16MFK Karviná1916:365

Zprávy

• Pardubice porazily Bohemians 2:1 a v sezoně je zdolaly i podruhé

18/12/2021 | Reportáže
      Praha – Pardubičtí fotbalisté porazili Bohemians 1905 v této sezoně i podruhé. V 19. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v pražském Ďolíčku, kde oba týmy hrají domácí zápasy, 2:1. Utkání dvou mužstev s nejhorší obranou v soutěži rozhodli Mojmír Chytil a Pavel Černý, kteří se trefili i při srpnové výhře nad stejným soupeřem. Za domácí snížil v 67. minutě Tomáš Necid. Pražané prohráli ve F:L potřetí za sebou a zůstávají v tabulce dvanáctí. Východočeši už jsou s jednobodovou ztrátou hned za nimi.
    • Fotbalisté Ostravy porazili Pardubice 3:0 a na čtvrté Slovácko ztrácí bod

11/12/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Ostravy porazili v 18. kole FORTUNA:LIGY Pardubice v jejich domácím azylu v pražském Ďolíčku hladce 3:0. Baník se v tabulce na rozdíl jediného bodu přiblížil ke čtvrtému Slovácku, které na hřišti Hradce Králové remizovalo 2:2. Za Slezany se v prvním poločase prosadili David Buchta a Nemanja Kuzmanovič, pojistku přidal po změně stran střídající Yira Collins Sor. Ostravští neprohráli sedm kol po sobě, naopak čtrnácté Pardubice v domácím azylu nezvítězily ve F:L posedmé za sebou.
    • Pardubice vyhrály v Boleslavi 3:2 díky třem gólům v úvodní dvacetiminutovce

05/12/2021 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Pardubic v 17. kole FORTUNA:LIGY překvapivě zvítězili v Mladé Boleslavi 3:2. Už v úvodních 18 minutách se za hosty trefili dvakrát Mojmír Chytil a jednou Cadu, další Brazilec Ewerton krátce po změně stran snížil a poslední slovo měl v druhé minutě nastavení střídající Daniel Fila.
    • Sigma deklasovala pěti brankami Pardubice

27/11/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Olomouce zvítězili v 16. kole FORTUNA:LIGY nad Pardubicemi v jejich domácím azylu v pražském Ďolíčku vysoko 5:1. Hanáci v nejvyšší soutěži potřetí za sebou neprohráli, naplno však bodovali po pěti zápasech. Sigma se posunula na šesté místo neúplné tabulky. Naopak Východočeši nezvítězili podesáté z posledních 11 kol a zůstali na 14. pozici.
    • Teplice v záchranářské bitvě podlehly Pardubicím 1:2

21/11/2021 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Pardubic zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Teplicích 2:1 a naplno bodovali po devíti kolech. Východočechy dostal do vedení v 39. minutě Mojmír Chytil a deset minut před koncem normální hrací doby zvýšil jejich náskok z penalty Lukáš Červ, který zaznamenal první trefu v nejvyšší soutěži. Za Teplice korigoval konečný výsledek v osmé minutě nastaveného času Martin Chlumecký. Severočeši nevyhráli 11 kol po sobě, pod trenérem Jiřím Jarošíkem prohráli i pošesté a v neúplné tabulce zůstali s pěti body na posledním 16. místě o skóre za Karvinou, která má dva zápasy k dobru. Pardubice jsou čtrnácté.
    • Od Pavla Černého se stále mám co učit, ví pardubický útočník David Huf

19/11/2021 | Aktuální zprávy
      Pardubický útočník David Huf zvládá vedle kariéry profesionálního fotbalisty také studovat vysokou školu. Na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice mu zbývá už jen složit státnice. V Pardubicích také bydlí. K chytré domácnosti se dostal přes péči o své zdraví.
    • Krmenčík s Lingrem dali po dvou gólech a Slavia deklasovala Pardubice

07/11/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté mistrovské Slavie ve 14. kole FORTUNA:LIGY v pražském Ďolíčku rozstříleli Pardubice 5:0 a před reprezentační pauzou se dostali do čela tabulky o bod před Plzeň. Vršovický celek vstřelil všechny branky po změně stran. Po dvou gólech zaznamenali Michael Krmenčík a střídající Ondřej Lingr, konečný výsledek stanovil další příchozí hráč z lavičky Ubong Ekpai. V 31. minutě nedal domácí kapitán Jan Jeřábek penaltu.
    • Jablonec remizoval s Pardubicemi 1:1

