161.FK Příbram2015:3613

Zprávy

• Šlágr kola bez vítěze, Baník remizoval se Spartou 0:0

14/12/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Sparty ve 20. kole FORTUNA:LIGY remizovali bez branek v Ostravě a přezimují na čtvrtém místě tabulky. Souboji tradičních rivalů před necelými čtrnácti tisíci diváky chyběly vyložené příležitosti, tu největší hostujícímu Adamu Hložkovi zmařil brankář Jan Laštůvka. Sparta podeváté za sebou, Baník doma také podeváté za sebou neprohrál.
    • Sparta v divoké přestřelce vrátila Boleslavi srpnovou porážku, rozhodl Kanga

08/12/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 5:2 a posunuli se na třetí místo před svého soupeře. Výhru Pražanů zařídili Michal Sáček, Martin Hašek, Guélor Kanga, Benjamin Tetteh a vlastní brankou Michal Hubínek. Za hosty se prosadili Lukáš Budínský a Pavel Bucha. Letenští neprohráli v lize poosmé za sebou. Středočeši od 84. minuty dohrávali bez vyloučeného Nikolaje Komličenka.
    • Hašek rozhodl o výhře v Příbrami, Sparta se dotáhla na třetí místo

30/11/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Sparty v dnešním utkání 18. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 1:0 na hřišti předposlední Příbrami. O výhře hostů rozhodl Martin Hašek a letenský celek prodloužil sérii neporazitelnosti na sedm zápasů a posunul se na třetí místo. Středočeši pojedenácté za sebou nevyhráli.
    • Sparta míří do Příbrami, ve Zlíně se střetnou rivalové

30/11/2019 | Preview
      Pátou Spartu v sobotu čeká zápas v Příbrami. Sparta domácí remízou 3:3 s nováčkem Českými Budějovicemi ukázala, že má především v obraně stále problémy. Papírovým favoritem budou Letenští i v souboji se čtrnáctou Příbramí, která je bez vítězství už deset kol.
    • Šestibranková přestřelka na Letné: Sparta bere proti Dynamu bod

22/11/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty remizovali v předehrávce 17. kola FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi 3:3 a nekorunovali výhrou oslavy 126. výročí založení klubu, na jehož počest nastoupili ve vzpomínkových dresech. Dynamo na Letné třikrát vedlo po gólech Ivana Schranze, Benjamina Čoliče a Davida Ledeckého, za domácí ale vyrovnali Guélor Kanga z penalty a střídající Srdjan Plavšič s Benjaminem Tettehem.
    • Jablonec stáhl proti Spartě dvougólové manko, body se po remíze dělily

09/11/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Sparty v utkání 16. kola FORTUNA:LIGY neudrželi dvougólový náskok a v Jablonci remizovali 2:2. Pražané vedli v 18. minutě po gólech Libora Kozáka a Martina Frýdka, ale po přestávce srovnali střídající hráči Janové Matoušek a Chramosta. Severočeši udrželi na čtvrtém místě tabulky tříbodový náskok na Pražany, Letenští ztratili body po dvou ligových výhrách za sebou a jsou pátí.
    • Třetím Přihraj:Králem asistencí sezony je sparťan Hložek

07/11/2019 | Aktuální zprávy
      Po Petru Ševčíkovi ze Slavie a Lukáši Budínském z Mladé Boleslavi uspěl ve statistice Přihraj:Král asistencí sparťanský mladík Adam Hložek. Sedmnáctiletý útočník si ve třetím období (11. až 15. kolo) připsal tři asistence a českobudějovického Ivana Schranze předčil díky většímu počtu přihrávek do gólové šance.
    • Spartě vystřelil tři body v Opavě svou premiérovou trefou Vindheim

03/11/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Opavě 1:0. Zápas rozhodl v desáté minutě norský obránce či záložník Andreas Vindheim, který si připsal premiérový gól v letenském dresu. Pražané poprvé v ligové sezoně dvakrát za sebou vyhráli a posunuli se na šesté místo tabulky. Slezané čekají na vítězství už 13 kol a zůstali poslední.
    • Malé pražské derby v jednoznačné režii Sparty

