18Slezský FC Opava2716:5415

Zprávy

• Brno doma podlehlo Pardubicím a na záchranu ztrácí čtyři body

18/04/2021 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Brna opět nevyužili výhodu domácího prostředí a ve 27. kole FORTUNA:LIGY prohráli s Pardubicemi 1:2. Souboj nováčků rozhodli Martin Toml a Brazilec Ewerton, na průběžných 1:1 vyrovnával Jakub Přichystal. Východočeši, kteří ještě dvakrát trefili tyč, se vrátili na sedmé místo. Brno zůstává šestnácté a na první nesestupovou příčku ztrácí už čtyři body. Zbrojovka doma nevyhrála posedmé za sebou, se sedmi body na svém hřišti má nejhorší bilanci z celé nejvyšší soutěže.
    • Pardubice utnuly sedmizápasovou venkovní šňůru Slovácka

13/04/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slovácka podlehli v dohrávce 22. kola FORTUNA:LIGY pardubickému nováčkovi na jeho hřišti v pražském Ďolíčku 1:3. Hosté se zásluhou Jana Klimenta ujali vedení, ale v rozmezí 33. až 37. minuty domácí obrátili skóre díky Ewertonovi a vlastnímu gólu Stanislava Hofmanna. Po přestávce stanovil konečný výsledek první trefou v nejvyšší soutěži Dominik Kostka.
    • Pardubice a Slovácko dnes dohrají zápas 22. kola

13/04/2021 | Preview
      Praha – Fotbalisté Pardubic a Slovácka se dnes utkají v dohrávce 22. kola. V původním březnovém termínu se zápas nehrál kvůli koronaviru v týmu z Uherského Hradiště. Slovácko se může v neúplné tabulce posunout na druhé místo před Spartu, která ale bude mít k dobru ještě dva duely.
    • Bohemians porazili Pardubice 2:0, rozhodl Puškáč

09/04/2021 | Reportáže
      Praha –Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v předehrávce 26. kola nováčka z Pardubic 2:0. Pražané, kteří dnes na domovském stadionu v Ďolíčku nastoupili v roli hostujícího týmu, se ujali vedení v 35. minutě díky proměněné penaltě Davida Puškáče. Od 43. minuty hráli po vyloučení Jana Proska přesilovku. Krátce po začátku druhého poločasu stanovil konečný výsledek premiérovou trefou v nejvyšší soutěži Pavel Osmančík.
    • Pardubice a Bohemians otevřou 26. kolo

09/04/2021 | Preview
      Praha – Fotbalisté Pardubic a Bohemians 1905 páteční předehrávkou otevřou program 26. kola FORTUNA:LIGY. Východočeský nováček je v neúplné tabulce sedmý a v roli domácího týmu bude chtít potvrdit výbornou formu v azylu v Ďolíčku, kde sídlí Pražané. Jedenáctí "Klokani" neprohráli pět kol, ve čtyřech z nich ale remizovali.
    • Pardubice gólem v závěru zápasu zlomily Olomouc

03/04/2021 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Pardubic překvapivě vyhráli v 25. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 1:0. Zápas týmů ze středu tabulky rozhodl v 84. minutě Brazilec Ewerton. Východočeský nováček zvítězil po třech kolech a poskočil před Sigmu na sedmé místo. Hanáci prohráli třetí z posledních čtyř ligových duelů a jsou devátí.
    • Pardubice dvakrát neudržely vedení a s Mladou Boleslaví remizovaly 2:2

19/03/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Pardubic remizovali v předehrávce 24. kola v azylu v pražském Ďolíčku s Mladou Boleslaví 2:2. Východočeský nováček nedokázal zvítězit počtvrté z posledních pěti zápasů v nejvyšší soutěži a zůstal osmý, má ale k dobru odložené utkání se Slováckem. Hosté bodovali ve třetím z uplynulých čtyř kol, ale v neúplné tabulce zvýšili náskok na sestupové příčky jen na pět bodů.
    • Pardubice v předehrávce 24. kola hostí Mladou Boleslav

