>

Zprávy

• Mladá Boleslav doma uspěla podruhé v řadě, porazila oslabenou Sigmu

16/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v 25. kole FORTUNA:LIGY porazili Olomouc 2:1. Domácí poslal v úvodu do vedení Tomáš Ladra, v 52. minutě oslabil hosty vyloučením Jan Vodháněl. Sigma přesto záhy zásluhou proměněné penalty Lukáše Juliše srovnala. Na druhé straně neproměnil pokutový kop Ladra, vítězství Středočechům nakonec zařídil v 76. minutě krátce po příchodu na trávník John Solomon. V nastavení dostal červenou kartu i střídající domácí hráč Patrik Žitný.
    • Bohemians a Mladá Boleslav si rozdělily po bodu, v Ďolíčku branka nepadla

09/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 v 24. kole FORTUNA:LIGY remizovali doma s Mladou Boleslaví bez branek a ani v pátém zápase jarní části sezony nezvítězili. Pražané čekají v nejvyšší soutěži na tříbodový zisk už devět utkání, sedmkrát z toho ale hráli nerozhodně. Středočeši remizovali i ve třetím venkovním duelu pod vedením kouče Davida Holoubka, nenavázali však na premiérové vítězství pod novým trenérem z minulého kola proti Českým Budějovicím. V neúplné tabulce jsou šestí, "Klokanům" patří 12. příčka.
    • Boleslav ukončila čekání na výhru, obrat proti Budějovicím režíroval Júsuf

02/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v 23. kole FORTUNA:LIGY porazili doma České Budějovice 3:1 a ve čtvrtém soutěžním utkání pod novým trenérem Davidem Holoubkem poprvé zvítězili. Dynamo poslal do vedení v sedmé minutě při debutu v nejvyšší soutěži sedmnáctiletý záložník Petr Zíka, stav ale rychle otočil dvěma góly v 10. a 15. minutě útočník Júsuf Hilál. V nastavení si dal vlastní branku Matouš Nikl. Středočeši se v neúplné tabulce posunuli na páté místo před Ostravu, která má k dobru nedělní zápas ve Zlíně. Dynamo zůstalo předposlední.
    • První bezbrankový zápas dne: Hradec si podělil body s Mladou Boleslaví

24/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové remizovali doma ve 22. kole FORTUNA:LIGY s Mladou Boleslaví 0:0. Oba týmy prodloužily čekání na vítězství v nejvyšší soutěži. "Votroci" nevyhráli čtyřikrát za sebou, Středočeši dokonce osmkrát. Mladá Boleslav zůstala v neúplné tabulce sedmá, zatímco Východočeši třináctí.
    • Baník po třech prohrách zabral, zvítězil na půdě Mladé Boleslavi

17/02/2024 | Reportáže
      Ostravští fotbalisté zvítězili ve 21. kole FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi 3:1 a v jarní části sezony poprvé bodovali a skórovali. Středočeši při domácí premiéře trenéra Davida Holoubka nenavázali na minulou remízu 1:1 v Plzni a v nejvyšší soutěži posedmé za sebou nevyhráli.
    • Valenta zařídil Slovácku tři body, hosté v Boleslavi ubránili nulu

16/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka zvítězili v 19. kole FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi 1:0. O jedinou branku se v 59. minutě postaral Matěj Valenta. Tým z Uherského Hradiště bodoval v nejvyšší soutěži posedmé za sebou a po čtvrté výhře z posledních pěti zápasů se v neúplné tabulce posunul na třetí místo před Plzeň. Středočeši pět kol po sobě nezvítězili, z toho počtvrté utrpěli porážku a zůstali sedmí.
    • Karviná začala v Boleslavi excelentně, odváží si však pouze bod

13/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY doma s Karvinou dotáhli dvoubrankovou ztrátu a remizovali 2:2. Slezský nováček si už v úvodních 13 minutách vytvořil náskok po gólech Amara Memiče a Martina Doležala. Ještě do přestávky ale snížil Tomáš Ladra a v 64. minutě vyrovnal Júsuf Hilál, který předtím na konci prvního poločasu neproměnil penaltu.
    • Slavia prodloužila bodovou sérii proti Boleslavi, rozhodla po přestávce

10/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v 18. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Mladou Boleslav 2:0. Pražané rozhodli dvěma brankami krátce po přestávce, ve 49. minutě otevřel skóre dnešní kapitán červenobílých Tomáš Holeš a za další čtyři minuty proměnil pokutový kop Václav Jurečka. Slavia ovládla patnáctý z posledních 16 vzájemných duelů v nejvyšší soutěži.
    • Liberec bodoval popáté v řadě, výhru nad Boleslaví režíroval Ghali

25/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce porazili v 16. kole FORTUNA:LIGY doma Mladou Boleslav 2:1. O triumfu Slovanu rozhodl premiérovými dvěma brankami v české nejvyšší soutěži nigerijský záložník Ahmad Ghali, na jehož úvodní gól odpověděl Matěj Pulkrab. Severočeši bodovali v pátém kole po sobě a posunuli se na osmé místo neúplné tabulky. Boleslav prohrála dvě z posledních tří ligových utkání a klesla na páté místo, k dobru má však odložený duel s Plzní.
    • Boleslav prodloužila domácí sérii na čtyři výhry, proti Pardubicím rozhodl Kušej

11/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 15. kole FORTUNA:LIGY doma Pardubice 1:0. Středočeši zvítězili potřetí z posledních čtyř zápasů nejvyšší soutěže a v neúplné tabulce poskočili na třetí místo. Utkání rozhodl ve 47. minutě svým šestým gólem v ligové sezoně čerstvý český reprezentant Vasil Kušej. Východočeši nenavázali na předchozí dvě výhry v nejvyšší soutěži na mladoboleslavském stadionu a po druhé porážce za sebou klesli na 14. příčku.
    • Teplice porazily Boleslav, minutu před koncem rozhodl Knapík

04/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic ve 14. kole FORTUNA:LIGY doma nečekaně porazili Mladou Boleslav 1:0. Zápas, který ve druhém poločase poznamenala padesátiminutová pauza kvůli výpadku proudu, rozhodl gólem v 89. minutě obránce Jan Knapík. "Skláři" v lize zvítězili po pěti zápasech a posunuli se na deváté místo neúplné tabulky. Středočeši v nejvyšší soutěži neuspěli po dvou výhrách a propadli se na čtvrtou příčku za Olomouc.
    • 17 zápasů a dost. Sparta venku poprvé padla, nestačila na Mladou Boleslav

29/10/2023 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Sparty ve 13. kole FORTUNA:LIGY nečekaně prohráli v Mladé Boleslavi 1:3 a poprvé v ligové sezoně nebodovali. Obhájci titulu mohou přijít o vedení v tabulce, pokud Slavia, která zůstala jediným neporaženým týmem v aktuálním ligovém ročníku, večer zvítězí ve vršovickém derby na stadionu Bohemians 1905.
    • Hanáci zabrali, Mladou Boleslav sestřelili čtyřmi góly. Digaňa má první nulu

07/10/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Olomouce rozdrtili v 11. kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 4:0. Za Sigmu se netradičně prosadili čtyři obránci - ve 26. minutě otevřel skóre Juraj Chvátal a po změně stran skórovali Ondřej Zmrzlý, Jakub Pokorný a Vít Beneš. Hosté od 72. minuty dohrávali bez vyloučeného Ondřeje Karafiáta.