16Slezský FC Opava167:2710

Zprávy

• Pátá výhra v řadě! Formu Dynama odneslo i Slovácko

10/11/2019 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic porazili v 16. kole FORTUNA:LIGY Slovácko 2:0. Góly Jihočechů vstřelili stopeři Lukáš Havel a Tomáš Sivok. Dynamo tak zvítězilo v pátém zápase za sebou, což se mu v historii nejvyšší soutěže nikdy nepodařilo. Slovácko poprvé po třech zápasech inkasovalo a navíc od poloviny září poprvé po šesti zápasech nebodovalo. Dynamo v tabulce poskočilo s 23 body na osmé místo před Liberec. Slovácko zůstává s 25 body sedmé.
    • MALL.CZ Hráčem a Trenérem měsíce FORTUNA:LIGY jsou Souček a Svědík

06/11/2019 | Aktuální zprávy
      MALL.CZ Hráčem měsíce za říjen se v konkurenci Ivana Schranze z Českých Budějovic a Jana Kalabišky ze Slovácka stal záložník Slavie Tomáš Souček. Mezi trenéry uspěl kouč Slovácka Martin Svědík, který v hlasování předčil Jindřicha Trpišovského ze Slavie a Davida Horejše z Českých Budějovic. Anketu MALL.CZ Hráč a Trenér měsíce rozhodli svými hlasy fanoušci.
    • Zvolte MALL.CZ Hráče a Trenéra měsíce FORTUNA:LIGY

01/11/2019 | Aktuální zprávy
      Praha – Aktéři FORTUNA:LIGY se v říjnu činili, nyní je řada na vás – fanoušcích! Zvolte svými hlasy MALL.CZ Hráče a Trenéra měsíce, na výběr jsou zástupci tří klubů – Slovácka, Českých Budějovic a Slavie Praha, tedy těch, které neztratily v posledních kolech ani bod! Hlasování bude ukončeno v úterý 5. listopadu ve 23:59 hodin.
    • Bohemians se se Slováckem rozešli bez branek

01/11/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 15. kole FORTUNA:LIGY se Slováckem 0:0 a v Ďolíčku neprohráli ani posedmé v sezoně. Slovácko v nejvyšší soutěži po třech výhrách za sebou poprvé naplno nebodovalo, ale sérii neporazitelnosti natáhlo na šest kol. Bodově se dotáhlo na třetí Mladou Boleslav, která má k dobru sobotní souboj v Olomouci.
    • Opava byla na Slovácku bez šance

26/10/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté poslední Opavy ve 14. kole první ligy na hřišti Slovácka utrpěli debakl 0:4 a na výhru v nejvyšší soutěži čekají už dvanáct zápasů. Naopak domácí potřetí za sebou zvítězili a poskočili na páté místo tabulky. V Uherském Hradišti otevřel skóre v deváté minutě Patrik Šimko, po změně stran přidali další góly Ondřej Šašinka, Jan Kalabiška a Tomáš Zajíc.
    • Slovácko loupilo v Karviné, soupeře zlomilo v deseti hráčích

20/10/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné ve 13. kole FORTUNA:LIGY podlehli Slovácku 0:2 a ani na šestý pokus v této sezoně nejvyšší soutěže doma nevyhráli. Hosty poslal ve 26. minutě do vedení Tomáš Zajíc a pojistku přidal v 79. minutě střídající Jan Kalabiška. V té době už hrálo Slovácko devět minut bez vyloučeného Josefa Diviška. Tým z Uherského Hradiště podruhé za sebou zvítězil a na šestém místě tabulky má stejně bodů jako čtvrtá Ostrava. Karviná je třináctá.
    • Slovácko doma porazilo Liberec a po pěti zápasech slaví výhru

04/10/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka porazili v předehrávce 12. kola FORTUNA:LIGY Liberec 3:1 dvěma brankami z úvodu. V druhé minutě si dal vlastní gól Matěj Hybš a za šest minut se trefil Ondřej Šašinka. Před pauzou snížil Alexandru Baluta, ale v 86. minutě definitivně rozhodl střídající Jan Kalabiška. Tým z Uherského Hradiště v lize zvítězil nad Slovanem po 11 zápasech, po pěti kolech vyhrál a poskočil na šesté místo neúplné tabulky. Liberec po třech kolech nebodoval a je devátý.
    • Oslabené Slovácko v závěru zachránilo alespoň remízu

28/09/2019 | Reportáže
      Olomouc - Souboj dvou sousedů ze středu tabulky FORTUNA:LIGY přinesl zajímavý průběh. Slovácko začalo v Olomouci dobře, nadějně rozehraný zápas ale k bodovému vyústění dovést nedokázalo. Tlak domácí Sigmy umocnila červená karta Šimka, po Faltově vedoucí brance však hosté zabrali a v 88. minutě dokázali zásluhou Tomáše Zajíce stanovili výsledek na konečných 2:2!
    • Slovácko remizovalo s Teplicemi, na gól Mareše odpověděl Šašinka

21/09/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště –  V zápase 10. kola FORTUNA:LIGY remizovalo Slovácko na domácím hřišti s Teplicemi 1:1. Oba góly padly po brejkových situacích - skóre otevřel ve 22. minutě hostující Jakub Mareš, v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal Ondřej Šašinka. Slovácko nevyhrálo čtvrtý ligový zápas v řadě, Teplice, na jejichž lavičku se po dvouzápasovém disciplinárním trestu vrátil trenér Stanislav Hejkal, prodloužily sérii neporazitelnosti se Slováckem na sedm utkání.
    • Slavia hladce porazila Slovácko 3:0, trefil se i nově příchozí Provod

14/09/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili v 9. kole FORTUNA:LIGY nad Slováckem 3:0. Obhájce titulu udržel neporazitelnost v sezoně a pojistil si první místo v tabulce. Druhá Plzeň ztrácí šest bodů, ale má k dobru pondělní dohrávku. Pražané rozhodli už v první půli, kdy se trefili Josef Hušbauer a Vladimír Coufal. V 78. minutě si premiérovou trefu v červenobílém dresu připsala nedávná posila Lukáš Provod.
    • Boleslav zachraňovala v nastaveném čase remízu se Slováckem

31/08/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka v dnešním utkání 8. kola FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Mladou Boleslaví. Skóre otevřel po půlhodině hry domácí Stanislav Hofmann, který mohl v 70. minutě vedení navýšit, ale nařízenou penaltu nedal. Hosté v nastavení vyrovnali zásluhou Jiřího Klímy.
    • Petržela dvěma góly rozhodl o výhře Slovácka nad Příbramí

17/08/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka zvítězili v 6. kole FORTUNA:LIGY nad Příbramí 2:0. Obě branky dal po přestávce Milan Petržela, který si připsal úvodní góly po návratu do Uherského Hradiště z Plzně. Slovácko v lize porazilo Příbram poosmé za sebou, potřetí po sobě vyhrálo navíc bez inkasovaného gólu a minimálně do neděle se posunulo na druhé místo tabulky za vedoucí Slavii. Hostující celek ani ve třetím venkovním zápase v sezoně nebodoval a neskóroval.
    • Slovácko loupilo v Plzni, favorita zaskočilo dvěma góly

11/08/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně nečekaně podlehli v pátém kole FORTUNA:LIGY Slovácku 0:2 a utrpěli první porážku v nové sezoně nejvyšší soutěže. V lize na svém stadionu prohráli po 24 zápasech. Hosty poslal do vedení ve 42. minutě Ondřej Šašinka a pojistku přidal po pauze Tomáš Zajíc.