61.FK Příbram3321:5525

Zprávy

• Teplice díky hattricku Řezníčka otočily zápas proti Zlínu, oba týmy mají jistotu záchrany

28/06/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic ve třetím kole nadstavby vyhráli 4:1 nad Zlínem a dvě kola před koncem mají jistotu udržení v nejvyšší soutěži. Stejně je na tom díky prohře Karviné v Olomouci i Zlín, který se sice dnes na Stínadlech ujal vedení díky Tomáši Poznarovi, ale domácí po hattricku Jakuba Řezníčka a gólu Jana Shejbala skóre otočili.
    • Na Andrově stadionu se diváci gólu nedočkali, Olomouc se zachránila

23/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce remizovali v druhém kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu s Teplicemi bez branek. Hanáci bodovali po dvou porážkách za sebou a získali jistotu setrvání v nejvyšší soutěži. Blízko k udržení jsou i Severočeši, kteří neprohráli potřetí po sobě. Na čtrnáctou příčku, znamenající jako první účast v baráží, mají Tepličtí tři kola před koncem nadstavbové části k dobru osm bodů.
    • Teplice porazily Karvinou a v příštím kole si mohou zajistit záchranu

20/06/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic zvítězili v úvodním kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu nad Karvinou 4:1. Za Severočechy postupně skórovali Jakub Mareš, Patrik Žitný, Daniel Trubač a Pavel Moulis, za hosty na začátku druhé půle snížil Ondřej Lingr. Severočeši podruhé za sebou nastříleli čtyři góly a přiblížili se udržení v soutěži. Na dvanáctém místě tabulky mají už osmibodový náskok před čtrnáctou Karvinou, která zůstává na první barážové pozici.
    • Teplice smetly Příbram, Středočeši klesli na dno tabulky

14/06/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Příbrami v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY utrpěli v Teplicích debakl 0:4 a do nadstavbové skupiny o záchranu půjdou z posledního místa tabulky. Dva góly dal bývalému mužstvu Jakub Řezníček, jednou skórovali Patrik Žitný a Daniel Trubač. Domácí brankář Tomáš Grigar vychytal jubilejní stou nulu v nejvyšší soutěži. Dvanáctí Severočeši vyhráli poprvé po pěti ligových zápasech.
    • České Budějovice třemi zásahy otočily duel s oslabenými Teplicemi

10/06/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic ve 29. kole FORTUNA:LIGY porazili v přesilovce po obratu Teplice 3:1. Hosty, oslabené od 36. minuty o vyloučeného Matěje Radostu, poslal po přestávce do vedení Jakub Řezníček, za Jihočechy vzápětí srovnal Pavel Šulc. V 80. minutě dokonal obrat nejlepší střelec nováčka nejvyšší soutěže Ivan Schranz a v nastavení se znovu trefil Šulc. Dynamo potřetí za sebou bodovalo a stále drží šanci na účast v nadstavbové skupině o titul. Teplice potřetí po sobě prohrály a jsou tabulce dvanácté.
    • Jablonec v nastavení vydoloval výhru v Teplicích a je opět čtvrtý

07/06/2020 | Reportáže
      eplice - Fotbalisté Jablonce ve 28. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Teplicích 2:1 díky gólu Miloše Kratochvíla z třetí minuty nastavení a uspěli po dvou porážkách za sebou. Hosty v prvním poločase poslal do vedení Michal Jeřábek, krátce po změně stran vyrovnal Jakub Řezníček. Chvíli před Kratochvílovou vítěznou brankou jablonecký Jan Krob neproměnil penaltu. Svěřenci trenéra Petra Rady se vrátili na čtvrté místo tabulky, Teplice počtvrté za sebou nezvítězily a jsou dvanácté.
    • Sparta smetla Teplice kanonádou v prvním poločase, dvakrát se trefil Kozák

