18Slezský FC Opava1611:348

Zprávy

• O těsné výhře Sparty nad Mladou Boleslaví rozhodl Karlsson

24/01/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty zvítězili v 16. kole FORTUNA:LIGY nad Mladou Boleslav 1:0. Jediný gól vstřelil v 58. minutě David Moberg Karlsson. Pražané neprohráli v šestém kole po sobě a bodově se dotáhli na druhý Jablonec. Na vedoucí Slavii, která má duel k dobru, ztrácí šest bodů. Naopak Středočeši nezvítězili v osmém kole za sebou a zůstali na první nesestupové příčce. Trenér Karel Jarolím po návratu na lavičku Mladé Boleslavi stále čeká na první ligovou výhru.
    • Boleslav remizovala s Brnem, bod jí zachránil Matějovský

16/01/2021 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v úvodním zápase jarní části FORTUNA:LIGY remizovali s brněnským nováčkem 1:1. Středočeši ani v pátém ligovém utkání pod trenérem Karlem Jarolínem naplno nebodovali a na výhru čekají už sedm kol.
    • Slovácko zvítězilo v Boleslavi, ta prohrála potřetí v řadě

23/12/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi na závěr podzimní části FORTUNA:LIGY doma podlehli Slovácku 2:3 a nevyhráli ani ve čtvrtém utkání pod vedením staronového trenéra Karla Jarolíma. Středočeši z posledních šesti kol získali jediný bod a jsou dál patnáctí. Tým z Uherského Hradiště poskočil na šesté místo neúplné tabulky.
    • Baník uspěl v Mladé Boleslavi a má čtvrtou výhru v řadě

15/12/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Ostravy ve 12. kole FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 v Mladé Boleslavi. Baník rozhodl už v úvodním dějství, kdy se trefili Dyjan Carlos de Azevedo a Daniel Tetour. Krátce po přestávce snížil Jiří Klíma, ale pojistku přidal v nastavení střídající David Buchta. Slezané zvítězili v lize počtvrté za sebou a poskočili na šesté místo neúplné tabulky, navíc mají k dobru dvě odložená utkání. Boleslav nevyhrála ani ve druhém duelu po návratu trenéra Karla Jarolíma, z posledních čtyř kol získala jediný bod a je patnáctá.
    • Úspěšná premiéra trenéra Kučery, Teplice vyhrály v Mladé Boleslavi

06/12/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Čtyři zápasy čekali fotbalisté Teplic na jakýkoliv bodový zisk. Zlomilo se to až po příchodu nového trenéra Radima Kučery, který dovedl Teplice k výhře v Mladé Boleslavi. Rozhodující gól zápasu vstřelil pět minut před přestávkou výstavní ranou Pavel Moulis, pojišťující druhou trefu přidal v závěru Daniel Trubač.
    • Příbram otočila po pauze duel s Boleslaví a slaví první výhru v sezoně

28/11/2020 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Příbrami porazili v 9. kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav po obratu 2:1. Hosty poslal v 28. minutě do vedení Michal Škoda, ale po pauze otočili stav Radek Voltr se Stanislavem Vávrou. Příbram jako poslední v této ligové sezoně poprvé vyhrála a v nejvyšší soutěži naplno bodovala po 10 zápasech od červnového vítězství nad Olomoucí. V tabulce se bodově dotáhla na předposlední místo.
    • Boleslav ukončila šňůru výher Pardubic, rozhodla první půle

21/11/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 8. kole FORTUNA:LIGY nováčka z Pardubic 4:1 a v nejvyšší soutěži zvítězili po třech zápasech. Středočeši rozhodli o své druhé výhře v ligové sezoně už v úvodním dějství, kdy se od 20. do 45. minuty trefili Alexej Tatajev, Lukáš Budínský a Marco Túlio. Po změně zvýšil v 75. minutě Václav Drchal a o pět minut později stanovil konečný výsledek hostující David Huf. Pardubice prohrály v lize po třech vítězstvích za sebou.
    • Slavia vyhrála počtvrté v řadě, tři body proti Boleslavi trefil Olayinka