31/10/2021 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce remizovali ve 13. kole FORTUNA:LIGY doma s Pardubicemi 1:1 a připsali si tak už šestý nerozhodný výsledek v sezoně nejvyšší soutěže. Severočechům zajistil vedení Tomáš Čvančara, o vyrovnání se ještě v prvním poločase postaral Emil Tischler. Jablonec čeká na ligovou výhru už šest kol a zůstává na 13. místě tabulky. Pardubice nezvítězily poosmé za sebou a jsou čtrnácté. Dnešní bod je první, který na soupeřově hřišti od začátku ročníku získaly.
    • Pardubice remizovaly se Zlínem, Cadu neproměnil penaltu

23/10/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Pardubic ve 12. kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 se Zlínem. Východočeši, kteří hrají domácí zápasy v pražském Ďolíčku, nezvítězili v nejvyšší soutěži posedmé za sebou a jsou na 14. místě. Hostující "Ševci" po sérii pěti porážek získali alespoň bod a v neúplné tabulce jsou třináctí. Pardubický Cadu v 54. minutě neproměnil penaltu.
    • Sparta navázala na výhru v derby přesvědčivým vítězstvím nad Pardubicemi

17/10/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté pražské Sparty porazili v 11. kole FORTUNA:LIGY Pardubice 4:2 a po třetím vítězství v nejvyšší soutěži za sebou se vrátili na druhé místo tabulky. Na vedoucí Plzeň ztrácejí Letenští čtyři body. Pardubice nevyhrály šest kol po sobě, v posledních čtyřech nebodovaly a zůstaly na 14. pozici.
    • Budějovický obrat proti Pardubicím. Dynamo zvítězilo 3:1

02/10/2021 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic porazili v 10. kole FORTUNA:LIGY Pardubice 3:1. Hosté sice po zásahu Martina Šejvla vedli, Jihočeši však otočili skóre, když se trefili Mick van Buren, Jakub Hora a Fortune Bassey. Dynamo vyhrálo druhé kolo po sobě a Východočechy zdolalo v nejvyšší soutěži i potřetí. Domácí poskočili v neúplné tabulce na sedmé místo. Pardubice nezvítězily v pátém ligovém duelu po sobě a zůstaly čtrnácté.
    • Plzeň pokračuje v úspěšném tažení, na hřišti Pardubic rozhodl jediný gól

25/09/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně zvítězili v 9. kole nad Pardubicemi 1:0 a upevnili si první místo v tabulce. Utkání v pražském Ďolíčku, kde mají Východočeši domácí azyl, rozhodl v 75. minutě kapitán Viktorie Lukáš Hejda. Západočeši soupeři částečně oplatili porážku 0:3 z minulé sezony a v tomto ročníku nejvyšší soutěže vyhráli osmý zápas.
    • Hradec zvítězil nad Pardubicemi 2:0, trefili se Král a Vašulín

17/09/2021 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Hradce Králové v předehrávce 8. kola FORTUNA:LIGY porazili východočeského rivala Pardubice 2:0 a v nejvyšší soutěži potřetí za sebou zvítězili, navíc bez inkasované branky. Skóre v Mladé Boleslavi, kde mají "Votroci" domácí azyl, otevřel ve 36. minutě Jan Král a v závěru pojistil výhru nováčka Daniel Vašulín po dalším rohu kapitána Adama Vlkanovy. Pardubičtí v této ligové sezoně naplno bodovali pouze jednou.
    • Liberec v premiéře pod Kozlem ztratil vedení 2:0 a s Pardubicemi remizoval

11/09/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Liberce v premiéře pod trenérem Lubošem Kozlem neudrželi dvougólový náskok a v 7. kole FORTUNA:LIGY remizovali na hřišti Pardubic 2:2. Slovan vedl v domácím azylu Východočechů v pražském Ďolíčku díky brankám Imada Rondiče a Karola Mészárose 2:0, ale po změně stran dvěma trefami srovnal při soutěžním debutu za svůj nový klub střídající Lukáš Matějka. Severočeši v lize nevyhráli už 12 utkání a zůstali v tabulce poslední. Pardubičtí doma i napočtvrté v této sezoně bodovali a jsou jedenáctí.
    • Slovácko porazilo Pardubice a doma je dál stoprocentní

28/08/2021 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka porazili v 6. kole Pardubice 2:1. O jejich výhře v rozmezí třetí až 14. minuty rozhodli Vlastimil Daníček a Milan Petržela, za hosty korigoval v 62. minutě Brazilec Cadu. Tým z Uherského Hradiště zvítězil doma v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou a Východočechy porazil poprvé v ligové historii po dvou prohrách z minulé sezony. Pardubice nebodovaly venku v lize ve třetím duelu po sobě.