16Slezský FC Opava167:2710

Zprávy

• Plzeň po obratu zdolala oslabený Liberec 4:1

10/11/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté druhé Plzně v 16. kole FORTUNA:LIGY doma porazili oslabený Liberec po obratu 4:1. Hosty v úvodu poslal do vedení Alexandru Baluta, který však byl ve 30. minutě vyloučen po druhé žluté kartě. Ještě předtím vyrovnal Roman Procházka a těsně před pauzou otočil skóre Tomáš Hořava. Po změně stran přidali další góly Michael Krmenčík a Adam Hloušek.
    • Liberec ve svém 800. utkání v nejvyšší soutěži přestřílel Příbram 3:2

03/11/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY nad Příbramí 3:2. Domácí v úvodním dějství vedli 2:0 po gólech Petara Musy a Tomáše Malinského, tři minuty před pauzou snížil Marek Kodr, ale stejný hráč si dal ve 66. minutě vlastní branku. V závěru už jen snížil Soufiane Dramé. Slovan po druhé ligové výhře za sebou poskočil na osmé místo tabulky, Příbram naopak prohrála i sedmý venkovní zápas v této sezoně nejvyšší soutěže a je třináctá.
    • Boleslav doma poprvé padla, za Liberec se dvakrát trefil Musa

27/10/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté třetí Mladé Boleslavi ve 14. kole FORTUNA:LIGY podlehli Liberci 1:3 a v osmém domácím utkání v sezoně poprvé ztratili body. O triumfu Slovanu rozhodli dvěma góly Petar Musa a z penalty Roman Potočný. Za Středočechy se prosadil taktéž z pokutového kopu Lukáš Budínský. Severočeši potvrdili, že na Mladou Boleslav umí, když ji v soutěži zdolali pošesté za sebou.
    • Severočeské derby diváky bavilo! Výsledkem je remíza

19/10/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce dvakrát dotáhli ztrátu a ve 13. kole FORTUNA:LIGY remizovali s Jabloncem 2:2. Ve 44. minutě otevřel skóre Jan Sýkora, šest minut po pauze srovnal domácí Jan Mikula. Vzápětí hosté znovu vedli po gólu Miloše Kratochvíla, ale v 57. minutě odpověděl Jakub Pešek. Liberec v lize v podještědském derby nevyhrál popáté za sebou a v tabulce zůstal desátý. Jablonec se bodově dotáhl na čtvrtou Ostravu.
    • Slovácko doma porazilo Liberec a po pěti zápasech slaví výhru

04/10/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka porazili v předehrávce 12. kola FORTUNA:LIGY Liberec 3:1 dvěma brankami z úvodu. V druhé minutě si dal vlastní gól Matěj Hybš a za šest minut se trefil Ondřej Šašinka. Před pauzou snížil Alexandru Baluta, ale v 86. minutě definitivně rozhodl střídající Jan Kalabiška. Tým z Uherského Hradiště v lize zvítězil nad Slovanem po 11 zápasech, po pěti kolech vyhrál a poskočil na šesté místo neúplné tabulky. Liberec po třech kolech nebodoval a je devátý.
    • Jedenáctka 11. kola: Střelci Olayinka a Mareš či liberecké trio

02/10/2019 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 11. kola FORTUNA:LIGY střelce Petera Olayinku ze Slavie a Jakuba Mareše z Teplic. V sestavě kola jsou čtyři slávisté a početnou skupinku tvoří i liberečtí Matěj Chaluš, Kamso Mara a Alexandru Baluta.
    • Šest gólů, dva obraty. Liberec přestřílel České Budějovice 4:2

30/09/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce v duelu 11. kola FORTUNA:LIGY porazili po přestřelce České Budějovice 4:2. Domácí poslal rychle do vedení Alexandru Baluta, ale nováček soutěže mezi 14. a 16. minutou otočil stav po gólech Davida Ledeckého s Patrikem Brandnerem. Roman Potočný však ještě do pauzy srovnal a v druhé půli dokonali obrat Petar Musy a Kamso Mara z penalty. Dynamo nevyhrálo v lize v Liberci od roku 1996 už 15 zápasů po sobě a kleslo na poslední místo tabulky. Slovan je osmý.
    • Opava doma remizovala s Libercem 1:1

21/09/2019 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Opavy v 10. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 1:1 s Libercem, poosmé za sebou v nejvyšší soutěži nevyhráli a zůstali na posledním místě. Liberec je v tabulce desátý. Hosty poslal do vedení v 53. minutě Petar Musa, už za šest minut odpověděl René Dedič.
    • Liberec doma remizoval s Teplicemi 1:1

