16FC Slovan Liberec00:00

Zprávy

• Nejlepší jedenáctka Slovácka za 25 let ligy

05/06/2018 | Aktuální zprávy
      Nejlepší jedenáctka Slovácka samostatné české ligy má opět hodně ofenzivní podobu. V útoku se sešli kanonýři Libor Došek, Milan Ivana a Jiří Kowalík.
    • Slovácko je po remíze se Zlínem zachráněné, hosté ještě ne

19/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka a Zlína se v derby rozešli smírně 1:1. Zatímco domácím dává bod jistotu záchrany v nejvyšší soutěži, hosté zůstávají v pásmu ohrožení. Mají sice o tři body víc než předposlední Karviná, ale horší vzájemnou bilanci. Na gól domácího Lukáše Sadílka z 25. minuty odpověděl 11 minut před koncem z penalty Lukáš Železník.
    • Plzeň remizovala se Slováckem a doma opět ztratila body

12/05/2018 | Reportáže
      Plzeň ve 28. kole na svém stadionu remizovala se Slováckem 1:1 a vede neúplnou tabulku o sedm bodů před druhou Slavií. Viktoria tak může už v pondělí získat mistrovský titul, pokud sešívaní v malém pražském derby prohrají s Duklou. Západočeši v jarní části nejvyšší soutěže doma vyhráli jediný z šesti zápasů.
    • Slavia jen remizovala se Slováckem a Plzeň je opět blíže titulu

29/04/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie ve 26. kole první ligy doma jen remizovali se Slováckem 0:0 a na druhém místě tabulky mají ztrátu devíti bodů na vedoucí Plzeň. Viktorii tak stačí za týden právě v Edenu uhrát alespoň remízu a bude slavit titul. Slavia hrála bez branek podruhé za sebou, Slovácko bodovalo počtvrté v řadě a už 443 minut neinkasovalo.
    • Juroška gólem potěšil i babičku, těsně před svatbou může shodit vousy

15/04/2018 | Aktuální zprávy
      Obránce Jan Juroška zajistil svou vítěznou trefou cennou jednogólovou výhru nad Brnem a zvýšil naděje Slovácka na záchranu. Brankou navíc naplnil sázku se svými spoluhráči, neboť se může konečně oholit. Za týden jej čeká svatba příbuzného a pětadvacetiletý Juroška naplní přání své babičky, která chce mít vnuka při slavnostním aktu oholeného.
    • Brno po prohře na Slovácku kleslo na dno tabulky

14/04/2018 | Reportáže
      Slovácka porazilo v duelu sestupem ohrožených týmů Zbrojovku Brno 1:0. Branku vstřelil v 58. minutě obránce Jan Juroška. Brňané už 490 minut nevstřelili v lize branku a po dnešní prohře klesli na poslední místo v tabulce, kde vystřídali Ostravu. Slovácko bodovalo ve čtyřech z posledních pěti domácích zápasů.
    • Karviná remizovala se Slováckem a její remízová série pokračuje

08/04/2018 | Reportáže
      Důležitý záchranářský souboj mezi fotbalisty Karviné a Slováckem ve 23. kole první ligy skončil bezbrankovou remízou. Pro domácí MFK šlo o pátý nerozhodný výsledek za sebou a od pásma sestupu jej na deváté příčce dělí pět bodů, zatímco čtrnácté Slovácko dělí od předposledního Brna jediný bod.
    • Pulkrabův sedmý jarní gól rozhodl o výhře Liberce na Slovácku

31/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce ve 22. kole první ligy vyhráli 1:0 na hřišti Slovácka. Jedinou branku dal Matěj Pulkrab, který si tak v pátém jarním utkání připsal už sedmý gól. Slovan díky němu na třetím místě tabulky udržel odstup jediného bodu za druhou Slavií, naopak domácí dělí od sestupového pásma jen skóre.
    • Hofmann má poraněný kotník, Rada jde ze Slovácka do ČFL

27/03/2018 | Aktuální zprávy
      Hráčům Slovácka prořídla defenziva. Kvůli zranění kotníku bude týmu několik týdnů chybět stoper Stanislav Hofmann, vedení klubu se navíc dohodlo na ukončení spolupráce s veteránem Tomášem Radou, který míří do třetiligového Vltavínu.
    • Slovácko porazilo Bohemians 1:0 a opustilo sestupové příčky

10/03/2018 | Reportáže
      Vyrovnané utkání Slovácka s Bohemians rozhodl v 79. minutě Vlastimil Daníček. Tým z Uherského Hradiště porazil doma v nejvyšší soutěži „Klokany“ pošesté za sebou a o skóre se dostal ze sestupové předposlední příčky na čtrnácté místo v tabulce. Pražané potřetí po sobě venku prohráli 0:1 a zůstali sedmí.
    • Drchal při debutu skóroval, ale Sparta odjíždí ze Slovácka jen s bodem

24/02/2018 | Reportáže
      Sparta v 18. kole neudržela vedení na Slovácku a remizovala 1:1. Pražané po klopýtnutí Olomouce v Brně propásli možnost dostat se alespoň do neděle na druhé místo v tabulce. Vedoucí gól Sparty vstřelil v 53. minutě Václav Drchal při svém debutu v nejvyšší soutěži, v 70. minutě srovnal Tomáš Zajíc. Letenští potvrdili, že se jim na soupeřových hřištích nedaří, když z posledních devíti ligových zápasů vyhráli pouze dva. V tabulce zůstala Sparta pátá s bodovou ztrátou na Olomouc.
    • Slovácko vyhrálo záchranářskou bitvu v Ostravě 2:1

17/02/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ovládli hned na úvod jara záchranářskou bitvu v Ostravě. Po gólech Stanislava Hofmanna a Tomáše Zajíce v 17. kole první ligy zvítězili na půdě patnáctého Baníku 2:1 a svému konkurentovi v boji o udržení se vzdálili na čtyři body. Slovácko zažívá chuť venkovní výhry po 14 měsících a 14 zápasech bez plného bodového zisku.
    • Slovácko pod lupou: Vystřílí Moravanům záchranu kanonýr z Gruzie?

31/01/2018 | Aktuální zprávy
      S jasným cílem udržet se v nejvyšší soutěži vstoupí do jara fotbalisté Slovácka, kteří prožili bodově nejhorší podzim po návratu do ligy. Trenér Michal Kordula tak žádal příchod posil, na žádné velké utrácení však v klubu nemají peníze. Hodně si ale slibují od střelce Irakliho Sicharulidzeho, který přišel s vizitkou nejlepšího kanonýra gruzínské ligy.