>

Zprávy

• Příbram otočila ve druhém poločase zápas s Duklou, přesto bude hrát baráž

25/05/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami v závěrečném pátém kole skupiny o záchranu doma porazili sestupující Duklu 3:2, ale musí do baráže o FORTUNA:LIGU proti třetímu celku druhé nejvyšší soutěže Brnu. Středočeský nováček v tabulce skončil na čtrnáctém místě za Bohemians 1905, kterým stačila remíza 1:1 s Opavou. "Klokani" sice získali stejně bodů jako Příbram, ale na třináctou pozici je posunulo lepší postavení po základní části.
    • Slovácko na Dukle nevyužilo dlouhou přesilovku, týmy se rozešly bez branek

18/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slovácka remizovali ve čtvrtém kole skupiny o záchranu finále FORTUNA:LIGY na hřišti sestupující pražské Dukly bez branek, přestože domácí hráli od 23. minuty bez vyloučeného obránce Daniela Součka. Dejvický celek nevyhrál podeváté za sebou, naopak Slovácko natáhlo neporazitelnost na pět utkání.
    • Dukla prohrála v Karviné a po osmi letech sestupuje z FORTUNA:LIGY

14/05/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Dukly po osmi letech opouštějí FORTUNA:LIGU. Pražané v třetím kole finále ve skupině o záchranu prohráli v Karviné 0:3 a dva zápasy před koncem sezony už nemají šanci opustit poslední místo v tabulce, které jako jediné znamená přímý sestup z nejvyšší soutěže. Dva góly Slezanů dal Tomáš Wágner a jednou se trefil Dávid Guba, za bezbrankového stavu neproměnil hostující Jakub Podaný penaltu.
    • Dukla v případě ztráty bodů sestoupí, Ostrava bude hrát s Libercem o páté místo

13/05/2019 | Preview
      Praha - Pětizápasové finále FORTUNA:LIGY má v úterý a ve středu na programu vložené třetí kolo. V úterý se odehrají všechny tři duely skupiny o záchranu a v jednom z nich bude Dukla odvracet hrozbu pádu z nejvyšší soutěže. Pokud poslední Pražané na hřišti předposlední Karviné nevyhrají, stanou se prvním sestupujícím. Ve skupině o titul Ostrava v přímém souboji o páté místo přivítá šestý Liberec.
    • Zlín v prvním zápase skupiny o Evropu porazil Olomouc gólem Hlinky

03/05/2019 | Reportáže
      Zlín – Fotbalisté Zlína vstoupili vítězně do finálové části FORTUNA:LIGY. Po výborném výkonu zejména v prvním poločase v prvním zápase semifinále skupiny o Evropu porazili 1:0 Olomouc. O vítěznou premiéru dosavadního asistenta trenéra Jana Kameníka, který v úterý nahradil odvolaného Romana Pivarníka, se ve 20. minutě postaral sváteční střelec Marek Hlinka. Olomouc nebodovala se Zlínem po devíti zápasech. Odveta se hraje příští neděli na Hané.
    • Naděje Dukly klesly, s Bohemians po gólu Hůlky jen remizovala

Fotbalisté pražské Dukly remizovali doma v 1. kole skupiny o záchranu s Bohemians 1905 1:1 a udrželi naději na účast v baráži. Čtyři kola před koncem finále FORTUNA:LIGY ztrácejí na Karvinou, která má zápas k dobru, osm bodů. Domácí vedli po gólu Daniela Tetoura. Bod zachránil "Klokanům" Lukáš Hůlka.
    • Plzeň rozstřílela poslední Duklu, ta je blízko sestupu

27/04/2019 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně zakončili základní část FORTUNA:LIGY domácí výhrou 4:0 nad poslední Duklou. Obhájci titulu před nadstavbou ztrácí z druhého místa tabulky čtyři body na vedoucí Slavii. Dukle na předposlední Karvinou chybí už devět bodů. Svěřenci Pavla Vrby rozhodli zápas 30. kola už v prvním poločase, kdy se dvakrát trefil Jan Kopic a jednou Roman Procházka, v nastavení druhé půle uzavřel skóre Tomáš Hořava. Viktoria porazila pražského soupeře v nejvyšší soutěži posedmé za sebou.
    • Mladá Boleslav neudržela dvougólové vedení a na hřišti Dukly remizovala

