16Slezský FC Opava167:2710

Zprávy

• Zlín zvítězil po devíti zápasech, Olomouc zdolal trefou z 87. minuty

09/11/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Zlína porazili v 16. kole FORTUNA:LIGY Olomouc 1:0. Moravský souboj rozhodl v 87. minutě Jakub Kolář, který si připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži. Zlín v lize zvítězil po devíti zápasech a posunul se na třinácté místo neúplné tabulky. Olomouc, která byla po většinu utkání lepším týmem, čeká na výhru už sedm kol a je desátá.
    • Olomouc promrhala s Boleslaví během jediné minuty dvoubrankový náskok

02/11/2019 | Reportáže
      Olomouc - Pouhá minuta stačila fotbalistům Mladé Boleslavi k tomu, aby v zápase 15. kola FORTUNA:LIGY smazali dvoubrankový náskok Olomouce. Domácí vedli po brankách Jakuba Plška a Víta Beneše už 2:0, za hosty však na konečných 2:2 vyrovnali Jakub Fulnek a Lukáš Budínský. Sigma zaznamenala sedmou remízu v ročníku a na výhru čeká už šest kol. Středočeši vybojovali pátý bod na hřištích soupeřů.
    • Vítězná série Baníku před vlastními fanoušky končí, Sigmu zachránil Jemelka

26/10/2019 | Reportáže
      Ostrava - Zápas fotbalistů Ostravy a Olomouce ve 14. kole první ligy skončil remízou 2:2. Domácí po gólech Dame Diopa dvakrát vedl, Sigma však zásluhou Václava Jemelky pokaždé dokázala srovnat. Baník tak po pěti domácích výhrách v řadě ztratil, Olomouc na vítězství naopak od 13. října už pět utkání čeká.
    • Radost Dynama! České Budějovice vykradly Hanou

19/10/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Českých Budějovic ve třináctém kole FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 v Olomouci a připravili Sigmě první domácí porážku v sezoně. Za druhým vítězstvím za sebou nasměroval Jihočechy dvěma góly Ivan Schranz, třetí gól přidal Patrik Brandner. K vyrovnání Olomouci pomohl vlastní gól hostujícího stopera Tomáše Sivoka.
    • Zápas s řadou šancí mezi Příbramí a Olomoucí skončil bez branek

05/10/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami ve 12. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali s Olomoucí 0:0, bodovali po předchozích čtyřech prohrách, ale gól nedali počtvrté za sebou a celkem 416 minut. Sigma v nejvyšší soutěži prodloužila sérii bez porážky na šest zápasů a je v tabulce sedmá. Středočeši poskočili na 13. místo.
    • Oslabené Slovácko v závěru zachránilo alespoň remízu

28/09/2019 | Reportáže
      Olomouc - Souboj dvou sousedů ze středu tabulky FORTUNA:LIGY přinesl zajímavý průběh. Slovácko začalo v Olomouci dobře, nadějně rozehraný zápas ale k bodovému vyústění dovést nedokázalo. Tlak domácí Sigmy umocnila červená karta Šimka, po Faltově vedoucí brance však hosté zabrali a v 88. minutě dokázali zásluhou Tomáše Zajíce stanovili výsledek na konečných 2:2!
    • Jablonec dvakrát vedl, nakonec si s Olomoucí body rozdělil

23/09/2019 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce remizovali v dohrávce 10. kola FORTUNA:LIGY s Olomoucí 2:2 a v nejvyšší soutěže doma nezvítězili poprvé po 11 zápasech. Skóre otevřel v 19. minutě Vladimir Jovovič, který si pak po půlhodině hry dal vlastní gól. V 66. minutě poslal Severočechy podruhé do vedení Martin Doležal, ale v 84. minutě srovnal střídající Václav Pilař. Jablonec je v tabulce čtvrtý, Sigma ve čtvrtém kole po sobě neprohrála a dělí se o pátou příčku s Ostravou.
    • První třetinu základní části uzavře duel Jablonce s Olomoucí

