26/06/2018 | Aktuální zprávy
      Třetí letní posilou Sparty se stal Uroš Radakovič z Olomouce. Pražané zaplatili částku stanovenou výstupní klauzulí, kterou měl čtyřiadvacetiletý srbský stoper ve smlouvě se Sigmou, a podepsali s ním tříletý kontrakt s následnou opcí na jeden rok. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.
    • Jemelka ze Sigmy: Pro většinu z nás je to životní sezona

20/05/2018 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Olomouce si víkendovou prohrou 0:1 na Spartě v předposledním ligovém kole zkomplikovali boj o třetí místo, přesto obránce Václav Jemelka věří, že Sigma dotáhne životní sezonu do úspěšného konce a příčku zaručující přímý postup do skupiny Evropské ligy vybojuje.
    • Sparta si při Lafatově rozlučce poradila s Olomoucí

19/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty zvládli v 29. kole první ligy důležitý souboj o poháry a Olomouc doma porazili 1:0. Letenští tak před posledním zápasem sezony ztrácí stejně jako Sigma bod na Jablonec, kterému patří třetí místo zaručující start v základní skupině Evropské ligy. Výhru Spartě zajistil Josef Šural, hosté hráli od 39. minuty bez vyloučeného kapitána Michala Vepřeka.
    • Olomouc vyhrála ve Zlíně a vrátila se na třetí místo

12/05/2018 | Reportáže
      Sigma Olomouc zvítězila ve 28. kole první ligy ve Zlíně 4:1 a vrátili se na třetí místo v tabulce. K výhře Sigmě výrazně dopomohl útočník Jakub Řezníček, který vstřelil dva góly a další po jeho akci si srazil do vlastní sítě obránce Ondřej Bačo. V 89. minutě přidal čtvrtý gól David Houska. Jediný gól Zlína zaznamenal Lukáš Železník. Sigma už osmkrát po sobě neprohrála.
    • Olomouc ztratila v boji o poháry, s Bohemians jen remizovala

05/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Olomouce v 27. kole první ligy doma remizovali 1:1 s Bohemians 1905 a ztratili v boji o pohárové příčky. Pražané se ujali vedení díky vlastní brance Václava Jemelky, ale Sigmě se v závěru podařilo po zásahu Jakuba Plška zachránit alespoň bod.
    • Olomouc jako první vyhrála v Teplicích a upevnila si třetí místo

29/04/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Olomouce dokázali jako první v ligové sezoně vyhrát v Teplicích a po dnešním vítězství 2:1 mají na třetím místě tabulky náskok pěti bodů před čtvrtou Spartou a šesti před pátým Libercem, který je mimo pohárové příčky. Vítězství Sigmě zajistili Tomáš Zahradníček s Jakubem Plškem, za domácí v první půli vyrovnal Tomáš Kučera.
    • Buchta vychytal Jablonec, ale jako hlavní hrdina se necítil

15/04/2018 | Aktuální zprávy
      Přestože zlikvidoval nejméně tři gólové šance a hlavní měrou pomohl olomouckým fotbalistům k bezbrankové remíze v Jablonci, necítil se brankář Miloš Buchta jako hlavní hrdina zápasu. Po jubilejní desáté nule v této ligové sezoně děkoval i spoluhráčům, kteří prý několikrát zabránili jistému gólu.
    • Buchta vychytal Olomouci bezgólovou remízu v Jablonci

14/04/2018 | Reportáže
      Jablonec ve 24. kole doma remizoval s Olomoucí bez branek. Domácí byli v souboji dvou pohárových aspirantů lepší, ale hostům vychytal bod brankář Miloš Buchta. Sigma závěr dohrávala bez vyloučeného Jiřího Texla. Hanácký nováček se udržel v tabulce na třetím místě o bod před Severočechy. Jablonec po sérii šesti ligových výher z úvodu jara podruhé za sebou jen remizoval.
    • Řezníček nazul nové kopačky a konečně se v lize dočkal hattricku

31/03/2018 | Aktuální zprávy
      Pohotový útočník Jakub Řezníček v minulosti už sedmkrát vstřelil v jednom utkání první ligy dva góly, ale premiérového hattricku se dočkal až dnes při 238. startu v české nejvyšší soutěži. Před předehrávkou 22. kola na Dukle nazul nové kopačky v tyrkysové barvě a pak třemi brankami zajistil Olomouci na Julisce výhru 3:2.
    • Slavia zdolala Sigmu a na druhé příčce se jí vzdálila na pět bodů

11/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie porazili ve 20. ligovém kole v přímém souboji o druhé místo Olomouc 3:1. Hanácký nováček vedl od 57. minuty po gólu Martina Hály, ale v posledních 16 minutách otočili skóre Milan Škoda a střídající Stanislav Tecl s Mickem van Burenem. Slavia porazila Olomouc v lize poprvé po osmi zápasech a na druhém místě tabulky se vzdálila třetí Sigmě na pět bodů. Při druhém gólu domácích poprvé v české nejvyšší soutěži videorozhodčí změnil původně neuznanou branku.
    • Olomouc prohrála v Brně a může přijít o druhé místo

24/02/2018 | Reportáže
      Olomouc v 18. kole prohrálai v Brně 0:1 a může přijít o druhé místo v tabulce. Zbrojovka, které výhru zařídil gól Rafaela Acosty z 29. minuty, se vzdálila sestupovému pásmu na pět bodů. Hanácký nováček na hřišti Brna prohrál páté utkání nejvyšší soutěže za sebou bez vstřeleného gólu.
    • Plzeň remizovala v Olomouci a podruhé v ligové sezoně nevyhrála

18/02/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Olomouce remizovali ve šlágru úvodního jarního kola s Plzní bez branek. Opatrnému zápasu dominovaly obrany, v největší šanci hostující Michael Krmenčík v 70. minutě přestřelil. Viktoria teprve podruhé v tomto ročníku nejvyšší soutěže nezvítězila, ale udržela si čtrnáctibodový náskok v čele tabulky před dnešním soupeřem, který se posunul na druhou příčku o bod před Slavii.
    • Sigma před jarem: Žádný výprodej se nekonal, Chorého má nahradit Řezníček

11/02/2018 | Aktuální zprávy
      Svou hrou i výsledky na podzim šokovali celou soutěž. A nejvíc zřejmě sami sebe, neboť místo nováčka hrajícího o záchranu připomínali dravou šelmu, která si bez respektu dovolila i na mnohem větší predátory. Udrží si však hráči Sigma Olomouc vysoký standard i v jarní části? A přetaví dosavadních 32 bodů až v účast v pohárové Evropě?