16Slezský FC Opava106:198

Zprávy

• Slovácko remizovalo s Teplicemi, na gól Mareše odpověděl Šašinka

21/09/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště –  V zápase 10. kola FORTUNA:LIGY remizovalo Slovácko na domácím hřišti s Teplicemi 1:1. Oba góly padly po brejkových situacích - skóre otevřel ve 22. minutě hostující Jakub Mareš, v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal Ondřej Šašinka. Slovácko nevyhrálo čtvrtý ligový zápas v řadě, Teplice, na jejichž lavičku se po dvouzápasovém disciplinárním trestu vrátil trenér Stanislav Hejkal, prodloužily sérii neporazitelnosti se Slováckem na sedm utkání.
    • Mladou Boleslav sestřelil dvěma góly teplický Mareš

18/09/2019 | Reportáže
      Teplice – Sladká pomsta za ostudný debakl z loňského ročníku dokonána. Teplice na domácí půdě porazily v dohrávce 4. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav výsledkem 2:0 a díky získaným třem bodům se odpoutaly ze sestupových příček tabulky. Za vítězstvím domácí vykročili razantně již v prvním poločase, když hrdina zápasu Jakub Mareš rozhodl dvěma vstřelenými brankami.
    • Liberec doma remizoval s Teplicemi 1:1

14/09/2019 | Reportáže
      Liberec - Severočeské derby mezi fotbalisty Liberce a Teplic v 9. kole FORTUNA:LIGY skončilo remízou 1:1. Hosty, kteří se museli obejít bez potrestaného trenéra Stanislava Hejkala, poslal do vedení ve třetí minutě Petr Mareš, ale Slovan ještě v prvním poločase vyrovnal. Z penalty se o to postaral exteplický útočník Roman Potočný. Liberec zaznamenal první remízu v sezoně, naopak Teplice natáhly sérii bez vítězství na pět zápasů.
    • Teplice po bezbrankové remíze s Karvinou zůstávají poslední

01/09/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic remizovali v 8. kole FORTUNA:LIGY s Karvinou 0:0 a neodpoutali se z posledního místa tabulky, byť mají k dobru odložené domácí utkání s Mladou Boleslaví. Teplice nevyhrály v soutěži počtvrté za sebou, naopak Karviná neprohrála podruhé za sebou. Trenér Severočechů Stanislav Hejkal po skončení utkání dostal červenou kartu za protesty a byl vyloučen jako první kouč v české nejvyšší soutěži.
    • Sigma doma porazila Teplice a potvrdila, že na ně umí

23/08/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce vyhráli v 7. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 2:0. Domácí poslal ve druhé minutě nejrychlejším gólem v sezoně do vedení Jakub Plšek a pojistku přidal ve 48. minutě Martin Hála. Hosté dohrávali od 53. minuty bez vyloučeného Petra Kodeše a zůstali v neúplné tabulce předposlední. Sigma doma v lize porazila Teplice počtvrté za sebou a připsala si třetí výhru v sezoně.
    • Teplice v závěru vyrovnaly a doma proti Plzni vybojovaly bod

18/08/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Plzně remizovali v šestém kole FORTUNA:LIGY v Teplicích 1:1, potřetí za sebou v lize nevyhráli a na vedoucí Slavii mají pětibodové manko. Hosty poslal do vedení v 37. minutě Lukáš Kalvach, ale Jakub Hora v 83. minutě rozhodl o dělbě bodů. Teplice sice podruhé za sebou nezvítězily, k dobru však mají odložený domácí souboj s Mladou Boleslaví.
    • Spousta šancí po přestávce, předehrávku Zlína s Teplicemi rozhodl v závěru domácí Janetzký

09/08/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Zlína zdolali v předehrávce 5. kola FORTUNA:LIGY Teplice 1:0. Zápas rozhodl v 87. minutě střídající Jakub Janetzký a ve vzájemném souboji popáté za sebou vyhrál domácí tým. Ševci si připsali druhé vítězství v sezoně a v neúplné tabulce se dělí o sedmé místo s Olomoucí. Teplice, jejichž minulý zápas s Mladou Boleslaví byl odložen, ve třetím venkovním duelu nového ročníku poprvé nebodovaly a jsou dva body za Zlínem.
    • Zlín v páteční předehrávce hostí Teplice

08/08/2019 | Preview
      Zlín – Fotbalisté Zlína přivítají v páteční předehrávce 5. kola FORTUNA:LIGY Teplice. Fastav z dosavadních čtyř duelů vyhrál jediný, tři prohrál a doma na Letné se bude snažit odpoutat od spodních pater tabulky. Teplice jsou na tom o bod lépe a navíc sehrály o utkání méně. Utkání má výkop v 18:00, přímý přenos vysílá ČT2.
    • Duel Teplic s Mladou Boleslaví odložen

02/08/2019 | Aktuální zprávy
      Utkání 4. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Mladou Boleslaví se o tomto víkendu neuskuteční. Zápas byl kvůli problémům středočeského klubu na cestě z Kazachstánu odložen na neurčito.
    • Teplice vyhrály na hřišti Ostravy, Baník znovu neproměnil penaltu

26/07/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Teplic ukončili čtyřměsíční čekání na vítězství v nejvyšší soutěži v Ostravě, kde dnes vyhráli 1:0. Jediný gól vstřelil už ve třetí minutě Patrik Žitný. Severočeši se i díky němu rehabilitovali za debakl 1:5 se Slavií v minulém kole. Ostrava naopak nenavázala na pondělní výhru z Karviné a na domácím hřišti z posledních pěti zápasů počtvrté prohrála. Alespoň remízu mohl Baníku zachránit Baroš, ale v 66. minutě neproměnil penaltu.
    • Páteční předehrávku 3. kola obstarají fotbalisté Ostravy a Teplic

26/07/2019 | Preview
      Ostrava – Třetí ligové kolo FORTUNA:LIGY dnes otevře předehrávka mezi Ostravou a Teplicemi. Zatímco Baník předchozí výhrou v Karviné napravil úvodní domácí porážku s Libercem, Teplice mají po dvou utkáních jen bod. V minulém kole utrpěly doma debakl 1:5 se Slavií. Zápas má výkop v 18:30.
    • Slavia ovládla zápas v Teplicích, Stanciu oslavil debut v sešívaném dresu gólem

21/07/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Slavie vyhráli i druhé kolo nové sezony FORTUNA:LIGY. Obhájci titulu zvítězili v Teplicích vysoko 5:1, navázali na úvodní triumf ve Zlíně a spolu s Plzní a Opavou zůstávají bez ztráty bodu. Pražané rozhodli už v první půli, kdy se trefili Jaromír Zmrhal, Mick van Buren a Josef Hušbauer. Po změně stran a vyloučení domácího Jakuba Mareše v oslabení snížil Tomáš Vondrášek, ale v 67. minutě se při soutěžní premiéře v červenobílém dresu prosadila střídající letní posila Nicolae Stanciu a v nastavení uzavřel skóre Tomáš Souček.
    • Příbram a Teplice si po remíze 1:1 rozdělily po bodu

13/07/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami stejně jako před rokem na úvod nové ligové sezony remizovali doma s Teplicemi 1:1. Za oba celky se střelecky prosadily letní posily. Domácí poslal v duelu prvního kola do vedení před poločasem Michal Škoda, za Severočechy srovnal v 72. minutě navrátilec Jakub Mareš.