16MFK Karviná2528:4817

Zprávy

• Plzeň po porážce se Spartou nestačila ani na Teplice a podruhé za sebou padla

15/03/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Plzně v předehrávce 25. kola FORTUNA:LIGY prohráli 1:2 v Teplicích a po debaklu 0:4 na Spartě nebodovali podruhé za sebou, což se jim v nejvyšší soutěži stalo naposledy před třemi lety. Obhájce titulu může na druhém místě tabulky nabrat už devítibodovou ztrátu na vedoucí Slavii, která hraje v neděli v Příbrami. O výhře Teplic rozhodli v první půli brankami Jakub Hora s Pavlem Moulisem, po změně stran z velkého tlaku jen snížil Patrik Hrošovský. Severočeši jsou v neúplné tabulce osmí.
    • Překvapení se nekonalo. Jablonec otočil duel s oslabenými Teplicemi

08/03/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce porazili v předehrávce 24. kola FORTUNA:LIGY Teplice 2:1. V severočeském derby padaly branky až po přestávce. Do vedení se nečekaně dostali hosté díky Pavlu Moulisovi, ale Bogdan Vatajelu o chvíli později vyrovnal a v 74. minutě otočil stav Eduard Sobol. Domácí bodovali poprvé po dvou kolech a v neúplné tabulce se dostali na čtvrté místo. Teplice, které nastoupily ve značně oslabené sestavě, zůstaly na devátém místě.
    • Brány 24. kola otevře páteční předehrávka Jablonce s Teplicemi

08/03/2019 | Preview
      Jablonec - Souboj dvou severočeských klubů mezi Jabloncem a Teplicemi dnes otevře 24. kolo FORTUNA:LIGY. Domácí chtějí naplno bodovat po předchozích dvou zápasech, které shodně prohráli venku 0:1. Teplice minule proti Opavě dosáhly na první jarní vítězství, proti Jablonci jim však kvůli kartám bude chybět trojice opor.
    • Teplice poprvé na jaře vyhrály, ale proti Opavě se strachovaly až do konce

03/03/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic v utkání 23. kola FORTUNA:LIGY porazili 3:2 Opavu a poprvé v jarní části nejvyšší soutěže vyhráli. Severočechy poslal dvěma góly do vedení Jakub Hora, za hosty ještě v prvním poločase snížil Jan Žídek. Slezané poté ve druhé půli soupeře výrazně zatlačili, ale třetí gól domácích přidal Jan Kuchta. Václav Juřena už jen snížil.
    • FORTUNA:LIGA pokračuje vršovickým derby, Opava jede do Teplic

03/03/2019 | Preview
      Fotbalisté Slavie chtějí mít po dnešním vršovickém derby s Bohemians 1905 v čele tabulky FORTUNA:LIGY znovu tříbodový náskok. Druhá Plzeň v sobotním utkání 23. kola porazila Jablonec 1:0, svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského proto potřebují rovněž zvítězit.
    • Teplice získaly na jaře první bod, v Karviné remizovaly 1:1

23/02/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Karviné remizovali ve 22. kole FORTUNA:LIGY s Teplicemi 1:1 a o bod se odpoutali od poslední Dukly Praha. Domácí vedli zásluhou Tomáše Wágnera, jenže Severočeši osmnáct minut před koncem vyrovnali z penalty Tomáše Hory. Karviná ani v šestém vzájemném prvoligovém utkání s Teplicemi nedokázala zvítězit, hosté na jaře získali první bod.
    • Komličenko opět skóroval, Boleslav vyhrála v Teplicích

15/02/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 21. kola FORTUNA:LIGY i v oslabení vyhráli 2:0 v Teplicích a naplno bodovali po čtyřech zápasech. Hosty poslal v prvním poločase do vedení Antonín Křapka, druhý gól přidal krátce po přestávce z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko a připsal si už 20. zásah v sezoně. Domácím k bodům nepomohla ani dlouhá přesilovka, kterou hráli od 50. minuty po vyloučení stopera Aleksandara Šušnjara.
    • Druhé jarní kolo zahájí předehrávka Teplic s Mladou Boleslaví

15/02/2019 | Preview
      Předehrávku 21. kola FORTUNA:LIGY obstará souboj týmů usilujících minimálně o účast v nadstavbové skupině o Evropskou ligu. Osmé Teplice se doma utkají s jedenáctou Mladou Boleslaví, a pokud ji porazí, odskočí spodní šestici už na rozdíl pěti bodů. Naopak Středočeši se v případě úspěchu posunou do první desítky.
    • Slavia zlomila Teplice až v závěrečné desetiminutovce

09/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli až díky gólům v poslední desetiminutovce ve 20. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 2:0. Pražané na úvod jara využili remízy druhé Plzně v Mladé Boleslavi a před šlágrem na západě Čech v příštím týdnu zvýšili náskok v čele tabulky před Viktorií na šest bodů. Červenobílé poslal v 83. minutě do vedení z penalty Tomáš Souček a za minutu přidal pojistku střídající Mick van Buren. Hosté dohrávali bez vyloučeného Michala Jeřábka.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Teplice vyhrály potřetí v řadě, tentokrát přetlačily Zlín

15/12/2018 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic na závěr podzimní části FORTUNA:LIGY doma porazili Zlín 2:1, zvítězili potřetí za sebou a poskočili na osmé místo. "Ševci" naopak v posledních třech utkáních nebodovali a zůstali v tabulce šestí. Zápas 19. kola gólově otevřel ve 30. minutě Pavel Moulis, ještě před pauzou za hosty odpověděl Pavel Vyhnal. Vítěznou branku vstřelil v 65. minutě Jakub Hora.
    • Sparta prohrála i s Teplicemi a na Slavii ztrácí už patnáct bodů

09/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty ani v 18. kole FORTUNA:LIGY neukončili své trápení a doma s Teplicemi prohráli 0:1. Jedinou branku zápasu dal v závěru Pavel Moulis. Severočeši na Letné zvítězili po osmi letech. Pražanům, kteří vyhráli jen dva z posledních devíti zápasů, patří v tabulce páté místo a na vedoucí Slavii ztrácí patnáct a na druhou Plzeň jedenáct bodů.
    • Teplice v zimním počasí porazily Liberec 1:0 a doma vyhrály po třech zápasech

30/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v předehrávce 17. kola FORTUNA:LIGY porazili Liberec 1:0 a doma zvítězili poprvé po třech zápasech. Severočeský souboj rozhodl už ve třetí minutě Jakub Hora, další velké šance vychytal hostující brankář Filip Nguyen. Slovan zaváhal po sérii čtyř kol bez porážky a v tabulce zůstal sedmý, Teplice poskočily na deváté místo.
    • Sedmnácté kolo otevře zápas Teplic s Libercem

30/11/2018 | Preview
      Praha - O předehrávku 17. kola FORTUNA:LIGY se dnes od 18:00 postarají fotbalisté Teplic a Liberce. Slovan může na Stínadlech prodloužit sérii neporazitelnosti, zatímco Tepličtí by po dvou zápasech bez vítězství i bez vstřelené branky rádi naplno bodovali.