16FK Dukla Praha54:150

Zprávy

• Plzeň zůstala stoprocentní, výhru proti Zlínu jí vydřel Krmenčík

11/08/2018 | Reportáže
      Fotbalisté mistrovské Plzně ve FORTUNA:LIZE doma porazili Zlín 1:0 gólem Michaela Krmenčíka ze 77. minuty a zvítězili i ve čtvrtém kole. Souboj bývalých reprezentačních trenérů Pavla Vrby a Michala Bílka tak ovládl domácí kouč, jehož tým v tabulce zůstal druhý o skóre za pražskou Slavií. Viktoria potřetí za sebou vyhrála výsledkem 1:0, Fastav poprvé v novém ročníku nebodoval.
    • Jablonec přišel ve Zlíně o vítězství v 90. minutě

04/08/2018 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Jablonce se ve třetím kole FORTUNA:LIGY dočkali prvního bodového zisku, když remizovali ve Zlíně 1:1. Od 70. minuty vedli po hlavičce Jakuba Považance, o výhru je ale připravil v 90. minutě vyrovnávacím gólem Jean-David Beauguel. "Ševci" po dvou výhrách ztratili první body.
    • Zlín porazil Opavu a má druhou výhru, nováček soutěže na první bod čeká

28/07/2018 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Opavy prohráli v domácí premiéře v brněnském azylu se Zlínem 1:2. Prvoligový nováček v zápase druhého kola hrál od 14. minuty v oslabení bez vyloučeného stopera Jaroslava Svozila. Branky "Ševců" vstřelili v přesilovce Lukáš Bartošák a Tomáš Poznar, první ligový gól Slezanů zaznamenal David Puškáč. Zatímco Opava i podruhé v sezoně prohrála, Zlín podruhé zvítězil.
    • Skvělý obrat vynesl Zlínu tři body proti Mladé Boleslavi

21/07/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína při debutu kouče Michala Bílka v úvodním kole FORTUNA:LIGY otočili zápas s Mladou Boleslaví a doma zvítězili 3:2. Středočeši po gólech Marka Matějovského a Nikolaje Komličenka získali už dvoubrankový náskok, který však dotáhli Zoran Gajič a Róbert Matejov, ve druhé minutě nastavení pak o triumfu "Ševců" rozhodl Jean-David Beauguel.
    • Brankář Zlámal odchází ze Zlína do skotského týmu Hearts

30/05/2018 | Aktuální zprávy
      Hráči Zlína přišli o svou jarní brankářskou jedničku Zdeňka Zlámala. Dvaatřicetiletý gólman přestoupil do šestého celku uplynulé sezony skotské ligy Heart of Midlothian, s nímž podepsal smlouvu na tři roky.
    • Tři měsíce a konec. U fotbalistů Zlína skončil trenér Petržela

Trenér Vlastimil Petržela vydržel na lavičce fotbalistů Zlína jen tři měsíce. Čtyřiašedesátiletý kouč se podle klubového webu s vedením čtyři dny po posledním kole ligové sezony dohodl na ukončení smlouvy, která původně měla vypršet až za rok.
    • Slovácko je po remíze se Zlínem zachráněné, hosté ještě ne

19/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka a Zlína se v derby rozešli smírně 1:1. Zatímco domácím dává bod jistotu záchrany v nejvyšší soutěži, hosté zůstávají v pásmu ohrožení. Mají sice o tři body víc než předposlední Karviná, ale horší vzájemnou bilanci. Na gól domácího Lukáše Sadílka z 25. minuty odpověděl 11 minut před koncem z penalty Lukáš Železník.
    • Olomouc vyhrála ve Zlíně a vrátila se na třetí místo

12/05/2018 | Reportáže
      Sigma Olomouc zvítězila ve 28. kole první ligy ve Zlíně 4:1 a vrátili se na třetí místo v tabulce. K výhře Sigmě výrazně dopomohl útočník Jakub Řezníček, který vstřelil dva góly a další po jeho akci si srazil do vlastní sítě obránce Ondřej Bačo. V 89. minutě přidal čtvrtý gól David Houska. Jediný gól Zlína zaznamenal Lukáš Železník. Sigma už osmkrát po sobě neprohrála.
    • Sparta porazila Zlín 2:1 a minimálně do soboty je čtvrtá

04/05/2018 | Reportáže
      Sparta v předehrávce 27. kola porazilai doma 2:1 Zlín a v neúplné tabulce se posunuli na čtvrté místo o dva body před Jablonec, který hraje v sobotu. Moravané si naopak zkomplikovali boj o záchranu a od pásma sestupu je dál dělí čtyři body. O výhře letenského celku rozhodli Nicolae Stanciu a David Lafata, za hosty v závěru snížil Ubong Ekpai.
    • V předehrávce Sparty se Zlínem se bude hrát o poháry i záchranu

04/05/2018 | Preview
      O předehrávku 27. kola první ligy se dnes postarají fotbalisté Sparty a Zlína. Oběma soupeřům půjde o hodně: pražský celek totiž nutně potřebuje body v boji o poháry, zatímco hostující Zlín dělí od sestupového pásma pouhé čtyři body.
    • Zlínu sebral výhru nad Bohemians v nastavení Hašek

29/04/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 26. kole první ligy s Bohemians 1905 1:1 a stále nemají jistotu záchrany. Vedoucí branku Zlína vstřelil ve 2. minutě Ubong Ekpai, ve třetí minutě nastavení ale domácí přišli o výhru, když se prosadil Martin Hašek mladší. Zlín tak po návratu do ligy po třech sezonách na jaře doma ještě vyhrál a od sestupových příček ho dělí čtyři body.
    • Zlín díky gólu v nastavení senzačně vyhrál na Slavii 2:1

01/04/2018 | Reportáže
      Zlín senzačně vyhrál ve 22. kole na hřišti Slavie 2:1. „Ševci“ vedli od sedmé minuty po trefě Daniela Holzera, ve 28. minutě vyrovnal Milan Škody, který předtím nedal penaltu, ale v druhé minutě nastavení rozhodl Ubong Ekpai.
    • Petržela: Mezi hráči nedělám žádné rozdíly, svátkem je pro mě každý zápas

29/03/2018 | Rozhovory
      Jako nezkrotný živel vlétl zpět na ligovou scénu jeden z nejzkušenějších českých koučů Vlastimil Petržela. Ten sice se Zlínem v lize ještě nebodoval, skepsi ale nepropadá. Proč má podle něj jeho soubor těžší úlohu než ostatní? A jak se zpětně poohlíží na to, že byl po utkání s Plzní obviněn z rasismu?
    • Kolář rozhodl o výhře Plzně ve Zlíně. Západočeši vedou tabulku o devět bodů

18/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 21. kole první ligy zvítězili 1:0 na hřišti Zlína a po první jarní výhře navýšili své vedení v tabulce na devět bodů před druhou Slavií a navíc mají zápas k dobru. Utkání rozhodl už ve 12. minutě Daniel Kolář. Zlín prohrál čtvrtý ligový zápas za sebou, z toho třetí pod novým trenérem Vlastimilem Petrželou, a stále ho dělí jen dva body od pásma sestupu.