16FC Slovan Liberec73:122

Zprávy

• Liberec v premiéře pod Kozlem ztratil vedení 2:0 a s Pardubicemi remizoval

11/09/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Liberce v premiéře pod trenérem Lubošem Kozlem neudrželi dvougólový náskok a v 7. kole FORTUNA:LIGY remizovali na hřišti Pardubic 2:2. Slovan vedl v domácím azylu Východočechů v pražském Ďolíčku díky brankám Imada Rondiče a Karola Mészárose 2:0, ale po změně stran dvěma trefami srovnal při soutěžním debutu za svůj nový klub střídající Lukáš Matějka. Severočeši v lize nevyhráli už 12 utkání a zůstali v tabulce poslední. Pardubičtí doma i napočtvrté v této sezoně bodovali a jsou jedenáctí.
    • Slovácko porazilo Pardubice a doma je dál stoprocentní

28/08/2021 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka porazili v 6. kole Pardubice 2:1. O jejich výhře v rozmezí třetí až 14. minuty rozhodli Vlastimil Daníček a Milan Petržela, za hosty korigoval v 62. minutě Brazilec Cadu. Tým z Uherského Hradiště zvítězil doma v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou a Východočechy porazil poprvé v ligové historii po dvou prohrách z minulé sezony. Pardubice nebodovaly venku v lize ve třetím duelu po sobě.
    • Pardubice slaví první výhru, Bohemians porazily v Ďolíčku rozdílem třídy

21/08/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Pardubic překvapivě zvítězili v pátém kole FORTUNA:LIGY nad Bohemians 1905 3:0. Skóre otevřel v 31. minutě Mojmír Chytil a po změně stran se trefili střídající Pavel Černý a Tomáš Solil. Zápas se hrál v domácím azylu Východočechů v Praze v Ďolíčku, kde sídlí soupeř. Pardubičtí se dočkali prvního vítězství v nové sezoně, naopak Bohemians čekají v lize na tři body už osm utkání.
    • Baník zvítězil nad Pardubicemi 3:1, pomohla blesková odpověď De Azeveda

15/08/2021 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy ve 4. kole FORTUNA:LIGY porazili Pardubice 3:1 a v nejvyšší soutěži vyhráli potřetí za sebou. Všechny góly padly ve druhém poločase. Na branku Daniela Tetoura ještě odpověděl Dominik Kostka, ale gól střídajícího Brazilce De Azeveda ze 73. minuty už byl vítězný. Desátý domácí ligový zápas Baníku bez porážky po sobě poté třetí brankou zpečetil další náhradník Jiří Klíma. Východočeši dál čekají na premiérové vítězství v sezoně.
    • Pardubice jsou zatím bez výhry, remizovaly s Boleslaví

08/08/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Pardubic remizovali ve 3. kole FORTUNA:LIGY s Mladou Boleslaví 1:1. Domácí dostal do vedení v 38. minutě Dominik Kostka, bod Středočechům zachránil čtvrthodiny před koncem střídající Jiří Skalák. Východočeši nezdolali Boleslav v nejvyšší soutěži ani potřetí a v ligové sezoně ještě nevyhráli. Na kontě mají dva body za dvě remízy. Svěřenci trenéra Karla Jarolíma jsou na tom o dva body lépe.
    • Olomouc doma porazila Pardubice 3:2 a má první body v sezoně

31/07/2021 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce ve druhém kole doma porazili Pardubice 3:2 a poprvé v nové sezoně bodovali. Hanáky brzy poslal do vedení Michal Vepřek, po vyrovnání Martina Tomla vrátil Sigmě těsně před pauzou vedení Pavel Zifčák. Ve druhém poločase nejprve zvýšil Martin Hála a poslední slovo měl hostující Tomáš Solil. Všechny tři olomoucké branky připravil Juraj Chvátal. Svěřenci trenéra Václava Jílka na svém stadionu zvítězili poprvé po sedmi ligových zápasech.
    • Karviná neudržela dvougólové vedení, s Pardubicemi si rozdělila po bodu

24/07/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Pardubic v úvodním utkání ligové sezony proti Karviné smazali dvoubrankové manko a remizovali 2:2. Bod východočeskému celku, který opět nastoupil v azylu v pražském Ďolíčku, zajistil dvěma góly Emil Tischler. Hosty před tím poslali do vedení z penalty Kristi Qose a Michal Papadopulos.
    • Los FORTUNA:LIGY 2021/22: Mistrovská Slavia začne ve Zlíně, Hradec Králové vyzve Bohemians

