6FK Dukla Praha3530:7222

Zprávy

• Mladá Boleslav porazila Zlín 3:0 a zahraje si o Evropskou ligu

24/05/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslav díky výhře 3:0 nad Zlínem v odvetě finále skupiny o Evropu vymazali porážku 1:3 z úvodního venkovního duelu a postoupili do kvalifikačního utkání o Evropskou ligu. V něm v sobotu 1. června (15:00) vyzvou pátý celek skupiny o titul, jímž bude Liberec, nebo Ostrava.
    • Zlín vykročil do finále skupiny o Evropu lépe, Boleslav porazil díky gólům Poznara

17/05/2019 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Zlína porazili v úvodním finále skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 3:1 a vytvořili si příznivou pozici pro venkovní odvetu za týden. "Ševce" poslal v 41. minutě z penalty do vedení Tomáš Poznar a hned po pauze zvýšil Petr Jiráček. V 53. minutě sice snížil Muris Mešanovič, ale poslední slovo měl opět Poznar. Vítěz finále si zahraje se čtvrtým nebo pátým týmem skupiny o titul kvalifikační utkání o Evropskou ligu.
    • Finále skupiny o Evropu začíná, Zlín v prvním utkání hostí Mladou Boleslav

17/05/2019 | Preview
      Zlín – Fotbalisté Zlína a Mladé Boleslavi v pátek rozehrají úvodním zápasem finále skupiny o Evropu v nadstavbové části FORTUNA:LIGY. Favoritem jsou ambiciózní hosté, "Ševci" by ale rádi navázali na překvapivý semifinálový postup přes Olomouc. Odveta se bude hrát za týden v Mladé Boleslavi, vítěz finále si zahraje se čtvrtým, nebo pátým týmem skupiny o titul kvalifikační utkání o Evropskou ligu.
    • Zázrak se nekonal. Boleslav remizovala s Teplicemi a s přehledem postoupila

12/05/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v ligové nadstavbě v odvetném semifinále skupiny o Evropu s Teplicemi 1:1 a po rekordní výhře 8:0 na hřišti soupeře postoupili do finále, kde je čeká Zlín. Skóre otevřel 27. ligovým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, který vylepšil osobní i soutěžní maximum. Vyrovnání zařídil Michal Jeřábek. Úvodní finálový duel proti "Ševcům" je na programu v pátek 17. května na Moravě.
    • Boleslav rekordní smrští v prvním poločase smetla Teplice, Komličenko přepisoval historii

03/05/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v úvodním semifinále skupiny o Evropy FORTUNA:LIGY v Teplicích 8:0 a vyrovnali nejvyšší výhru v samostatné historii soutěže. Teprve potřetí skončil ligový zápas osmibrankovým rozdílem, předtím v roce 1995 zvítězila Slavia Praha nad Uherským Hradištěm 9:1 a Jablonec nad Českými Budějovice v roce 1998 8:0. Tučným písmem se do historie zapsal i Komličenko, který vstřelil svůj 25. a 26. gól sezony, čímž překonal dosavadní rekord Lafaty v počtu nastřílených gólů za jednu sezónu. Zároveň ruský útočník vstřelil 13. a 14. gól na hřištích soupeřů, kterými předskočil dosavadního rekordmana Lokvence s dvanácti zásahy.
    • Boleslav zdolala rozdílem třídy Zlín, dvakrát se trefil Komličenko

27/04/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili ve 30. kole FORTUNA:LIGY Zlín 3:0. Středočeši vstřelili všechny branky v prvním poločase. Dvakrát se trefil Nikolaj Komličenko, který se stal s 24 zásahy suverénním králem střelců, třetí gól obstaral Tomáš Přikryl.
    • Mladá Boleslav neudržela dvougólové vedení a na hřišti Dukly remizovala

