. ledna: Zahájení přípravy 

    9. ledna: FK Mladá Boleslav – FK Viktoria Žižkov 3:0
    Branky: 68. a 80. Takács, 14. Daniel Novák.

    12. ledna: FK Mladá Boleslav – FK Dobrovice 10:1
    Branky: 5. a 66. Ladra, 41. a 77. Jelínek, 2. Tulio, 8. Pech, 34. Takács (pen.), 39. Tvaroh, 50. Valenta, 84. Ewerton – 67. Fotr.

    12. ledna: FK Mladá Boleslav – FK Olympia Radotín 1:0
    Branka: 16. Šušnjar.

    16. ledna: FK Mladá Boleslav – FC Vysočina Jihlava 0:2
    Branky: 82. a 84. Klíma.


    FK Teplice

    7. ledna: Zahájení přípravy 

    12. ledna: FK Teplice – FC Oberlausitz Neugersdor 5:1
    Branky: 20. Žitný, 29. Luts, 40. Moulis, 54. Vošahlík, 84. Radosta (pen.) – 74. Knechtel.

    16. ledna: FK Teplice – FC MAS Táborsko 6:1
    Branky: 5., 15., 28. a 68. Žitný, 11. Zárybnický (vl.), 31. Kučera – 63. Rondič.


    MFK Karviná

    3. ledna: Zahájení přípravy 

    12. ledna: MFK Karviná – ŠKF iClinic Sereď 1:0
    Branka: 37. Wágner.

    16. ledna: MFK Karviná – FK Fotbal Třinec 1:1
    Branky: 77. Budínský – 75. Kušnír (pen.).

    19. ledna: MFK Karviná – Puszcza Niepolomice (13:00)
    23. ledna: MFK Karviná – NK Maribor (bude upřesněno)
    26. ledna: MFK Karviná – Zalaegerszegi TE (bude upřesněno)
    1. února: MFK Karviná – GKS Tychy (bude upřesněno)


    SFC Opava

    3. ledna: Zahájení přípravy 

    12. ledna: SFC Opava – MŠK Žilina 1:0
    Branka: 19. Manzia.

    16. ledna: SFC Opava – 1. SK Prostějov 3:1
    Branky: 22. Bernadina, 47. Radič, 72. Zapalač – 35. Kroupa.

    19. ledna: SFC Opava – AS Trenčín (11:00)
    19. ledna: SFC Opava -–AS Trenčín 13:00)
    24. ledna: SFC Opava – upřesníme (11:00)
    25. ledna: SFC Opava – FC Vysočina Jihlava (16:00)
    2. února: SFC Opava – Śląsk Wrocław (15:30)


    SK Sigma Olomouc

    3. ledna: Zahájení přípravy 

    12. ledna: SK Sigma Olomouc – AS Trenčín 3:0
    Branky: 17., 54. a 70. Yunis.

    12. ledna: SK Sigma Olomouc – AS Trenčín 2:5
    Branky: 50. Dvořák, 90. Kalvach – 17. a 78. Roguljič, 2. Ubbink, 25. Čatakovič, 60. Van Arnhem.

    16. ledna: SK Sigma Olomouc – ŠK Slovan Bratislava 3:2
    Branky: 53. Jemelka, 59. Yunis, 89. Zahradníček – 26. Moha, 72. Medvěděv.

    19. ledna: SK Sigma Olomouc – MFK Ružomberok (13:30)
    23. ledna: SK Sigma Olomouc – FC Vysočina Jihlava (13:00)
    25. - 3. února: herní soustředění v Turecku (3 zápasy)


    SK Slavia Praha

    5. ledna: Zahájení přípravy
    19. ledna: SK Slavia Praha – FK Ústí nad Labem (bude upřesněno)
    22. ledna: SK Slavia Praha – Peking Guoan FC (bude upřesněno)
    27. ledna: SK Slavia Praha – FC Red Bull Salzburg (bude upřesněno)
    1. února: SK Slavia Praha – Rosenborg BK (bude upřesněno)