61.FK Příbram3321:5525

Zprávy

• Jablonec bere ze zápasu s Ostravou bod a v příští sezoně si zahraje o Evropskou ligu

08/07/2020 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou – Fotbalisté Jablonce remizovali v závěrečném 5. kole ligové nadstavbové skupiny o titul s Ostravou 1:1 a i díky prohře Liberce v Plzni 0:4 skončili čtvrtí. Zajistili si tak start ve druhém předkole Evropské ligy. Severočeši vedli díky Davidu Štěpánkovi, ale po změně stran vyrovnal Nemanja Kuzmanovič.
    • Ostrava s Plzní bez branek, Baroš se rozloučil s fanoušky

05/07/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy ve čtvrtém kole skupiny o titul remizovali doma s Plzní 0:0 a v nadstavbové části FORTUNA:LIGY si připsali premiérový bod. Ani ten jim už ale nepomůže z konečného šestého místa tabulky. Před utkáním se oficiálně s kariérou rozloučil ostravský kapitán Milan Baroš, který naskočil na závěrečnou čtvrthodinu.
    • Liberec v souboji o pohárovou Evropu porazil Baník 2:1

27/06/2020 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce porazili ve třetím kole ligové nadstavby ve skupině o titul Ostravu 2:1. Slovan poslal v 76. minutě do vedení Jakub Pešek a v 85. minutě přidal pojistku Kamso Mara, v závěru nastavení už jen snížil z penalty Patrizio Stronati. Liberec vyhrál po pěti kolech a dobře se naladil na středeční domácí finále poháru se Spartou. Slovan v neúplné tabulce poskočil na čtvrté místo a má jistotu, že skončí před Ostravou. Naopak Baník v nadstavbě i potřetí prohrál a zůstala mu jen teoretická šance na účast v evropských pohárech.
    • Vynikající obrat Sparty, za osm minut vstřelila tři góly a porazila Baník

23/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili ve 2. kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o titul Ostravu 3:2. Hosté vedli po trefě Romana Potočného, ale Pražané mezi 25. až 33. minutou otočili skóre díky dvěma gólům Adama Hložka a brance Libora Kozáka. Po pauze snížil z penalty Nemanja Kuzmanovič. Letenští v lize zvítězili posedmé za sebou, v soutěžních zápasech dokonce poosmé a pojistili si třetí místo v neúplné tabulce. Baník zůstal šestý.
    • Slavia porazila Baník, vítězný gól si připsal Bořil

20/06/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Slavie vstoupili do nadstavbové části FORTUNA:LIGY výhrou 3:1 v Ostravě a výrazně se přiblížili obhajobě titulu. Červenobílí minimálně do neděle povedou tabulku s devítibodovým náskokem na Plzeň, kterou čeká domácí zápas s Jabloncem. Západočechy přivítají Pražané ve středu v dalším kole a už mohou získat titul.
    • Stronatiho vyrovnávací trefa proti Slavii ALEXANDRIA – Last Minute gólem

19/06/2020 | Aktuální zprávy
      Gól stopera Baníku Patrizia Stronatiho ze sedmé minuty nastavení z utkání proti Slavii (29. kolo), který znamenal vyrovnání na 2:2 a bod pro ostravský celek, zvítězil v hlasování fanoušků o nejhezčí ALEXANDRIA – Last Minute gól za období 25. až 30. kola.
    • V Liberci se hrálo bez branek, Baník si udržel šesté místo

14/06/2020 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce remizovali v posledním 30. kole základní části FORTUNA:LIGY doma s Ostravou 0:0 a udrželi pátou pozici právě před Baníkem. Slovan nevyhrál potřetí za sebou a promarnil možnost se posunut před čtvrtý Jablonec. Ostravané poosmé za sebou venku bodovali a zajistili si také účast v nadstavbové skupině o titul.
    • Slavia ve strhujícím závěru přišla o výhru, Baník vyrovnal hlavou Stronatiho

