6FK Dukla Praha3428:6922

Zprávy

• Plzeň i přes výhru v Liberci titul neobhájí

19/05/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Plzně v předposledním čtvrtém kole prvoligové nadstavby zvítězili v Liberci 2:0, ale titul neobhájili. V souběžně hraném utkání totiž Slavia remizovala v Ostravě 0:0 a stala se novým mistrem. Viktoria, která v tabulce skončí na druhém místě, uzavře skupinu o titul za týden doma proti Baníku. Na stadionu Slovanu se gólově prosadili v osmé minutě Tomáš Hořava a v poslední minutě další záložník Patrik Hrošovský z penalty.
    • Mara vystřelil Liberci výhru v Ostravě a páté místo v tabulce

14/05/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Liberce ve třetím kole finále FORTUNA:LIGY vyhráli 1:0 v Ostravě a posunuli se před svého soupeře na páté místo skupiny o titul, které může za určitých okolností znamenat účast v předkole Evropské ligy. Jedinou branku zápasu dal čtyři minuty před koncem Kamso Mara a odsoudil domácí ke čtvrté porážce za sebou. Baník během nepovedené série navíc nedal ani jeden gól.
    • Dukla v případě ztráty bodů sestoupí, Ostrava bude hrát s Libercem o páté místo

13/05/2019 | Preview
      Praha - Pětizápasové finále FORTUNA:LIGY má v úterý a ve středu na programu vložené třetí kolo. V úterý se odehrají všechny tři duely skupiny o záchranu a v jednom z nich bude Dukla odvracet hrozbu pádu z nejvyšší soutěže. Pokud poslední Pražané na hřišti předposlední Karviné nevyhrají, stanou se prvním sestupujícím. Ve skupině o titul Ostrava v přímém souboji o páté místo přivítá šestý Liberec.
    • Sparta těsně porazila Liberec a skončí nejhůře třetí, rozhodl gól Costy z úvodu

11/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty zvítězili v druhém kole skupiny o titul FORTUNA:LIGY nad Libercem 1:0 a zajistili si minimálně konečné třetí místo, které za určitých okolností může znamenat účast v základní skupině Evropské ligy. Utkání rozhodl v šesté minutě Costa Nhamoinesu, jenž zařídil i podzimní výhru 1:0 na severu Čech. Letenští vyhráli i třetí zápas pod vedením kouče Michala Horňáka. Slovan podruhé za sebou neskóroval a z šesté příčky ztrácí dva body na pátou Ostravu.
    • Vedoucí Slavia jen remizovala v Liberci, Plzeň má v neděli šanci snížit ztrátu

04/05/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Slavie hned na úvod FINÁLE FORTUNA:LIGY ztratili body. Pražané v 1. kole skupiny o titul remizovali v Liberci 0:0 a jejich náskok v čele tabulky se může snížit na dva body, pokud Plzeň v neděli porazí Jablonec. Červenobílí v nejvyšší soutěži nezvítězili potřetí z posledních čtyř zápasů. Slovan navázal na nedávnou remízu 1:1 z Edenu a s Pražany bodoval popáté z posledních šesti ligových duelů. Na šestém místě ztrácí už jen dva body na pátou Ostravu.
    • Karviná se výhrou nad Libercem přiblížila záchraně, Slovan zůstal šestý

27/04/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté předposlední Karviné v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY po obratu porazili 2:1 Liberec. O vítězstvích domácích rozhodli Dávid Guba s Lukášem Budínským a Slezané díky nim před nadstavbou o udržení odskočili Dukle, která je na poslední příčce znamenající přímý sestup, na rozdíl devíti bodů. Za hosty otevřel skóre Jan Sýkora a Slovan navzdory porážce udržel šesté místo a čeká ho skupina o titul.
    • Kozák proměnil tři penalty a vystřílel Liberci těsnou výhru nad Slováckem

21/04/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce udolali po třech penaltách Libora Kozáka v 29. ligovém kole Slovácko 3:2. Slovan v soutěži popáté za sebou bodoval a drží šesté místo, které jako poslední zaručuje účast v elitní nadstavbové skupině o titul. Na první dva úspěšné pokutové kopy Kozáka stihli vyrovnáním odpovědět Jiří Krejčí a Vlastimil Daníček, na vítěznou trefu útočníka Slovanu z druhé minuty nastavení už však hosté nezareagovali. Slovácko je v tabulce třinácté dva body od desáté příčky.
    • Liberec připravil Boleslav o jarní neporazitelnost a je v elitní šestce

