16FK Dukla Praha2823:5619

Zprávy

• Užijte si zábavné odpoledne před zápasem Zlína se Slavií. Přijede i Fortuna fotbalová střelnice

17/04/2019 | Aktuální zprávy
      Na zlínské Letné se schyluje k velké bitvě. V neděli totiž přijede vedoucí tým FORTUNA:LIGY. Pražská Slavia bude chtít po remízovém derby se Spartou opět naplno bodovat. Zlín zase hodlá odčinit prohru v Karviné. O pořádný souboj tak nebude nouze. A to jak na hřišti, tak i mimo něj. Na Moravu totiž dorazí i Fortuna fotbalová střelnice, kterou si může vyzkoušet každý fanoušek a může vyhrát zajímavé ceny.
    • Karviná porazila Zlín a odskočila poslední Dukle

13/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté předposlední Karviné v 28. kole FORTUNA:LIGY porazili 2:0 Zlín a poslední Dukle odskočili v tabulce na rozdíl čtyř bodů. O výhře domácích rozhodli Tomáš Wágner a Lukáš Budínský, který navíc nedal penaltu. Hosté prodloužili sérii bez bodu i vstřelené branky na čtyři zápasy a od příček pro skupinu o udržení je dělí jen tři body.
    • Sparta se na derby naladila výhrou nad Zlínem

08/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty porazili v dohrávce 27. kola FORTUNA:LIGY Zlín 2:0 a pojistili si třetí místo v tabulce. O sedmou výhru Letenských z osmi jarních zápasů se ve druhém poločase postarali Adam Hložek a Benjamin Tetteh. Zlín po třetí porážce za sebou zůstal devátý.
    • 27. kolo FORTUNA:LIGY uzavře bitva Sparty se Zlínem

08/04/2019 | Preview
      Praha - O dohrávku 27. kola FORTUNA:LIGY se v pondělí postarají fotbalisté Sparty a Zlína. Zatímco domácí Pražané si v případě vítězství můžou tři kola před koncem základní části a týden před derby se Slavií pojistit třetí místo v tabulce, hosté potřebují body, aby udrželi šanci na umístění v první šestce.
    • Zlín doma prohrál s Olomoucí a vypadl z elitní šestky

30/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína ve 26. kole FORTUNA:LIGY doma podlehli Olomouci 0:2 a propadli se z šestého na sedmé místo tabulky. O páté výhře Sigmy z posledních šesti zápasů rozhodli Jakub Yunis a střídající Milan Lalkovič. Hanáci drží desátou příčku, "Ševci" ztrácí bod na Mladou Boleslav, která uzavírá skupinu o titul.
    • Liberec díky Kozákově trefě porazil Zlín a posunul se v tabulce blíže k šestce

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce porazili v 25. kole FORTUNA:LIGY v souboji o první šestku Zlín 1:0. Zápas rozhodl v 21. minutě čtvrtým gólem po zimním příchodu do Slovanu Libor Kozák. Severočeši zvítězili po dvou porážkách po sobě, naopak hosté po dvou výhrách nebodovali a prohráli počtvrté z šesti jarních kol. V tabulce má Zlín na šestém místě už jen dvoubodový náskok na sedmou Mladou Boleslav a osmý Liberec.
    • Zlín porazil Duklu díky Poznarově penaltě z šesté minuty nastavení

09/03/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Zlína v dnešním 24. kole FORTUNA:LIGY díky penaltě v nastavení porazili 2:1 poslední Duklu. Pokutový kop proměnil Tomáš Poznar, jehož dvouzápasový trest za úder loktem z předchozího zápasu s Ostravou ještě nevstoupil v platnost. V prvním poločase se domácí ujali vedení po vlastní brance Ivana Ostojiče, ale ještě před přestávkou Pražané zásluhou Vojtěcha Hadaščoka vyrovnali. Zlín po nepovedeném vstupu do jara vyhrál podruhé za sebou.
    • Fotbalisté Bohemians se po deseti kolech dočkali výhry

23/02/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Bohemians 1905 ve 22. kole FORTUNA:LIGY zvítězili ve Zlíně 2:0. "Klokani" po deseti utkáních v nejvyšší soutěži vyhráli a utnuli sérii bez vstřeleného gólu, která trvala 479 minut. Naopak domácí pošesté za sebou prohráli.
    • Příbram udolala trápící se Zlín, k vidění bylo pět gólů

16/02/2019 | Reportáže
      Příbram - Příbramští fotbalisté v zajímavém utkání 21. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 3:2 nad Zlínem. U všech tří gólů domácích byl autor třetí branky Ruslan Mingazov, o další domácí trefy se zasloužili nejstarší hráči na hřišti Jan Rezek s Tomášem Jablonským. Středočeši porazili Zlín po více než deseti letech a vzdálili se svým pronásledovatelům z chvostu tabulky, hosté prohráli popáté za sebou.
    • Slovácko vyhrálo derby se Zlínem, rozhodl kuriózní vlastenec

09/02/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Slovácka zvítězili na úvod jarní části sezony ve Zlíně 1:0. Regionální derby v rámci 20. kola FORTUNA:LIGY rozhodl kuriózní gól, který si ve 47. minutě v souboji s hostujícím útočníkem Jaroslavem Divišem dal domácí brankář Stanislav Dostál. Trenéru Romanu Pivarníkovi nevyšla premiéra na lavičce Zlína, "Ševci" v součtu s podzimem prohráli v lize počtvrté za sebou. Naopak hosté získali od příchodu kouče Martina Svědíka 12 z 15 možných bodů.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Teplice vyhrály potřetí v řadě, tentokrát přetlačily Zlín

15/12/2018 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic na závěr podzimní části FORTUNA:LIGY doma porazili Zlín 2:1, zvítězili potřetí za sebou a poskočili na osmé místo. "Ševci" naopak v posledních třech utkáních nebodovali a zůstali v tabulce šestí. Zápas 19. kola gólově otevřel ve 30. minutě Pavel Moulis, ještě před pauzou za hosty odpověděl Pavel Vyhnal. Vítěznou branku vstřelil v 65. minutě Jakub Hora.
    • O vítězství Plzně nad Zlínem bylo rozhodnuto po osmi minutách

07/12/2018 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Plzně v 18. kole FORTUNA:LIGY zvítězili 2:0 na hřišti Zlína. Snížila tak ztrátu na vedoucí Slavii na jediný bod, Pražané ale mají sobotní zápas s Mladou Boleslaví k dobru. Plzeň těžila z vydařeného vstupu do zápasu, když už po osmi minutách vedla po gólech Tomáše Chorého a Jana Kovaříka a pak si výhru hlídala.
    • Plzeň se představí ve Zlíně, Dukla bude hostit Příbram

06/12/2018 | Preview
      Praha/Zlín - Dvě páteční předehrávky otevřou 18. kolo FORTUNA:LIGY. Mistrovská Plzeň se pokusí prodloužit osmizápasovou sérii bez porážky ve Zlíně, který by zase rád odčinil pondělní debakl 0:4 z Jablonce. Dukla v souboji týmů ze spodku tabulky přivítá trápící se Příbram. Obě utkání začnou v 18 hodin.