16FK Dukla Praha1815:3315

Zprávy

• Slavia porazila Mladou Boleslav 3:2 a znovu odskočila druhé Plzni

08/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 18. ligovém kole nad Mladou Boleslaví 3:2 a opět vedou tabulku o čtyři body před mistrovskou Plzní. Domácí Pražany poslal do vedení ve 20. minutě z penalty Milan Škoda a po pauze zvýšili už na 3:0 Miroslav Stoch s Peterem Olayinkou. V 87. minutě snížil Nikolaj Komličenko, který pak v nastavení coby nejlepší střelec soutěže dal z pokutového kopu už svůj sedmnáctý gól v sezoně, ale srovnat už hosté nedokázali. Boleslav prohrála s červenobílými v lize pošesté za sebou a zůstala na osmém místě.
    • Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali s poslední Karvinou 1:1

01/12/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi potvrdili, že se jim proti Karviné nedaří a v 17. kole FORTUNA:LIGY s posledním celkem tabulky jen remizovali 1:1. Na vedoucí gól domácího Tomáše Ladry odpověděl po změně stran Vojtěch Smrž. Karviná se středočeským soupeřem bodovala popáté z šesti vzájemných ligových zápasů. Slezané získali první bod pod novým trenérem Norbertem Hrnčárem a ukončili sérii porážek, která se zastavila na čtyřech. Mladá Boleslav nevyužila šanci bodově dotáhnout v tabulce sedmý Liberec.
    • Komličenko druhým hattrickem v sezóně vystřílel výhru Boleslavi v Olomouci

25/11/2018 | Reportáže
      Olomouc - Ruský fotbalista Nikolaj Komličenko dal podruhé v sezoně hattrick a v 16. kole FORTUNA:LIGY vystřelil Mladé Boleslavi výhru 4:0 na hřišti Olomouce. Celkem se vytáhlý útočník prosadil už patnáctkrát. Lepší byl v úvodních 16 kolech jen v roce 2011 David Lafata, který skóroval osmnáctkrát. Úvodní gól zápasu dal Ladislav Takács, Sigma mohla za stavu 0:1 vyrovnat, ale Jakub Plšek neproměnil penaltu, kterou nařídila sudí Jana Adámková, teprve druhá žena v historii řídící prvoligové utkání.
    • Mladá Boleslav remizovala s Duklou bez branek, hosté dohrávali v deseti

09/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 15. kola FORTUNA:LIGY doma remizovali s Duklou Praha bez branek. Středočeši tak protáhli domácí neporazitelnost v lize na šest utkání, ale z posledních šesti ligových duelů vyhráli jediný. Dukla zase teprve podruhé v sezoně bodovala venku, i když v závěru dohrávala bez vyloučeného Daniela Tetoura.
    • Střídající Oršula rozhodl v závěru o výhře Liberce nad Boleslaví

05/11/2018 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili v dohrávce 14. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 1:0. Souboj sousedů ze středu tabulky rozhodl v 88. minutě střídající Filip Oršula, v prvním poločase domácí Roman Potočný neproměnil penaltu. Slovan vyhrál po dvou kolech, v nichž nedal gól, a na sedmém místě ztrácí šest bodů na šestý Jablonec. Mladá Boleslav prohrála ve vzájemných zápasech počtvrté za sebou a na osmé příčce má tříbodové manko na Liberec.
    • Boleslavský Komličenko řádil i proti Bohemians. Gólem a dvěma asistencemi zařídil výhru 3:0

27/10/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 13. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Bohemians Praha 1905 3:0. Domácím hodně pomohla chybná rozehrávka brankáře Romana Valeše, po které už v 6. minutě snadno skóroval Tomáš Přikryl. Ještě do poločasu zvýšil nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a po dalším brejku připravil gól i pro Adnana Džafiče.
    • Sparta proti Boleslavi dominovala a nakonec zvítězila vysoko 4:1

22/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty v dohrávce 12. kola FORTUNA:LIGY porazili 4:1 Mladou Boleslav a po dvou porážkách za sebou bodovali. Dvěma góly se na výhře domácích podílel Benjamin Tetteh, po jedné brance přidali Matěj Pulkrab a Guélor Kanga. Za hosty v závěru zmírnil debakl Lukáš Hůlka. Letenští jsou díky vítězství třetí v tabulce se ztrátou dvou bodů na druhou Plzeň a čtyř na vedoucí Slavii.
    • Ostrava neudržela proti oslabené Boleslavi vedení, domácí srovnali v závěru nastavení

