16Slezský FC Opava167:2710

Zprávy

• Jablonec stáhl proti Spartě dvougólové manko, body se po remíze dělily

09/11/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Sparty v utkání 16. kola FORTUNA:LIGY neudrželi dvougólový náskok a v Jablonci remizovali 2:2. Pražané vedli v 18. minutě po gólech Libora Kozáka a Martina Frýdka, ale po přestávce srovnali střídající hráči Janové Matoušek a Chramosta. Severočeši udrželi na čtvrtém místě tabulky tříbodový náskok na Pražany, Letenští ztratili body po dvou ligových výhrách za sebou a jsou pátí.
    • Výhru Jablonce v Karviné vystřelil ve druhém poločase Doležal

03/11/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Jablonce zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 1:0. Severočeši vyhráli v nejvyšší soutěži podruhé za sebou a posunuli se na třetí místo tabulky. Vyrovnaný zápas rozhodl v 77. minutě Martin Doležal. Slezané nezvítězili ani v sedmém domácím zápase ligové sezony a jsou čtrnáctí.
    • Jablonec ukončil teplickou sérii bez porážky vysokým vítězstvím 4:1

25/10/2019 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jablonce zvítězili v předehrávce 14. kola FORTUNA:LIGY nad Teplicemi jasně 4:1 poté, co v každém z poločasů dali dva góly. Poprvé v životě se dvakrát v jednom duelu nejvyšší soutěže trefil Tomáš Břečka a dvě branky si připsal i Martin Doležal. Za hosty snížil Jan Shejbal. Domácí porazili Teplice v lize počtvrté za sebou a posunuli se na čtvrté místo. Hosté prohráli poprvé po sedmi kolech a patří jim osmá příčka.
    • Brány 14. kola otevře páteční předehrávka Jablonce s Teplicemi

25/10/2019 | Preview
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté pátého Jablonce přivítají v páteční předehrávce 14. kola FORTUNA:LIGY osmé Teplice. Oba týmy dělí tři body. Zatímco domácí vyhráli jediný z posledních pěti zápasů, hosté neprohráli sedmkrát za sebou. Jablonec však na Teplice umí, v lize je zdolal třikrát za sebou shodně 2:1 a prohrál s nimi v jediném z posledních 11 utkání.
    • Severočeské derby diváky bavilo! Výsledkem je remíza

19/10/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce dvakrát dotáhli ztrátu a ve 13. kole FORTUNA:LIGY remizovali s Jabloncem 2:2. Ve 44. minutě otevřel skóre Jan Sýkora, šest minut po pauze srovnal domácí Jan Mikula. Vzápětí hosté znovu vedli po gólu Miloše Kratochvíla, ale v 57. minutě odpověděl Jakub Pešek. Liberec v lize v podještědském derby nevyhrál popáté za sebou a v tabulce zůstal desátý. Jablonec se bodově dotáhl na čtvrtou Ostravu.
    • Slavia veze výhru z Jablonce a vede ligu o šest bodů

06/10/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Slavie zvítězili ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Jablonci 2:0. Obhájce titulu protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na 18 zápasů a před reprezentační pauzou vede tabulku už o šest bodů před druhou Plzní, která prohrála v Mladé Boleslavi. Pražané rozhodli dvěma slepenými góly mezi 70. a 73. minutou, kdy se trefili Tomáš Souček a Peter Olayinka. Jablonec doma v lize prohrál po 13 utkáních a poprvé od loňské porážky rovněž 0:2 se Slavií a patří mu páté místo.
    • Jabloneckou krádež ve Zlíně řídil Matoušek

28/09/2019 | Reportáže
      Zlín - Nejlepší střelec Jablonce Jan Matoušek znovu udeřil. Utkání ve Zlíně rozhodl individuální akcí již ve 26. minutě prvního poločasu a přiřkl tím na stranu Jablonce další tři body. Na jeho trefu již nikdo nenavázal, Jablonečtí si tak domů vezou cenné vítězství 1:0!
    • Jablonec dvakrát vedl, nakonec si s Olomoucí body rozdělil

