16Slezský FC Opava95:187

Zprávy

• V utkání mezi Karvinou a Bohemians gól nepadl

15/09/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Bohemians 1905 v devátém kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 v Karviné a na pátý pokus v sezoně bodovali venku. Slezané naopak potřetí za sebou vyšli doma střelecky naprázdno a ve čtyřech zápasech před vlastními fanoušky stále nevyhráli.
    • Teplice po bezbrankové remíze s Karvinou zůstávají poslední

01/09/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic remizovali v 8. kole FORTUNA:LIGY s Karvinou 0:0 a neodpoutali se z posledního místa tabulky, byť mají k dobru odložené domácí utkání s Mladou Boleslaví. Teplice nevyhrály v soutěži počtvrté za sebou, naopak Karviná neprohrála podruhé za sebou. Trenér Severočechů Stanislav Hejkal po skončení utkání dostal červenou kartu za protesty a byl vyloučen jako první kouč v české nejvyšší soutěži.
    • Karviná využila přesilovku a ze Zlína veze první výhru v sezóně

24/08/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Karviné se v 7. kole FORTUNA:LIGY dočkali prvního vítězství v sezoně, když ve Zlíně porazili domácí Fastav jasně 4:1. V první půli skóroval Martin Bukata, po změně stran využili hosté přesilovku po vyloučení Oleksandra Azackého brankami Marka Hanouska, Michala Petráně a Erika Puchela. Hosté vystřelili za zápas čtyřikrát a všechny pokusy skončily v síti. Za Zlín, který nebodoval po sérii dvou výher, v nastavení už jen korigoval Petr Jiráček.
    • Liberec ukončil sérii čtyř porážek a zvítězil v Karviné, přestože dohrával v devíti

18/08/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Liberce zvítězili na hřišti poslední Karviné 1:0, přestože zápas šestého kola dohrávali bez dvou vyloučených hráčů Oscara a Kamsa Mary. Slovan díky gólu Jakuba Peška z 18. minuty v nejvyšší soutěži zabral po sérii čtyř porážek a opustil předposlední místo, naopak Slezané dál čekají na premiérovou výhru v sezoně a mají na kontě jenom dva body.
    • Olomouc roli favorita nepotvrdila, s poslední Karvinou remizovala 1:1

10/08/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Karviné v pátém kole FORTUNA:LIGY zachránili remízu 1:1 v Olomouci a získali druhý bod v sezoně. Domácí poslal do vedení ve 37. minutě Václav Jemelka, šest minut před koncem odpověděl Michal Petráň. Slezané však nedokázali porazit Sigmu ani v pátém zápase nejvyšší soutěže a zůstávají poslední v tabulce.
    • Slavia v Karviné nedokázala vstřelit branku, ze Slezska odjíždí jen s bodem

04/08/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté pražské Slavie ve 4. kole FORTUNA:LIGY nečekaně jen remizovali v Karviné bez branek. Obhájci titulu sice byli v utkání prvního s posledním týmem tabulky aktivnější, ale dvakrát jim radost zkazila branková konstrukce a Tomáš Souček v úvodním dějství nedal penaltu. Červenobílí po předchozích třech výhrách jako poslední tým soutěže v nové sezoně poprvé ztratili body a vedou ligu o skóre před Plzní. Slezané po třech porážkách získali první bod.
    • Derby pro Baník! Ostrava uzavřela kolo výhrou 2:1 nad Karvinou

22/07/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Ostravy zvítězili v dohrávce 2. kola FORTUNA:LIGY ve slezském derby v Karviné 2:1. O první bodový zisk Baníku v sezoně se zasloužili svými góly Tomáš Smola a Milan Jirásek, domácí Vojtěch Smrž už v závěru stihl jen snížit. Karviná dohrávala závěr bez vyloučeného Ondřeje Lingra, Ostrava bez Martina Filla. Baník na půdě MFK vyhrál vzájemné ligové utkání poprvé v historii. Domácí jsou po dvou kolech bez bodu.
    • Druhé kolo uzavře slezské derby mezi Karvinou a Ostravou

