18FC Zbrojovka Brno44:111

Zprávy

• Úvodní zápas pátého kola odložen kvůli nákaze v Českých Budějovicích

25/09/2020 | Aktuální zprávy
      Na základě dvou pozitivních výsledků povinných testů na přítomnost viru SARS-CoV-2 u Dynama byl Krajskou hygienickou stanicí nařízen celému týmu lékařský dohled. Poté, co byl v den utkání prokázán další pozitivní výsledek testu u člena realizačního týmu jihočeského týmu a u jednoho z hráčů se objevily příznaky možného onemocnění, bylo riziko šíření nákazy uvnitř týmu vyhodnoceno jako příliš vysoké. Místně příslušná hygienická stanice striktně doporučila přerušit sportovní činnost v klubu a dnešní utkání nesehrát.
    • Opava bodovala podruhé v řadě, remizovala bez branek s Budějovicemi

19/09/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy remizovali ve 4. kole FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi bez branek. Ve vyrovnaném utkání měli blíže k brance domácí, kteří v závěru trefili břevno. Oba týmy stále čekají na první výhru v nové ligové sezoně a na kontě mají shodně dva body.
    • Mosquera krásným gólem zařídil výhru Liberce v Budějovicích

12/09/2020 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Liberce zvítězili ve 3. kole FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 2:0. Slovan poslal v 41. minutě do vedení Jhon Mosquera a ve 48. minutě zvýšil Michael Rabušic. Severočeši v nejvyšší soutěži bodovali s Dynamem už 14 utkání po sobě a vyhráli v lize podruhé za sebou. Naopak Jihočeši doma ani na druhý pokus nebodovali a s jednou remízou na kontě jsou na předposledním 17. místě tabulky.
    • České Budějovice vedly v Ostravě o dvě branky, nakonec se body dělily

28/08/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy remizovali v předehrávce druhého kola FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi 2:2. Hosté ve 38. minutě vedli po gólech Pavla Šulce a Lukáše Matějky 2:0, těsně před přestávkou snížil z penalty Roman Potočný. Baník se v druhé půli zvedl s příchodem střídajících hráčů a jeden z nich Ondřej Chvěja nakonec tečovanou střelou v 86. minutě vyrovnal. Ostrava i podruhé v sezoně remizovala, Dynamo uhrálo první bod.
    • Kdo ukončí černou sérii? 2. kolo načne předehrávka Baníku s Dynamem

28/08/2020 | Preview
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy a Českých Budějovic se dnes pokusí v utkání druhého kola FORTUNA:LIGY napravit nepovedený vstup do soutěže. Baník na úvod remizoval v Karviné bez branek a v lize je už osm utkání bez vítězství. Jihočeši utrpěli doma debakl 0:6 s mistrovskou Slavií a v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou prohráli.
    • Přesvědčivý start obhájce titulu: Slavia nastřílela Českým Budějovicím šest gólů

23/08/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Obhájci titulu fotbalisté Slavie vstoupili do nového ligového ročníku drtivou výhrou 6:0 v Českých Budějovicích. Pražané vedli už v páté minutě 2:0 a v obou poločasech si připsali shodně tři góly. Hattrick dal Stanislav Tecl, další branky vstřelili Jan Bořil, Lukáš Masopust a střídající Tomáš Holeš. Červenobílí zaznamenali nejvyšší ligovou výhru od února 2017, kdy zvítězili v Příbrami 8:1.
    • Boleslav porazila Budějovice i ve druhém utkání a je ve finále skupiny o Evropu

27/06/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Mladé Boleslavi se stali v ligové nadstavbě prvními finalisty skupiny o Evropu. Středočeský tým v odvetě semifinále zvítězil v Českých Budějovicích 2:0 a stvrdil postup po úvodní domácí výhře 2:1. Hosty poslal do vedení v sedmé minutě Jaroslav Zelený a pojistku přidal po pauze Jiří Klíma. Mladá Boleslav si ve finále skupiny o Evropu zahraje s vítězem dvojutkání mezi Bohemians 1905 a Slováckem. Českobudějovickému nováčkovi soutěže sezona skončila.
    • Boleslav otočila zápas s Budějovicemi a ve skupině o Evropu má blíže k postupu

