18FC Zbrojovka Brno44:111

Zprávy

• Slavia porazila Teplice 5:1

18/09/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie rozdrtili v předehrávce 4. kola FORTUNA:LIGY oslabené Teplice 5:1 a částečně odčinili minulou remízu 1:1 s Pardubicemi. Vršovický obhájce titulu poskočil do čela neúplné tabulky před Spartu, která má ale zápas k dobru.
    • Slovácko drží neporazitelnost, rozhodl svou první ligovou brankou Kohút

12/09/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Slovácka zvítězili dvěma brankami po přestávce v utkání 3. kola FORTUNA:LIGY v Teplicích 2:0. Hosty poslal v 62. minutě do vedení Michal Kohút a v nastavení přidal pojistku střídající Jan Kliment. Tým z Uherského Hradiště zvítězil v lize nad Teplicemi po osmi zápasech, po třech kolech nové sezony drží neporazitelnost a nejméně do večera poskočil do čela tabulky. Severočeši naopak podruhé za sebou prohráli.
    • V teplickém klubu jeden pozitivní případ

05/09/2020 | Aktuální zprávy
      Ligová fotbalová asociace v pátek odpoledne obdržela informaci z klubu FK Teplice o jednom pozitivním případu při kontrolním testování na přítomnost viru SARS-CoV-2. Teplický klub postupuje přesně podle pokynů krajské hygienické stanice a v sobotu absolvuje další vlnu testů, na základě kterých určí KHS další postup.
    • Pardubice uhrály historickou výhru, proti Teplicím rozhodl Surzyn

30/08/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Pardubic porazili ve druhém kole FORTUNA:LIGY Teplice 2:1 a připsali si historicky první výhru v nejvyšší soutěži. Nováček soutěže vedl po trefě Emila Tischlera, ale Martin Toml vlastním gólem srovnal. Plný bodový zisk vystřelil Východočechům, kteří hrají domácí ligové zápasy v pražském Ďolíčku, Michal Surzyn.
    • Teplice po sedmi letech vyhrály v Příbrami, první ligovou branku si připsal Heidenreich

22/08/2020 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Teplic v úvodním zápase nové sezony FORTUNA:LIGY porazili Příbram 3:1. Severočeši od Litavky vezou tři body po sedmi letech a v nejvyšší soutěži ukončili desetiměsíční čekání na venkovní vítězství. Při svém debutu za Teplice skórovala letní posila z Atalanty Bergamo David Heidenreich, další branky hostů vstřelili Jevgenij Nazarov a Jakub Řezníček, příbramskou porážku už pouze zmírnil Jan Rezek.
    • Teplice díky hattricku Řezníčka otočily zápas proti Zlínu, oba týmy mají jistotu záchrany

28/06/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic ve třetím kole nadstavby vyhráli 4:1 nad Zlínem a dvě kola před koncem mají jistotu udržení v nejvyšší soutěži. Stejně je na tom díky prohře Karviné v Olomouci i Zlín, který se sice dnes na Stínadlech ujal vedení díky Tomáši Poznarovi, ale domácí po hattricku Jakuba Řezníčka a gólu Jana Shejbala skóre otočili.
    • Na Andrově stadionu se diváci gólu nedočkali, Olomouc se zachránila

23/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce remizovali v druhém kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu s Teplicemi bez branek. Hanáci bodovali po dvou porážkách za sebou a získali jistotu setrvání v nejvyšší soutěži. Blízko k udržení jsou i Severočeši, kteří neprohráli potřetí po sobě. Na čtrnáctou příčku, znamenající jako první účast v baráží, mají Tepličtí tři kola před koncem nadstavbové části k dobru osm bodů.
    • Teplice porazily Karvinou a v příštím kole si mohou zajistit záchranu

