16Bohemians Praha 190510:20

Zprávy

• Mladá Boleslav proti Karviné využila přesilovku, rozhodl Komličenko z penalty

14/07/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Nikolaj Komličenko, nejlepší střelec FORTUNA:LIGY v minulé sezóně, se trefil hned v 1. kole ročníku 2019/2020. Mladá Boleslav doma přivítala Karvinou, dlouho se hrálo bez branek, poté Středočechům pomohlo vyloučení Hanouska po druhé žluté kartě. Domácí si následně vytvořili i možnost pokutového kopu, který v 82. minutě Komličenko proměnil a rozhodl o třech bodech pro Mladou Boleslav.
    • Boleslavský Přikryl Přihraj:Králem asistencí za nadstavbu

05/06/2019 | Aktuální zprávy
      Sedmým a zároveň posledním vítězem statistiky Přihraj:Král asistencí za sezonu 2018/19 je záložník Tomáš Přikryl. Boleslavský fotbalista přihrál v nadstavbové části na dva góly a o jeho prvenství rozhodla nejvyšší statistika přihrávek do gólových šancí.
    • Komličenko vystřelil Mladé Boleslavi pohárovou Evropu

01/06/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Mladé Boleslavi si zajistili účast v 2. předkole Evropské ligy. Vítěz skupiny o Evropu v premiérovém kvalifikačním utkání zvítězil na hřišti pátého týmu nadstavbové skupiny o titul Baníku Ostrava 1:0. Jediný gól vstřelil ve 12. minutě nejlepší kanonýr soutěže ruský útočník Nikolaj Komličenko a svůj střelecký účet v ligové sezoně zakončil na 29 brankách.
    • Sezonu FORTUNA:LIGY uzavře duel o Evropu a barážové odvety

31/05/2019 | Preview
      Praha – Dvě odvety baráže a kvalifikační duel o Evropskou ligu uzavřou o víkendu sezonu FORTUNA:LIGY. V sobotu se pátý celek nadstavbové skupiny o titul Ostrava utká s vítězem skupiny o Evropu Mladou Boleslaví o to, kdo bude hrát 2. předkolo Evropské ligy. V neděli v baráži pak Příbram po venkovní remíze 3:3 přivítá Brno a Jihlava se pokusí v domácí odvetě s Karvinou smazat manko 1:2 z úvodního duelu.
    • Mladá Boleslav porazila Zlín 3:0 a zahraje si o Evropskou ligu

24/05/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslav díky výhře 3:0 nad Zlínem v odvetě finále skupiny o Evropu vymazali porážku 1:3 z úvodního venkovního duelu a postoupili do kvalifikačního utkání o Evropskou ligu. V něm v sobotu 1. června (15:00) vyzvou pátý celek skupiny o titul, jímž bude Liberec, nebo Ostrava.
    • Zlín vykročil do finále skupiny o Evropu lépe, Boleslav porazil díky gólům Poznara

17/05/2019 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Zlína porazili v úvodním finále skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 3:1 a vytvořili si příznivou pozici pro venkovní odvetu za týden. "Ševce" poslal v 41. minutě z penalty do vedení Tomáš Poznar a hned po pauze zvýšil Petr Jiráček. V 53. minutě sice snížil Muris Mešanovič, ale poslední slovo měl opět Poznar. Vítěz finále si zahraje se čtvrtým nebo pátým týmem skupiny o titul kvalifikační utkání o Evropskou ligu.
    • Finále skupiny o Evropu začíná, Zlín v prvním utkání hostí Mladou Boleslav

17/05/2019 | Preview
      Zlín – Fotbalisté Zlína a Mladé Boleslavi v pátek rozehrají úvodním zápasem finále skupiny o Evropu v nadstavbové části FORTUNA:LIGY. Favoritem jsou ambiciózní hosté, "Ševci" by ale rádi navázali na překvapivý semifinálový postup přes Olomouc. Odveta se bude hrát za týden v Mladé Boleslavi, vítěz finále si zahraje se čtvrtým, nebo pátým týmem skupiny o titul kvalifikační utkání o Evropskou ligu.
    • Zázrak se nekonal. Boleslav remizovala s Teplicemi a s přehledem postoupila

