18FK Mladá Boleslav32:90

Zprávy

• Baník ve čtvrtém kole konečně vyhrál, přetlačil Pardubice

19/09/2020 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy ukončili dlouhé čekání na ligové vítězství. Baník ve 4. kole FORTUNA:LIGY porazil nováčka z Pardubic hladce 3:0 a v nejvyšší soutěži vyhrál po 10 zápasech. V závěru první půle otevřel skóre Tomáš Zajíc a po pauze se trefili Dyjan Carlos de Azevedo a střídající Muhamed Tijani. Hosté dohrávali v oslabení od 81. minuty, kdy byl vyloučen Jan Prosek.
    • Jablonec ve druhém poločase zlomil Baník a je zatím neporažený

12/09/2020 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 3. kole FORTUNA:LIGY nad Ostravou 2:0. Severočechy poslal v 61. minutě do vedení Ivan Schranz a pojistku přidal v 76. minutě Jaroslav Zelený. Domácí udrželi neporazitelnost v ligové sezoně a vítězně se naladili na čtvrteční duel 2. předkola Evropské ligy v Dunajské Stredě. Naopak Baník v Jablonci v nejvyšší soutěži už 16 zápasů po sobě nevyhrál a protáhl čekání na plný bodový zisk na 10 kol.
    • České Budějovice vedly v Ostravě o dvě branky, nakonec se body dělily

28/08/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy remizovali v předehrávce druhého kola FORTUNA:LIGY s Českými Budějovicemi 2:2. Hosté ve 38. minutě vedli po gólech Pavla Šulce a Lukáše Matějky 2:0, těsně před přestávkou snížil z penalty Roman Potočný. Baník se v druhé půli zvedl s příchodem střídajících hráčů a jeden z nich Ondřej Chvěja nakonec tečovanou střelou v 86. minutě vyrovnal. Ostrava i podruhé v sezoně remizovala, Dynamo uhrálo první bod.
    • Kdo ukončí černou sérii? 2. kolo načne předehrávka Baníku s Dynamem

28/08/2020 | Preview
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy a Českých Budějovic se dnes pokusí v utkání druhého kola FORTUNA:LIGY napravit nepovedený vstup do soutěže. Baník na úvod remizoval v Karviné bez branek a v lize je už osm utkání bez vítězství. Jihočeši utrpěli doma debakl 0:6 s mistrovskou Slavií a v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou prohráli.
    • Slezské derby mezi Karvinou a Ostravou skončilo bez branek

23/08/2020 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné v úvodním kole nové prvoligové sezony remizovali ve slezském derby s Ostravou bez branek. Baník neprohrál v nejvyšší soutěži vzájemný duel potřetí za sebou, v součtu s minulým ročníkem však nezvítězil už osm kol. Karviná nevyhrála dokonce 10 ligových utkání po sobě.
    • Jablonec bere ze zápasu s Ostravou bod a v příští sezoně si zahraje o Evropskou ligu

08/07/2020 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou – Fotbalisté Jablonce remizovali v závěrečném 5. kole ligové nadstavbové skupiny o titul s Ostravou 1:1 a i díky prohře Liberce v Plzni 0:4 skončili čtvrtí. Zajistili si tak start ve druhém předkole Evropské ligy. Severočeši vedli díky Davidu Štěpánkovi, ale po změně stran vyrovnal Nemanja Kuzmanovič.
    • Ostrava s Plzní bez branek, Baroš se rozloučil s fanoušky

05/07/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy ve čtvrtém kole skupiny o titul remizovali doma s Plzní 0:0 a v nadstavbové části FORTUNA:LIGY si připsali premiérový bod. Ani ten jim už ale nepomůže z konečného šestého místa tabulky. Před utkáním se oficiálně s kariérou rozloučil ostravský kapitán Milan Baroš, který naskočil na závěrečnou čtvrthodinu.
    • Liberec v souboji o pohárovou Evropu porazil Baník 2:1

