161.FK Příbram2415:4614

Zprávy

• Utkání Teplice – Liberec bylo znovu odloženo

11/03/2020 | Aktuální zprávy
      Dohrávané utkání 23. kola FK Teplice – FC Slovan Liberec, které se mělo odehrát dnes od 17:00 hodin, se z důvodu nezpůsobilé hrací plochy odkládá na neurčito. Nový termín se bude hledat i s ohledem na dnešní rozhodnutí vedení Ligové fotbalové asociace ve věci nařízení Bezpečnostní rady státu.
    • V duelu Teplic se Slováckem branka nepadla

08/03/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Slovácka i bez potrestaného trenéra Martina Svědíka ve 24. kole FORTUNA:LIGY remizovali bez branek v Teplicích a drží páté místo v tabulce. Blíž k vítězství měli hosté, kteří už 308 minut neinkasovali. Domácí Severočeši, kteří dohrávali bez vyloučeného Aloise Hyčky, na jaře poprvé bodovali.
    • Utkání Teplic s Libercem bylo odloženo, odehraje se 11. března

29/02/2020 | Aktuální zprávy
      Teplice – Utkání 23. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Libercem, které se mělo odehrát v sobotu 29. února od 14:30, bylo odloženo. Hlavní rozhodčí zápasu Emanuel Marek uznal hrací plochu za nezpůsobilou. Oba kluby se již domluvily na náhradním termínu, zápas se odehraje ve středu 11. března od 17:00 hodin.
    • Karviná pokračuje v jarním vzestupu, Teplice rozstřílela třemi brankami

23/02/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 3:0 a připsali si druhou jarní domácí výhru. Slezané rozhodli už v úvodním dějství, kdy se postupně trefili Ondřej Lingr, Abdulrahman Taiwo a Marek Janečka. Karvinští ztrácejí ze čtrnáctého místa v tabulce už jen dva body na třináctý Zlín. Teplice, které dohrávaly bez vyloučeného Lukáše Marečka, na jaře ani napodruhé nebodovaly a jsou dvanácté.
    • Trenéra Sparty Kotala čeká premiéra v Olomouci

23/02/2020 | Preview
      Praha – Nový trenér fotbalistů Sparty Václav Kotal, který v týdnu nahradil odvolaného Václav Jílka, prožije dnes premiéru v Olomouci. Fanouškům slíbil změny v sestavě i v herním projevu. Letenští na hřišti Sigmy dvakrát za sebou prohráli 0:1. Kromě důležitého zápasu pro Pražany je na programu 22. kola FORTUNA:LIGY ještě dvojice dalších zápasů.
    • Olomouc v souboji sousedů z tabulky porazila venku Teplice, dvakrát se trefil Juliš

15/02/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Olomouce vstoupili do jarní části FORTUNA:LIGY výhrou 3:1 v Teplicích. Sigma rozhodla zápas 21. kola už do přestávky, kdy se dvakrát trefila zimní posila Lukáš Juliš a jednou David Houska. V závěru snížil střídající Tomáš Vondrášek. Hanáci v lize neprohráli popáté za sebou a na devátém místě tabulky se vzdálili jedenáctým Severočechům na rozdíl pěti bodů.
    • Ohlédnutí za zimní přípravou (2/4): Zlín, Teplice, Olomouc, Liberec

11/02/2020 | Aktuální zprávy
      Jaká byla zimní příprava? Ve čtyřdílném seriálu se ohlížíme za přípravou a nejzásadnějšími změnami ve všech klubech FORTUNA:LIGY. Pomalu se přesouváme do horních pater tabulky, tentokrát se zaměříme na Zlín, Teplice, Olomouc a Liberec.
    • Plzeň hrála s Teplicemi 1:1 a už je v dosahu třetího Jablonce

15/12/2019 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně zakončili podzimní část FORTUNA:LIGY domácí remízou 1:1 s Teplicemi. Viktorii v zápase 20. kola poslal do vedení Luděk Pernica, ještě v prvním poločase odpověděl Jan Shejbal. Západočeši mají na druhém místě tabulky už jen tříbodový náskok na třetí Jablonec. Plzeň na vedoucí Slavii ztrácí propastných 13 bodů a obhájci titulu mají ještě k dobru večerní utkání s Českými Budějovicemi. Teplice jsou jedenácté.
    • Teplice se po dvou měsících dočkaly výhry, doma porazily Zlín 2:1

07/12/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic v 19. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Zlín 2:1 a ukončili tak šestizápasové čekání na výhru, které trvalo od 5. října. Severočechy těsně po pauze poslal do vedení Jakub Řezníček, v 72. minutě vyrovnal Antonín Fantiš. Krátce nato zápas rozhodl osmnáctiletý obránce Jan Knapík premiérovou brankou v nejvyšší soutěži. Tepličtí v neúplné tabulce poskočili na jedenácté místo, "Ševci" po šestém venkovním duelu za sebou bez výhry zůstali třináctí.
    • Mladá Boleslav vstřelila během tří minut tři góly a otočila zápas s Teplicemi

01/12/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole FORTUNA:LIGY porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Hosté díky Patriku Žitnému vedli, ale Středočeši v rozmezí 71. až 73. minuty trefami Jiřího Klímy, Lukáše Budínského a Nikolaje Komličenka obrátili skóre.
    • Teplice doma remizovaly s Baníkem 1:1

24/11/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Ostravy ve 17. kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 v Teplicích a po pěti porážkách dokázali venku bodovat. Do vedení Baník dostal ze sporné penalty Patrizio Stronati, bod domácím zachránil Jakub Řezníček. Severočeši natáhli sérii bez vítězství na pět kol.
    • Slavia porazila Teplice 3:0 a dál vede ligu o 11 bodů

10/11/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 3:0. Skóre otevřel v 29. minutě z penalty Tomáš Souček, který se pak v závěru podílel i na gólech střídajícího Petra Ševčíka a Ondřeje Kúdely. Obhájce titulu protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na 22 utkání a před reprezentační přestávkou si v čele tabulky udržel náskok 11 bodů na druhou Plzeň. Teplice potřetí za sebou prohrály a jsou jedenácté.
    • České Budějovice počtvrté za sebou vyhrály, v Teplicích uspěly 3:1

03/11/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Teplicích 3:1. Nováček nejvyšší soutěže rozhodl v prvních 26 minutách, kdy se postupně trefili Patrik Brandner, Petr Javorek a Lukáš Havel z penalty. Za domácí v závěru snížil Petr Mareš. Jihočeši v lize počtvrté za sebou vyhráli, pokaždé dali tři góly a posunuli se před dnešního soupeře na deváté místo tabulky. Teplice doma nebodovaly poprvé po pěti duelech nejvyšší soutěže a jsou jedenácté.
    • Jablonec ukončil teplickou sérii bez porážky vysokým vítězstvím 4:1

25/10/2019 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jablonce zvítězili v předehrávce 14. kola FORTUNA:LIGY nad Teplicemi jasně 4:1 poté, co v každém z poločasů dali dva góly. Poprvé v životě se dvakrát v jednom duelu nejvyšší soutěže trefil Tomáš Břečka a dvě branky si připsal i Martin Doležal. Za hosty snížil Jan Shejbal. Domácí porazili Teplice v lize počtvrté za sebou a posunuli se na čtvrté místo. Hosté prohráli poprvé po sedmi kolech a patří jim osmá příčka.