26/10/2019 | Reportáže
      Praha - Sparťanští fotbalisté v utkání 14. kola fotbalové ligy porazili v pražském derby Bohemians 1905 4:0 a navázali tak na stejně vysoké vítězství v předchozím domácím duelu proti Karviné. Se svým dnešním soupeřem Letenští neprohráli už 24. ligový zápas v řadě od roku 2001. O branky domácích se postarali Libor Kozák, Guélor Kanga, Martin Hašek a Semih Kaya. Hosté podali snaživý výkon, ale o gólovou radost je připravila střelecká nemohoucnost a výborný výkon brankáře Milana Heči.
    • Fotbalová střelnice míří na Spartu. Pobavte se na Letné s fanzónou od Fortuny

22/10/2019 | Aktuální zprávy
      Další pražské derby je už o víkendu tady. Tentokrát se uskuteční na Letné. Sparta se v rámci 14. kola FORTUNA:LIGY střetne s vršovickými Bohemians. Na ostře sledovanou bitvu dorazí i Fortuna fotbalová střelnice, která musí u takového zápasu být. Připravená bude pro fanoušky už v sobotu od 15:00 na Letné.
    • Gól Kayi Spartě nestačil. Řezníček těsně před koncem zařídil Teplicím remízu

20/10/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Sparty jen remizovali ve 13. kole první ligy v Teplicích 1:1. Pražané vedli od 68. minuty, kdy se poprvé v české nejvyšší soutěži trefil Semih Kaya, ale v předposlední minutě srovnal domácí Jakub Řezníček. Letenští nezvítězili ve třech z posledních čtyř kol a na sedmém místě tabulky mají stejně bodů jako osmé Teplice, které naopak v lize už sedm utkání neprohrály.
    • Kozák hattrickem sestřelil Karvinou, Straka na Letné neuspěl

05/10/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili ve 12. kole FORTUNA:LIGY Karvinou 4:0 a po dvou prohrách se Slavií a Plzní bez vstřelené branky naplno bodovali. Výhru Letenských zařídil hattrickem útočník Libor Kozák, konečné skóre stanovil Guélor Kanga. Hosté hráli od 61. minuty bez vyloučeného Michala Petráně. Sparta oplatila Karviné domácí ligovou porážku z jara 1:3 a na vedoucí Slavii ztrácí 12 bodů a o tři méně na druhou Plzeň. Oba celky mají k dobru nedělní zápasy.
    • Slavia porazila Spartu a prodloužila sérii bez porážky v derby na devět zápasů

22/09/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie vyhráli ve šlágru 10. kola FORTUNA:LIGY v pražském derby na Spartě 3:0. Hosty poslal v 19. minutě do vedení Tomáš Souček z penalty, v 55. minutě si dal vlastní gól Michal Sáček a skóre uzavřel v 90. minutě Lukáš Masopust. Červenobílí dohrávali od 66. minuty bez vyloučeného Josefa Hušbauera, devět minut před koncem dostal červenou kartu i domácí Benjamin Tetteh.
    • Sparta vyhrála ve Zlíně 2:0, rozhodla zkraje zápasu

15/09/2019 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Sparty zvítězili v 9. kole FORTUNA:LIGY ve Zlíně 2:0. Pražané rozhodli už v úvodních 19 minutách, kde se trefili Benjamin Tetteh a z penalty Guélor Kanga. Letenští venku v nejvyšší soutěži vyhráli poprvé po pěti utkáních a naplno bodovali po dvou kolech. Ve Zlíně v lize zvítězili po třech zápasech a z pátého místa tabulky ztrácejí devět bodů na vedoucí Slavii, kterou přivítají v derby za týden. "Ševci" potřetí za sebou prohráli a jsou dvanáctí.