21/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Mladé Boleslavi neudrželi v 29. kole FORTUNA:LIGY na hřišti poslední Dukly Praha dvoubrankové vedení a remizovali 2:2. Středočeši vedli po gólech Nikolaje Komličenka a Dominika Maška, ale dejvický celek brankami Uroše Djuranoviče a Daniela Tetoura vybojoval bod.
    • Jablonec otočil skóre proti oslabené Dukle

14/04/2019 | Reportáže
      Jablonec n.N. - Jablonečtí fotbalisté ve 28. kole FORTUNA:LIGY dokázali otočit průběh utkání s Duklou a po výhře 2:1 si upevnili čtvrté místo pro finálovou nadstavbovou skupinu, navíc neprohráli už pátý zápas v řadě. Pražany poslal do vedení Lukáš Holík, ale po vyloučení hostujícího Mohameda Doumbii severočeskému celku zajistili vítězství Jan Chramosta s Tomášem Hübschmanem, který zaznamenal teprve druhý přesný zásah v domácí soutěži. Poslední Dukla si třetí porážkou za sebou zkomplikovala boj o záchranu.
    • Slavia nastřílela poslední Dukle pět gólů, ta dohrávala bez vyloučeného Holendy

06/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie vyhráli v 27. kole FORTUNA:LIGY v pražském derby na Dukle vysoko 5:1. Favorit rozhodl souboj prvního s posledním týmem tabulky už během úvodních 22 minut, kdy se postupně trefili Lukáš Masopust, Miroslav Stoch a Josef Hušbauer, který po pauze přidal ještě jeden gól. V 77. minutě snížil David Douděra, ale poslední slovo měl v nastavení a v přesilovce po vyloučení domácího Jana Holendy Tomáš Souček. Slavia si připsala nejvyšší výhru v ligové sezoně.
    • Opava poprvé na jaře vyhrála, v záchranářském duelu porazila Duklu 2:0

30/03/2019 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Dukly ve 26. kole FORTUNA:LIGY prohráli v Opavě 0:2 a zůstali na posledním místě tabulky o bod za Karvinou. Slezského nováčka poslal do vedení už v šesté minutě Tomáš Smola a po změně stran přidal pojistku střídající Bronislav Stáňa. Oba týmy dohrávaly zápas bez vyloučených hráčů, když v závěru první půle dostal červenou kartu Jan Žídek a v 53. minutě byl vyloučen také hostující Ivan Ostojič. Opava v jarní části poprvé zvítězila a je jedenáctá.
    • Dukla po osmi zápasech vyhrála a odlepila se ze dna tabulky

15/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Karviné při premiéře trenéra Františka Straky v předehrávce 25. kola FORTUNA:LIGY prohráli na hřišti Dukly 1:2 a klesli na poslední místo tabulky o dva body za pražského soupeře. Ten v nejvyšší soutěži zvítězil poprvé po osmi utkáních. Už v úvodních pěti minutách se na Julisce trefili domácí Uroš Djuranovič z penalty a kapitán Branislav Miloševič, do přestávky snížil Tomáš Wágner.
    • Zlín porazil Duklu díky Poznarově penaltě z šesté minuty nastavení

09/03/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Zlína v dnešním 24. kole FORTUNA:LIGY díky penaltě v nastavení porazili 2:1 poslední Duklu. Pokutový kop proměnil Tomáš Poznar, jehož dvouzápasový trest za úder loktem z předchozího zápasu s Ostravou ještě nevstoupil v platnost. V prvním poločase se domácí ujali vedení po vlastní brance Ivana Ostojiče, ale ještě před přestávkou Pražané zásluhou Vojtěcha Hadaščoka vyrovnali. Zlín po nepovedeném vstupu do jara vyhrál podruhé za sebou.