16MFK Karviná1110:214

Zprávy

• Hložek vstřelil senzační čtyři góly, Sparta rozstřílela sestupující Brno

29/05/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty díky čtyřem trefám Adama Hložka rozstříleli v posledním 34. kole FORTUNA:LIGY sestupující Brno 6:1. Pražané vyhráli v nejvyšší soutěži popáté za sebou a sérii neporazitelnosti natáhli na devět duelů. Zbrojovka vedla od páté minuty po gólu Jana Hladíka, mezi devátou až 42. minutou však Letenští nastříleli všech šest branek. Vedle Hložka se prosadil i Matěj Polidar, konečné skóre stanovil po vlastní brance Jan Sedlák.
    • Brno přehrálo v duelu sestupujících týmů 4:1 Opavu, rozhodli Hladík s Růskem

23/05/2021 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Brna v souboji dvou nejhorších týmů FORTUNA:LIGY a již jistých sestupujících porazili Opavu vysoko 4:1. Zbrojovka po úvodním dějství 33. kola vedla po dvou brankách Jana Hladíka, v 75. minutě sice snížil Matěj Helešic, ale v závěru se ještě dvakrát trefil Antonín Růsek. Zbrojovka doma zvítězila poprvé od prosince a poskočila na 16. místo tabulky před Příbram, která rovněž sestoupila. Opava je poslední.
    • Mosquerova trefa Liberci na výhru nestačila, Růsek zachránil Brnu bod

14/05/2021 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce remizovali v předehrávce 32. kola FORTUNA:LIGY s Brnem 1:1. V 64. minutě neproměnil domácí Kamso Mara penaltu, v 77. minutě Slovan přece jen poslal do vedení střídající Jhon Mosquera, ale ve třetí minutě nastavení srovnal Antonín Růsek. Zbrojovka v lize pošesté za sebou nezvítězila, na první nesestupové místo ztrácí tři body a v případě nedělní výhry Teplic nad Českými Budějovicemi soutěž definitivně opustí. Liberec získal z posledních tří kol jen dva body a nevyužil šanci poskočit na páté místo.
    • Liberec v páteční předehrávce hostí sestupem ohrožené Brno

13/05/2021 | Preview
      Liberec – Fotbalisté Liberce a Brna rozehrají v pátek večer 32. kolo. Zatímco domácí bojují o účast v evropských pohárech, Zbrojovka se pokusí ještě oživit naději na záchranu. Pokud by na severu Čech nezvítězila, stala by se v případě nedělní výhry Teplic nad Českými Budějovice už jistým sestupujícím.
    • Zbrojovka podlehla doma Mladé Boleslavi a její naděje na záchranu klesly

08/05/2021 | Reportáže
      Brno - Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 31. kole FORTUNA:LIGY v Brně 3:2 a definitivně si zajistili účast v nejvyšší soutěži i pro příští ročník. Dvě branky vítězů dal Václav Drchal a jednu David Douděra, za domácí korigovali Luděk Pernica z penalty a Jakub Přichystal. Hosté si v tabulce upevnili 13. místo. Zbrojovka doma v lize devětkrát za sebou nezvítězila, zůstává šestnáctá a tři kola před koncem soutěže ztrácí na nesestupovou příčku stále čtyři body.
    • Ostrava bodovala pošesté v řadě, s Brnem remizovala 1:1

01/05/2021 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté zachraňujícího se Brna vybojovali ve 30. kole FORTUNA:LIGY bod za remízu 1:1 v Ostravě. Na gól domácího Davida Buchty z 53. minuty dokázal 11 minut před koncem odpovědět střídající Peter Štepanovský. Zbrojovka remizovala podruhé za sebou a ztrácí tři body na patnácté Teplice, které mají nedělní zápas k dobru. Baník je už šest kol neporažen.
    • Brno nevyužilo proti Teplicím dlouhou přesilovku, duel skončil bez branek

25/04/2021 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Brna ve 29. kole FORTUNA:LIGY v zápase týmů ohrožených sestupem remizovali s Teplicemi 0:0 a na šestnáctém místě tabulky na svého dnešního soupeře dál ztrácejí čtyři body. Nováček doma čeká na výhru už osm kol. Severočeši hráli celý druhý poločas bez vyloučeného Šimona Gabriela, přesto poprvé po 15 zápasech udrželi čisté konto.
    • Slovácko přišlo o dvoubrankové vedení, přesto nad Brnem zvítězilo

