18FC Zbrojovka Brno44:111

Zprávy

• Sparta vydřela výhru proti oslabenému Zlínu, rozhodl vlastní gól Jiráčka

20/09/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty otočili zápas čtvrtého ligového kola se Zlínem a po výhře 3:1 bez ztráty bodu vedou tabulku. Hosté na Letné vedli po brance Youba Dramého, jenže poté přišli o vyloučeného Lamina Jawa a domácí skóre otočili. O vyrovnání se postaral Adam Hložek a rozhodnutí přinesla penalta v 88. minutě, kterou sice Bořek Dočkal neproměnil, ale po následné akci padl vlastní gól Petra Jiráčka. Třetí gól přidal v nastavení Lukáš Juliš.
    • Sparta je po skvělém obratu v Karviné v čele FORTUNA:LIGY

13/09/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Sparty po velkém obratu zvítězili ve 3. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 5:2. Domácí v 28. minutě vedli po gólech Michala Papadopulose a vlastní brance Davida Lischky 2:0, ale hosté ještě do pauzy srovnali po trefách Adama Hložka a Bořka Dočkala, který proměnil penaltu. V 53. minutě otočil stav Ladislav Krejčí, za tři minuty přidal svůj druhý gól v utkání Adam Hložek a skóre uzavřel střídající Libor Kozák.
    • MALL.CZ Hráč a Trenér měsíce srpna: Start sezony ovládli sparťané

10/09/2020 | Aktuální zprávy
      V srpnu odstartovala FORTUNA:LIGA a bez klopýtnutí do soutěže vstoupila jen pražská S, která obě získala plný počet bodů. V anketě o MALL.CZ Hráče a Trenéra měsíce ovšem mezi fanoušky zvítězili sparťanský útočník Lukáš Juliš a letenský trenér Václav Kotal.
    • Sparta zničila i Olomouc, dvakrát se prosadil Juliš

30/08/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty ve druhém kole FORTUNA:LIGY doma porazili Olomouc 3:0 a v novém ročníku i podruhé zvítězili. Letenští jsou spolu s pražským rivalem Slavií jediní v tabulce s plným počtem bodů. Dva góly v úvodním poločase vstřelil Lukáš Juliš, těsně před koncem se prosadil i střídající Libor Kozák. Hanáci nenavázali na úvodní triumf 1:0 nad Libercem.
    • Sparta zahájila sezonu výhrou na hřišti nováčka, Brnu nastřílela čtyři góly během 35 minut

22/08/2020 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté Sparty vstoupili do nové ligové sezony výhrou 4:1 na půdě nováčka FORTUNA:LIGY Brna. Pražané rozhodli zápas úvodního kola už v prvním poločase, kdy se trefili Andreas Vindheim, Lukáš Juliš a poté dvakrát Bořek Dočkal. Za Zbrojovku snížil po pauze Peter Štepanovský. Brnu nevyšel návrat do nejvyšší soutěže po dvouleté odmlce a jejímu kouči Miloslavu Michálkovi premiéra na prvoligové lavičce.
    • Mistrovská Slavia na závěr sezony remizovala bez branek se Spartou

08/07/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie remizovali v závěrečném pátém kole nadstavbové části FORTUNA:LIGY v pražském derby se Spartou bez branek. Nejblíže ke gólu byl domácí Stanislav Tecl, jenž v 65. minutě trefil hlavičkou břevno. Červenobílí mají už tři kola jistotu obhajoby titulu a po derby převzali mistrovský pohár.
    • Sparta si díky dvěma gólům Kozáka poradila i s Jabloncem

05/07/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty ve čtvrtém kole skupiny o titul porazili Jablonec 3:0 a zápas před koncem prvoligové nadstavby si pojistili třetí místo v tabulce. O výhře domácích rozhodl dvěma góly Libor Kozák, který se tak se čtrnácti zásahy dotáhl na čelo pořadí střelců. O zbývající gól se postaral Adam Hložek. Jablonec zůstal pátý o bod za čtvrtým Libercem.
    • Plzeň ukončila vítěznou sérii Sparty, góly padaly po pauze

28/06/2020 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně ve šlágru třetího kola nadstavbové skupiny o titul doma porazili Spartu 2:1. Druhá Viktoria třetímu týmu tabulky částečně oplatila nedávnou porážku 1:2 ze semifinále domácího poháru. Pražané zaváhali po sérii osmi soutěžních výher. Ve druhém poločase se gólově prosadili střídající Tomáš Chorý a Ondřej Mihálik. Po vyloučení plzeňského Jan Kopice snížil v 88. minutě další náhradník David Moberg Karlsson.
    • Vynikající obrat Sparty, za osm minut vstřelila tři góly a porazila Baník

23/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili ve 2. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o titul Ostravu 3:2. Hosté vedli po trefě Romana Potočného, ale Pražané mezi 25. až 33. minutou otočili skóre díky dvěma gólům Adama Hložka a brance Libora Kozáka. Po pauze snížil z penalty Nemanja Kuzmanovič. Letenští v lize zvítězili posedmé za sebou, v soutěžních zápasech dokonce poosmé a pojistili si třetí místo v neúplné tabulce. Baník zůstal šestý.
    • Sparta porazila Liberec 4:1 a upevnila svou pozici na třetím místě

20/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty v prvním kole nadstavby FORTUNA:LIGY porazili Liberec 4:1 a upevnili si třetí místo v tabulce skupiny o titul. O šesté ligové výhře Pražanů za sebou rozhodli Dávid Hancko, Michal Sáček, dvěma vlastními góly přispěl také hostující brankář Filip Nguyen, který si za svá záda srazil střely Krejčího a Tetteha. Slovan, který za 11 dní nastoupí proti Letenským ve finále domácího poháru, v první půli srovnal po vlastní brance domácího Martina Frýdka.
    • Sparta vyhrála i popáté v řadě, na Slovácku rozhodl střídající Vindheim

14/06/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté pražské Sparty zvítězili ve 30. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 2:0, když obě branky dali po přestávce střídající hráči. Skóre otevřel v 66. minutě Andreas Vindheim a pátou výhru v řadě pak potvrdil v 79. minutě Guelór Kanga. Pražský tým se tak posunul na třetí místo tabulky, na druhou Plzeň ale ztrácí 16 bodů. Slovácko prohrálo druhý zápas po sobě doma a v nadstavbě bude bojovat ve skupině o Evropu. Jeho soupeřem budou v prvním kole Bohemians 1905.
    • Sparta vyhrála počtvrté v řadě. Proti Opavě se trefil Kozák a Frýdek

10/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty porazili v předposledním 29. kole základní části FORTUNA:LIGY Opavu 2:0. Letenští si díky čtvrté ligové výhře za sebou, kterou zařídili Libor Kozák a Martin Frýdek, zajistili start v nadstavbové Skupině o titul. Na třetí Jablonec ztrácí dva body. Slezané nezvítězili v šestém kole po sobě a kvůli triumfu Příbrami nad Libercem 2:1 klesli na poslední místo.