22/07/2019 | Preview
      Karviná - Druhé kolo FORTUNA:LIGY uzavře v pondělí slezské derby mezi Karvinou a Ostravou. Oba celky potřebují bodovat, protože na úvod sezony o gól prohrály. Hostující Baník se pokusí zlomit nepříznivou bilanci na půdě rivala, kde ve dvou zápasech nejvyšší soutěže ještě neskóroval.
    • Mladá Boleslav proti Karviné využila přesilovku, rozhodl Komličenko z penalty

14/07/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Nikolaj Komličenko, nejlepší střelec FORTUNA:LIGY v minulé sezóně, se trefil hned v 1. kole ročníku 2019/2020. Mladá Boleslav doma přivítala Karvinou, dlouho se hrálo bez branek, poté Středočechům pomohlo vyloučení Hanouska po druhé žluté kartě. Domácí si následně vytvořili i možnost pokutového kopu, který v 82. minutě Komličenko proměnil a rozhodl o třech bodech pro Mladou Boleslav.
    • Karviná remizovala na hřišti Jihlavy a uhájila prvoligovou příslušnost

02/06/2019 | Reportáže
      Jihlava – Fotbalisté Karviné se udrželi ve FORTUNA:LIZE. Patnáctý tým nejvyšší soutěže remizoval v odvetě baráže na půdě druhého celku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Jihlavy 1:1, což mu v součtu s úterním domácím vítězstvím 2:1 stačilo k záchraně. Vysočinu poslal ve 14. minutě do vedení Lukáš Zoubele, v 70. minutě ale vyrovnal střídající Michal Faško.
    • Sezonu FORTUNA:LIGY uzavře duel o Evropu a barážové odvety

31/05/2019 | Preview
      Praha – Dvě odvety baráže a kvalifikační duel o Evropskou ligu uzavřou o víkendu sezonu FORTUNA:LIGY. V sobotu se pátý celek nadstavbové skupiny o titul Ostrava utká s vítězem skupiny o Evropu Mladou Boleslaví o to, kdo bude hrát 2. předkolo Evropské ligy. V neděli v baráži pak Příbram po venkovní remíze 3:3 přivítá Brno a Jihlava se pokusí v domácí odvetě s Karvinou smazat manko 1:2 z úvodního duelu.
    • Karviná v barážovém utkání porazila Jihlavu, do odvety půjde s jednogólovým náskokem

28/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné vstoupili do baráže o FORTUNA:LIGU vítězstvím 2:1 nad Jihlavou. O výhře patnáctého týmu nejvyšší soutěže nad druhým celkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY rozhodly v prvním poločase branky Dávida Guby a Ondřeje Lingra, naději Vysočině do nedělní odvety dal ve druhé půli Jiří Klíma. Hosté si ze Slezska mohli odvézt i lepší výsledek, ale nevyužili několik slibných šancí.
    • Karviná s Jihlavou rozehrají baráž o FORTUNA:LIGU

28/05/2019 | Preview
      Karviná – Fotbalisté Karviné dnes od 18 hodin doma rozehrají s Jihlavou premiérovou baráž o účast ve FORTUNA:LIZE. Jihlava by chtěla vrátit Slezanům loňskou domácí porážku 0:2 z posledního kola nejvyšší soutěže, která Vysočinu poslala do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Odveta v Jihlavě se bude hrát v neděli. Druhou barážovou dvojici tvoří Brno a Příbram, jejichž úvodní souboj je na programu ve středu.
    • Slovácko porazilo Karvinou, skupinou o záchranu prošlo bez porážky

25/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka zakončili skupinu o záchranu ve FORTUNA:LIZE vítězstvím 2:0 a díky třetí výhře v nadstavbě ani jednou neprohráli. O úspěchu domácích, kteří už před zápasem měli jistotu udržení, rozhodl dvěma góly Lukáš Sadílek. Ani slezskému celku už o nic nešlo, protože o jejich účasti v baráži s druholigovou Jihlavou se rovněž rozhodlo už dříve.