16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Duel Slovácka s Duklou rozhodl Zajíc, Pražané přezimují poslední

15/12/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka v 19. kole FORTUNA:LIGY porazili v mrazivém počasí Duklu 1:0 gólem Tomáše Zajíce z úvodu utkání a zajistili si klidnější přezimování v tabulce. Naopak Pražané se soupeřem z Uherského Hradiště nebodovali pojedenácté v řadě a přestávku stráví na posledním šestnáctém místě. Slovácko je jedenácté.
    • Olomouc ukončila čekání na gól i výhru, těsně zdolala Slovácko

08/12/2018 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce v 18. kole FORTUNA:LIGY ukončili třízápasové čekání na gól i na vítězství a Slovácko dnes doma porazili 1:0. První výhru po čtyřech zápasech Sigmě zajistil Martin Nešpor, který se prosadil už v úvodu utkání a poté ve druhém poločase neproměnil penaltu. Hosté naopak zaznamenali první ligovou ztrátu pod vedením trenéra Martina Svědíka.
    • Slovácko obrátilo bláznivý zápas se Spartou, ta nedala dvě penalty

01/12/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka překvapivě porazili v 17. kole FORTUNA:LIGY po dramatickém závěru Spartu 2:1. Pražané vedli od 61. minuty gólem Matěje Pulkraba, v 84. minutě ale srovnal Tomáš Zajíc a v nastavení otočil stav z pokutového kopu Marek Havlík. Hosté neproměnili dvě penalty, první nedal Guélor Kanga a druhou v sedmé minutě nastavení střídající Mihailo Ristič. Letenští navíc dohrávali bez vyloučených Kangy a Eldara Čiviče.
    • Baník doma padl se Slováckem 0:3, Svědíkovi první zápas na lavičce hostů vyšel

24/11/2018 | Reportáže
      Kouč Martin Svědík zažil na lavičce fotbalistů Slovácka parádní prvoligovou premiéru. Jeho svěřenci vyhráli v dnešním utkání 16. kola FORTUNA:LIGY v Ostravě 3:0 a sérii vítězství nad Baníkem tak navršili už na čtyři. Domácí naopak utrpěli třetí porážku za sebou a proti Slovácku prohráli šestý z posledních sedmi duelů.
    • Souboj Slovácka s Libercem rozhodl Nešický, domácí nedali penaltu

10/11/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka podlehli v 15. kole FORTUNA:LIGY na domácím trávníku Liberci 0:1. Vítěznou branku Slovanu vstřelil Aleš Nešický, domácí útočník Jan Kuchta v 81. minutě neproměnil penaltu. Slovácko hrálo naposledy pod vedením trenéra Petra Vlachovského, kterého vystřídá od neděle Martin Svědík, jenž vystoupení svých nových svěřenců sledoval z tribuny. Liberec si upevnil sedmé místo v tabulce a prodloužil úspěšnou sérii, v níž z posledních šesti kol prohrál jen jednou. Naopak Slovácko popáté za sebou doma prohrálo.
    • Slovácko se po osmi porážkách odrazilo ze dna výhrou v Příbrami, ta dále tápe

03/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ukončili sérii ligových porážek, která se zastavila na osmi utkáních. Tým z Uherského Hradiště zvítězil ve 14. kole FORTUNA:LIGY v Příbrami jasně 3:0 a odpoutal se z posledního místa tabulky na čtrnáctou pozici. Góly Slovácka vstřelili v druhé půli Tomáš Zajíc, Lukáš Sadílek a Jan Kuchta. Nováček z Příbrami počtvrté za sebou prohrál při celkovém skóre 1:18 a je třináctý s náskokem dvou bodů na dnešního soupeře a čtyř bodů na poslední Duklu.
    • Plzeň doma porazila Slovácko 2:1, z penalty rozhodl Procházka

