16Bohemians Praha 190510:20

Zprávy

• Příbram a Teplice si po remíze 1:1 rozdělily po bodu

13/07/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami stejně jako před rokem na úvod nové ligové sezony remizovali doma s Teplicemi 1:1. Za oba celky se střelecky prosadily letní posily. Domácí poslal v duelu prvního kola do vedení před poločasem Michal Škoda, za Severočechy srovnal v 72. minutě navrátilec Jakub Mareš.
    • Zázrak se nekonal. Boleslav remizovala s Teplicemi a s přehledem postoupila

12/05/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v ligové nadstavbě v odvetném semifinále skupiny o Evropu s Teplicemi 1:1 a po rekordní výhře 8:0 na hřišti soupeře postoupili do finále, kde je čeká Zlín. Skóre otevřel 27. ligovým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, který vylepšil osobní i soutěžní maximum. Vyrovnání zařídil Michal Jeřábek. Úvodní finálový duel proti "Ševcům" je na programu v pátek 17. května na Moravě.
    • Boleslav rekordní smrští v prvním poločase smetla Teplice, Komličenko přepisoval historii

03/05/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v úvodním semifinále skupiny o Evropy FORTUNA:LIGY v Teplicích 8:0 a vyrovnali nejvyšší výhru v samostatné historii soutěže. Teprve potřetí skončil ligový zápas osmibrankovým rozdílem, předtím v roce 1995 zvítězila Slavia Praha nad Uherským Hradištěm 9:1 a Jablonec nad Českými Budějovice v roce 1998 8:0. Tučným písmem se do historie zapsal i Komličenko, který vstřelil svůj 25. a 26. gól sezony, čímž překonal dosavadní rekord Lafaty v počtu nastřílených gólů za jednu sezónu. Zároveň ruský útočník vstřelil 13. a 14. gól na hřištích soupeřů, kterými předskočil dosavadního rekordmana Lokvence s dvanácti zásahy.
    • Teplice remizovaly s Příbramí a zahrají si o Evropu

27/04/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic remizovaly v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY s Příbramí bez branek. Severočeši udrželi desáté místo v tabulce, které znamená jistotu záchrany a jako poslední zaručuje účast v prostřední nadstavbové skupině o Evropu. Nováček z Příbrami zůstal na čtrnácté pozici dva body před patnáctou Karvinou a 11 bodů před poslední Duklou. Nervózní duel přinesl jen minimum šancí na obou stranách.
    • Teplice prohrály potřetí v řadě, na Olomouc nestačily 0:2

21/04/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce v 29. kole doma porazili 2:0 Teplice a před posledním zápasem základní části FORTUNA:LIGY je dělí pouhé dva body od příček zajišťující účast ve skupině o titul. Severočeši, o jejichž porážce rozhodly góly Jakuba Plška a Davida Housky, naopak můžou spadnout do bojů o záchranu.
    • Bohemians si pomohli v boji o záchranu výhrou v Teplicích

12/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v předehrávce 28. kola FORTUNA:LIGY v Teplicích 2:1 a výrazně si pomohli v boji o záchranu. Hosty poslal v úvodu druhé půle do vedení Martin Dostál, v 80. minutě sice srovnal Jan Kuchta, ale tři minuty před koncem rozhodl střídající Jakub Nečas, který byl v té chvíli na hřišti jen dvě minuty.
    • Teplice a Bohemians rozehrají 28. kolo FORTUNA:LIGY

12/04/2019 | Preview
      Předehrávka mezi Teplicemi a Bohemians 1905 otevře v pátek od 18:00 program 28. kola FORTUNA:LIGY. Severočeši chtějí navázat na dobrou formu na domácím hřišti a vítězstvím se přiblížit jistotě prostřední skupiny nadstavbové části a udržení v soutěži. Čtrnáctí "Klokani" by však rádi potvrdili pozici týmu, kterému se více daří venku, a získali body v boji o záchranu.
    • Ostrava zdolala po trefách Kuzmanoviče a Diopa Teplice

07/04/2019 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy v duelu týmů usilujících o první šestku tabulky porazili Teplice 3:1. Dvěma góly se na vítězství Baníku podílel Nemanja Kuzmanovič, jediný úspěch hostů obstaral jejich jarní kanonýr Jakub Hora, který dosáhl už své jedenácté trefy v sezoně. Baník i podruhé v ročníku s Teplicemi vyhrál a na ostravské půdě je zdolal po dlouhých šesti a půl letech. Ostravští navíc utnuli sérii pěti ligových zápasů bez vítězství a upevnili si místo v elitní skupině.
    • Teplický Hora se prostřílel ke hráči měsíce března, mezi trenéry zabodoval olomoucký Jílek

03/04/2019 | Aktuální zprávy
      V anketě o hráče měsíce tentokrát uspěl teplický Jakub Hora, kterému se podařilo dát gól v každém z březnových zápasů FORTUNA:LIGY. Podobně úspěšný byl i olomoucký trenér Václav Jílek. Ten dovedl v uplynulém měsíci Sigmu ke třem vítězstvím ze čtyř zápasů. Oba muži pomohli svým klubům upevnit pozici ve středu tabulky s výhledem na skupinu o titul.
    • Plzeň po porážce se Spartou nestačila ani na Teplice a podruhé za sebou padla

15/03/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Plzně v předehrávce 25. kola FORTUNA:LIGY prohráli 1:2 v Teplicích a po debaklu 0:4 na Spartě nebodovali podruhé za sebou, což se jim v nejvyšší soutěži stalo naposledy před třemi lety. Obhájce titulu může na druhém místě tabulky nabrat už devítibodovou ztrátu na vedoucí Slavii, která hraje v neděli v Příbrami. O výhře Teplic rozhodli v první půli brankami Jakub Hora s Pavlem Moulisem, po změně stran z velkého tlaku jen snížil Patrik Hrošovský. Severočeši jsou v neúplné tabulce osmí.
    • Překvapení se nekonalo. Jablonec otočil duel s oslabenými Teplicemi

08/03/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce porazili v předehrávce 24. kola FORTUNA:LIGY Teplice 2:1. V severočeském derby padaly branky až po přestávce. Do vedení se nečekaně dostali hosté díky Pavlu Moulisovi, ale Bogdan Vatajelu o chvíli později vyrovnal a v 74. minutě otočil stav Eduard Sobol. Domácí bodovali poprvé po dvou kolech a v neúplné tabulce se dostali na čtvrté místo. Teplice, které nastoupily ve značně oslabené sestavě, zůstaly na devátém místě.
    • Brány 24. kola otevře páteční předehrávka Jablonce s Teplicemi

08/03/2019 | Preview
      Jablonec - Souboj dvou severočeských klubů mezi Jabloncem a Teplicemi dnes otevře 24. kolo FORTUNA:LIGY. Domácí chtějí naplno bodovat po předchozích dvou zápasech, které shodně prohráli venku 0:1. Teplice minule proti Opavě dosáhly na první jarní vítězství, proti Jablonci jim však kvůli kartám bude chybět trojice opor.
    • Teplice poprvé na jaře vyhrály, ale proti Opavě se strachovaly až do konce

03/03/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic v utkání 23. kola FORTUNA:LIGY porazili 3:2 Opavu a poprvé v jarní části nejvyšší soutěže vyhráli. Severočechy poslal dvěma góly do vedení Jakub Hora, za hosty ještě v prvním poločase snížil Jan Žídek. Slezané poté ve druhé půli soupeře výrazně zatlačili, ale třetí gól domácích přidal Jan Kuchta. Václav Juřena už jen snížil.