16FK Pardubice94:233

Zprávy

• České Budějovice doma stále bez výhry, Sigma slaví vítězství 3:0

17/09/2022 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic prohráli v devátém kole první ligy s Olomoucí 0:3. Góly Sigmy vstřelili v první půli Denis Ventúra a Jan Navrátil, po přestávce zvýšil Pavel Zifčák. Jihočeši potvrdili mizernou bilanci na domácím hřišti v této sezoně, když z pěti zápasů získali jediný bod a pouze dvakrát skórovali. Olomouc si polepšila na deváté místo, Dynamo v neúplné tabulce kleslo na 13. pozici.
    • Plzeň v dramatickém zápase zdolala Olomouc, na Hané padlo pět branek

10/09/2022 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Plzně po středečním debaklu 1:5 v Barceloně na úvod skupiny Ligy mistrů zvítězili v osmém kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 3:2. Dva góly dali domácí Mojmír Chytil a hostující Tomáš Chorý, který proti bývalému týmu stylově oslavil 150. utkání v nejvyšší soutěži. Atraktivní přestřelku v 68. minutě rozhodl Milan Havel.
    • Pět zápasů a dost. Sigma podruhé vyhrála, zlomila trápící se Pardubice

04/09/2022 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Olomouce zvítězili v sedmém kole FORTUNA:LIGY na hřišti Pardubic v jejich pražském azylu v Ďolíčku 2:0. Sigma v lize naplno bodovala po pěti zápasech a v tabulce se posunula na 12. místo. Naopak Východočeši prohráli i druhý duel pod dočasným trenérem Pavlem Němečkem a po čtvrté ligové porážce za sebou zůstali poslední.
    • Sigma dál čeká na druhou výhru, Liberec na Hané vyválčil bod v deseti

31/08/2022 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce remizovali v šestém kole FORTUNA:LIGY s Libercem 1:1. Domácí poslal do vedení v 36. minutě Mojmír Chytil, za hosty vyrovnal po hodině hry střídající Denis Višinský. Liberec v 69. minutě oslabil vyloučením Maxim Talovjerov, ale domácí přesilovku nevyužili. Sigma nevyhrála páté kolo za sebou, po čtyřech prohrách alespoň bodovala, a v neúplné tabulce je čtrnáctá. Liberec neprohrál v lize potřetí po sobě a je čtvrtý.
    • Dva zásahy během pěti minut. Slovácko otočilo duel v Olomouci

21/08/2022 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Slovácka vyhráli ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY 2:1 v Olomouci a vítězně se naladili na čtvrteční odvetu play off Evropské konferenční ligy na hřišti AIK Stockholm. Sigma šla do vedení ve 40. minutě po proměněné penaltě Filipa Zorvana, po změně stran ale mezi 68. a 73. minutou otočili výsledek střídající Ondřej Mihálik a Libor Kozák. Slovácko zůstává v sezoně nejvyšší soutěže bez porážky a s osmi body je na druhém místě neúplné tabulky. Hanákům po třetí porážce za sebou patří 12. místo.
    • Sparta nedala penaltu, s Olomoucí si ale doma přesto dokázala poradit

14/08/2022 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili ve třetím kole FORTUNA:LIGY Olomouc 2:0. Pražany poslal do vedení v 11. minutě Adam Karabec, v 70. minutě přidal pojistku Casper Höjer. Mezitím neproměnil sparťan Lukáš Juliš penaltu. Letenští vyhráli dvě kola po sobě, naopak Sigma podruhé za sebou v nejvyšší soutěži prohrála a opět 0:2.
    • Brno se dočkalo výhry na Sigmě a bodovalo v další moravské bitvě

06/08/2022 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Brna překvapivě vyhráli ve 2. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 2:0. Jediného nováčka nejvyšší soutěže poslal ve 20. minutě do vedení Jakub Řezníček a pojistku přidal v 70. minutě Michal Ševčík. Zbrojovka poprvé po návratu mezi elitu zvítězila a v součtu s úvodní remízou se Slováckem drží neporazitelnost v nové sezoně. V Olomouci Brno ve F:L vyhrálo po 20 letech a 13 zápasech. Sigma nenavázala na vítězství z prvního kola v Ostravě.
    • Vrba vítěznou premiéru nezažil, Sigma uspěla na Baníku po deseti letech