03/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 27. kole FORTUNA:LIGY Teplice 3:0. Pražané podruhé za sebou vyhráli a poskočili na páté místo tabulky o čtyři body za třetí Liberec. Teplice jsou dvanácté. Letenští rozhodli o vítězství už v prvním poločase, kdy se dvakrát prosadil Libor Kozák a jednou z penalty Guélor Kanga.
    • Opava vyrovnala dvě minuty před koncem a z Teplic veze bod za remízu 2:2

31/05/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Opavy přidali po koronavirové přestávce druhý bod za další remízu. Po předchozí plichtě doma s Karvinou tentokrát vybojovali bod v Teplicích, které sice dvakrát vedly, ale o vedení vždy přišly. Hrdinou Slezského byl Juřena, který na konečných 2:2 vyrovnal dvě minuty před koncem.
    • Teplice nenavázaly na předchozí výhru nad Libercem, Bohemians podlehly 0:4

27/05/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians porazili doma v prvním utkání po koronavirové pauze Teplice 4:0. Tři body zařídili "Klokanům" v 25. kole Josef Jindřišek z penalty, Petr Hronek, vlastní gól Jevgenije Nazarova a Kamil Vacek. Pražané se díky druhé výhře za sebou přiblížili na rozdíl tří bodů desáté Olomouci, která drží poslední příčku zaručující start ve skupině o pohárovou Evropu. Hosté nenavázali na sobotní výhru 2:0 v dohrávce s Libercem a zůstali dvanáctí.
    • FORTUNA:LIGA se znovu rozeběhla! Teplice v odložené dohrávce překvapily Liberec

23/05/2020 | Reportáže
      Teplice – FORTUNA:LIGA se po dvou a půl měsících a koronavirové přestávce znovu rozběhla vítězstvím Teplic nad Libercem 2:0. Domácí poslal ve dvakrát odložené dohrávce 23. kola do vedení v 37. minutě Tomáš Kučera a pojistku přidal po pauze Jakub Řezníček. Liberec na jaře poprvé ztratil body a nevyužil šanci poskočit na čtvrtou příčku v tabulce. Teplice si upevnily 12. místo.
    • Teplice i Liberec prošly druhými PCR testy a fotbal se znovu rozjede už zítra

22/05/2020 | Aktuální zprávy
      Všichni hráči, členové realizačních týmů i další pracovníci klubu z Teplic a Liberce prošli úspěšně druhým kolem testů metodou PCR na přítomnost viru SARS-CoV-2 a nic proto nebrání sehrání odloženého utkání 23. kola FORTUNA:LIGY dle plánu v sobotu 23. května od 18 hodin.
    • FORTUNA:LIGA se vrací, znovuzahájení obstará dohrávka Teplic s Libercem

22/05/2020 | Preview
      Praha – V sobotu se v Česku po dvou a půl měsících jako jedna z prvních v Evropě znovu rozběhne FORTUNA:LIGA, přerušená před polovinou března pandemií nového koronaviru. Obnovenou sezonu zahájí bez diváků dohrávka 23. kola mezi Teplicemi a Libercem, naplno pak nejvyšší soutěž začne 25. kolem v úterý a ve středu. Na vedoucí pozici je obhájce titulu Slavia, která má po 24 zápasech náskok osmi bodů před druhou Plzní. Sestupové poslední místo zatím patří Příbrami.
    • Utkání Teplice – Liberec bylo znovu odloženo

11/03/2020 | Aktuální zprávy
      Dohrávané utkání 23. kola FK Teplice – FC Slovan Liberec, které se mělo odehrát dnes od 17:00 hodin, se z důvodu nezpůsobilé hrací plochy odkládá na neurčito. Nový termín se bude hledat i s ohledem na dnešní rozhodnutí vedení Ligové fotbalové asociace ve věci nařízení Bezpečnostní rady státu.
    • V duelu Teplic se Slováckem branka nepadla

08/03/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Slovácka i bez potrestaného trenéra Martina Svědíka ve 24. kole FORTUNA:LIGY remizovali bez branek v Teplicích a drží páté místo v tabulce. Blíž k vítězství měli hosté, kteří už 308 minut neinkasovali. Domácí Severočeši, kteří dohrávali bez vyloučeného Aloise Hyčky, na jaře poprvé bodovali.