16Slezský FC Opava106:198

Zprávy

• Mladou Boleslav sestřelil dvěma góly teplický Mareš

18/09/2019 | Reportáže
      Teplice – Sladká pomsta za ostudný debakl z loňského ročníku dokonána. Teplice na domácí půdě porazily v dohrávce 4. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav výsledkem 2:0 a díky získaným třem bodům se odpoutaly ze sestupových příček tabulky. Za vítězstvím domácí vykročili razantně již v prvním poločase, když hrdina zápasu Jakub Mareš rozhodl dvěma vstřelenými brankami.
    • Střelnice vyráží do Boleslavi! Přijďte si zastřílet

17/09/2019 | Aktuální zprávy
      Naposledy se Fortuna fotbalová střelnice ukázala na západě Čech. Teď na své cestě po českých stadionech pokračuje dál. Tentokrát se představí v Mladé Boleslavi. Ve městě automobilů se totiž odehraje hodně zajímavý zápas. Domácí mužstvo vyzve ostravský Baník, a tak parádní atrakce nesmí chybět. S předstihem si ji vyzkoušela i šestka mladoboleslavských hráčů. Jak se jim na střelnici dařilo? Přijďte si zastřílet i vy a zahrajte si o jackpot v hodnotě 100 000 Kč!
    • Boleslav deklasovala Příbram vysoko 6:0, dvakrát se trefili Mešanovič, Bucha i Komličenko

14/09/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi rozstříleli v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram 6:0 a vyrovnali nejvyšší triumf v sezoně. Stejným poměrem rozdrtil Jablonec doma ve třetím kole Slovácko. O výhře svěřenců trenéra Jozefa Webera rozhodli po dvou gólech Muris Mešanovič, Pavel Bucha a Nikolaj Komličenko. Mladá Boleslav zvítězila doma i v pátém ligovém zápase v sezoně, naopak Příbram prohrála v ročníku i čtvrtý duel v lize, přičemž pokaždé vyšla gólově naprázdno.
    • Boleslav zachraňovala v nastaveném čase remízu se Slováckem

31/08/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka v dnešním utkání 8. kola FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Mladou Boleslaví. Skóre otevřel po půlhodině hry domácí Stanislav Hofmann, který mohl v 70. minutě vedení navýšit, ale nařízenou penaltu nedal. Hosté v nastavení vyrovnali zásluhou Jiřího Klímy.
    • Jedenáctka 7. kola: Čtyřgólový kanonýr Komličenko, debutant s nulou Markovič

28/08/2019 | Jedenáctka kola
      Hned čtveřice slávistů si vysloužila své místo v jedenáctce 7. kola, a to včetně osmnáctiletého brankáře Jakuba Markoviče, který během svého debutu vychytal čisté konto. V sestavě kola nechybí ani čtyřgólový střelec Boleslavi Nikolaj Komličenko. Jak vypadá kompletní jedenáctka?
    • Nevídaný návrat. Boleslav díky čtyřem gólům Komličenka otočila duel s Budějovicemi

25/08/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi otočili v 7. kole FORTUNA:LIGY díky čtyřem brankám ruského kanonýra Nikolaje Komličenka domácí souboj s nováčkem z Českých Budějovic a zvítězili 4:2. Jihočeši vedli o dva góly zásluhou Lukáše Provoda a Patrika Brandnera, jenže Komličenko v závěru prvního poločasu dvěma trefami náskok smazal a ve druhé půli přidal další dva zásahy. Hosté navíc od 71. minuty dohrávali bez vyloučeného kapitána Jiřího Kladrubského.
    • Jablonec porazil Mladou Boleslav 2:1 a je znovu druhý

18/08/2019 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou – Fotbalisté Jablonce porazili v šestém kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 2:1 a vrátili se na druhé místo tabulky za Slavii. Severočechy poslal ve 22. minutě do vedení Vladimir Jovovič a pojistku přidal v druhé půli Martin Doležal. V závěru už jen snížil Tomáš Ladra. Jablonec doma v lize zvítězil podesáté za sebou a Boleslav v nejvyšší soutěži zdolal teprve podruhé z posledních deseti zápasů. Hosté utrpěli druhou porážku v ligové sezoně a jsou sedmí, mají ovšem utkání k dobru.
    • Přestřelku mezi Boleslaví a Spartou rozhodl v nastavení Budínský, Mešanovič nastřílel hattrick

