16MFK Karviná1916:365

Zprávy

• Slovácko porazilo Jablonec 2:1 a bude přezimovat na čtvrtém místě

18/12/2021 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY Jablonec 2:1. Tým z Uherského Hradiště poslal do vedení Václav Jurečka, před přestávkou srovnal Tomáš Hübschman, ale v 56. minutě rozhodl domácí Milan Petržela. Slovácko se z tříbodového zisku radovalo po třech kolech a bude přezimovat na čtvrtém místě tabulky. Jablonec, jemuž sudí po zásahu videorozhodčího kvůli těsným ofsajdům neuznal dva góly, prohrál počtvrté z posledních pěti kol. Severočeši klesli až na 14. příčku, která by po konci soutěže znamenala účast v baráži.
    • Teplice zvítězily podruhé v řadě, uspěly v Jablonci

12/12/2021 | Reportáže
      Jablonec - Tepličtí fotbalisté v 18. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Jablonci 2:0. V prvním poločase skóroval Jan Fortelný a po změně stran Alois Hyčka. Na soupeřově hřišti vyhrály Teplice poprvé po 18 zápasech od loňského prosince a na Střelnici se tříbodového zisku dočkaly po deseti letech. V tabulce sice zůstávají předposlední, ale na čtrnácté Pardubice ztrácí tři body. Jablonec dohrával v deseti bez vyloučeného Tomáše Čvančary. Doma v lize čeká na vítězství už pět zápasů a je třináctý.
    • Fotbalisté Jablonce i přes dvojnásobné oslabení vyhráli na půdě Bohemians 2:1

05/12/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Jablonce i přes dvojnásobné oslabení zvítězili v 17. kole FORTUNA:LIGY 2:1 na hřišti Bohemians 1905 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po devíti zápasech. Severočechy dostal v osmé minutě do vedení Tomáš Čvančara, těsně před pauzou pak zvýšil David Houska. Ačkoliv hosté dohrávali duel bez vyloučeného Tomáše Malínského a Václava Pilaře, Pražanům se v závěru podařilo jen snížit zásluhou Petra Hronka.
    • Jablonec dál čeká na vítězství, doma podlehl Mladé Boleslavi 0:1

28/11/2021 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Jablonečtí fotbalisté v 16. kole FORTUNA:LIGY prohráli doma s Mladou Boleslaví 0:1 a prodloužili své čekání na vítězství už na devět zápasů nejvyšší soutěže. Utkání v drobném sněžení a chvílemi v houstnoucí mlze na Střelnici rozhodl v 51. minutě Michal Hlavatý svým prvním gólem v sezoně a posunul středočeský tým na sedmé místo. Jablonec vyšel potřetí za sebou střelecky naprázdno a zůstává třináctý.
    • 437! Milan Petržela se stal novým rekordmanem FORTUNA:LIGY v počtu zápasů

22/11/2021 | Aktuální zprávy
      Praha – Záložník Slovácka Milan Petržela odehrál v neděli proti Spartě 437. utkání ve FORTUNA:LIZE a stanovil nový rekord soutěže. Někdejší reprezentant a účastník milionářské Ligy mistrů, který působil také v Jablonci, na Letné a především v Plzni, překonal Stanislava Vlčka. Bývalý útočník Bohemians 1905, Českých Budějovic, Olomouce a Slavie držel prvenství v počtu zápasů ve F:L téměř na den přesně devět let.
    • Slavia si poradila i s Jabloncem a osamostatnila se na čele tabulky

21/11/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie rozdrtili v 15. kole FORTUNA:LIGY v souboji pohárových účastníků Jablonec 5:0. Obhájce trofeje rozhodl už v úvodním dějství, kdy se trefili Peter Olayinka, Jan Kuchta a Alexander Bah. Po změně stran se dvakrát prosadil střídající Ondřej Lingr. Pražané v nejvyšší soutěži podruhé za sebou deklasovali soupeře 5:0, v posledních čtyřech kolech vyhráli a zvýšili náskok v čele tabulky na tři body. Jablonec v lize osmkrát po sobě nezvítězil a patří mu až 13. místo.
    • Jablonec nevyhrál už sedm zápasů, remizoval ve Zlíně

