>

Zprávy

• Záchranářský duel dopadl nerozhodně: Pardubice odvezly ze Zlína bod

14/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 28. kole FORTUNA:LIGY v duelu dvou sousedů v tabulce s Pardubicemi 1:1. Bodový rozdíl mezi oběma týmy na čtrnácté a třinácté pozici zůstal čtyřbodový. Domácí poslal do vedení v 18. minutě Vukadin Vukadinovíč, za hosty vyrovnal krátce po přestávce z pokutového kopu Michal Hlavatý. "Ševci" nevyhráli šest z posledních sedmi kol, Východočeši sedm z minulých osmi, v nejvyšší soutěži však bodovali potřetí za sebou.
    • Zlín po pěti kolech zabral a porazil Sigmu. Dvěma góly se blýskl Slončík

06/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína zdolali ve 27. kole FORTUNA:LIGY Olomouc 3:2 a v nejvyšší soutěži vyhráli po pěti zápasech. Strůjcem jejich výhry byl Tom Slončík, který dal dvě branky ve 36. a 66. minutě a nahrál na gólovou hlavičku Jakuba Černína v 55. minutě. Za hosty snížil v 83. minutě z pokutového kopu střídající Ebrima Singhateh a v nastavení ještě zkorigoval stav další příchozí hráč z lavičky Martin Pospíšil. "Ševci" si po druhé jarní výhře upevnili 14. příčku v neúplné tabulce s náskokem pěti bodů na poslední České Budějovice. Sigma prohrála třetí kole po sobě a zůstala osmá.
    • Mladá Boleslav si v dramatickém závěru poradila se Zlínem a je aktuálně pátá

31/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 26. kole FORTUNA:LIGY po dramatickém závěru doma Zlín 3:2. Středočeši si v rozmezí 11. až 15. minuty vypracovali dvougólový náskok zásluhou Matěje Pulkraba a Tomáše Ladry. Za hosty v úvodním dějství snížil Tomáš Schánělec a na začátku nastavení srovnal střídající Vukadin Vukadinovič. Domácí ale nakonec přece jen zvítězili, když se v závěru s pomocí teče bránícího Martina Cedidly prosadil další příchozí hráč z lavičky a někdejší útočník Zlína Lamin Jawo.
    • Zlín vydřel bod s Bohemians, po změně stran smazal dvoubrankové manko

16/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 ztratili v zápase 25. kola FORTUNA:LIGY dvoubrankové vedení a ve Zlíně jen remizovali 2:2. Pražany poslal do vedení ve 14. minutě Erik Prekop, druhý gól přidal v 56. minutě střídající Ondřej Petrák. Sedm minut poté snížil Antonín Fantiš a v 76. minutě srovnal Dominik Simerský, který byl na trávníku jen pár sekund.
    • Dynamo v záchranářském duelu přišlo o výhru. Zlínu zachránil bod Janetzký

10/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic remizovali doma ve 24. kole FORTUNA:LIGY se Zlínem 2:2, přestože dvakrát vedli. Oba góly Jihočechů vstřelil Jan Suchan. Nejprve se prosadil v úvodu utkání, ale o chvíli později vyrovnal Jakub Černín. Na druhou trefu Suchana v poslední minutě zápasu zase odpověděl Jakub Janetzký.
    • Ostravský Baník odvezl těsnou výhru ze Zlína, rozhodl Juroška

03/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy zvítězili ve 23. kole FORTUNA:LIGY ve Zlíně 1:0. Zápas rozhodl v 33. minutě jedinou brankou Jan Juroška, který měl v sobotu 31. narozeniny. Baník v nejvyšší soutěži potřetí za sebou neprohrál a udržel se na pátém místě tabulky. Zlín po druhé ligové porážce po sobě zůstal čtrnáctý s náskokem dvou bodů na poslední Karvinou.
    • Zlín využil dlouhou přesilovku proti Slovácku, rozhodl Vukadinovič

