161.FK Příbram1914:3213

Zprávy

• Bohemians prohráli doma poprvé v sezoně, Baníku podlehli 0:2

06/12/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Ostravy v předehrávce 19. kola FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti Bohemians 1905 2:0. O první venkovní výhru Baníku v nejvyšší soutěži po šesti zápasech se ve druhém poločase zasloužili Dame Diop a Nemanja Kuzmanovič. "Klokani" doma v devátém utkání ligové sezony poprvé prohráli a v neúplné tabulce jsou jedenáctí. Ostravský tým poskočil na čtvrtou příčku.
    • Slezské derby skončilo bezbrankovou remízou. Baník dohrával v deseti

29/11/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy v úvodním utkání 18. kola FORTUNA:LIGY pouze remizovali v domácím prostředí s předposlední Opavou 0:0. Baník hrál od 42. minuty bez vyloučeného Adama Jánoše, který uviděl červenou kartu za facku Součkovi. Hosté i v druhém utkání pod novým koučem Jiřím Balcárkem bodovali a stejně jako minule proti Mladé Boleslavi neinkasovali.
    • Teplice doma remizovaly s Baníkem 1:1

24/11/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Ostravy ve 17. kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 v Teplicích a po pěti porážkách dokázali venku bodovat. Do vedení Baník dostal ze sporné penalty Patrizio Stronati, bod domácím zachránil Jakub Řezníček. Severočeši natáhli sérii bez vítězství na pět kol.
    • Ostrava si ve slezském derby poradila s Karvinou, ta prohrála pět zápasů v řadě

08/11/2019 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy zdolali v duelu 16. kola FORTUNA:LIGY Karvinou 3:0. Baník rozhodl o vítězství ve slezském derby třemi standardkami. Úvodní dvě ligové branky dal Jakub Pokorný, ve druhé půli se z přímého kopu trefil Jiří Fleišman. Karviná v nejvyšší soutěži popáté za sebou nebodovala ani neskórovala a zůstala předposlední. Ostrava po třech kolech zvítězila a posunula se na páté místo neúplné tabulky.
    • Slavia oplatila Baníku porážku z poháru, vítězství 4:0 řídil dvougólový Souček

02/11/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY nad Ostravou 4:0 a oplatili Baníku středeční prohru 0:2 a vyřazení z domácího poháru. Úvodní dva góly Pražanů vstřelil Tomáš Souček, který poté neproměnil penaltu. V přesilovce po vyloučení hostujícího Milana Jiráska z 61. minuty přidali další branky Stanislav Tecl a Petr Ševčík. Stejným výsledkem zdolala Slavia Slezany i v posledním domácím duelu v březnu.
    • Vítězná série Baníku před vlastními fanoušky končí, Sigmu zachránil Jemelka

26/10/2019 | Reportáže
      Ostrava - Zápas fotbalistů Ostravy a Olomouce ve 14. kole první ligy skončil remízou 2:2. Domácí po gólech Dame Diopa dvakrát vedl, Sigma však zásluhou Václava Jemelky pokaždé dokázala srovnat. Baník tak po pěti domácích výhrách v řadě ztratil, Olomouc na vítězství naopak od 13. října už pět utkání čeká.
    • Plzeň si doma poradila s Baníkem a posílila své postavení na druhém místě

20/10/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně ve 13. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Ostravu 3:0 díky gólům Lukáše Hejdy, Michaela Krmenčíka a Tomáše Chorého z druhého poločasu. Viktoria na druhém místě tabulky dál ztrácí šest bodů na vedoucí Slavii, kterou přivítá za týden. Baník v nejvyšší soutěži venku počtvrté za sebou prohrál a zůstal čtvrtý.
    • Baník deklasoval Zlín, smetl jej čtyřmi góly v prvním poločase

05/10/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy deklasovali v utkání 12. kola FORTUNA:LIGY Zlín 4:0. Baník zápas stejně jako pondělní dohrávku s Příbramí rozhodl už v první půli, kdy dal všechny góly. Mezi 21. a 41. minutou se postupně trefili Dame Diop, Milan Jirásek, Rudolf Reiter a Martin Fillo. Slezané doma vyhráli v lize popáté za sebou a v neúplné tabulce jsou třetí. Čtrnáctý Zlín naopak z posledních šesti kol získal jediný bod.
    • Ostrava nastřílela Příbrami tři góly během úvodních devíti minut

30/09/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy porazili v dohrávce 11. kola FORTUNA:LIGY Příbram jasně 3:0. Baník utkání rozhodl zdrcujícím nástupem, po gólech Roberta Hrubého, Dameho Diopa a vlastní brance Jaroslava Treglera vedl už v deváté minutě 3:0. Slezané doma v lize vyhráli počtvrté za sebou a jsou v tabulce pátí. Naopak hosté čtyři kola za sebou prohráli a zůstali jediným týmem, který venku v sezoně ještě nebodoval. Na čtrnácté příčce mají dvoubodový náskok na poslední České Budějovice.
    • Boleslav zvládla nástupy do obou poločasů a zdolala Ostravu

22/09/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 10. kole FORTUNA:LIGY Ostravu 2:0 a doma vyhráli i pošesté v sezoně. O triumf Středočechů se postarali prvními brankami v ligovém ročníku Alexej Tatajev, pro něhož šlo o vůbec první trefu v soutěži, a Michal Hubínek. Svěřenci trenéra Jozefa Webera jsou s 19 body třetí se čtyřbodovou ztrátou na Plzeň a vedoucí Slavii, která má k dobru večerní derby se Spartou.
    • Střelnice vyráží do Boleslavi! Přijďte si zastřílet

17/09/2019 | Aktuální zprávy
      Naposledy se Fortuna fotbalová střelnice ukázala na západě Čech. Teď na své cestě po českých stadionech pokračuje dál. Tentokrát se představí v Mladé Boleslavi. Ve městě automobilů se totiž odehraje hodně zajímavý zápas. Domácí mužstvo vyzve ostravský Baník, a tak parádní atrakce nesmí chybět. S předstihem si ji vyzkoušela i šestka mladoboleslavských hráčů. Jak se jim na střelnici dařilo? Přijďte si zastřílet i vy a zahrajte si o jackpot v hodnotě 100 000 Kč!
    • Baník doma porazil České Budějovice, Sivok byl v obnovené premiéře vyloučen

15/09/2019 | Reportáže
      Ostrava – První ligový start po návratu do Českých Budějovic bývalému reprezentačnímu kapitánovi Tomáši Sivokovi nevyšel. Pětatřicetiletý stoper byl v nastavení dnešního utkání devátého kola vyloučen a Jihočeši v Ostravě prohráli 1:2. Domácí Baník poslali do vedení Martin Fillo s Damem Diopem, za hosty v závěru snížil Michael Rabušic.
    • Jablonec vyhrál i pátý domácí zápas, Ostravu porazil 2:1

01/09/2019 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce zvítězili v 8. kole FORTUNA:LIGY v přímém souboji o třetí místo nad Ostravou 2:1 a částečně napravili minulý debakl 0:4 v Příbrami. Severočeši rozhodli už v úvodních 13 minutách, kdy se trefili Jan Krob a Vladimir Jovovič. V 80. minutě snížil střídající Milan Baroš. Jablonec doma v nejvyšší soutěži zvítězil pojedenácté za sebou a s Baníkem bodoval v 17 z posledních 18 ligových utkání. Ostrava je v tabulce před reprezentační přestávkou šestá.