6FK Dukla Praha3428:6922

Zprávy

• Plzeň hostí Spartu, Slavia může slavit zisk mistrovského titulu

15/05/2019 | Preview
      Praha – FORTUNA:LIGA má ve středu na programu dva zápasy třetího z pěti kol nadstavbové části a rozhodnout se už může o novém mistrovi. Pokud vedoucí Slavia získá ve večerním domácím zápase s Jabloncem více bodů než Plzeň v předchozím duelu se Spartou, zajistí si s předstihem titul.
    • Sparta těsně porazila Liberec a skončí nejhůře třetí, rozhodl gól Costy z úvodu

11/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty zvítězili v druhém kole skupiny o titul FORTUNA:LIGY nad Libercem 1:0 a zajistili si minimálně konečné třetí místo, které za určitých okolností může znamenat účast v základní skupině Evropské ligy. Utkání rozhodl v šesté minutě Costa Nhamoinesu, jenž zařídil i podzimní výhru 1:0 na severu Čech. Letenští vyhráli i třetí zápas pod vedením kouče Michala Horňáka. Slovan podruhé za sebou neskóroval a z šesté příčky ztrácí dva body na pátou Ostravu.
    • Sparta uctila památku Šurala a poté porazila Ostravu i potřetí v sezóně

04/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 1. kole skupiny o titul Ostravu 3:0 a na Baník vyzráli i potřetí v sezoně. Triumf Letenských zařídili Václav Drchal, z pokutového kopu David Moberg Karlsson a v nastaveném čase Adam Hložek. První dva jmenovaní se trefili také v únorovém duelu, který Sparta vyhrála 3:2.
    • Horňák si odbyl vítěznou premiéru, Sparta nedala Opavě šanci

27/04/2019 | Reportáže
      Opava - Sparťanští fotbalisté vyhráli v posledním 30. kole základní části FORTUNA:LIGY v Opavě 3:0 a úspěšnou premiéru si v pozici hlavního trenéra odbyl Michal Horňák. Branky vstřelili Matěj Hanousek, David Moberg Karlsson a Václav Drchal. Pražané se dočkali výhry v domácí soutěži po dvou zápasech a drží si na třetím místě před čtvrtým Jabloncem šestibodový náskok.
    • Poslední kolo základní části rozzáří v Opavě před zápasem se Spartou fotbalová střelnice

24/04/2019 | Aktuální zprávy
      Poslední ligová zastávka nabídne fotbalovým fanouškům spoustu zápasových laskomin. Jednou z nich bude i sobotní duel mezi Opavou a pražskou Spartou. O zábavu bude postaráno i mimo trávník, na opavském stadionu totiž bude dvě hodiny před utkáním připravená i Fortuna fotbalová střelnice, zábavná fotbalová atrakce pro fanoušky. Na střelnici se navíc rozdávají volné sázenky, nejlepší tým si odnese poukaz na 10 000 korun do fanshopu.
    • Předposlední Karviná šokovala Letnou, na hřišti Sparty vyhrála 3:1

21/04/2019 | Reportáže
      Praha - Sparťanští fotbalisté v předposledním 29. kole základní části FORTUNA:LIGY překvapivě prohráli doma se zachraňující se Karvinou 1:3. Dva góly hostů dal Tomáš Wágner, jednou se trefil Dávid Guba. Za domácí v závěru snížil Martin Hašek. Letenští utrpěli vůbec první ligovou porážku s Karvinou. Slezané pod vedením bývalého sparťanského kouče Františka Straky zvítězili podruhé za sebou a z předposledního místa ztrácejí na čtrnáctou Příbram už jen čtyři body.
    • Derby Slavie a Sparty skončilo potřetí za sebou remízou

14/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie remizovali v 28. kole FORTUNA:LIGY v pražském derby se Spartou 1:1. Domácí poslal v Edenu do vedení ve 20. minutě Tomáš Souček, ale v 53. minutě srovnal Srdjan Plavšič. Souboj odvěkých rivalů skončil nerozhodně potřetí za sebou.
    • Fitness data za 27. kolo: Nejvíce metrů naběhala Slavia, sprinter kola Tetteh

10/04/2019 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Slavie ovládli utkání s Duklou zcela jednoznačně 5:1 a podobně si počínali i v týmové statistice naběhaných metrů, v níž předčili Spartu. Letenský celek má ve fitness datech také svého zástupce, Benjamin Tetteh byl nejrychlejší z hráčů, kteří zasáhli do 27. kola.
    • Sparta se na derby naladila výhrou nad Zlínem

08/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty porazili v dohrávce 27. kola FORTUNA:LIGY Zlín 2:0 a pojistili si třetí místo v tabulce. O sedmou výhru Letenských z osmi jarních zápasů se ve druhém poločase postarali Adam Hložek a Benjamin Tetteh. Zlín po třetí porážce za sebou zůstal devátý.
    • 27. kolo FORTUNA:LIGY uzavře bitva Sparty se Zlínem

08/04/2019 | Preview
      Praha - O dohrávku 27. kola FORTUNA:LIGY se v pondělí postarají fotbalisté Sparty a Zlína. Zatímco domácí Pražané si v případě vítězství můžou tři kola před koncem základní části a týden před derby se Slavií pojistit třetí místo v tabulce, hosté potřebují body, aby udrželi šanci na umístění v první šestce.
    • Vítězná série Sparty skončila, v Mladé Boleslavi prohrála 1:2

30/03/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Vítězná série fotbalistů Sparty skončila v 26. kole v Mladé Boleslavi. Letenský celek prohrál 1:2 a po šesti zápasech vyšel na jaře poprvé bodově naprázdno. Středočeši naopak díky vítězství natáhli neporazitelnost na sedm zápasů. Domácí poslal do vedení nejlepší střelec ligy Nikolaj Komličenko, ale z penalty vyrovnal Guélor Kanga. O výhře domácích devět minut před koncem rozhodl Marek Matějovský.
    • Kanga proměnil dvě penalty a Sparta otočila utkání s Olomoucí

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty ve 25. kole FORTUNA:LIGY díky dvěma penaltám otočili zápas s Olomoucí a vyhráli 2:1. Třetí tým tabulky v jarní části sezony i pošesté zvítězil a stáhnul náskok druhé Plzně na pět bodů. Sigmu na Letné poslal do vedení na konci první půle Šimon Falta, ale po změně stran ze dvou pokutových kopů během pěti minut otočil skóre Guélor Kanga. Hanáci navíc po vyloučení Martina Nešpora dohrávali v deseti.