16Slezský FC Opava106:198

Zprávy

• Slavia hladce porazila Slovácko 3:0, trefil se i nově příchozí Provod

14/09/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili v 9. kole FORTUNA:LIGY nad Slováckem 3:0. Obhájce titulu udržel neporazitelnost v sezoně a pojistil si první místo v tabulce. Druhá Plzeň ztrácí šest bodů, ale má k dobru pondělní dohrávku. Pražané rozhodli už v první půli, kdy se trefili Josef Hušbauer a Vladimír Coufal. V 78. minutě si premiérovou trefu v červenobílém dresu připsala nedávná posila Lukáš Provod.
    • Hráčem měsíce kanonýr Plšek, mezi trenéry zářil Trpišovský

03/09/2019 | Aktuální zprávy
      Olomoucký záložník Jakub Plšek pálil v srpnu ostrými. Konta soupeřů zatížil během minulého měsíce hned pěti zásahy a vystřílel si tak cenu pro nejlepšího hráče měsíce FORTUNA:LIGY. Mezi trenéry kraloval Jindřich Trpišovský, jehož Slavia zůstává v soutěži stále jediným neporaženým týmem. Navíc bodovali Pražané i na mezinárodním poli.
    • Slavia v přesile neudržela vedení a v Opavě remizovala

01/09/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté pražské Slavie v 8. kole FORTUNA:LIGY jen remizovali v Opavě 1:1, přestože hráli od 13. minuty dlouhou přesilovku po vyloučení domácího Jaroslava Svozila. Obhájce trofeje poslal ve 24. minutě do vedení Peter Olayinka, ale oslabení Slezané v první minutě nastavení senzačně srovnali po gólu Jana Žídka. Slavia podruhé v ligové sezoně ztratila body a na čele tabulky má už jen tříbodový náskok na druhou Plzeň. Opava bodovala po pěti porážkách za sebou.
    • Jedenáctka 7. kola: Čtyřgólový kanonýr Komličenko, debutant s nulou Markovič

28/08/2019 | Jedenáctka kola
      Hned čtveřice slávistů si vysloužila své místo v jedenáctce 7. kola, a to včetně osmnáctiletého brankáře Jakuba Markoviče, který během svého debutu vychytal čisté konto. V sestavě kola nechybí ani čtyřgólový střelec Boleslavi Nikolaj Komličenko. Jak vypadá kompletní jedenáctka?
    • Slavia si poradila s Bohemians a po vítězství 4:0 je v čele už o šest bodů

24/08/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie rozdrtili v 7. kole FORTUNA:LIGY ve vršovickém derby Bohemians 1905 4:0, přestože kvůli středeční odvetě závěrečného 4. předkola Ligy mistrů s Kluží nastoupili s řadou náhradníků. Obhájce titulu poslal v deváté minutě do vedení Josef Hušbauer a po přestávce se trefili Michal Frydrych, Ondřej Kúdela a Ibrahim Traoré. Hosté od 59. minutě dohrávali bez vyloučeného Kamila Vacka.
    • Hvězdy Slavie navnadily fanoušky před vršovickým derby. Stanciu a spol. nastříleli rekord

21/08/2019 | Aktuální zprávy
      Třaskavé střetnutí se blíží. Sinobo Stadium bude v sobotu hostit vršovické derby mezi Slavií a Bohemians. Zelonobílé barvy se smísí s červenobílými a napěchované ochozy budou sledovat jednu z tradičních bitev nejvyšší fotbalové soutěže. U velkého svátku nebude chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Přijďte si užít skvělý zápas a zastřílet si na zábavné atrakci o skvělé ceny.
    • Slavia zdolala nováčka 3:0, o výhře nad Dynamem rozhodla po změně stran

16/08/2019 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Slavie zvítězili v předehrávce 6. kola FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 3:0. Obhájce titulu rozhodl až v druhém poločase, kdy se trefili Nicolae Stanciu, Peter Olayinka a Milan Škoda. Pražané popáté v sezoně vyhráli a vedou neúplnou tabulku o šest bodů. Zároveň se vítězně naladili na úterní úvodní duel 4. předkola Ligy mistrů v Kluži. Jihočeský nováček podruhé za sebou nebodoval, doma nevyhrál ani čtvrtý zápas v ročníku a s pěti body je dvanáctý.
    • Nováček přivítá mistra. Brány šestého kola otevře duel Budějovic se Slavií

