16FK Dukla Praha1815:3315

Zprávy

• Slavia porazila Mladou Boleslav 3:2 a znovu odskočila druhé Plzni

08/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 18. ligovém kole nad Mladou Boleslaví 3:2 a opět vedou tabulku o čtyři body před mistrovskou Plzní. Domácí Pražany poslal do vedení ve 20. minutě z penalty Milan Škoda a po pauze zvýšili už na 3:0 Miroslav Stoch s Peterem Olayinkou. V 87. minutě snížil Nikolaj Komličenko, který pak v nastavení coby nejlepší střelec soutěže dal z pokutového kopu už svůj sedmnáctý gól v sezoně, ale srovnat už hosté nedokázali. Boleslav prohrála s červenobílými v lize pošesté za sebou a zůstala na osmém místě.
    • Vedoucí Slavia otočila zápas v Opavě a znovu odskočila Plzni na rozdíl čtyř bodů

03/12/2018 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Slavie vydřeli výhru 3:2 na hřišti opavského nováčka a po 17. kole udrželi v čele tabulky čtyřbodový náskok na druhou Plzeň. Pražané vedli po gólu Jaromíra Zmrhala, jenže Slezané skóre otočili penaltou Pavla Zavadila a trefou Nemanji Kuzmanoviče. Pak se ale podruhé prosadil Zmrhal a po vyloučení domácího Tomáše Smoly zajistil výhru sešívaných Tomáš Souček. Opava prohrála poprvé od návratu na svůj stadion z brněnského azylu.
    • Slavia vyhrála v Karviné 3:1 a zvýšila svůj náskok před Plzní na čtyři body

24/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v dnešním utkání 16. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 na hřišti poslední Karviné a vedou tabulku o čtyři body před Plzní. O branky hostů se postarali Tomáš Souček, Miroslav Stoch z penalty a v závěru Peter Olayinka. Domácí, které poprvé vedl nový trenér Norbert Hrnčár, v prvním poločase srovnali po vlastním gólu Jana Bořila.
    • Slavia otočila duel se Zlínem a vede soutěž o dva body

11/11/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie v 15. kole FORTUNA:LIGY doma po obratu porazili Zlín 3:1 a v čele tabulky si vytvořili dvoubodový náskok na druhou Plzeň. "Ševce" v Edenu poslal do vedení v 17. minutě Pavel Vyhnal, ale ještě do pauzy otočili skóre Michal Frydrych a Miroslav Stoch z přímého kopu. Slovenský záložník přidal další gól na začátku druhé půle z penalty. Zlín nebodoval po třech kolech a je na šestém místě.
    • Slavia ovládla anketu Hráč a trenér měsíce. Za říjen jsou oceněni Stoch a Trpišovský

05/11/2018 | Aktuální zprávy
      Tři zápasy, tři výhry, skóre 9:2 a první místo v tabulce FORTUNA:LIGY. Taková je bilance pražské Slavie za právě skončený říjnový měsíc. Forma přinesla sešívaným nejen vedoucí pozici v tabulce FORTUNA:LIGY, ale také ocenění na individuálním poli – anketu Hráč a trenér měsíce ovládli záložník Miroslav Stoch a trenér Jindřich Trpišovský.
    • Derby vítěze nepoznalo, Slavia se díky bodu vrací do čela soutěže

04/11/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty remizovali v pražském derby se Slavií 2:2. Hosté ve šlágru 14. kola FORTUNA:LIGY vedli od 36. minuty po trefě Ondřej Kúdely, Letenští ještě do pauzy otočili stav po gólu Benjamina Tetteha a proměněné penaltě Guélora Kangy, ale v 70. minutě zajistil dělbu bodů Tomáš Souček.
    • Slavia v dohrávce porazila Duklu 4:1 a vrátila se do čela, dvakrát se trefil Stoch

29/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie v dohrávce 13. kola FORTUNA:LIGY doma porazili v pražském derby Duklu 4:1. Vyhráli tak sedmý z posledních osmi ligových zápasů a vrátili se na první místo v tabulce před Plzeň. A za týden půjdou do dalšího pražského derby se Spartou s náskokem sedmi bodů na letenského rivala.
    • Unikátní O2 TV fanzona v Edenu

25/10/2018 | Aktuální zprávy
      Malé pražské derby Slavia – Dukla jistě v pondělí přitáhne do Edenu jako vždy řadu fotbalových nadšenců. Zápasu lídra tabulky bude navíc předcházet atraktivní doprovodný program, který pro fanoušky připravil oficiální partner FORTUNA:LIGY společnost O2.
    • Slavia v dlouhé přesilovce vyhrála v Liberci a vede ligu o dva body

21/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie vyhráli ve 12. kole FORTUNA:LIGY po dlouhé přesilovce v Liberci 1:0. Hned ve třetí minutě se z přímého kopu trefil Miroslav Stoch, od 12. minuty hráli hosté v početní výhodě po vyloučení Jana Mikuly, ale další gól už nedali. Pražané částečně napravili minulou venkovní porážku v Ostravě a osamostatnili se v čele tabulky o dva body před Plzní. Liberec po předchozích dvou výhrách nebodoval a je sedmý.
    • Slavia si zastřílela proti Příbrami a vede FORTUNA:LIGU o skóre před Plzní

07/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 11. kole FORTUNA:LIGY doma nad Příbramí 4:1 a soupeře porazili popáté za sebou. Pražany poslal ve 13. minutě do vedení Jan Bořil, vzápětí sice srovnal Jan Rezek, ale ještě do pauzy se trefili domácí Alexandru Baluta s Michalem Frydrychem a po přestávce Miroslav Stoch. Úřadující vicemistr tak částečně napravil minulou ligovou porážku v Ostravě a dál vede tabulku o skóre před Plzní.
    • Ostrava porazila vedoucí Slavii i bez vyloučeného Baroše

30/09/2018 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili v 10. kole FORTUNA:LIGY vedoucí Slavii Praha 2:1. Baník uspěl navzdory tomu, že od 15. minuty dohrával utkání bez vyloučeného kapitána Milana Baroše, který viděl červenou kartu po intervenci videorozhodčího. Na první gól Martina Filla ještě odpověděl Miroslav Stoch, druhá Fillova trefa v nastavení první půle už ale byla vítězná.
    • Slavia jediným gólem porazila v derby Bohemians a vrátila se do čela tabulky

23/09/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie udolali v utkání 9. kola FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 1:0. Vršovické derby rozhodl v Edenu v 37. minutě Jaromír Zmrhal, který navázal na vítěznou trefu ze čtvrtečního duelu Evropské ligy s Bordeaux. Červenobílí vyhráli v lize počtvrté za sebou a vrátili se zpět do čela tabulky. "Klokani" nad Slavií v nejvyšší soutěži už osmkrát nezvítězili a po druhé porážce po sobě jsou sedmí.
    • Slavia vyhrála na Slovácku a vrátila se do čela tabulky FORTUNA:LIGY

16/09/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slavie na hřišti Slovácka vyhráli 3:1 a i po osmém kole vedou tabulku FORTUNA:LIGY o skóre před Plzní. Za hosty se prosadili Ondřej Kúdela, Vladimír Coufal a Stanislav Tecl. Z penalty v závěru snížil Vlastimil Daníček a ukončil neprůstřelnost Pražanů v nejvyšší soutěži na hřištích soupeřů po rekordních 758 minutách.