161.FK Příbram2115:4013

Zprávy

• Fitness data za 21. kolo: Sprinter Malinský, maratonci z Dynama

19/02/2020 | Aktuální zprávy
      Největšího sprintu dosáhl v 21. kole záložník Liberce Malinský, který dvěma góly rozhodl o výhře svého týmu na půdě pražské Sparty. Kategorii maratonců opanovali Jihočeši – individuální statistiku hráčů ovládl záložník Dynama Čavoš a mezi týmy uspěly rovněž České Budějovice.
    • Návrat Dočkala Spartě nepomohl, Liberec si díky Malinskému z Letné odvezl výhru

15/02/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty v úvodním jarním kole FORTUNA:LIGY překvapivě doma podlehli Liberci 0:2. O výhře Slovanu rozhodl stejně jako na podzim dvěma góly záložník Tomáš Malinský. Letenským nepomohl ani návrat kapitána Bořka Dočkala, který do soutěžního utkání nastoupil poprvé od 9. března loňského roku.
    • Ohlédnutí za zimní přípravou (2/4): Zlín, Teplice, Olomouc, Liberec

11/02/2020 | Aktuální zprávy
      Jaká byla zimní příprava? Ve čtyřdílném seriálu se ohlížíme za přípravou a nejzásadnějšími změnami ve všech klubech FORTUNA:LIGY. Pomalu se přesouváme do horních pater tabulky, tentokrát se zaměříme na Zlín, Teplice, Olomouc a Liberec.
    • Souček odešel na hostování do West Hamu, novou posilu hlásí Baník

29/01/2020 | Aktuální zprávy
      Poslední lednová středa byla bohatá na přestupy ve FORTUNA:LIZE. Uskutečnil se dlouho očekávaný odchod kapitána pražské Slavie Tomáše Součka: Záložníka ulovil anglický West Ham United. Naopak do Slavie se z hostování v Liberci předčasně vrací chorvatský útočník Petar Musa. A posiluje i ostravský Baník.
    • Liberec zakončil podzim výhrou nad Karvinou, rozhodl ve druhém poločase

14/12/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce se rozloučili s podzimní částí sezony vítězstvím 3:0 nad Karvinou, o kterém rozhodli třemi góly po přestávce. Domácí poslal v duelu 20. ligového kola do vedení ve 48. minutě Roman Potočný, pojistku přidal v 70. minutě střídající Kamso Mara a skóre uzavřel v 86. minutě Radim Breite. Severočeši vyhráli po předchozích dvou porážkách a pojistili se pozici ve středu tabulky. Karviná naopak už deset kol nezvítězila a přezimuje předposlední.
    • Slavia zvítězila v Liberci 3:0 a vede ligu o 14 bodů

06/12/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Slavie zvítězili v předehrávce 19. kola FORTUNA:LIGY v Liberci jasně 3:0. Obhájce titulu rozhodl už v úvodních 23 minutách, kdy se trefili Milan Škoda a Ibrahim Traoré. V závěru první půle neproměnil hostující Tomáš Souček penaltu, ale v 73. minutě přidal třetí gól Petr Ševčík.
    • Sigma zvítězila bez trenéra Látala nad Libercem díky trefě Vepřeka

30/11/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce v 18. kole FORTUNA:LIGY porazili 1:0 Liberec a po osmi zápasech se dočkali vítězství. O výhře domácích, kterým chyběl za žluté karty potrestaný trenér Radoslav Látal, rozhodl Michal Vepřek. Naopak Slovan prohrál s Olomoucí v sezoně i podruhé 0:1.
    • Sparta míří do Příbrami, ve Zlíně se střetnou rivalové

30/11/2019 | Preview
      Pátou Spartu v sobotu čeká zápas v Příbrami. Sparta domácí remízou 3:3 s nováčkem Českými Budějovicemi ukázala, že má především v obraně stále problémy. Papírovým favoritem budou Letenští i v souboji se čtrnáctou Příbramí, která je bez vítězství už deset kol.
    • Liberec si proti Zlínu zastřílel a vyhrál vysoko 5:0, Fastav dohrával bez vyloučeného Podia

