161.FK Příbram2115:4013

Zprávy

• Dva zásahy Sýkory a Jablonec s jistotou porazil Příbram

17/02/2020 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté rozdrtili v dohrávce 21. kola FORTUNA:LIGY Příbram 4:0 a na třetím místě tabulky dál ztrácejí tři body na druhou Plzeň. Severočechy poslal v 36. minutě do vedení Vojtěch Kubista, po změně stran se dvakrát trefil Jan Sýkora a v závěru si úvodní gól v české nejvyšší soutěži připsal finský záložník Kasper Hämäläinen. Domácí Martin Doležal ještě v nastavení nedal penaltu. Jablonec soupeři oplatil stejně vysoký podzimní debakl. Příbram v lize nevyhrála už 14 utkání, venku stále nezískala ani bod a zůstala poslední.
    • Kliment posílil Slovácko, Hušbauer, Škoda a Van Buren opustili Slavii

14/01/2020 | Aktuální zprávy
      Zajímavé přesuny ve FORTUNA:LIZE se udály v posledních dnech. Slavia se rozloučila s trojicí hráčů, Pulkrab opustil Spartu a bude hostovat v Bohemians, Mešanovič s Břečkou si zahrají tureckou ligu a Slovácko přivítalo posilu v podobě Klimenta.
    • Slovácku vyšel úvod zápasu a po deváté v řadě porazilo Příbram

14/12/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Slovácka zvítězili ve 20. kole FORTUNA:LIGY na hřišti Příbrami 4:1 a v neúplné tabulce jsou šestí. Tým z Uherského Hradiště rozhodl o druhé výhře za sebou už po 16 minutách, kdy se trefili Lukáš Sadílek, Jan Juroška a Marek Havlík z penalty. Čtvrtý gól po změně stran přidal Tomáš Zajíc. Středočeši, za něž se prosadil Adam Petrák, nevyhráli 13 kol po sobě a zimní pauzu stráví na posledním místě tabulky.
    • Budějovice vyhrály doma počtvrté v řadě, Příbram klesla na poslední místo

08/12/2019 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic potvrdili výbornou formu a v 19. kole FORTUNA:LIGY porazili Příbram 2:0. Nováčka soutěže poslal do vedení v deváté minutě David Ledecký a pojistku přidal v 50. minutě Lukáš Havel, který chvíli nato nedal penaltu. Jihočeši vyhráli sedm z posledních osmi kol a v neúplné tabulce ztrácejí jen dva body na třetí místo. Příbram jako jediná v ligové sezoně venku stále nebodovala, už 12 kol nezvítězila a klesla na poslední příčku.
    • Hašek rozhodl o výhře v Příbrami, Sparta se dotáhla na třetí místo

30/11/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Sparty v dnešním utkání 18. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 1:0 na hřišti předposlední Příbrami. O výhře hostů rozhodl Martin Hašek a letenský celek prodloužil sérii neporazitelnosti na sedm zápasů a posunul se na třetí místo. Středočeši pojedenácté za sebou nevyhráli.
    • Sparta míří do Příbrami, ve Zlíně se střetnou rivalové

30/11/2019 | Preview
      Pátou Spartu v sobotu čeká zápas v Příbrami. Sparta domácí remízou 3:3 s nováčkem Českými Budějovicemi ukázala, že má především v obraně stále problémy. Papírovým favoritem budou Letenští i v souboji se čtrnáctou Příbramí, která je bez vítězství už deset kol.
    • Bohemians vyhráli nad Příbramí díky gólu Krcha dvě minuty před koncem

23/11/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Bohemians 1905 v 17. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Příbram 1:0. První triumf "Klokanů" po třech utkáních zařídil v 88. minutě Daniel Krch. Pražané v Ďolíčku nenašli přemožitele ani v osmém duelu této sezony nejvyšší soutěže. Naopak Středočeši nezvítězili deset kol po sobě.
    • Záchranářský duel mezi Příbramí a Opavou branku nenabídl

