161.FK Příbram2015:3613

Zprávy

• Fantišovy góly vynesly Zlínu výhru nad Opavou

14/12/2019 | Reportáže
      Zlín – Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zvítězili ve 20. kole FORTUNA:LIGY hráči Fastavu Zlín nad SFC Opava 2:0. O branky se v 53. a 63. minutě postaral Antonín Fantiš. Zlín vyhrál potřetí za sebou doma a ziskem 21 bodů si upevnil 12. příčku před zimní přestávkou. Opava popáté za sebou venku neskórovala a s nejhorším útokem v lize přezimuje čtrnáctá.
    • Výhru Jablonce v Opavě vystřelil premiérovým gólem mladík Pleštil

07/12/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy v 19. kole FORTUNA:LIGY doma podlehli Jablonci 1:2 a ve třetím utkání pod novým trenérem Jiřím Balcárkem poprvé nebodovali. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Na vedoucí branku hostujícího Martina Doležala dokázal odpovědět opavský kapitán Jan Žídek, ale v 82. minutě utkání rozhodl střídající Dominik Pleštil. Severočeši zvítězili po třech kolech a posunuli se na čtvrté místo neúplné tabulky. Slezané jsou čtrnáctí.
    • Slezské derby skončilo bezbrankovou remízou. Baník dohrával v deseti

29/11/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy v úvodním utkání 18. kola FORTUNA:LIGY pouze remizovali v domácím prostředí s předposlední Opavou 0:0. Baník hrál od 42. minuty bez vyloučeného Adama Jánoše, který uviděl červenou kartu za facku Součkovi. Hosté i v druhém utkání pod novým koučem Jiřím Balcárkem bodovali a stejně jako minule proti Mladé Boleslavi neinkasovali.
    • Trenér Balcárek při své premiéře dovedl Opavu k výhře nad Mladou Boleslaví

23/11/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy při prvoligové premiéře nového trenéra Jiřího Balcárka v 17. kole FORTUNA:LIGY doma zdolali třetí Mladou Boleslav 1:0 a opustili poslední místo. Slezané v nejvyšší soutěži vyhráli poprvé po 14 zápasech a v tabulce poskočili na 15. pozici o dva body před Karvinou, která v neděli hostí Plzeň. O opavském triumfu rozhodl v 10. minutě Karol Mondek, který vstřelil první ligový gól svého týmu po 500 minutách.
    • Záchranářský duel mezi Příbramí a Opavou branku nenabídl

09/11/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami v 16. kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 s poslední Opavou a bezbrankový výsledek doma uhráli potřetí za sebou. Oba týmy prodloužily čekání na vítězství v nejvyšší soutěži - Středočeši na devět a Slezané dokonce na 14 utkání. Opavští navíc už 490 minut nedali ligový gól.
    • Spartě vystřelil tři body v Opavě svou premiérovou trefou Vindheim

03/11/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Opavě 1:0. Zápas rozhodl v desáté minutě norský obránce či záložník Andreas Vindheim, který si připsal premiérový gól v letenském dresu. Pražané poprvé v ligové sezoně dvakrát za sebou vyhráli a posunuli se na šesté místo tabulky. Slezané čekají na vítězství už 13 kol a zůstali poslední.
    • Opava byla na Slovácku bez šance

26/10/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté poslední Opavy ve 14. kole první ligy na hřišti Slovácka utrpěli debakl 0:4 a na výhru v nejvyšší soutěži čekají už dvanáct zápasů. Naopak domácí potřetí za sebou zvítězili a poskočili na páté místo tabulky. V Uherském Hradišti otevřel skóre v deváté minutě Patrik Šimko, po změně stran přidali další góly Ondřej Šašinka, Jan Kalabiška a Tomáš Zajíc.
    • Bohemians pod novým trenérem Klusáčkem porazili Opavu

