18Slezský FC Opava2816:5615

Zprávy

• O výhře Plzně v Teplicích rozhodl tečovanou střelou stoper Kaša

21/04/2021 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Plzně zvítězili ve 28. kole na hřišti Teplic 1:0 a zůstávají v neúplné tabulce na pátém místě. O jedinou branku utkání se postaral po hodině hry obránce Filip Kaša, jehož ránu tečoval Admir Ljevakovič. Západočeši tak neprohráli už devátý ligový zápas po sobě. Naopak Teplice nevyhrály šestý soutěžní duel za sebou a nadále je na 15. místě dělí od sestupových příček pouhé čtyři body.
    • Sobotní šlágr bez vítěze, Jablonec bodoval po pěti letech v Plzni

17/04/2021 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Jablonce ve 27. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Plzni 1:1 a po středečním vítězství 1:0 nad Spartou obrali o body dalšího favorita. Severočeši v nejvyšší soutěži neprohráli posedmé za sebou a v neúplné tabulce jim patří druhé místo, o které však mohou v neděli přijít. Pátá Viktoria protáhla sérii bez porážky na osm kol. Domácí poslal do vedení v závěru prvního poločasu Adriel Ba Loua, v 70. minutě vyrovnal Ivan Schranz. Oba týmy v závěru trefily břevno.
    • Plzeň porazila v dohrávce Zlín a posunula se na pátou pozici

14/04/2021 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně v dohrávce 24. kola doma porazili Zlín 2:0 a na pátém místě neúplné tabulky vystřídali Liberec. Třináctí "Ševci" nebodovali potřetí za sebou. Úvodní gól vstřelil ve 31. minutě Jean-David Beauguel, krátce po změně stran přidal pojistku Adriel Ba Loua. Zápas se v původním březnovém termínu nehrál kvůli koronavirové karanténě ve Viktorii, která má k dobru ještě utkání na Spartě.
    • Plzeň ztratila s Karvinou i podruhé, ve Slezsku zachraňovala remízu

10/04/2021 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Plzně ve 26. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Karviné 1:1 a zaváhali po sérii šesti soutěžních výher. Svěřenci trenéra Adriana Guľy zůstali na šestém místě neúplné tabulky, ale mají dva zápasy k dobru. Slezané ani ve druhém utkání pod staronovým koučem Jozefem Weberem neprohráli a poskočili na 12. příčku. Domácí poslal do vedení ve 13. minutě kapitán Michal Papadopulos, krátce po změně stran odpověděl střídající Jean-David Beauguel.
    • Baník ve slezském derby hostí Opavu, Plzeň míří do Karviné

09/04/2021 | Preview
      Praha – Ve stínu nedělního pražského derby mezi fotbalisty vedoucí Slavie a druhé Sparty se odehrají další víkendové zápasy 26. kola FORTUNA:LIGY. Šestá Plzeň může prodloužit vítěznou sérii v Karviné. Třetí Slovácko rovněž v sobotu přivítá pátý Liberec. Ostrava změří síly se slezským rivalem Opavou.
    • Plzeň porazila České Budějovice 2:1 a má čtvrtou výhru v řadě

04/04/2021 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně se po koronavirové karanténě a reprezentační přestávce úspěšně vrátili do FORTUNA:LIGY a ve 25. kole porazili České Budějovice 2:1. Svěřenci trenéra Adriana Guľy v nejvyšší soutěži zvítězili počtvrté za sebou a v neúplné tabulce jsou dál šestí, mají ale k dobru dvě odložená utkání. Domácí Viktorii poslal do vedení ve 29. minutě Lukáš Kalvach, těsně před pauzou vyrovnal Pavel Novák a krátce po změně stran rozhodl Šimon Falta. Desáté Dynamo prodloužilo ligovou sérii bez výhry na sedm kol.
    • Zápasy Plzně na Spartě a se Zlínem odloženy na neurčito

