Rozpis zápasů

Články SK Dynamo České Budějovice

• Slavia na závěr porazila Budějovice a v sezóně zůstala neporažena

29/05/2021 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v závěrečném 34. kole FORTUNA:LIGY nad Českými Budějovicemi 2:1 a v celé sezoně nejvyšší soutěže ani jednou neprohráli. Již jistý mistr rozhodl už v úvodním dějství, kdy se trefili Ondřej Lingr a nejlepší střelec Jan Kuchta. V 76. minutě snížil Lukáš Skovajsa. Po zápase červenobílí převzali trofej pro šampiona.
    • Slovácko zvítězilo v Budějovicích a pojistilo si čtvrté místo

23/05/2021 | Reportáže
      České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic prohráli ve 33. kole FORTUNA:LIGY se Slováckem 0:1. Jediný gól utkání vstřelil v 18. minutě z penalty Vlastimil Daníček. Hosté venku podruhé za sebou zvítězili a definitivně si zajistili čtvrté místo v tabulce, do evropských pohárů se kvalifikovali už před týdnem. Dynamo podruhé po sobě prohrálo a patří mu 12. příčka.
    • Teplice porazily 2:0 České Budějovice, Brno je druhým sestupujícím

16/05/2021 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic ve 32. kole FORTUNA:LIGY doma porazili České Budějovice 2:0 a udělali významný krok k záchraně v nejvyšší soutěži. O branky se postarali ve druhé půli Pavel Moulis a Lukáš Mareček. Severočeši přerušili devítizápasové čekání na ligové vítězství a dvě kola před koncem mají na 15. místě pětibodový náskok na sestupové příčky. Teplice dnešní výhrou zároveň zpečetily sestup Brna. Budějovice zůstávají v neúplné tabulce jedenácté.