161.FK Příbram2115:4013

Zprávy

• Guľova úspěšná premiéra, výhru Plzně v Opavě vystřelil dvougólový Beauguel

16/02/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Plzně na úvod jarní části FORTUNA:LIGY zvítězili v Opavě 3:0 a prožili úspěšnou soutěžní premiéru pod novým slovenským trenérem Adriánem Guľou. Favorit rozhodl zápas 21. kola až po změně stran, kdy se mezi 57. a 63. minutou dvakrát trefil Jean-David Beauguel a pojistku přidal v nastavení střídající Jan Kopic. Viktoria si upevnila druhé místo v tabulce, Opava v lize prohrála potřetí za sebou a patří jí předposlední patnáctá příčka.
    • Ohlédnutí za zimní přípravou (4/4): Sparta, Jablonec, Plzeň, Slavia

13/02/2020 | Aktuální zprávy
      Jaká byla zimní příprava? Ve čtyřdílném seriálu se ohlížíme za přípravou a nejzásadnějšími změnami ve všech klubech FORTUNA:LIGY. V posledním díle se zaměříme na „top 4“, tedy na čtvrtou Spartu, třetí Jablonec, druhou Plzeň a první Slavii.
    • Sparta a Plzeň v prvním přípravném zápase zvítězily, Ostrava poprvé vyhrála

20/01/2020 | Aktuální zprávy
      Jak si vedly kluby FORTUNA:LIGY v zápasech ve druhém týdnu zimní přípravy? Ostrava se dočkala první výhry, když zdolala slovenské Pohronie, úspěšný vstup do série přípravných zápasů za sebou mají fotbalisté Plzně pod vedením nového trenéra Guľy a Sparty. Přehled zápasů v období 13. až 19. ledna v článku.
    • Plzeň hrála s Teplicemi 1:1 a už je v dosahu třetího Jablonce

15/12/2019 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně zakončili podzimní část FORTUNA:LIGY domácí remízou 1:1 s Teplicemi. Viktorii v zápase 20. kola poslal do vedení Luděk Pernica, ještě v prvním poločase odpověděl Jan Shejbal. Západočeši mají na druhém místě tabulky už jen tříbodový náskok na třetí Jablonec. Plzeň na vedoucí Slavii ztrácí propastných 13 bodů a obhájci titulu mají ještě k dobru večerní utkání s Českými Budějovicemi. Teplice jsou jedenácté.
    • Plzeň prohrála na hřišti Slovácka, rozhodl gól Hellebranda sedm minut před koncem

07/12/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Plzně v 19. kole FORTUNA:LIGY prohráli na hřišti Slovácka 1:2 a týmu z Uherského Hradiště podlehli i ve druhém utkání sezony. Viktoria z druhého místa tabulky ztrácí už 14 bodů na vedoucí Slavii. Po úvodním gólu domácího Petra Reinberka z šesté minuty krátce před pauzou vyrovnal Michael Krmenčík, ale střídající Patrik Hellebrand v 83. minutě rozhodl o prvním triumfu Slovácka po čtyřech kolech. Svěřenci Martina Svědíka poskočili na sedmou příčku.
    • Plzeň porazila nejtěsnějším možným rozdílem Bohemians

01/12/2019 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně v 18. kole FORTUNA:LIGY udolali Bohemians 1905 1:0 a na druhém místě tabulky mají pětibodový náskok na třetí Mladou Boleslav. Západočeši také stáhli náskok vedoucí Slavie na osm bodů, úřadující mistři však mají k dobru dnešní zápas s poslední Karvinou. O vítězství Viktorie rozhodl ve 32. minutě Lukáš Kalvach. "Klokani" dál čekají na první venkovní výhru v ligové sezoně. Z deseti zápasů podeváté prohráli.
    • Plzeň po obratu zdolala oslabený Liberec 4:1

10/11/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté druhé Plzně v 16. kole FORTUNA:LIGY doma porazili oslabený Liberec po obratu 4:1. Hosty v úvodu poslal do vedení Alexandru Baluta, který však byl ve 30. minutě vyloučen po druhé žluté kartě. Ještě předtím vyrovnal Roman Procházka a těsně před pauzou otočil skóre Tomáš Hořava. Po změně stran přidali další góly Michael Krmenčík a Adam Hloušek.
    • Zlín ukončil domácí sérii porážek, bod proti Plzni zajistil gól Wágnera

04/11/2019 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Plzně v dohrávce 15. kola FORTUNA:LIGY remizovali ve Zlíně 1:1. Viktorii poslal v 72. minutě do vedení Michael Krmenčík, ale hned za sedm minut srovnal domácí Tomáš Wágner. Západočeši nezvítězili ve třech z posledních čtyř kol a po polovině základní části ztrácejí na vedoucí Slavii už 11 bodů. Zlín v lize nevyhrál podeváté za sebou, přesto se posunul na třinácté místo tabulky.
    • Plzeň si doma poradila s Baníkem a posílila své postavení na druhém místě

20/10/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně ve 13. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Ostravu 3:0 díky gólům Lukáše Hejdy, Michaela Krmenčíka a Tomáše Chorého z druhého poločasu. Viktoria na druhém místě tabulky dál ztrácí šest bodů na vedoucí Slavii, kterou přivítá za týden. Baník v nejvyšší soutěži venku počtvrté za sebou prohrál a zůstal čtvrtý.
    • Plzeň neudržela vedení v Boleslavi, domácí rozhodli z penalty v nastaveném čase

06/10/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Plzně podlehli ve 12. kole FORTUNA:LIGY Mladé Boleslavi 1:2 a prohráli po pěti ligových výhrách za sebou. Viktoria vedla zásluhou Jana Kopice, ale Lukáš Budínský po přestávce srovnal a Nikolaj Komličenko ve třetí minutě nastavení z pokutového kopu rozhodl o triumfu Středočechů, kteří doma zvítězili i v sedmém ligovém duelu v sezoně. Západočeši nevyužili možnost alespoň dočasně se dotáhnout na vedoucí Slavii a ztrácí na ni tři body. Pražané mají k dobru souboj v Jablonci.