16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Dohrávka pro nováčka. Opava zvítězila v Liberci

10/12/2018 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Opavy překvapivě vyhráli v dohrávce 18. kola FORTUNA:LIGY v Liberci 2:1. Nováčka poslal na severu Čech do vedení v šesté minutě Jakub Janetzký, hned za devět minut sice srovnal Roman Potočný, ale v 80. minutě byl vyloučen domácí Petr Ševčík a přesilovku za čtyři minuty využil Dominik Simerský.
    • Teplice v zimním počasí porazily Liberec 1:0 a doma vyhrály po třech zápasech

30/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v předehrávce 17. kola FORTUNA:LIGY porazili Liberec 1:0 a doma zvítězili poprvé po třech zápasech. Severočeský souboj rozhodl už ve třetí minutě Jakub Hora, další velké šance vychytal hostující brankář Filip Nguyen. Slovan zaváhal po sérii čtyř kol bez porážky a v tabulce zůstal sedmý, Teplice poskočily na deváté místo.
    • Sedmnácté kolo otevře zápas Teplic s Libercem

30/11/2018 | Preview
      Praha - O předehrávku 17. kola FORTUNA:LIGY se dnes od 18:00 postarají fotbalisté Teplic a Liberce. Slovan může na Stínadlech prodloužit sérii neporazitelnosti, zatímco Tepličtí by po dvou zápasech bez vítězství i bez vstřelené branky rádi naplno bodovali.
    • Plzeň dohrávala v Liberci pouze v desíti, přesto vydolovala bod

23/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce v předehrávce 16. kola FORTUNA:LIGY remizovali s Plzní 1:1. Hosté hráli od 64. minuty bez vyloučeného Lukáše Hejdy a přesilovku za šest minut zužitkoval premiérovou trefou v nejvyšší soutěži Jakub Pešek. Obhájce titulu však i v deseti vyrovnal zásluhou gólu střídajícího Jana Kovaříka z 84. minuty.
    • Souboj Slovácka s Libercem rozhodl Nešický, domácí nedali penaltu

10/11/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka podlehli v 15. kole FORTUNA:LIGY na domácím trávníku Liberci 0:1. Vítěznou branku Slovanu vstřelil Aleš Nešický, domácí útočník Jan Kuchta v 81. minutě neproměnil penaltu. Slovácko hrálo naposledy pod vedením trenéra Petra Vlachovského, kterého vystřídá od neděle Martin Svědík, jenž vystoupení svých nových svěřenců sledoval z tribuny. Liberec si upevnil sedmé místo v tabulce a prodloužil úspěšnou sérii, v níž z posledních šesti kol prohrál jen jednou. Naopak Slovácko popáté za sebou doma prohrálo.
    • Střídající Oršula rozhodl v závěru o výhře Liberce nad Boleslaví

05/11/2018 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili v dohrávce 14. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 1:0. Souboj sousedů ze středu tabulky rozhodl v 88. minutě střídající Filip Oršula, v prvním poločase domácí Roman Potočný neproměnil penaltu. Slovan vyhrál po dvou kolech, v nichž nedal gól, a na sedmém místě ztrácí šest bodů na šestý Jablonec. Mladá Boleslav prohrála ve vzájemných zápasech počtvrté za sebou a na osmé příčce má tříbodové manko na Liberec.
    • Jablonec remizoval v derby s Libercem 0:0, Považanec nedal penaltu

28/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce remizovali v podještědském derby s Libercem bez branek. Vyrovnaný zápas 13. kola FORTUNA:LIGY příliš šancí nenabídl, nejblíže ke gólu byl v 76. minutě domácí Jakub Považanec, který neproměnil penaltu. Jablonec nevyhrál poprvé po čtyřech kolech a nevyužil šanci přiblížit se na jediný bod ke čtvrté Spartě. V tabulce je šestý. Liberec, kterému chyběl na lavičce potrestaný trenér Zsolt Hornyák, na sedmém místě ztrácí na rivala šest bodů.
    • Slavia v dlouhé přesilovce vyhrála v Liberci a vede ligu o dva body

21/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie vyhráli ve 12. kole FORTUNA:LIGY po dlouhé přesilovce v Liberci 1:0. Hned ve třetí minutě se z přímého kopu trefil Miroslav Stoch, od 12. minuty hráli hosté v početní výhodě po vyloučení Jana Mikuly, ale další gól už nedali. Pražané částečně napravili minulou venkovní porážku v Ostravě a osamostatnili se v čele tabulky o dva body před Plzní. Liberec po předchozích dvou výhrách nebodoval a je sedmý.
    • Zlín dohrával v deseti, výhru Liberci vystřelil Potočný

05/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína prohráli v předehrávce 11. kola FORTUNA:LIGY na domácím trávníku s Libercem 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil v 68. minutě Roman Potočný. Zlín hrál od 64. minuty bez vyloučeného Pabla Podia. Po druhé domácí porážce za sebou zůstal v tabulce pátý, Liberec se bodově dotáhl na Jablonec a je sedmý.
    • Jedenácté kolo odstartuje duel Zlína s Libercem

04/10/2018 | Preview
      Praha - O předehrávku jedenáctého kola FORTUNA:LIGY se v pátek postarají fotbalisté Zlína s Libercem. Ani jednomu ze soupeřů se v posledních zápasech příliš nedařilo. Domácí mají za sebou dvě utkání bez vítězství, zatímco Severočeši z posledních čtyř kol zvítězili jen jednou.
    • Slovan si poradil s Olomoucí, doma zvítězil 3:0

29/09/2018 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce zvítězili v utkání 10. kola FORTUNA:LIGY nad Olomoucí 3:0. Zápas rozhodli premiérovými góly v české nejvyšší soutěži ukrajinský obránce Taras Kačaraba a slovenský záložník Martin Koscelník, třetí trefu přidal v závěru nastavení Matěj Hybš. Slovan vyhrál poprvé po třech kolech a posunul se na osmé místo tabulky. Naopak Sigma nenavázala na minulé vítězství nad Duklou, v lize prohrála posedmé z posledních osmi utkání a zůstala předposlední.
    • Sparta zdolala rozdílem třídy Liberec a po více než dvou letech vede ligu

22/09/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty zvítězili v devátém kole FORTUNA:LIGY doma nad Libercem 4:1. Letenští zůstali jediným neporaženým týmem soutěže a po více než dvou letech se dostali do čela tabulky. Sesadit z prvního místa je však znovu mohou v neděli Slavia a v pondělí Plzeň, kteří mají zápas k dobru.
    • Dukla pod novým koučem zdolala Liberec a získala první body v sezóně

16/09/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Dukly při soutěžní premiéře trenéra Romana Skuhravého doma porazili Liberec 2:0 a v osmém kole FORTUNA:LIGY získali premiérové body v sezoně. Pražané zůstávají poslední v tabulce, ale už jen o skóre za Olomoucí. Slovan vyšel naprázdno po pěti utkáních a klesl na deváté místo. Na Julisce se gólově prosadili v 62. minutě Černohorec Uroš Djuranovič a v 88. minutě střídající Slovák Ivan Schranz z penalty.