18FK Mladá Boleslav32:90

Zprávy

• Slavia porazila Teplice 5:1

18/09/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie rozdrtili v předehrávce 4. kola FORTUNA:LIGY oslabené Teplice 5:1 a částečně odčinili minulou remízu 1:1 s Pardubicemi. Vršovický obhájce titulu poskočil do čela neúplné tabulky před Spartu, která má ale zápas k dobru.
    • Překvapení! Nováček z Pardubic obral o body Slavii

12/09/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie ve 3. kole FORTUNA:LIGY senzačně jen remizovali s nováčkem z Pardubic 1:1 a poprvé v sezoně ztratili body. Východočeši v azylu na stadionu Bohemians 1905 v Ďolíčku vedli po gólu Emila Tischlera, alespoň bod zajistil obhájci titulu krátce po pauze střídající Petar Musa. Pražané jsou v čele tabulky jen díky lepšímu skóre před Slováckem a Jabloncem, v neděli ale mohou o vedení přijít.
    • Slávista Kolář šestým brankářem, který se trefil v lize

30/08/2020 | Aktuální zprávy
      Gólem na 3:0 z pokutového kopu pečetil vítězství Slavie v 2. kole FORTUNA:LIGY proti Příbrami její brankář Ondřej Kolář. Stal se tak šestým brankářem v historii ligy, který se dokázal střelecky prosadit.
    • Slavia porazila Příbram 3:0, trefil se i brankář Kolář

29/08/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté mistrovské Slavie vyhráli ve 2. kole FORTUNA:LIGY nad Příbramí 3:0. Pražané navázali na úvodní vítězství 6:0 z Českých Budějovic a bez ztráty bodu vedou neúplnou tabulku. Červenobílí porazili Příbram v lize podeváté za sebou díky gólům Lukáše Provoda, kapitána Jana Bořila a brankáře Ondřeje Koláře, který v nastaveném čase proměnil penaltu. Příbram po úvodní porážce doma s Teplicemi 1:3 dál zůstává bez bodu.
    • Přesvědčivý start obhájce titulu: Slavia nastřílela Českým Budějovicím šest gólů

23/08/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Obhájci titulu fotbalisté Slavie vstoupili do nového ligového ročníku drtivou výhrou 6:0 v Českých Budějovicích. Pražané vedli už v páté minutě 2:0 a v obou poločasech si připsali shodně tři góly. Hattrick dal Stanislav Tecl, další branky vstřelili Jan Bořil, Lukáš Masopust a střídající Tomáš Holeš. Červenobílí zaznamenali nejvyšší ligovou výhru od února 2017, kdy zvítězili v Příbrami 8:1.
    • Mistrovská Slavia na závěr sezony remizovala bez branek se Spartou

08/07/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie remizovali v závěrečném pátém kole nadstavbové části FORTUNA:LIGY v pražském derby se Spartou bez branek. Nejblíže ke gólu byl domácí Stanislav Tecl, jenž v 65. minutě trefil hlavičkou břevno. Červenobílí mají už tři kola jistotu obhajoby titulu a po derby převzali mistrovský pohár.
    • Liberec prohrál se Slavií a dál má na čtvrtém místě náskok bodu

05/07/2020 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce prohráli v předposledním čtvrtém kole nadstavby první ligy s mistrovskou Slavií 1:3. Pražany, kteří si už v předminulém utkání zajistili obhajobu titulu, poslal ve 34. minutě do vedení Ibrahim Traoré a ještě do pauzy zvýšil Júsuf Hilál. Ve 49. minutě pak skóroval Petar Musa, jenž se 14 góly vede střeleckou tabulku spolu s Liborem Kozákem. V závěru snížil Milan Králíček.
    • Slavia rozstřílela 4:0 Jablonec, Musa byl blízko hattricku

28/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili ve třetím kole ligové nadstavby nad Jabloncem 4:0. Dva góly dal Petar Musa, který navíc v nastavení neproměnil penaltu, i tak se ale posunul do čela tabulky kanonýrů. Po jedné brance přidali Petr Ševčík a střídající Lukáš Masopust. Obhájce trofeje porazil Severočechy popáté za sebou a vede tabulku o devět bodů před Plzní. Jablonečtí čtyři kola nezvítězili a klesli na páté místo.
    • V přímém souboji prvního s druhým uspěla Slavia, výhru zařídil Ševčík

24/06/2020 | Reportáže
      Praha - Slavia zvítězila ve druhém kole nadstavbové skupiny o titul ve FORTUNA:LIZE nad Plzní v souboji prvního s druhým 1:0. Úvodní poločas nabídl pouze šance. Jako první hrozil Masopust, ale přestřelil. Hejda následně střílel na druhé straně nad a první půli ukončilo nepřesné zakončení standardní situace od Provoda. Po pauze pokračoval zápas podobně, ale diváci na stadionu se nakonec dočkali gólu, když se v 69. minutě prosadil Ševčík po akci Masopusta. Ve zbývajícím čase už Slavia dovedla zápas k vítězství nejtěsnějším možným rozdílem.
    • Slavia porazila Baník, vítězný gól si připsal Bořil

20/06/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Slavie vstoupili do nadstavbové části FORTUNA:LIGY výhrou 3:1 v Ostravě a výrazně se přiblížili obhajobě titulu. Červenobílí minimálně do neděle povedou tabulku s devítibodovým náskokem na Plzeň, kterou čeká domácí zápas s Jabloncem. Západočechy přivítají Pražané ve středu v dalším kole a už mohou získat titul.