61.FK Příbram3321:5525

Zprávy

• Karviná prohrála v Olomouci 1:3 a čeká ji minimálně baráž

28/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Karviné ve třetím kole skupiny o záchranu prohráli 1:3 v Olomouci a dvě kola před koncem nadstavby mají jistotu, že udržení jim zajistí už jen úspěch v baráži. Navíc jim stále hrozí i přímý sestup, protože od poslední Příbrami je dělí pouhé dva body.
    • Na Andrově stadionu se diváci gólu nedočkali, Olomouc se zachránila

23/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce remizovali v druhém kole nadstavby FORTUNA:LIGY ve skupině o záchranu s Teplicemi bez branek. Hanáci bodovali po dvou porážkách za sebou a získali jistotu setrvání v nejvyšší soutěži. Blízko k udržení jsou i Severočeši, kteří neprohráli potřetí po sobě. Na čtrnáctou příčku, znamenající jako první účast v baráží, mají Tepličtí tři kola před koncem nadstavbové části k dobru osm bodů.
    • Příbram opustila poslední příčku díky výhře nad Olomoucí

20/06/2020 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami v úvodním kole skupiny o záchranu nadstavbové části FORTUNA:LIGY doma porazili Olomouc 2:0 a posunuli se na předposlední místo tabulky, znamenající účast v baráži o nejvyšší soutěž. Středočeši mají čtyři zápasy před koncem sezony bodový náskok na šestnáctou Opavu. O góly se postarali Michal Škoda z penalty a Jaroslav Tregler. Jedenáctá Sigma prohrála v pátém z posledních šesti kol.
    • Plzeň pokračuje v bodové šňůře, Olomouc poslala do bojů o záchranu

14/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Plzně uzavřeli základní část FORTUNA:LIGY vítězstvím 1:0 v Olomouci, které Viktorii v úvodním poločase zařídil bývalý záložník Hanáků Tomáš Hořava. Druhý tým tabulky do nadstavbové skupiny o titul půjde s šestibodovou ztrátou na vedoucí Slavii. Sigma skončila jedenáctá a bude hrát skupinu o záchranu.
    • Olomouc vyhrála v Mladé Boleslavi a udržela si naděje na desítku

10/06/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté jedenácté Olomouce vyhráli ve 29. kole FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi 2:0 a udrželi si naději na účast v nadstavbové skupině o Evropu. Hanáci uspěli díky brankám Davida Housky z 30. minuty a střídajícího Milana Kerbra v nastaveném čase. Sigma poprvé po šesti ligových zápasech zvítězila a bodovala po třech porážkách za sebou. Mladá Boleslav čeká na výhru už pět kol.
    • Ostrava vyhrála v Olomouci 3:2 a po čtyřech kolech zvítězila

07/06/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Ostravy ve 28. kole první ligy zvítězili v Olomouci 3:2, po čtyřech zápasech naplno bodovali a vrátili se do elitní šestky tabulky. Sigma po třetí porážce za sebou zůstala jedenáctá. Už v úvodním poločase se prosadili hostující Milan Jirásek, Ondřej Šašinka a Nemanja Kuzmanovič. Za Hanáky snižovali Lukáš Juliš a těsně před koncem utkání David Houska.
    • Budějovice doma porazily Olomouc, rozhodla trefa Čavoše

03/06/2020 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili v 27. kole FORTUNA:LIGY nad Olomoucí 2:0 dvěma góly po přestávce. Skóre v 50. minutě otevřel Patrik Čavoš a v 80. minutě přidal pojistku Jiří Kladrubský. Jihočeský nováček nejvyšší soutěže zvítězil po čtyřech porážkách za sebou. Olomouc naopak nevyhrála už pět kol a v tabulce se propadla mimo elitní desítku.
    • Olomouc neudržela vedení proti Příbrami, ta vyhrála poprvé od srpna

30/05/2020 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Příbrami v dnešním utkání 26. kola FORTUNA:LIGY ukončili jarní střelecký půst a po výhře 2:1 v Olomouci opustili poslední místo tabulky. Sigma sice vedla díky Lukáši Julišovi, ale ještě v prvním poločase srovnal Emmanuel Antwi, po přestávce dokonal obrat Matěj Polidar a Středočeši se dočkali tří bodů po 18 zápasech. Venku dokonce bodovali v sezoně vůbec poprvé.
    • Slovácko doma remizovalo s Olomoucí 0:0

