161.FK Příbram2415:4614

Zprávy

• Jedenáctka 24. kola: Střelec z derby Tetteh, dvougólový Pulkrab

11/03/2020 | Jedenáctka kola
      Fanoušci zvolili do jedenáctky 24. kola sparťanského střelce z derby proti Slavii Benjamina Tetteha či dvougólového Matěje Pulkraba z Bohemians 1905. V sestavě se dále například nacházejí Štetina a Heča ze Sparty či Hůlka a Vaníček z Bohemians.
    • Derby bez vítěze! Sparta v Edenu vedla, Slavia vyrovnala v nastavení

08/03/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie remizovali doma v pražském derby se Spartou 1:1. Hosty poslal ve šlágru 24. kola FORTUNA:LIGY do vedení v 80. minutě Benjamin Tetteh, ve třetí minutě nastavení srovnal střídající Petar Musa. Obhájce trofeje z Edenu nezvítězil ve třetím ze čtyř jarních zápasů a jeho náskok v čele tabulky před druhou Plzní se znovu snížil na osm bodů.
    • FORTUNA:LIGA pokračuje čtyřmi zápasy, šlágrem derby pražských "S"

08/03/2020 | Preview
      Praha – Dnešní pražské derby mezi Slavií a Spartou bude šlágrem 24. kola FORTUNA:LIGY. Červenobílí se pokusí napravit dvě porážky ze tří jarních zápasů, po kterých se jejich náskok v čele tabulky před druhou Plzní snížil na sedm bodů. Letenští dokonce v lize čtyřikrát za sebou nevyhráli a klesli na sedmé místo, na derby se ale naladili středečním vítězstvím v poháru 5:0 nad Ostravou.
    • Sparta remizovala se Zlínem 2:2 a nevyhrála čtvrté kolo po sobě

29/02/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty remizovali ve 23. kole první ligy doma se Zlínem 2:2 a ani ve třetím jarním utkání nevyhráli. Sparta už v 28. minutě přišla o vyloučeného Georgese Mandjecka, ale přesto se dvakrát dokázala dostat do vedení. Na první gól Davida Moberga Karlssona však odpověděl Tomáš Poznar a když už to vypadalo, že Libor Kozák dvě minuty před koncem zařídil domácím vytoužené vítězství, srovnal jen o pár okamžiků později Róbert Matejov.
    • Sparta padla i pod novým trenérem, Kotalovi pokazil premiéru olomoucký mladík Chytil

23/02/2020 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Sparty podlehli ve 22. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 0:1 a nevyšla jim premiéra pod novým trenérem Václavem Kotalem, který v týdnu nahradil odvolaného Václava Jílka. Pražané na jaře i podruhé prohráli a na druhou Plzeň ztrácejí z šestého místa v tabulce už 11 bodů. O výhře Sigmy rozhodl ve 27. minutě svým prvním ligovým gólem v kariéře Mojmír Chytil. Olomouc vyhrála i druhý jarní zápas a na desáté příčce má jen dvoubodovou ztrátu na Spartu.
    • Trenéra Sparty Kotala čeká premiéra v Olomouci

23/02/2020 | Preview
      Praha – Nový trenér fotbalistů Sparty Václav Kotal, který v týdnu nahradil odvolaného Václav Jílka, prožije dnes premiéru v Olomouci. Fanouškům slíbil změny v sestavě i v herním projevu. Letenští na hřišti Sigmy dvakrát za sebou prohráli 0:1. Kromě důležitého zápasu pro Pražany je na programu 22. kola FORTUNA:LIGY ještě dvojice dalších zápasů.
    • Návrat Dočkala Spartě nepomohl, Liberec si díky Malinskému z Letné odvezl výhru

15/02/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty v úvodním jarním kole FORTUNA:LIGY překvapivě doma podlehli Liberci 0:2. O výhře Slovanu rozhodl stejně jako na podzim dvěma góly záložník Tomáš Malinský. Letenským nepomohl ani návrat kapitána Bořka Dočkala, který do soutěžního utkání nastoupil poprvé od 9. března loňského roku.
    • Ohlédnutí za zimní přípravou (4/4): Sparta, Jablonec, Plzeň, Slavia

13/02/2020 | Aktuální zprávy
      Jaká byla zimní příprava? Ve čtyřdílném seriálu se ohlížíme za přípravou a nejzásadnějšími změnami ve všech klubech FORTUNA:LIGY. V posledním díle se zaměříme na „top 4“, tedy na čtvrtou Spartu, třetí Jablonec, druhou Plzeň a první Slavii.
    • Sparta a Plzeň v prvním přípravném zápase zvítězily, Ostrava poprvé vyhrála

20/01/2020 | Aktuální zprávy
      Jak si vedly kluby FORTUNA:LIGY v zápasech ve druhém týdnu zimní přípravy? Ostrava se dočkala první výhry, když zdolala slovenské Pohronie, úspěšný vstup do série přípravných zápasů za sebou mají fotbalisté Plzně pod vedením nového trenéra Guľy a Sparty. Přehled zápasů v období 13. až 19. ledna v článku.
    • Šlágr kola bez vítěze, Baník remizoval se Spartou 0:0

14/12/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Sparty ve 20. kole FORTUNA:LIGY remizovali bez branek v Ostravě a přezimují na čtvrtém místě tabulky. Souboji tradičních rivalů před necelými čtrnácti tisíci diváky chyběly vyložené příležitosti, tu největší hostujícímu Adamu Hložkovi zmařil brankář Jan Laštůvka. Sparta podeváté za sebou, Baník doma také podeváté za sebou neprohrál.
    • Sparta v divoké přestřelce vrátila Boleslavi srpnovou porážku, rozhodl Kanga

08/12/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 5:2 a posunuli se na třetí místo před svého soupeře. Výhru Pražanů zařídili Michal Sáček, Martin Hašek, Guélor Kanga, Benjamin Tetteh a vlastní brankou Michal Hubínek. Za hosty se prosadili Lukáš Budínský a Pavel Bucha. Letenští neprohráli v lize poosmé za sebou. Středočeši od 84. minuty dohrávali bez vyloučeného Nikolaje Komličenka.
    • Hašek rozhodl o výhře v Příbrami, Sparta se dotáhla na třetí místo

30/11/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Sparty v dnešním utkání 18. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 1:0 na hřišti předposlední Příbrami. O výhře hostů rozhodl Martin Hašek a letenský celek prodloužil sérii neporazitelnosti na sedm zápasů a posunul se na třetí místo. Středočeši pojedenácté za sebou nevyhráli.
    • Sparta míří do Příbrami, ve Zlíně se střetnou rivalové

30/11/2019 | Preview
      Pátou Spartu v sobotu čeká zápas v Příbrami. Sparta domácí remízou 3:3 s nováčkem Českými Budějovicemi ukázala, že má především v obraně stále problémy. Papírovým favoritem budou Letenští i v souboji se čtrnáctou Příbramí, která je bez vítězství už deset kol.
    • Šestibranková přestřelka na Letné: Sparta bere proti Dynamu bod

22/11/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty remizovali v předehrávce 17. kola FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi 3:3 a nekorunovali výhrou oslavy 126. výročí založení klubu, na jehož počest nastoupili ve vzpomínkových dresech. Dynamo na Letné třikrát vedlo po gólech Ivana Schranze, Benjamina Čoliče a Davida Ledeckého, za domácí ale vyrovnali Guélor Kanga z penalty a střídající Srdjan Plavšič s Benjaminem Tettehem.