18FC Zbrojovka Brno44:111

Zprávy

• První letošní body má také Boleslav, Jablonec pokořil Zahustel

21/09/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili ve 4. kole FORTUNA:LIGY Jablonec 2:0 a jako poslední tým v soutěži poprvé bodovali. Středočeši se díky gólům Ondřeje Zahustela a Dominika Maška odpoutali z posledního místa a jsou mimo sestupové pozice na 14. příčce. Jablonec si nespravil náladu po čtvrtečním vyřazení s Dunajskou Stredou (3:5) ve 2. předkole Evropské ligy a poprvé v ligovém ročníku prohrál.
    • Jablonec ve druhém poločase zlomil Baník a je zatím neporažený

12/09/2020 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 3. kole FORTUNA:LIGY nad Ostravou 2:0. Severočechy poslal v 61. minutě do vedení Ivan Schranz a pojistku přidal v 76. minutě Jaroslav Zelený. Domácí udrželi neporazitelnost v ligové sezoně a vítězně se naladili na čtvrteční duel 2. předkola Evropské ligy v Dunajské Stredě. Naopak Baník v Jablonci v nejvyšší soutěži už 16 zápasů po sobě nevyhrál a protáhl čekání na plný bodový zisk na 10 kol.
    • Los 2. předkola Evropské ligy: Jablonec se střetne s Dunajskou Stredou, Liberec zavítá do Litvy

31/08/2020 | Aktuální zprávy
      Dva české kluby, které si vybojovaly v loňském ročníku FORTUNA:LIGY účast ve 2. předkole Evropské ligy, už znají po losu ve švýcarském Nyonu své soupeře. Loni čtvrtý Jablonec se vydá na půdu Dunajské Stredy, Liberec coby vítěz české kvalifikace o EL zavítá na půdu litevského klubu FK Riteriai. Obě utkání se odehrají ve čtvrtek 17. září bez diváků, odvety se v tomto ročníku ve 2. předkole nehrají.
    • Cicilia poprvé skóroval, Slovácko ale Jablonec opět neporazilo

29/08/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka remizovali v druhém ligovém kole 1:1 s Jabloncem a v součtu s pohárem neporazili svého soupeře už 14 utkání. Domácí poslala do vedení ve 48. minutě premiérovým gólem v české nejvyšší soutěži letní posila Rigino Cicilia, v 79. minutě ale srovnal z přímého kopu střídající Jan Chramosta. Vzájemný duel na Slovácku skončil remízou už pošesté za sebou. Oba týmy mají po dvou duelech na kontě čtyři body.
    • Nováček z Pardubic vstoupil do FORTUNA:LIGY prohrou 0:1 v Jablonci

23/08/2020 | Reportáže
      Jablonec – Nováček FORTUNA:LIGY fotbalisté Pardubic vstoupili do nové sezony těsnou porážkou 0:1 v Jablonci. Zápas úvodního kola nejvyšší soutěže rozhodl v 61. minutě střídající Robert Hrubý, který se trefil hned v prvním soutěžním utkání za Severočechy po letním příchodu z Ostravy.
    • Jablonec bere ze zápasu s Ostravou bod a v příští sezoně si zahraje o Evropskou ligu

08/07/2020 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou – Fotbalisté Jablonce remizovali v závěrečném 5. kole ligové nadstavbové skupiny o titul s Ostravou 1:1 a i díky prohře Liberce v Plzni 0:4 skončili čtvrtí. Zajistili si tak start ve druhém předkole Evropské ligy. Severočeši vedli díky Davidu Štěpánkovi, ale po změně stran vyrovnal Nemanja Kuzmanovič.
    • Sparta si díky dvěma gólům Kozáka poradila i s Jabloncem

05/07/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty ve čtvrtém kole skupiny o titul porazili Jablonec 3:0 a zápas před koncem prvoligové nadstavby si pojistili třetí místo v tabulce. O výhře domácích rozhodl dvěma góly Libor Kozák, který se tak se čtrnácti zásahy dotáhl na čelo pořadí střelců. O zbývající gól se postaral Adam Hložek. Jablonec zůstal pátý o bod za čtvrtým Libercem.
    • Slavia rozstřílela 4:0 Jablonec, Musa byl blízko hattricku

28/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili ve třetím kole ligové nadstavby nad Jabloncem 4:0. Dva góly dal Petar Musa, který navíc v nastavení neproměnil penaltu, i tak se ale posunul do čela tabulky kanonýrů. Po jedné brance přidali Petr Ševčík a střídající Lukáš Masopust. Obhájce trofeje porazil Severočechy popáté za sebou a vede tabulku o devět bodů před Plzní. Jablonečtí čtyři kola nezvítězili a klesli na páté místo.
    • Podještědské derby bez vítěze, Jablonci zachránil v závěru bod Hübschman

24/06/2020 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jablonce ve 2. kole skupiny o titul nadstavby FORTUNA:LIGY zachránili remízu 1:1 s Libercem a udrželi před rivalem čtvrté místo v tabulce. Podještědské derby ve 24. minutě gólově otevřel Jan Kuchta, v 85. minutě vyrovnal kapitán Tomáš Hübschman. Jeho spoluhráč Martin Doležal po změně stran dvakrát trefil brankovou konstrukci.
    • Plzeň v nadstavbě porazila Jablonec 2:0 a je šest bodů za Slavií

21/06/2020 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v úvodním kole skupiny o titul nadstavby FORTUNA:LIGY doma porazili Jablonec 2:0. Druhý tým tabulky dál ztrácí šest bodů na vedoucí Slavii, s níž hraje ve středu. Pokud Viktoria v Edenu prohraje, obhájí Pražané mistrovský titul. O góly se dnes postarali Tomáš Chorý a Aleš Čermák. Jablonec je čtvrtý s čtyřbodovým mankem na Spartu, Severočeši v nejvyšší soutěži podlehli Plzni popáté za sebou.
    • Bohemians překvapili Jablonec, výhru trefili v první čtvrthodině

14/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 ve 30. kole FORTUNA:LIGY porazili 3:0 Jablonec, základní část zakončili na osmém místě a v semifinále skupiny o Evropu vyzvou deváté Slovácko. O výhru Pražanů se postarali Jhon Mosquera, Martin Dostál a Petr Hronek. Jablonec, který čeká elitní skupina o titul, i kvůli výhře Sparty na Slovácku 2:0 klesl na čtvrté místo.
    • Jablonec jediným gólem zdolal Karvinou a je třetí

10/06/2020 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce zvítězili v 29. kole FORTUNA:LIGY nad Karvinou 1:0. Zápas rozhodl v 58. minutě Jan Sýkora. Severočeši vyhráli podruhé za sebou a před posledním kolem základní části se dostali na třetí místo tabulky. Karviná pět ligových zápasů nevyhrála a je nadále čtrnáctá.