16Slezský FC Opava95:187

Zprávy

• Olomouc v předehrávce zdolala Opavu

13/09/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouc vyhráli v předehrávce 9. kola FORTUNA:LIGY nad Opavou 2:0. Domácí poslal v 55. minutě do vedení Martin Nešpor a pojistku přidal v 82. minutě střídající Tomáš Zahradníček. Sigma bodovala potřetí za sebou a v neúplné tabulce se posunula na čtvrté místo. Opava naopak prohrála pošesté z posledních sedmi kol a zůstala čtrnáctá.
    • FORTUNA:LIGA je po reprezentační pauze zpět, deváté kolo vykopne Olomouc s Opavou

13/09/2019 | Preview
      Olomouc - FORTUNA:LIGA po reprezentační přestávce pokračuje devátým kolem, které otevře páteční předehrávka mezi Olomoucí a Opavou. Oba týmy minule nečekaně obraly o body pražské favority. Sigma na Spartě remizovala 3:3, Slezané doma i v dlouhém oslabení s mistrovskou Slavií vybojovali výsledek 1:1.
    • Hráčem měsíce kanonýr Plšek, mezi trenéry zářil Trpišovský

03/09/2019 | Aktuální zprávy
      Olomoucký záložník Jakub Plšek pálil v srpnu ostrými. Konta soupeřů zatížil během minulého měsíce hned pěti zásahy a vystřílel si tak cenu pro nejlepšího hráče měsíce FORTUNA:LIGY. Mezi trenéry kraloval Jindřich Trpišovský, jehož Slavia zůstává v soutěži stále jediným neporaženým týmem. Navíc bodovali Pražané i na mezinárodním poli.
    • Sparta doma remizovala s Olomoucí 3:3, diváci viděli dva obraty

01/09/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté pražské Sparty v 8. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 3:3 s Olomoucí a ze sedmého místa tabulky ztrácí devět bodů na vedoucí Slavii. Letenští sice po změně stran dotáhli poločasovou ztrátu a otočili skóre na 3:2, ale Jakub Plšek v 74. minutě svým druhým gólem rozhodl o konečném výsledku. Sparťanskému trenérovi Václavu Jílkovi tak nevyšel souboj s bývalým zaměstnavatelem.
    • Sigma doma porazila Teplice a potvrdila, že na ně umí

23/08/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce vyhráli v 7. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 2:0. Domácí poslal ve druhé minutě nejrychlejším gólem v sezoně do vedení Jakub Plšek a pojistku přidal ve 48. minutě Martin Hála. Hosté dohrávali od 53. minuty bez vyloučeného Petra Kodeše a zůstali v neúplné tabulce předposlední. Sigma doma v lize porazila Teplice počtvrté za sebou a připsala si třetí výhru v sezoně.
    • Bohemians senzačně otočili zápas s Olomoucí z 0:2 na 3:2

17/08/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 smazali v 6. kole FORTUNA:LIGY v domácím utkání s Olomoucí dvougólovou ztrátu a po obratu zvítězili 3:2. Sigma vedla po 58 minutách 2:0 po vlastním gólu brankáře Pražanů Tomáše Fryštáka a proměněné penaltě Jakuba Plška. "Klokani" srovnali během deseti minut zásluhou Jakuba Podaného s Lukášem Hůlkou a ve čtvrté minutě nastavení rozhodl David Bartek.
    • Olomouc roli favorita nepotvrdila, s poslední Karvinou remizovala 1:1

10/08/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Karviné v pátém kole FORTUNA:LIGY zachránili remízu 1:1 v Olomouci a získali druhý bod v sezoně. Domácí poslal do vedení ve 37. minutě Václav Jemelka, šest minut před koncem odpověděl Michal Petráň. Slezané však nedokázali porazit Sigmu ani v pátém zápase nejvyšší soutěže a zůstávají poslední v tabulce.
    • Olomouc veze tři body z Liberce díky trefě Plška

