18Slezský FC Opava1511:347

Zprávy

• Plzeň ukončila čekání na výhru, proti oslabeným Pardubicím rozhodla v závěru

24/01/2021 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně se v 16. kole FORTUNA:LIGY protrápili k výhře 2:0 nad oslabeným nováčkem Pardubicemi. Domácí po třech zápasech zvítězili a vstřelili gól a poskočili na sedmé místo neúplné tabulky. Až v 78. minutě otevřel skóre Milan Havel, v nastavení přidal pojistku Pavel Bucha. Východočeši, kteří od 30. minuty hráli bez vyloučeného Martina Šejvla, klesli na desátou příčku.
    • Pardubice podlehly Budějovicím 0:2 a poprvé doma prohrály

17/01/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Pardubic prohráli v úvodním zápase jarní části FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi 0:2. Nováček soutěže v azylu v pražském Ďolíčku, kde hraje domácí ligová utkání, v osmém duelu poprvé nebodoval. O výhře Jihočechů v 15. kole rozhodl v 41. minutě z penalty Benjamin Čolič, pojistku přidal v 87. minutě Marko Alvir. Dynamo zvítězilo po třech kolech a poskočilo na 11. místo neúplné tabulky. Navíc má zápas k dobru. Pardubičtí klesli na sedmou příčku.
    • Nováček z Pardubic zvítězil 2:0 v Karviné a dotáhl se na čtvrtou Olomouc

23/12/2020 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Pardubic zvítězili ve 14. kole FORTUNA:LIGY 2:0 v Karviné. Nováček soutěže se po závěrečném utkání podzimní části v neúplné tabulce bodově dotáhl na čtvrtou Olomouc. Vítězný gól Východočechů vstřelil ve 13. minutě bývalý hráč Karviné Michal Petráň. Jeho spoluhráč Ewerton v 35. minutě neproměnil penaltu, ale v 72. minutě přidal pojistku střídající David Huf. Slezané prohráli po čtyřech kolech.
    • Pardubice remizovaly a v Ďolíčku stále neprohrály

20/12/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Pardubic remizovali ve 13. kole FORTUNA:LIGY se Zlínem bez branek. Nováček soutěže neprohrál v pražském azylu v Ďolíčku, kde kvůli nevyhovujícímu stadionu hraje domácí ligové zápasy, ani posedmé a získal tam 15 z celkových 19 bodů. "Ševci" nevyhráli a neskórovali ve třetím kole po sobě.
    • Sparta zdolala 2:0 Pardubice a upevnila si druhou pozici

16/12/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty porazili ve 12. kole FORTUNA:LIGY nováčka z Pardubic 2:0. Letenští se druhou výhrou v nejvyšší soutěži po sobě přiblížili na dva body vedoucí Slavii, která však odehrála o zápas méně. Vítězný gól Pražanů vstřelil v 11. minutě nejlepší ligový střelec Lukáš Juliš. Pojistku přidal v 81. minutě Ondřej Čelůstka, který nastoupil proti svému bratrovi Tomášovi. Od 86. minuty dohrávali domácí bez vyloučeného Ladislava Krejčího mladšího.
    • Necidův premiérový gól v Bohemians na výhru nestačil, Pardubice dokázaly srovnat

05/12/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 10. kole FORTUNA:LIGY s nováčkem z Pardubic 1:1. Pražané vedli od sedmé minuty zásluhou Tomáše Necida, ale v 63. minutě vyrovnal střídající David Huf, jenž skóroval ve třetím utkání za sebou. Pardubice, které hrají své domácí zápasy kvůli nevyhovujícímu stadionu rovněž v Ďolíčku, sice tři kola po sobě nezvítězily, ale bodovaly v pátém z posledních šesti. "Klokani" nevyhráli třetí z posledních čtyř ligových duelů.
    • Pardubice díky vyrovnání v nastavení udržely letošní neporazitelnost v azylu

27/11/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Olomouce remizovali v předehrávce 9. kola FORTUNA:LIGY na hřišti nováčka z Pardubic 1:1. Hanáci bodovali v sedmém utkání nejvyšší soutěže za sebou a bodově se dotáhli na druhou Spartu, která má zápas k dobru. Sigma vedla od 62. minuty po proměněné penaltě Martina Nešpora. Bod zachránil Východočechům v páté minutě nastavení střídající David Huf. Pardubice v pražském Ďolíčku, kde hrají domácí ligové zápasy, neprohrály ani popáté.
    • Pardubice v páteční předehrávce vyzvou v Ďolíčku Olomouc

