16MFK Karviná2528:4817

Zprávy

• Plzeň po porážce se Spartou nestačila ani na Teplice a podruhé za sebou padla

15/03/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Plzně v předehrávce 25. kola FORTUNA:LIGY prohráli 1:2 v Teplicích a po debaklu 0:4 na Spartě nebodovali podruhé za sebou, což se jim v nejvyšší soutěži stalo naposledy před třemi lety. Obhájce titulu může na druhém místě tabulky nabrat už devítibodovou ztrátu na vedoucí Slavii, která hraje v neděli v Příbrami. O výhře Teplic rozhodli v první půli brankami Jakub Hora s Pavlem Moulisem, po změně stran z velkého tlaku jen snížil Patrik Hrošovský. Severočeši jsou v neúplné tabulce osmí.
    • Sparta zničila čtyřmi góly Plzeň, nastavovat se muselo 11 minut

09/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty rozstříleli ve 24. kole FORTUNA:LIGY Plzeň 4:0 a západočeského rivala v nejvyšší soutěži porazili nejvýraznějším rozdílem od října 2000. Pražany poslal v desáté minutě do vedení Adam Hložek, který se stal nejmladším střelcem v historii samostatné ligy. V 29. minutě přidal pojistku z penalty Guélor Kanga a po změně stran se trefili Michal Sáček a v nastavení Matěj Pulkrab. Chvíli před čtvrtým gólem byl vyloučen hostující Jan Kovařík.
    • Sparta přivítá ve šlágru 24. kola úřadujícího mistra z Plzně

09/03/2019 | Preview
      Praha - Vrcholem 24. kola FORTUNA:LIGY bude sobotní šlágr mezi třetí Spartou a druhou Plzní. Pražané by rádi protáhli jarní vítěznou sérii a stáhli jedenáctibodové manko na úřadující mistry. Ti však letenského rivala porazili v sedmi z posledních devíti utkáních nejvyšší soutěže.
    • Plzeň doma zdolala Jablonec 1:0 díky ráně Procházky a bodově dotáhla Slavii

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 23. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Jablonec 1:0 gólem Romana Procházky z 22. minuty. Obhájci titulu se na druhém místě tabulky bodově dotáhli vedoucí Slavii, která ale má k dobru nedělní vršovické derby s Bohemians 1905. Viktoria soupeři částečně vrátila podzimní porážku 0:3 a v nejvyšší soutěži protáhla sérii bez prohry na 14 utkání. Severočeši potřetí za sebou v lize nezvítězili a zůstali pátí.
    • Plzeň po trefách Hrošovského a Chorého vyhrála v Opavě

25/02/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Plzně v dohrávce 22. kola FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti nováčka Opavy 2:1. Obhájci titulu z druhého místa tabulky dál ztrácí tři body na vedoucí Slavii, která v souběžně hraném utkání deklasovala Slovácko 4:0. V prvním poločase na opavském stadionu otevřel skóre Patrik Hrošovský z penalty a po změně stran přidal pojistku Tomáš Chorý, až v nastavení snížil Václav Juřena.
    • Slavia hostí v pondělí Slovácko, Plzeň se představí v Opavě

25/02/2019 | Preview
      Praha - Program 22. kola FORTUNA:LIGY v pondělí uzavřou dohrávky dvou aspirantů na titul a týmů, které měly ve čtvrtek rozdílnou úspěšnost v odvetách Evropské ligy. Vedoucí Slavia po výhře 4:1 a postupu v Genku přivítá Slovácko a bude chtít napravit porážku 0:2 z posledního zápasu domácí soutěže v Plzni. Druhá Viktoria, která po minulém ligovém kole stáhla manko na Pražany na tři body, si po čtvrteční prohře 0:3 v Záhřebu a vyřazení touží spravit chuť na hřišti nováčka z Opavy.
    • Plzeň ve šlágru kola porazila vedoucí Slavii a snížila její náskok na tři body

17/02/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně ve šlágru 21. kola FORTUNA:LIGY porazili Slavii 2:0 a zdramatizovali boj o titul. Obhájci trofeje se vedoucím Pražanům přiblížili z druhého místa v tabulce na rozdíl tří bodů. Za aktivnější domácí se prosadili oba útočníci. Ve 45. minutě otevřel skóre Tomáš Chorý a osm minut před koncem přidal pojistku střídající Jean-David Beauguel.
    • Plzeň neudržela vedení v Boleslavi a načala jaro remízou

09/02/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Plzně zahájili jarní část FORTUNA:LIGY remízou 1:1 v Mladé Boleslavi. Obhájci titulu z druhého místa tabulky ztrácí tři body na Slavii, ale Pražané ještě od 17 hodin hrají zápas 20. kola s Teplicemi. Ve 37. minutě otevřel skóre hostující Jean-David Beauguel po přihrávce další zimní posily Joela Kayamby. V 76. minutě vyrovnal z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který si připsal 19. gól v sezoně. Viktoria nenavázala na podzim a přerušila vítěznou sérii, která se zastavila na pěti duelech.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Plzeň zakončila podzim výhrou nad Karvinou

16/12/2018 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně zakončili podzimní část FORTUNA:LIGY výhrou 2:1 nad Karvinou. V zápase 19. kola se v úvodní půli trefili domácí Jan Kopic a Roman Procházka z přímého kopu, v 68. minutě snížil Adriel D'Avila Ba Loua. Obhájci titulu na druhém místě tabulky stáhli náskok vedoucí Slavie na jeden bod, ale Pražané mají k dobru pondělní dohrávku v Jablonci. Viktoria porazila Karvinou i v šestém vzájemném utkání v nejvyšší soutěži. Slezané zůstali předposlední o skóre před Duklou.
    • O vítězství Plzně nad Zlínem bylo rozhodnuto po osmi minutách

07/12/2018 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Plzně v 18. kole FORTUNA:LIGY zvítězili 2:0 na hřišti Zlína. Snížila tak ztrátu na vedoucí Slavii na jediný bod, Pražané ale mají sobotní zápas s Mladou Boleslaví k dobru. Plzeň těžila z vydařeného vstupu do zápasu, když už po osmi minutách vedla po gólech Tomáše Chorého a Jana Kovaříka a pak si výhru hlídala.
    • Plzeň se představí ve Zlíně, Dukla bude hostit Příbram

06/12/2018 | Preview
      Praha/Zlín - Dvě páteční předehrávky otevřou 18. kolo FORTUNA:LIGY. Mistrovská Plzeň se pokusí prodloužit osmizápasovou sérii bez porážky ve Zlíně, který by zase rád odčinil pondělní debakl 0:4 z Jablonce. Dukla v souboji týmů ze spodku tabulky přivítá trápící se Příbram. Obě utkání začnou v 18 hodin.
    • Plzeň po dvou remízách vyhrála a minimálně do pondělí snížila náskok vedoucí Slavie

02/12/2018 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně doma porazili Olomouc 2:0 a ve FORTUNA:LIZE zabrali po dvou remízách 1:1 za sebou. Zápas 17. kola v úvodním poločase rozhodli Tomáš Chorý a vlastním gólem Martin Sladký. Obhájci mistrovského titulu na druhém místě stáhli náskok Slavie na jeden bod, Pražany ale ještě čeká pondělní dohrávka v Opavě. Čtrnáctá Sigma má v tabulce pouze tříbodový náskok na poslední Karvinou.