161.FK Příbram2415:4614

Zprávy

• Olomouc v deseti neudržela vedení nad Jabloncem, duel skončil dělbou bodů

07/03/2020 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Jablonce v dlouhé přesilovce jen remizovali ve 24. ligovém kole v Olomouci 1:1 a nedokázali soupeři oplatit středeční porážku 1:3 ze čtvrtfinále domácího poháru. Skóre v 26. minutě otevřel domácí Lukáš Juliš, ale v 37. minutě byl vyloučen jeho spoluhráč Pablo González a v 75. minutě zařídil dělbu bodů střídající Kasper Hämäläinen. Jablonec v lize potřetí za sebou nezvítězil a může přijít o třetí místo. Olomouc zůstala desátá.
    • Guľa je stoprocentní. Plzeň díky gólům Čermáka a Beauguela zlomila Jablonec

29/02/2020 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Plzně zvítězili ve 23. kole FORTUNA:LIGY v Jablonci 2:1. Západočeši rozhodli už v úvodním dějství, kdy se trefili Aleš Čermák a Jean-David Beauguel, hned po změně stran snížil Dominik Pleštil. Viktoria vyhrála i třetí jarní zápas pod vedením slovenského trenéra Adriána Guľy a pojistila si druhé místo v tabulce. Na třetí Severočechy má Plzeň už osmibodový náskok, na vedoucí Slavii ztrácí 10 bodů. Červenobílí ale mají k dobru nedělní utkání na Slovácku.
    • Baník remizoval v dohrávce 22. kola s Jabloncem 1:1

24/02/2020 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy remizovali v dohrávce 22. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem 1:1. Oba góly padly v úvodu: po šesti minutách zařídil hostům vedení Vojtěch Kubista, ale o dalších šest minut později srovnal Nemanja Kuzmanovič. Jablonec si upevnil třetí místo v tabulce, Baník zůstal pátý a na Severočechy dál ztrácí čtyři body. Ostrava v lize posedmé za sebou neprohrála.
    • Dva zásahy Sýkory a Jablonec s jistotou porazil Příbram

17/02/2020 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté rozdrtili v dohrávce 21. kola FORTUNA:LIGY Příbram 4:0 a na třetím místě tabulky dál ztrácejí tři body na druhou Plzeň. Severočechy poslal v 36. minutě do vedení Vojtěch Kubista, po změně stran se dvakrát trefil Jan Sýkora a v závěru si úvodní gól v české nejvyšší soutěži připsal finský záložník Kasper Hämäläinen. Domácí Martin Doležal ještě v nastavení nedal penaltu. Jablonec soupeři oplatil stejně vysoký podzimní debakl. Příbram v lize nevyhrála už 14 utkání, venku stále nezískala ani bod a zůstala poslední.
    • Ohlédnutí za zimní přípravou (4/4): Sparta, Jablonec, Plzeň, Slavia

13/02/2020 | Aktuální zprávy
      Jaká byla zimní příprava? Ve čtyřdílném seriálu se ohlížíme za přípravou a nejzásadnějšími změnami ve všech klubech FORTUNA:LIGY. V posledním díle se zaměříme na „top 4“, tedy na čtvrtou Spartu, třetí Jablonec, druhou Plzeň a první Slavii.
    • Fotbalisté Jablonce zvítězili v Mladé Boleslavi 3:2 a jsou třetí

13/12/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Jablonce zvítězili ve 20. kole FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi 3:2 a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo před Spartu, která má k dobru sobotní duel v Ostravě. O druhé výhře Severočechů po sobě rozhodli v posledním utkání podzimní části dvěma góly Martin Doležal a jedním Vladimir Jovovič, který u zbylých tref asistoval. Za Středočechy, kteří prohráli podruhé za sebou, se prosadili Pavel Bucha a Muris Mešanovič.
    • Výhru Jablonce v Opavě vystřelil premiérovým gólem mladík Pleštil

07/12/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy v 19. kole FORTUNA:LIGY doma podlehli Jablonci 1:2 a ve třetím utkání pod novým trenérem Jiřím Balcárkem poprvé nebodovali. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Na vedoucí branku hostujícího Martina Doležala dokázal odpovědět opavský kapitán Jan Žídek, ale v 82. minutě utkání rozhodl střídající Dominik Pleštil. Severočeši zvítězili po třech kolech a posunuli se na čtvrté místo neúplné tabulky. Slezané jsou čtrnáctí.
    • České Budějovice překvapily výhrou v Jablonci a jsou na dostřel skupiny o titul

