18Slezský FC Opava1511:347

Zprávy

• Jablonec otočil prosněžený zápas s Příbramí

24/01/2021 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce udolali v 16. kole FORTUNA:LIGY Příbram po obratu 2:1. Všechny branky v duelu, který provázelo husté sněžení, padly až po přestávce. Hosty poslal ve 49. minutě do vedení Martin Nový, ale hned za čtyři minuty srovnal Miloš Kratochvíl, jenž pak v 64. minutě dokonal z penalty obrat. Severočeši vyhráli poosmé z posledních devíti kol a upevnili si druhé místo v tabulce. Příbram venku v této ligové sezoně získala jen dva body a zůstává předposlední.
    • Jablonec v jarní premiéře nastřílel Teplicím pět gólů

15/01/2021 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Jablonce zvítězili v úvodním utkání jarní části FORTUNA:LIGY v Teplicích vysoko 5:0. Hosté rozhodli předehrávku 15. kola už v úvodním dějství, kdy se postupně trefili Jakub Považanec, Vladimir Jovovič a Miloš Kratochvíl. Po přestávce přidali další góly Jan Krob a střídající Robert Hrubý. Jablonec vyhrál posedmé z posledních osmi kol a upevnil si druhé místo v neúplné tabulce. Naopak Tepličtí podruhé z šesti ligových utkání od příchodu trenéra Radima Kučery nebodovali
    • FORTUNA:LIGA se po krátké pauze vrací, v pátek hrají Teplice s Jabloncem

15/01/2021 | Preview
      Teplice – Páteční předehrávkou 15. kola mezi fotbalisty Teplic a Jablonce začne jarní část FORTUNA:LIGY která poprvé v historii odstartuje už v polovině ledna. Hosté se pokusí navázat na povedený závěr podzimu a pojistit si druhé místo v neúplné tabulce. Tepličtí však chtějí v severočeském souboji potvrdit zlepšení pod trenérem Radimem Kučerou, pod nímž ve čtyřech z pěti ligových zápasů bodovali.
    • Jablonec zvládl duel tabulkových sousedů, po obratu v Olomouci je druhý

22/12/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Jablonce v posledním letošním 14. kole FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 v Olomouci. Severočeši natáhli sérii bez porážky na sedm zápasů a v neúplné tabulce se posunuli na druhé místo. Za hosty se dvakrát prosadil Martin Doležal a z penalty Tomáš Ladra. Sigmu, která prohrála po jedenácti kolech, poslal do vedení Mojmír Chytil.
    • Jablonec doma vyhrál potřetí za sebou, trefili se Schranz a Pilař

19/12/2020 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce zvítězili ve 13. kole FORTUNA:LIGY nad Českými Budějovicemi 2:1. Severočechy poslal ve 20. minutě do vedení bývalý hráč Dynama Ivan Schranz a pojistku přidal po hodině Václav Pilař. Chvíli nato už jen snížil Mick van Buren.
    • Jablonec přišel o dvoubrankové vedení, remízu Karviné zařídil Haša

15/12/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Jablonce nenavázali na domácí vítězství nad Plzní a sami ztratili dvoubrankové vedení. Ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Karviné vedli šest minut před koncem 2:0, ale nakonec berou jen bod. Úvodní branku vstřelil jablonecký Ivan Schranz po brejku v prvním poločase. Domácí ve druhé půli zabrali a dokázali se dostávat do šancí. Jenže z ojedinělé akce hostů pak gólem na 2:0 zvýšil Martin Doležal. Za domácí se ovšem trefil dvakrát za tři minuty střídající Roman Haša a zařídil domácím bod.
    • Plzeň ukončila gólový půst, ale Jablonec fantasticky otočil zápas

