18Slezský FC Opava1410:307

Zprávy

• Plzeň se dál trápí, v Příbrami nedala penaltu a remizovala 0:0

17/01/2021 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Plzně zahájili jarní část FORTUNA:LIGY bezbrankovou remízou v Příbrami a po 15. kole zůstali na devátém místě neúplné tabulky. Hostující Aleš Čermák v 87. minutě neproměnil penaltu a předtím trefil břevno. Svěřenci trenéra Adriana Guľy v nejvyšší soutěži potřetí za sebou nedali gól a venku nezvítězili pošesté v řadě. Příbramští vedení bývalým plzeňským kapitánem Pavlem Horváthem jsou dál předposlední, ale mají zápas k dobru.
    • Slavia zvítězila i v Plzni, ta přezimuje až na devátém místě

23/12/2020 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Slavie vyhráli v závěrečném utkání podzimní části FORTUNA:LIGY v Plzni 1:0. Šlágr 14. kola rozhodl v 26. minutě Nicolae Stanciu. Obhájce trofeje nadále jako jediný drží neporazitelnost v ligové sezoně, v nejvyšší soutěži neprohrál 25 utkání po sobě a vede neúplnou tabulku o šest bodů. Viktoria prohrála počtvrté z posledních pěti kol a přezimuje na deváté příčce, což je její nejhorší umístění po podzimu od sezony 2006/07. Na Pražany ztrácí 15 bodů.
    • Hráči Slovácka doma deklasovali Plzeň 4:0

20/12/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka zvítězili ve 13. kole první ligy nad Plzní jednoznačně 4:0. Branky domácích vstřelili Jan Kalabiška v první půli a Stanislav Hofmann, Lukáš Sadílek a Filip Kubala po změně stran. Mužstvo z Uherského Hradiště tak vyhrálo po dvou předchozích porážkách a Viktorii v nejvyšší soutěži porazilo potřetí za sebou.
    • Plzeň ukončila sérii bez výhry proti Teplicím, hattrickem se blýskl Čermák

15/12/2020 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně ve 12. kole FORTUNA:LIGY doma deklasovali Teplice 7:0 a vyhráli po čtyřech zápasech. Hattrickem se blýskl Aleš Čermák, další góly přidali Jean-David Beauguel, Adriel Ba Loua, David Limberský a Pavel Bucha. Severočeši dohrávali závěrečnou půlhodinu bez vyloučeného Jana Hoška. Viktoria vyrovnala své nejvyšší vítězství v samostatné nejvyšší soutěži nad Ústí nad Labem ze září 2010 a poskočila na páté místo neúplné tabulky. Čtrnácté Teplice ve třetím utkání pod novým trenérem Radimem Kučerou poprvé prohrály.
    • Plzeň ukončila gólový půst, ale Jablonec fantasticky otočil zápas

12/12/2020 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Plzně v 11. kole FORTUNA:LIGY prohráli v Jablonci 2:3. Západočeši přitom v poločase vedli 2:0 po gólech Pavla Buchy a Jeana-Davida Beauguela a naprosto dominovali. Po pauze však Severočeši předvedli velký obrat, když se trefili střídající Martin Doležal s Tomášem Ladrou a Jaroslav Zelený. Jablonec zvítězil v lize počtvrté za sebou a posunul se na druhé místo neúplné tabulky. Naopak Viktoria získala z poslední čtyř kol jediný bod, klesla na šestou příčku a v ohrožení může být pozice trenéra Adriana Guľy.
    • Karviná loupila v Plzni! Tři body trefil po rohu Papadopulos

05/12/2020 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v 10. kole FORTUNA:LIGY překvapivě prohráli s Karvinou 0:1. Viktoria v nejvyšší soutěži potřetí za sebou nevyhrála a nedala gól a zůstala na čtvrtém místě tabulky. Západočeši doma v lize ztratili body po sérii 11 vítězství a poprvé od remízy 1:1 s Teplicemi z loňského 15. prosince. Zápas rozhodl ve 38. minutě Michal Papadopulos. Slezané v lize porazili Viktorii na devátý pokus poprvé.
    • Dynamo obralo dalšího favorita, s Plzní uhrálo bezbrankovou remízu