14/09/2019 | Reportáže
      Liberec - Severočeské derby mezi fotbalisty Liberce a Teplic v 9. kole FORTUNA:LIGY skončilo remízou 1:1. Hosty, kteří se museli obejít bez potrestaného trenéra Stanislava Hejkala, poslal do vedení ve třetí minutě Petr Mareš, ale Slovan ještě v prvním poločase vyrovnal. Z penalty se o to postaral exteplický útočník Roman Potočný. Liberec zaznamenal první remízu v sezoně, naopak Teplice natáhly sérii bez vítězství na pět zápasů.
    • Vodháněl dvěma góly zařídil výhru Bohemians nad Libercem

31/08/2019 | Reportáže
      Praha - Liberec po dvou vítězných zápasech v Karviné a se Spartou padl na půdě Bohemians. Domácí tvořili hru, ale až do nastavení prvního poločasu nebyla k vidění žádná zajímavá akce. Krch se sice trefil, ale branka nebyla uznána pro ofsajd. Po poločase předvedl krásné sólo zakončené prvním gólem ve FORTUNA:LIZE Vodháněl. Slovan sice srovnal po trefě Oscara, ale poslední slovo si vzal znovu Jan Vodháněl, pro něhož vypracoval gól Ugwu. Pražané tak berou tři body za vítězství 2:1.
    • Liberec obral Spartu. K domácímu vítězství přispěl dvěma góly Malinský

25/08/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce překvapivě porazili v 7. kole FORTUNA:LIGY Spartu 3:1. Dva góly domácích vstřelil v den svých 28. narozenin Tomáš Malinský, další přidal z penalty Roman Potočný. Za hosty snižoval Adam Hložek. Pražané už počtvrté v ligové sezoně nezvítězili a na vedoucí Slavii ztrácí ze sedmého místa devět bodů. Slovan zdolal Spartu v nejvyšší soutěži po osmi zápasech, podruhé za sebou vyhrál a posunul se na desátou příčku.
    • Liberec ukončil sérii čtyř porážek a zvítězil v Karviné, přestože dohrával v devíti

18/08/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Liberce zvítězili na hřišti poslední Karviné 1:0, přestože zápas šestého kola dohrávali bez dvou vyloučených hráčů Oscara a Kamsa Mary. Slovan díky gólu Jakuba Peška z 18. minuty v nejvyšší soutěži zabral po sérii čtyř porážek a opustil předposlední místo, naopak Slezané dál čekají na premiérovou výhru v sezoně a mají na kontě jenom dva body.
    • Slavia v prázdném Edenu těsně zdolala Liberec, rozhodla trefa Masopusta

10/08/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie vyhráli v utkání pátého kola FORTUNA:LIGY nad Libercem 1:0. Zápas, který se hrál v Edenu kvůli disciplinárnímu trestu Pražanů za výtržnosti fanoušků bez diváků, rozhodl v 39. minutě Lukáš Masopust. Obhájce titulu napravil minulou úvodní ztrátu z Karviné a pojistil si vedení v tabulce. Druhá Plzeň ztrácí tři body a může se znovu dotáhnout v případě nedělního vítězství nad Slováckem. Liberec počtvrté za sebou nebodoval a zůstal předposlední.
    • Olomouc veze tři body z Liberce díky trefě Plška

03/08/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Olomouce překvapivě zvítězili ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY v Liberci 1:0. Ve 40. minutě rozhodl Jakub Plšek, který se prosadil při svém 100. startu v nejvyšší soutěži. Sigma vyhrála v lize v Liberci poprvé po sedmi zápasech a připsala si druhé vítězství v sezoně. Slovan naopak potřetí za sebou prohrál a má jen tři body. Doma Severočeši z posledních čtyř utkání uhráli jediný bod.
    • Zlín poprvé v sezoně bodoval, na domácí půdě porazil Liberec 2:1

27/07/2019 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Zlína porazili ve 3. kole FORTUNA:LIGY Liberec 2:1. "Ševce" poslal v 25. minutě do vedení Tomáš Poznar, po hodině hry vyrovnal Roman Potočný, ale za dalších šest minut rozhodl Dominik Mašek. Fastav se po dvou jednobrankových porážkách dočkal prvních bodů v sezoně, Liberec naopak prohrál podruhé za sebou.