30/07/2022 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Olomouce v úvodním kole nové sezony FORTUNA:LIGY překvapivě zvítězili v Ostravě 3:0. Hosty poslal v závěru první půle do vedení Mojmír Chytil a po přestávce se prosadili Juraj Chvátal a střídající Jan Sedlák. Domácímu trenérovi Pavlu Vrbovi nevyšel soutěžní návrat na lavičku Baníku. Hanáci zvítězili v lize v Ostravě po 10 letech.
    • Chytré technologie vám dost usnadní život, přiznává stoper Olomouce Beneš

25/07/2022 | Rozhovory
      Praha – Od roku 2007 zasáhl do patnácti sezon FORTUNA:LIGY. Vít Beneš během nich odehrál 281 zápasů, v nadcházejícím ročníku by tak v dresu Olomouce mohl dovršit kulatou třístovku. Do sestavy Sigmy se ale bude muset probojovat přes silnou konkurenci. Ve středu obrany Hanáků totiž mohou operovat minimálně další tři zkušení hráči.
    • Mladá Boleslav remizovala s Olomoucí a ovládla skupinu o umístění

13/05/2022 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v odvetném finále ligové nadstavbové skupiny o umístění s Olomoucí 2:2 a v součtu s úvodní týden starou výhrou 2:1 obsadili sedmé místo. Středočeši získali bonus milion korun a v příští sezoně budou v domácím poháru nasazeni do 3. kola.
    • Finále skupiny o umístění začala výhrou Boleslav, Olomouc nedala penaltu

06/05/2022 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Mladé Boleslavi zvítězili v úvodním finále skupiny o umístění v nadstavbě FORTUNA:LIGY v Olomouci 2:1. Hosty poslal těsně před pauzou do vedení David Pech a pojistku přidal po změně stran Michal Hlavatý. V 70. minutě už jen snížil střídající Pavel Zifčák. Tři minuty před koncem mohl srovnat Antonín Růsek, který ale neproměnil penaltu. Odveta je na programu za týden v Boleslavi. Ve skupině o umístění mezi sedmým až desátým týmem po základní části soutěže se hraje o prémii milion korun a lepší nasazení v příštím ročníku domácího poháru.
    • Finále skupiny o umístění začíná: Olomouc hostí Mladou Boleslav

05/05/2022 | Preview
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce a Mladé Boleslavi se v pátek utkají v úvodním finále nadstavbové skupiny o umístění FORTUNA:LIGY. Vítěz dvojutkání získá bonus milion korun a v příští sezoně bude v domácím poháru nasazen do 3. kola. První zápas v Olomouci má výkop v 17:00, odveta se hraje o týden později.
    • Olomouc je po další výhře nad Libercem ve finále skupiny o umístění

30/04/2022 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Olomouce zvítězili v odvetě semifinále nadstavbové skupiny o umístění ve FORTUNA:LIZE v Liberci 2:0 a postoupili do finále. Hanáky poslal v 28. minutě do vedení Ondřej Zmrzlý a pojistku přidal po změně stran Antonín Růsek. V úvodním duelu před týdnem Sigma doma vyhrála 1:0. Ve finále skupiny o umístění se Olomoučtí utkají s Mladou Boleslaví o prémii milion korun a lepší nasazení v příštím ročníku domácího poháru.
    • Zápas Olomouce s Libercem přerušila bouřka, zvítězili Hanáci

24/04/2022 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce zvítězili v úvodním semifinále nadstavbové skupiny o umístění ve FORTUNA:LIZE nad Libercem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v 17. minutě Mojmír Chytil. Duel výrazně ovlivnilo počasí, od 64. minuty se 12 minut nehrálo kvůli silnému krupobití. Sigma porazila doma v lize Liberec pošesté za sebou a navázala na středeční výhru nad Spartou. Slovan venku v nejvyšší soutěži počtvrté po sobě neskóroval.
    • Olomoucká Sigma díky dvěma brzkým gólům vyzrála doma na Spartu

20/04/2022 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Sparty ve 30. kole FORTUNA:LIGY nečekaně prohráli v Olomouci 0:2. Sigma rozhodla hned v úvodu, do 11. minuty se trefili Radim Breite a Vít Beneš. Pražané prohráli po pěti ligových vítězstvích za sebou a před nadstavbovou skupinou o titul ztrácejí z třetího místa v tabulce na vedoucí Slavii už sedm bodů. Hanáci se posunuli na devátou příčku a v semifinále skupiny o umístění si zahrají s Libercem.