23/11/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili v 17. kole FORTUNA:LIGY Zlín 5:0. Domácí rozhodli o výhře už v úvodním dějství, kdy se po třech asistencích od Tomáše Malinského postupně trefili Radim Breite, Petar Musa a Roman Potočný, který brzy po pauze přidal čtvrtý gól. "Ševci" dohrávali od 52. minuty bez vyloučeného Pabla Podia a v přesilovce uzavřel skóre střídající Jakub Pešek.
    • Plzeň po obratu zdolala oslabený Liberec 4:1

10/11/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté druhé Plzně v 16. kole FORTUNA:LIGY doma porazili oslabený Liberec po obratu 4:1. Hosty v úvodu poslal do vedení Alexandru Baluta, který však byl ve 30. minutě vyloučen po druhé žluté kartě. Ještě předtím vyrovnal Roman Procházka a těsně před pauzou otočil skóre Tomáš Hořava. Po změně stran přidali další góly Michael Krmenčík a Adam Hloušek.
    • Liberec ve svém 800. utkání v nejvyšší soutěži přestřílel Příbram 3:2

03/11/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY nad Příbramí 3:2. Domácí v úvodním dějství vedli 2:0 po gólech Petara Musy a Tomáše Malinského, tři minuty před pauzou snížil Marek Kodr, ale stejný hráč si dal ve 66. minutě vlastní branku. V závěru už jen snížil Soufiane Dramé. Slovan po druhé ligové výhře za sebou poskočil na osmé místo tabulky, Příbram naopak prohrála i sedmý venkovní zápas v této sezoně nejvyšší soutěže a je třináctá.
    • Boleslav doma poprvé padla, za Liberec se dvakrát trefil Musa

27/10/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté třetí Mladé Boleslavi ve 14. kole FORTUNA:LIGY podlehli Liberci 1:3 a v osmém domácím utkání v sezoně poprvé ztratili body. O triumfu Slovanu rozhodli dvěma góly Petar Musa a z penalty Roman Potočný. Za Středočechy se prosadil taktéž z pokutového kopu Lukáš Budínský. Severočeši potvrdili, že na Mladou Boleslav umí, když ji v soutěži zdolali pošesté za sebou.
    • Severočeské derby diváky bavilo! Výsledkem je remíza

19/10/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce dvakrát dotáhli ztrátu a ve 13. kole FORTUNA:LIGY remizovali s Jabloncem 2:2. Ve 44. minutě otevřel skóre Jan Sýkora, šest minut po pauze srovnal domácí Jan Mikula. Vzápětí hosté znovu vedli po gólu Miloše Kratochvíla, ale v 57. minutě odpověděl Jakub Pešek. Liberec v lize v podještědském derby nevyhrál popáté za sebou a v tabulce zůstal desátý. Jablonec se bodově dotáhl na čtvrtou Ostravu.
    • Slovácko doma porazilo Liberec a po pěti zápasech slaví výhru

04/10/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka porazili v předehrávce 12. kola FORTUNA:LIGY Liberec 3:1 dvěma brankami z úvodu. V druhé minutě si dal vlastní gól Matěj Hybš a za šest minut se trefil Ondřej Šašinka. Před pauzou snížil Alexandru Baluta, ale v 86. minutě definitivně rozhodl střídající Jan Kalabiška. Tým z Uherského Hradiště v lize zvítězil nad Slovanem po 11 zápasech, po pěti kolech vyhrál a poskočil na šesté místo neúplné tabulky. Liberec po třech kolech nebodoval a je devátý.
    • Jedenáctka 11. kola: Střelci Olayinka a Mareš či liberecké trio

02/10/2019 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 11. kola FORTUNA:LIGY střelce Petera Olayinku ze Slavie a Jakuba Mareše z Teplic. V sestavě kola jsou čtyři slávisté a početnou skupinku tvoří i liberečtí Matěj Chaluš, Kamso Mara a Alexandru Baluta.