18/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína otočili zápas 21. kola FORTUNA:LIGY se Slováckem a doma vyhráli 2:1. Tým z Uherského Hradiště sice poslal do vedení už ve čtvrté minutě Pavel Juroška, ale jeho spoluhráč Vlastimil Daníček za půl hodiny dostal červenou kartu. "Ševci" mezi 72. a 80. minutou přesilovku využili díky brankám Toma Slončíka a Vukadina Vukadinoviče.
    • Chytilův gól do šatny nestačil, Slavia pouze remizovala na půdě Zlína

14/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY překvapivě pouze remizovali ve Zlíně 1:1. Pražané z druhého místa tabulky ztrácejí na vedoucího městského rivala a obhájce titulu Spartu čtyři body. Hosté šli do vedení v nastavení první půle zásluhou Mojmíra Chytila, ale v 67. minutě vyrovnal Kenneth Ikugar. Slavia dohrávala v oslabení po vyloučení Václava Jurečky v 82. minutě.
    • Teplice vstoupily do jarní části vítězně, Fila složil Zlín dvěma góly

11/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 20. kole FORTUNA:LIGY zdolali na svém hřišti 2:1 Zlín. Domácím zařídil vítězství v úvodním utkání jarní části sezony dvěma góly v 36. a 62. minutě útočník Daniel Fila, za hosty se trefil v 59. minutě střídající záložník Tom Slončík. Severočeši uspěli v lize po třech duelech a jsou na desátém místě neúplné tabulky, navíc odehráli o zápas méně. "Ševci" zůstali předposlední o skóre před Českými Budějovicemi, oproti kterým mají utkání k dobru.
    • Kanonáda v prvním poločase. Zlín vstřelil čtyři branky a poráží Hradec Králové

16/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína v 19. kole FORTUNA:LIGY rozdrtili Hradec Králové 4:0. O vysoké výhře rozhodli už během úvodního dějství, kdy dvakrát skóroval Filip Žák a jednou se trefili Jakub Janetzký a Lukáš Bartošák. "Ševci" zvítězili po třech zápasech nejvyšší soutěže a přezimují na předposledním 15. místě tabulky. K dobru mají odložený duel se Slavií. Hradec nenavázal na středeční výhru v Českých Budějovicích a do jarní části vstoupí z 12. místa.
    • Liberec válí dál, Zlínu nasázel pět gólů a neprohrál už pošesté v řadě

09/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce v 18. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Zlín v přestřelce 5:3. Slovan poslal už v sedmé minutě do vedení Jan Žambůrek a ve 27. minutě zvýšil z penalty Christian Frýdek. V 36. minutě snížil David Tkáč, ale po změně stran se prosadili domácí Marios Purzitidis, Lukáš Červ a střídající Michael Rabušic. Za hosty zkorigovali stav Joss Didiba a v nastavení z pokutového kopu Vukadin Vukadinovič. Osm branek padlo ve vzájemných ligových zápasech poprvé.
    • Sparta si poradila se Zlínem a v tabulce jí opět patří první místo

26/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Sparty porazili v 16. kole FORTUNA:LIGY Zlín 2:0. Obhájci titulu se díky vítězství ve výročním utkání k 130 letům od založení klubu vrátili do čela tabulky o dva body před městského rivala Slavii. O výhře domácích rozhodl dvěma brankami v prvním poločase Veljko Birmančevič.
    • Jablonec ve Zlíně neprohrává, Moravané zase po remíze už nejsou poslední

11/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali v 15. kole FORTUNA:LIGY s Jabloncem 1:1 a ani ve čtvrtém soutěžním zápase pod trenérem Bronislavem Červenkou nenašli přemožitele. Domácí poslal do vedení v 19. minutě Antonín Fantiš, za hosty vyrovnal krátce po změně stran Jakub Martinec. Oba týmy bodovaly v nejvyšší soutěži potřetí v řadě. "Ševci" se díky remíze odpoutali z posledního místa, Severočeši jsou se sedmi nerozhodnými výsledky remízovými "králi" ligy a v neúplné tabulce poskočili na 12. místo.
    • Zlín zvítězil v Pardubicích, rozhodl gól Bužka

04/11/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína ve 14. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Pardubicích 1:0 a naplno bodovali po sedmi zápasech. O první venkovní výhře "Ševců" v sezoně nejvyšší soutěži rozhodl v nastavení první půle Alexandr Bužek svou premiérovou ligovou brankou.