18Slezský FC Opava1310:277

Zprávy

• Jablonec v jarní premiéře nastřílel Teplicím pět gólů

15/01/2021 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Jablonce zvítězili v úvodním utkání jarní části FORTUNA:LIGY v Teplicích vysoko 5:0. Hosté rozhodli předehrávku 15. kola už v úvodním dějství, kdy se postupně trefili Jakub Považanec, Vladimir Jovovič a Miloš Kratochvíl. Po přestávce přidali další góly Jan Krob a střídající Robert Hrubý. Jablonec vyhrál posedmé z posledních osmi kol a upevnil si druhé místo v neúplné tabulce. Naopak Tepličtí podruhé z šesti ligových utkání od příchodu trenéra Radima Kučery nebodovali
    • FORTUNA:LIGA se po krátké pauze vrací, v pátek hrají Teplice s Jabloncem

15/01/2021 | Preview
      Teplice – Páteční předehrávkou 15. kola mezi fotbalisty Teplic a Jablonce začne jarní část FORTUNA:LIGY která poprvé v historii odstartuje už v polovině ledna. Hosté se pokusí navázat na povedený závěr podzimu a pojistit si druhé místo v neúplné tabulce. Tepličtí však chtějí v severočeském souboji potvrdit zlepšení pod trenérem Radimem Kučerou, pod nímž ve čtyřech z pěti ligových zápasů bodovali.
    • Radosta rozhodl o výhře Teplic ve Zlíně

23/12/2020 | Reportáže
      Zlín – Zlínští fotbalisté sice našli v podzimním loučení s FORTUNA:LIGOU proti Teplicím po více než šesti hodinách recept na vstřelený gól, přesto ve 14. kole natáhli sérii bez vítězství na čtyři zápasy. Po dvou brankách hostujícího Jakuba Mareše dokázali dvakrát vyrovnat díky trefám Jakuba Janetzkého, ale o výhře Severočechů 3:2 rozhodl Matěj Radosta a hosté se po výhře dotáhli bodově na dnešního soupeře.
    • Teplice jediným gólem porazily Brno a vzdálily se sestupovým pozicím

20/12/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic zvítězili v zápase 13. kola FORTUNA:LIGY nad Brnem 1:0 a vzdálili se sestupovým pozicím, na které aktuálně mají náskok čtyř bodů. Jediný gól zápasu vstřelil v 79. minutě Tomáš Kučera, který se prosadil po rohovém kopu.
    • Plzeň ukončila sérii bez výhry proti Teplicím, hattrickem se blýskl Čermák

15/12/2020 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně ve 12. kole FORTUNA:LIGY doma deklasovali Teplice 7:0 a vyhráli po čtyřech zápasech. Hattrickem se blýskl Aleš Čermák, další góly přidali Jean-David Beauguel, Adriel Ba Loua, David Limberský a Pavel Bucha. Severočeši dohrávali závěrečnou půlhodinu bez vyloučeného Jana Hoška. Viktoria vyrovnala své nejvyšší vítězství v samostatné nejvyšší soutěži nad Ústí nad Labem ze září 2010 a poskočila na páté místo neúplné tabulky. Čtrnácté Teplice ve třetím utkání pod novým trenérem Radimem Kučerou poprvé prohrály.
    • Pardubice v Ďolíčku opět bodovaly, porazily Brno

12/12/2020 | Reportáže
      Pardubice – Fotbalisté Pardubic porazili v souboji nováčků v 11. kole FORTUNA:LIGY Brno 2:1 a naplno bodovali po třech zápasech v nejvyšší soutěži. O výhře Východočechů v pražském Ďolíčku, kde kvůli nevyhovujícímu stadionu hrají domácí ligové zápasy, rozhodli během 52. až 54. minuty nejlepší střelci týmu Emil Tischler a David Huf. V první minutě nastavení snížil Ondřej Pachlopník. Zbrojovka nevyhrála čtvrté kolo po sobě.
    • Úspěšná premiéra trenéra Kučery, Teplice vyhrály v Mladé Boleslavi

