16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Sparta na závěr podzimu opět ztratila, z Příbrami veze pouze bod

15/12/2018 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Sparty i podruhé v sezoně jen remizovali s Příbramí a to 1:1. Na gól Benjamina Tetteha odpověděli domácí parádním přímým kopem Jana Rezka. Sparta tak ztratila počtvrté za sebou a na vedoucí Slavii může před jarem ztrácet až 17 bodů. Příbram je dvanáctá s náskokem pěti bodů na poslední dvě místa.
    • Příbram se po sedmi zápasech dočkala výhry, otočila duel na Dukle

07/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Příbrami v předehrávce 18. kola FORTUNA:LIGY vyhráli na hřišti Dukly po obratu 2:1 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po sedmi zápasech. Na začátku druhé půle poslal Pražany do vedení Uroš Djuranovič, ale mezi 69. a 77. minutou otočili výsledek Jan Rezek z penalty a Antonín Fantiš. Středočeský nováček v neúplné tabulce poskočil na desáté místo, Dukla zůstala předposlední.
    • Plzeň se představí ve Zlíně, Dukla bude hostit Příbram

06/12/2018 | Preview
      Praha/Zlín - Dvě páteční předehrávky otevřou 18. kolo FORTUNA:LIGY. Mistrovská Plzeň se pokusí prodloužit osmizápasovou sérii bez porážky ve Zlíně, který by zase rád odčinil pondělní debakl 0:4 z Jablonce. Dukla v souboji týmů ze spodku tabulky přivítá trápící se Příbram. Obě utkání začnou v 18 hodin.
    • Příbram je už sedm zápasů bez výhry, Baník ji porazil 2:0

02/12/2018 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Ostravy v 17. kole FORTUNA:LIGY vyhráli 2:0 v Příbrami a po třech porážkách za sebou bodovali. Naopak středočeský celek natáhl sérii bez vítězství už na sedm zápasů. První gól hostů dal u Litavky v závěru prvního poločasu kapitán Baníku Robert Hrubý a výhru poté těsně před koncem zpečetil Bronislav Stáňa.
    • Příbram dala v deseti dva góly a s Bohemians remizovala 2:2

24/11/2018 | Reportáže
      I v dlouhém oslabení fotbalisté Příbrami vybojovali v 16. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Bohemians Praha 1905 remízu 2:2. Domácí vedli gólem Jakuba Nečase a od 55. minuty hráli v přesile po vyloučení Karla Soldáta, ale Příbram skóre otočila góly Ibrahima Keity a Radka Voltra. Domácí v nastavení alespoň vyrovnali trefou Daniela Krcha a z posledních pěti zápasů získali teprve druhý bod. Příbram má dva body z uplynulých šesti utkání.
    • Konec trápení a velké překvapení zároveň: Příbram vydolovala v Plzni bod

11/11/2018 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v 15. ligovém kole doma senzačně jen remizovali s Příbramí 1:1. Nováček na západě Čech vedl od 19. minuty po trefě Antonína Fantiše, ve 32. minutě vyrovnal Milan Petržela, ale další gól už favorit nedal. Obhájce titulu poprvé v ligové sezoně doma nevyhrál a Slavia mu v případě vítězství může na čele tabulky odskočit na dva body. Příbram bodovala po čtyřech kolech a zůstala třináctá.
    • Slovácko se po osmi porážkách odrazilo ze dna výhrou v Příbrami, ta dále tápe

03/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ukončili sérii ligových porážek, která se zastavila na osmi utkáních. Tým z Uherského Hradiště zvítězil ve 14. kole FORTUNA:LIGY v Příbrami jasně 3:0 a odpoutal se z posledního místa tabulky na čtrnáctou pozici. Góly Slovácka vstřelili v druhé půli Tomáš Zajíc, Lukáš Sadílek a Jan Kuchta. Nováček z Příbrami počtvrté za sebou prohrál při celkovém skóre 1:18 a je třináctý s náskokem dvou bodů na dnešního soupeře a čtyř bodů na poslední Duklu.
    • Opava oslavila návrat na vlastní stadion stylově: Příbrami nastřílela pět gólů!

