16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Plzeň zakončila podzim výhrou nad Karvinou

16/12/2018 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně zakončili podzimní část FORTUNA:LIGY výhrou 2:1 nad Karvinou. V zápase 19. kola se v úvodní půli trefili domácí Jan Kopic a Roman Procházka z přímého kopu, v 68. minutě snížil Adriel D'Avila Ba Loua. Obhájci titulu na druhém místě tabulky stáhli náskok vedoucí Slavie na jeden bod, ale Pražané mají k dobru pondělní dohrávku v Jablonci. Viktoria porazila Karvinou i v šestém vzájemném utkání v nejvyšší soutěži. Slezané zůstali předposlední o skóre před Duklou.
    • O vítězství Plzně nad Zlínem bylo rozhodnuto po osmi minutách

07/12/2018 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Plzně v 18. kole FORTUNA:LIGY zvítězili 2:0 na hřišti Zlína. Snížila tak ztrátu na vedoucí Slavii na jediný bod, Pražané ale mají sobotní zápas s Mladou Boleslaví k dobru. Plzeň těžila z vydařeného vstupu do zápasu, když už po osmi minutách vedla po gólech Tomáše Chorého a Jana Kovaříka a pak si výhru hlídala.
    • Plzeň se představí ve Zlíně, Dukla bude hostit Příbram

06/12/2018 | Preview
      Praha/Zlín - Dvě páteční předehrávky otevřou 18. kolo FORTUNA:LIGY. Mistrovská Plzeň se pokusí prodloužit osmizápasovou sérii bez porážky ve Zlíně, který by zase rád odčinil pondělní debakl 0:4 z Jablonce. Dukla v souboji týmů ze spodku tabulky přivítá trápící se Příbram. Obě utkání začnou v 18 hodin.
    • Plzeň po dvou remízách vyhrála a minimálně do pondělí snížila náskok vedoucí Slavie

02/12/2018 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně doma porazili Olomouc 2:0 a ve FORTUNA:LIZE zabrali po dvou remízách 1:1 za sebou. Zápas 17. kola v úvodním poločase rozhodli Tomáš Chorý a vlastním gólem Martin Sladký. Obhájci mistrovského titulu na druhém místě stáhli náskok Slavie na jeden bod, Pražany ale ještě čeká pondělní dohrávka v Opavě. Čtrnáctá Sigma má v tabulce pouze tříbodový náskok na poslední Karvinou.
    • Plzeň dohrávala v Liberci pouze v desíti, přesto vydolovala bod

23/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce v předehrávce 16. kola FORTUNA:LIGY remizovali s Plzní 1:1. Hosté hráli od 64. minuty bez vyloučeného Lukáše Hejdy a přesilovku za šest minut zužitkoval premiérovou trefou v nejvyšší soutěži Jakub Pešek. Obhájce titulu však i v deseti vyrovnal zásluhou gólu střídajícího Jana Kovaříka z 84. minuty.
    • Konec trápení a velké překvapení zároveň: Příbram vydolovala v Plzni bod

11/11/2018 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v 15. ligovém kole doma senzačně jen remizovali s Příbramí 1:1. Nováček na západě Čech vedl od 19. minuty po trefě Antonína Fantiše, ve 32. minutě vyrovnal Milan Petržela, ale další gól už favorit nedal. Obhájce titulu poprvé v ligové sezoně doma nevyhrál a Slavia mu v případě vítězství může na čele tabulky odskočit na dva body. Příbram bodovala po čtyřech kolech a zůstala třináctá.
    • Ligový magnet Baník – Plzeň živě s O2 TV v plzeňském DEPU

01/11/2018 | Aktuální zprávy
      Fanzona O2 TV se přemísťuje do Plzně a už v sobotu nabídne zábavu fanouškům mistrovské Viktorky. Jedině díky O2 TV totiž budou moci společně sledovat zápas svého týmu v Ostravě na Baníku a k tomu si vychutnají bohatý doprovodný program v plzeňské kreativní zóně DEPO2015.
    • Plzeň doma porazila Slovácko 2:1, z penalty rozhodl Procházka

28/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně porazili poslední Slovácko 2:1 a vyhráli i sedmý domácí zápas FORTUNA:LIGY. Obhájci titulu poskočili do čela tabulky o bod před Slavii, která má k dobru pondělní malé pražské derby s Duklou. Zápas 13. kola ve 36. minutě gólově otevřel Milan Havel, v 67. minutě zvýšil z penalty Slovák Roman Procházka, chvíli poté snížil Vlastimil Daníček, ale víc hosté nezvládli a protáhli sérii porážek v nejvyšší soutěži na osm utkání.
    • Plzeň v Ďolíčku dvakrát prohrávala, nakonec s Bohemians vyválčila bod

19/10/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně ve 12. kole FORTUNA:LIGY jen remizovali 2:2 na hřišti Bohemians Praha 1905, když dvakrát dotahovali ztrátu. Hosté nejprve na penaltu Jusúfa Hilála odpověděli vlastním gólem Tilla Schumachera, po trefě Jana Závišky zařídil dělbu bodů Roman Procházka, který byl u obou inkasovaných gólů.
    • FORTUNA:LIGA je po reprezentační pauze zpět! Bohemians hostí Plzeň

19/10/2018 | Preview
      Program 12. kola FORTUNA:LIFY po reprezentační přestávce odstartuje dnešním zápasem mezi Bohemians Praha 1905 a Plzní. Poslední vzájemný zápas v Ďolíčku skončil senzační výhrou Klokanů 5:2, Plzeň tak má soupeři co oplácet. Poslední výsledky obou týmů ale nahrávají spíše tomu, že zápas rozhodne jediný gól.
    • Plzeň jediným gólem doma zdolala Teplice, rozhodl Čermák

07/10/2018 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v 11. kole FORTUNA:LIGY porazili Teplice 1:0 a vedou neúplnou tabulku o tři body před Slavií, která má k dobru večerní utkání s Příbramí. Obhájci titulu díky gólu Aleše Čermáka z 60. minuty doma vyhráli i šestý zápas v sezoně nejvyšší soutěže, popáté z toho výsledkem 1:0. Západočeši v utkání třikrát trefili tyčku, jednu z nich Tomáš Hořava z penalty v 84. minutě.
    • Trávník sestřelil Plzeň, Viktoria v Jablonci prohrála 0:3 a klesla na třetí místo tabulky

24/09/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně v dohrávce 9. kola FORTUNA:LIGY prohráli v Jablonci 0:3 a klesli na třetí místo tabulky. Obhájci titulu ztrácí tři body na Slavii a dva na Spartu, kterou přivítají v pátek. V souboji pohárových účastníků se v úvodním poločase dvakrát trefil Michal Trávník a domácí záložník po změně stran připravil i třetí gól pro Jana Chramostu. Severočeši v nejvyšší soutěži zabrali po dvou prohrách bez vstřelené branky a poskočili na šestou pozici. Viktoria utrpěla druhou porážku v ligové sezoně a v Jablonci nebodovala po devíti letech.
    • Plzeň zdolala nováčka z Opavy až díky penaltě z 87. minuty

15/09/2018 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně v osmém kole FORTUNA:LIGY zdolali nováčka Opavu 1:0 až díky penaltě Patrika Hrošovského z 87. minuty a doma vyhráli i čtvrtý zápas v sezoně. Obhájci titulu se vrátili do čela neúplné tabulky o dva body před Zlín a tři body před Slavii, která má k dobru nedělní duel na půdě Slovácka.