03/08/2019 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Olomouce překvapivě zvítězili ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY v Liberci 1:0. Ve 40. minutě rozhodl Jakub Plšek, který se prosadil při svém 100. startu v nejvyšší soutěži. Sigma vyhrála v lize v Liberci poprvé po sedmi zápasech a připsala si druhé vítězství v sezoně. Slovan naopak potřetí za sebou prohrál a má jen tři body. Doma Severočeši z posledních čtyř utkání uhráli jediný bod.
    • Slavia přetlačila Sigmu, olomoucký Houska v nastaveném čase neproměnil penaltu

28/07/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vydřeli ve třetím kole FORTUNA:LIGY vítězství 1:0 nad Olomoucí. Obhájci titulu vyhráli i třetí zápas nové sezony a spolu s Plzní zůstávají jedinými dvěma dosud stoprocentními týmy. Pražané ve své domácí premiéře rozhodli už v šesté minutě, kdy se trefil Vladimír Coufal. V závěru nastavení odmítl vyrovnání hostující David Houska, který z penalty trefil jen tyč. Sigma prohrála i druhý venkovní duel v ročníku a na kontě má tři body.
    • Olomouc jediným gólem doma zdolala Zlín, ten je zatím bez bodů

20/07/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce zvítězili v druhém kole FORTUNA:LIGY nad Zlínem 1:0. O výhře Hanáků rozhodl v 61. minutě Martin Nešpor, největší šanci hostů neproměnil v závěru Tomáš Poznar. Sigma po úvodní porážce v Plzni ve druhém soutěžním duelu pod trenérem Radoslavem Látalem poprvé zvítězila, naopak Zlín s koučem Josefem Csaplárem podruhé prohrál 0:1 a po dvou kolech je bez bodu.
    • Plzeň otočila zápas s Olomoucí a do nové sezony vstoupila výhrou

13/07/2019 | Reportáže
      Plzeň – Fotbalisté Plzně úspěšně vstoupili do nové sezony FORTUNA:LIGY a doma porazili oslabenou Olomouc po obratu 3:1. Na lavičce Sigmy nevyšla soutěžní premiéra trenérovi Radoslavu Látalovi. Hosty poslal v duelu prvního kola do vedení Jakub Plšek z penalty, ještě před pauzou srovnal Joel Kayamba. Krátce po vyloučení olomouckého Jakuba Yunise o triumfu úřadujících vicemistrů rozhodl v 72. minutě Jan Kopic a v nastavení přidal třetí gól střídající Jan Kovařík.
    • Olomouc otočila utkání se Zlínem, z postupu se přesto raduje Fastav

12/05/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Zlína postoupili v ligové nadstavbě do finále skupiny o Evropu. Po domácí výhře 1:0 dnes sice prohráli v Olomouci 2:3, ale postup jim zajistily góly vstřelené venku. Postarali se o ně Pablo Podio a Adnan Džafič, poslední branky v sezoně za Olomouc dávali Milan Lalkovič, Martin Nešpor a David Houska. Soupeřem Zlína ve finále bude Mladá Boleslav, která vyřadila Teplice. Začíná se v pátek na Moravě.
    • Slavia otočila duel se Sigmou a do nadstavby půjde s náskokem čtyř bodů

27/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie otočili v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY domácí duel s Olomoucí a po výhře 2:1 vstoupí do pětizápasové nadstavby o titul z prvního místa se čtyřbodovým náskokem na druhou Plzeň. Hosté se v Edenu ujali vedení v úvodu hlavičkou Jakuba Yunise, ještě do pauzy ale srovnal Peter Olayinka a v druhém poločase otočil skóre Mick van Buren. Slavia ziskem 72 bodů v úvodních 30 kolech soutěže překonala svůj dosavadní rekord ze sezony 1995/96, kdy uhrála 70 bodů. Olomouc si zahraje v prostřední skupině o Evropu.
    • Teplice prohrály potřetí v řadě, na Olomouc nestačily 0:2

21/04/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce v 29. kole doma porazili 2:0 Teplice a před posledním zápasem základní části FORTUNA:LIGY je dělí pouhé dva body od příček zajišťující účast ve skupině o titul. Severočeši, o jejichž porážce rozhodly góly Jakuba Plška a Davida Housky, naopak můžou spadnout do bojů o záchranu.