09/11/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami v 16. kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 s poslední Opavou a bezbrankový výsledek doma uhráli potřetí za sebou. Oba týmy prodloužily čekání na vítězství v nejvyšší soutěži - Středočeši na devět a Slezané dokonce na 14 utkání. Opavští navíc už 490 minut nedali ligový gól.
    • Liberec ve svém 800. utkání v nejvyšší soutěži přestřílel Příbram 3:2

03/11/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY nad Příbramí 3:2. Domácí v úvodním dějství vedli 2:0 po gólech Petara Musy a Tomáše Malinského, tři minuty před pauzou snížil Marek Kodr, ale stejný hráč si dal ve 66. minutě vlastní branku. V závěru už jen snížil Soufiane Dramé. Slovan po druhé ligové výhře za sebou poskočil na osmé místo tabulky, Příbram naopak prohrála i sedmý venkovní zápas v této sezoně nejvyšší soutěže a je třináctá.
    • Záchranářská bitva v Příbrami branku nenabídla

26/10/2019 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Příbrami remizovali ve 14. kole první ligy se Zlínem 0:0 a oba týmy prodloužily výsledkovou krizi. Středočeši nevyhráli sedm kol po sobě, zatímco "Ševci" dokonce osm. Příbram se díky bodu posunula na třinácté místo o bod před Karvinou, která má však k dobru nedělní souboj v Českých Budějovicích. Zlín zůstal na předposlední patnácté pozici.
    • Příbram byla na hřišti obhájce půl hodiny od senzace, zlomily ji tři slepené góly

19/10/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté vedoucí Slavie porazili ve 13. kole FORTUNA:LIGY po obratu Příbram 3:1 a odskočili Plzni na devět bodů. Západočeši mají k dobru nedělní duel s Baníkem Ostrava. Hosté vedli v Edenu po půl hodině díky Michalu Škodovi, ale ve druhé půli Pražané díky proměněné penaltě Tomáše Součka a vlastní brance Marka Kodra otočili skóre. Konečný výsledek stanovil Souček. Červenobílí, kteří ve středu přivítají v Lize mistrů Barcelonu, zvítězili doma v desátém ligovém zápase po sobě.
    • Zápas s řadou šancí mezi Příbramí a Olomoucí skončil bez branek

05/10/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami ve 12. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali s Olomoucí 0:0, bodovali po předchozích čtyřech prohrách, ale gól nedali počtvrté za sebou a celkem 416 minut. Sigma v nejvyšší soutěži prodloužila sérii bez porážky na šest zápasů a je v tabulce sedmá. Středočeši poskočili na 13. místo.
    • Ostrava nastřílela Příbrami tři góly během úvodních devíti minut

30/09/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy porazili v dohrávce 11. kola FORTUNA:LIGY Příbram jasně 3:0. Baník utkání rozhodl zdrcujícím nástupem, po gólech Roberta Hrubého, Dameho Diopa a vlastní brance Jaroslava Treglera vedl už v deváté minutě 3:0. Slezané doma v lize vyhráli počtvrté za sebou a jsou v tabulce pátí. Naopak hosté čtyři kola za sebou prohráli a zůstali jediným týmem, který venku v sezoně ještě nebodoval. Na čtrnácté příčce mají dvoubodový náskok na poslední České Budějovice.
    • Karviná loupila v příbramské pevnosti, rozhodli Smrž a Ndefe

21/09/2019 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté Karviné také v utkání 10. kola FORTUNA:LIGY v Příbrami prokázali vzestupnou formu a počtvrté v řadě bodovali. Výhra 2:0 byla historicky vůbec první na hřišti středočeského klubu. Hosté byli po celý zápas lepší, u obou gólů byl Vojtěch Smrž. První sám vstřelil v prvním poločase a druhý přidal po změně stran po jeho vyražené střele Nizozemec Gigli Ndefe.