23/09/2019 | Preview
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce a Olomouce uzavřou v pondělní dohrávce 10. kola úvodní třetinu základní části FORTUNA:LIGY. Severočeši se pokusí natáhnout jedenáctizápasovou domácí vítěznou sérii v nejvyšší soutěži a potvrdit úspěšnou bilanci ve vzájemných duelech. Sigma však už tři kola neprohrála a ze šestého místa ztrácí na soupeře jen dva body, takže ho v tabulce může přeskočit.
    • Olomouc v předehrávce zdolala Opavu

13/09/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouc vyhráli v předehrávce 9. kola FORTUNA:LIGY nad Opavou 2:0. Domácí poslal v 55. minutě do vedení Martin Nešpor a pojistku přidal v 82. minutě střídající Tomáš Zahradníček. Sigma bodovala potřetí za sebou a v neúplné tabulce se posunula na čtvrté místo. Opava naopak prohrála pošesté z posledních sedmi kol a zůstala čtrnáctá.
    • FORTUNA:LIGA je po reprezentační pauze zpět, deváté kolo vykopne Olomouc s Opavou

13/09/2019 | Preview
      Olomouc - FORTUNA:LIGA po reprezentační přestávce pokračuje devátým kolem, které otevře páteční předehrávka mezi Olomoucí a Opavou. Oba týmy minule nečekaně obraly o body pražské favority. Sigma na Spartě remizovala 3:3, Slezané doma i v dlouhém oslabení s mistrovskou Slavií vybojovali výsledek 1:1.
    • Hráčem měsíce kanonýr Plšek, mezi trenéry zářil Trpišovský

03/09/2019 | Aktuální zprávy
      Olomoucký záložník Jakub Plšek pálil v srpnu ostrými. Konta soupeřů zatížil během minulého měsíce hned pěti zásahy a vystřílel si tak cenu pro nejlepšího hráče měsíce FORTUNA:LIGY. Mezi trenéry kraloval Jindřich Trpišovský, jehož Slavia zůstává v soutěži stále jediným neporaženým týmem. Navíc bodovali Pražané i na mezinárodním poli.
    • Sparta doma remizovala s Olomoucí 3:3, diváci viděli dva obraty

01/09/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté pražské Sparty v 8. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali 3:3 s Olomoucí a ze sedmého místa tabulky ztrácí devět bodů na vedoucí Slavii. Letenští sice po změně stran dotáhli poločasovou ztrátu a otočili skóre na 3:2, ale Jakub Plšek v 74. minutě svým druhým gólem rozhodl o konečném výsledku. Sparťanskému trenérovi Václavu Jílkovi tak nevyšel souboj s bývalým zaměstnavatelem.
    • Sigma doma porazila Teplice a potvrdila, že na ně umí

23/08/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce vyhráli v 7. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 2:0. Domácí poslal ve druhé minutě nejrychlejším gólem v sezoně do vedení Jakub Plšek a pojistku přidal ve 48. minutě Martin Hála. Hosté dohrávali od 53. minuty bez vyloučeného Petra Kodeše a zůstali v neúplné tabulce předposlední. Sigma doma v lize porazila Teplice počtvrté za sebou a připsala si třetí výhru v sezoně.
    • Bohemians senzačně otočili zápas s Olomoucí z 0:2 na 3:2

17/08/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 smazali v 6. kole FORTUNA:LIGY v domácím utkání s Olomoucí dvougólovou ztrátu a po obratu zvítězili 3:2. Sigma vedla po 58 minutách 2:0 po vlastním gólu brankáře Pražanů Tomáše Fryštáka a proměněné penaltě Jakuba Plška. "Klokani" srovnali během deseti minut zásluhou Jakuba Podaného s Lukášem Hůlkou a ve čtvrté minutě nastavení rozhodl David Bartek.