08/11/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie tři dny po výhře v Evropské lize nad Nice udolali v 7. kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 1:0. Zápas rozhodl už v sedmé minutě po úniku Peter Olayinka. Úřadující mistr porazil Boleslav v nejvyšší soutěži podeváté za sebou a v lize neprohrál už 19 utkání. Hosté naopak poprvé po třech kolech nebodovali a v neúplné tabulce se dělí o 14. místo s Opavou.
    • Mladá Boleslav přišla v závěru o výhru nad Českými Budějovicemi

03/10/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v 6. kole FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi 2:2. Domácí vedli ve 32. minutě po gólech Ondřeje Zahustela a Michala Škody 2:0, ale ještě do pauzy snížil Benjamin Čolič snížil a v 90. minutě srovnal střídající Lukáš Jánošík. Jihočeši nevyhráli ani v pátém utkání ligové sezony, venku ve všech třech zápasech remizovali.
    • Mladá Boleslav se zvedá, v Karviné hrála bez branek

26/09/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné remizovali v 5. kole FORTUNA:LIGY s Mladou Boleslaví bez branek. Slezané doma v nejvyšší soutěži nad středočeským týmem nezvítězili ani na pátý pokus a podruhé za sebou remizovali. Boleslav po minulé úvodní výhře v ligovém ročníku podruhé po sobě bodovala.
    • První letošní body má také Boleslav, Jablonec pokořil Zahustel

21/09/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili ve 4. kole FORTUNA:LIGY Jablonec 2:0 a jako poslední tým v soutěži poprvé bodovali. Středočeši se díky gólům Ondřeje Zahustela a Dominika Maška odpoutali z posledního místa a jsou mimo sestupové pozice na 14. příčce. Jablonec si nespravil náladu po čtvrtečním vyřazení s Dunajskou Stredou (3:5) ve 2. předkole Evropské ligy a poprvé v ligovém ročníku prohrál.
    • Plzeň doma zdolala Mladou Boleslav 2:1, ta zůstává stále bez bodu

13/09/2020 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně ve třetím kole FORTUNA:LIGY doma zdolali Mladou Boleslav 2:1 a podruhé v sezoně zvítězili. Naopak Středočeši jako jediný tým nebodovali ani ve třetím utkání nového ročníku. Na vedoucí gól Jeana-Davida Beauguela odpověděl ještě před pauzou Dominik Mašek, čtvrt hodiny před koncem zápas rozhodl Lukáš Hejda. Svěřenci trenéra Adriana Guľy poskočili na osmé místo.
    • Mladá Boleslav podlehla Zlínu 1:3 a prohrála i podruhé v sezoně

29/08/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi prohráli i ve druhém utkání nové prvoligové sezony. Po debaklu 0:4 na hřišti Bohemians 1905 podlehli doma Zlínu 1:3. "Ševci" vedli v zápase 2. kola po trefě Petra Buchty, za domácí ještě do přestávky srovnal Alexej Tatajev. Vítězství hostů zařídil po změně stran Youba Dramé, pojistku přidal v závěru z penalty Tomáš Poznar.
    • Bohemians v úvodu nové ligové sezony rozstříleli Boleslav 4:0

23/08/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 vstoupili do nové sezony FORTUNA:LIGY vysokou výhrou 4:0 nad Mladou Boleslaví. Za "Klokany" se postupně trefili David Puškáč, Josef Jindřišek z penalty a po změně stran David Bartek s Martinem Dostálem. Třemi asistencemi se na vítězství podílel Antonín Vaníček. Pražané porazili doma v lize Středočechy potřetí za sebou a v součtu s minulým ročníkem vyhráli šestý z posledních sedmi duelů nejvyšší soutěže.
    • Liberec porazil Mladou Boleslav a po třech letech si zahraje o Evropskou ligu

12/07/2020 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce si zajistili účast v 2. předkole Evropské ligy. Slovan v kvalifikačním utkání coby pátý tým skupiny o titul doma porazil vítěze skupiny o Evropu Mladou Boleslav 2:0 dvěma góly po přestávce. Skóre otevřel v 62. minutě Jakub Pešek a v poslední minutě přidal pojistku z penalty Kamso Mara.