19/03/2021 | Preview
      Praha – Fotbalisté Pardubic a Mladé Boleslavi se utkají v dnešní předehrávce 24. kola FORTUNA:LIGY. Východočeský nováček prohrál tři z posledních čtyř zápasů nejvyšší soutěže, všechny ale venku, zatímco v domácím azylu v pražském Ďolíčku se mu daří. Hosté by se v případě vítězství mohli vzdálit sestupovým příčkám.
    • Fotbalisté Opavy využili přesilovku a porazili doma Pardubice 1:0

13/03/2021 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Opavy ve 23. kole FORTUNA:LIGY porazili Pardubice 1:0. Zápas rozhodl v šesté minutě nastavení úvodního dějství z penalty Tomáš Smola poté, co byl vyloučen hostující Cadu. Slezané si připsali teprve třetí vítězství v ligové sezoně, doma vyhráli poprvé na jaře a v neúplné tabulce se bodově dotáhli na šestnácté Brno. Pardubický nováček nejvyšší soutěže podruhé za sebou prohrál.
    • Liberec porazil Pardubice 4:1 a oplatil jim podzimní porážku

26/02/2021 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili v předehrávce 21. kola Pardubice 4:1. Slovan rozhodl už v úvodním dějství, kdy se dvakrát trefili Michal Sadílek a Ondřej Karafiát. V 41. minutě nedal penaltu střídající David Huf, který snížil až krátce po pauze. Liberec oplatil soupeři porážku 0:3 z podzimního vzájemného duelu.
    • Liberec v páteční předehrávce hostí Pardubice

26/02/2021 | Preview
      Liberec – Dnešní předehrávka mezi fotbalisty Liberce a Pardubic otevře program 21. kola FORTUNA:LIGY. Slovan bude chtít Východočechům oplatit podzimní porážku 0:3, v případě vítězství se nejméně do víkendu dostane na čtvrté místo neúplné tabulky před Jablonec. Pokud vyhraje pardubický nováček soutěže, poskočí před Liberec na pátou příčku.
    • Pardubice zvládly dramatický závěr a obraly o body i Baník

20/02/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Pardubic porazili ve 20. kole FORTUNA:LIGY Ostravu 3:2. Východočeši zvítězili ve třetím z posledních čtyř zápasů nejvyšší soutěže a vystřídali Baník na šestém místě neúplné tabulky. Slezané mají přesně opačnou bilanci, v posledních čtyřech kolech třikrát prohráli.
    • Slavia si poradila s Pardubicemi 3:0, dvakrát se trefil Kuchta

13/02/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie v 19. kole zvítězili jasně 3:0 nad Pardubicemi a proti nováčkovi nejvyšší soutěže po podzimní remíze 1:1 v úvodním vzájemném duelu další překvapení nepřipustili. Pražané rozhodli o výhře už v úvodním dějství, kdy se dvakrát trefil Jan Kuchta a dotáhl se na čelo střelecké tabulky. V 52. minutě přidal třetí gól Nicolae Stanciu.
    • Pardubice vyhrály v Teplicích 1:0 a posunuly se na sedmé místo

07/02/2021 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Pardubic zvítězily v 18. kole FORTUNA:ligy v Teplicích 1:0 a díky druhému triumfu v soutěži za sebou se posunuly na sedmé místo. Výhru vystřelil nováčkovi v 51. minutě premiérovým gólem v lize Brazilec Cadu. Teplice nevyhrály čtyři kola po sobě a zůstaly na 14. pozici.
    • Pardubice zvítězily nad Příbramí 1:0 díky vlastní brance

30/01/2021 | Reportáže
      Praha - Pardubičtí fotbalisté v utkání 17. kola FORTUNA:LIGY porazili ve svém vršovickém azylu Příbram 1:0 a po dvou porážkách na jaře poprvé bodovali. Premiérový vzájemný duel těchto týmů v ligové historii rozhodl v 72. minutě vlastní gól střídajícího Jana Kvídy. Domácí Michal Hlavatý navíc neproměnil penaltu.