<
27.05.-02.06.
>
    Skupina o titul
    #KlubZSB
    1AC Sparta Praha3582:3087
    2SK Slavia Praha3576:2485
    3FC Viktoria Plzeň3576:4070
    4FC Baník Ostrava3556:4849
    5FK Mladá Boleslav3551:5947
    61.FC Slovácko3545:5644
    Skupina o záchranu
    #KlubZSB
    1FK Jablonec3545:5041
    2FK Pardubice3539:4740
    3Bohemians Praha 19053534:4839
    4MFK Karviná3538:6232
    5SK Dynamo České Budějovice3541:7029
    6FC Zlín3540:6927
    Stadion: Fortuna Arena
    SK Slavia Praha

    SK Slavia Praha

    Rok založení: 1892
    Fortuna Arena

    Úspěchy klubu

    Mistr ligy: 1995/96, 2007/08, 2008/09, 2016/07, 2018/19, 2019/20, 2020/21

    Vítěz poháru: 1996/97, 1998/99, 2001/02, 2017/18, 2018/19, 2020/21

    • Sezony v lize
      31
    • Počet titulů
      7
    • Úspěšnost
      64%
    • Historická tabulka
      2.
    • Prům. umístění
      4.
    • Sestupy
      0

    Trenéři


    Soupiska

    #HráčPoNárodnostNarozenVýškaVáhaZGVNŽKČK
    -Jaromír BlažekB29.12.1972189 cm88 kg7-300
    -Jan StejskalB15.01.1962--23-910
    -Tomáš HunalO01.06.1973180 cm82 kg200-30
    -Pavel NovotnýO14.09.1973194 cm86 kg274-40
    -Jan SuchopárekO23.09.1969186 cm79 kg221-50
    -Radek BejblZ29.08.1972185 cm80 kg288-72
    -Lukáš JarolímZ29.07.1976176 cm72 kg111-00
    -Luboš KozelZ16.03.1971183 cm-142-20
    -Karel PoborskýZ30.03.1972174 cm73 kg2611-62
    -Vladimír ŠmicerZ24.05.1973178 cm71 kg289-31
    -Jiří VávraZ06.03.1975178 cm72 kg263-20
    -Roman HogenU12.12.1970186 cm84 kg50-00
    -Tomáš KlinkaU24.04.1977172 cm72 kg20-00
    -Jiří ŠtajnerU27.05.1976183 cm82 kg30-00
    -Robert VágnerU12.05.1974181 cm77 kg2811-40
    -Martin Hyský-25.09.1975--282-50
    -Jindřich Jirásek-09.09.1973--30-00
    -Ondrej Krištofík-10.09.1966--241-50
    -Jiří Lerch-17.10.1971--191-40
    -Dick Lidman-24.01.1967--31-00
    -Leoš Mitas-06.06.1973--10-00
    -Martin Pěnička-10.12.1969--243-80
    -Bohuslav Pixa-13.02.1973--20-10
    -Daniel Šmejkal-28.08.1970--243-20
    -Václav Spal-12.05.1976--10-00
    -František Veselý-27.03.1969--10-00
    -Luděk Vyskočil-27.06.1968--31-00
    Statistiky týmu