18FC Zbrojovka Brno44:111

Zprávy

• Liberec přišel o výhru nad Karvinou v samotném závěru

20/09/2020 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce ve 4. kole FORTUNA:LIGY překvapivě jen remizovali s Karvinou 1:1. Domácí poslal do vedení v 55. minutě Jhon Mosquera, ale v 90. minutě srovnal Eduardo Santos. Severočeši v nejvyšší soutěži ztratili body po předchozích dvou výhrách a nedokázali se úspěšně naladit na čtvrteční 3. předkolo Evropské ligy na půdě FCSB. Karviná v pátém ligovém utkání v Liberci uhrála teprve druhou remízu a bodovala ve třech z dosavadních čtyř kol.
    • Sparta je po skvělém obratu v Karviné v čele FORTUNA:LIGY

13/09/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Sparty po velkém obratu zvítězili ve 3. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 5:2. Domácí v 28. minutě vedli po gólech Michala Papadopulose a vlastní brance Davida Lischky 2:0, ale hosté ještě do pauzy srovnali po trefách Adama Hložka a Bořka Dočkala, který proměnil penaltu. V 53. minutě otočil stav Ladislav Krejčí, za tři minuty přidal svůj druhý gól v utkání Adam Hložek a skóre uzavřel střídající Libor Kozák.
    • Karviná otočila slezské derby v Opavě a vyhrála 2:1

29/08/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy prohráli ve 2. ligovém kole ve slezském derby s Karvinou 1:2. Po bezbrankové první půli sice domácí celek poslal do vedení Karol Mondek, hosté ale díky trefám Michala Papadopulose a Rajmunda Mikuše otočili skóre. Opava ani podruhé v sezoně nebodovala, naopak Karvinští slaví první vítězství a zůstávají neporaženi.
    • Slezské derby mezi Karvinou a Ostravou skončilo bez branek

23/08/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné v úvodním kole nové prvoligové sezony remizovali ve slezském derby s Ostravou bez branek. Baník neprohrál v nejvyšší soutěži vzájemný duel potřetí za sebou, v součtu s minulým ročníkem však nezvítězil už osm kol. Karviná nevyhrála dokonce 10 ligových utkání po sobě.
    • Karviná prohrála v Olomouci 1:3 a čeká ji minimálně baráž

28/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Karviné ve třetím kole skupiny o záchranu prohráli 1:3 v Olomouci a dvě kola před koncem nadstavby mají jistotu, že udržení jim zajistí už jen úspěch v baráži. Navíc jim stále hrozí i přímý sestup, protože od poslední Příbrami je dělí pouhé dva body.
    • Karviná remizovala s Opavou bez branek, hosté se dotáhli na Příbram

23/06/2020 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Opavy remizovali v druhém kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu v Karviné bez branek a posunuli se na předposlední místo tabulky před Příbram. Oba týmy se ve slezském derby rozešly smírně i potřetí v sezoně, z toho podruhé za sebou bez branek. Opava dál ztrácí tři body na čtrnáctou Karvinou, která figuruje na první příčce znamenající baráž o nejvyšší soutěž.
    • Teplice porazily Karvinou a v příštím kole si mohou zajistit záchranu

20/06/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic zvítězili v úvodním kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu nad Karvinou 4:1. Za Severočechy postupně skórovali Jakub Mareš, Patrik Žitný, Daniel Trubač a Pavel Moulis, za hosty na začátku druhé půle snížil Ondřej Lingr. Severočeši podruhé za sebou nastříleli čtyři góly a přiblížili se udržení v soutěži. Na dvanáctém místě tabulky mají už osmibodový náskok před čtrnáctou Karvinou, která zůstává na první barážové pozici.
    • Boleslav ubojovala bod v Karviné a zahraje si o Evropu

14/06/2020 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Mladé Boleslavi v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY remizovali v Karviné 2:2 a udrželi se v nadstavbové skupině o Evropu. Středočeši po šestém utkání bez vítězství za sebou klesli na desáté místo. Čtrnáctí Slezané protáhli čekání na plný bodový zisk rovněž na šest kol.
    • Jablonec jediným gólem zdolal Karvinou a je třetí

10/06/2020 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce zvítězili v 29. kole FORTUNA:LIGY nad Karvinou 1:0. Zápas rozhodl v 58. minutě Jan Sýkora. Severočeši vyhráli podruhé za sebou a před posledním kolem základní části se dostali na třetí místo tabulky. Karviná pět ligových zápasů nevyhrála a je nadále čtrnáctá.
    • Karviná doma remizovala s Budějovicemi bez branek

07/06/2020 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Karviné ve 28. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 0:0 s Českými Budějovicemi a zůstali na čtrnáctém místě tabulky, které znamená účast v baráži. Jihočeský nováček je dál na osmé pozici.
    • Slovácko se posunulo na páté místo, rozhodla střela Havlíka ze standardky

03/06/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka zvítězili ve 27. kole FORTUNA:LIGY nad Karvinou 2:0. Skóre otevřel už ve 4. minutě Marek Havlík a ve 38. potvrdil vítězství proměněným pokutovým kopem Vlastimil Daníček. Slovácko tak vyhrálo poprvé po koronavirové přestávce a vrátilo se do první šestky ligové tabulky. Karviná prohrála podruhé za sebou a v tabulce je třináctá se stejným počtem 24 bodů jako čtrnáctý Zlín.
    • Záložník Karviné Ba Loua pátým Přihraj:Králem asistencí

01/06/2020 | Aktuální zprávy
      Záložník Karviné Adriel Ba Loua se stal v pořadí pátým Přihraj:Králem asistencí v této sezoně, tentokrát za období 21. až 25. kola. Napodobil tak úspěch z minulé sezony, kdy shodou okolností v závěru rovněž opanoval tuto statistiku.
    • Sparta otočila zápas v Karviné čtyřmi góly ve druhém poločase a je na hranici první šestky

31/05/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Sparty vyhráli v 26. kole FORTUNA:LIGY v Karviné po obratu 4:1. Slezany poslal v 32. minutě do vedení Ondřej Lingr, ale po půli otočili stav David Moberg Karlsson s Adamem Hložkem a pojistku přidali Bořek Dočkal a střídající Adam Karabec. Pražané v nejvyšší soutěži zvítězili poprvé na jaře a po šesti zápasech a poskočili na šesté místo tabulky. Karviná nebodovala po pěti kolech a je třináctá.
    • Souboj Opavy a Karviné skončil stejně jako na podzim dělbou bodů

27/05/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Karviné na úvod obnovené sezony FORTUNA:LIGY po koronavirové pauze remizovali 0:0 v Opavě a ani v pátém zápase jarní části neprohráli a neinkasovali. Opavští i po 25. kole zůstali předposlední s náskokem tří bodů na šestnáctou Příbram, Karviná je v tabulce třináctá.