11/03/2021 | Aktuální zprávy
      Vedení soutěže odložilo na neurčito dvě nejbližší ligová utkání FC Viktoria Plzeň, která měl západočeský klub odehrát v rámci 23. a 24. kola FORTUNA:LIGY, a to z důvodů nařízení Krajské hygienické stanice Plzeňského kraje, která rozhodla o karanténních opatřeních ve vztahu k celému týmu Viktorie.
    • Plzeň zvítězila potřetí v řadě, rozhodl Beauguel

06/03/2021 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně ve 22. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Olomouc 1:0 a v nejvyšší soutěži zvítězili potřetí za sebou. Viktoria v neúplné tabulce zůstala šestá, Hanáci klesli na deváté místo. Utkání na začátku druhého poločasu rozhodl Jean-David Beauguel.
    • Fotbalisté Plzně vyhráli v Brně 1:0 brankou jubilanta Beauguela

27/02/2021 | Reportáže
      Brno - Fotbalisté Plzně vyhráli ve 21. kole FORTUNA:LIGY v Brně 1:0. Jedinou branku dal v 68. minutě ve svém 150. utkání v české nejvyšší soutěži Jean-David Beauguel. Viktoria podruhé za sebou zvítězila, neprohrála v šesti ze sedmi jarních ligových zápasů a v tabulce zůstala šestá dva body za pátým Libercem. Brněnský nováček získal z posledních čtyř kol jediný bod, doma je nadále nejhorším týmem soutěže a patří mu první nesestupová 15. příčka.
    • Plzeň porazila Bohemians 3:1 a po dvou zápasech slaví výhru

21/02/2021 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně ve 20. kole doma porazili 3:1 Bohemians 1905. Utkání v závěru první půle gólově otevřel Joel Kayamba, po změně stran zvýšili Pavel Bucha a Jean-David Beauguel z penalty. Porážku Pražanů těsně před koncem zmírnil Matěj Pulkrab. Jeho spoluhráč Josef Jindříšek neproměnil pokutový kop za stavu 1:0 pro domácí. Viktoria v nejvyšší soutěži zvítězila po dvou duelech a poskočila na šesté místo. "Klokani" prohráli po čtyřech kolech a jsou dvanáctí.
    • Mladá Boleslav přišla v závěru o výhru, Matějka vystřelil Plzni bod

14/02/2021 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remízovali v 19. kole FORTUNA:LIGY s Plzní 2:2. Čekání trenéra Karla Jarolíma na vítězství v nejvyšší soutěži se tak od jeho prosincového příchodu na lavičku Středočechů protáhlo už na osm zápasů a jeho tým čeká na výhru ještě o dvě kola déle. Dnes ho o ni připravil čtyři minuty před koncem vyrovnávacím gólem střídající Lukáš Matějka. Viktoria je v neúplné tabulce osmá, Boleslavi patří 16. místo, ale má jedno utkání k dobru.
    • Liberec díky Rondičovi využil přesilovku a loupil v Plzni

06/02/2021 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně v 18. kole FORTUNA:LIGY doma podlehli Liberci 0:2. Západočeši, kteří ve 42. minutě přišli o vyloučeného obránce Filipa Kašu, nebodovali po třech zápasech a klesli na sedmé místo neúplné tabulky. Slovan po změně stran využil přesilovku góly Imada Rondiče a Jakuba Peška a poskočil na pátou příčku.
    • Plzeň po šesti zápasech vyhrála venku, proti Baníku rozhodl Ondrášek

31/01/2021 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Plzně vyhráli v 17. kole FORTUNA:LIGY v Ostravě 2:0 a poprvé od září v soutěži naplno bodovali ve dvou utkáních po sobě. Vítězný gól Viktorie vstřelil v 65. minutě Zdeněk Ondrášek, v závěru si Patrizio Stronati vstřelil vlastní branku. Západočeši zvítězili venku v lize po šesti duelech a posunuli se na páté místo právě před Baník. Slezané nezvítězili ve čtvrtém z posledních pěti kol.