>

Zprávy

• Pardubice remizovaly s Příbramí a udržely se ve FORTUNA:LIZE

04/06/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Pardubic remizovali v domácí odvetě baráže o FORTUNA:LIGU s Příbramí bez branek a udrželi se v nejvyšší soutěži. Úvodní čtvrteční duel vyhráli Východočeši 2:0. Odvrátili tím hrozbu pádu z ligy, kde po historickém postupu mezi elitu působí nepřetržitě od sezony 2020/21.
    • Pardubice zvítězily v Příbrami, rozhodly dvěma góly po přestávce

01/06/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Pardubic zvítězili v úvodním utkání baráže o účast ve FORTUNA:LIZE v Příbrami 2:0 a nakročili k udržení. Čtrnáctý tým tabulky FORTUNA:LIGY rozhodl o výhře na začátku druhé půle, kdy se trefili Vojtěch Sychra a z penalty Dominik Janošek. Domácí v úvodním dějství dvakrát trefili tyč. Východočeši si připsali čtvrté vítězství z posledních pěti zápasů, naopak třetí celek FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY utrpěl porážku po pěti duelech. Odveta se odehraje v neděli v Pardubicích.
    • Fotbalisté Teplic stáhli dvoubrankové manko a s Příbramí remizovali 2:2

29/05/2021 | Reportáže
      Teplice - Díky jubilejní 50. ligové brance Jakuba Mareše zachránili fotbalisté Teplic v závěrečném 34. kole FORTUNA:LIGY remízu s Příbramí 2:2. Severočeši prohrávali po trefách Radka Voltra a Karla Soldáta už o dva góly, v závěrečných 22 minutách však stihli díky Lukáši Marečkovi a Marešovi srovnat. "Skláři" tak bodovali ve druhém ze tří posledních zápasů a končí sezonu na 15. místě. Příbram, která měla již před zápasem jistý sestup, zůstala sedmnáctá.
    • Příbram prohrála s Pardubicemi a sestupuje do F:NL

23/05/2021 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami se stali třetím jistým sestupujícím z FORTUNA:LIGY. Středočeši v předposledním 33. kole doma podlehli nováčkovi z Pardubic 0:1 a už nemají šanci opustit jednu ze tří nejhorších příček tabulky, které znamenají pád do druhé nejvyšší soutěže. Již dříve sestoupily Opava a Brno.
    • Příbram porazila Jablonec a získala důležité tři body

15/05/2021 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami ve 32. kole doma porazili rozjetý Jablonec 1:0. O překvapivé výhře Středočechů rozhodl v 77. minutě obránce Jiří Mezera. Tým od Litavky doma zvítězil poprvé od prosince a na první nesestupovou příčku ztrácí z 16. místa už jen dva body, byť patnácté Teplice mají utkání k dobru. Jablonec prohrál po 11 kolech a zkomplikoval si boj o druhou pozici.
    • Příbram ztratila dvougólové vedení v Plzni, nakonec zachránila bod

08/05/2021 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně ve 31. kole FORTUNA:LIGY doma nečekaně jen remizovali 3:3 s předposlední Příbramí. Viktoria po minulém debaklu 1:5 na hřišti mistrovské Slavie znovu ztratila body a nevyužila šanci minimálně do neděle poskočit na čtvrté místo tabulky. Středočeši venku neprohráli počtvrté za sebou a ztrácejí pět bodů na první nesestupovou příčku, kterou drží Teplice.
    • Příbram doma podlehla Budějovicím, rozhodla paráda Čoliče

01/05/2021 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami prohráli ve 30. kole FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi 0:1. Zápas rozhodl ve 20. minutě z přímého kopu Benjamin Čolič, na druhé straně ve 36. minutě neproměnil Tomáš Pilík penaltu. Příbram doma v lize podeváté za sebou nezvítězila, zůstala v neúplné tabulce předposlední a vzdaluje se jí záchrana. Dynamo vyhrálo poprvé po 11 kolech.
    • Příbram zvítězila rychlým gólem v Karviné, zápas dohrávala v deseti

25/04/2021 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Příbrami ve 29. kole FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti Karviné 1:0 a nadále se drží v boji o udržení v nejvyšší soutěži. Středočeši na předposledním místě tabulky na patnácté Teplice ztrácí pět bodů. O jedinou branku se postaral ve 12. minutě Edrisa Lubega. Karviná doma podlehla Příbrami poprvé v ligové historii a po druhé porážce za sebou zůstává jedenáctá.
    • Bohemians poprvé od roku 2014 vyhráli v Příbrami

