16FK Dukla Praha1915:3415

Zprávy

• Duel Slovácka s Duklou rozhodl Zajíc, Pražané přezimují poslední

15/12/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka v 19. kole FORTUNA:LIGY porazili v mrazivém počasí Duklu 1:0 gólem Tomáše Zajíce z úvodu utkání a zajistili si klidnější přezimování v tabulce. Naopak Pražané se soupeřem z Uherského Hradiště nebodovali pojedenácté v řadě a přestávku stráví na posledním šestnáctém místě. Slovácko je jedenácté.
    • Příbram se po sedmi zápasech dočkala výhry, otočila duel na Dukle

07/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Příbrami v předehrávce 18. kola FORTUNA:LIGY vyhráli na hřišti Dukly po obratu 2:1 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po sedmi zápasech. Na začátku druhé půle poslal Pražany do vedení Uroš Djuranovič, ale mezi 69. a 77. minutou otočili výsledek Jan Rezek z penalty a Antonín Fantiš. Středočeský nováček v neúplné tabulce poskočil na desáté místo, Dukla zůstala předposlední.
    • Plzeň se představí ve Zlíně, Dukla bude hostit Příbram

06/12/2018 | Preview
      Praha/Zlín - Dvě páteční předehrávky otevřou 18. kolo FORTUNA:LIGY. Mistrovská Plzeň se pokusí prodloužit osmizápasovou sérii bez porážky ve Zlíně, který by zase rád odčinil pondělní debakl 0:4 z Jablonce. Dukla v souboji týmů ze spodku tabulky přivítá trápící se Příbram. Obě utkání začnou v 18 hodin.
    • Malé pražské derby branku nepřineslo, Bohemians remizovali s Duklou

02/12/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 17. ligovém kole v malém pražském derby s Duklou bez branek. "Klokani" v nejvyšší soutěži nevyhráli doma poosmé za sebou. Bohemians protáhli čekání na ligové vítězství na šest kol a v tabulce jsou desátí. Dukla v nejvyšší soutěži potřetí za sebou bodovala a neinkasovala, zůstala však předposlední.
    • Teplice dohrávaly jen v devíti, Dukla je porazila gólem Djuranoviče

23/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly v předehrávce 16. kola FORTUNA:LIGY doma porazili 1:0 Teplice, které dohrávaly utkání bez dvou vyloučených, a minimálně do soboty opustili poslední místo tabulky. Zápas rozhodl v 17. minutě Uroš Djuranovič z přímého kopu. Hosté hráli téměř celý druhý poločas bez vyloučeného Martina Jindráčka a v 69. minutě dostal červenou kartu i Michal Jeřábek. Pražané vrátili soupeři týden starou porážku 1:3 z osmifinále MOL Cupu.
    • Mladá Boleslav remizovala s Duklou bez branek, hosté dohrávali v deseti

09/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 15. kola FORTUNA:LIGY doma remizovali s Duklou Praha bez branek. Středočeši tak protáhli domácí neporazitelnost v lize na šest utkání, ale z posledních šesti ligových duelů vyhráli jediný. Dukla zase teprve podruhé v sezoně bodovala venku, i když v závěru dohrávala bez vyloučeného Daniela Tetoura.
    • Dukla doma podlehla Jablonci 2:6 a je opět poslední

03/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly ve 14. kole FORTUNA:LIGY doma utrpěli s Jabloncem debakl 2:6 a vrátili se na poslední místo. Severočeši venku v nejvyšší soutěži zvítězili potřetí za sebou a spravili si chuť po středečním pohárovém vyřazení s Karvinou. V neúplné tabulce jim patří páté místo.
    • Slavia v dohrávce porazila Duklu 4:1 a vrátila se do čela, dvakrát se trefil Stoch

29/10/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie v dohrávce 13. kola FORTUNA:LIGY doma porazili v pražském derby Duklu 4:1. Vyhráli tak sedmý z posledních osmi ligových zápasů a vrátili se na první místo v tabulce před Plzeň. A za týden půjdou do dalšího pražského derby se Spartou s náskokem sedmi bodů na letenského rivala.
    • Dukla porazila Opavu a už není poslední

21/10/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly ve 12. kole FORTUNA:LIGY doma porazili nováčka Opavu 1:0 a posunuli se na předposlední místo tabulky o bod před Slovácko. Zápas rozhodl až v 89. minutě slovenský stoper Ján Ďurica. Trenérovi Pražanů Romanu Skuhravému se tak vydařil souboj s bývalým týmem, který vedl ještě na začátku sezony.
    • Dukla venku poprvé naplno bodovala, v Karviné vyhrála 2:0

07/10/2018 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Dukly Praha zvítězili v 11. kole FORTUNA:LIGY v Karviné 2:0. Vítězství posledního celku tabulky zařídili ve druhém poločase Ján Ďurica a v nastavení Frederik Bilovský. Pražané si pod koučem Romanem Skuhravým připsali druhé vítězství v sezoně a první venkovní výhru po šesti prohrách za sebou. I přes výhru zůstává Dukla na posledním místě v tabulce, na týmy před sebou ztrácí dva body.
    • Dukla uhrála se Zlínem remízu, ale zůstává poslední

29/09/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté poslední Dukly v 10. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali se Zlínem 1:1 a podruhé v sezoně bodovali. Pražané s moravským soupeřem v nejvyšší soutěži neprohráli poosmé za sebou. "Ševci" nedokázali zcela odčinit domácí prohru 1:2 s Ostravou a v neúplné tabulce zůstali čtvrtí. V 18. minutě poslal Duklu do vedení Daniel Tetour, na začátku druhé půle vyrovnal Francouz Jean-David Beauguel.
    • Olomouc ukončila sérii porážek a zdolala v souboji nejhorších týmů Duklu

22/09/2018 | Reportáže
      Olomouc – Souboj dvou nejhorších celků FORTUNA:LIGY zvládli fotbalisté Olomouce a Duklu v dnešním utkání devátého kola porazili 1:0. Jedinou branku domácích vstřelil Václav Jemelka a Hanáci díky němu zvítězili po sérii šesti porážek za sebou. V neúplné tabulce poskočili z předposlední na 14. příčku, Pražané jsou stále poslední.
    • Dukla pod novým koučem zdolala Liberec a získala první body v sezóně

16/09/2018 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Dukly při soutěžní premiéře trenéra Romana Skuhravého doma porazili Liberec 2:0 a v osmém kole FORTUNA:LIGY získali premiérové body v sezoně. Pražané zůstávají poslední v tabulce, ale už jen o skóre za Olomoucí. Slovan vyšel naprázdno po pěti utkáních a klesl na deváté místo. Na Julisce se gólově prosadili v 62. minutě Černohorec Uroš Djuranovič a v 88. minutě střídající Slovák Ivan Schranz z penalty.
    • Sparta porazila Duklu 2:0, ta zůstává stále bez bodu

31/08/2018 | Reportáže
      Praha - Malé pražské derby v rámci předehrávky 7. kola FORTUNA:LIGY ovládl favorit. Sparta herně nepřesvědčila, nakonec rozhodla šťastná branka Tetteha v závěru první půle. V 82. minutě se ještě trefil parádní ranou Kanga a sparťané zvítězili 2:0. Dukla ani jednou nevystřelila na branku, měla jednu tutovku v závěru, ale Holík selhal. Dukla tak zůstává po sedmi kolech stále bez bodu.