15/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce zvítězili v dohrávce 28. kola FORTUNA:LIGY v přímém souboji o první šestku v tabulce v Mladé Boleslavi 2:1. O pátý triumf Slovanu nad Středočechy za sebou se ve druhém poločase postarali svými góly nejlepší střelec týmu Roman Potočný a Tomáš Malinský. Za domácí snížil v nastavení z penalty Tomáš Přikryl. Liberec se posunul z osmé příčky na šestou o bod před Boleslav, která v devátém jarním ligovém utkání poprvé prohrála.
    • Derby Liberce s Jabloncem skončilo podruhé v sezóně 0:0

07/04/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce remizovali ve 27. kole FORTUNA:LIGY s Jabloncem bez branek a 50. podještědské derby v nejvyšší soutěže tak skončilo stejným výsledkem jako podzimní vzájemný duel. Hosté byli hlavně v druhé půli aktivnější, ale žádnou z šancí neproměnili. Jablonec sice bodoval počtvrté za sebou, na čtvrtém místě tabulky však má už jen tříbodový náskok na pátou Ostravu. Liberec si připsal devátou remízu v ligové sezoně a z osmé příčky ztrácí dva body na šestou Mladou Boleslav.
    • Jedenáctka 26. kola: Boleslavští střelci Komličenko a Matějovský, liberecká jistota Nguyen

03/04/2019 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 26. kola střelce Nikolaje Komličenka a Marka Matějovského, kteří dvěma góly zařídili výhru Boleslavi nad Spartou 2:1. V sestavě nechybí ani brankář Liberce Filip Nguyen, který vychytal Slavii a i díky němu si Slovan odvezl ze Sinobo Stadium bod za remízu 1:1. V sestavě má hned tři zástupce Jablonec, který si poradil s Příbramí.
    • Fanzona O2 TV na Podještědském derby

02/04/2019 | Aktuální zprávy
      Unikátní fanzona od O2 pro všechny fotbalové fanoušky se tentokrát přesune do Liberce a stane se součástí doprovodného programu atraktivního derby proti Jablonci. Oficiální partner FORTUNA:LIGY společnost O2 přiveze na sever Čech jako obvykle spoustu zábavy a soutěží.
    • Liberec přibrzdil rozjetou Slavii a v Edenu získal bod, zazářil brankář Nguyen

30/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie ve 26. kole FORTUNA:LIGY doma jen remizovali 1:1 s Libercem. Pražané vedli od 69. minuty po trefě Jana Bořila, ale o čtyři minuty později srovnal Radim Breite. Červenobílí v lize nezvítězili poprvé po čtyřech zápasech a v čele tabulky mají desetibodový náskok před mistrovskou Plzní, která v neděli hraje s Bohemians 1905. Liberec podruhé za sebou bodoval a ztrácí dva body na šestou Mladou Boleslav.
    • Liberec díky Kozákově trefě porazil Zlín a posunul se v tabulce blíže k šestce

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce porazili v 25. kole FORTUNA:LIGY v souboji o první šestku Zlín 1:0. Zápas rozhodl v 21. minutě čtvrtým gólem po zimním příchodu do Slovanu Libor Kozák. Severočeši zvítězili po dvou porážkách po sobě, naopak hosté po dvou výhrách nebodovali a prohráli počtvrté z šesti jarních kol. V tabulce má Zlín na šestém místě už jen dvoubodový náskok na sedmou Mladou Boleslav a osmý Liberec.
    • Olomoucká série pokračuje, Sigma porazila Liberec a vyhrála čtvrtý zápas v řadě

11/03/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce porazili v dohrávce 24. ligového kola Liberec 2:1. Domácí poslal do vedení v 29. minutě Vít Beneš a pojistku přidal v 55. minutě Martin Nešpor. Čtyři minuty před koncem už jen snížil Libor Kozák. Sigma vyhrála počtvrté za sebou a posunula se na deváté místo tabulky. Hanáci mají stejně bodů jako osmý Liberec. Slovan prohrál potřetí z posledních čtyř kol.
    • Costa zařídil Spartě vítězství, Kozákovi se z penalty nepodařilo vyrovnat

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty vyhráli ve šlágru 23. kola FORTUNA:LIGY v Liberci 1:0. O prvním ligovém vítězství Pražanů na hřišti Slovanu po šesti zápasech a skoro sedmi letech rozhodl v 56. minutě hlavičkou Costa Nhamoinesu. V 81. minutě mohl z penalty vyrovnat Libor Kozák, ale brankáře Florina Nitu nepřekonal. Letenští vyhráli i čtvrté jarní kolo a na třetím místě tabulky odskočili čtvrté Ostravě na šest bodů. Liberec je sedmý.