16Bohemians Praha 190510:20

Zprávy

• Mladá Boleslav proti Karviné využila přesilovku, rozhodl Komličenko z penalty

14/07/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Nikolaj Komličenko, nejlepší střelec FORTUNA:LIGY v minulé sezóně, se trefil hned v 1. kole ročníku 2019/2020. Mladá Boleslav doma přivítala Karvinou, dlouho se hrálo bez branek, poté Středočechům pomohlo vyloučení Hanouska po druhé žluté kartě. Domácí si následně vytvořili i možnost pokutového kopu, který v 82. minutě Komličenko proměnil a rozhodl o třech bodech pro Mladou Boleslav.
    • Karviná remizovala na hřišti Jihlavy a uhájila prvoligovou příslušnost

02/06/2019 | Reportáže
      Jihlava – Fotbalisté Karviné se udrželi ve FORTUNA:LIZE. Patnáctý tým nejvyšší soutěže remizoval v odvetě baráže na půdě druhého celku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Jihlavy 1:1, což mu v součtu s úterním domácím vítězstvím 2:1 stačilo k záchraně. Vysočinu poslal ve 14. minutě do vedení Lukáš Zoubele, v 70. minutě ale vyrovnal střídající Michal Faško.
    • Sezonu FORTUNA:LIGY uzavře duel o Evropu a barážové odvety

31/05/2019 | Preview
      Praha – Dvě odvety baráže a kvalifikační duel o Evropskou ligu uzavřou o víkendu sezonu FORTUNA:LIGY. V sobotu se pátý celek nadstavbové skupiny o titul Ostrava utká s vítězem skupiny o Evropu Mladou Boleslaví o to, kdo bude hrát 2. předkolo Evropské ligy. V neděli v baráži pak Příbram po venkovní remíze 3:3 přivítá Brno a Jihlava se pokusí v domácí odvetě s Karvinou smazat manko 1:2 z úvodního duelu.
    • Karviná v barážovém utkání porazila Jihlavu, do odvety půjde s jednogólovým náskokem

28/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné vstoupili do baráže o FORTUNA:LIGU vítězstvím 2:1 nad Jihlavou. O výhře patnáctého týmu nejvyšší soutěže nad druhým celkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY rozhodly v prvním poločase branky Dávida Guby a Ondřeje Lingra, naději Vysočině do nedělní odvety dal ve druhé půli Jiří Klíma. Hosté si ze Slezska mohli odvézt i lepší výsledek, ale nevyužili několik slibných šancí.
    • Karviná s Jihlavou rozehrají baráž o FORTUNA:LIGU

28/05/2019 | Preview
      Karviná – Fotbalisté Karviné dnes od 18 hodin doma rozehrají s Jihlavou premiérovou baráž o účast ve FORTUNA:LIZE. Jihlava by chtěla vrátit Slezanům loňskou domácí porážku 0:2 z posledního kola nejvyšší soutěže, která Vysočinu poslala do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Odveta v Jihlavě se bude hrát v neděli. Druhou barážovou dvojici tvoří Brno a Příbram, jejichž úvodní souboj je na programu ve středu.
    • Slovácko porazilo Karvinou, skupinou o záchranu prošlo bez porážky

25/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka zakončili skupinu o záchranu ve FORTUNA:LIZE vítězstvím 2:0 a díky třetí výhře v nadstavbě ani jednou neprohráli. O úspěchu domácích, kteří už před zápasem měli jistotu udržení, rozhodl dvěma góly Lukáš Sadílek. Ani slezskému celku už o nic nešlo, protože o jejich účasti v baráži s druholigovou Jihlavou se rovněž rozhodlo už dříve.
    • Karviná bude hrát baráž, o výhře Bohemians rozhodl Jindřišek

18/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné prohráli doma v předposledním kole pětizápasové finále FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu s Bohemians 1905 0:1 a budou muset do baráže o nejvyšší soutěž. Slezané skončí na patnáctém místě tabulky a čeká je dvojutkání s druhým týmem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Jihlavou. Pražané se naopak posunuli na nesestupovou třináctou příčku a k definitivě udržení jim stačí v posledním kole získat bod. Zápas v Karviné rozhodl v 31. minutě kapitán "Klokanů" Josef Jindřišek.
    • Dukla prohrála v Karviné a po osmi letech sestupuje z FORTUNA:LIGY

