18Slezský FC Opava1511:347

Zprávy

• Slovácko vyhrálo popáté v řadě, proti Bohemians rozhodlo už v první půli

23/01/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slovácka porazili v 16. kole FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 na jejich hřišti 3:1. Tým z Uherského Hradiště poprvé v klubové historii vyhrál pět ligových zápasů za sebou a upevnil si čtvrtou příčku. Pražané nezvítězili ve třetím kole po sobě a zůstali čtrnáctí, k dobru však mají středeční domácí dohrávku s poslední Opavou.
    • Záložník Sadílek ze Slovácka je Přihraj:Králem asistencí

21/01/2021 | Aktuální zprávy
      Čtyřiadvacetiletý Lukáš Sadílek je v pořadí třetím Přihraj:Králem asistencí v letošní sezoně FORTUNA:LIGY. Záložník Slovácka v uplynulém období (11. - 15. kolo) zazářil a v pěti sledovaných zápasech si připsal hned čtyři asistence. Právem si tak dokráčel pro ocenění pro nejtvořivější hráče.
    • Slovácko loupilo na Baníku, ukořistilo čtvrtou výhru v řadě

20/01/2021 | Reportáže
      Ostrava – V dohrávce odloženého zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY podlehl Baník doma Slovácku 1:2. První poločas nabídl především aktivní hru hostů, ale ti nedokázali své šance proměnit. V závěru půle pak měl největší šanci prvních 45 minut Baník, ale ani domácí neskórovali. Po pauze se pak z penalty prosadil hostující Jan Kliment a krátce na to zvýšil Jan Navrátil. Baník mohl snížit, ale videorozhodčí objevil v gólové akci Stronatiho ofsajd. V závěru pak snížil ze standardní situace Roman Potočný.
    • Slovácko porazilo Karvinou, zlomilo ji penaltou

16/01/2021 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY nad Karvinou 2:0 a vyhráli potřetí za sebou. Branky domácích dali v úvodu druhého poločasu Vlastimil Daníček z pokutového kopu a Jan Kliment. Hostující Papadopulos poté nedal v 73. minutě penaltu. Slovácko se tak v neúplné tabulce posunulo na čtvrté místo a má k dobru jedno utkání. Karviná, která prohrála venku v lize teprve podruhé v sezoně, zůstala desátá.
    • Slovácko zvítězilo v Boleslavi, ta prohrála potřetí v řadě

23/12/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi na závěr podzimní části FORTUNA:LIGY doma podlehli Slovácku 2:3 a nevyhráli ani ve čtvrtém utkání pod vedením staronového trenéra Karla Jarolíma. Středočeši z posledních šesti kol získali jediný bod a jsou dál patnáctí. Tým z Uherského Hradiště poskočil na šesté místo neúplné tabulky.
    • Hráči Slovácka doma deklasovali Plzeň 4:0

20/12/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka zvítězili ve 13. kole první ligy nad Plzní jednoznačně 4:0. Branky domácích vstřelili Jan Kalabiška v první půli a Stanislav Hofmann, Lukáš Sadílek a Filip Kubala po změně stran. Mužstvo z Uherského Hradiště tak vyhrálo po dvou předchozích porážkách a Viktorii v nejvyšší soutěži porazilo potřetí za sebou.
    • Dostálkova vítězná premiéra! Brno otočilo v posledních minutách derby se Slováckem

16/12/2020 | Reportáže
      Brno - Fotbalisté Brna ve 12. kole FORTUNA:LIGY porazili Slovácko 2:1 díky obratu v závěrečné pětiminutovce a dočkali se premiérové domácí výhry po návratu do nejvyšší soutěže. Úspěšnou premiéru zažil nový trenér Zbrojovky Richard Dostálek, jenž den před utkáním vystřídal Miloslava Machálka. Slovácko poslal do vedení v 76. minutě Jaromír Srubek, ale střídající Ondřej Vaněk z penalty a Adam Fousek rozhodli o triumfu nováčka. Hostující Michal Kadlec byl v 84. minutě vyloučen. Brňané poskočili na 16. místo, mužstvo z Uherského Hradiště je v tabulce desáté.
    • Sparta po obratu vyhrála na Slovácku a vrátila se na druhé místo

