16FK Dukla Praha54:150

Zprávy

• Boleslav zničila Opavu 6:1, Komličenko se blýskl hattrickem

18/08/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v duelu 5. kola FORTUNA:LIGY doma deklasovali nováčka z Opavy 6:1 a na svém stadionu tak vyhráli teprve podruhé z posledních 11 zápasů. Hattrickem se o to zasloužil ruský útočník Nikolaj Komličenko, který se tak s pěti trefami v sezoně dostal do čela tabulky střelců. Navíc se podílel i na jedné ze dvou tref Ladislava Takácse a nahrál na gól Tomášovi Ladrovi. Za Opavu na průběžných 1:2 snižoval Matěj Helebrand. Slezané tak mají na kontě po pěti kolech jediný bod, Boleslav po druhé výhře poskočila do středu tabulky.
    • Třetí trefa Škody v sezóně zajistila Slavii výhru v Mladé Boleslavi

10/08/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté pražské Slavie vyhráli i čtvrté kolo FORTUNA:LIGY. Úřadující vicemistr v obměněné sestavě zvítězil v předehrávce v Mladé Boleslavi 1:0 a pojistil si vedení v tabulce. O úspěchu červenobílých, které v úterý čeká odveta 3. předkola Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev, rozhodl ve 34. minutě Milan Škoda po chybě brankáře Jana Šedy. Středočeský celek utrpěl třetí porážku v sezoně a doma prohrál oba zápasy při skóre 0:5.
    • Čtvrté kolo FORTUNA:LIGY rozehraje páteční předehrávka Slavie s Boleslaví

10/08/2018 | Preview
      Mladá Boleslav - Páteční předehrávka 4. ligového kola mezi fotbalisty Mladé Boleslavi a Slavie bude soubojem nejlepšího útoku soutěže s nejhorší obranou. Úřadující vicemistr z Edenu vyhrál všechny tři zápasy nového ročníku, díky skóre vede tabulku a chce uhájit stoprocentní bilanci. Boleslav v minulém kole po vítězství 4:3 v Karviné poprvé bodovala a šanci cítí i proti Pražanům, kteří měli jen dvoudenní odpočinek po úvodním duelu kvalifikace Ligy mistrů s Dynamem Kyjev.
    • Crossbar Challenge v Boleslavi: Matějovský si vystřelí z Jánoše

09/08/2018 | Aktuální zprávy
      Marek Matějovský při natáčení nezkazí žádnou srandu. Loni při Corner Challenge vyučoval peprnější španělštinu, letos si vybral dnes již bývalého spoluhráče Adama Jánoše, kterého pořádně nachytá při jeho pokusu naslepo. Užijte si další díl Crossbar Challenge!
    • Boleslav ovládla sedmigólovou přestřelku v Karviné a slaví první body

05/08/2018 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 3. kole FORTUNA:LIGY na stadionu Karviné 4:3 a dočkali se premiérových bodů v sezoně. Naopak tým kouče Romana Nádvorníka i potřetí v novém ročníku prohrál. Domácí sice v sedmigólové přestřelce dvakrát dorovnali ztrátu, ale na čtvrtou a premiérovou ligovou branku Tomáše Ladry z 83. minuty už byli krátcí a s Boleslaví po sérii čtyř zápasů bez prohry nebodovali.
    • Sigma si v Boleslavi s chutí zastřílela, domácí zničila čtyřmi góly

27/07/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi prohráli i druhé utkání nové sezony, když ve 2. kole FORTUNA:LIGY doma podlehli Olomouci 0:4. Sigma se prosadila dvěma střelami z dálky v podání Jakuba Plška a Martina Nešpora, poté se trefili ještě Martin Sladký a David Houska. Olomouc tak napravila domácí prohru se Slavií, zato Mladá Boleslav potřetí za sebou inkasovala minimálně tři branky a vyrovnala svou nejvyšší domácí porážku v historii. Doma Středočeši vyhráli jediné z posledních devíti ligových utkání.
    • Mladá Boleslav a Olomouc budou útočit na první body v nové sezóně

