16FK Dukla Praha2118:3816

Zprávy

• Plzeň ve šlágru kola porazila vedoucí Slavii a snížila její náskok na tři body

17/02/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně ve šlágru 21. kola FORTUNA:LIGY porazili Slavii 2:0 a zdramatizovali boj o titul. Obhájci trofeje se vedoucím Pražanům přiblížili z druhého místa v tabulce na rozdíl tří bodů. Za aktivnější domácí se prosadili oba útočníci. Ve 45. minutě otevřel skóre Tomáš Chorý a osm minut před koncem přidal pojistku střídající Jean-David Beauguel.
    • Slavia zlomila Teplice až v závěrečné desetiminutovce

09/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli až díky gólům v poslední desetiminutovce ve 20. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 2:0. Pražané na úvod jara využili remízy druhé Plzně v Mladé Boleslavi a před šlágrem na západě Čech v příštím týdnu zvýšili náskok v čele tabulky před Viktorií na šest bodů. Červenobílé poslal v 83. minutě do vedení z penalty Tomáš Souček a za minutu přidal pojistku střídající Mick van Buren. Hosté dohrávali bez vyloučeného Michala Jeřábka.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Slavia přezimuje s náskokem čtyř bodů, v Jablonci vyhrála po pěti letech

17/12/2018 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Slavie zvítězili v posledním utkání podzimní části FORTUNA:LIGY v Jablonci 2:0 a před zimní pauzou znovu odskočili mistrovské Plzni v čele tabulky na rozdíl čtyř bodů. Skóre šlágru 19. kola a souboje dvou účastníků Evropské ligy otevřel z penalty v 18. minutě Milan Škoda a v 70. minutě přidal pojistku Josef Hušbauer.
    • Jedenáctka 18. kola: Nejlepší střelec ligy Komličenko, šest slávistů

12/12/2018 | Jedenáctka kola
      Fanoušci jako již tradičně vybírali jedenáctř hráčů, kteří podali v 18. kole nejlepší výkon. Své místo v sestavě má hned šestice slávistů, dále nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který se dvakrát prosadil i proti sešívaným, či karvinský brankář Martin Berkovec.
    • Slavia porazila Mladou Boleslav 3:2 a znovu odskočila druhé Plzni

08/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 18. ligovém kole nad Mladou Boleslaví 3:2 a opět vedou tabulku o čtyři body před mistrovskou Plzní. Domácí Pražany poslal do vedení ve 20. minutě z penalty Milan Škoda a po pauze zvýšili už na 3:0 Miroslav Stoch s Peterem Olayinkou. V 87. minutě snížil Nikolaj Komličenko, který pak v nastavení coby nejlepší střelec soutěže dal z pokutového kopu už svůj sedmnáctý gól v sezoně, ale srovnat už hosté nedokázali. Boleslav prohrála s červenobílými v lize pošesté za sebou a zůstala na osmém místě.
    • Vedoucí Slavia otočila zápas v Opavě a znovu odskočila Plzni na rozdíl čtyř bodů

03/12/2018 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Slavie vydřeli výhru 3:2 na hřišti opavského nováčka a po 17. kole udrželi v čele tabulky čtyřbodový náskok na druhou Plzeň. Pražané vedli po gólu Jaromíra Zmrhala, jenže Slezané skóre otočili penaltou Pavla Zavadila a trefou Nemanji Kuzmanoviče. Pak se ale podruhé prosadil Zmrhal a po vyloučení domácího Tomáše Smoly zajistil výhru sešívaných Tomáš Souček. Opava prohrála poprvé od návratu na svůj stadion z brněnského azylu.
    • Slavia vyhrála v Karviné 3:1 a zvýšila svůj náskok před Plzní na čtyři body

24/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v dnešním utkání 16. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 na hřišti poslední Karviné a vedou tabulku o čtyři body před Plzní. O branky hostů se postarali Tomáš Souček, Miroslav Stoch z penalty a v závěru Peter Olayinka. Domácí, které poprvé vedl nový trenér Norbert Hrnčár, v prvním poločase srovnali po vlastním gólu Jana Bořila.
    • Slavia otočila duel se Zlínem a vede soutěž o dva body