21/04/2021 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka porazili ve 28. kole FORTUNA:LIGY nováčka Brno 4:2. Tým z Uherského Hradiště vedl v první půli po trefách Marka Havlíka a Milana Petržely 2:0, za hosty snižoval Luděk Pernica z pokutového kopu a po přestávce vyrovnával Peter Štepanovský. Domácí ale góly Vlastimila Daníčka z penalty a střídajícího Václava Jurečky během čtyř minut strhli výhru na svoji stranu.
    • Brno doma podlehlo Pardubicím a na záchranu ztrácí čtyři body

18/04/2021 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Brna opět nevyužili výhodu domácího prostředí a ve 27. kole FORTUNA:LIGY prohráli s Pardubicemi 1:2. Souboj nováčků rozhodli Martin Toml a Brazilec Ewerton, na průběžných 1:1 vyrovnával Jakub Přichystal. Východočeši, kteří ještě dvakrát trefili tyč, se vrátili na sedmé místo. Brno zůstává šestnácté a na první nesestupovou příčku ztrácí už čtyři body. Zbrojovka doma nevyhrála posedmé za sebou, se sedmi body na svém hřišti má nejhorší bilanci z celé nejvyšší soutěže.
    • Zbrojovka po osmi zápasech vyhrála a zvýšila své šance na záchranu

11/04/2021 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Brna zvítězili ve 26. kole FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 2:0. Nováček naplno bodoval po osmi zápasech nejvyšší soutěže, naopak Dynamo protáhlo sérii bez výhry na osm kol. V 56. minutě otevřel skóre Jiří Texl, pět minut před koncem přidal pojistku střídající Antonín Růsek z penalty. Zbrojovka zůstává na sestupovém 16. místě, Jihočeši jsou v neúplné tabulce jedenáctí.
    • Slavia remizovala v Brně a překonala rekord v neporazitelnosti

04/04/2021 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Slavie v dlouhém oslabení remizovali v 25. kole fortuna:ligy v Brně bez branek. Pražané hráli od 18. minuty bez vyloučeného brankáře Matyáše Vágnera, i v početní nevýhodě ale udrželi čisté konto a překonali vlastní rekord v počtu utkání nejvyšší soutěže bez porážky. Obhájci titulu v lize bodovali už v 37 zápasech po sobě.
    • Záchranářský duel bez vítěze, Příbram remizovala pod novým koučem s Brnem

20/03/2021 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami při ligové premiéře trenéra Jozefa Valachoviče remizovali ve 24. kole FORTUNA:LIGY s Brnem 1:1. V záchranářském souboji vedli od 28. minuty zásluhou Jiřího Texla hosté, za domácí srovnal v 56. minutě Radek Voltr. Středočeši nevyhráli v lize třináctý duel za sebou a zůstali poslední. Šestnáctá Zbrojovka čeká na vítězství sedm kol a na první nesestupovou příčku ztrácí čtyři body, Příbram o tři víc.
    • Jablonec zvítězil v Brně a přeskočil Slovácko

14/03/2021 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Jablonce zvítězili v utkání 23. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Brna 2:1 a posunuli se v neúplné tabulce na čtvrté místo. Rozhodující branku dal v 73. minutě Ivan Schranz, který navázal na předchozí trefu Dominika Pleštila z první půle. Domácí nováček snížil až v nastaveném čase zásluhou střídajícího Daniela Fily. Zbrojovka nevyhrála šestý ligový zápas po sobě a zůstává na sestupové 16. příčce.
    • Karviná šla proti Brnu rychle do vedení, nakonec bere pouze bod

07/03/2021 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné remizovali ve 22. kole FORTUNA:LIGY s Brnem 1:1 a neprohráli ani šesté vzájemném utkání v nejvyšší soutěži. Slezany poslal do vedení v úvodu Rafael Tavares, po hodině hry vyrovnal Luděk Pernica. Domácí jsou po čtvrté ztrátě za sebou v neúplné tabulce dvanáctí. Zbrojovka prodloužila sérii bez ligové výhry na pět zápasů a zůstává na sestupovém šestnáctém místě se ztrátou čtyř bodů na patnáctou Mladou Boleslav.
    • Fotbalisté Plzně vyhráli v Brně 1:0 brankou jubilanta Beauguela

27/02/2021 | Reportáže
      Brno - Fotbalisté Plzně vyhráli ve 21. kole FORTUNA:LIGY v Brně 1:0. Jedinou branku dal v 68. minutě ve svém 150. utkání v české nejvyšší soutěži Jean-David Beauguel. Viktoria podruhé za sebou zvítězila, neprohrála v šesti ze sedmi jarních ligových zápasů a v tabulce zůstala šestá dva body za pátým Libercem. Brněnský nováček získal z posledních čtyř kol jediný bod, doma je nadále nejhorším týmem soutěže a patří mu první nesestupová 15. příčka.