06/12/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Čtyři zápasy čekali fotbalisté Teplic na jakýkoliv bodový zisk. Zlomilo se to až po příchodu nového trenéra Radima Kučery, který dovedl Teplice k výhře v Mladé Boleslavi. Rozhodující gól zápasu vstřelil pět minut před přestávkou výstavní ranou Pavel Moulis, pojišťující druhou trefu přidal v závěru Daniel Trubač.
    • Sparta zdolala Teplice 1:0, v lize uspěla po dvou prohrách v řadě

29/11/2020 | Reportáže
      Teplice - Pražská Sparta dokonale využila zaváhání Olomouce a Plzně a pojistila si druhou příčku FORTUNA:LIGY. S Teplicemi měla Sparta výraznou herní převahu, kterou však dokázala zužitkovat až v 65. minutě. Rozhodnutí přineslo zakončení Lukáše Juliše, který tak zvýšil náskok na čele tabulky střelců. Sparta odvezla z Teplic výhru 1:0!
    • Bohemians zvítězili nad Teplicemi a posunuli se do středu tabulky

21/11/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v 8. kole FORTUNA:LIGY Teplice 2:0. O třetím domácím vítězství "Klokanů" v sezoně nejvyšší soutěže rozhodli brankami ve 13. minutě Petr Hronek a čtyři minuty po změně stran z penalty Matěj Pulkrab. Pražané vyhráli v Ďolíčku v lize šestý z posledních sedmi zápasů. Teplice prohrály třetí kolo po sobě a šesté z posledních sedmi.
    • Liberec po více než čtyřech letech vyhrál v Teplicích, domácí neproměnili penaltu

08/11/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Liberce přes přetrvávající problémy s řadou nemocných hráčů dokázali po 4,5 letech vyhrát derby na půdě Teplic. O vítězství v sedmém kole rozhodovali už v prvním poločase. Branky hostů zaznamenali Taras Kačaraba a Jakub Pešek, domácí trefu si připsal Daniel Trubač. Oba týmy dohrávaly v deseti: vyloučeni byli domácí Tomáš Vondrášek a liberecký Pešek.
    • Opava slaví první výhru v sezoně, doma otočila proti Teplicím

03/10/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy zvítězili v 6. kole FORTUNA:LIGY po obratu nad Teplicemi 2:1. Slezané prohrávali od deváté minuty, kdy se trefil Jakub Mareš. V nastavení úvodního dějství ale srovnal z penalty Jan Žídek a v 55. minutě otočil stav Karol Mondek. Opava se dočkala první výhry v ligové sezoně, Teplice už počtvrté v ročníku prohrály.
    • Teplice po třech prohrách v řadě slaví vítězství, Baníku bod sebral vlastní gól

26/09/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic porazili v 5. kole FORTUNA:LIGY Ostravu 2:1. Severočechy poslal v 58. minutě do vedení Patrik Žitný, po dvou minutách srovnal Dyjan Carlos De Azevedo, ale čtvrthodinu před koncem si dal vlastní gól hostující Martin Fillo. Teplice bodovaly po předchozích třech porážkách a doma Baník porazily po pěti letech. Slezané nezvítězili v 11 z posledních 12 ligových duelů a v neúplné tabulce klesli za soupeře na 11. místo.
    • Slavia porazila Teplice 5:1

18/09/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie rozdrtili v předehrávce 4. kola FORTUNA:LIGY oslabené Teplice 5:1 a částečně odčinili minulou remízu 1:1 s Pardubicemi. Vršovický obhájce titulu poskočil do čela neúplné tabulky před Spartu, která má ale zápas k dobru.
    • Slovácko drží neporazitelnost, rozhodl svou první ligovou brankou Kohút

12/09/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Slovácka zvítězili dvěma brankami po přestávce v utkání 3. kola FORTUNA:LIGY v Teplicích 2:0. Hosty poslal v 62. minutě do vedení Michal Kohút a v nastavení přidal pojistku střídající Jan Kliment. Tým z Uherského Hradiště zvítězil v lize nad Teplicemi po osmi zápasech, po třech kolech nové sezony drží neporazitelnost a nejméně do večera poskočil do čela tabulky. Severočeši naopak podruhé za sebou prohráli.