07/11/2021 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Jablonce remizovali ve 14. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Zlína 0:0. Účastník Evropské konferenční ligy tak na výhru v nejvyšší soutěži čeká už sedm zápasů. Naopak domácí neprohráli třetí ligové utkání po sobě a potřetí v řadě také udrželi čisté konto. "Ševci" zůstali v tabulce na 11. místě o bod a jednu příčku před Jabloncem.
    • Jablonec remizoval s Pardubicemi 1:1

31/10/2021 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce remizovali ve 13. kole FORTUNA:LIGY doma s Pardubicemi 1:1 a připsali si tak už šestý nerozhodný výsledek v sezoně nejvyšší soutěže. Severočechům zajistil vedení Tomáš Čvančara, o vyrovnání se ještě v prvním poločase postaral Emil Tischler. Jablonec čeká na ligovou výhru už šest kol a zůstává na 13. místě tabulky. Pardubice nezvítězily poosmé za sebou a jsou čtrnácté. Dnešní bod je první, který na soupeřově hřišti od začátku ročníku získaly.
    • Jablonec doma vybojoval bod s Budějovicemi díky dvěma trefám Doležala

16/10/2021 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce remizovali v 11. kole FORTUNA:LIGY doma s Českými Budějovicemi 2:2. Skóre zápasu otevřel po čtvrt hodině hry Martin Doležal, hosté však mezi 20. a 23. minutou utkání otočili po trefách Mateje Mršiče a Ondřeje Mihálika. Bod Severočechům zachránil v 78. minutě opět Doležal.
    • Jablonec využil přesilovku a remizoval s Hradcem 2:2

03/10/2021 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Jablonce až v deváté minutě nastavení zachránili v 10. kole FORTUNA:LIGY remízu 2:2 na hřišti Hradce Králové. Hosté vedli po 13 minutách díky brance Miloše Kratochvíla, domácí však v azylu v Mladé Boleslavi otočili duel po gólech Pavla Dvořáka a Jana Krále. Bod vystřelil Severočechům v závěru střídající Tomáš Malínský v přesilovce poté, co byl v 70. minutě vyloučen Otto Urma. Jablonečtí tři kola po sobě nevyhráli a jsou v tabulce až na 11. místě. Nováček z Hradce drží osmou příčku.
    • Fotbalisté Liberce vyhráli v Jablonci 1:0, podještědské derby rozhodl Tupta

26/09/2021 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Liberce zvítězili v 9. kole první ligy v Jablonci 1:0. Podještědské derby rozhodl povedenou střelou z přímého kopu v 37. minutě Lubomír Tupta. Slovan pod vedením trenéra Luboše Kozla nenašel přemožitele ani ve třetím ligovém utkání a podruhé za sebou naplno bodoval. Svého rivala zdolal v nejvyšší soutěži po třech zápasech. Jablonečtí nevyhráli dvě kola po sobě a doma v lize prohráli poprvé od února po 11 duelech.
    • Sparta podruhé za sebou ztratila, s Jabloncem remizovala 1:1

19/09/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty remizovali v 8. kole doma s Jabloncem 1:1. V souboji dvou účastníků skupin evropských pohárů otevřel skóre ve čtvrté minutě domácí útočník Václav Drchal, krátce po změně stran vyrovnal Tomáš Čvančara. Pražané nevyhráli druhé kolo po sobě a pod trenérem Pavlem Vrbou v nejvyšší soutěži ve 13. duelu na svém stadionu poprvé ztratili body. Severočeši venku v ligové sezoně nezvítězili ani napočtvrté.
    • Jablonec zvítězil díky trefě Malínského nad Karvinou

12/09/2021 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce porazili v 7. kole FORTUNA:LIGY Karvinou 1:0 a úspěšně se naladili na čtvrteční úvodní duel Evropské konferenční ligy s Kluží. Jedinou branku vstřelil v nastavení první půle Tomáš Malínský. Severočeši zvítězili v lize po pěti zápasech a posunuli se v neúplné tabulce na 11. místo. Slezané naopak dál čekají v aktuální ligové sezoně na první vítězství, v nejvyšší soutěži nevyhráli poosmé za sebou a jsou čtrnáctí.