18FC Zbrojovka Brno44:111

Zprávy

• Slovácko drží neporazitelnost, rozhodl svou první ligovou brankou Kohút

12/09/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Slovácka zvítězili dvěma brankami po přestávce v utkání 3. kola FORTUNA:LIGY v Teplicích 2:0. Hosty poslal v 62. minutě do vedení Michal Kohút a v nastavení přidal pojistku střídající Jan Kliment. Tým z Uherského Hradiště zvítězil v lize nad Teplicemi po osmi zápasech, po třech kolech nové sezony drží neporazitelnost a nejméně do večera poskočil do čela tabulky. Severočeši naopak podruhé za sebou prohráli.
    • Cicilia poprvé skóroval, Slovácko ale Jablonec opět neporazilo

29/08/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka remizovali v druhém ligovém kole 1:1 s Jabloncem a v součtu s pohárem neporazili svého soupeře už 14 utkání. Domácí poslala do vedení ve 48. minutě premiérovým gólem v české nejvyšší soutěži letní posila Rigino Cicilia, v 79. minutě ale srovnal z přímého kopu střídající Jan Chramosta. Vzájemný duel na Slovácku skončil remízou už pošesté za sebou. Oba týmy mají po dvou duelech na kontě čtyři body.
    • Příprava: Slovácko vyhrálo i třetí zápas, Pardubice začaly porážkou

30/07/2020 | Aktuální zprávy
      Letní příprava je u většiny týmů FORTUNA:LIGY v plném proudu a některé z nich už mají za sebou první zápasy. Slovácko, které začalo přípravu už 13. července, má za sebou už tři duely – a všechny byly vítězné. První zápas sehrály také Pardubice a Olomouc.
    • Bohemians vyhráli nad Slováckem a postupují do finále skupiny o Evropu

27/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v odvetě semifinále nadstavbové skupiny o Evropu stejně jako v úvodním utkání Slovácko 2:1 a postoupili do finále, v němž vyzvou Mladou Boleslav. Hosté v Ďolíčku vedli od druhé minuty po gólu Václava Jurečky, ale střídající Jhon Mosquera v nastavení druhého poločasu dvěma brankami otočil skóre. Slovácku skončila sezona ve FORTUNA:LIZE. Bohemians čekají minimálně dvě utkání.
    • Bohemians 1905 na úvod skupiny o Evropu vyhráli 2:1 na Slovácku

21/06/2020 | Reportáže
      U. Hradiště - V prvním semifinálovém duelu ligové nadstavby ve skupině o Evropu zvítězili fotbalisté Bohemians 1905 na Slovácku 2:1, oba jejich góly musel ovšem posvětit videorozhodčí kvůli možnému ofsajdu. Poprvé v 15. minutě při trefě Kamila Vacka, podruhé v 87. minutě, kdy skóroval Petr Hronek. Za domácí v nastavení první půle vyrovnal Marek Havlík.
    • Sparta vyhrála i popáté v řadě, na Slovácku rozhodl střídající Vindheim

14/06/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté pražské Sparty zvítězili ve 30. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 2:0, když obě branky dali po přestávce střídající hráči. Skóre otevřel v 66. minutě Andreas Vindheim a pátou výhru v řadě pak potvrdil v 79. minutě Guelór Kanga. Pražský tým se tak posunul na třetí místo tabulky, na druhou Plzeň ale ztrácí 16 bodů. Slovácko prohrálo druhý zápas po sobě doma a v nadstavbě bude bojovat ve skupině o Evropu. Jeho soupeřem budou v prvním kole Bohemians 1905.
    • Klokani na Slovácku proti desíti brali těsnou výhru

10/06/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili ve 29. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 2:1 a zaznamenali tak třetí vítězství v řadě na hřištích soupeřů. Pražané vedli už po čtvrthodině góly Matěje Pulkraba a Romana Květa 2:0, za domácí korigoval na konci první půle Vlastimil Daníček.
    • Opava se rozešla se Slováckem smírně, remízu zařídil Petržela

