161.FK Příbram2415:4614

Zprávy

• Karviná zdolala v záchranářském souboji Příbram, rozhodli cizinci

08/03/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné ve 24. kole FORTUNA:LIGY zvládli důležitý zápas o udržení a s poslední Příbramí si poradili 2:0. O výhře domácích rozhodli Kristi Qose s Abdulrahmanem Taiwem a Slezané vyhráli třetí z dosavadních čtyř jarních utkání, ve kterých navíc ani jednou neinkasovali.
    • Souboj Bohemians s Karvinou branku nenabídl

01/03/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali doma ve 23. kole FORTUNA:LIGY s Karvinou bez branek. Slezané neprohráli a neinkasovali ani ve třetím jarním utkání a z první barážové příčky v tabulce ztrácejí na třináctý Zlín dva body. Pražané na jaře bodovali podruhé a jsou jedenáctí.
    • Karviná pokračuje v jarním vzestupu, Teplice rozstřílela třemi brankami

23/02/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 3:0 a připsali si druhou jarní domácí výhru. Slezané rozhodli už v úvodním dějství, kdy se postupně trefili Ondřej Lingr, Abdulrahman Taiwo a Marek Janečka. Karvinští ztrácejí ze čtrnáctého místa v tabulce už jen dva body na třináctý Zlín. Teplice, které dohrávaly bez vyloučeného Lukáše Marečka, na jaře ani napodruhé nebodovaly a jsou dvanácté.
    • Trenéra Sparty Kotala čeká premiéra v Olomouci

23/02/2020 | Preview
      Praha – Nový trenér fotbalistů Sparty Václav Kotal, který v týdnu nahradil odvolaného Václav Jílka, prožije dnes premiéru v Olomouci. Fanouškům slíbil změny v sestavě i v herním projevu. Letenští na hřišti Sigmy dvakrát za sebou prohráli 0:1. Kromě důležitého zápasu pro Pražany je na programu 22. kola FORTUNA:LIGY ještě dvojice dalších zápasů.
    • Karviná i díky nádherné brance Smrže porazila Zlín 2:0

15/02/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné na úvod jarní části FORTUNA:LIGY porazili 2:0 Zlín a jako poslední tým v sezoně se dočkali domácího vítězství. Důležitý záchranářský souboj ve prospěch domácích Slezanů rozhodli Vojtěch Smrž a Abdulrahman Taiwo.
    • Liberec zakončil podzim výhrou nad Karvinou, rozhodl ve druhém poločase

14/12/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce se rozloučili s podzimní částí sezony vítězstvím 3:0 nad Karvinou, o kterém rozhodli třemi góly po přestávce. Domácí poslal v duelu 20. ligového kola do vedení ve 48. minutě Roman Potočný, pojistku přidal v 70. minutě střídající Kamso Mara a skóre uzavřel v 86. minutě Radim Breite. Severočeši vyhráli po předchozích dvou porážkách a pojistili se pozici ve středu tabulky. Karviná naopak už deset kol nezvítězila a přezimuje předposlední.
    • Karviná získala bod proti Olomouci a už není poslední

08/12/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné v 19. kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Olomoucí. Hostující Sigmu poslal do vedení Pablo González, za domácí po přestávce vyrovnal Ondřej Lingr. Domácí sice natáhli sérii bez vítězství na devět kol, ale díky lepšímu skóre opustili poslední příčku, na kterou odsunuli Příbram.
    • Ostrava si ve slezském derby poradila s Karvinou, ta prohrála pět zápasů v řadě

08/11/2019 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy zdolali v duelu 16. kola FORTUNA:LIGY Karvinou 3:0. Baník rozhodl o vítězství ve slezském derby třemi standardkami. Úvodní dvě ligové branky dal Jakub Pokorný, ve druhé půli se z přímého kopu trefil Jiří Fleišman. Karviná v nejvyšší soutěži popáté za sebou nebodovala ani neskórovala a zůstala předposlední. Ostrava po třech kolech zvítězila a posunula se na páté místo neúplné tabulky.
    • Výhru Jablonce v Karviné vystřelil ve druhém poločase Doležal

03/11/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Jablonce zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 1:0. Severočeši vyhráli v nejvyšší soutěži podruhé za sebou a posunuli se na třetí místo tabulky. Vyrovnaný zápas rozhodl v 77. minutě Martin Doležal. Slezané nezvítězili ani v sedmém domácím zápase ligové sezony a jsou čtrnáctí.
    • Budějovice porazily Karvinou 3:0, rozhodly trefy Lukáše Havla

27/10/2019 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili ve 14. kole FORTUNA:LIGY nad Karvinou 3:0. První vzájemný duel v nejvyšší soutěži rozhodl v úvodních 26 minutách svými premiérovými dvěma góly v lize Lukáš Havel, v 52. minutě přidal pojistku Ivan Schranz. Hosté dohrávali poslední půlhodinu bez vyloučeného Martina Bukaty.
    • Slovácko loupilo v Karviné, soupeře zlomilo v deseti hráčích

20/10/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné ve 13. kole FORTUNA:LIGY podlehli Slovácku 0:2 a ani na šestý pokus v této sezoně nejvyšší soutěže doma nevyhráli. Hosty poslal ve 26. minutě do vedení Tomáš Zajíc a pojistku přidal v 79. minutě střídající Jan Kalabiška. V té době už hrálo Slovácko devět minut bez vyloučeného Josefa Diviška. Tým z Uherského Hradiště podruhé za sebou zvítězil a na šestém místě tabulky má stejně bodů jako čtvrtá Ostrava. Karviná je třináctá.
    • Kozák hattrickem sestřelil Karvinou, Straka na Letné neuspěl

05/10/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili ve 12. kole FORTUNA:LIGY Karvinou 4:0 a po dvou prohrách se Slavií a Plzní bez vstřelené branky naplno bodovali. Výhru Letenských zařídil hattrickem útočník Libor Kozák, konečné skóre stanovil Guélor Kanga. Hosté hráli od 61. minuty bez vyloučeného Michala Petráně. Sparta oplatila Karviné domácí ligovou porážku z jara 1:3 a na vedoucí Slavii ztrácí 12 bodů a o tři méně na druhou Plzeň. Oba celky mají k dobru nedělní zápasy.