16Slezský FC Opava106:198

Zprávy

• Karviná loupila v příbramské pevnosti, rozhodli Smrž a Ndefe

21/09/2019 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Karviné také v utkání 10. kola FORTUNA:LIGY v Příbrami prokázali vzestupnou formu a počtvrté v řadě bodovali. Výhra 2:0 byla historicky vůbec první na hřišti středočeského klubu. Hosté byli po celý zápas lepší, u obou gólů byl Vojtěch Smrž. První sám vstřelil v prvním poločase a druhý přidal po změně stran po jeho vyražené střele Nizozemec Gigli Ndefe.
    • Boleslav deklasovala Příbram vysoko 6:0, dvakrát se trefili Mešanovič, Bucha i Komličenko

14/09/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi rozstříleli v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram 6:0 a vyrovnali nejvyšší triumf v sezoně. Stejným poměrem rozdrtil Jablonec doma ve třetím kole Slovácko. O výhře svěřenců trenéra Jozefa Webera rozhodli po dvou gólech Muris Mešanovič, Pavel Bucha a Nikolaj Komličenko. Mladá Boleslav zvítězila doma i v pátém ligovém zápase v sezoně, naopak Příbram prohrála v ročníku i čtvrtý duel v lize, přičemž pokaždé vyšla gólově naprázdno.
    • Plzeň vyhrála v Příbrami 2:1, v závěru ji spasil šťastný gól Kopice

31/08/2019 | Reportáže
      Příbram - Příbramští fotbalisté odehráli v 8. kola FORTUNA:LIGY proti favoritovi z Plzně velmi dobré utkání a dlouho to vypadalo, že získají alespoň bod. Viktoria šla do vedení po trefě Krmenčíka, za Příbram srovnal ještě v prvním poločase Alvir. Štěstí se přiklonilo na stranu Západočechů. V závěru se snažil vypálit na zadní tyč Kopic, skluzující Soldát odrazil míč zpět do Kopice a od něj se poté balon snesl přesně pod břevno. Poslední minuty dohrávali domácí bez vyloučeného Rezka a srovnat už nedokázali. Plzeň tak po výhře 2:1 dotáhla Slavii minimálně do zítřka na dva body, Příbram je osmá.
    • Jablonec v Příbrami překvapivě nestačil, domácí slaví vysoké vítězství

24/08/2019 | Reportáže
      Příbram - Jablonec v 7. kole FORTUNA:LIGY padl podruhé v sezóně a Slavia mu může dnes odskočit na šest bodů. Příbrami se na domácí půdě dařilo střelecky, dvakrát se trefil Michal Škoda, gól a asistenci zaznamenal Jan Rezek. V celkovém součtu Středočeši zvítězili hladce 4:0 a posunuli se s deseti body na průběžnou sedmou příčku.
    • Petržela dvěma góly rozhodl o výhře Slovácka nad Příbramí

17/08/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka zvítězili v 6. kole FORTUNA:LIGY nad Příbramí 2:0. Obě branky dal po přestávce Milan Petržela, který si připsal úvodní góly po návratu do Uherského Hradiště z Plzně. Slovácko v lize porazilo Příbram poosmé za sebou, potřetí po sobě vyhrálo navíc bez inkasovaného gólu a minimálně do neděle se posunulo na druhé místo tabulky za vedoucí Slavii. Hostující celek ani ve třetím venkovním zápase v sezoně nebodoval a neskóroval.
    • Příbram porazila nováčka z Českých Budějovic 2:0

10/08/2019 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Příbrami v pátém kole FORTUNA:LIGY doma porazili České Budějovice 2:0. Středočeši potvrdili, že se jim proti jihočeskému nováčkovi daří a vyhráli nad ním v osmém soutěžním utkání za sebou. O góly se už v prvním poločase postarali Marko Alvir a Michal Škoda.
    • Sparta doma porazila Příbram 3:0, hosté neproměnili penaltu

