18FK Mladá Boleslav32:90

Zprávy

• Baník ve čtvrtém kole konečně vyhrál, přetlačil Pardubice

19/09/2020 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy ukončili dlouhé čekání na ligové vítězství. Baník ve 4. kole FORTUNA:LIGY porazil nováčka z Pardubic hladce 3:0 a v nejvyšší soutěži vyhrál po 10 zápasech. V závěru první půle otevřel skóre Tomáš Zajíc a po pauze se trefili Dyjan Carlos de Azevedo a střídající Muhamed Tijani. Hosté dohrávali v oslabení od 81. minuty, kdy byl vyloučen Jan Prosek.
    • Překvapení! Nováček z Pardubic obral o body Slavii

12/09/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie ve 3. kole FORTUNA:LIGY senzačně jen remizovali s nováčkem z Pardubic 1:1 a poprvé v sezoně ztratili body. Východočeši v azylu na stadionu Bohemians 1905 v Ďolíčku vedli po gólu Emila Tischlera, alespoň bod zajistil obhájci titulu krátce po pauze střídající Petar Musa. Pražané jsou v čele tabulky jen díky lepšímu skóre před Slováckem a Jabloncem, v neděli ale mohou o vedení přijít.
    • Pardubice uhrály historickou výhru, proti Teplicím rozhodl Surzyn

30/08/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Pardubic porazili ve druhém kole FORTUNA:LIGY Teplice 2:1 a připsali si historicky první výhru v nejvyšší soutěži. Nováček soutěže vedl po trefě Emila Tischlera, ale Martin Toml vlastním gólem srovnal. Plný bodový zisk vystřelil Východočechům, kteří hrají domácí ligové zápasy v pražském Ďolíčku, Michal Surzyn.
    • Nováček z Pardubic vstoupil do FORTUNA:LIGY prohrou 0:1 v Jablonci

23/08/2020 | Reportáže
      Jablonec – Nováček FORTUNA:LIGY fotbalisté Pardubic vstoupili do nové sezony těsnou porážkou 0:1 v Jablonci. Zápas úvodního kola nejvyšší soutěže rozhodl v 61. minutě střídající Robert Hrubý, který se trefil hned v prvním soutěžním utkání za Severočechy po letním příchodu z Ostravy.
    • Příprava: Slovácko vyhrálo i třetí zápas, Pardubice začaly porážkou

30/07/2020 | Aktuální zprávy
      Letní příprava je u většiny týmů FORTUNA:LIGY v plném proudu a některé z nich už mají za sebou první zápasy. Slovácko, které začalo přípravu už 13. července, má za sebou už tři duely – a všechny byly vítězné. První zápas sehrály také Pardubice a Olomouc.