16MFK Karviná1916:365

Zprávy

• Slavia remizovala v dramatické přestřelce s Baníkem 3:3

19/12/2021 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Slavie navzdory dvěma vyloučeným hráčům remizovali v 19. kole FORTUNA:LIGY v Ostravě 3:3. Obhájce titulu nezvítězil v nejvyšší soutěži po sedmi výhrách a v čele tabulky přezimuje pouze o bod před Plzní a o tři body před Spartou. Pátý Baník neprohrál osmé kolo po sobě.
    • Slavia zvítězila nad Boleslaví 2:0, u obou gólů byli Bah a Stanciu

12/12/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 18. kole FORTUNA:LIGY nad Mladou Boleslaví 2:0 a v čele tabulky mají nadále tříbodový náskok před druhou Plzní. Vršovický obhájce titulu rozhodl utkání v závěrečné čtvrthodině úvodního dějství, kdy se mezi 31. a 40. minutou trefili Alexander Bah a Nicolae Stanciu.
    • Slavia vyhrála pošesté v řadě, v Olomouci rozhodl Kuchta

04/12/2021 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté pražské Slavie vyhráli v 17. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 1:0. Jedinou branku vstřelil v 56. minutě Jan Kuchta, jeho spoluhráč Nicolae Stanciu krátce předtím neproměnil penaltu. Obhájci titulu v nejvyšší soutěži zvítězili pošesté za sebou, neinkasovali už 615 minut a neúplnou tabulku vedou o pět bodů před Spartou. Naopak Hanáci prohráli po třech kolech a jsou devátí.
    • MALL.CZ Hráč a trenér měsíce: Listopadovými vítězi jsou Bassey z Dynama a Trpišovský ze Slavie

03/12/2021 | Aktuální zprávy
      Počtvrté v letošní sezoně dochází ve FORTUNA:LIZE k vyhlášení nejlepšího hráče a trenéra měsíce. Mezi hráči v listopadu zvítězil útočník Dynama České Budějovice Fortune Bassey, který čtyřmi góly ve třech zápasech pomohl ke dvěma vítězstvím. Na trenérské scéně tentokrát dosáhl na primát Jindřich Trpišovský. Slavia pod jeho vedením zapsala tři přesvědčivé výhry bez inkasované branky a drží se na čele tabulky.
    • Slavia porazila Teplice 3:0 a v čele FORTUNA:LIGY drží tříbodový náskok

28/11/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole nad Teplicemi 3:0 a v čele tabulky si udržují tříbodový náskok. Obhájce titulu rozhodl utkání s posledním celkem F:L už v úvodním dějství, kdy se trefili Nicolae Stanciu a Jan Kuchta. V 59. minutě byl vyloučen hostující Lukáš Mareček a šest minut před koncem využil přesilovku Švéd Aiham Ousou.
    • Slavia si poradila i s Jabloncem a osamostatnila se na čele tabulky

21/11/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie rozdrtili v 15. kole FORTUNA:LIGY v souboji pohárových účastníků Jablonec 5:0. Obhájce trofeje rozhodl už v úvodním dějství, kdy se trefili Peter Olayinka, Jan Kuchta a Alexander Bah. Po změně stran se dvakrát prosadil střídající Ondřej Lingr. Pražané v nejvyšší soutěži podruhé za sebou deklasovali soupeře 5:0, v posledních čtyřech kolech vyhráli a zvýšili náskok v čele tabulky na tři body. Jablonec v lize osmkrát po sobě nezvítězil a patří mu až 13. místo.
    • Krmenčík s Lingrem dali po dvou gólech a Slavia deklasovala Pardubice

07/11/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté mistrovské Slavie ve 14. kole FORTUNA:LIGY v pražském Ďolíčku rozstříleli Pardubice 5:0 a před reprezentační pauzou se dostali do čela tabulky o bod před Plzeň. Vršovický celek vstřelil všechny branky po změně stran. Po dvou gólech zaznamenali Michael Krmenčík a střídající Ondřej Lingr, konečný výsledek stanovil další příchozí hráč z lavičky Ubong Ekpai. V 31. minutě nedal domácí kapitán Jan Jeřábek penaltu.
    • Slavia ve šlágru kola porazila Plzeň 2:0, ta dohrávala v osmi hráčích

