16FK Teplice21:40

Zprávy

• Sparta vstoupila do nové sezóny výhrou, ale proti Olomouci musela otáčet

24/07/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty v úvodním ligovém kole po obratu porazili doma Olomouc 3:2. Sigmu poslal do vedení ve třetí minutě Kryštof Daněk, ve 12. minutě srovnal z penalty David Moberg Karlsson. Obrat dokonal v 64. minutě Ladislav Krejčí mladší, poté si vlastní gól vstřelil hostující kapitán Roman Hubník. Konečné skóre stanovil v nastavení střídající Pablo González.
    • Los FORTUNA:LIGY 2021/22: Mistrovská Slavia začne ve Zlíně, Hradec Králové vyzve Bohemians

16/06/2021 | Aktuální zprávy
      FORTUNA:LIGA zná rozlosování pro nadcházející ročník 2021/22. Ten odstartuje o víkendu 24. – 25. července a účastnit se ho bude 16 týmů. Úřadující mistr Slavia zahájí svou pouť za obhajobou titulu na hřišti Zlína, jediný nováček soutěže Hradec Králové bude v úvodním kole hostit Bohemians 1905, Sparta přivítá Olomouc a Jablonec ostravský Baník. Kompletní rozlosování sezóny 2021/22 naleznete v článku.
    • Cena Lukáše Přibyla potřetí v řadě v rukách pražské Sparty

15/06/2021 | Aktuální zprávy
      Ligová fotbalová asociace tradičně po skončení soutěžního ročníku bilancuje nejen sportovní výsledky, ale oceňuje i jednotlivé členské kluby za jejich práci s fanoušky. Stejně jako v minulých dvou letech mezi samotnými zástupci klubů i odborné poroty zabodovala nejvíce Sparta, která tak znovu obhájila Cenu Lukáše Přibyla v hlavní kategorii FORTUNA:LIGY. Podobně jako loni potom Marketingová komise LFA přidělila ještě Cenu Lukáše Přibyla dalším klubům ve vedlejších kategoriích.
    • MALL.CZ Hráč a trenér měsíce: Ocenění pro sparťany Hložka a Vrbu

07/06/2021 | Aktuální zprávy
      Posledními vítězi ankety MALL.CZ Hráč a trenér měsíce za sezónu 2020/21 jsou sparťané. V hlasování za měsíc květen uspěli útočník Adam Hložek a trenér Pavel Vrba. Sparta zakončila sezónu pěti výhrami v řadě a druhým místem v tabulce.
    • Hložek vstřelil senzační čtyři góly, Sparta rozstřílela sestupující Brno

29/05/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty díky čtyřem trefám Adama Hložka rozstříleli v posledním 34. kole FORTUNA:LIGY sestupující Brno 6:1. Pražané vyhráli v nejvyšší soutěži popáté za sebou a sérii neporazitelnosti natáhli na devět duelů. Zbrojovka vedla od páté minuty po gólu Jana Hladíka, mezi devátou až 42. minutou však Letenští nastříleli všech šest branek. Vedle Hložka se prosadil i Matěj Polidar, konečné skóre stanovil po vlastní brance Jan Sedlák.
    • Záložníkem sezóny slávista Provod, nejlepším útočníkem sparťan Hložek

25/05/2021 | Aktuální zprávy
      Ligová fotbalová asociace zveřejnila další dva vítěze doprovodných anket nejlepších hráčů. Na předchozí úspěch brankáře Ondřeje Koláře a obránce Ondřeje Kúdely navázal jejich spoluhráč Lukáš Provod, který byl vyhlášen nejlepším záložníkem FORTUNA:LIGY. Nejlepším útočníkem byl vyhlášen osmnáctiletý Adam Hložek ze Sparty. V anketě hlasovali zástupci médií a také kapitáni a trenéři ligových klubů.
    • Sparta přehrála v derby Bohemians a zajistila si konečnou druhou příčku

23/05/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty zvítězili v předposledním 33. kole FORTUNA:LIGY v malém pražském derby 2:1 na hřišti Bohemians 1905 a i díky remíze Jablonce se Slavií 1:1 si definitivně zajistili druhé místo a účast ve 2. předkole Ligy mistrů. Letenští neprohráli v nejvyšší soutěži osmé utkání za sebou a počtvrté v řadě vyhráli. Naopak "Klokani" nebodovali po 12 kolech.
    • Jedenáctka 32. kola: Šest zástupců z přestřelky Boleslavi a Sparty

19/05/2021 | Jedenáctka kola
      V sestavě 32. kola se nachází hned šestice hráčů ze zápasu Mladé Boleslavi a Sparty, v němž padlo devět gólů a Letenští slavili výhru 5:4. Kromě nich se v sestavě nacházejí například brankář Martin Berkovec ze sestupujícího Brna, útočník Bohemians Matěj Pulkrab či slávistický střelec Tomáš Holeš.
    • Sparta v divoké přestřelce vyhrála v Boleslavi 5:4 a odskočila Jablonci

16/05/2021 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Sparty zvítězili po obratu v divoké přestřelce ve 32. kole v Mladé Boleslavi 5:4. Pražané neprohráli v nejvyšší soutěži sedmý zápas po sobě a dvě kola před koncem sezony si upevnili druhé místo o tři body před Jabloncem. Středočeši prohráli v lize po dvou duelech a zůstali třináctí.
    • Sparta otočila dohrávku s Plzní a posunula se na druhé místo

12/05/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty v dohrávce 23. kola zvítězili po obratu nad Plzní 3:1. Hosté, na jejichž lavičce si po nedělním odvolání trenéra Adriana Guľy odbyl obnovenou premiéru Michal Bílek, se ujali vedení v 11. minutě zásluhou stopera Jakuba Brabce. Domácí však ve druhém poločase odpověděli třemi trefami. V 62. minutě vyrovnal Adam Hložek a pět minut před koncem základní hrací doby otočil stav Dávid Hancko z penalty. Pojistku přidal ve třetí minutě nastavení střídající Adam Karabec.
    • Sparta ve středeční dohrávce přivítá Plzeň, tu povede nový trenér Bílek

11/05/2021 | Preview
      Praha – Fotbalisté Sparty přivítají ve středeční dohrávce 23. kola rivala z Plzně. V případě zisku tří bodů by se dostali na druhé místo o skóre před Jablonec, Západočechy by výhra přiblížila čtvrtému Slovácku na rozdíl bodu. Zatímco Pražany vede někdejší trenér Viktorie Pavel Vrba, obnovenou premiéru na lavičce hostů prožije bývalý hráč a kouč Sparty Michal Bílek, který v pondělí nahradil odvolaného Adriana Guľu.
    • Sparta porazila doma Ostravu po sedmé za sebou, rozhodl Dočkal

09/05/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 31. kole první ligy Ostravu 3:1. Letenské poslal do vedení v 37. minutě David Moberg Karlsson, po hodině hry vyrovnal David Buchta, ale Bořek Dočkal a Adam Hložek v rozmezí 79. až 88. minuty zařídili domácímu týmu tři body. Pražané bodovali v nejvyšší soutěži popáté za sebou a na druhý Jablonec ztrácí tři body, navíc mají zápas k dobru. Baník prohrál po šesti kolech a zůstal osmý.