16FK Dukla Praha119:217

Zprávy

• Slavia si zastřílela proti Příbrami a vede FORTUNA:LIGU o skóre před Plzní

07/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 11. kole FORTUNA:LIGY doma nad Příbramí 4:1 a soupeře porazili popáté za sebou. Pražany poslal ve 13. minutě do vedení Jan Bořil, vzápětí sice srovnal Jan Rezek, ale ještě do pauzy se trefili domácí Alexandru Baluta s Michalem Frydrychem a po přestávce Miroslav Stoch. Úřadující vicemistr tak částečně napravil minulou ligovou porážku v Ostravě a dál vede tabulku o skóre před Plzní.
    • Ostrava porazila vedoucí Slavii i bez vyloučeného Baroše

30/09/2018 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili v 10. kole FORTUNA:LIGY vedoucí Slavii Praha 2:1. Baník uspěl navzdory tomu, že od 15. minuty dohrával utkání bez vyloučeného kapitána Milana Baroše, který viděl červenou kartu po intervenci videorozhodčího. Na první gól Martina Filla ještě odpověděl Miroslav Stoch, druhá Fillova trefa v nastavení první půle už ale byla vítězná.
    • Slavia jediným gólem porazila v derby Bohemians a vrátila se do čela tabulky

23/09/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie udolali v utkání 9. kola FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 1:0. Vršovické derby rozhodl v Edenu v 37. minutě Jaromír Zmrhal, který navázal na vítěznou trefu ze čtvrtečního duelu Evropské ligy s Bordeaux. Červenobílí vyhráli v lize počtvrté za sebou a vrátili se zpět do čela tabulky. "Klokani" nad Slavií v nejvyšší soutěži už osmkrát nezvítězili a po druhé porážce po sobě jsou sedmí.
    • Slavia vyhrála na Slovácku a vrátila se do čela tabulky FORTUNA:LIGY

16/09/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slavie na hřišti Slovácka vyhráli 3:1 a i po osmém kole vedou tabulku FORTUNA:LIGY o skóre před Plzní. Za hosty se prosadili Ondřej Kúdela, Vladimír Coufal a Stanislav Tecl. Z penalty v závěru snížil Vlastimil Daníček a ukončil neprůstřelnost Pražanů v nejvyšší soutěži na hřištích soupeřů po rekordních 758 minutách.
    • Jablonec vyloupil Eden a uštědřil Slavii první porážku v sezóně

18/08/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie prohráli v utkání 5. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem 0:2. Pražané si tak nespravili chuť po úterní porážce 0:2 v Kyjevě a vyřazení z Ligy mistrů a po čtyřech výhrách ztratili v novém ročníku nejvyšší soutěže první body. Hosty poslal ve 44. minutě do vedení Martin Doležal a pojistku přidal v 77. minutě Tomáš Holeš. Po hodině hry neproměnil penaltu domácí Milan Škoda. Jablonec bodoval v lize se Slavií pojedenácté za sebou a po pěti kolech má sedm bodů.
    • Třetí trefa Škody v sezóně zajistila Slavii výhru v Mladé Boleslavi

10/08/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté pražské Slavie vyhráli i čtvrté kolo FORTUNA:LIGY. Úřadující vicemistr v obměněné sestavě zvítězil v předehrávce v Mladé Boleslavi 1:0 a pojistil si vedení v tabulce. O úspěchu červenobílých, které v úterý čeká odveta 3. předkola Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev, rozhodl ve 34. minutě Milan Škoda po chybě brankáře Jana Šedy. Středočeský celek utrpěl třetí porážku v sezoně a doma prohrál oba zápasy při skóre 0:5.
    • Čtvrté kolo FORTUNA:LIGY rozehraje páteční předehrávka Slavie s Boleslaví

10/08/2018 | Preview
      Mladá Boleslav - Páteční předehrávka 4. ligového kola mezi fotbalisty Mladé Boleslavi a Slavie bude soubojem nejlepšího útoku soutěže s nejhorší obranou. Úřadující vicemistr z Edenu vyhrál všechny tři zápasy nového ročníku, díky skóre vede tabulku a chce uhájit stoprocentní bilanci. Boleslav v minulém kole po vítězství 4:3 v Karviné poprvé bodovala a šanci cítí i proti Pražanům, kteří měli jen dvoudenní odpočinek po úvodním duelu kvalifikace Ligy mistrů s Dynamem Kyjev.
    • Hušbauer dotáhl Slavii k výhře nad Opavou, sešívaní jsou stále stoprocentní

03/08/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie zvítězili v ligové předehrávce nad nováčkem z Opavy 3:1. Úřadující vicemistr vyhrál i třetí kolo nejvyšší soutěže a pojistil si vedení v tabulce. O triumfu červenobílých rozhodl Josef Hušbauer, který ve 20. minutě vstřelil svůj padesátý gól v české lize a krátce po pauze proměnil penaltu. V 80. minutě snížil Nemanja Kuzmanovič a ve třetí minutě přidal pojistku při své premiéře za Pražany Peter Olayinka. Opava v nejvyšší soutěži Slavii ani na sedmnáctý pokus neporazila a prohrála i třetí kolo.
    • Rozjetou Slavii čeká v pátek Opava, se kterou v lize ještě neprohrála

02/08/2018 | Preview
      Praha – Páteční předehrávka mezi fotbalisty pražské Slavie a Opavy otevře program 3. kola FORTUNA:LIGY. Úřadující vicemistr z Edenu po dvou zápasech vede s dvěma výhrami o skóre tabulku a stoprocentní bilanci chce udržet i proti nováčkovi. Zároveň se červenobílí potřebují vítězně naladit na úterní úvodní duel 3. předkola Ligy mistrů proti Dynamu Kyjev. Opava bude naopak po dvou prohrách usilovat o první body a vůbec premiérové ligové vítězství nad Slavií.
    • Slavia si zastřílela i proti Karviné a v nové sezóně ještě neinkasovala

28/07/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie rozdrtili ve druhém kole FORTUNA:LIGY doma Karvinou 4:0. Pražany nasměroval za vítězstvím dvěma góly v úvodním dějství Milan Škoda a po pauze se trefili Josef Hušbauer a Rumun Alexandru Baluta. Úřadující vicemistr navázal na úvodní výhru 3:0 v Olomouci a vede neúplnou tabulku. Karviná naopak ani v pátém vzájemném souboji v nejvyšší soutěži nebodovala a po dvou porážkách je předposlední.
    • Jedenáctka 1. kola: Sestavu opanovali hráči Sparty a Slavie

25/07/2018 | Jedenáctka kola
      Pět hráčů ze Sparty, čtyři ze Slavie. Fanoušci si zvolili nejlepší sestavu 1. kola FORTUNA:LIGY, kterou ovádli hráči z pražských „S“. Zbylé posty obsadili Patrik Žitný z Teplic a Josef Jindřišek z Bohemians.
    • Slavia získala na úvod ligy tři body, po deseti letech vyhrála v Olomouci

22/07/2018 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Slavie vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY výhrou 3:0 na hřišti Olomouce. Souboj druhého se čtvrtým celkem minulé sezony rozhodli už v první půli Stanislav Tecl a hezkou střelou z dálky Miroslav Stoch. Čtvrthodiny před koncem výhru potvrdil Vladimír Coufal, který tak gólem oslavil první soutěžní start za Slavii.