181.FK Příbram2617:5414

Zprávy

• Jablonec po čtyřech letech porazil Spartu a je druhý, v závěru rozhodl Schranz

14/04/2021 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou – Fotbalisté Sparty prohráli v dohrávce 22. kola v Jablonci 0:1 a po druhé porážce v nejvyšší soutěži za sebou přepustili soupeři druhé místo v tabulce. O vítězství domácích rozhodl v 87. minutě Ivan Schranz. Severočeši zdolali v lize Pražany po devíti vzájemných utkáních a oplatili jim čtvrtfinálové vyřazení z domácího poháru. V neúplné tabulce je předstihli o bod, Letenští mají k dobru odložený duel s Plzní.
    • Derby ovládla Slavia. V souboji prvního s druhým zvítězila 2:0

11/04/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie zvítězili ve 26. kole FORTUNA:LIGY v derby nad Spartou 2:0 a výrazně se přiblížili k obhajobě titulu. V Edenu v závěru první půle otevřel skóre Tomáš Holeš a v 81. minutě přidal pojistku střídají Stanislav Tecl. "Červenobílí" vedou tabulku před pražským rivalem už o 17 bodů, i když Letenští mají dvě utkání k dobru. Slavia neprohrála už 13 soutěžních derby po sobě.
    • Sparta se pokusí v derby ukončit sérii Slavie bez porážky

10/04/2021 | Preview
      Praha – Nedělní pražské derby mezi fotbalisty Slavie a Sparty bude šlágrem 26. kola FORTUNA:LIGY. Červenobílí budou hájit neporazitelnost v této sezoně nejvyšší soutěže a v případě vítězství mohou udělat zřejmě rozhodující krok k obhajobě titulu. Naopak Letenští, kteří od příchodu trenéra Pavla Vrby v osmi soutěžních zápasech neprohráli, mají patrně poslední šanci na zdramatizování boje o mistrovskou korunu.
    • Sparta rozstřílela Teplice sedmi góly, Krejčí mladší vstřelil hattrick

03/04/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty rozstříleli v 25. kole FORTUNA:LIGY Teplice 7:2. Úvodní gól dal ve třetí minutě Adam Hložek a poté v rozmezí 13. až 29. minuty zaznamenal premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Ladislav Krejčí mladší. Za hosty se v úvodním dějství prosadil Robert Jukl. Po změně stran přidali Pražané během 53. až 61. minuty další tři branky. Vlastní gól si vstřelil Jan Knapík a poté skórovali Matěj Polidar a Tomáš Wiesner. V 81. minutě snížil střídající Patrik Žitný.
    • Sparta poprvé pod trenérem Vrbou nevyhrála, v Budějovicích remizovala

21/03/2021 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Sparty remizovali ve 24. kole FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 0:0. Pražané pod trenérem Pavlem Vrbou v pátém utkání nejvyšší soutěži poprvé ztratili body. Blíže k vítězství byli Jihočeši, kteří dvakrát trefili tyč a jednou břevno. Sparta zůstává na druhém místě neúplné tabulky, Dynamo je desáté.
    • Sparta porazila v dohrávce 21. kola Příbram a má čtvrtou výhru v řadě

09/03/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty po návratu z karantény kvůli koronaviru v týmu porazili v dohrávce 21. kola Příbram vysoko 4:0. Pražané pod trenérem Pavlem Vrbou vyhráli i čtvrtý zápas v nejvyšší soutěži. Letenští si upevnili druhé místo v tabulce a na vedoucího městského rivala Slavii ztrácejí 11 bodů, navíc mají utkání k dobru. Příbram nevyhrála 11 kol po sobě a klesla na poslední příčku.
    • Zápasy Sparty s Příbramí a v Jablonci odloženy

24/02/2021 | Aktuální zprávy
      Vedení soutěže odložilo domácí zápas pražské Sparty proti Příbrami stejně jako její utkání v Jablonci v nejbližších dvou kolech FORTUNA:LIGY z důvodů nařízení Hygienické stanice Hlavního města Prahy, která dnes rozhodla o karanténních opatřeních ve vztahu k celému týmu Sparty.
    • Sparta smetla Zlín a pod Vrbou zvítězila potřetí v řadě

20/02/2021 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Sparty zvítězili ve 20. kole FORTUNA:LIGY ve Zlíně 3:0 a vyhráli i třetí utkání po příchodu trenéra Pavla Vrby. V úvodním dějství se trefili Adam Karabec a z penalty Dávid Hancko, po změně stran přidal třetí gól Libor Kozák. V neúplné tabulce stáhli Letenští na druhém místě náskok vedoucí Slavie na sedm bodů, obhájce titulu však má k dobru nedělní duel v Teplicích.
    • Jedenáctka 19. kola: Střelci Karlsson, Kuchta či Papadopulos

16/02/2021 | Jedenáctka kola
      Do jedenáctky 19. kola fanoušci vybrali hned osmičku fotbalistů ze Slavie a Sparty. Nechybí autor hattricku sparťan David Moberg Karlsson či dvougólový slávista Jan Kuchta. V sestavě kola jsou dále Michal Papadopulos z Karviné, Jan Laštůvka z Ostravy či Jan Kalabiška ze Slovácka.
    • Sparta otočila přestřelku s Karvinou, Karlsson se blýskl hattrickem

14/02/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY Karvinou 4:3. Premiérovým hattrickem v nejvyšší soutěži k tomu přispěl David Moberg Karlsson. Od 72. minuty dohrávali Letenští bez vyloučeného Michala Trávníka. Pražané pod novým trenérem Pavlem Vrbou vyhráli i druhý ligový zápas a čtvrtý z posledních pěti. Díky tomu si upevnili druhé místo o šest bodů před třetím Jabloncem, který odehrál o utkání méně. Sparta na vedoucího obhájce titulu a městského rivala Slavii ztrácí 10 bodů.
    • Sparta při premiéře trenéra Vrby po obratu vyhrála 3:2 v Olomouci

07/02/2021 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Sparty v premiéře pod novým trenérem Pavlem Vrbou, který v týdnu nahradil odvolaného Václava Kotala, po velkém obratu vyhráli v Olomouci 3:2. Hanáci v duelu 18. kola FORTUNA:LIGY vedli 2:0 po gólech Kryštofa Daňka a Pabla Gonzáleze, ale v 57. minutě snížil Ladislav Krejčí starší a poté dvěma proměněnými penaltami otočil skóre David Moberg Karlsson. Vítězný gól dal ve třetí minutě nastavení. Za stavu 2:2 naopak González pokutový kop nedal.