21/04/2021 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili ve 28. kole v Příbrami vysoko 4:1. Všechny góly padly až po přestávce. Za Pražany dvakrát skóroval střídající Ibrahim Keita, po gólu dali Jan Vondra a z penalty Roman Květ. Za domácí snížil Edrisa Lubega. Příbram nenavázala na minulé vítězství ve Zlíně a z předposledního místa v tabulce nadále ztrácí sedm bodů na nesestupové pozice. "Klokani" neprohráli osm kol za sebou.
    • Zlín podlehl Příbrami, Středočeši se odlepili od posledního místa a drží naději na záchranu

18/04/2021 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Příbrami ve 27. kole FORTUNA:LIGY zvítězili ve Zlíně 1:0 a poskočili na předposlední místo neúplné tabulky. Středočeši díky proměněné penaltě Tomáše Pilíka ze 70. minuty v nejvyšší soutěži vyhráli po 15 zápasech a poprvé od prosince, kdy doma zdolali právě Zlín 1:0. Příbramští přenechali poslední příčku Opavě a na první nesestupovou pozici, kterou drží patnácté Teplice, ztrácí sedm bodů. Naopak třináctí "Ševci" počtvrté za sebou prohráli a podruhé v řadě nedali gól.
    • Olomouc urvala v závěru tři body v Příbrami, ta nevyhrála už 15 kol

10/04/2021 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami prohráli v 26. kole FORTUNA:LIGY s Olomoucí 0:2. Sigma rozhodla až v posledních 20 minutách po vlastní brance Filipa Zorvana a gólu Davida Housky. Středočeský celek ani ve třetím ligovém utkání pod trenérem Jozefem Valachovičem nezvítězil, na tři body čeká už 15 kol a v tabulce zůstal poslední. Sigma po dvou zápasech skórovala a podruhé za sebou v nejvyšší soutěži vyhrála venku.
    • Mladá Boleslav a Příbram si rozdělily po bodu, domácí zahodili penaltu

04/04/2021 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v 25. kole s Příbramí 0:0. Záchranářský souboj mohl rozhodnout domácí Tomáš Ladra, ale v 82. minutě neproměnil penaltu. Domácí nevyhráli v nejvyšší soutěži potřetí za sebou a v neúplné tabulce zůstali na 15. místě. Od sestupových příček je nyní dělí pět bodů, Brno má ale zápas k dobru. Příbram je nadále poslední a na vítězství čeká už 14 kol.
    • Záchranářský duel bez vítěze, Příbram remizovala pod novým koučem s Brnem

20/03/2021 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami při ligové premiéře trenéra Jozefa Valachoviče remizovali ve 24. kole FORTUNA:LIGY s Brnem 1:1. V záchranářském souboji vedli od 28. minuty zásluhou Jiřího Texla hosté, za domácí srovnal v 56. minutě Radek Voltr. Středočeši nevyhráli v lize třináctý duel za sebou a zůstali poslední. Šestnáctá Zbrojovka čeká na vítězství sedm kol a na první nesestupovou příčku ztrácí čtyři body, Příbram o tři víc.
    • Ostrava podruhé v sezoně deklasovala Příbram, doma vyhrála 5:0

13/03/2021 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy ve 23. kole FORTUNA:LIGY deklasovali Příbram 5:0 a o gól předčili výhru 4:0 z podzimního vzájemného duelu. Baník o vítězství rozhodl slepenými góly Gigliho Ndefeho a Daniela Holzera v rozmezí dvou minut v závěru první půle. Po přestávce se prosadili ještě Daniel Tetour, Ondřej Šašinka a Jakub Pokorný.
    • Sparta porazila v dohrávce 21. kola Příbram a má čtvrtou výhru v řadě

09/03/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty po návratu z karantény kvůli koronaviru v týmu porazili v dohrávce 21. kola Příbram vysoko 4:0. Pražané pod trenérem Pavlem Vrbou vyhráli i čtvrtý zápas v nejvyšší soutěži. Letenští si upevnili druhé místo v tabulce a na vedoucího městského rivala Slavii ztrácejí 11 bodů, navíc mají utkání k dobru. Příbram nevyhrála 11 kol po sobě a klesla na poslední příčku.