12/12/2020 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Plzně v 11. kole FORTUNA:LIGY prohráli v Jablonci 2:3. Západočeši přitom v poločase vedli 2:0 po gólech Pavla Buchy a Jeana-Davida Beauguela a naprosto dominovali. Po pauze však Severočeši předvedli velký obrat, když se trefili střídající Martin Doležal s Tomášem Ladrou a Jaroslav Zelený. Jablonec zvítězil v lize počtvrté za sebou a posunul se na druhé místo neúplné tabulky. Naopak Viktoria získala z poslední čtyř kol jediný bod, klesla na šestou příčku a v ohrožení může být pozice trenéra Adriana Guľy.
    • Jablonec uspěl potřetí v řadě, po výhře nad Bohemians si polepšil na dělené třetí místo

08/12/2020 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce zvítězili v dohrávce 9. kola FORTUNA:LIGY nad Bohemians 1905 2:1. Domácí poslal v 21. minutě do vedení Robert Hrubý a pojistku přidal v polovině druhého poločasu Vojtěch Kubista. V 86. minutě už jen snížil střídající Vojtěch Novák. Severočeši vyhráli potřetí za sebou a v tabulce se dělí o třetí místo s Olomoucí. Pražané získali z posledních tří kol jediný bod a zůstali třináctí.
    • Jablonec vyzve v odložené dohrávce 9. kola Bohemians 1905

08/12/2020 | Preview
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce v dnešní dohrávce 9. kola FORTUNA:LIGY přivítají Bohemians 1905. Severočeši se pokusí navázat na dvě venkovní vítězství po sobě a bodově se dotáhnout na třetí místo tabulky. Pražané zase touží ukončit nepříznivou venkovní sérii. Zápas má výkop v 17:00.
    • Jablonec využil početní převahu a ukončil sérii výher Zlína

04/12/2020 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Jablonce zvítězili v předehrávce 10. kola FORTUNA:LIGY ve Zlíně 2:0 a podruhé za sebou v nejvyšší soutěži naplno bodovali. "Ševci" hráli od 45. minuty bez vyloučeného útočníka Tomáše Poznara. Přesilovku využili Severočeši v 71. minutě gólem Václava Pilaře, pojistku přidal v 84. minutě z penalty Ivan Schranz. Zlín prohrál v lize po třech vítězstvích za sebou.
    • Rozjetý Zlín v pátek vyzve Jablonec, který se vrací do hry po dvou týdnech

03/12/2020 | Preview
      Zlín – Fotbalisté Zlína a Jablonce v páteční předehrávce otevřou program 10. kola FORTUNA:LIGY. Domácí "Ševci" zkusí zlomit nepříznivou bilanci ze vzájemných zápasů a navázat na sérii tří výher, která je vynesla na páté místo tabulky. Severočeši nastoupí k utkání po 14 dnech, protože v minulém týdnu kvůli koronaviru v týmu Bohemians 1905 nehráli. Na Zlín ztrácejí z osmé příčky dva body.
    • Jablonec po šesti letech vyhrál podještědské derby v Liberci

20/11/2020 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Jablonce zvítězili v 8. ligovém kole v podještědském derby v Liberci 3:1. Hosty poslal do vedení ve druhé minutě vlastním gólem Martin Koscelník, do pauzy sice srovnal z penalty Kamso Mara, ale v 71. minutě rozhodl Ivan Schranz. V 83. minutě přidal pojistku Jaroslav Zelený. Jablonec vyhrál teprve podruhé ze 27 ligových zápasů v Liberci a severočeského souseda o skóre přeskočil v tabulce. Slovan v nejvyšší soutěži neuspěl po předchozích dvou výhrách a nenaladil se dobře na čtvrteční duel Evropské ligy s Hoffenheimem.
    • Liga se po reprezentační přestávce vrací, 8. kolo otevře derby Liberce s Jabloncem

20/11/2020 | Preview
      Liberec – Po reprezentační přestávce se dnes znovu rozběhne FORTUNA:LIGA a tradiční páteční předehrávku v 8. kole obstará prestižní souboj severočeských sousedů mezi Libercem a Jabloncem. Slovan už bude moci nasadit většinu hráčů, kteří před pauzou onemocněli koronavirem, a rád by prodloužil příznivou domácí bilanci v podještědském derby. Jablonec chce zase napravit předchozí porážku s Brnem a na lavičce již bude mít trenéra Petra Radu, který vyléčil covid-19.