16Bohemians Praha 190510:20

Zprávy

• Slovácko dvakrát udeřilo z brejků a veze ze Sparty překvapivé vítězství

14/07/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY překvapivou domácí porážkou 0:2 se Slováckem a prožili nepovedenou soutěžní premiéru pod novým trenérem Václavem Jílkem. Hosté rozhodli o své historicky první výhře na Letné v nejvyšší soutěži už během úvodní půlhodiny. V 19. minutě je poslal do vedení Jan Kalabiška a ve 30. minutě přidal pojistku Vlastimil Daníček.
    • Slovácko porazilo Karvinou, skupinou o záchranu prošlo bez porážky

25/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka zakončili skupinu o záchranu ve FORTUNA:LIZE vítězstvím 2:0 a díky třetí výhře v nadstavbě ani jednou neprohráli. O úspěchu domácích, kteří už před zápasem měli jistotu udržení, rozhodl dvěma góly Lukáš Sadílek. Ani slezskému celku už o nic nešlo, protože o jejich účasti v baráži s druholigovou Jihlavou se rovněž rozhodlo už dříve.
    • Slovácko na Dukle nevyužilo dlouhou přesilovku, týmy se rozešly bez branek

18/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slovácka remizovali ve čtvrtém kole skupiny o záchranu finále FORTUNA:LIGY na hřišti sestupující pražské Dukly bez branek, přestože domácí hráli od 23. minuty bez vyloučeného obránce Daniela Součka. Dejvický celek nevyhrál podeváté za sebou, naopak Slovácko natáhlo neporazitelnost na pět utkání.
    • Slovácko v souboji dvou nejlepších týmů skupiny o záchranu porazilo Opavu

14/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka se výrazně přiblížili záchraně ve FORTUNA:LIZE. Ve třetím kole finále porazili doma Opavu 4:1, když se v prvních pěti minutách prosadili Dominik Janošek ze hry a Vlastimil Daníček z penalty a výhru jistili ve druhé půli Marek Havlík a Filip Hološko. Za hosty korigoval Endy Bernadina. Ve skupině o záchranu mají domácí dvě kola před koncem náskok pěti bodů na čtrnáctou příčku, která znamená baráž. Opava po první porážce v nadstavbě klesla na druhé místo a má k dobru na barážovou pozici tři body.
    • Slovácko smetlo Příbram, hattrick zaznamenal Kalabiška

05/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka vstoupili do skupiny o záchranu ve FORTUNA:LIZE vítězstvím 5:1 nad Příbrami. Domácí zápas zlomili v úvodní dvacetiminutovce. Na výhře se třemi góly podílel Jan Kalabiška, po jedné brance dali Dominik Janošek a Stanislav Hofmann, za hosty snižoval Jan Matoušek.
    • Slovácko se rozešlo s Bohemians smírně, oba celky čeká boj o záchranu

27/04/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Bohemians 1905 a oba celky tak čeká nadstavba o udržení v nejvyšší soutěži. Pražany poslal do vedení v prvním poločase David Bartek, za domácí vyrovnal Tomáš Zajíc.
    • Kozák proměnil tři penalty a vystřílel Liberci těsnou výhru nad Slováckem

21/04/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce udolali po třech penaltách Libora Kozáka v 29. ligovém kole Slovácko 3:2. Slovan v soutěži popáté za sebou bodoval a drží šesté místo, které jako poslední zaručuje účast v elitní nadstavbové skupině o titul. Na první dva úspěšné pokutové kopy Kozáka stihli vyrovnáním odpovědět Jiří Krejčí a Vlastimil Daníček, na vítěznou trefu útočníka Slovanu z druhé minuty nastavení už však hosté nezareagovali. Slovácko je v tabulce třinácté dva body od desáté příčky.
    • Slovácko výhrou nad Příbramí udrželo šanci na play off o EL

13/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ve 28. kole FORTUNA:LIGY porazili 2:0 Příbram a udrželi naději, že se vyhnou bojům o udržení. Domácí díky Tomáši Zajícovi a Stanislavu Hofmannovi ukončili třízápasový střelecký půst, po šesti utkáních zvítězili a od příček pro play off o Evropskou ligu je dvě kola před koncem základní části dělí jen dva body.
    • Plzeň uspěla na Slovácku, tři body vystřelil z penalty Hrošovský

07/04/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli v rámci 27. kola FORTUNA:LIGY na Slovácku 1:0, když vítěznou branku dal Patrik Hrošovský z pokutového kopu nařízeného po konzultaci s videorozhodčím. Obhájce mistrovského titulu tři kola před koncem stáhl náskok vedoucí Slavie v čele tabulky na sedm bodů. Slovácko nevyhrálo už šest kol po sobě a zůstává na dvanácté příčce.
    • Žongl Challenge: Vlastimil Daníček

27/03/2019 | Aktuální zprávy
      Slovácko reprezentoval v Žongl Challenge zkušený Vlastimil Daníček. Atakoval svým časem stupně vítězů? Více ve videu.
    • Jablonec ztratil body na Slovácku po remíze 0:0

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ve 25. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali s Jabloncem 0:0. Tým z Uherského Hradiště potřetí za sebou uhrál nerozhodný výsledek a v tabulce zůstává na 11. místě. Jablonec se Slováckem v nejvyšší soutěži neprohrál podesáté v řadě a upevnil si čtvrtou příčku.