16FK Dukla Praha2016:3516

Zprávy

• Komličenko opět skóroval, Boleslav vyhrála v Teplicích

15/02/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 21. kola FORTUNA:LIGY i v oslabení vyhráli 2:0 v Teplicích a naplno bodovali po čtyřech zápasech. Hosty poslal v prvním poločase do vedení Antonín Křapka, druhý gól přidal krátce po přestávce z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a připsal si už 20. zásah v sezoně. Domácím k bodům nepomohla ani dlouhá přesilovka, kterou hráli od 50. minuty po vyloučení stopera Aleksandara Šušnjara.
    • Druhé jarní kolo zahájí předehrávka Teplic s Mladou Boleslaví

15/02/2019 | Preview
      Předehrávku 21. kola FORTUNA:LIGY obstará souboj týmů usilujících minimálně o účast v nadstavbové skupině o Evropskou ligu. Osmé Teplice se doma utkají s jedenáctou Mladou Boleslaví, a pokud ji porazí, odskočí spodní šestici už na rozdíl pěti bodů. Naopak Středočeši se v případě úspěchu posunou do první desítky.
    • Plzeň neudržela vedení v Boleslavi a načala jaro remízou

09/02/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Plzně zahájili jarní část FORTUNA:LIGY remízou 1:1 v Mladé Boleslavi. Obhájci titulu z druhého místa tabulky ztrácí tři body na Slavii, ale Pražané ještě od 17 hodin hrají zápas 20. kola s Teplicemi. Ve 37. minutě otevřel skóre hostující Jean-David Beauguel po přihrávce další zimní posily Joela Kayamby. V 76. minutě vyrovnal z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který si připsal 19. gól v sezoně. Viktoria nenavázala na podzim a přerušila vítěznou sérii, která se zastavila na pěti duelech.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Komličenkův gól nestačil, Opava zdolala Mladou Boleslav 2:1

15/12/2018 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Opavy v závěrečném 19. kole podzimní části FORTUNA:LIGY porazili doma Mladou Boleslav 2:1 góly Tomáše Smoly a Nemanji Kuzmanoviče. Za hosty jen snižoval Nikolaj Komličenko, který je s 18 góly nejlepším střelcem soutěže. Slezský nováček tak přezimuje na devátém místě tabulky o bod právě před Boleslaví. Ta z posledních tří zápasů vytěžila jen bod.
    • Jedenáctka 18. kola: Nejlepší střelec ligy Komličenko, šest slávistů

12/12/2018 | Jedenáctka kola
      Fanoušci jako již tradičně vybírali jedenáctř hráčů, kteří podali v 18. kole nejlepší výkon. Své místo v sestavě má hned šestice slávistů, dále nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který se dvakrát prosadil i proti sešívaným, či karvinský brankář Martin Berkovec.
    • Slavia porazila Mladou Boleslav 3:2 a znovu odskočila druhé Plzni

08/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 18. ligovém kole nad Mladou Boleslaví 3:2 a opět vedou tabulku o čtyři body před mistrovskou Plzní. Domácí Pražany poslal do vedení ve 20. minutě z penalty Milan Škoda a po pauze zvýšili už na 3:0 Miroslav Stoch s Peterem Olayinkou. V 87. minutě snížil Nikolaj Komličenko, který pak v nastavení coby nejlepší střelec soutěže dal z pokutového kopu už svůj sedmnáctý gól v sezoně, ale srovnat už hosté nedokázali. Boleslav prohrála s červenobílými v lize pošesté za sebou a zůstala na osmém místě.
    • Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali s poslední Karvinou 1:1

