16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Karviná překvapivě zdolala Jablonec a už není poslední

08/12/2018 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Karviné doma překvapivě zdolali Jablonec 2:1, ve FORTUNA:LIZE naplno bodovali po osmi zápasech a posunuli se z posledního na předposlední místo tabulky o skóre před Duklu. Severočeši v nejvyšší soutěži přerušili sérii devíti utkání bez porážky a mohou přijít o třetí příčku. Zápas 18. kola v úvodu gólově otevřel domácí Tomáš Wágner, do přestávky odpověděl Tomáš Holeš a v 67. minutě o karvinském triumfu rozhodl Dávid Guba.
    • Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali s poslední Karvinou 1:1

01/12/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi potvrdili, že se jim proti Karviné nedaří a v 17. kole FORTUNA:LIGY s posledním celkem tabulky jen remizovali 1:1. Na vedoucí gól domácího Tomáše Ladry odpověděl po změně stran Vojtěch Smrž. Karviná se středočeským soupeřem bodovala popáté z šesti vzájemných ligových zápasů. Slezané získali první bod pod novým trenérem Norbertem Hrnčárem a ukončili sérii porážek, která se zastavila na čtyřech. Mladá Boleslav nevyužila šanci bodově dotáhnout v tabulce sedmý Liberec.
    • Slavia vyhrála v Karviné 3:1 a zvýšila svůj náskok před Plzní na čtyři body

24/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v dnešním utkání 16. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 na hřišti poslední Karviné a vedou tabulku o čtyři body před Plzní. O branky hostů se postarali Tomáš Souček, Miroslav Stoch z penalty a v závěru Peter Olayinka. Domácí, které poprvé vedl nový trenér Norbert Hrnčár, v prvním poločase srovnali po vlastním gólu Jana Bořila.
    • Sparta otočila utkání v Karviné, domácí hráli poločas v deseti

10/11/2018 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Sparty po třech venkovních prohrách v řadě zabrali a v Karviné na půdě předposledního celku tabulky zvítězili 3:1. Pražané sice ve Slezsku prohrávali 0:1, ale pak ve druhém poločasu využili dlouhou přesilovku po vyloučení autora domácí branky Lukáš Budínského. O góly hostů se postarali Uroš Radakovič, Nicolae Stanciu a Srdjan Plavšič. Karvinští jsou šest kol v řadě bez výhry.
    • Zlín dvěma rychlými góly po změně stran zdolal Karvinou 2:1

03/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína ve 14. kole FORTUNA:LIGY porazili Karvinou 2:1. "Ševci" zasadili soupeři rozhodující úder hned po změně stran dvěma rychlými góly v rozmezí pouhých dvou minut. První branku vstřelil ve 46. minutě Pavel Vyhnal a druhou přidal Libor Holík. Za hosty snížil střídající Petr Galuška. Zlín navázal na minulou výhru nad Spartou a v tabulce se posunul na třetí místo před Ostravu. Naopak Karviná po druhé porážce za sebou klesla na předposlední příčku.
    • Olomouc předvedla v Karviné skvělý obrat a vyhrála 3:2

27/10/2018 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Olomouce ve 13. kole FORTUNA:LIGY zvítězili na půdě Karviné 3:2, přestože ještě dvanáct minut před koncem po zásazích Lukáše Budínského a Dávida Guby prohrávali o dva góly. O nevídaný zvrat se v závěru postarali především střídající hráči a Sigma po trefách Šimona Falty, Jiřího Texla a Pavla Dvořáka během pouhých osmi minut zápas otočila. Hanáci tak s Karvinou v nejvyšší soutěži ani popáté za sebou neprohráli.
    • Derby Ostravy s Karvinou skončilo smírně, hosté dohrávali v deseti

20/10/2018 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy remizovali ve 12. kole FORTUNA:LIGY s Karvinou 1:1. Hosté ve slezském derby vedli premiérovým prvoligovým gólem Dávida Guby, ale v poslední půlhodině se po vyloučení Bojana Letiče dostali pod velký tlak soupeře, který v 73. minutě Jiřím Fleišmanem z přímého kopu vyrovnal.
    • Dukla venku poprvé naplno bodovala, v Karviné vyhrála 2:0

07/10/2018 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Dukly Praha zvítězili v 11. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 2:0. Vítězství posledního celku tabulky zařídili ve druhém poločase Ján Ďurica a v nastavení Frederik Bilovský. Pražané si pod koučem Romanem Skuhravým připsali druhé vítězství v sezoně a první venkovní výhru po šesti prohrách za sebou. I přes výhru zůstává Dukla na posledním místě v tabulce, na týmy před sebou ztrácí dva body.
    • Karvinský záložník Budínský druhým vítězem Přihraj:Král asistencí

02/10/2018 | Aktuální zprávy
      Přihraj:Král asistencí zná svého druhého vítěze. Po Stanciuovi ze Sparty opanoval tuto novou statistiku, která vyhodnocuje nejlepší nahrávače na góly za uplynulých pět kol, karvinský záložník Lukáš Budínský. Nadcházejících pět zápasů jej tak čeká ve speciálním dresu, který bude na konci sezóny předmětem aukce.
    • Karviná i v deseti dokázala ubránit v Ďolíčku bezbrankovou remízu

28/09/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v 10. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 0:0 s Karvinou. Po většinu utkání sice měli územní převahu, ale brankáře Martina Berkovce nepřekonali. Potřetí za sebou tak Klokani vyšli střelecky naprázdno a na gól čekají 281 minut. Naopak Karviná poprvé v sezoně uhájila čisté konto, i když posledních šest minut hrála v deseti bez vyloučeného Vojtěcha Smrže.
    • Karviná rozstřílela Příbram 4:1, Slepička si zlomil nohu

22/09/2018 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné porazili v sobotním utkání devátého kola FORTUNA:LIGY Příbram 4:1 a po katastrofálním úvodu sezony se dotahují na střed tabulky. Mužem utkání byl bosenský obránce Bojan Letič, který přihrál na tři góly a čtvrtý si po jeho střele dal příbramský obránce Nitrianský do vlastní sítě. Karviná vyhrála třetí z posledních čtyř zápasů, hosté hned v úvodu přišli o svého nejlepšího střelce Slepičku, jenž si zlomil nohu.
    • Teplické čekání na výhru je u konce, Severočeši zdolali Karvinou

16/09/2018 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic utnuli pětizápasové čekání na výhru, když doma v osmém kole první ligy udolali Karvinou 2:1. Domácí už v prvním poločase poslali do dvoubrankového vedení Patrik Žitný a David Vaněček, hosté po změně snížili díky Ericovi Ramírezovi, ale na srovnání už nedosáhli. Teplice tak v pěti vzájemných zápasech dosud ztratily jen dva body.
    • Derby na neutrální půdě zvládla lépe Karviná, Opava ještě nevyhrála

25/08/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné v 6. kole FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 v Opavě a díky brankám Filipa Panáka, Vojtěcha Smrže a Tomáše Wágnera poprvé v sezoně bodovali. Za domácí v brněnském azylu pouze na 1:2 snižoval Tomáš Smola a nováček tak prohrál páté z šesti utkání a je s jedním bodem předposlední. Horší už je pouze bez bodu Dukla.