20/10/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 zdolali ve 13. kole FORTUNA:LIGY poslední Opavu 1:0 a v nejvyšší soutěži po čtyřech utkáních zvítězili. O triumfu "Klokanů" při obnovené premiéře trenéra Luďka Klusáčka rozhodl v 63. minutě Jan Vodháněl. Pražané v Ďolíčku neprohráli ani šesté ligové utkání v sezoně, naopak hosté už 11 kol po sobě nezvítězili.
    • Teplice dohrávaly v devíti, přesto těsně před koncem trefil vítězství v Opavě Mareš

05/10/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Teplic ve 12. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Opavě 1:0, přestože dohrávali v devíti. Zápas rozhodl v 86. minutě Jakub Mareš v době, kdy už domácí měli přesilovku po vyloučení Jana Shejbala z 72. minuty. V závěru dostal červenou kartu ještě hostující Petr Mareš, ale Teplice už tři body udržely a v lize pošesté za sebou neprohrály. Naopak předposlední Opava čeká na vítězství už deset kol.
    • Slezské derby mezi Karvinou a Opavou skončilo nerozhodně

29/09/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Opavy ani pod vedením nové trenérské dvojice Josef Dvorník, Alois Grussmann nevyhráli. Dnes v jedenáctém kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 v Karviné a na vítězství čekají už devět zápasů. Nepříznivou sérii neukončila ani Karviná, která v sezoně doma stále nevyhrála.
    • Opava doma remizovala s Libercem 1:1

21/09/2019 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Opavy v 10. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 1:1 s Libercem, poosmé za sebou v nejvyšší soutěži nevyhráli a zůstali na posledním místě. Liberec je v tabulce desátý. Hosty poslal do vedení v 53. minutě Petar Musa, už za šest minut odpověděl René Dedič.
    • Olomouc v předehrávce zdolala Opavu

13/09/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouc vyhráli v předehrávce 9. kola FORTUNA:LIGY nad Opavou 2:0. Domácí poslal v 55. minutě do vedení Martin Nešpor a pojistku přidal v 82. minutě střídající Tomáš Zahradníček. Sigma bodovala potřetí za sebou a v neúplné tabulce se posunula na čtvrté místo. Opava naopak prohrála pošesté z posledních sedmi kol a zůstala čtrnáctá.
    • FORTUNA:LIGA je po reprezentační pauze zpět, deváté kolo vykopne Olomouc s Opavou

13/09/2019 | Preview
      Olomouc - FORTUNA:LIGA po reprezentační přestávce pokračuje devátým kolem, které otevře páteční předehrávka mezi Olomoucí a Opavou. Oba týmy minule nečekaně obraly o body pražské favority. Sigma na Spartě remizovala 3:3, Slezané doma i v dlouhém oslabení s mistrovskou Slavií vybojovali výsledek 1:1.
    • Slavia v přesile neudržela vedení a v Opavě remizovala

01/09/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté pražské Slavie v 8. kole FORTUNA:LIGY jen remizovali v Opavě 1:1, přestože hráli od 13. minuty dlouhou přesilovku po vyloučení domácího Jaroslava Svozila. Obhájce trofeje poslal ve 24. minutě do vedení Peter Olayinka, ale oslabení Slezané v první minutě nastavení senzačně srovnali po gólu Jana Žídka. Slavia podruhé v ligové sezoně ztratila body a na čele tabulky má už jen tříbodový náskok na druhou Plzeň. Opava bodovala po pěti porážkách za sebou.
    • Plzeň deklasovala Opavu a zůstává druhá za Slavií

25/08/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v sedmém kole FORTUNA:LIGY doma deklasovali Opavu 4:0, v nejvyšší soutěži zvítězili po třech zápasech a vrátili se na druhé místo tabulky o pět bodů za vedoucí Slavii. Slezané v lize prohráli popáté za sebou a patří jim třináctá pozice. V prvním poločase se prosadili Aleš Čermák a Jan Kovařík, po změně stran zvýšili David Limberský s Tomášem Chorým. Svěřenci Pavla Vrby navíc čtyřikrát trefili brankovou konstrukci.