01/12/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi potvrdili, že se jim proti Karviné nedaří a v 17. kole FORTUNA:LIGY s posledním celkem tabulky jen remizovali 1:1. Na vedoucí gól domácího Tomáše Ladry odpověděl po změně stran Vojtěch Smrž. Karviná se středočeským soupeřem bodovala popáté z šesti vzájemných ligových zápasů. Slezané získali první bod pod novým trenérem Norbertem Hrnčárem a ukončili sérii porážek, která se zastavila na čtyřech. Mladá Boleslav nevyužila šanci bodově dotáhnout v tabulce sedmý Liberec.
    • Komličenko druhým hattrickem v sezóně vystřílel výhru Boleslavi v Olomouci

25/11/2018 | Reportáže
      Olomouc - Ruský fotbalista Nikolaj Komličenko dal podruhé v sezoně hattrick a v 16. kole FORTUNA:LIGY vystřelil Mladé Boleslavi výhru 4:0 na hřišti Olomouce. Celkem se vytáhlý útočník prosadil už patnáctkrát. Lepší byl v úvodních 16 kolech jen v roce 2011 David Lafata, který skóroval osmnáctkrát. Úvodní gól zápasu dal Ladislav Takács, Sigma mohla za stavu 0:1 vyrovnat, ale Jakub Plšek neproměnil penaltu, kterou nařídila sudí Jana Adámková, teprve druhá žena v historii řídící prvoligové utkání.
    • Mladá Boleslav remizovala s Duklou bez branek, hosté dohrávali v deseti

09/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 15. kola FORTUNA:LIGY doma remizovali s Duklou Praha bez branek. Středočeši tak protáhli domácí neporazitelnost v lize na šest utkání, ale z posledních šesti ligových duelů vyhráli jediný. Dukla zase teprve podruhé v sezoně bodovala venku, i když v závěru dohrávala bez vyloučeného Daniela Tetoura.
    • Střídající Oršula rozhodl v závěru o výhře Liberce nad Boleslaví

05/11/2018 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili v dohrávce 14. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 1:0. Souboj sousedů ze středu tabulky rozhodl v 88. minutě střídající Filip Oršula, v prvním poločase domácí Roman Potočný neproměnil penaltu. Slovan vyhrál po dvou kolech, v nichž nedal gól, a na sedmém místě ztrácí šest bodů na šestý Jablonec. Mladá Boleslav prohrála ve vzájemných zápasech počtvrté za sebou a na osmé příčce má tříbodové manko na Liberec.
    • Boleslavský Komličenko řádil i proti Bohemians. Gólem a dvěma asistencemi zařídil výhru 3:0

27/10/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 13. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Bohemians Praha 1905 3:0. Domácím hodně pomohla chybná rozehrávka brankáře Romana Valeše, po které už v 6. minutě snadno skóroval Tomáš Přikryl. Ještě do poločasu zvýšil nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a po dalším brejku připravil gól i pro Adnana Džafiče.
    • Sparta proti Boleslavi dominovala a nakonec zvítězila vysoko 4:1

22/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty v dohrávce 12. kola FORTUNA:LIGY porazili 4:1 Mladou Boleslav a po dvou porážkách za sebou bodovali. Dvěma góly se na výhře domácích podílel Benjamin Tetteh, po jedné brance přidali Matěj Pulkrab a Guélor Kanga. Za hosty v závěru zmírnil debakl Lukáš Hůlka. Letenští jsou díky vítězství třetí v tabulce se ztrátou dvou bodů na druhou Plzeň a čtyř na vedoucí Slavii.
    • Ostrava neudržela proti oslabené Boleslavi vedení, domácí srovnali v závěru nastavení

06/10/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Ostravy v 11. kole FORTUNA:LIGY přišli o šanci dostat se na první místo v tabulce, když v Mladé Boleslavi neudrželi v nastavení vedení a jen remizovali 2:2. Mladou Boleslav poslal do vedení svým jedenáctým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, ale Baník těžil ze standardních situací Roberta Hrubého, po kterých se prosadili Martin Šindelář a Ondřej Šašinka. V závěru pak domácí hráli bez vyloučeného Marka Matějovského, přesto ve čtvrté minutě nastavení srovnal střelou z dálky Petr Mareš.