07/06/2020 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté předposlední Opavy ve 28. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 1:1 se Slováckem a popáté za sebou nezvítězili. Slezané šli do vedení v první půli po brance Lukáše Železníka. Celek z Uherského Hradiště, který si místy vytvořil výraznou převahu, po změně stran vyrovnal zásluhou Milana Petržely. Opavští mají dvoubodový náskok na poslední Příbram, Slovácko je v neúplné tabulce šesté.
    • Slovácko se posunulo na páté místo, rozhodla střela Havlíka ze standardky

03/06/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka zvítězili ve 27. kole FORTUNA:LIGY nad Karvinou 2:0. Skóre otevřel už ve 4. minutě Marek Havlík a ve 38. potvrdil vítězství proměněným pokutovým kopem Vlastimil Daníček. Slovácko tak vyhrálo poprvé po koronavirové přestávce a vrátilo se do první šestky ligové tabulky. Karviná prohrála podruhé za sebou a v tabulce je třináctá se stejným počtem 24 bodů jako čtrnáctý Zlín.
    • Liberec porazil 3:1 Slovácko, oslabené hosty zlomil až v závěru

30/05/2020 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce díky dvěma gólům v samém závěru utkání porazili doma v 26. kole FORTUNA:LIGY Slovácko 3:1. Hosté vedli po trefě Tomáše Zajíce, ale za domácí srovnal z penalty Kamso Mara. V nastavení první půle uviděl červenou kartu hostující obránce Michal Kadlec. Slovan využil přesilovku až v 90. minutě, kdy mu vystřelil vítězství Martin Koscelník. Pojistku přidal v nastavení Michal Beran, který se v 19 letech trefil v lize poprvé. Severočeši vyhráli po koronavirové pauze druhé ze tří kol a upevnili si čtvrté místo, Slovácko zůstalo šesté.
    • Slovácko doma remizovalo s Olomoucí 0:0

26/05/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka na úvod obnovené sezony FORTUNA:LIGY po koronavirové pauze remizovali v 25. kole s Olomoucí bez branek. Tým z Uherského Hradiště bodoval počtvrté za sebou a ve nejvyšší soutěži nedostal gól už 398 minut. Sigma potvrdila roli remízového "krále" ligy a připsala si už dvanáctý nerozhodný výsledek v této sezoně.
    • V duelu Teplic se Slováckem branka nepadla

08/03/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Slovácka i bez potrestaného trenéra Martina Svědíka ve 24. kole FORTUNA:LIGY remizovali bez branek v Teplicích a drží páté místo v tabulce. Blíž k vítězství měli hosté, kteří už 308 minut neinkasovali. Domácí Severočeši, kteří dohrávali bez vyloučeného Aloise Hyčky, na jaře poprvé bodovali.
    • Slavia venku opět klopýtla, na Slovácku prohrála 0:2

01/03/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté pražské Slavie nečekaně prohráli ve 23. kole FORTUNA:LIGY na půdě Slovácka 0:2. Obhájce titulu utrpěl druhou prohru ze tří jarních kol a jeho náskok v čele tabulky před druhou Plzní se snížil na deset bodů. Tým z Uherského Hradiště poslal do vedení ve 25. minutě Milan Petržela a v závěru přidal pojistku střídající Ondřej Zahustel. Slovácko poskočilo na páté místo a ztrácí tři body na třetí Jablonec.
    • Boleslav doma v bezbrankovém zápase remizovala se Slováckem

22/02/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali ve 22. kole FORTUNA:LIGY v souboji sousedů v tabulce se Slováckem bez branek. Nepříliš atraktivní zápas přinesl jen málo střeleckých možností. Oba týmy po porážkách z minulého týdne na jaře poprvé bodovaly a v tabulce je od sebe dělí jen skóre. Boleslav v lize už počtvrté za sebou nezvítězila.
    • Baník zvítězil v prvním zápase pod Kozlem na hřišti Slovácka

15/02/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Ostravy zvítězili ve 21. kole FORTUNA:LIGY na Slovácku 1:0 a trenérovi Luboši Kozlovi připravili vítěznou premiéru na lavičce Baníku v nejvyšší soutěži. O výhře hostujícího celku, který navázal na bodovou šňůru z podzimu a neprohrál pošesté v řadě, rozhodl v 52. minutě obránce Jakub Pokorný. Naopak Slovácko vyšlo doma naprázdno poprvé od druhého kola, kdy nestačilo na České Budějovice.