<
27.05.-02.06.
>
    Skupina o titul
    #KlubZSB
    1AC Sparta Praha3582:3087
    2SK Slavia Praha3576:2485
    3FC Viktoria Plzeň3576:4070
    4FC Baník Ostrava3556:4849
    5FK Mladá Boleslav3551:5947
    61.FC Slovácko3545:5644
    Skupina o záchranu
    #KlubZSB
    1FK Jablonec3545:5041
    2FK Pardubice3539:4740
    3Bohemians Praha 19053534:4839
    4MFK Karviná3538:6232
    5SK Dynamo České Budějovice3541:7029
    6FC Zlín3540:6927
    Stadion: Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty
    1.FC Slovácko

    1.FC Slovácko

    Rok založení: 1894
    Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty
    • Sezony v lize
      22
    • Počet titulů
      0
    • Úspěšnost
      43%
    • Historická tabulka
      11.
    • Prům. umístění
      9.
    • Sestupy
      1

    Trenéři

    Martin Svědík hlavní trenér

    Soupiska

    #HráčPoNárodnostNarozenVýškaVáhaZGVNŽKČKkŽK
    31Alexandr UrbanB20.04.2004--0-0000
    14Merchas DoskiO07.12.1999--211-606
    21Daniel HolásekO22.04.2004--30-000
    26Marcel NovákO12.06.2002--10-000
    15Patrik BlahútZ07.10.1997--150-202
    24Pavel JuroškaZ07.07.2001--325-515
    18Seung-Bin KimZ28.12.2000--263-505
    16Lukáš NovotnýZ03.06.2006--10-000
    27Marko KvasinaU20.12.1996--150-000
    11Milan PetrželaZ19.06.1983172 cm64 kg291-404
    10Michal TrávníkZ17.05.1994174 cm70 kg300-404
    7Daniel HolzerZ18.08.1995177 cm70 kg271-000
    23Petr ReinberkO23.05.1989178 cm75 kg310-808
    20Marek HavlíkZ08.07.1995178 cm71 kg3412-101
    13Michal KohútZ04.06.2000182 cm78 kg161-404
    99Vlasij SinjavskijZ27.11.1996182 cm76 kg301-101
    3Michal KadlecO13.12.1984183 cm78 kg200-304
    5Tomáš BřečkaO12.05.1994185 cm85 kg50-000
    29Milan HečaB21.03.1991187 cm83 kg27-8101
    28Vlastimil DaníčekZ15.07.1991187 cm79 kg274-515
    17Ondřej MihálikU02.04.1997187 cm74 kg232-212
    19Jan KalabiškaO22.12.1986188 cm78 kg272-202
    6Stanislav HofmannO17.06.1990190 cm83 kg292-202
    30Tomáš FryštákB18.08.1987193 cm88 kg9-2000
    9Filip VechetaU15.02.2003194 cm86 kg312-202
    22Rigino CiciliaU23.09.1994197 cm95 kg213-414
    Statistiky týmu