28/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně porazili poslední Slovácko 2:1 a vyhráli i sedmý domácí zápas FORTUNA:LIGY. Obhájci titulu poskočili do čela tabulky o bod před Slavii, která má k dobru pondělní malé pražské derby s Duklou. Zápas 13. kola ve 36. minutě gólově otevřel Milan Havel, v 67. minutě zvýšil z penalty Slovák Roman Procházka, chvíli poté snížil Vlastimil Daníček, ale víc hosté nezvládli a protáhli sérii porážek v nejvyšší soutěži na osm utkání.
    • Slovácko proti Teplicím nevyužilo přesilovku a prohrálo posedmé v řadě

20/10/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalistům Slovácka premiéra pod vedením nového trenéra Petra Vlachovského nevyšla. Ve 12. kole FORTUNA:LIGY prohráli na domácím trávníku s Teplicemi 0:2, přitom hosté hráli od 49. minutě bez vyloučeného obránce Pavla Čmovše. O góly se postarali David Vaněček s Janem Krobem a severočeský celek po sérii tří proher a poprvé pod vedením nového kouče Stanislava Hejkala bodoval. Slovácko naopak prohrálo posedmé za sebou a je stále předposlední.
    • Šestá porážka v řadě pro Slovácko, Jablonec rozhodl v první půli

07/10/2018 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce zvítězili v 11. ligovém kole nad Slováckem 2:0. Domácí rozhodli o svém triumfu už v první půli, kdy se trefili Vladimir Jovovič a Lukáš Masopust. Severočeši vyhráli v lize potřetí za sebou a přibližují se pohárovým příčkám. Na třetí Spartu a čtvrtou Ostravu ztrácejí čtyři body a na pátý Zlín jen bod. Slovácko prohrálo v nejvyšší soutěži pošesté za sebou a kleslo na předposlední patnácté místo.
    • Opava vynulovala Slovácko a poprvé zvítězila venku

29/09/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka prohráli v 10. kole FORTUNA:LIGY s nováčkem Opavou 0:2. Slezany poslal do vedení v první půli Nemanja Kuzmanovič a v závěru potvrdil tři body střídající Václav Juřena. Opava po více než 13 letech vyhrála ligový zápas venku a z posledních čtyř kol třikrát zvítězila 2:0. Díky tomu se posunula na dvanácté místo tabulky, Slovácko je po páté porážce v nejvyšší soutěži za sebou na čtrnácté pozici.
    • Slovácko prohrálo počtvrté v řadě, v Boleslavi schytalo bůra

22/09/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v devátém kole FORTUNA:LIGY rozstříleli 5:1 Slovácko a připravili soupeři čtvrtou porážku za sebou. Dvěma góly se na vítězství podílel nejlepší střelec soutěže ruský útočník Nikolaj Komličenko, který už v sezoně dal deset branek.
    • Slavia vyhrála na Slovácku a vrátila se do čela tabulky FORTUNA:LIGY

16/09/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slavie na hřišti Slovácka vyhráli 3:1 a i po osmém kole vedou tabulku FORTUNA:LIGY o skóre před Plzní. Za hosty se prosadili Ondřej Kúdela, Vladimír Coufal a Stanislav Tecl. Z penalty v závěru snížil Vlastimil Daníček a ukončil neprůstřelnost Pražanů v nejvyšší soutěži na hřištích soupeřů po rekordních 758 minutách.
    • Derby jasně ovládl Zlín, Slovácko rozstřílel čtyřmi góly

27/08/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Zlína porazili v dohrávaném utkání 6. kola FORTUNA:LIGY v Uherském Hradišti domácí Slovácko 4:0. V tabulce se posunuli na páté místo před Jablonec a ztrácejí bod na čtvrtou Spartu. Slovácko po šesti zápasech doma prohrálo a zůstalo na osmém místě. Vedoucí gól Zlína vstřelil z penalty Tomáš Poznar, další přidali Lukáš Bartošák, Lukáš Železník a Róbert Matejov.