12/05/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v ligové nadstavbě v odvetném semifinále skupiny o Evropu s Teplicemi 1:1 a po rekordní výhře 8:0 na hřišti soupeře postoupili do finále, kde je čeká Zlín. Skóre otevřel 27. ligovým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, který vylepšil osobní i soutěžní maximum. Vyrovnání zařídil Michal Jeřábek. Úvodní finálový duel proti "Ševcům" je na programu v pátek 17. května na Moravě.
    • Boleslav rekordní smrští v prvním poločase smetla Teplice, Komličenko přepisoval historii

03/05/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v úvodním semifinále skupiny o Evropy FORTUNA:LIGY v Teplicích 8:0 a vyrovnali nejvyšší výhru v samostatné historii soutěže. Teprve potřetí skončil ligový zápas osmibrankovým rozdílem, předtím v roce 1995 zvítězila Slavia Praha nad Uherským Hradištěm 9:1 a Jablonec nad Českými Budějovice v roce 1998 8:0. Tučným písmem se do historie zapsal i Komličenko, který vstřelil svůj 25. a 26. gól sezony, čímž překonal dosavadní rekord Lafaty v počtu nastřílených gólů za jednu sezónu. Zároveň ruský útočník vstřelil 13. a 14. gól na hřištích soupeřů, kterými předskočil dosavadního rekordmana Lokvence s dvanácti zásahy.
    • Boleslav zdolala rozdílem třídy Zlín, dvakrát se trefil Komličenko

27/04/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili ve 30. kole FORTUNA:LIGY Zlín 3:0. Středočeši vstřelili všechny branky v prvním poločase. Dvakrát se trefil Nikolaj Komličenko, který se stal s 24 zásahy suverénním králem střelců, třetí gól obstaral Tomáš Přikryl.
    • Mladá Boleslav neudržela dvougólové vedení a na hřišti Dukly remizovala

21/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Mladé Boleslavi neudrželi v 29. kole FORTUNA:LIGY na hřišti poslední Dukly Praha dvoubrankové vedení a remizovali 2:2. Středočeši vedli po gólech Nikolaje Komličenka a Dominika Maška, ale dejvický celek brankami Uroše Djuranoviče a Daniela Tetoura vybojoval bod.
    • Liberec připravil Boleslav o jarní neporazitelnost a je v elitní šestce

15/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce zvítězili v dohrávce 28. kola FORTUNA:LIGY v přímém souboji o první šestku v tabulce v Mladé Boleslavi 2:1. O pátý triumf Slovanu nad Středočechy za sebou se ve druhém poločase postarali svými góly nejlepší střelec týmu Roman Potočný a Tomáš Malinský. Za domácí snížil v nastavení z penalty Tomáš Přikryl. Liberec se posunul z osmé příčky na šestou o bod před Boleslav, která v devátém jarním ligovém utkání poprvé prohrála.
    • Klokani doma opět nevyhráli, s Boleslaví se rozešli bez branek

07/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians Praha remizovali v utkání 27. kola FORTUNA:LIGY s Mladou Boleslaví 0:0 a propadli se na 14. místo tabulky, na které jim hrozí baráž o udržení. Vršovický klub nevyhrál doma od prvního kola soutěže v červenci loňského roku. Hosté zůstávají jediným neporaženým týmem jara a stále se drží na šestém místě ve skupině, která bude hrát o titul a poháry.
    • Jedenáctka 26. kola: Boleslavští střelci Komličenko a Matějovský, liberecká jistota Nguyen

03/04/2019 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 26. kola střelce Nikolaje Komličenka a Marka Matějovského, kteří dvěma góly zařídili výhru Boleslavi nad Spartou 2:1. V sestavě nechybí ani brankář Liberce Filip Nguyen, který vychytal Slavii a i díky němu si Slovan odvezl ze Sinobo Stadium bod za remízu 1:1. V sestavě má hned tři zástupce Jablonec, který si poradil s Příbramí.