26/05/2020 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka na úvod obnovené sezony FORTUNA:LIGY po koronavirové pauze remizovali v 25. kole s Olomoucí bez branek. Tým z Uherského Hradiště bodoval počtvrté za sebou a ve nejvyšší soutěži nedostal gól už 398 minut. Sigma potvrdila roli remízového "krále" ligy a připsala si už dvanáctý nerozhodný výsledek v této sezoně.
    • Olomouc v deseti neudržela vedení nad Jabloncem, duel skončil dělbou bodů

07/03/2020 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Jablonce v dlouhé přesilovce jen remizovali ve 24. ligovém kole v Olomouci 1:1 a nedokázali soupeři oplatit středeční porážku 1:3 ze čtvrtfinále domácího poháru. Skóre v 26. minutě otevřel domácí Lukáš Juliš, ale v 37. minutě byl vyloučen jeho spoluhráč Pablo González a v 75. minutě zařídil dělbu bodů střídající Kasper Hämäläinen. Jablonec v lize potřetí za sebou nezvítězil a může přijít o třetí místo. Olomouc zůstala desátá.
    • Opava odskočila od posledního místa, Sigmu zlomil první poločas

29/02/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté předposlední Opavy ve 23. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Olomouc 2:1, uspěli po čtyřech porážkách za sebou a v tabulce si vytvořili tříbodový náskok na šestnáctou Příbram. Naopak desátá Sigma nenavázala na úvodní dvě jarní výhry. Slezany v závěru první půle poslal do vedení René Dedič, který ještě před pauzou připravil druhý gól pro kapitána Jana Žídka. Po změně stran už pouze snížil Lukáš Juliš.
    • Utkání Teplic s Libercem bylo odloženo, odehraje se 11. března

29/02/2020 | Aktuální zprávy
      Teplice – Utkání 23. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Libercem, které se mělo odehrát v sobotu 29. února od 14:30, bylo odloženo. Hlavní rozhodčí zápasu Emanuel Marek uznal hrací plochu za nezpůsobilou. Oba kluby se již domluvily na náhradním termínu, zápas se odehraje ve středu 11. března od 17:00 hodin.
    • Sparta padla i pod novým trenérem, Kotalovi pokazil premiéru olomoucký mladík Chytil

23/02/2020 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Sparty podlehli ve 22. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 0:1 a nevyšla jim premiéra pod novým trenérem Václavem Kotalem, který v týdnu nahradil odvolaného Václava Jílka. Pražané na jaře i podruhé prohráli a na druhou Plzeň ztrácejí z šestého místa v tabulce už 11 bodů. O výhře Sigmy rozhodl ve 27. minutě svým prvním ligovým gólem v kariéře Mojmír Chytil. Olomouc vyhrála i druhý jarní zápas a na desáté příčce má jen dvoubodovou ztrátu na Spartu.
    • Trenéra Sparty Kotala čeká premiéra v Olomouci

23/02/2020 | Preview
      Praha – Nový trenér fotbalistů Sparty Václav Kotal, který v týdnu nahradil odvolaného Václav Jílka, prožije dnes premiéru v Olomouci. Fanouškům slíbil změny v sestavě i v herním projevu. Letenští na hřišti Sigmy dvakrát za sebou prohráli 0:1. Kromě důležitého zápasu pro Pražany je na programu 22. kola FORTUNA:LIGY ještě dvojice dalších zápasů.
    • Olomouc v souboji sousedů z tabulky porazila venku Teplice, dvakrát se trefil Juliš

15/02/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Olomouce vstoupili do jarní části FORTUNA:LIGY výhrou 3:1 v Teplicích. Sigma rozhodla zápas 21. kola už do přestávky, kdy se dvakrát trefila zimní posila Lukáš Juliš a jednou David Houska. V závěru snížil střídající Tomáš Vondrášek. Hanáci v lize neprohráli popáté za sebou a na devátém místě tabulky se vzdálili jedenáctým Severočechům na rozdíl pěti bodů.