06/06/2018 | Aktuální zprávy
      Novým trenérem fotbalistů Liberce se stal Zsolt Hornyák. Pětačtyřicetiletý slovenský kouč naposledy působil v druholigovém ruském Vladivostoku, kde loni v prosinci skončil. Spolu s ním do Slovanu přišel jako sportovní ředitel Zdeněk Koukal.
    • Liberec porazil Bohemians 1:0 a slaví výhru po šesti zápasech

19/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovanu Liberec zvítězili ve 29. kole první ligy nad Bohemians Praha 1905 1:0 gólem Matěje Pulkraba z 62. minuty utkání. Končící trenér Slovanu David Holoubek se tak s domácím publikem rozloučil vítězně, své svěřence dovedl ke třem bodům po šesti zápasech bez vítězství. Hosté naopak svou sérii bez výhry na šest zápasů protáhli.
    • Vyjížďka s Hráčem měsíce března Matějem Pulkrabem

15/05/2018 | Aktuální zprávy
      Čtyři zápasy a šest gólů! Taková je vizitka brzy jednadvacetiletého střelce Matěje Pulkraba, jenž se stal zcela po právu nejlepším hráčem měsíce března. A dočkal se odměny v podobě projížďky v luxusním kabrioletu Mercedes-Benz třídy E.
    • Holoubek potvrdil, že po sezoně skončí na lavičce Liberce

12/05/2018 | Aktuální zprávy
      Trenér fotbalistů Liberce David Holoubek po dnešní remíze 1:1 v Ostravě potvrdil, že po sezoně u týmu skončí. V týdnu dostal i s asistenty výpověď poté, co Slovan vypadl z první pětky v ligové tabulce a zřejmě se neprobojuje do Evropské ligy.
    • Ostrava remizovala s Libercem a o bod odskočila patnácté Karviné

12/05/2018 | Reportáže
      Baník Ostrava remizoval v utkání 28. kola nejvyšší soutěže s Libercem 1:1 a minimálně do neděle se o bod odpoutal od předposlední Karviné. Slovan sice vedl gólem Oscara z nastavení první půle, ale v 52. minutě srovnal Tomáš Poznar a prodloužil severočeskou sérii bez výhry na šest zápasů. Baník proti Liberci zabodoval po víc než třech letech, hosté už mají pouze vysoce teoretickou šanci na páté místo a účast v Evropské lize.
    • Jihlava si po výhře 3:1 v Liberci polepšila v boji o záchranu

05/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Jihlavy ve 27. ligovém kole překvapivě vyhráli po obratu v Liberci 3:1. Vysočina zvítězila poprvé šesti zápasech a zvýšila svůj náskok před sestupovými příčkami na tři body. Slovan vedl od závěru první půle po trefě Matěje Pulkraba, ale po pauze otočil stav dvěma góly Pavel Dvořák a pojistku přidal David Ikaunieks. Liberec pět kol po sobě nezvítězil, z toho počtvrté prohrál a z šestého místa se mu vzdalují pohárové příčky.
    • Coufal: Na tréninku jsme jak Real a v zápase jak Horní Dolní

30/04/2018 | Aktuální zprávy
      Hráči Liberce protáhli po prohře 0:2 v podještědském derby sérii bez vstřelené branky už na 304 minut a jejich kapitán Vladimír Coufal neskrýval velkou frustraci. Nechápal, že na trénincích jeho tým vypadá jako Real Madrid a v zápasech je ve finální fázi neškodný.
    • Jablonec porazil v derby Liberec 2:0 a dostal se před Spartu

29/04/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce zvítězili v podještědském derby nad Libercem 2:0. Skóre šlágru 26. ligového kola a souboje dvou pohárových aspirantů otevřel v šestnácté minutě Martin Doležal, jehož trefě předcházel těsný ofsajd, a pojistku přidal v závěru střídající Jaroslav Diviš. Domácí oplatili rivalovi podzimní porážku 1:4 a dostali se na čtvrté místo tabulky o bod před Spartu. Slovan z posledních čtyř kol třikrát prohrál a na Jablonec ztrácí z šesté pozice dva body.
    • TOP 25 osobností: Tomáš Janů

26/04/2018 | Aktuální zprávy
      Tomáš Janů se stal v Liberci ligovou legendou, získal s ním hned tři mistrovské tituly. Poctivý a zarputilý fotbalista, jehož by si přál mít v mužstvu každý trenér. Ale věděli jste o něm, že je také milovníkem golfu a obdivovatelem slavného Argentince Diega Maradony?
    • Liberec remizoval se Slavií, ta ztrácí na Plzeň už sedm bodů

22/04/2018 | Reportáže
      Slavia remizovala ve šlágru 25. ligového kola v Liberci a obhajoba titulu se jí vzdálila. Na vedoucí Plzeň sešívaní ztrácejí z druhého místa tabulky už sedm bodů. Slovan bodoval po předchozích dvou porážkách a posunul se na pátou příčku před Jablonec. V největší šanci dnešního utkání nastřelil těsně před pauzou hostující Josef Hušbauer tyč a červenobílí nevyužili ani přesilovku po vyloučení Matěje Pulkraba ze 77. minuty.
    • Dukla zdolala Liberec a doma utnula sérii porážek

14/04/2018 | Reportáže
      Dukla ve 24. kole první ligy doma porazila Liberec 2:0 a polepšila si v boji o záchranu. Pražané na Julisce uspěli po předchozí sérii čtyř porážek a na desátém místě tabulky mají čtyřbodový náskok na sestupové pásmo. Slovan, který ve druhém poločase inkasoval od Ivana Schranze a Lukáše Holíka, zůstal pátý.
    • Musíme si sednout zpátky na zadek, zlobil se po prohře Coufal

08/04/2018 | Aktuální zprávy
      Kapitán libereckých fotbalistů Vladimír Coufal neskrýval velké rozladění z nečekané domácí ligové porážky 1:2 s Teplicemi. Slovan podle něj po sérii pěti kol bez prohry zřejmě podlehl uspokojení a stihl ho za to trest. Pětadvacetiletý pravý obránce věří, že si Severočeši sednou zpátky na zadek a vrátí se k poctivé a běhavé hře.
    • Hráčem měsíce je Pulkrab, mezi trenéry triumfoval Rada

05/04/2018 | Aktuální zprávy
      Vítězství v anketě HET ligy Hráč a Trenér měsíce, ve které hlasují zástupci mediálních partnerů, putuje za březen zaslouženě na sever Čech. Hráčskou část ankety ovládl liberecký útočník Matěj Pulkrab, který je se sedmi zásahy suverénně nejlepším střelcem jara, souboj trenérů pak vyzněl jednoznačne pro kouče Petra Radu, jehož Jablonec na jaře ještě neztratil ani bod.
    • Pulkrabův sedmý jarní gól rozhodl o výhře Liberce na Slovácku

31/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce ve 22. kole první ligy vyhráli 1:0 na hřišti Slovácka. Jedinou branku dal Matěj Pulkrab, který si tak v pátém jarním utkání připsal už sedmý gól. Slovan díky němu na třetím místě tabulky udržel odstup jediného bodu za druhou Slavií, naopak domácí dělí od sestupového pásma jen skóre.