26/11/2020 | Preview
      Praha – Páteční předehrávka mezi fotbalisty Pardubic a Olomouce otevře program 9. kola FORTUNA:LIGY. Hanáci se pokusí prodloužit sérii bez porážky, která trvá už šest zápasů nejvyšší soutěže, a minimálně do neděle poskočit na druhé místo tabulky. Východočeský nováček chce naopak odčinit minulou prohru 1:4 v Mladé Boleslavi a i v pátém domácím utkání v azylu v Ďolíčku bodovat. Pardubičtí trenéři už by měli mít k dispozici většinu hráčů, které postihl koronavirus.
    • Boleslav ukončila šňůru výher Pardubic, rozhodla první půle

21/11/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 8. kole FORTUNA:LIGY nováčka z Pardubic 4:1 a v nejvyšší soutěži zvítězili po třech zápasech. Středočeši rozhodli o své druhé výhře v ligové sezoně už v úvodním dějství, kdy se od 20. do 45. minuty trefili Alexej Tatajev, Lukáš Budínský a Marco Túlio. Po změně zvýšil v 75. minutě Václav Drchal a o pět minut později stanovil konečný výsledek hostující David Huf. Pardubice prohrály v lize po třech vítězstvích za sebou.
    • Nováček z Pardubic zaskočil Slovácko, v poslední minutě využil přesilovku

02/10/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – V předehrávaném utkání 6. kola FORTUNA:LIGY prohrálo Slovácko s Pardubicemi 0:1, jedinou branku zápasu vstřelil ve čtvrté minutě nastavení Michal Surzyn. Slovácko hrálo od 69. minuty bez vyloučeného Jana Kalabišky a doma nevyhrálo popáté za sebou. Naopak nováček dal venku první gól v sezoně a ten mu vynesl první vítězství na soupeřově hřišti. Stačila mu k tomu jediná střela na branku.
    • Slovácko hostí v páteční předehrávce nováčka z Pardubic

01/10/2020 | Preview
      Uherské Hradiště – V páteční předehrávce 6. kola FORTUNA:LIGY přivítá Slovácko v souboji tabulkových sousedů nováčka z Pardubic. Zatímco osmé Slovácko doma v lize nevyhrálo čtyřikrát za sebou, sedmí Východočeši oba venkovní ligové duely prohráli a nevstřelili v nich gól. Utkání má výkop v 19:00.
    • Pardubice mají druhou výhru, doma porazily Liberec 3:0

27/09/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalistům Liberce nevyšla generálka na čtvrteční domácí utkání 4. předkola Evropské ligy proti APOELu Nikósie. Slovan v 5. kole FORTUNA:LIGY překvapivě podlehl nováčkovi z Pardubic 0:3. Vítězství Východočechů zařídili brankami Martin Toml, Lukáš Pfeifer a z penalty Michal Hlavatý. Pardubice v pražském Ďolíčku, kde kvůli nevyhovujícími stadionu hrají domácí ligové zápasy, bodovaly i ve třetím utkání.
    • Baník ve čtvrtém kole konečně vyhrál, přetlačil Pardubice

19/09/2020 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy ukončili dlouhé čekání na ligové vítězství. Baník ve 4. kole FORTUNA:LIGY porazil nováčka z Pardubic hladce 3:0 a v nejvyšší soutěži vyhrál po 10 zápasech. V závěru první půle otevřel skóre Tomáš Zajíc a po pauze se trefili Dyjan Carlos de Azevedo a střídající Muhamed Tijani. Hosté dohrávali v oslabení od 81. minuty, kdy byl vyloučen Jan Prosek.
    • Překvapení! Nováček z Pardubic obral o body Slavii

12/09/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie ve 3. kole FORTUNA:LIGY senzačně jen remizovali s nováčkem z Pardubic 1:1 a poprvé v sezoně ztratili body. Východočeši v azylu na stadionu Bohemians 1905 v Ďolíčku vedli po gólu Emila Tischlera, alespoň bod zajistil obhájci titulu krátce po pauze střídající Petar Musa. Pražané jsou v čele tabulky jen díky lepšímu skóre před Slováckem a Jabloncem, v neděli ale mohou o vedení přijít.
    • Pardubice uhrály historickou výhru, proti Teplicím rozhodl Surzyn

30/08/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Pardubic porazili ve druhém kole FORTUNA:LIGY Teplice 2:1 a připsali si historicky první výhru v nejvyšší soutěži. Nováček soutěže vedl po trefě Emila Tischlera, ale Martin Toml vlastním gólem srovnal. Plný bodový zisk vystřelil Východočechům, kteří hrají domácí ligové zápasy v pražském Ďolíčku, Michal Surzyn.