161.FK Příbram2115:4013

Zprávy

• Olomouc v souboji sousedů z tabulky porazila venku Teplice, dvakrát se trefil Juliš

15/02/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Olomouce vstoupili do jarní části FORTUNA:LIGY výhrou 3:1 v Teplicích. Sigma rozhodla zápas 21. kola už do přestávky, kdy se dvakrát trefila zimní posila Lukáš Juliš a jednou David Houska. V závěru snížil střídající Tomáš Vondrášek. Hanáci v lize neprohráli popáté za sebou a na devátém místě tabulky se vzdálili jedenáctým Severočechům na rozdíl pěti bodů.
    • Ohlédnutí za zimní přípravou (2/4): Zlín, Teplice, Olomouc, Liberec

11/02/2020 | Aktuální zprávy
      Jaká byla zimní příprava? Ve čtyřdílném seriálu se ohlížíme za přípravou a nejzásadnějšími změnami ve všech klubech FORTUNA:LIGY. Pomalu se přesouváme do horních pater tabulky, tentokrát se zaměříme na Zlín, Teplice, Olomouc a Liberec.
    • Bohemians podruhé v sezoně bodovali venku, z Olomouce vezou bod

14/12/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Bohemians 1905 ve 20. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Olomouci 1:1 a venku získali druhý bod v aktuální sezoně. "Klokany" poslal do vedení ve 30. minutě Milan Havel, krátce po přestávce odpověděl Šimon Falta. Sigma pražského soupeře porazila v jediném z posledních osmi utkání v nejvyšší soutěži a patří ji desáté místo. Bohemians jsou v neúplné tabulce třináctí.
    • Karviná získala bod proti Olomouci a už není poslední

08/12/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné v 19. kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 s Olomoucí. Hostující Sigmu poslal do vedení Pablo González, za domácí po přestávce vyrovnal Ondřej Lingr. Domácí sice natáhli sérii bez vítězství na devět kol, ale díky lepšímu skóre opustili poslední příčku, na kterou odsunuli Příbram.
    • Sigma zvítězila bez trenéra Látala nad Libercem díky trefě Vepřeka

30/11/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Olomouce v 18. kole FORTUNA:LIGY porazili 1:0 Liberec a po osmi zápasech se dočkali vítězství. O výhře domácích, kterým chyběl za žluté karty potrestaný trenér Radoslav Látal, rozhodl Michal Vepřek. Naopak Slovan prohrál s Olomoucí v sezoně i podruhé 0:1.
    • Sparta míří do Příbrami, ve Zlíně se střetnou rivalové

30/11/2019 | Preview
      Pátou Spartu v sobotu čeká zápas v Příbrami. Sparta domácí remízou 3:3 s nováčkem Českými Budějovicemi ukázala, že má především v obraně stále problémy. Papírovým favoritem budou Letenští i v souboji se čtrnáctou Příbramí, která je bez vítězství už deset kol.
    • Slavia bez vyloučeného Masopusta remizovala na hřišti Olomouce

23/11/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté vedoucí Slavie v 17. kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 v Olomouci. Obhájci titulu, kteří odehráli celý druhý poločas bez vyloučeného záložníka Lukáše Masopusta, ztratili body po osmi výhrách za sebou a teprve potřetí v sezoně. Pražané mají v čele tabulky dvanáctibodový náskok na druhou Plzeň, která může stáhnout manko v neděli na hřišti Karviné. Sigma prodloužila sérii bez vítězství na osm utkání a zůstala desátá.
    • Zlín zvítězil po devíti zápasech, Olomouc zdolal trefou z 87. minuty

09/11/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Zlína porazili v 16. kole FORTUNA:LIGY Olomouc 1:0. Moravský souboj rozhodl v 87. minutě Jakub Kolář, který si připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži. Zlín v lize zvítězil po devíti zápasech a posunul se na třinácté místo neúplné tabulky. Olomouc, která byla po většinu utkání lepším týmem, čeká na výhru už sedm kol a je desátá.
    • Olomouc promrhala s Boleslaví během jediné minuty dvoubrankový náskok