16/06/2021 | Aktuální zprávy
      FORTUNA:LIGA zná rozlosování pro nadcházející ročník 2021/22. Ten odstartuje o víkendu 24. – 25. července a účastnit se ho bude 16 týmů. Úřadující mistr Slavia zahájí svou pouť za obhajobou titulu na hřišti Zlína, jediný nováček soutěže Hradec Králové bude v úvodním kole hostit Bohemians 1905, Sparta přivítá Olomouc a Jablonec ostravský Baník. Kompletní rozlosování sezóny 2021/22 naleznete v článku.
    • Jablonec zakončil sezónu výhrou na hřišti Pardubic 1:0

29/05/2021 | Reportáže
      Praha – Jablonečtí fotbalisté v posledním ligovém kole v pražském Ďolíčku porazili domácí Pardubice 1:0. Zápas rozhodl v 56. minutě Martin Doležal, který vstřelil čtrnáctý ligový gól v sezoně a od koruny krále střelců ho dělil jediný zásah. Jablonec měl bez ohledu na dnešní výsledek zajištěné třetí místo v tabulce a s ním účast ve 3. předkole Evropské ligy. Místo v pohárové Evropě si vybojoval pojedenácté. Ligový nováček z Pardubic obsadil sedmou příčku.
    • Příbram prohrála s Pardubicemi a sestupuje do F:NL

23/05/2021 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami se stali třetím jistým sestupujícím z FORTUNA:LIGY. Středočeši v předposledním 33. kole doma podlehli nováčkovi z Pardubic 0:1 a už nemají šanci opustit jednu ze tří nejhorších příček tabulky, které znamenají pád do druhé nejvyšší soutěže. Již dříve sestoupily Opava a Brno.
    • Oslabená Plzeň podlehla rozdílem třídy Pardubicím

16/05/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně prohráli ve 32. kole FORTUNA:LIGY v pražském Ďolíčku s Pardubicemi 0:3 a nevyužili tak šanci odskočit na páté příčce Liberci v boji o poslední místo v nově vzniklé Konferenční lize. Brazilec Cadu, Pavel Černý a Michal Surzyn vrátili ligového nováčka na sedmé místo. Hosté hráli celý druhý poločas v deseti bez vyloučeného Filipa Kaši. V posledních čtyřech zápasech inkasovali celkem čtrnáct branek a jejich trenér Michal Bílek je po dvou zápasech na lavičce stále bez bodu.
    • České Budějovice porazily Pardubice i ve druhém vzájemném měření sil

09/05/2021 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili ve 31. kole nad Pardubicemi 2:0 a doma naplno bodovali po šesti zápasech. Ve 36. minutě otevřel skóre Marko Alvir po přihrávce Benjamina Čoliče, který z dalšího přímého kopu těsně před koncem přidal druhý gól. Východočeský nováček podlehl po pěti kolech a v neúplné tabulce zůstal sedmý, jedenácté Dynamo vyhrálo podruhé za sebou.
    • Pardubice remizovaly s Karvinou 2:2 a popáté za sebou v lize neprohrály

02/05/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Pardubic hráli ve svém vršovickém azylu ve 30. kole FORTUNA:LIGY s Karvinou 2:2. V souboji dvou týmů ze středu tabulky ve 32. minutě poslal hosty do vedení Albánec Kristi Qose z penalty, vzápětí vyrovnal Pavel Černý. Po změně stran otočil stav Brazilec Cadu z pokutového kopu, ale poslední slovo měl karvinský Lukáš Bartošák. Sedmé Pardubice jsou už pět kol bez porážky, což je pro ligového nováčka nejdelší série v nejvyšší soutěži. Karviná získala bod po dvou porážkách za sebou a je dvanáctá.-
    • Jedenáctka 29. kola: Rekordman Hložek, bratři Sadílkové, dvougólový Huf

27/04/2021 | Jedenáctka kola
      Fanoušci vybrali do jedenáctky 29. kola rekordmana Adama Hložka, který se v 18 letech a 9 měsících stal nejmladším střelcem hattricku v historii ligy. V jedenáctce se nacházejí i bratři Sadílkové Michal (Liberec) a Lukáš (Slovácko) a nechybí také pardubický dvougólový střelec David Huf.
    • Rozdíl třídy! Pardubice uštědřily Zlínu už šestou porážku v řadě

25/04/2021 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Pardubic zvítězili ve 29. kole FORTUNA:LIGY ve Zlíně 4:0. Dvoubrankové vedením jim zajistil v prvním poločase Brazilec Cadu, který otevřel skóre z penalty. Výhru pojistil ještě dvěma góly v závěru střídající David Huf. Hosté vyhráli třetí zápas po sobě na venkovním hřišti a v tabulce se vrátili na sedmé místo o bod před Baník. Naopak Zlín protáhl svoji šňůru bez zisku jediného bodu na šest duelů, naposledy vyhrál v polovině března doma s Českými Budějovicemi. Na šestnáctou příčku, znamenající sestup, mají "Ševci" z třináctého místa náskok osmi bodů.