16FK Dukla Praha2823:5619

Zprávy

• Užijte si zábavné odpoledne před zápasem Zlína se Slavií. Přijede i Fortuna fotbalová střelnice

17/04/2019 | Aktuální zprávy
      Na zlínské Letné se schyluje k velké bitvě. V neděli totiž přijede vedoucí tým FORTUNA:LIGY. Pražská Slavia bude chtít po remízovém derby se Spartou opět naplno bodovat. Zlín zase hodlá odčinit prohru v Karviné. O pořádný souboj tak nebude nouze. A to jak na hřišti, tak i mimo něj. Na Moravu totiž dorazí i Fortuna fotbalová střelnice, kterou si může vyzkoušet každý fanoušek a může vyhrát zajímavé ceny.
    • Derby Slavie a Sparty skončilo potřetí za sebou remízou

14/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie remizovali v 28. kole FORTUNA:LIGY v pražském derby se Spartou 1:1. Domácí poslal v Edenu do vedení ve 20. minutě Tomáš Souček, ale v 53. minutě srovnal Srdjan Plavšič. Souboj odvěkých rivalů skončil nerozhodně potřetí za sebou.
    • Fitness data za 27. kolo: Nejvíce metrů naběhala Slavia, sprinter kola Tetteh

10/04/2019 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Slavie ovládli utkání s Duklou zcela jednoznačně 5:1 a podobně si počínali i v týmové statistice naběhaných metrů, v níž předčili Spartu. Letenský celek má ve fitness datech také svého zástupce, Benjamin Tetteh byl nejrychlejší z hráčů, kteří zasáhli do 27. kola.
    • Slavia nastřílela poslední Dukle pět gólů, ta dohrávala bez vyloučeného Holendy

06/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 27. kole FORTUNA:LIGY v pražském derby na Dukle vysoko 5:1. Favorit rozhodl souboj prvního s posledním týmem tabulky už během úvodních 22 minut, kdy se postupně trefili Lukáš Masopust, Miroslav Stoch a Josef Hušbauer, který po pauze přidal ještě jeden gól. V 77. minutě snížil David Douděra, ale poslední slovo měl v nastavení a v přesilovce po vyloučení domácího Jana Holendy Tomáš Souček. Slavia si připsala nejvyšší výhru v ligové sezoně.
    • Liberec přibrzdil rozjetou Slavii a v Edenu získal bod, zazářil brankář Nguyen

30/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie ve 26. kole FORTUNA:LIGY doma jen remizovali 1:1 s Libercem. Pražané vedli od 69. minuty po trefě Jana Bořila, ale o čtyři minuty později srovnal Radim Breite. Červenobílí v lize nezvítězili poprvé po čtyřech zápasech a v čele tabulky mají desetibodový náskok před mistrovskou Plzní, která v neděli hraje s Bohemians 1905. Liberec podruhé za sebou bodoval a ztrácí dva body na šestou Mladou Boleslav.
    • Přihraj:Králem asistencí je podruhé za sebou Stoch ze Slavie

21/03/2019 | Aktuální zprávy
      Statistiku Přihraj:Král asistencí opanoval podruhé za sebou Miroslav Stoch ze Slavie. Slovenský záložník dokázal svůj předchozí úspěch z období 16. až 20. kola obhájit a je zároveň prvním hráčem, který vyhrál statistiku Přihraj:Král asistencí podruhé.
    • Slavia o své výhře rozhodla už v úvodu, Příbram neproměnila penaltu

17/03/2019 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Slavie Praha v utkání 25. kola FORTUNA:LIGY vyhráli v Příbrami 2:0. Favorita poslal už ve třetí minutě do vedení Peter Olayinka a druhý gól přidal v 65. minutě Josef Hušbauer. Domácí mohli vzápětí snížit, ale Roman Květ neproměnil penaltu. Červenobílí vyhráli v lize počtvrté za sebou a pět kol před koncem základní části soutěže mají už devítibodový náskok na druhou Plzeň. Příbramský nováček je čtrnáctý s náskokem sedmi bodů na předposlední Duklu.
    • Slavia porazila Baník hladce 4:0 a navýšila vedení na čele tabulky

10/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie vyhráli ve 24. FORTUNA:LIGY nad Ostravou 4:0 a zvýšili náskok v čele tabulky na šest bodů před druhou Plzní. Červenobílé poslal v 18. minutě do vedení Milan Škoda, po změně stran sice nedal domácí Miroslav Stoch penaltu, ale v 70. minutě přidal pojistku střídající Lukáš Masopust a v nastavení se trefili ještě Michal Frydrych a střídající Mick van Buren. Slavia tak Baníku vrátila podzimní porážku 1:2. Ostrava utrpěla třetí prohru za sebou a z pátého místa ztrácí dva body na čtvrtý Jablonec.
    • Slavia ve vršovickém derby porazila Bohemians o tři góly

03/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli ve 23. ligovém kole na půdě Bohemians 1905 3:0 a dál vedou tabulku o tři body před Plzní. Červenobílí rozhodli vršovické derby dvěma brankami už v první půli. Po neuznaném gólu domácího Davida Puškáče kvůli předchozímu faulu na opačné straně proměnil penaltu Tomáš Souček a pak se trefil Milan Škoda. Pojistku přidal Josef Hušbauer. Bohemians potvrdili pozici nejhoršího domácího týmu ligy a jsou čtrnáctí s náskokem pěti bodů na předposlední místo.
    • FORTUNA:LIGA pokračuje vršovickým derby, Opava jede do Teplic

03/03/2019 | Preview
      Fotbalisté Slavie chtějí mít po dnešním vršovickém derby s Bohemians 1905 v čele tabulky FORTUNA:LIGY znovu tříbodový náskok. Druhá Plzeň v sobotním utkání 23. kola porazila Jablonec 1:0, svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského proto potřebují rovněž zvítězit.
    • Fotbalová střelnice míří na derby o Vršovice!

27/02/2019 | Aktuální zprávy
      Po zimní přestávce se vrátila nejen FORTUNA:LIGA, ale také oblíbená fotbalová střelnice. Fanoušci si ji budou moci vyzkoušet v Ďolíčku před vršovickým derby v neděli od 13:00, tedy dvě hodiny před zápasem.
    • Slavia se po prohře v Plzni vrátila na vítěznou vlnu, Slovácku nastřílela čtyři góly

25/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Slováckem 4:0. Od 26. minuty vedli po vlastním gólu Vlastimila Daníčka a ještě do pauzy přidal pojistku Lukáš Masopust. Po změně stran se trefil Josef Hušbauer, pak nedal penaltu Milan Škoda, ale za dvě minuty uzavřel skóre Tomáš Souček. Pražané napravili minulou ligovou prohru 0:2 v Plzni a před západočeským obhájcem titulu dál vedou tabulku o tři body. Slovácko nebodovalo poprvé po třech kolech a je deváté.
    • Slavia hostí v pondělí Slovácko, Plzeň se představí v Opavě

25/02/2019 | Preview
      Praha - Program 22. kola FORTUNA:LIGY v pondělí uzavřou dohrávky dvou aspirantů na titul a týmů, které měly ve čtvrtek rozdílnou úspěšnost v odvetách Evropské ligy. Vedoucí Slavia po výhře 4:1 a postupu v Genku přivítá Slovácko a bude chtít napravit porážku 0:2 z posledního zápasu domácí soutěže v Plzni. Druhá Viktoria, která po minulém ligovém kole stáhla manko na Pražany na tři body, si po čtvrteční prohře 0:3 v Záhřebu a vyřazení touží spravit chuť na hřišti nováčka z Opavy.