11/11/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie v 15. kole FORTUNA:LIGY doma po obratu porazili Zlín 3:1 a v čele tabulky si vytvořili dvoubodový náskok na druhou Plzeň. "Ševce" v Edenu poslal do vedení v 17. minutě Pavel Vyhnal, ale ještě do pauzy otočili skóre Michal Frydrych a Miroslav Stoch z přímého kopu. Slovenský záložník přidal další gól na začátku druhé půle z penalty. Zlín nebodoval po třech kolech a je na šestém místě.
    • Slavia ovládla anketu Hráč a trenér měsíce. Za říjen jsou oceněni Stoch a Trpišovský

05/11/2018 | Aktuální zprávy
      Tři zápasy, tři výhry, skóre 9:2 a první místo v tabulce FORTUNA:LIGY. Taková je bilance pražské Slavie za právě skončený říjnový měsíc. Forma přinesla sešívaným nejen vedoucí pozici v tabulce FORTUNA:LIGY, ale také ocenění na individuálním poli – anketu Hráč a trenér měsíce ovládli záložník Miroslav Stoch a trenér Jindřich Trpišovský.
    • Derby vítěze nepoznalo, Slavia se díky bodu vrací do čela soutěže

04/11/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty remizovali v pražském derby se Slavií 2:2. Hosté ve šlágru 14. kola FORTUNA:LIGY vedli od 36. minuty po trefě Ondřej Kúdely, Letenští ještě do pauzy otočili stav po gólu Benjamina Tetteha a proměněné penaltě Guélora Kangy, ale v 70. minutě zajistil dělbu bodů Tomáš Souček.
    • Slavia v dohrávce porazila Duklu 4:1 a vrátila se do čela, dvakrát se trefil Stoch

29/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie v dohrávce 13. kola FORTUNA:LIGY doma porazili v pražském derby Duklu 4:1. Vyhráli tak sedmý z posledních osmi ligových zápasů a vrátili se na první místo v tabulce před Plzeň. A za týden půjdou do dalšího pražského derby se Spartou s náskokem sedmi bodů na letenského rivala.
    • Unikátní O2 TV fanzona v Edenu

25/10/2018 | Aktuální zprávy
      Malé pražské derby Slavia – Dukla jistě v pondělí přitáhne do Edenu jako vždy řadu fotbalových nadšenců. Zápasu lídra tabulky bude navíc předcházet atraktivní doprovodný program, který pro fanoušky připravil oficiální partner FORTUNA:LIGY společnost O2.
    • Slavia v dlouhé přesilovce vyhrála v Liberci a vede ligu o dva body

21/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie vyhráli ve 12. kole FORTUNA:LIGY po dlouhé přesilovce v Liberci 1:0. Hned ve třetí minutě se z přímého kopu trefil Miroslav Stoch, od 12. minuty hráli hosté v početní výhodě po vyloučení Jana Mikuly, ale další gól už nedali. Pražané částečně napravili minulou venkovní porážku v Ostravě a osamostatnili se v čele tabulky o dva body před Plzní. Liberec po předchozích dvou výhrách nebodoval a je sedmý.
    • Slavia si zastřílela proti Příbrami a vede FORTUNA:LIGU o skóre před Plzní

07/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 11. kole FORTUNA:LIGY doma nad Příbramí 4:1 a soupeře porazili popáté za sebou. Pražany poslal ve 13. minutě do vedení Jan Bořil, vzápětí sice srovnal Jan Rezek, ale ještě do pauzy se trefili domácí Alexandru Baluta s Michalem Frydrychem a po přestávce Miroslav Stoch. Úřadující vicemistr tak částečně napravil minulou ligovou porážku v Ostravě a dál vede tabulku o skóre před Plzní.