16Bohemians Praha 190510:20

Zprávy

• Slavia vstoupila do sezony výhrou ve Zlíně, jediný gól vstřelil Hušbauer

15/07/2019 | Reportáže
      Zlín – Obhájci titulu fotbalisté Slavie vstoupili do nové ligové sezony vydřenou výhrou 1:0 ve Zlíně. Pražané rozhodli v dohrávce prvního kola o svém vítězství zlepšeným výkonem v druhé půli, který korunoval v 70. minutě jediným gólem Josef Hušbauer. V úvodním dějství byli lepší domácí, ale nedokázali využít dvě vyložené šance. Červenobílí oplatili soupeři jarní porážku 0:1 a nový zlínský trenér Josef Csaplár se v soutěžní premiéře bodů nedočkal.
    • Obhájce titulu Slavia hraje v posledním utkání úvodního kola ve Zlíně

15/07/2019 | Preview
      Zlín – Obhájci titulu fotbalisté Slavie vstoupí do ligové sezony pondělní dohrávkou prvního kola ve Zlíně. Pražané jsou favoritem na zisk mistrovské trofeje, hned na úvod se však musejí mít na pozoru, neboť na hřišti "Ševců" utrpěli v dubnu svou poslední soutěžní porážku. Zlín poprvé v soutěžním utkání povede nový kouč Josef Csaplár.
    • Slavia si zpříjemnila mistrovské oslavy výhrou nad Spartou, rozhodl gól Baluty

26/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie v závěrečném kole pětizápasové nadstavby FORTUNA:LIGY porazili v pražském derby Spartu 2:1 a prožili vítěznou oslavu titulu, který si zajistili před týdnem v Ostravě. Domácí poslal v Edenu v úvodu do vedení Tomáš Souček, v 21. minutě srovnal z penalty Guélor Kanga, ale brzy po pauze rozhodl Alexandru Baluta. Po utkání červenobílí převzali pohár pro šampiona.
    • Slavia po derby se Spartou zvedne trofej nad hlavu, Ostrava hraje s Libercem o páté místo

26/05/2019 | Preview
      Praha – Fotbalisty Slavie čeká derby se Spartou, ale především slavnostní okamžiky. Po utkání s pražským rivalem převezmou pohár pro mistra ligy, který si zajistili už před týdnem. Ve středu přidali k titulu také triumf v poháru po finálové výhře 2:0 nad Ostravou. Důležitý zápas čeká i fotbalisty Ostravy a Liberce, neboť oba týmy spolu na dálku svedou souboj o konečné páté místo v tabulce, které znamená kvalifikační utkání o Evropskou ligu.
    • Slavia je mistrem FORTUNA:LIGY! V Ostravě remizovala bez branek a získala kýžený bod

19/05/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Slavie si zajistili ligový titul. Pražané ve čtvrtém z pěti zápasů nadstavbové části FORTUNA:LIGY získali v Ostravě potřebný bod a po bezbrankové remíze mají v čele tabulky tříbodový náskok na obhájce trofeje Plzeň. Při případné rovnosti bodů by ve prospěch červenobílých hrálo lepší postavení po základní části.
    • Slavia otočila zápas proti Jablonci a jen bod ji dělí od titulu

15/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie otočili duel třetího kola pětizápasové nadstavby FORTUNA:LIGY proti Jablonci a po domácím vítězství 2:1 jsou krok od titulu. Pražané udrželi v čele tabulky pětibodový náskok před obhájcem trofeje Plzní a ve zbylých dvou utkáních jim stačí k mistrovskému primátu uhrát aspoň jednu remízu.
    • Plzeň hostí Spartu, Slavia může slavit zisk mistrovského titulu

15/05/2019 | Preview
      Praha – FORTUNA:LIGA má ve středu na programu dva zápasy třetího z pěti kol nadstavbové části a rozhodnout se už může o novém mistrovi. Pokud vedoucí Slavia získá ve večerním domácím zápase s Jabloncem více bodů než Plzeň v předchozím duelu se Spartou, zajistí si s předstihem titul.
    • Slavia zdolala po strhujícím závěru Plzeň 3:1 a odskočila jí na rozdíl pěti bodů

12/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie porazili v druhém kole nadstavby FORTUNA:LIGY v přímém souboji o titul Plzeň třemi góly v posledních deseti minutách 3:1. Pražané zvýšili svůj náskok na druhou Viktorii na pět bodů a přiblížili se k mistrovskému primátu. Červenobílým stačí ve zbylých třech zápasech soutěže uhrát bez ohledu na výsledky Západočechů aspoň čtyři body.
    • Klíčový zápas v boji o titul? Plzeň se střetne se Slavií, na kterou ztrácí jen dva body

12/05/2019 | Preview
      Praha – FORTUNA:LIGU čeká v neděli jeden z vrcholů sezony. V druhém z pěti kol skupiny o titul nadstavbové části se odehraje v Edenu přímý souboj o první místo mezi vedoucí Slavií a mistrovskou Plzní, která na druhé příčce ztrácí už jen dva body. Západočeši by se v případě výhry poprvé od srpnového 6. kola dostali do čela tabulky, favoritem jsou ale Pražané, kteří doma rivala pětkrát po sobě porazili.
    • Fanzona O2 TV na hlavním šlágru FINÁLE FORTUNA:LIGY

08/05/2019 | Aktuální zprávy
      Klíčový zápas skupiny o titul v nadstavbové části přiláká do Edenu tisíce fanoušků. Ti se kromě dramatického souboje o první místo v tabulce FORTUNA:LIGY mohou těšit i na atraktivní fanzonu ligového partnera O2 TV plnou spousty zábavy a soutěží.
    • Vedoucí Slavia jen remizovala v Liberci, Plzeň má v neděli šanci snížit ztrátu

04/05/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Slavie hned na úvod FINÁLE FORTUNA:LIGY ztratili body. Pražané v 1. kole skupiny o titul remizovali v Liberci 0:0 a jejich náskok v čele tabulky se může snížit na dva body, pokud Plzeň v neděli porazí Jablonec. Červenobílí v nejvyšší soutěži nezvítězili potřetí z posledních čtyř zápasů. Slovan navázal na nedávnou remízu 1:1 z Edenu a s Pražany bodoval popáté z posledních šesti ligových duelů. Na šestém místě ztrácí už jen dva body na pátou Ostravu.
    • Slavia otočila duel se Sigmou a do nadstavby půjde s náskokem čtyř bodů

27/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie otočili v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY domácí duel s Olomoucí a po výhře 2:1 vstoupí do pětizápasové nadstavby o titul z prvního místa se čtyřbodovým náskokem na druhou Plzeň. Hosté se v Edenu ujali vedení v úvodu hlavičkou Jakuba Yunise, ještě do pauzy ale srovnal Peter Olayinka a v druhém poločase otočil skóre Mick van Buren. Slavia ziskem 72 bodů v úvodních 30 kolech soutěže překonala svůj dosavadní rekord ze sezony 1995/96, kdy uhrála 70 bodů. Olomouc si zahraje v prostřední skupině o Evropu.
    • Slavia padla ve Zlíně, přesto se stala vítězem základní části

21/04/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Slavie Praha vyhráli základní část FORTUNA:LIGY. Červenobílí sice v 29. kole překvapivě podlehli ve Zlíně 0:1 po gólu Adnana Džafiče z 60. minuty, ale díky remíze Plzně v Příbrami 1:1 mají v tabulce před druhými Západočechy před posledním kolem náskok čtyř bodů.