01/12/2019 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Českých Budějovic v 18. kole FORTUNA:LIGY překvapivě zvítězili 1:0 v Jablonci. Zápas rozhodl v 77. minutě svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Patrik Čavoš. Jihočeský nováček vyhrál pošesté z posledních sedmi kol a posunul se na sedmé místo tabulky. Na čtvrtou Spartu ztrácí Dynamo jen dva body. Severočeši potřetí za sebou nezvítězili a jsou pátí s dvoubodovým náskokem na Budějovice.
    • Duel Slovácka s Jabloncem přinesl pátou remízu kola

25/11/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka remizovali v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem 1:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení Martin Doležal, ale v 32. minutě srovnal Petr Reinberk. Vzájemný duel v Uherském Hradišti skončil nerozhodně popáté za sebou. Jablonec, který venku v lize poslední čtyři zápasy neprohrál, nevyužil šanci poskočit na třetí místo v tabulce a zůstal čtvrtý. Slovácko tři kola čeká na vítězství a figuruje s tříbodovou ztrátou na sedmé pozici.
    • Jablonec stáhl proti Spartě dvougólové manko, body se po remíze dělily

09/11/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Sparty v utkání 16. kola FORTUNA:LIGY neudrželi dvougólový náskok a v Jablonci remizovali 2:2. Pražané vedli v 18. minutě po gólech Libora Kozáka a Martina Frýdka, ale po přestávce srovnali střídající hráči Janové Matoušek a Chramosta. Severočeši udrželi na čtvrtém místě tabulky tříbodový náskok na Pražany, Letenští ztratili body po dvou ligových výhrách za sebou a jsou pátí.
    • Výhru Jablonce v Karviné vystřelil ve druhém poločase Doležal

03/11/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Jablonce zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 1:0. Severočeši vyhráli v nejvyšší soutěži podruhé za sebou a posunuli se na třetí místo tabulky. Vyrovnaný zápas rozhodl v 77. minutě Martin Doležal. Slezané nezvítězili ani v sedmém domácím zápase ligové sezony a jsou čtrnáctí.
    • Jablonec ukončil teplickou sérii bez porážky vysokým vítězstvím 4:1

25/10/2019 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jablonce zvítězili v předehrávce 14. kola FORTUNA:LIGY nad Teplicemi jasně 4:1 poté, co v každém z poločasů dali dva góly. Poprvé v životě se dvakrát v jednom duelu nejvyšší soutěže trefil Tomáš Břečka a dvě branky si připsal i Martin Doležal. Za hosty snížil Jan Shejbal. Domácí porazili Teplice v lize počtvrté za sebou a posunuli se na čtvrté místo. Hosté prohráli poprvé po sedmi kolech a patří jim osmá příčka.
    • Brány 14. kola otevře páteční předehrávka Jablonce s Teplicemi

25/10/2019 | Preview
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté pátého Jablonce přivítají v páteční předehrávce 14. kola FORTUNA:LIGY osmé Teplice. Oba týmy dělí tři body. Zatímco domácí vyhráli jediný z posledních pěti zápasů, hosté neprohráli sedmkrát za sebou. Jablonec však na Teplice umí, v lize je zdolal třikrát za sebou shodně 2:1 a prohrál s nimi v jediném z posledních 11 utkání.
    • Severočeské derby diváky bavilo! Výsledkem je remíza

19/10/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce dvakrát dotáhli ztrátu a ve 13. kole FORTUNA:LIGY remizovali s Jabloncem 2:2. Ve 44. minutě otevřel skóre Jan Sýkora, šest minut po pauze srovnal domácí Jan Mikula. Vzápětí hosté znovu vedli po gólu Miloše Kratochvíla, ale v 57. minutě odpověděl Jakub Pešek. Liberec v lize v podještědském derby nevyhrál popáté za sebou a v tabulce zůstal desátý. Jablonec se bodově dotáhl na čtvrtou Ostravu.
    • Slavia veze výhru z Jablonce a vede ligu o šest bodů

06/10/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Slavie zvítězili ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Jablonci 2:0. Obhájce titulu protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na 18 zápasů a před reprezentační pauzou vede tabulku už o šest bodů před druhou Plzní, která prohrála v Mladé Boleslavi. Pražané rozhodli dvěma slepenými góly mezi 70. a 73. minutou, kdy se trefili Tomáš Souček a Peter Olayinka. Jablonec doma v lize prohrál po 13 utkáních a poprvé od loňské porážky rovněž 0:2 se Slavií a patří mu páté místo.