16/08/2019 | Preview
      České Budějovice - Šesté kolo FORTUNA:LIGY dnes zahájí souboj jediného nováčka nejvyšší soutěže Českých Budějovic s obhájcem titulu pražskou Slavií. Hosté budou na jihu Čech od 18:00 hájit vedení v tabulce a pozici týmu, který jako jediný v nové sezoně ještě neprohrál. Zároveň se chtějí vítězně naladit na úterní úvodní utkání 4. předkola Ligy mistrů v Kluži.
    • Fotbalová střelnice se poprvé představí v Českých Budějovicích

13/08/2019 | Aktuální zprávy
      Jízda pokračuje. Fortuna fotbalová střelnice chystá další zastávku. Tentokrát se vypraví do jižních Čech, aby potěšila příznivce Českých Budějovic. Dynamo se v rámci 6. kola nejvyšší fotbalové soutěže utká s pražskou Slavií. Nováček FORTUNA:LIGY versus mistr. U toho střelnice nemůže chybět. A rozhodně se bude na co koukat. Navštivte napínavý duel, vyzkoušejte střelnici a vyhrajte skvělé ceny.
    • Slavia v prázdném Edenu těsně zdolala Liberec, rozhodla trefa Masopusta

10/08/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie vyhráli v utkání pátého kola FORTUNA:LIGY nad Libercem 1:0. Zápas, který se hrál v Edenu kvůli disciplinárnímu trestu Pražanů za výtržnosti fanoušků bez diváků, rozhodl v 39. minutě Lukáš Masopust. Obhájce titulu napravil minulou úvodní ztrátu z Karviné a pojistil si vedení v tabulce. Druhá Plzeň ztrácí tři body a může se znovu dotáhnout v případě nedělního vítězství nad Slováckem. Liberec počtvrté za sebou nebodoval a zůstal předposlední.
    • Slavia v Karviné nedokázala vstřelit branku, ze Slezska odjíždí jen s bodem

04/08/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté pražské Slavie ve 4. kole FORTUNA:LIGY nečekaně jen remizovali v Karviné bez branek. Obhájci titulu sice byli v utkání prvního s posledním týmem tabulky aktivnější, ale dvakrát jim radost zkazila branková konstrukce a Tomáš Souček v úvodním dějství nedal penaltu. Červenobílí po předchozích třech výhrách jako poslední tým soutěže v nové sezoně poprvé ztratili body a vedou ligu o skóre před Plzní. Slezané po třech porážkách získali první bod.
    • Slavia přetlačila Sigmu, olomoucký Houska v nastaveném čase neproměnil penaltu

28/07/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vydřeli ve třetím kole FORTUNA:LIGY vítězství 1:0 nad Olomoucí. Obhájci titulu vyhráli i třetí zápas nové sezony a spolu s Plzní zůstávají jedinými dvěma dosud stoprocentními týmy. Pražané ve své domácí premiéře rozhodli už v šesté minutě, kdy se trefil Vladimír Coufal. V závěru nastavení odmítl vyrovnání hostující David Houska, který z penalty trefil jen tyč. Sigma prohrála i druhý venkovní duel v ročníku a na kontě má tři body.
    • Slavia ovládla zápas v Teplicích, Stanciu oslavil debut v sešívaném dresu gólem

21/07/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Slavie vyhráli i druhé kolo nové sezony FORTUNA:LIGY. Obhájci titulu zvítězili v Teplicích vysoko 5:1, navázali na úvodní triumf ve Zlíně a spolu s Plzní a Opavou zůstávají bez ztráty bodu. Pražané rozhodli už v první půli, kdy se trefili Jaromír Zmrhal, Mick van Buren a Josef Hušbauer. Po změně stran a vyloučení domácího Jakuba Mareše v oslabení snížil Tomáš Vondrášek, ale v 67. minutě se při soutěžní premiéře v červenobílém dresu prosadila střídající letní posila Nicolae Stanciu a v nastavení uzavřel skóre Tomáš Souček.
    • Slavia vstoupila do sezony výhrou ve Zlíně, jediný gól vstřelil Hušbauer

15/07/2019 | Reportáže
      Zlín – Obhájci titulu fotbalisté Slavie vstoupili do nové ligové sezony vydřenou výhrou 1:0 ve Zlíně. Pražané rozhodli v dohrávce prvního kola o svém vítězství zlepšeným výkonem v druhé půli, který korunoval v 70. minutě jediným gólem Josef Hušbauer. V úvodním dějství byli lepší domácí, ale nedokázali využít dvě vyložené šance. Červenobílí oplatili soupeři jarní porážku 0:1 a nový zlínský trenér Josef Csaplár se v soutěžní premiéře bodů nedočkal.