16FK Pardubice94:233

Zprávy

• Jablonec si vyšlápl na Slovácko a uspěl podruhé v řadě. Severočeši udeřili v závěru

18/09/2022 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Jablonce vyhráli v devátém kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 2:0 zásluhou gólů Matěje Polidara a Jakuba Považance v poslední desetiminutovce. Severočeši vyhráli v lize druhý zápas po sobě. Naopak Slovácko čeká na triumf pět kol, v součtu s Evropskou konferenční ligou nevyhrálo dokonce posedmé v řadě. Oba týmy mají v neúplné tabulce 10 bodů.
    • Jablonec se dočkal, přehrál Hradec Králové a slaví první výhru v sezoně

11/09/2022 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce v osmém kole FORTUNA:LIGY porazili na svém hřišti 3:0 Hradec Králové a dočkali se premiérového vítězství v sezoně. Skóre otevřel v 50. minutě Václav Sejk, další branky přidali v 67. a 80. minutě Jakub Martinec s Janem Chramostou. Severočeši se po prvním triumfu pod vedením kouče Davida Horejše posunuli na 13. místo, "Votroci" jsou na šesté pozici neúplné tabulky.
    • Horejš se první výhry opět nedočkal, v pětigólovém utkání uspěly Teplice

03/09/2022 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic v sedmém kole FORTUNA:LIGY přestříleli Jablonec 3:2. O premiérovém domácím vítězství "Sklářů" v sezoně rozhodl v 66. minutě Abdallah Gning. Hosté dohrávali stejně jako v úterý proti Spartě v devíti, dnes byli vyloučeni střídající Tomáš Malínský a Vladimir Jovovič. Předposlední Jablonec jako jediný tým v ročníku čeká na vítězství. Tepličtí se posunuli na 11. místo neúplné tabulky.
    • Jablonec hrál přes půl hodiny v oslabení, přesto ubránil bod se Spartou

30/08/2022 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Sparty v 6. kole FORTUNA:LIGY jen remizovali v Jablonci 1:1. Pražany poslal v 10. minutě do vedení Kryštof Daněk, ale těsně před pauzou srovnal Miloš Kratochvíl. V 55. minutě byl vyloučen domácí Jakub Považanec, ale Letenští dlouhou přesilovku nevyužili. V závěru nastavení dostal červenou kartu ještě další jablonecký hráč Jan Krob. Týmy se v lize rozešly výsledkem 1:1 potřetí za sebou, Sparta v nejvyšší soutěži neporazila Severočechy v posledních čtyřech duelech.
    • Jablonec dál čeká na první úspěch, s Baníkem přišel o výhru v závěru

27/08/2022 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou – Fotbalisté Jablonce remizovali v pátém kole FORTUNA:LIGY s Ostravou 1:1. Domácí poslal do vedení v 66. minutě Jan Chramosta proměněnou penaltou, tlak Baníku v závěru zužitkoval ve vyrovnání Jiří Klíma. Jablonečtí tak pod trenérem Davidem Horejšem stále čekají na premiérovou výhru, na třetí pokus získali alespoň první bod před vlastním publikem. Ostravští i ve druhém venkovním zápase sezony remizovali.
    • Jablonec ve Zlíně dvakrát vedl, nakonec se body dělily

21/08/2022 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Zlína remizovali ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY s Jabloncem 2:2, když dvakrát dotahovali náskok hostů. Na gól Matěje Polidara odpověděl v první půli Lamin Jawo, po přestávce poslal Severočechy do vedení Václav Sejk, za domácí vyrovnal Jakub Kolář. Po konci zápasu dostal červenou kartu zlínský záložník Joss Didiba. Oba týmy nadále čekají na první vítězství v ligové sezoně.
    • Brzké vyloučení i krásné trestňáky. Slavia v přestřelce porazila Jablonec

14/08/2022 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie ve třetím kole FORTUNA:LIGY v Jablonci využili téměř celý zápas trvající přesilovku a zvítězili 3:2. Už v šesté minutě byl vyloučen domácí Michal Surzyn a početní převahu okamžitě z následného přímého kopu zužitkoval Moses Usor. Po změně stran si dal domácí brankář Jan Hanuš vlastní gól, vzápětí snížil Matěj Polidar. V 61. minutě vrátil Pražanům dvoubrankový náskok Ibrahim Traoré a v 73. minutě další střídající hráč Jan Chramosta už jen zkorigoval stav.
    • Jablonec v Boleslavi dvakrát vedl, nakonec bere bod

