6FK Dukla Praha3428:6922

Zprávy

• Karviná bude hrát baráž, o výhře Bohemians rozhodl Jindřišek

18/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné prohráli doma v předposledním kole pětizápasové finále FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu s Bohemians 1905 0:1 a budou muset do baráže o nejvyšší soutěž. Slezané skončí na patnáctém místě tabulky a čeká je dvojutkání s druhým týmem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Jihlavou. Pražané se naopak posunuli na nesestupovou třináctou příčku a k definitivě udržení jim stačí v posledním kole získat bod. Zápas v Karviné rozhodl v 31. minutě kapitán "Klokanů" Josef Jindřišek.
    • Dukla prohrála v Karviné a po osmi letech sestupuje z FORTUNA:LIGY

14/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Dukly po osmi letech opouštějí FORTUNA:LIGU. Pražané v třetím kole finále ve skupině o záchranu prohráli v Karviné 0:3 a dva zápasy před koncem sezony už nemají šanci opustit poslední místo v tabulce, které jako jediné znamená přímý sestup z nejvyšší soutěže. Dva góly Slezanů dal Tomáš Wágner a jednou se trefil Dávid Guba, za bezbrankového stavu neproměnil hostující Jakub Podaný penaltu.
    • Příbram těsně zdolala Karvinou, Slezané si pravděpodobně zahrají baráž

11/05/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami porazili v druhém kole skupiny o záchranu finále FORTUNA:LIGY Karvinou 1:0. Utkání sestupem ohrožených týmů rozhodl v 65. minutě svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Karel Soldát. Příbram se na čtrnáctém místě přiblížila na dva body ke třináctým Bohemians 1905, kteří jako poslední drží příčku mimo baráž. Slezané po druhé porážce za sebou ztrácejí z předposledního místa na Příbram už pět bodů a mají blízko k účasti v baráži.
    • Ba Loua z Karviné Přihraj:Králem asistencí

02/05/2019 | Aktuální zprávy
      Statistika Přihraj:Král asistencí má svého dalšího vítěze. Stal se jím záložník Karviné Adriel Ba Loua, který v období 26. až 30. kola přihrál svým spoluhráčům na čtyři góly. Dvaadvacetiletý křídelní hráč předčil Josefa Hušbauera ze Slavie, který si připsal tři gólové nahrávky.
    • Karviná se výhrou nad Libercem přiblížila záchraně, Slovan zůstal šestý

27/04/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté předposlední Karviné v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY po obratu porazili 2:1 Liberec. O vítězstvích domácích rozhodli Dávid Guba s Lukášem Budínským a Slezané díky nim před nadstavbou o udržení odskočili Dukle, která je na poslední příčce znamenající přímý sestup, na rozdíl devíti bodů. Za hosty otevřel skóre Jan Sýkora a Slovan navzdory porážce udržel šesté místo a čeká ho skupina o titul.
    • Předposlední Karviná šokovala Letnou, na hřišti Sparty vyhrála 3:1

21/04/2019 | Reportáže
      Praha - Sparťanští fotbalisté v předposledním 29. kole základní části FORTUNA:LIGY překvapivě prohráli doma se zachraňující se Karvinou 1:3. Dva góly hostů dal Tomáš Wágner, jednou se trefil Dávid Guba. Za domácí v závěru snížil Martin Hašek. Letenští utrpěli vůbec první ligovou porážku s Karvinou. Slezané pod vedením bývalého sparťanského kouče Františka Straky zvítězili podruhé za sebou a z předposledního místa ztrácejí na čtrnáctou Příbram už jen čtyři body.
    • Karviná porazila Zlín a odskočila poslední Dukle

13/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté předposlední Karviné v 28. kole FORTUNA:LIGY porazili 2:0 Zlín a poslední Dukle odskočili v tabulce na rozdíl čtyř bodů. O výhře domácích rozhodli Tomáš Wágner a Lukáš Budínský, který navíc nedal penaltu. Hosté prodloužili sérii bez bodu i vstřelené branky na čtyři zápasy a od příček pro skupinu o udržení je dělí jen tři body.
    • Olomouc zvládla přestřelku s Karvinou a dotírá na elitní šestku

07/04/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce ve 27. kole FORTUNA:LIGY porazili 3:2 Karvinou a zvítězili v šestém z osmi dosavadních jarních kol. Skóre otevřel Václav Jemelka a po vyrovnávací brance hostujícího Lukáše Budínského vrátil domácím vedení Šimon Falta. Po pauze srovnal Ondřej Lingr, ale výhru Sigmě zajistil Jakub Yunis. V tabulce je Olomouc sedmá o jediný bod za šestou Mladou Boleslaví, která drží poslední příčku ve skupině o titul a poháry. Karviná je předposlední.
    • Karviná porazila Ostravu 2:0, z výhry se radovala po sedmi zápasech

29/03/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné v předehrávce 26. kola FORTUNA:LIGY porazili 2:0 Ostravu. Domácí se díky brankám Lukáše Budínského a Petra Galušky dočkali prvního vítězství po sedmi kolech a opustili poslední příčku tabulky. Baník naopak natáhl sérii bez vítězství na pět zápasů a ještě ho čeká boj o udržení místa první šestce pro nadstavbovou část.
    • Fanoušci v Karviné se mohou v dalším kole těšit na fotbalovou střelnici

27/03/2019 | Aktuální zprávy
      Po reprezentační pauze se vrací FORTUNA:LIGA a my se máme na co těšit. Následující kolo se po reprezentační přestávce rozeběhne v pátek, kdy Karviná přivítá na svém stadionu Ostravu. Nebudou to ale jediní hosté, kteří do Karviné přijedou. Na událost totiž míří i oblíbená Fortuna fotbalová střelnice.
    • Dukla po osmi zápasech vyhrála a odlepila se ze dna tabulky

15/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Karviné při premiéře trenéra Františka Straky v předehrávce 25. kola FORTUNA:LIGY prohráli na hřišti Dukly 1:2 a klesli na poslední místo tabulky o dva body za pražského soupeře. Ten v nejvyšší soutěži zvítězil poprvé po osmi utkáních. Už v úvodních pěti minutách se na Julisce trefili domácí Uroš Djuranovič z penalty a kapitán Branislav Miloševič, do přestávky snížil Tomáš Wágner.
    • Bohemians deklasovali Karvinou třemi góly v první půli

09/03/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Bohemians 1905 vyhráli ve 24. kole FORTUNA:LIGY v Karviné překvapivě vysoko 3:0. "Klokani" dali všechny góly už v úvodním dějství. Skóre už ve třetí minutě otevřel Matěj Koubek, v 35. minutě zvýšil Martin Dostál a před pauzou se trefil Lukáš Hůlka. Bohemians venku zvítězili podruhé za sebou a spravili si chuť po minulé prohře 0:3 se Slavií. Karviná šest kol po sobě nevyhrála a z předposledního místa ztrácí na čtrnácté Pražany už osm bodů.
    • Střídající Voltr rozhodl o výhře Příbrami 2:1 nad Karvinou

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Příbrami vyhráli ve 23. kola FORTUNA:LIGY v utkání dvou sestupem ohrožených týmů nad Karvinou 2:1. Domácí poslal do vedení v úvodu svou první brankou po návratu ze Slavie Jan Matoušek, za hosty v 78. minutě srovnal Dávid Guba, ale v 87. minutě rozhodl krátce po příchodu na trávník další střídající hráč Radek Voltr. Příbram se posunula na dvanáctou příčku tabulky a odskočila soupeři na devět bodů. Karviná má na předposledním místě stále jen jednobodový náskok před Duklou.