<
06.07.-09.07.
>
    Skupina o titul
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha3469:1284
    2FC Viktoria Plzeň3464:2473
    3AC Sparta Praha3466:4059
    4FC Slovan Liberec3455:4751
    5FK Jablonec3447:5150
    6FC Baník Ostrava3446:4246
    Skupina o záchranu
    #KlubZSB
    1SK Sigma Olomouc3339:4040
    2FK Teplice3337:5138
    3FC Fastav Zlín3330:5233
    4MFK Karviná3325:4627
    5Slezský FC Opava3317:5025
    61.FK Příbram3321:5525
    Stadion: Generali Česká pojišťovna Arena
    AC Sparta Praha

    AC Sparta Praha

    Rok založení: 1893
    Generali Česká pojišťovna Arena

    Úspěchy klubu: mistr ligy 1993/94, 1994/1995, 1996/1997, 1997/98, 1998/99, 1999/00, 2000/01, 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2009/10, 2013/14

    vítěz poháru 1995/96, 2003/04, 2005/06, 2006/07, 2007/08, 2013/14

    vítěz Českého Superpoháru 2010, 2014

    • Sezony v lize
      27
    • Počet titulů
      12
    • Úspěšnost
      69%
    • Historická tabulka
      1.
    • Prům. umístění
      2.
    • Sestupy
      0

    Trenéři

    Václav Kotal hlavní trenér

    Soupiska

    #HráčPoNárodnostNarozenVýškaVáhaZGVNŽKČK
    35David BičíkB06.04.1981193 cm91 kg0-000
    30Benjamin TettehU10.07.1997198 cm88 kg327-21
    19Lukáš ŠtetinaO28.07.1991185 cm85 kg160-60
    29Milan HečaB21.03.1991192 cm82 kg23-910
    2Semih KayaO24.02.1991183 cm82 kg102-10
    13David LischkaO15.08.1997188 cm82 kg140-10
    27Filip PanákO02.11.1995187 cm80 kg00-00
    37Ladislav KrejčíZ20.04.1999187 cm80 kg220-90
    24Václav DrchalU25.07.1999186 cm80 kg30-10
    32Andreas VindheimO04.08.1995183 cm79 kg202-30
    26Costa NhamoinesuO06.01.1986187 cm78 kg81-10
    40Georges MandjeckZ09.12.1988185 cm77 kg160-11
    1Florin NitaB03.07.1987184 cm76 kg11-500
    17Martin FrýdekZ24.03.1992179 cm76 kg242-40
    14Václav KadlecU20.05.1992181 cm76 kg00-00
    15Matěj HanousekO02.06.1993181 cm75 kg250-20
    11Tal Ben ChaimZ05.08.1989180 cm75 kg00-00
    6Martin GraiciarZ11.04.1999184 cm73 kg80-10
    10Bořek DočkalZ30.09.1988182 cm71 kg121-30
    16Michal SáčekZ19.09.1996180 cm70 kg342-40
    25Michal TrávníkZ17.05.1994174 cm70 kg280-60
    9Guélor KangaZ01.09.1990167 cm63 kg3012-60
    22Srdjan PlavšičZ03.12.1995166 cm60 kg201-40
    33Dávid HanckoO13.12.1997--182-40
    8Daniel HorákO10.10.2000--10-00
    38Zdeněk HucekO28.04.2000--00-00
    20Adam HložekZ25.07.2002--337-10
    36Adam KarabecZ02.07.2003--101-00
    7David Moberg KarlssonZ20.03.1994--164-00
    18Libor KozákU30.05.1989--3014-50
    34Vojtěch PatrákU18.03.2000--10-00
    Statistiky týmu