161.FK Příbram2415:4614

Zprávy

• Olomouc v deseti neudržela vedení nad Jabloncem, duel skončil dělbou bodů

07/03/2020 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Jablonce v dlouhé přesilovce jen remizovali ve 24. ligovém kole v Olomouci 1:1 a nedokázali soupeři oplatit středeční porážku 1:3 ze čtvrtfinále domácího poháru. Skóre v 26. minutě otevřel domácí Lukáš Juliš, ale v 37. minutě byl vyloučen jeho spoluhráč Pablo González a v 75. minutě zařídil dělbu bodů střídající Kasper Hämäläinen. Jablonec v lize potřetí za sebou nezvítězil a může přijít o třetí místo. Olomouc zůstala desátá.
    • Opava odskočila od posledního místa, Sigmu zlomil první poločas

29/02/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté předposlední Opavy ve 23. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Olomouc 2:1, uspěli po čtyřech porážkách za sebou a v tabulce si vytvořili tříbodový náskok na šestnáctou Příbram. Naopak desátá Sigma nenavázala na úvodní dvě jarní výhry. Slezany v závěru první půle poslal do vedení René Dedič, který ještě před pauzou připravil druhý gól pro kapitána Jana Žídka. Po změně stran už pouze snížil Lukáš Juliš.
    • Utkání Teplic s Libercem bylo odloženo, odehraje se 11. března

29/02/2020 | Aktuální zprávy
      Teplice – Utkání 23. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Libercem, které se mělo odehrát v sobotu 29. února od 14:30, bylo odloženo. Hlavní rozhodčí zápasu Emanuel Marek uznal hrací plochu za nezpůsobilou. Oba kluby se již domluvily na náhradním termínu, zápas se odehraje ve středu 11. března od 17:00 hodin.
    • Sparta padla i pod novým trenérem, Kotalovi pokazil premiéru olomoucký mladík Chytil

23/02/2020 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Sparty podlehli ve 22. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 0:1 a nevyšla jim premiéra pod novým trenérem Václavem Kotalem, který v týdnu nahradil odvolaného Václava Jílka. Pražané na jaře i podruhé prohráli a na druhou Plzeň ztrácejí z šestého místa v tabulce už 11 bodů. O výhře Sigmy rozhodl ve 27. minutě svým prvním ligovým gólem v kariéře Mojmír Chytil. Olomouc vyhrála i druhý jarní zápas a na desáté příčce má jen dvoubodovou ztrátu na Spartu.
    • Trenéra Sparty Kotala čeká premiéra v Olomouci

23/02/2020 | Preview
      Praha – Nový trenér fotbalistů Sparty Václav Kotal, který v týdnu nahradil odvolaného Václav Jílka, prožije dnes premiéru v Olomouci. Fanouškům slíbil změny v sestavě i v herním projevu. Letenští na hřišti Sigmy dvakrát za sebou prohráli 0:1. Kromě důležitého zápasu pro Pražany je na programu 22. kola FORTUNA:LIGY ještě dvojice dalších zápasů.
    • Olomouc v souboji sousedů z tabulky porazila venku Teplice, dvakrát se trefil Juliš

15/02/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Olomouce vstoupili do jarní části FORTUNA:LIGY výhrou 3:1 v Teplicích. Sigma rozhodla zápas 21. kola už do přestávky, kdy se dvakrát trefila zimní posila Lukáš Juliš a jednou David Houska. V závěru snížil střídající Tomáš Vondrášek. Hanáci v lize neprohráli popáté za sebou a na devátém místě tabulky se vzdálili jedenáctým Severočechům na rozdíl pěti bodů.
    • Ohlédnutí za zimní přípravou (2/4): Zlín, Teplice, Olomouc, Liberec

11/02/2020 | Aktuální zprávy
      Jaká byla zimní příprava? Ve čtyřdílném seriálu se ohlížíme za přípravou a nejzásadnějšími změnami ve všech klubech FORTUNA:LIGY. Pomalu se přesouváme do horních pater tabulky, tentokrát se zaměříme na Zlín, Teplice, Olomouc a Liberec.
    • Bohemians podruhé v sezoně bodovali venku, z Olomouce vezou bod