26/07/2018 | Preview
      Mladá Boleslav – Páteční zápas Mladé Boleslavi s Olomoucí otevře druhé kolo FORTUNA:LIGY. Oba týmy chtějí napravit nepovedený vstup do sezony. Středočeši ve Zlíně neudrželi dvoubrankové vedení a prohráli 2:3, tři góly na úvod inkasovala také Sigma, která doma podlehla pražské Slavii 0:3.
    • Skvělý obrat vynesl Zlínu tři body proti Mladé Boleslavi

21/07/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína při debutu kouče Michala Bílka v úvodním kole FORTUNA:LIGY otočili zápas s Mladou Boleslaví a doma zvítězili 3:2. Středočeši po gólech Marka Matějovského a Nikolaje Komličenka získali už dvoubrankový náskok, který však dotáhli Zoran Gajič a Róbert Matejov, ve druhé minutě nastavení pak o triumfu "Ševců" rozhodl Jean-David Beauguel.
    • Mladá Boleslav poprvé od října vyhrála doma a je devátá

19/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v posledním domácím utkání sezony vybojovali své první jarní domácí vítězství. Ve 29. kole první ligy porazili pražskou Duklu 1:0 gólem Nikolaje Komličenka a na svém stadionu zvítězili poprvé od října a teprve potřetí v sezoně. Zůstali tak nejhorším týmem v domácím prostředí. V tabulce se Mladá Boleslavi dostala na devátou příčku právě před Duklu.
    • Boleslav veze z Ďolíčku cenné tři body a přiblížila se záchraně

13/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi ve 28. kole první ligy zvítězili 3:1 na hřišti Bohemians 1905, v nejvyšší soutěži vyhráli po pěti zápasech a s 31 body se přiblížili záchraně. Hosty v Ďolíčku poslal do vedení Tiémoko Konaté, ještě v první půli odpověděl Antonín Vaníček, ale v závěrečné pětiminutovce rozhodli Matěj Chaluš a Lukáš Magera. Sedmí Pražané naopak prodloužili sérii bez vítězství na pět kol.
    • Jihlava remizovala s Boleslaví, oba týmy prodloužily čekání na výhru

27/04/2018 | Reportáže
      V důležitém záchranářském souboji ve 26. kole první ligy mezi fotbalisty Jihlavy a Mladé Boleslavi gól nepadl. Po bezbrankové remíze tak Jihlava čeká na výhru šest zápasů a Mladá Boleslav čtyři duely. Oba celky proto stále nemají jistou záchranu. Předposlední Baník Ostrava na ně ztrácí čtyři a pět bodů, ale má zápas k dobru.
    • Nezapomněli, co jsem tu odvedl, pochválil Chramosta fanoušky Boleslavi

09/04/2018 | Aktuální zprávy
      Smíšené pocity měl útočník Jablonce Jan Chramosta během ligového utkání v Mladé Boleslavi, protože poprvé nastoupil proti týmu, kde strávil většinu své kariéry a za který odehrál 182 ligových zápasů a dal 49 branek. Potěšilo ho i přivítání fanoušků, takže nakonec jediným negativem je, že se spoluhráči neprodloužil vítěznou sérii a odvezl si jen bod za remízu 1:1.
    • Plzeň podlehla oslabené Boleslavi a na jaře doma opět nevyhrála

31/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté vedoucí Plzně ve 22. kole první ligy nečekaně podlehli oslabené Mladé Boleslavi 1:2 a v jarní části nejvyšší soutěže doma ani na třetí pokus nevyhráli. Viktoria má v čele neúplné tabulky devítibodový náskok před druhou Slavií. Středočeši poskočili na desáté místo. Ve 40. minutě otevřel skóre Petr Mareš. Boleslavský tým odehrál závěrečnou půlhodinu bez vyloučeného Nikolaje Komličenka, přesto v 79. minutě přidal pojistku Michal Hubínek. Až těsně před koncem snížil Marek Bakoš.
    • Polaček se vykašlal na analýzy penalt a vychytal Boleslavi postup

15/03/2018 | Aktuální zprávy
      Slovenský brankář Martin Polaček má dokonale zmapované, jak a kam jednotliví fotbalisté kopou penalty. V dnešním čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu proti Ostravě ale čtyřikrát neuspěl, a tak analýzy opustil a rozhodl se v páté sérii podle intuice. A vyplatilo se mu to, neboť vychytal hostujícího útočníka Tomáše Poznara a zajistil Mladé Boleslavi postup do semifinále.