11/08/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Sparty prohráli v 5. kole FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi 3:4. Hattrickem se o druhou prohru Letenských v nové ligové sezoně zasloužil Muris Mešanovič. Bosenský útočník se nejprve trefil z penalty, hosté srovnali zásluhou Dávida Hancka, ale Mešanovič do konce úvodní půle vrátil Středočechům vedení. Vyrovnání Pražanů zařídil Benjamin Tetteh, Mešanovič však minutu po něm dokonal hattrick. Sparta odpověděla po trefě Libora Kozáka. Tři body v dramatickém souboji dvou účastníků třetího předkola Evropské ligy domácím zařídil ve třetí minutě nastavení Lukáš Budínský.
    • Duel Teplic s Mladou Boleslaví odložen

02/08/2019 | Aktuální zprávy
      Utkání 4. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Mladou Boleslaví se o tomto víkendu neuskuteční. Zápas byl kvůli problémům středočeského klubu na cestě z Kazachstánu odložen na neurčito.
    • Boleslav otočila zápas s Opavou, obrat nastartoval střídající Mešanovič

28/07/2019 | Reportáže
      Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi obrátili ve 3. kole FORTUNA:LIGY duel s Opavou a zvítězili 4:1. Slezané šli do vedení zásluhou Reného Dediče, ale Středočeši do konce úvodního poločasu trefami Murise Mešanoviče a Pavla Buchy otočili skóre. Ve druhé půli přidali další branky Lukáš Budínský a Ladislav Takács. Opava po dvou výhrách 1:0 nad Českými Budějovicemi a Příbramí poprvé v sezoně prohrála.
    • Bohemians díky třem gólům v prvním poločase porazili Mladou Boleslav

21/07/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 porazili ve druhém kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 3:0. O výhře "Klokanů" nad účastníkem 2. předkola Evropské ligy rozhodli v prvním poločase Kamil Vacek a letní posily Jakub Podaný a Petr Hronek. Vršovický tým porazil v lize Středočechy po třech zápasech a napravil prohru 0:2 s Jabloncem z prvního kola.
    • Mladá Boleslav proti Karviné využila přesilovku, rozhodl Komličenko z penalty

14/07/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Nikolaj Komličenko, nejlepší střelec FORTUNA:LIGY v minulé sezóně, se trefil hned v 1. kole ročníku 2019/2020. Mladá Boleslav doma přivítala Karvinou, dlouho se hrálo bez branek, poté Středočechům pomohlo vyloučení Hanouska po druhé žluté kartě. Domácí si následně vytvořili i možnost pokutového kopu, který v 82. minutě Komličenko proměnil a rozhodl o třech bodech pro Mladou Boleslav.
    • Boleslavský Přikryl Přihraj:Králem asistencí za nadstavbu

05/06/2019 | Aktuální zprávy
      Sedmým a zároveň posledním vítězem statistiky Přihraj:Král asistencí za sezonu 2018/19 je záložník Tomáš Přikryl. Boleslavský fotbalista přihrál v nadstavbové části na dva góly a o jeho prvenství rozhodla nejvyšší statistika přihrávek do gólových šancí.
    • Komličenko vystřelil Mladé Boleslavi pohárovou Evropu

01/06/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Mladé Boleslavi si zajistili účast v 2. předkole Evropské ligy. Vítěz skupiny o Evropu v premiérovém kvalifikačním utkání zvítězil na hřišti pátého týmu nadstavbové skupiny o titul Baníku Ostrava 1:0. Jediný gól vstřelil ve 12. minutě nejlepší kanonýr soutěže ruský útočník Nikolaj Komličenko a svůj střelecký účet v ligové sezoně zakončil na 29 brankách.
    • Sezonu FORTUNA:LIGY uzavře duel o Evropu a barážové odvety

31/05/2019 | Preview
      Praha – Dvě odvety baráže a kvalifikační duel o Evropskou ligu uzavřou o víkendu sezonu FORTUNA:LIGY. V sobotu se pátý celek nadstavbové skupiny o titul Ostrava utká s vítězem skupiny o Evropu Mladou Boleslaví o to, kdo bude hrát 2. předkolo Evropské ligy. V neděli v baráži pak Příbram po venkovní remíze 3:3 přivítá Brno a Jihlava se pokusí v domácí odvetě s Karvinou smazat manko 1:2 z úvodního duelu.