28/11/2020 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Plzně v 9. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Českých Budějovicích bez branek, podruhé za sebou nezvítězili a nedali gól. Západočeši na čtvrtém místě neúplné tabulky ztrácejí pět bodů na vedoucí mistrovskou Slavii, která má k dobru nedělní zápas s Brnem. Dynamo po předchozích dvou výhrách završilo nečekaným bodem proti favoritovi povedený týden a patří mu 12. místo.
    • Plzeň prohrála ve Zlíně 0:1 a zůstala čtvrtá, rozhodl Poznar

22/11/2020 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Plzně v 8. kole FORTUNA:LIGY nečekaně prohráli ve Zlíně 0:1 a zůstali na čtvrtém místě tabulky. Viktoria v nejvyšší soutěži prohrála po pěti zápasech a na vedoucí Slavii ztrácí šest bodů. "Ševci" v neúplné tabulce poskočili na osmou příčku. Utkání na konci prvního poločasu rozhodl bývalý hráč Západočechů Tomáš Poznar.
    • Jedenáctka 7. kola: Dvougólový slalomář Zajíc, šest hráčů Plzně, střelec Olayinka

11/11/2020 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky uplynulého 7. kola FORTUNA:LIGY hned šestici hráčů Plzně, kteří doma zdolali Spartu 3:1. V sestavě kola nechybí ani útočník Baníku Tomáš Zajíc, který se blýskl dvěma góly proti Příbrami, přičemž jeden vstřelil po pěkném slalomu, či křídlo Slavie Peter Olayinka, který rozhodl duel s Mladou Boleslaví.
    • Plzeň otočila zápas v Olomouci, nakonec ale brala jen bod

04/10/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Plzně po čtvrteční porážce 0:1 s Beer Ševou v závěrečném 4. předkole Evropské ligy nedokázali zvítězit ani v nejvyšší soutěži a v zápase 6. kola FORTUNA:LIGY remizovali v Olomouci 2:2. Na vedoucí gól domácího Martina Hály v prvním poločase rychle odpověděl Zdeněk Ondrášek. Po hodině hry poslal Viktorii do vedení Aleš Čermák z penalty, ale Šimon Falta vyrovnal. Plzeň zůstala v tabulce třetí, Sigma čtvrtá. Oba týmy ztratily body po třech ligových výhrách po sobě.
    • Plzeň potvrdila roli favorita a doma zdolala Zbrojovku 4:1

27/09/2020 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně v pátém kole FORTUNA:LIGY doma porazili nováčka Brno 4:1 a po čtvrté výhře v sezoně se vrátili na třetí místo tabulky. Zbrojovka v nejvyšší soutěži s Viktorií prohrála pošesté za sebou a zůstává poslední s jediným bodem. Svěřenci trenéra Adriana Guľy se vítězně naladili na čtvrteční venkovní zápas čtvrtého předkola Evropské ligy s izraelskou Beer Ševou.
    • Bohemians podlehli Plzni. Ondrášek udeřil hned ve svém prvním zápase

19/09/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně zvítězili ve 4. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Bohemians 1905 vysoko 4:1 a druhou výhrou po sobě se posunuli na třetí místo tabulky o bod za vedoucí Slavii. Viktoria má stejně bodů jako druhá Sparta, která v neděli přivítá Zlín.
    • Plzeň doma zdolala Mladou Boleslav 2:1, ta zůstává stále bez bodu

13/09/2020 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně ve třetím kole FORTUNA:LIGY doma zdolali Mladou Boleslav 2:1 a podruhé v sezoně zvítězili. Naopak Středočeši jako jediný tým nebodovali ani ve třetím utkání nového ročníku. Na vedoucí gól Jeana-Davida Beauguela odpověděl ještě před pauzou Dominik Mašek, čtvrt hodiny před koncem zápas rozhodl Lukáš Hejda. Svěřenci trenéra Adriana Guľy poskočili na osmé místo.