27/10/2018 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Opavy v souboji prvoligových nováčků deklasovali Příbram 5:0 a stylově oslavili ligový návrat na domácí stadion. Utkání 13. kola v úvodním poločase gólově otevřeli Petr Zapalač a Joel Kayamba, hostující Rudolf Skácel poté neproměnil penaltu. Po změně stran zvýšili Pavel Zavadil, vlastním gólem Petr Průcha a Václav Juřena. Opava porazila Příbram poprvé od roku 2003. Svěřenci Josefa Csaplára neodčinili minulý debakl 0:6 s Jabloncem.
    • Jablonec si v Příbrami otevřel střelnici, Trávník se blýskl hattrickem

20/10/2018 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Příbrami vysoko 6:0. V závěru první půle se trefili Jakub Považanec s Janem Chramostou, po pauze si mezi 51. a 68. minutou připsal svůj premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Michal Trávník a pak se povedenou ranou z přímého kopu blýskl opět Považanec.
    • Slavia si zastřílela proti Příbrami a vede FORTUNA:LIGU o skóre před Plzní

07/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 11. kole FORTUNA:LIGY doma nad Příbramí 4:1 a soupeře porazili popáté za sebou. Pražany poslal ve 13. minutě do vedení Jan Bořil, vzápětí sice srovnal Jan Rezek, ale ještě do pauzy se trefili domácí Alexandru Baluta s Michalem Frydrychem a po přestávce Miroslav Stoch. Úřadující vicemistr tak částečně napravil minulou ligovou porážku v Ostravě a dál vede tabulku o skóre před Plzní.
    • Příbram si poradila s Mladou Boleslaví, výhru 3:0 řídil Fantiš

29/09/2018 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Příbrami v 10. kole FORTUNA:LIGY doma zvítězili 3:0 nad Mladou Boleslaví a v tabulce se posunuli před soupeře na šestou příčku. Pod výhru nováčka se podepsal Antonín Fantiš, který poprvé v kariéře dal v utkání nejvyšší soutěže dvě branky. Jednou se trefil Roman Květ, jehož střelu tečoval do vlastní sítě hostující Nikolaj Komličenko. Nejlepší ligový střelec svou sbírku 10 branek nerozšířil. Boleslav neodčinila úterní vyřazení z domácího poháru od druholigové Chrudimi.
    • Karviná rozstřílela Příbram 4:1, Slepička si zlomil nohu

22/09/2018 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné porazili v sobotním utkání devátého kola FORTUNA:LIGY Příbram 4:1 a po katastrofálním úvodu sezony se dotahují na střed tabulky. Mužem utkání byl bosenský obránce Bojan Letič, který přihrál na tři góly a čtvrtý si po jeho střele dal příbramský obránce Nitrianský do vlastní sítě. Karviná vyhrála třetí z posledních čtyř zápasů, hosté hned v úvodu přišli o svého nejlepšího střelce Slepičku, jenž si zlomil nohu.
    • Příbram uštědřila Olomouci šestou porážku v řadě

15/09/2018 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami v 8. kole FORTUNA:LIGY porazili doma Olomouc 1:0 gólem Miroslava Slepičky z 58. minuty. Nováček po třetí výhře v této sezoně nejvyšší soutěže poskočil v neúplné tabulce na šesté místo. Naopak Sigmě nepomohla ani reprezentační přestávka a nadále se trápí. Hanáci prohráli v lize už pošesté za sebou a jsou stále předposlední.
    • Zlín smetl třemi góly z první půle Příbram

01/09/2018 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Zlína porazili v sedmém kole FORTUNA:LIGY Příbram 3:0 a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo. Domácí rozhodli třemi góly v prvním poločase, kdy se dvakrát prosadil Jean David Beauguel a jednu branku přidal Tomáš Poznar. Ševci potvrdili, že se jim proti Příbrami dlouhodobě daří, když z posledních šesti vzájemných ligových duelů pět vyhráli a jednou remizovali.
    • Příbram doma poprvé padla, Liberci vystřelil vítězství Potočný

25/08/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce jako první tým v sezoně zvítězili v Příbrami, kde v rámci 6. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1. Slovan poslal do vedení Tomáš Malinský, za domácí ještě vyrovnal Jan Matoušek svým čtvrtým gólem v sezoně, ale Roman Potočný s Filipem Oršulou zařídili Liberci po třech remízách za sebou druhou výhru v ročníku a posun do první poloviny tabulky.