06/10/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Ostravy v 11. kole FORTUNA:LIGY přišli o šanci dostat se na první místo v tabulce, když v Mladé Boleslavi neudrželi v nastavení vedení a jen remizovali 2:2. Mladou Boleslav poslal do vedení svým jedenáctým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, ale Baník těžil ze standardních situací Roberta Hrubého, po kterých se prosadili Martin Šindelář a Ondřej Šašinka. V závěru pak domácí hráli bez vyloučeného Marka Matějovského, přesto ve čtvrté minutě nastavení srovnal střelou z dálky Petr Mareš.
    • Příbram si poradila s Mladou Boleslaví, výhru 3:0 řídil Fantiš

29/09/2018 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Příbrami v 10. kole FORTUNA:LIGY doma zvítězili 3:0 nad Mladou Boleslaví a v tabulce se posunuli před soupeře na šestou příčku. Pod výhru nováčka se podepsal Antonín Fantiš, který poprvé v kariéře dal v utkání nejvyšší soutěže dvě branky. Jednou se trefil Roman Květ, jehož střelu tečoval do vlastní sítě hostující Nikolaj Komličenko. Nejlepší ligový střelec svou sbírku 10 branek nerozšířil. Boleslav neodčinila úterní vyřazení z domácího poháru od druholigové Chrudimi.
    • Slovácko prohrálo počtvrté v řadě, v Boleslavi schytalo bůra

22/09/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v devátém kole FORTUNA:LIGY rozstříleli 5:1 Slovácko a připravili soupeři čtvrtou porážku za sebou. Dvěma góly se na vítězství podílel nejlepší střelec soutěže ruský útočník Nikolaj Komličenko, který už v sezoně dal deset branek.
    • Jablonec doma nečekaně padl s Mladou Boleslaví

16/09/2018 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce v 8. ligovém kole nečekaně prohráli s Mladou Boleslaví 0:3. Severočeši podruhé za sebou nebodovali a nedokázali se dobře naladit na čtvrteční premiérový zápas ve skupině Evropské ligy na půdě Rennes. Hosty poslal do vedení v 28. minutě Tomáš Přikryl, o šest minut později dal osmý gól v ligové sezoně nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a po pauze se trefil Ladislav Takács. Mladá Boleslav se na soupeře bodově dotáhla v tabulce.
    • Teplice vyrovnaly v Boleslavi a po třech kolech slaví bod

01/09/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Teplic remizovali v 7. kole FORTUNA:LIGY 1:1 v Mladé Boleslavi a po třech porážkách poprvé bodovali. Středočeský celek poslal do vedení z penalty Nikolaj Komličenko, který dal už sedmý gól v sezoně a dotáhl se na nejlepšího střelce ligy Michaela Krmenčíka z Plzně. O vyrovnání se v závěru postaral Jan Hošek.
    • Plzeň zničila Boleslav, Krmenčík se blýskl hattrickem

26/08/2018 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně deklasovali ve FORTUNA:LIZE Mladou Boleslav 6:1 a zvítězili i v šestém kole. Hattrickem se blýskl domácí útočník Michael Krmenčík, který se sedmi góly vede tabulku střelců, druhý je se šesti brankami Komličenko. Dvakrát se trefil střídající Jakub Řezníček a jednou Radim Řezník, za hosty skóroval Nikolaj Komličenko. Obhájci mistrovského titulu vedou tabulku o tři body před Slavií a Ostravou.
    • Boleslav zničila Opavu 6:1, Komličenko se blýskl hattrickem

18/08/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v duelu 5. kola FORTUNA:LIGY doma deklasovali nováčka z Opavy 6:1 a na svém stadionu tak vyhráli teprve podruhé z posledních 11 zápasů. Hattrickem se o to zasloužil ruský útočník Nikolaj Komličenko, který se tak s pěti trefami v sezoně dostal do čela tabulky střelců. Navíc se podílel i na jedné ze dvou tref Ladislava Takácse a nahrál na gól Tomášovi Ladrovi. Za Opavu na průběžných 1:2 snižoval Matěj Helebrand. Slezané tak mají na kontě po pěti kolech jediný bod, Boleslav po druhé výhře poskočila do středu tabulky.