07/08/2022 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Jablonce remizovali ve 2. kole FORTUNA:LIGY 2:2 na hřišti Mladé Boleslavi a poprvé v nové sezoně bodovali. Severočeši v Lokotrans Aréně dvakrát vedli, na branky Václava Sejka a Vladimira Jovoviče ale odpověděli Marek Matějovský z penalty a Daniel Mareček. Kouč David Horejš se tak ve svém 100. ligovém zápase v roli trenéra nedočkal premiérové soutěžní výhry na jablonecké lavičce.
    • Horejšův Jablonec nestačil na Bohemians, i kvůli nešťastným tečím

31/07/2022 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce při soutěžní premiéře trenéra Davida Horejše zahájili novou sezonu FORTUNA:LIGY domácí porážkou 0:3 s Bohemians 1905. Skóre zápasu úvodního kola otevřel v závěru první půle Ondřej Petrák, v 70. minutě přidal pojistku Roman Květ a těsně před koncem stanovil konečný výsledek střídající Adam Jánoš. Severočeši v součtu s přípravou prohráli pod Horejšem i páté utkání.
    • Jablonec remizoval ve Zlíně, bod mu stačí na záchranu ve FORTUNA:LIZE

14/05/2022 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Jablonce remizovali v posledním pátém kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu ve Zlíně 1:1 a tento výsledek jim zajistil záchranu v nejvyšší soutěži. Při shodném počtu 34 bodů s Bohemians 1905 rozhodlo o 13. místě Severočechů v konečné tabulce jejich lepší postavení po základní části nejvyšší soutěže.
    • Jablonec v poslední minutě přišel o výhru nad Bohemians, naději klokanům dal Hronek

10/05/2022 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce remizovali v předposledním čtvrtém kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu s Bohemians 1905 1:1. Domácí ve 38. minutě poslal do vedení střídající Václav Pilař, ale na začátku čtvrté minuty nastavení srovnal Petr Hronek. Severočeši tak v posledních sekundách přišli o jistotu udržení, naopak Pražané stále mají šanci na odvrácení účasti v baráži.
    • Jablonec uspěl v Teplicích, ve skupině o záchranu jim odskočil na čtyři body

07/05/2022 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Jablonce zvítězili ve 3. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu v Teplicích 1:0. Utkání rozhodl v 28. minutě svou premiérovou brankou v sezoně defenzivní záložník Vojtěch Kubista. Jablonec navázal na výhru proti Karviné, pod vedením trenéra Jiřího Vágnera i v druhém zápase naplno bodoval a v tabulce uhájil 13. místo, které jako poslední zaručuje záchranu. Teplice klesly na předposlední, barážovou příčku, na dnešního soupeře ztrácejí čtyři body.
    • Fotbalisté Karviné prohráli v Jablonci 0:2 a sestupují z FORTUNA:LIGY

01/05/2022 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Karviné se stali prvním sestupujícím z FORTUNA:LIGY. Poslední tým nejvyšší soutěže prohrál ve druhém kole nadstavbové skupiny o záchranu v Jablonci 0:2 a už nemá šanci opustit 16. přičku, která jako jediná znamená přímý pád do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
    • Pardubice vyhrály na hřišti Jablonce, Severočeši spadli na barážovou pozici

23/04/2022 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou – Fotbalisté Pardubic v prvním kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu překvapivě zvítězili v Jablonci 1:0. Zápas rozhodl v 71. minutě Tomáš Solil, který využil přesilovku po vyloučení domácího Michala Surzyna z 51. minuty. Východočeši venku v nejvyšší soutěži zvítězili po šesti porážkách za sebou a poskočili na 14. místo tabulky o skóre za třinácté Bohemians 1905. Jablonec už 11 kol nevyhrál a klesl na předposlední 15. příčku. Před Karvinou má osmibodový náskok.
    • Baník udeřil po jedenácti minutách a v domácím prostředí udolal Jablonec

20/04/2022 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy uzavřeli základní část FORTUNA:LIGY vítězstvím 1:0 nad Jabloncem a po šesti zápasech naplno bodovali. Duel 30. kola rozhodl Davida Buchty gólem z 11. minuty. Severočeši protáhli šňůru bez výhry na 10 ligových zápasů a ve skupině o udržení budou z 13. pozice odvracet hrozbu baráže. Pátý Baník už měl zajištěné místo ve skupině o titul.