16Slezský FC Opava95:187

Zprávy

• Slavia hladce porazila Slovácko 3:0, trefil se i nově příchozí Provod

14/09/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili v 9. kole FORTUNA:LIGY nad Slováckem 3:0. Obhájce titulu udržel neporazitelnost v sezoně a pojistil si první místo v tabulce. Druhá Plzeň ztrácí šest bodů, ale má k dobru pondělní dohrávku. Pražané rozhodli už v první půli, kdy se trefili Josef Hušbauer a Vladimír Coufal. V 78. minutě si premiérovou trefu v červenobílém dresu připsala nedávná posila Lukáš Provod.
    • Boleslav zachraňovala v nastaveném čase remízu se Slováckem

31/08/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka v dnešním utkání 8. kola FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Mladou Boleslaví. Skóre otevřel po půlhodině hry domácí Stanislav Hofmann, který mohl v 70. minutě vedení navýšit, ale nařízenou penaltu nedal. Hosté v nastavení vyrovnali zásluhou Jiřího Klímy.
    • Petržela dvěma góly rozhodl o výhře Slovácka nad Příbramí

17/08/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka zvítězili v 6. kole FORTUNA:LIGY nad Příbramí 2:0. Obě branky dal po přestávce Milan Petržela, který si připsal úvodní góly po návratu do Uherského Hradiště z Plzně. Slovácko v lize porazilo Příbram poosmé za sebou, potřetí po sobě vyhrálo navíc bez inkasovaného gólu a minimálně do neděle se posunulo na druhé místo tabulky za vedoucí Slavii. Hostující celek ani ve třetím venkovním zápase v sezoně nebodoval a neskóroval.
    • Slovácko loupilo v Plzni, favorita zaskočilo dvěma góly

11/08/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně nečekaně podlehli v pátém kole FORTUNA:LIGY Slovácku 0:2 a utrpěli první porážku v nové sezoně nejvyšší soutěže. V lize na svém stadionu prohráli po 24 zápasech. Hosty poslal do vedení ve 42. minutě Ondřej Šašinka a pojistku přidal po pauze Tomáš Zajíc.
    • Slovácko v derby udolalo Zlín

03/08/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY doma porazili Zlín 1:0 a zabrali po dvou porážkách za sebou a především minulém debaklu 0:6 v Jablonci. Naopak "Ševci" pod novým trenérem Josefem Csaplárem potřetí v sezoně prohráli výsledkem 0:1 a mají tři body. Krajské derby rozhodl ve 44. minutě Tomáš Zajíc.
    • Jablonec deklasoval Slovácko 6:0, vítězný gól vstřelil už v páté minutě Doležal

28/07/2019 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce ve třetím kole FORTUNA:LIGY deklasovali Slovácko 6:0. Severočeši doma naplno bodovali poosmé za sebou a v nejvyšší soutěži dosáhli nejvyšší výhry od loňského října a triumfu rovněž 6:0 v Příbrami. Už v páté minutě otevřel skóre Martin Doležal, po změně stran se dvakrát trefil Jan Sýkora a další góly přidali Jan Krob, Miloš Kratochvíl a Jan Chramosta.
    • České Budějovice slaví první výhru po návratu do ligy, na Slovácku vyhrály 2:0

20/07/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Českých Budějovic získali premiérové body po návratu do FORTUNA:LIGY. Jihočeský nováček ve druhém kole zvítězil na Slovácku 2:0, když jeho góly dali Lukáš Provod a v závěru střídající Ivo Táborský. Mužstvo z Uherského Hradiště nenavázalo na úvodní nečekanou výhru na Spartě.
    • Slovácko dvakrát udeřilo z brejků a veze ze Sparty překvapivé vítězství

14/07/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY překvapivou domácí porážkou 0:2 se Slováckem a prožili nepovedenou soutěžní premiéru pod novým trenérem Václavem Jílkem. Hosté rozhodli o své historicky první výhře na Letné v nejvyšší soutěži už během úvodní půlhodiny. V 19. minutě je poslal do vedení Jan Kalabiška a ve 30. minutě přidal pojistku Vlastimil Daníček.
    • Slovácko porazilo Karvinou, skupinou o záchranu prošlo bez porážky

25/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka zakončili skupinu o záchranu ve FORTUNA:LIZE vítězstvím 2:0 a díky třetí výhře v nadstavbě ani jednou neprohráli. O úspěchu domácích, kteří už před zápasem měli jistotu udržení, rozhodl dvěma góly Lukáš Sadílek. Ani slezskému celku už o nic nešlo, protože o jejich účasti v baráži s druholigovou Jihlavou se rovněž rozhodlo už dříve.
    • Slovácko na Dukle nevyužilo dlouhou přesilovku, týmy se rozešly bez branek

18/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slovácka remizovali ve čtvrtém kole skupiny o záchranu finále FORTUNA:LIGY na hřišti sestupující pražské Dukly bez branek, přestože domácí hráli od 23. minuty bez vyloučeného obránce Daniela Součka. Dejvický celek nevyhrál podeváté za sebou, naopak Slovácko natáhlo neporazitelnost na pět utkání.
    • Slovácko v souboji dvou nejlepších týmů skupiny o záchranu porazilo Opavu

14/05/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka se výrazně přiblížili záchraně ve FORTUNA:LIZE. Ve třetím kole finále porazili doma Opavu 4:1, když se v prvních pěti minutách prosadili Dominik Janošek ze hry a Vlastimil Daníček z penalty a výhru jistili ve druhé půli Marek Havlík a Filip Hološko. Za hosty korigoval Endy Bernadina. Ve skupině o záchranu mají domácí dvě kola před koncem náskok pěti bodů na čtrnáctou příčku, která znamená baráž. Opava po první porážce v nadstavbě klesla na druhé místo a má k dobru na barážovou pozici tři body.