16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Teplice vyhrály potřetí v řadě, tentokrát přetlačily Zlín

15/12/2018 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic na závěr podzimní části FORTUNA:LIGY doma porazili Zlín 2:1, zvítězili potřetí za sebou a poskočili na osmé místo. "Ševci" naopak v posledních třech utkáních nebodovali a zůstali v tabulce šestí. Zápas 19. kola gólově otevřel ve 30. minutě Pavel Moulis, ještě před pauzou za hosty odpověděl Pavel Vyhnal. Vítěznou branku vstřelil v 65. minutě Jakub Hora.
    • Sparta prohrála i s Teplicemi a na Slavii ztrácí už patnáct bodů

09/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty ani v 18. kole FORTUNA:LIGY neukončili své trápení a doma s Teplicemi prohráli 0:1. Jedinou branku zápasu dal v závěru Pavel Moulis. Severočeši na Letné zvítězili po osmi letech. Pražanům, kteří vyhráli jen dva z posledních devíti zápasů, patří v tabulce páté místo a na vedoucí Slavii ztrácí patnáct a na druhou Plzeň jedenáct bodů.
    • Teplice v zimním počasí porazily Liberec 1:0 a doma vyhrály po třech zápasech

30/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v předehrávce 17. kola FORTUNA:LIGY porazili Liberec 1:0 a doma zvítězili poprvé po třech zápasech. Severočeský souboj rozhodl už ve třetí minutě Jakub Hora, další velké šance vychytal hostující brankář Filip Nguyen. Slovan zaváhal po sérii čtyř kol bez porážky a v tabulce zůstal sedmý, Teplice poskočily na deváté místo.
    • Sedmnácté kolo otevře zápas Teplic s Libercem

30/11/2018 | Preview
      Praha - O předehrávku 17. kola FORTUNA:LIGY se dnes od 18:00 postarají fotbalisté Teplic a Liberce. Slovan může na Stínadlech prodloužit sérii neporazitelnosti, zatímco Tepličtí by po dvou zápasech bez vítězství i bez vstřelené branky rádi naplno bodovali.
    • Teplice dohrávaly jen v devíti, Dukla je porazila gólem Djuranoviče

23/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly v předehrávce 16. kola FORTUNA:LIGY doma porazili 1:0 Teplice, které dohrávaly utkání bez dvou vyloučených, a minimálně do soboty opustili poslední místo tabulky. Zápas rozhodl v 17. minutě Uroš Djuranovič z přímého kopu. Hosté hráli téměř celý druhý poločas bez vyloučeného Martina Jindráčka a v 69. minutě dostal červenou kartu i Michal Jeřábek. Pražané vrátili soupeři týden starou porážku 1:3 z osmifinále MOL Cupu.
    • Duel Teplic s Olomoucí gól nenabídl

11/11/2018 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic v 15. kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 s Olomoucí a doma bodovali teprve potřetí z posledních deseti zápasů. Hanáci natáhli sérii bez porážky na pět zápasů. V tabulce patří severočeskému celku desáté místo těsně nad příčkami skupiny o udržení, Sigma má o bod méně a je dvanáctá.
    • Teplice za jeden poločas otočily zápas s Bohemians a opět venku vyhrály

02/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic otočili zápas 14. kola FORTUNA:LIGY a na hřišti Bohemians Praha 1905 a vyhráli 3:2. Severočeši tak z posledních tří zápasů vydolovali šest bodů a vylepšují si pozici po špatném vstupu do sezony. Bohemians naopak vyhráli jediné z posledních sedmi utkání a doma ztratili body pošesté za sebou.
    • Slovácko proti Teplicím nevyužilo přesilovku a prohrálo posedmé v řadě

20/10/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalistům Slovácka premiéra pod vedením nového trenéra Petra Vlachovského nevyšla. Ve 12. kole FORTUNA:LIGY prohráli na domácím trávníku s Teplicemi 0:2, přitom hosté hráli od 49. minutě bez vyloučeného obránce Pavla Čmovše. O góly se postarali David Vaněček s Janem Krobem a severočeský celek po sérii tří proher a poprvé pod vedením nového kouče Stanislava Hejkala bodoval. Slovácko naopak prohrálo posedmé za sebou a je stále předposlední.
    • Plzeň jediným gólem doma zdolala Teplice, rozhodl Čermák

07/10/2018 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v 11. kole FORTUNA:LIGY porazili Teplice 1:0 a vedou neúplnou tabulku o tři body před Slavií, která má k dobru večerní utkání s Příbramí. Obhájci titulu díky gólu Aleše Čermáka z 60. minuty doma vyhráli i šestý zápas v sezoně nejvyšší soutěže, popáté z toho výsledkem 1:0. Západočeši v utkání třikrát trefili tyčku, jednu z nich Tomáš Hořava z penalty v 84. minutě.
    • Jablonec proti Teplicím otočil v závěru, parádní ranou rozhodl Masopust

30/09/2018 | Reportáže
      Teplice - Fotbalistům Teplic k bodům nepomohla ani změna trenéra. S novým koučem Stanislavem Hejkalem sice v duelu 10. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem doma vedli gólem Jakuba Hory, ale hosté skóre otočili a zvítězili 2:1. Nejprve srovnal jemnou tečí Jan Chramosta a v nastaveném čase rozhodl Lukáš Masopust. Jablonec se udržel na šesté příčce v tabulce, Teplice ztratily body posedmé z posledních osmi duelů a jsou třinácté.
    • Opava slaví druhou výhru, pod novým koučem zdolala 2:0 Teplice

22/09/2018 | Reportáže
      Brno – Fotbalisté nováčka FORTUNA:LIGY z Opavy porazili v brněnském azylu v devátém kole Teplice 2:0. Slezané dosáhli ve druhém vystoupení pod vedením nového trenéra Ivana Kopeckého na první výhru, o niž se gólově postarali Tomáš Smola a Tomáš Jursa. Opava vyhrála v Brně podruhé za sebou. V minulém duelu v "domácím prostředí" porazila stejným výsledkem Jablonec.
    • Teplické čekání na výhru je u konce, Severočeši zdolali Karvinou

16/09/2018 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic utnuli pětizápasové čekání na výhru, když doma v osmém kole první ligy udolali Karvinou 2:1. Domácí už v prvním poločase poslali do dvoubrankového vedení Patrik Žitný a David Vaněček, hosté po změně snížili díky Ericovi Ramírezovi, ale na srovnání už nedosáhli. Teplice tak v pěti vzájemných zápasech dosud ztratily jen dva body.
    • Teplice vyrovnaly v Boleslavi a po třech kolech slaví bod

01/09/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Teplic remizovali v 7. kole FORTUNA:LIGY 1:1 v Mladé Boleslavi a po třech porážkách poprvé bodovali. Středočeský celek poslal do vedení z penalty Nikolaj Komličenko, který dal už sedmý gól v sezoně a dotáhl se na nejlepšího střelce ligy Michaela Krmenčíka z Plzně. O vyrovnání se v závěru postaral Jan Hošek.