14/12/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Bohemians 1905 ve 20. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Olomouci 1:1 a venku získali druhý bod v aktuální sezoně. "Klokany" poslal do vedení ve 30. minutě Milan Havel, krátce po přestávce odpověděl Šimon Falta. Sigma pražského soupeře porazila v jediném z posledních osmi utkání v nejvyšší soutěži a patří ji desáté místo. Bohemians jsou v neúplné tabulce třináctí.
    • Karviná získala bod proti Olomouci a už není poslední

08/12/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné v 19. kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Olomoucí. Hostující Sigmu poslal do vedení Pablo González, za domácí po přestávce vyrovnal Ondřej Lingr. Domácí sice natáhli sérii bez vítězství na devět kol, ale díky lepšímu skóre opustili poslední příčku, na kterou odsunuli Příbram.
    • Sigma zvítězila bez trenéra Látala nad Libercem díky trefě Vepřeka

30/11/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce v 18. kole FORTUNA:LIGY porazili 1:0 Liberec a po osmi zápasech se dočkali vítězství. O výhře domácích, kterým chyběl za žluté karty potrestaný trenér Radoslav Látal, rozhodl Michal Vepřek. Naopak Slovan prohrál s Olomoucí v sezoně i podruhé 0:1.
    • Sparta míří do Příbrami, ve Zlíně se střetnou rivalové

30/11/2019 | Preview
      Pátou Spartu v sobotu čeká zápas v Příbrami. Sparta domácí remízou 3:3 s nováčkem Českými Budějovicemi ukázala, že má především v obraně stále problémy. Papírovým favoritem budou Letenští i v souboji se čtrnáctou Příbramí, která je bez vítězství už deset kol.
    • Slavia bez vyloučeného Masopusta remizovala na hřišti Olomouce

23/11/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté vedoucí Slavie v 17. kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 v Olomouci. Obhájci titulu, kteří odehráli celý druhý poločas bez vyloučeného záložníka Lukáše Masopusta, ztratili body po osmi výhrách za sebou a teprve potřetí v sezoně. Pražané mají v čele tabulky dvanáctibodový náskok na druhou Plzeň, která může stáhnout manko v neděli na hřišti Karviné. Sigma prodloužila sérii bez vítězství na osm utkání a zůstala desátá.
    • Zlín zvítězil po devíti zápasech, Olomouc zdolal trefou z 87. minuty

09/11/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Zlína porazili v 16. kole FORTUNA:LIGY Olomouc 1:0. Moravský souboj rozhodl v 87. minutě Jakub Kolář, který si připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži. Zlín v lize zvítězil po devíti zápasech a posunul se na třinácté místo neúplné tabulky. Olomouc, která byla po většinu utkání lepším týmem, čeká na výhru už sedm kol a je desátá.
    • Olomouc promrhala s Boleslaví během jediné minuty dvoubrankový náskok

02/11/2019 | Reportáže
      Olomouc - Pouhá minuta stačila fotbalistům Mladé Boleslavi k tomu, aby v zápase 15. kola FORTUNA:LIGY smazali dvoubrankový náskok Olomouce. Domácí vedli po brankách Jakuba Plška a Víta Beneše už 2:0, za hosty však na konečných 2:2 vyrovnali Jakub Fulnek a Lukáš Budínský. Sigma zaznamenala sedmou remízu v ročníku a na výhru čeká už šest kol. Středočeši vybojovali pátý bod na hřištích soupeřů.
    • Vítězná série Baníku před vlastními fanoušky končí, Sigmu zachránil Jemelka

26/10/2019 | Reportáže
      Ostrava - Zápas fotbalistů Ostravy a Olomouce ve 14. kole první ligy skončil remízou 2:2. Domácí po gólech Dame Diopa dvakrát vedl, Sigma však zásluhou Václava Jemelky pokaždé dokázala srovnat. Baník tak po pěti domácích výhrách v řadě ztratil, Olomouc na vítězství naopak od 13. října už pět utkání čeká.