10/06/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté vedoucí Slavie remizovali v 29. kole FORTUNA:LIGY v Ostravě 2:2 a kolo před koncem základní části vedou tabulku už jen o šest bodů před druhou Plzní. Obhájce titulu ve Vítkovicích dvakrát vedl, nejprve po brance Nicolae Stancia a poté díky zásahu Lukáše Masopusta v nastavení, ale Baníku se vždy podařilo srovnat. Na 1:1 upravil v první půli Jaroslav Svozil a v sedmé minutě nastaveného času stanovil konečný výsledek Patrizio Stronati.
    • Ostrava vyhrála v Olomouci 3:2 a po čtyřech kolech zvítězila

07/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Ostravy ve 28. kole první ligy zvítězili v Olomouci 3:2, po čtyřech zápasech naplno bodovali a vrátili se do elitní šestky tabulky. Sigma po třetí porážce za sebou zůstala jedenáctá. Už v úvodním poločase se prosadili hostující Milan Jirásek, Ondřej Šašinka a Nemanja Kuzmanovič. Za Hanáky snižovali Lukáš Juliš a těsně před koncem utkání David Houska.
    • Plzeň znovu nezaváhala! Tři body veze také z Ostravy

03/06/2020 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Plzně pokračují v jarním vítězném tažení a v Ostravě si připsali sedmé ligové vítězství v řadě. O výhře 2:0 rozhodl trefou z pokutového kopu Pavel Bucha, výsledek zpečetil dvanáct minut před koncem střídající Jan Kovařík. Viktoria na vedoucí Slavii, na jejímž hřišti se představí v neděli, stále ztrácí osm bodů. Ostrava na domácím hřišti popáté za sebou nevyhrála.
    • Zlín vyrovnal proti Baníku v závěru a poprvé pod vedením trenéra Páníka bodoval

30/05/2020 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Zlína remizovali ve 26. kole FORTUNA:LIGY doma s Baníkem Ostrava 1:1. Hosty poslal do vedení v 5. minutě nádhernou ránou Adam Jánoš a zaznamenal tak svoji první trefu v tomto ligovém ročníku. Za domácí vyrovnal v samotném závěru Adnan Džafič. Baník tak remizoval i podruhé po koronavirové přestávce, naopak Fastav po předchozích domácích prohrách uhrál alespoň bod, na jaře teprve druhý.
    • Poslední Příbram při Horváthově debutu remizovala 0:0 s Ostravou

26/05/2020 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté poslední Příbrami při debutu trenéra Pavla Horvátha ve FORTUNA:LIZE vstoupili do obnovené sezony po koronavirové přestávce domácí remízou 0:0 s Ostravou. Středočeši po zápase 25. kola prodloužili sérii bez výhry v nejvyšší soutěži na 18 utkání a už 481 minut nedali gól. Baník je v neúplné tabulce čtvrtý.
    • Mladá Boleslav si po dramatickém závěru veze ze hřiště Baníku první jarní výhru

09/03/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy podlehli v dohrávce 24. kola FORTUNA:LIGY Mladé Boleslavi 2:3 a propásli možnost poskočit na třetí místo tabulky. V dramatickém utkání Baník sice dotáhl dvoubrankovou ztrátu, ale o vítězství hostů rozhodl v 88. minutě Jiří Klíma. Domácí Patrizio Stronati zahrával dvě penalty a jednu z nich za stavu 1:2 neproměnil.
    • Baník má druhou výhru pod trenérem Kozlem, v souboji o čtvrté místo porazil Budějovice

28/02/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic prohráli ve 23. kole FORTUNA:LIGY v přímém souboji o čtvrté místo s Ostravou 0:2. Baník poslal před přestávkou do vedení Nemanja Kuzmanovič a pojistku přidal v závěru střídající Tomáš Smola. Jihočeši na jaře poprvé ztratili a doma v lize nebodovali po pěti výhrách za sebou. Baník pod trenérem Lubošem Kozlem vyhrál druhý ze tří zápasů a v tabulce se posunul o dva body před jihočeského nováčka soutěže.