14/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Dukly po osmi letech opouštějí FORTUNA:LIGU. Pražané v třetím kole finále ve skupině o záchranu prohráli v Karviné 0:3 a dva zápasy před koncem sezony už nemají šanci opustit poslední místo v tabulce, které jako jediné znamená přímý sestup z nejvyšší soutěže. Dva góly Slezanů dal Tomáš Wágner a jednou se trefil Dávid Guba, za bezbrankového stavu neproměnil hostující Jakub Podaný penaltu.
    • Příbram těsně zdolala Karvinou, Slezané si pravděpodobně zahrají baráž

11/05/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami porazili v druhém kole skupiny o záchranu finále FORTUNA:LIGY Karvinou 1:0. Utkání sestupem ohrožených týmů rozhodl v 65. minutě svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Karel Soldát. Příbram se na čtrnáctém místě přiblížila na dva body ke třináctým Bohemians 1905, kteří jako poslední drží příčku mimo baráž. Slezané po druhé porážce za sebou ztrácejí z předposledního místa na Příbram už pět bodů a mají blízko k účasti v baráži.
    • Ba Loua z Karviné Přihraj:Králem asistencí

02/05/2019 | Aktuální zprávy
      Statistika Přihraj:Král asistencí má svého dalšího vítěze. Stal se jím záložník Karviné Adriel Ba Loua, který v období 26. až 30. kola přihrál svým spoluhráčům na čtyři góly. Dvaadvacetiletý křídelní hráč předčil Josefa Hušbauera ze Slavie, který si připsal tři gólové nahrávky.
    • Karviná se výhrou nad Libercem přiblížila záchraně, Slovan zůstal šestý

27/04/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté předposlední Karviné v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY po obratu porazili 2:1 Liberec. O vítězstvích domácích rozhodli Dávid Guba s Lukášem Budínským a Slezané díky nim před nadstavbou o udržení odskočili Dukle, která je na poslední příčce znamenající přímý sestup, na rozdíl devíti bodů. Za hosty otevřel skóre Jan Sýkora a Slovan navzdory porážce udržel šesté místo a čeká ho skupina o titul.
    • Předposlední Karviná šokovala Letnou, na hřišti Sparty vyhrála 3:1

21/04/2019 | Reportáže
      Praha - Sparťanští fotbalisté v předposledním 29. kole základní části FORTUNA:LIGY překvapivě prohráli doma se zachraňující se Karvinou 1:3. Dva góly hostů dal Tomáš Wágner, jednou se trefil Dávid Guba. Za domácí v závěru snížil Martin Hašek. Letenští utrpěli vůbec první ligovou porážku s Karvinou. Slezané pod vedením bývalého sparťanského kouče Františka Straky zvítězili podruhé za sebou a z předposledního místa ztrácejí na čtrnáctou Příbram už jen čtyři body.
    • Karviná porazila Zlín a odskočila poslední Dukle

13/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté předposlední Karviné v 28. kole FORTUNA:LIGY porazili 2:0 Zlín a poslední Dukle odskočili v tabulce na rozdíl čtyř bodů. O výhře domácích rozhodli Tomáš Wágner a Lukáš Budínský, který navíc nedal penaltu. Hosté prodloužili sérii bez bodu i vstřelené branky na čtyři zápasy a od příček pro skupinu o udržení je dělí jen tři body.
    • Olomouc zvládla přestřelku s Karvinou a dotírá na elitní šestku

07/04/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce ve 27. kole FORTUNA:LIGY porazili 3:2 Karvinou a zvítězili v šestém z osmi dosavadních jarních kol. Skóre otevřel Václav Jemelka a po vyrovnávací brance hostujícího Lukáše Budínského vrátil domácím vedení Šimon Falta. Po pauze srovnal Ondřej Lingr, ale výhru Sigmě zajistil Jakub Yunis. V tabulce je Olomouc sedmá o jediný bod za šestou Mladou Boleslaví, která drží poslední příčku ve skupině o titul a poháry. Karviná je předposlední.