13/12/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Sparty po obratu vyhráli v 11. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 2:1. Od 14. minuty prohrávali brankou Václava Jurečky, o dvě minuty později srovnal nejlepší ligový střelec Lukáš Juliš. O výhře Pražanů rozhodl v 84. minutě první soutěžní brankou po návratu ze zahraničí David Pavelka. Sparta se vrátila na druhé místo a ztrácí dva body na vedoucí Slavii, která má k dobru večerní utkání s Libercem. Slovácko prohrálo po čtyřech kolech.
    • Slavia hostí Liberec, Spartu čeká zápas na Slovácku

13/12/2020 | Preview
      Praha - Mistrovská Slavia přivítá v 11. kole FORTUNA:LIGY v souboji účastníků Evropské ligy Liberec a bude hájit neporazitelnost v této sezoně nejvyšší soutěže. Sparta se v druhém dnešním duelu pokusí po minulé porážce v derby zvednout na hřišti Slovácka a vrátit se na druhé místo před Jablonec, jenž se posunul čtyři body za Slavii sobotní výhrou 3:2 nad Plzní.
    • Liberec remizoval v dohrávce se Slováckem, oba týmy dohrávaly v deseti

07/12/2020 | Reportáže
      Liberec – Dohrávané utkání 10. kola FORTUNA:LIGY mezi Libercem a Slováckem vítěze nepřineslo. Slovan se sice ujal vedení díky proměněné penaltě Rabušice a Slovácko hrálo bez vyloučeného Daníčka, jenže ve druhém dějství se nechal vyloučit také domácí Kačaraba a celek z Uherského Hradiště posléze díky Reinberkovi srovnal. V dalším průběhu už se stav nezměnil, oba týmy si tak rozdělily po bodu za remízu 1:1.
    • Tečku za 10. kolem učiní tabulkoví sousedé z Liberce a Slovácka

07/12/2020 | Preview
      Liberec - Souboj sousedů ze středu tabulky mezi fotbalisty Liberce a Slovácka v pondělí uzavře program 10. kola FORTUNA:LIGY. Severočeši budou chtít potvrdit úspěšnou domácí bilanci s nadcházejícím soupeřem a navázat na čtvrteční výhru v předposledním kole skupiny Evropské ligy v Gentu. Slovácko se poprvé od konce září představí v nejvyšší soutěži venku. Oba týmy mají na kontě o zápas méně a k dobru odložený duel v Ostravě, kterou nedávno postihl koronavirus.
    • Slovácko zaskočilo Opavu třemi rychlými góly a bere znovu všechny body

28/11/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka vyhráli v 9. kole FORTUNA:LIGY nad Opavou 3:1. Domácí rozhodli třemi góly mezi 14. a 27. minutou, kdy se trefili Stanislav Hofmann, Lukáš Sadílek a Milan Petržela. Hosté vzápětí snížili po trefě Lukáše Holíka. Tým z Uherského Hradiště zvítězil v posledních dvou domácích ligových zápasech a dal v nich osm branek. Naopak Opava potřetí za sebou prohrála, v posledních dvou kolech inkasovala devět gólů a v neúplné tabulce má stejně bodů jako poslední Příbram. Kvůli opatřením proti koronaviru se hrálo bez diváků.
    • Zápasy Baníku se Slováckem a Libercem odloženy na neurčito

19/11/2020 | Aktuální zprávy
      Vedení soutěže dnes reagovalo na epidemickou situaci v klubu FC Baník Ostrava a na základě rozhodnutí Krajské hygienická stanice Moravskoslezského kraje odložilo utkání 8. kola FORTUNA:LIGY Baníku proti 1. FC Slovácko na neurčito, stejně jako další domácí duel v 9.kole proti Slovanu Liberec.
    • Slovácko poprvé v sezoně vyhrálo doma, smetlo Příbram

14/11/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka rozdrtili v dohrávce 4. kola FORTUNA:LIGY Příbram 5:1. Dvě branky vítězů vstřelil Vlastimil Daníček, po jedné přidali Stanislav Hofmann, Lukáš Sadílek a střídající Rigino Cicilia. Za hosty snižoval z penalty Tomáš Pilík. Domácí se prosadili hned ze dvou pokutových kopů.
    • Slovácko a Příbram v sobotu čeká dohrávka 4. kola

13/11/2020 | Preview
      Uherské Hradiště – Ačkoliv většina týmů FORTUNA:LIGY má po znovuzahájení ročníku reprezentační přestávku, týmy Slovácka a Příbrami, které ve svých řadách nemají žádné seniorské reprezentanty, dohrají zápas 4. kola.