20/06/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic zvítězili v úvodním kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu nad Karvinou 4:1. Za Severočechy postupně skórovali Jakub Mareš, Patrik Žitný, Daniel Trubač a Pavel Moulis, za hosty na začátku druhé půle snížil Ondřej Lingr. Severočeši podruhé za sebou nastříleli čtyři góly a přiblížili se udržení v soutěži. Na dvanáctém místě tabulky mají už osmibodový náskok před čtrnáctou Karvinou, která zůstává na první barážové pozici.
    • Teplice smetly Příbram, Středočeši klesli na dno tabulky

14/06/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Příbrami v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY utrpěli v Teplicích debakl 0:4 a do nadstavbové skupiny o záchranu půjdou z posledního místa tabulky. Dva góly dal bývalému mužstvu Jakub Řezníček, jednou skórovali Patrik Žitný a Daniel Trubač. Domácí brankář Tomáš Grigar vychytal jubilejní stou nulu v nejvyšší soutěži. Dvanáctí Severočeši vyhráli poprvé po pěti ligových zápasech.
    • České Budějovice třemi zásahy otočily duel s oslabenými Teplicemi

10/06/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic ve 29. kole FORTUNA:LIGY porazili v přesilovce po obratu Teplice 3:1. Hosty, oslabené od 36. minuty o vyloučeného Matěje Radostu, poslal po přestávce do vedení Jakub Řezníček, za Jihočechy vzápětí srovnal Pavel Šulc. V 80. minutě dokonal obrat nejlepší střelec nováčka nejvyšší soutěže Ivan Schranz a v nastavení se znovu trefil Šulc. Dynamo potřetí za sebou bodovalo a stále drží šanci na účast v nadstavbové skupině o titul. Teplice potřetí po sobě prohrály a jsou tabulce dvanácté.
    • Jablonec v nastavení vydoloval výhru v Teplicích a je opět čtvrtý

07/06/2020 | Reportáže
      eplice - Fotbalisté Jablonce ve 28. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Teplicích 2:1 díky gólu Miloše Kratochvíla z třetí minuty nastavení a uspěli po dvou porážkách za sebou. Hosty v prvním poločase poslal do vedení Michal Jeřábek, krátce po změně stran vyrovnal Jakub Řezníček. Chvíli před Kratochvílovou vítěznou brankou jablonecký Jan Krob neproměnil penaltu. Svěřenci trenéra Petra Rady se vrátili na čtvrté místo tabulky, Teplice počtvrté za sebou nezvítězily a jsou dvanácté.
    • Sparta smetla Teplice kanonádou v prvním poločase, dvakrát se trefil Kozák

03/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 27. kole FORTUNA:LIGY Teplice 3:0. Pražané podruhé za sebou vyhráli a poskočili na páté místo tabulky o čtyři body za třetí Liberec. Teplice jsou dvanácté. Letenští rozhodli o vítězství už v prvním poločase, kdy se dvakrát prosadil Libor Kozák a jednou z penalty Guélor Kanga.
    • Opava vyrovnala dvě minuty před koncem a z Teplic veze bod za remízu 2:2

31/05/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Opavy přidali po koronavirové přestávce druhý bod za další remízu. Po předchozí plichtě doma s Karvinou tentokrát vybojovali bod v Teplicích, které sice dvakrát vedly, ale o vedení vždy přišly. Hrdinou Slezského byl Juřena, který na konečných 2:2 vyrovnal dvě minuty před koncem.
    • Teplice nenavázaly na předchozí výhru nad Libercem, Bohemians podlehly 0:4

27/05/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians porazili doma v prvním utkání po koronavirové pauze Teplice 4:0. Tři body zařídili "Klokanům" v 25. kole Josef Jindřišek z penalty, Petr Hronek, vlastní gól Jevgenije Nazarova a Kamil Vacek. Pražané se díky druhé výhře za sebou přiblížili na rozdíl tří bodů desáté Olomouci, která drží poslední příčku zaručující start ve skupině o pohárovou Evropu. Hosté nenavázali na sobotní výhru 2:0 v dohrávce s Libercem a zůstali dvanáctí.