02/11/2019 | Reportáže
      Olomouc - Pouhá minuta stačila fotbalistům Mladé Boleslavi k tomu, aby v zápase 15. kola FORTUNA:LIGY smazali dvoubrankový náskok Olomouce. Domácí vedli po brankách Jakuba Plška a Víta Beneše už 2:0, za hosty však na konečných 2:2 vyrovnali Jakub Fulnek a Lukáš Budínský. Sigma zaznamenala sedmou remízu v ročníku a na výhru čeká už šest kol. Středočeši vybojovali pátý bod na hřištích soupeřů.
    • Vítězná série Baníku před vlastními fanoušky končí, Sigmu zachránil Jemelka

26/10/2019 | Reportáže
      Ostrava - Zápas fotbalistů Ostravy a Olomouce ve 14. kole první ligy skončil remízou 2:2. Domácí po gólech Dame Diopa dvakrát vedl, Sigma však zásluhou Václava Jemelky pokaždé dokázala srovnat. Baník tak po pěti domácích výhrách v řadě ztratil, Olomouc na vítězství naopak od 13. října už pět utkání čeká.
    • Radost Dynama! České Budějovice vykradly Hanou

19/10/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Českých Budějovic ve třináctém kole FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 v Olomouci a připravili Sigmě první domácí porážku v sezoně. Za druhým vítězstvím za sebou nasměroval Jihočechy dvěma góly Ivan Schranz, třetí gól přidal Patrik Brandner. K vyrovnání Olomouci pomohl vlastní gól hostujícího stopera Tomáše Sivoka.
    • Zápas s řadou šancí mezi Příbramí a Olomoucí skončil bez branek

05/10/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami ve 12. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali s Olomoucí 0:0, bodovali po předchozích čtyřech prohrách, ale gól nedali počtvrté za sebou a celkem 416 minut. Sigma v nejvyšší soutěži prodloužila sérii bez porážky na šest zápasů a je v tabulce sedmá. Středočeši poskočili na 13. místo.
    • Oslabené Slovácko v závěru zachránilo alespoň remízu

28/09/2019 | Reportáže
      Olomouc - Souboj dvou sousedů ze středu tabulky FORTUNA:LIGY přinesl zajímavý průběh. Slovácko začalo v Olomouci dobře, nadějně rozehraný zápas ale k bodovému vyústění dovést nedokázalo. Tlak domácí Sigmy umocnila červená karta Šimka, po Faltově vedoucí brance však hosté zabrali a v 88. minutě dokázali zásluhou Tomáše Zajíce stanovili výsledek na konečných 2:2!
    • Jablonec dvakrát vedl, nakonec si s Olomoucí body rozdělil

23/09/2019 | Reportáže
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce remizovali v dohrávce 10. kola FORTUNA:LIGY s Olomoucí 2:2 a v nejvyšší soutěže doma nezvítězili poprvé po 11 zápasech. Skóre otevřel v 19. minutě Vladimir Jovovič, který si pak po půlhodině hry dal vlastní gól. V 66. minutě poslal Severočechy podruhé do vedení Martin Doležal, ale v 84. minutě srovnal střídající Václav Pilař. Jablonec je v tabulce čtvrtý, Sigma ve čtvrtém kole po sobě neprohrála a dělí se o pátou příčku s Ostravou.
    • První třetinu základní části uzavře duel Jablonce s Olomoucí

23/09/2019 | Preview
      Jablonec – Fotbalisté Jablonce a Olomouce uzavřou v pondělní dohrávce 10. kola úvodní třetinu základní části FORTUNA:LIGY. Severočeši se pokusí natáhnout jedenáctizápasovou domácí vítěznou sérii v nejvyšší soutěži a potvrdit úspěšnou bilanci ve vzájemných duelech. Sigma však už tři kola neprohrála a ze šestého místa ztrácí na soupeře jen dva body, takže ho v tabulce může přeskočit.