Rozpis zápasů

Články FK Pardubice

• Plzeň pokračuje v úspěšném tažení, na hřišti Pardubic rozhodl jediný gól

25/09/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně zvítězili v 9. kole nad Pardubicemi 1:0 a upevnili si první místo v tabulce. Utkání v pražském Ďolíčku, kde mají Východočeši domácí azyl, rozhodl v 75. minutě kapitán Viktorie Lukáš Hejda. Západočeši soupeři částečně oplatili porážku 0:3 z minulé sezony a v tomto ročníku nejvyšší soutěže vyhráli osmý zápas.
    • Hradec zvítězil nad Pardubicemi 2:0, trefili se Král a Vašulín

17/09/2021 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Hradce Králové v předehrávce 8. kola FORTUNA:LIGY porazili východočeského rivala Pardubice 2:0 a v nejvyšší soutěži potřetí za sebou zvítězili, navíc bez inkasované branky. Skóre v Mladé Boleslavi, kde mají "Votroci" domácí azyl, otevřel ve 36. minutě Jan Král a v závěru pojistil výhru nováčka Daniel Vašulín po dalším rohu kapitána Adama Vlkanovy. Pardubičtí v této ligové sezoně naplno bodovali pouze jednou.
    • Liberec v premiéře pod Kozlem ztratil vedení 2:0 a s Pardubicemi remizoval

11/09/2021 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Liberce v premiéře pod trenérem Lubošem Kozlem neudrželi dvougólový náskok a v 7. kole FORTUNA:LIGY remizovali na hřišti Pardubic 2:2. Slovan vedl v domácím azylu Východočechů v pražském Ďolíčku díky brankám Imada Rondiče a Karola Mészárose 2:0, ale po změně stran dvěma trefami srovnal při soutěžním debutu za svůj nový klub střídající Lukáš Matějka. Severočeši v lize nevyhráli už 12 utkání a zůstali v tabulce poslední. Pardubičtí doma i napočtvrté v této sezoně bodovali a jsou jedenáctí.