16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Sparta na závěr podzimu opět ztratila, z Příbrami veze pouze bod

15/12/2018 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Sparty i podruhé v sezoně jen remizovali s Příbramí a to 1:1. Na gól Benjamina Tetteha odpověděli domácí parádním přímým kopem Jana Rezka. Sparta tak ztratila počtvrté za sebou a na vedoucí Slavii může před jarem ztrácet až 17 bodů. Příbram je dvanáctá s náskokem pěti bodů na poslední dvě místa.
    • Sparta prohrála i s Teplicemi a na Slavii ztrácí už patnáct bodů

09/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty ani v 18. kole FORTUNA:LIGY neukončili své trápení a doma s Teplicemi prohráli 0:1. Jedinou branku zápasu dal v závěru Pavel Moulis. Severočeši na Letné zvítězili po osmi letech. Pražanům, kteří vyhráli jen dva z posledních devíti zápasů, patří v tabulce páté místo a na vedoucí Slavii ztrácí patnáct a na druhou Plzeň jedenáct bodů.
    • Slovácko obrátilo bláznivý zápas se Spartou, ta nedala dvě penalty

01/12/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka překvapivě porazili v 17. kole FORTUNA:LIGY po dramatickém závěru Spartu 2:1. Pražané vedli od 61. minuty gólem Matěje Pulkraba, v 84. minutě ale srovnal Tomáš Zajíc a v nastavení otočil stav z pokutového kopu Marek Havlík. Hosté neproměnili dvě penalty, první nedal Guélor Kanga a druhou v sedmé minutě nastavení střídající Mihailo Ristič. Letenští navíc dohrávali bez vyloučených Kangy a Eldara Čiviče.
    • Sparta ve výročním utkání remizovala s Jabloncem, Stanciu neproměnil penaltu

25/11/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty remizovali v 16. ligovém kole s Jabloncem bez branek a zhořkla jim oslava 125. výročí od založení klubu. Domácí byli nejblíže ke gólu v 69. minutě, kdy kapitán Nicolae Stanciu neproměnil penaltu. Letenští nevyhráli ve třetím z posledních čtyř kol a na třetím místě tabulky mají ztrátu devíti bodů na vedoucí Slavii a pěti bodů na druhou Plzeň. Jablonec je čtvrtý o bod zpět za Spartou.
    • Sparta otočila utkání v Karviné, domácí hráli poločas v deseti

10/11/2018 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Sparty po třech venkovních prohrách v řadě zabrali a v Karviné na půdě předposledního celku tabulky zvítězili 3:1. Pražané sice ve Slezsku prohrávali 0:1, ale pak ve druhém poločasu využili dlouhou přesilovku po vyloučení autora domácí branky Lukáš Budínského. O góly hostů se postarali Uroš Radakovič, Nicolae Stanciu a Srdjan Plavšič. Karvinští jsou šest kol v řadě bez výhry.
    • Derby vítěze nepoznalo, Slavia se díky bodu vrací do čela soutěže

04/11/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty remizovali v pražském derby se Slavií 2:2. Hosté ve šlágru 14. kola FORTUNA:LIGY vedli od 36. minuty po trefě Ondřej Kúdely, Letenští ještě do pauzy otočili stav po gólu Benjamina Tetteha a proměněné penaltě Guélora Kangy, ale v 70. minutě zajistil dělbu bodů Tomáš Souček.
    • Třetí venkovní porážka Sparty v řadě, ve Zlíně rozhodl gól Beauguela

27/10/2018 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Sparty ve 13. ligovém kole prohráli 0:1 ve Zlíně. O výhře domácích rozhodl gólem Jean David Beuaguel a Ševci ukončili sérii čtyř zápasů bez vítězství. Pražané naopak venku zaznamenali třetí porážku 0:1 za sebou a v tabulce jsou čtvrtí o bod za Ostravou. První Slavia jim tak týden před derby může odskočit na sedm a druhá Plzeň na pět bodů.
    • Sparta proti Boleslavi dominovala a nakonec zvítězila vysoko 4:1

22/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty v dohrávce 12. kola FORTUNA:LIGY porazili 4:1 Mladou Boleslav a po dvou porážkách za sebou bodovali. Dvěma góly se na výhře domácích podílel Benjamin Tetteh, po jedné brance přidali Matěj Pulkrab a Guélor Kanga. Za hosty v závěru zmírnil debakl Lukáš Hůlka. Letenští jsou díky vítězství třetí v tabulce se ztrátou dvou bodů na druhou Plzeň a čtyř na vedoucí Slavii.
    • Sigma zaskočila Spartu, rozhodla trefa Nešpora

06/10/2018 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Sparty v sobotním utkání 11. kola FORTUNA:LIGY prohráli 1:0 v Olomouci a vedoucí Slavia s druhou Plzní jim můžou v neděli odskočit na rozdíl čtyř bodů. Jedinou branku zápasu dal Martin Nešpor a Sigma je v neúplné tabulce po nečekaném vítězství předposlední už jen o skóre.
    • Hráčem měsíce je sparťan Tetteh, trenérem opavský Kopecký

03/10/2018 | Aktuální zprávy
      Hráčem měsíce září byl zvolen sparťanský útočník Benjamin Tetteh, který ve třech zápasech nastřílel stejný počet branek. Mezi trenéry uspěl Ivan Kopecký, který na začátku září vystřídal u kormidla Opavy Skuhravého a ve třech odehraných zápasech získal s týmem šest bodů.
    • Sparta zdolala rozdílem třídy Liberec a po více než dvou letech vede ligu

22/09/2018 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty zvítězili v devátém kole FORTUNA:LIGY doma nad Libercem 4:1. Letenští zůstali jediným neporaženým týmem soutěže a po více než dvou letech se dostali do čela tabulky. Sesadit z prvního místa je však znovu mohou v neděli Slavia a v pondělí Plzeň, kteří mají zápas k dobru.
    • Sparta díky trefě Tetteha porazila Baník a posunula se na třetí místo

17/09/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty vyhráli v dohrávce 8. kola FORTUNA:LIGY v Ostravě 1:0 a jako poslední tým soutěže nadále zůstávají neporaženi. Letenské posunul na třetí místo tabulky gólem ze 77. minuty Benjamin Tetteh. Baník před téměř patnácti tisíci diváky doma prohrál po devíti zápasech a připsal druhou porážku z posledních dvanácti ligových kol.
    • Osmé kolo uzavře vyprodaný duel Ostravy se Spartou

17/09/2018 | Preview
      Praha - Osmé kolo FORTUNA:LIGY v pondělí uzavře souboj Ostravy se Spartou. Baník by na vyprodaném stadionu ve Vítkovicích rád potvrdil dobrý vstup do sezony, po kterém mu v tabulce patří páté místo a na pražského rivala ztrácí jediný bod. Letenští zase jako jediní ještě v nejvyšší soutěži neprohráli.
    • Sparta porazila Duklu 2:0, ta zůstává stále bez bodu

31/08/2018 | Reportáže
      Praha - Malé pražské derby v rámci předehrávky 7. kola FORTUNA:LIGY ovládl favorit. Sparta herně nepřesvědčila, nakonec rozhodla šťastná branka Tetteha v závěru první půle. V 82. minutě se ještě trefil parádní ranou Kanga a sparťané zvítězili 2:0. Dukla ani jednou nevystřelila na branku, měla jednu tutovku v závěru, ale Holík selhal. Dukla tak zůstává po sedmi kolech stále bez bodu.