21/06/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v prvním semifinálovém duelu skupiny o Evropu dokázali otočit nepříznivé skóre proti Českým Budějovicím a do odvety na jihu Čech si vezou náskok 2:1. Po opatrném úvodu utkání otevřel skóre hostující Novák. Středočeši mohli srovnat z penalty, ale Lukáš Budínský trefil jen tyč. Stejný hráč napálil břevno i v 53. minutě, ale Boleslav přesto dokázala skóre otočit po gólech Ladry a Maška, který se trefil v samotném závěru zápasu. Odveta se hraje na hřišti Českých Budějovic v sobotu 27. června.
    • Opava zvítězila nad Budějovicemi a odlepila se od posledního místa

14/06/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy v dnešním posledním 30. kole základní části FORTUNA:LIGY porazili 2:0 České Budějovice a do nadstavby o záchranu vstoupí s čtyřbodovou ztrátou od příček zajišťujících udržení. O výhře domácích, které poprvé vedla nová trenérská dvojice Alois Skácel, Radoslav Kováč, rozhodli Filip Souček s Bojanem Dordičem a pro Slezany zajistili první vítězství po koronavirové pauze.
    • České Budějovice třemi zásahy otočily duel s oslabenými Teplicemi

10/06/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic ve 29. kole FORTUNA:LIGY porazili v přesilovce po obratu Teplice 3:1. Hosty, oslabené od 36. minuty o vyloučeného Matěje Radostu, poslal po přestávce do vedení Jakub Řezníček, za Jihočechy vzápětí srovnal Pavel Šulc. V 80. minutě dokonal obrat nejlepší střelec nováčka nejvyšší soutěže Ivan Schranz a v nastavení se znovu trefil Šulc. Dynamo potřetí za sebou bodovalo a stále drží šanci na účast v nadstavbové skupině o titul. Teplice potřetí po sobě prohrály a jsou tabulce dvanácté.
    • Karviná doma remizovala s Budějovicemi bez branek

07/06/2020 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Karviné ve 28. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 0:0 s Českými Budějovicemi a zůstali na čtrnáctém místě tabulky, které znamená účast v baráži. Jihočeský nováček je dál na osmé pozici.
    • Budějovice doma porazily Olomouc, rozhodla trefa Čavoše

03/06/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili v 27. kole FORTUNA:LIGY nad Olomoucí 2:0 dvěma góly po přestávce. Skóre v 50. minutě otevřel Patrik Čavoš a v 80. minutě přidal pojistku Jiří Kladrubský. Jihočeský nováček nejvyšší soutěže zvítězil po čtyřech porážkách za sebou. Olomouc naopak nevyhrála už pět kol a v tabulce se propadla mimo elitní desítku.
    • Bohemians zvítězili nad Budějovicemi a dotáhli se v tabulce na Olomouc

31/05/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians porazili v 26. kole FORTUNA:LIGY České Budějovice 3:2 a po středečním triumfu 4:0 nad Teplicemi bodovali naplno i ve druhém duelu po koronavirové pauze. "Klokani" se třetí výhrou po sobě dotáhli na desátou Olomouc, která drží poslední příčku znamenající start v nadstavbové skupině o Evropu. Výhru Pražanů zařídili Till Schumacher, Jan Vodháněl a Matěj Pulkrab, za hosty se prosadili Ivan Schranz a Ivo Táborský. Dynamo, které hrálo od 47. minuty bez vyloučeného Tomáše Sivoka, prohrálo čtvrté kolo po sobě a je osmé.
    • O výhře Liberce v Českých Budějovicích rozhodl jediným gólem Baluta

27/05/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Liberce zvítězili ve 25. kole FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 1:0 a poskočili na čtvrté místo. Slovan díky gólu Alexandrua Baluty z 50. minuty naplno bodoval ve čtvrtém z pěti jarních zápasů a spravil si chuť po sobotní porážce 0:2 v Teplicích. Jihočeskému nováčkovi se nepovedl návrat do obnovené sezony, prohrál třetí ligové utkání za sebou a v neúplné tabulce zůstal osmý.
    • Plzeň se proti Českým Budějovicím nadřela, rozhodl šťastný gól Mihálika

07/03/2020 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně ve 24. kole FORTUNA:LIGY doma porazili nováčka České Budějovice 1:0 gólem střídajícího Ondřeje Mihálika z 89. minuty. Viktoria tak v jarní části sezony vyhrála i pátý soutěžní zápas pod trenérem Adrianem Guľou. Druzí Západočeši stáhli v tabulce náskok vedoucí Slavie na sedm bodů, obhájci titulu ale mají k dobru nedělní pražské derby se Spartou. Dynamo po druhé ligové porážce za sebou v neúplné tabulce zůstalo šesté.