23/09/2019 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce remizovali v dohrávce 10. kola FORTUNA:LIGY s Olomoucí 2:2 a v nejvyšší soutěže doma nezvítězili poprvé po 11 zápasech. Skóre otevřel v 19. minutě Vladimir Jovovič, který si pak po půlhodině hry dal vlastní gól. V 66. minutě poslal Severočechy podruhé do vedení Martin Doležal, ale v 84. minutě srovnal střídající Václav Pilař. Jablonec je v tabulce čtvrtý, Sigma ve čtvrtém kole po sobě neprohrála a dělí se o pátou příčku s Ostravou.
    • První třetinu základní části uzavře duel Jablonce s Olomoucí

23/09/2019 | Preview
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce a Olomouce uzavřou v pondělní dohrávce 10. kola úvodní třetinu základní části FORTUNA:LIGY. Severočeši se pokusí natáhnout jedenáctizápasovou domácí vítěznou sérii v nejvyšší soutěži a potvrdit úspěšnou bilanci ve vzájemných duelech. Sigma však už tři kola neprohrála a ze šestého místa ztrácí na soupeře jen dva body, takže ho v tabulce může přeskočit.
    • Jablonec v Plzni dvakrát vedl, ale odjíždí bez bodu. Rozhodl Kopic

16/09/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v dohrávce 9. kola FORTUNA:LIGY doma po obratu udolali Jablonec 3:2 a na druhém místě tabulky udrželi tříbodovou ztrátu na vedoucí Slavii. Na úvodní trefu jabloneckého Jana Matouška ještě v prvním poločase odpověděl Lukáš Kalvach. Severočechům po změně stran vrátil vedení Libor Holík, ale Roman Procházka vyrovnal z penalty a v 72. minutě utkání rozhodl Jan Kopic. Svěřenci Pavla Vrby dohrávali závěr bez vyloučeného Lukáše Hejdy. Jablonečtí venku v nejvyšší soutěži nevyhráli podvanácté za sebou a jsou čtvrtí.
    • Jablonec vyhrál i pátý domácí zápas, Ostravu porazil 2:1

01/09/2019 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce zvítězili v 8. kole FORTUNA:LIGY v přímém souboji o třetí místo nad Ostravou 2:1 a částečně napravili minulý debakl 0:4 v Příbrami. Severočeši rozhodli už v úvodních 13 minutách, kdy se trefili Jan Krob a Vladimir Jovovič. V 80. minutě snížil střídající Milan Baroš. Jablonec doma v nejvyšší soutěži zvítězil pojedenácté za sebou a s Baníkem bodoval v 17 z posledních 18 ligových utkání. Ostrava je v tabulce před reprezentační přestávkou šestá.
    • Jablonec v Příbrami překvapivě nestačil, domácí slaví vysoké vítězství

24/08/2019 | Reportáže
      Příbram - Jablonec v 7. kole FORTUNA:LIGY padl podruhé v sezóně a Slavia mu může dnes odskočit na šest bodů. Příbrami se na domácí půdě dařilo střelecky, dvakrát se trefil Michal Škoda, gól a asistenci zaznamenal Jan Rezek. V celkovém součtu Středočeši zvítězili hladce 4:0 a posunuli se s deseti body na průběžnou sedmou příčku.
    • Jablonec porazil Mladou Boleslav 2:1 a je znovu druhý

18/08/2019 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou – Fotbalisté Jablonce porazili v šestém kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 2:1 a vrátili se na druhé místo tabulky za Slavii. Severočechy poslal ve 22. minutě do vedení Vladimir Jovovič a pojistku přidal v druhé půli Martin Doležal. V závěru už jen snížil Tomáš Ladra. Jablonec doma v lize zvítězil podesáté za sebou a Boleslav v nejvyšší soutěži zdolal teprve podruhé z posledních deseti zápasů. Hosté utrpěli druhou porážku v ligové sezoně a jsou sedmí, mají ovšem utkání k dobru.
    • Jablonec zvítězil nad Opavou 2:1, trefili se Sýkora a Matoušek

11/08/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce v pátém kole FORTUNA:LIGY porazili Opavu 2:1 a doma v nejvyšší soutěži zvítězili podeváté za sebou. Vše podstatné se na Střelnici událo až ve druhém poločase. Po vyloučení hostujícího Václava Jurečky se jako první prosadil Jan Sýkora, po vyrovnání Pavla Zavadila vrátil Severočechům vedení Jan Matoušek. Jablonec slezského soupeře v lize porazil poprvé po čtyřech zápasech.