04/08/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty porazili ve 4. kole FORTUNA:LIGY Příbram 3:0. Pražany poslal do vedení v 28. minutě Costa Nhamoinesu a poté proměnil dvě penalty Guélor Kanga, který vede se čtyřmi góly střeleckou tabulku soutěže. Naopak hostující Martin Zeman v závěru první půle pokutový kop nedal, jeho tým pak dohrával bez vyloučeného Radka Voltra. Letenští si připsali druhou výhru v sezoně a posunuli se na čtvrté místo tabulky s tříbodovou ztrátou na vedoucí Slavii s Plzní. Příbram neporazila Spartu v lize potřinácté za sebou a na kontě má čtyři body.
    • Příbram v pětigólové bitvě přetlačila Bohemians, rozhodl Voltr

27/07/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami porazili ve 3. ligovém kole Bohemians 1905 3:2 a připsali si první výhru v sezoně. Středočeši si díky Marku Kodrovi a Michalu Škodovi vypracovali dvougólový náskok, který smazal bývalý hráč domácích Ibrahim Keita. V závěru ale Příbrami vystřelil výhru Radek Voltr. Pražané neporazili Příbram v lize popáté za sebou.
    • O výhře Opavy nad Příbramí rozhodl gól pět minut před koncem

20/07/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy ve druhém kole FORTUNA:LIGY doma zdolali Příbram 1:0 a zopakovali úvodní výsledek nové sezony z Českých Budějovic. Naopak Středočeši nenavázali na remízu 1:1 s Teplicemi a na hřišti slezského týmu v nejvyšší soutěži prohráli potřetí za sebou. Zápas rozhodl v 85. minutě Slovák René Dedič.
    • Příbram a Teplice si po remíze 1:1 rozdělily po bodu

13/07/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami stejně jako před rokem na úvod nové ligové sezony remizovali doma s Teplicemi 1:1. Za oba celky se střelecky prosadily letní posily. Domácí poslal v duelu prvního kola do vedení před poločasem Michal Škoda, za Severočechy srovnal v 72. minutě navrátilec Jakub Mareš.
    • Sezonu FORTUNA:LIGY uzavře duel o Evropu a barážové odvety

31/05/2019 | Preview
      Praha – Dvě odvety baráže a kvalifikační duel o Evropskou ligu uzavřou o víkendu sezonu FORTUNA:LIGY. V sobotu se pátý celek nadstavbové skupiny o titul Ostrava utká s vítězem skupiny o Evropu Mladou Boleslaví o to, kdo bude hrát 2. předkolo Evropské ligy. V neděli v baráži pak Příbram po venkovní remíze 3:3 přivítá Brno a Jihlava se pokusí v domácí odvetě s Karvinou smazat manko 1:2 z úvodního duelu.
    • Příbram neudržela v Brně dvoubrankový náskok, v závěru zachraňovala remízu

29/05/2019 | Reportáže
      Brno – V úvodním barážovém utkání o účast ve FORTUNA:LIZE remizovala Zbrojovka Brno s Příbramí 3:3. Brnu se málem podařil dokonalý obrat, už po jedenácti minutách totiž prohrávalo 0:2 brankami Jana Matouška a Marka Kodra. Domácí se ale nevzdali, ještě do poločasu po trefách Lukáše Magery a Šimona Šumbery srovnali a ve druhé půli je k výhře přiblížil opět Magera, ale v předposlední minutě vyrovnal na konečných 3:3 Ibrahim Keita. Odveta se hraje v neděli od 18:30 na stadionu čtrnáctého celku nejvyšší soutěže.
    • Brno hostí v atraktivním barážovém střetnutí Příbram

29/05/2019 | Preview
      Brno – Fotbalisté Příbrami budou v baráži proti třetímu týmu druhé nejvyšší soutěže Brnu usilovat o udržení ve FORTUNA:LIZE. Zatímco Středočeši se před rokem mezi domácí elitu vrátili, Zbrojovka vloni sestoupila. První duel se hraje dnes od 18:00 v Brně, odveta je na programu v neděli.
    • Příbram otočila ve druhém poločase zápas s Duklou, přesto bude hrát baráž

25/05/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami v závěrečném pátém kole skupiny o záchranu doma porazili sestupující Duklu 3:2, ale musí do baráže o FORTUNA:LIGU proti třetímu celku druhé nejvyšší soutěže Brnu. Středočeský nováček v tabulce skončil na čtrnáctém místě za Bohemians 1905, kterým stačila remíza 1:1 s Opavou. "Klokani" sice získali stejně bodů jako Příbram, ale na třináctou pozici je posunulo lepší postavení po základní části.