27/06/2020 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili ve třetím kole ligové nadstavby ve skupině o titul Ostravu 2:1. Slovan poslal v 76. minutě do vedení Jakub Pešek a v 85. minutě přidal pojistku Kamso Mara, v závěru nastavení už jen snížil z penalty Patrizio Stronati. Liberec vyhrál po pěti kolech a dobře se naladil na středeční domácí finále poháru se Spartou. Slovan v neúplné tabulce poskočil na čtvrté místo a má jistotu, že skončí před Ostravou. Naopak Baník v nadstavbě i potřetí prohrál a zůstala mu jen teoretická šance na účast v evropských pohárech.
    • Vynikající obrat Sparty, za osm minut vstřelila tři góly a porazila Baník

23/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili ve 2. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o titul Ostravu 3:2. Hosté vedli po trefě Romana Potočného, ale Pražané mezi 25. až 33. minutou otočili skóre díky dvěma gólům Adama Hložka a brance Libora Kozáka. Po pauze snížil z penalty Nemanja Kuzmanovič. Letenští v lize zvítězili posedmé za sebou, v soutěžních zápasech dokonce poosmé a pojistili si třetí místo v neúplné tabulce. Baník zůstal šestý.
    • Slavia porazila Baník, vítězný gól si připsal Bořil

20/06/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Slavie vstoupili do nadstavbové části FORTUNA:LIGY výhrou 3:1 v Ostravě a výrazně se přiblížili obhajobě titulu. Červenobílí minimálně do neděle povedou tabulku s devítibodovým náskokem na Plzeň, kterou čeká domácí zápas s Jabloncem. Západočechy přivítají Pražané ve středu v dalším kole a už mohou získat titul.
    • Stronatiho vyrovnávací trefa proti Slavii ALEXANDRIA – Last Minute gólem

19/06/2020 | Aktuální zprávy
      Gól stopera Baníku Patrizia Stronatiho ze sedmé minuty nastavení z utkání proti Slavii (29. kolo), který znamenal vyrovnání na 2:2 a bod pro ostravský celek, zvítězil v hlasování fanoušků o nejhezčí ALEXANDRIA – Last Minute gól za období 25. až 30. kola.
    • V Liberci se hrálo bez branek, Baník si udržel šesté místo

14/06/2020 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce remizovali v posledním 30. kole základní části FORTUNA:LIGY doma s Ostravou 0:0 a udrželi pátou pozici právě před Baníkem. Slovan nevyhrál potřetí za sebou a promarnil možnost se posunut před čtvrtý Jablonec. Ostravané poosmé za sebou venku bodovali a zajistili si také účast v nadstavbové skupině o titul.
    • Slavia ve strhujícím závěru přišla o výhru, Baník vyrovnal hlavou Stronatiho

10/06/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté vedoucí Slavie remizovali v 29. kole FORTUNA:LIGY v Ostravě 2:2 a kolo před koncem základní části vedou tabulku už jen o šest bodů před druhou Plzní. Obhájce titulu ve Vítkovicích dvakrát vedl, nejprve po brance Nicolae Stancia a poté díky zásahu Lukáše Masopusta v nastavení, ale Baníku se vždy podařilo srovnat. Na 1:1 upravil v první půli Jaroslav Svozil a v sedmé minutě nastaveného času stanovil konečný výsledek Patrizio Stronati.
    • Ostrava vyhrála v Olomouci 3:2 a po čtyřech kolech zvítězila

07/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Ostravy ve 28. kole první ligy zvítězili v Olomouci 3:2, po čtyřech zápasech naplno bodovali a vrátili se do elitní šestky tabulky. Sigma po třetí porážce za sebou zůstala jedenáctá. Už v úvodním poločase se prosadili hostující Milan Jirásek, Ondřej Šašinka a Nemanja Kuzmanovič. Za Hanáky snižovali Lukáš Juliš a těsně před koncem utkání David Houska.