31/10/2021 | Preview
      Praha – Fotbalisté Slavie ve šlágru 13. kola porazili vedoucí Plzeň 2:0, když se po hodině hry trefil Ondřej Lingr a v nastavení přidal pojistku Michael Krmenčík. Viktoria dohrávala zápas v osmi hráčích, když byli postupně vyloučeni Radim Řezník, Luděk Pernica a v nastavení také Jhon Mosquera. Sešívaní se díky této výhře posunuli na druhé místo za Plzeň, na níž ztrácí pouhý bod.
    • Slavia přetlačila Olomouc, k výhře v dohrávce stačil jediný gól

27/10/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v dohrávce 3. kola FORTUNA:LIGY nad Olomoucí 1:0 a v tabulce dotáhli druhou Spartu. Obhájci titulu ztrácejí čtyři body na vedoucí Plzeň, kterou v Edenu přivítají v nedělním šlágru. Dnešní utkání rozhodl už v páté minutě Peter Olayinka. Zápas byl v původním srpnovém termínu odložen poté, co Slavia požádala o více času na přípravu před odvetou 3. předkola Ligy mistrů s Ferencvárosem Budapešť.
    • Fotbalisté Slavie jen remizovali v Budějovicích, jejich manko na Plzeň vzrostlo

24/10/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie ve 12. kole FORTUNA:LIGY jen remizovali v Českých Budějovicích 2:2 a podruhé z posledních tří zápasů nejvyšší soutěže nezvítězili. Domácí v pauze nečekaně vedli 2:0, když se mezi 10. a 14. minutou trefili Patrik Brandner a Lukáš Havel. Obhájce trofeje po přestávce stihl jen srovnat poté, co Peter Olayinka proměnil penaltu a v 58. minutě se prosadil Oscar Dorley. Vítězný gól nedal favorit ani v krátké přesilovce po vyloučení Lukáše Skovajsy v 77. minutě.
    • Stoch se trefil do sítě Slavie, ta ovšem nad Libercem zvítězila 3:1

16/10/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 11. kole FORTUNA:LIGY nad Libercem 3:1. Obhájce titulu poslal ve 43. minutě do vedení Alexander Bah a v polovině druhého dějství zvýšil bývalý hráč Severočechů Jan Kuchta. Někdejší slávistický záložník střídající Miroslav Stoch v 73. minutě snížil, ale za dalších osm minut definitivně rozhodl Peter Olayinka. Pražané porazili v lize Liberec pošesté za sebou.
    • Sparta zvítězila v derby a přerušila sérii Slavie bez prohry

03/10/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty zvítězili ve šlágru 10. kola FORTUNA:LIGY v dlouhé přesilovce nad Slavií 1:0. Jubilejní 300. pražské derby rozhodl ve 42. minutě z přímého kopu premiérovou brankou v české nejvyšší soutěži Lukáš Haraslín jen pár chvil poté, co byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Aiham Ousou.
    • Slavia porazila nováčka z Hradce 4:1 a v lize neprohrála už 54 utkání

26/09/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili v 9. ligovém kole nad Hradcem Králové 4:1. Obhájce titulu rozhodl zápas s jediným nováčkem nejvyšší soutěže už v úvodním dějství, kdy se trefili Jan Kuchta a Daniel Samek. V 50. minutě podruhé skóroval Kuchta a v 59. minutě se prosadil Ibrahim Traoré. V 90. minutě snížil další střídající hráč Jiří Kateřiňák.
    • Bohemians odolávali jen poločas, pak Slavia spustila kanonádu a vyhrála vysoko 5:1

19/09/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie po obratu a pěti gólech po přestávce zvítězili v pražském vršovickém derby na půdě Bohemians 1905 vysoko 5:1. "Klokany" poslal ve šlágru 8. ligového kola do vedení ve 22. minutě Jan Chramosta, ale obhájce titulu po změně stran v rozmezí necelých 10 minut dal hned tři branky. V 56. minutě z penalty srovnal Nicolae Stanciu, za chvíli otočil stav střídající Ondřej Lingr a vzápětí zvýšil Jan Kuchta. Poté ještě další pokutový kop proměnil střídající Michael Krmenčík a skóre uzavřel Ivan Schranz.