6FK Dukla Praha3428:6922

Zprávy

• Slovácko na Dukle nevyužilo dlouhou přesilovku, týmy se rozešly bez branek

18/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slovácka remizovali ve čtvrtém kole skupiny o záchranu finále FORTUNA:LIGY na hřišti sestupující pražské Dukly bez branek, přestože domácí hráli od 23. minuty bez vyloučeného obránce Daniela Součka. Dejvický celek nevyhrál podeváté za sebou, naopak Slovácko natáhlo neporazitelnost na pět utkání.
    • Slovácko v souboji dvou nejlepších týmů skupiny o záchranu porazilo Opavu

14/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka se výrazně přiblížili záchraně ve FORTUNA:LIZE. Ve třetím kole finále porazili doma Opavu 4:1, když se v prvních pěti minutách prosadili Dominik Janošek ze hry a Vlastimil Daníček z penalty a výhru jistili ve druhé půli Marek Havlík a Filip Hološko. Za hosty korigoval Endy Bernadina. Ve skupině o záchranu mají domácí dvě kola před koncem náskok pěti bodů na čtrnáctou příčku, která znamená baráž. Opava po první porážce v nadstavbě klesla na druhé místo a má k dobru na barážovou pozici tři body.
    • Slovácko smetlo Příbram, hattrick zaznamenal Kalabiška

05/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka vstoupili do skupiny o záchranu ve FORTUNA:LIZE vítězstvím 5:1 nad Příbrami. Domácí zápas zlomili v úvodní dvacetiminutovce. Na výhře se třemi góly podílel Jan Kalabiška, po jedné brance dali Dominik Janošek a Stanislav Hofmann, za hosty snižoval Jan Matoušek.
    • Slovácko se rozešlo s Bohemians smírně, oba celky čeká boj o záchranu

27/04/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Bohemians 1905 a oba celky tak čeká nadstavba o udržení v nejvyšší soutěži. Pražany poslal do vedení v prvním poločase David Bartek, za domácí vyrovnal Tomáš Zajíc.
    • Kozák proměnil tři penalty a vystřílel Liberci těsnou výhru nad Slováckem

21/04/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce udolali po třech penaltách Libora Kozáka v 29. ligovém kole Slovácko 3:2. Slovan v soutěži popáté za sebou bodoval a drží šesté místo, které jako poslední zaručuje účast v elitní nadstavbové skupině o titul. Na první dva úspěšné pokutové kopy Kozáka stihli vyrovnáním odpovědět Jiří Krejčí a Vlastimil Daníček, na vítěznou trefu útočníka Slovanu z druhé minuty nastavení už však hosté nezareagovali. Slovácko je v tabulce třinácté dva body od desáté příčky.
    • Slovácko výhrou nad Příbramí udrželo šanci na play off o EL

13/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ve 28. kole FORTUNA:LIGY porazili 2:0 Příbram a udrželi naději, že se vyhnou bojům o udržení. Domácí díky Tomáši Zajícovi a Stanislavu Hofmannovi ukončili třízápasový střelecký půst, po šesti utkáních zvítězili a od příček pro play off o Evropskou ligu je dvě kola před koncem základní části dělí jen dva body.
    • Plzeň uspěla na Slovácku, tři body vystřelil z penalty Hrošovský

07/04/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli v rámci 27. kola FORTUNA:LIGY na Slovácku 1:0, když vítěznou branku dal Patrik Hrošovský z pokutového kopu nařízeného po konzultaci s videorozhodčím. Obhájce mistrovského titulu tři kola před koncem stáhl náskok vedoucí Slavie v čele tabulky na sedm bodů. Slovácko nevyhrálo už šest kol po sobě a zůstává na dvanácté příčce.
    • Žongl Challenge: Vlastimil Daníček

27/03/2019 | Aktuální zprávy
      Slovácko reprezentoval v Žongl Challenge zkušený Vlastimil Daníček. Atakoval svým časem stupně vítězů? Více ve videu.
    • Jablonec ztratil body na Slovácku po remíze 0:0

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ve 25. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali s Jabloncem 0:0. Tým z Uherského Hradiště potřetí za sebou uhrál nerozhodný výsledek a v tabulce zůstává na 11. místě. Jablonec se Slováckem v nejvyšší soutěži neprohrál podesáté v řadě a upevnil si čtvrtou příčku.
    • Slovácko otočilo v deseti duel v Opavě, nakonec se zrodila remíza

09/03/2019 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Opavy ve 24. kole FORTUNA:LIGY remizovali se Slováckem 2:2. Slezané šli v duelu dvou týmů z druhé poloviny tabulky v úvodní minutě do vedení díky trefě Bronislava Stáni. Hosté, kteří hráli od 21. minuty bez vyloučeného Dominika Janoška, ale po změně stran během tří minut góly Lukáše Sadílka a Jaroslava Diviše senzačně otočili stav. Nováčkovi soutěže zachránil bod brankou v 80. minutě Tomáš Smola. Slezané už pět kol nevyhráli, Slovácko podruhé za sebou remizovalo.
    • Boleslav i v oslabení připravila Slovácku první remízu v sezoně

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v dnešním utkání 23. kola FORTUNA:LIGY i v oslabení po vyloučení Alexeje Tatajeva remizovali 1:1 na hřišti Slovácka a udrželi jarní neporazitelnost. Domácí poslal do vedení Tomáš Zajíc, ale středočeský celek i v deseti zásluhou kapitána Tomáše Přikryla vyrovnal a připravil soupeři první remízu v sezoně.
    • Slavia se po prohře v Plzni vrátila na vítěznou vlnu, Slovácku nastřílela čtyři góly

25/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Slováckem 4:0. Od 26. minuty vedli po vlastním gólu Vlastimila Daníčka a ještě do pauzy přidal pojistku Lukáš Masopust. Po změně stran se trefil Josef Hušbauer, pak nedal penaltu Milan Škoda, ale za dvě minuty uzavřel skóre Tomáš Souček. Pražané napravili minulou ligovou prohru 0:2 v Plzni a před západočeským obhájcem titulu dál vedou tabulku o tři body. Slovácko nebodovalo poprvé po třech kolech a je deváté.