21/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Mladé Boleslavi neudrželi v 29. kole FORTUNA:LIGY na hřišti poslední Dukly Praha dvoubrankové vedení a remizovali 2:2. Středočeši vedli po gólech Nikolaje Komličenka a Dominika Maška, ale dejvický celek brankami Uroše Djuranoviče a Daniela Tetoura vybojoval bod.
    • Liberec připravil Boleslav o jarní neporazitelnost a je v elitní šestce

15/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce zvítězili v dohrávce 28. kola FORTUNA:LIGY v přímém souboji o první šestku v tabulce v Mladé Boleslavi 2:1. O pátý triumf Slovanu nad Středočechy za sebou se ve druhém poločase postarali svými góly nejlepší střelec týmu Roman Potočný a Tomáš Malinský. Za domácí snížil v nastavení z penalty Tomáš Přikryl. Liberec se posunul z osmé příčky na šestou o bod před Boleslav, která v devátém jarním ligovém utkání poprvé prohrála.
    • Klokani doma opět nevyhráli, s Boleslaví se rozešli bez branek

07/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians Praha remizovali v utkání 27. kola FORTUNA:LIGY s Mladou Boleslaví 0:0 a propadli se na 14. místo tabulky, na které jim hrozí baráž o udržení. Vršovický klub nevyhrál doma od prvního kola soutěže v červenci loňského roku. Hosté zůstávají jediným neporaženým týmem jara a stále se drží na šestém místě ve skupině, která bude hrát o titul a poháry.
    • Jedenáctka 26. kola: Boleslavští střelci Komličenko a Matějovský, liberecká jistota Nguyen

03/04/2019 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 26. kola střelce Nikolaje Komličenka a Marka Matějovského, kteří dvěma góly zařídili výhru Boleslavi nad Spartou 2:1. V sestavě nechybí ani brankář Liberce Filip Nguyen, který vychytal Slavii a i díky němu si Slovan odvezl ze Sinobo Stadium bod za remízu 1:1. V sestavě má hned tři zástupce Jablonec, který si poradil s Příbramí.
    • Vítězná série Sparty skončila, v Mladé Boleslavi prohrála 1:2

30/03/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Vítězná série fotbalistů Sparty skončila v 26. kole v Mladé Boleslavi. Letenský celek prohrál 1:2 a po šesti zápasech vyšel na jaře poprvé bodově naprázdno. Středočeši naopak díky vítězství natáhli neporazitelnost na sedm zápasů. Domácí poslal do vedení nejlepší střelec ligy Nikolaj Komličenko, ale z penalty vyrovnal Guélor Kanga. O výhře domácích devět minut před koncem rozhodl Marek Matějovský.
    • Baník v souboji o první šestku remizoval s Boleslaví 1:1

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy se v utkání 25. kola FORTUNA:LIGY rozešli s Mladou Boleslaví smírně 1:1 a v souboji o první šestku si před sedmými Středočechy udrželi pětibodový náskok. Baník vedl rychlým gólem Václava Procházky, ale hosté ještě před poločasem srovnali zásluhou střídajícího Murise Mešanoviče. Ostravský tým přerušil sérii tří proher, Boleslav na jaře ani pošesté neprohrála.
    • Boleslav rozhodla o výhře nad oslabenou Příbramí až v závěru

09/03/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi zdolali ve 24. kole FORTUNA:LIGY Příbram 2:0 a ani v pátém zápase jarní části nenašli přemožitele. O výhře rozhodli v poslední pětiminutovce základní hrací doby Tomáš Ladra a Muris Mešanovič. Hosté už od 22. minuty hráli bez vyloučeného obránce Emmanuela Antwiho.
    • Boleslav i v oslabení připravila Slovácku první remízu v sezoně

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v dnešním utkání 23. kola FORTUNA:LIGY i v oslabení po vyloučení Alexeje Tatajeva remizovali 1:1 na hřišti Slovácka a udrželi jarní neporazitelnost. Domácí poslal do vedení Tomáš Zajíc, ale středočeský celek i v deseti zásluhou kapitána Tomáše Přikryla vyrovnal a připravil soupeři první remízu v sezoně.