<
3.kolo
>
    #KlubZSB
    1FC Slovan Liberec27:26
    2Bohemians Praha 190526:34
    3FC Zbrojovka Brno24:24
    4FC Viktoria Plzeň24:34
    51.FC Slovácko23:24
    6SK Slavia Praha24:23
    7SK Sigma Olomouc23:23
    8AC Sparta Praha23:23
    9SK Dynamo České Budějovice22:23
    10FC Hradec Králové21:13
    11FK Mladá Boleslav22:22
    12FC Baník Ostrava23:61
    13FK Jablonec22:51
    14FC TRINITY Zlín21:41
    15FK Teplice23:71
    16FK Pardubice21:40

    Los FORTUNA:LIGY 2022/23: Mistrovská Plzeň začne v Teplicích, Brno v derby vyzve Slovácko

    FORTUNA:LIGA již zná rozlosování pro nadcházející soutěžní ročník 2022/23, který odstartuje o víkendu 30. - 31. července. Viktoria Plzeň se coby úřadující mistr v úvodním kole představí na půdě Teplic. Staronového účastníka soutěže z Brna čeká doma derby se Slováckem, ostravský Baník hostí Olomouc a Sparta vyzve Liberec. Kompletní los sezóny 2022/23 naleznete v článku.

    Jan Kubíček/fcviktoria.cz
    Los FORTUNA:LIGY 2022/23: Mistrovská Plzeň začne v Teplicích, Brno v derby vyzve Slovácko

    Jubilejní 30. ročník samostatné české nejvyšší fotbalové soutěže odstartuje poslední červencový víkend, zúčastní se ho 16 mužstev. Během podzimní části absolvují týmy celkem 16 kol, posledních z nich má úřední termín stanoven na 12. listopadu.

    Podzimní derby pražských „S“ je na programu 22. října v rámci 13. kola, v témže termínu se odehraje duel o krále severu mezi Libercem a Jabloncem. Hned v následujícím kole přijde na řadu pikantní východočeské derby, ve kterém Hradec Králové vyzve Pardubice.

    Dalších 14 kol čeká elitní české celky v jarní části sezóny, která začne 28. ledna 2023. Závěrečné 30. kolo základní části FORTUNA:LIGY je na programu 29. dubna 2023. 

    Následovat bude nadstavbová část FINÁLE FORTUNA:LIGY, která rozhodne o novém držiteli titulu i sestupujících. Nového mistra FORTUNA:LIGY poznáme nejpozději o víkendu 27. - 28. května, kdy je na programu závěrečné 5. kolo nadstavby. 

    Celek, který se v konečné tabulce FORTUNA:LIGY umístil na 16. místě, sestupuje do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Mužstva umístěná na 14. a 15. místě konečné tabulky F:L se zúčastní barážového dvojutkání s týmy, které se umístily na 2. a 3.příčce konečné tabulky F:NL. Vítězové baráže si zajistí právo na účast v následujícím ročníku FORTUNA:LIGY.

    Kompletní rozlosování nového ročníku FORTUNA:LIGY naleznete níže nebo v  Rozpisu zápasů zde na webu.

    Přesné termíny jednotlivých utkání budou upřesněny později.


    Rozlosování FORTUNA:LIGY 2022/23

    1. kolo, úřední termín 30. 7. 2022

    FK Pardubice – SK Dynamo České Budějovice
    FC Hradec Králové – SK Slavia Praha
    AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec
    FK Teplice – FC Viktoria Plzeň
    FC Zbrojovka Brno – 1. FC Slovácko
    FK Jablonec – Bohemians Praha 1905
    FC Baník Ostrava – SK Sigma Olomouc
    FC FASTAV Zlín – FK Mladá Boleslav

    2. kolo, úřední termín 6. 8. 2022

    SK Dynamo České Budějovice – AC Sparta Praha
    1. FC Slovácko – FC Hradec Králové
    FC Slovan Liberec – FK Teplice
    FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice
    SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno
    FK Mladá Boleslav – FK Jablonec
    SK Slavia Praha – FC FASTAV Zlín
    Bohemians Praha 1905 – FC Baník Ostrava

    3. kolo, úřední termín 13. 8. 2022

    FC Baník Ostrava – FC FASTAV Zlín
    FK Jablonec – SK Slavia Praha
    FK Teplice – Bohemians Praha 1905
    AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc
    FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň
    FC Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav
    FK Pardubice – FC Slovan Liberec
    SK Dynamo České Budějovice – 1. FC Slovácko

    4. kolo, úřední termín 20. 8. 2022

    FC FASTAV Zlín – FK Jablonec
    FC Baník Ostrava – FK Teplice
    FC Slovan Liberec – SK Dynamo České Budějovice
    FC Viktoria Plzeň – FC Zbrojovka Brno
    SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko
    FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha
    SK Slavia Praha – FK Pardubice
    Bohemians Praha 1905 – FC Hradec Králové

    5. kolo, úřední termín 27. 8. 2022

    FK Jablonec – FC Baník Ostrava
    FK Teplice – FC FASTAV Zlín
    AC Sparta Praha – Bohemians Praha 1905
    FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc
    FC Zbrojovka Brno – SK Slavia Praha
    FK Pardubice – FK Mladá Boleslav
    SK Dynamo České Budějovice – FC Viktoria Plzeň
    1. FC Slovácko – FC Slovan Liberec

    6. kolo, úřední termín 31. 8. 2022

    SK Slavia Praha – FK Teplice
    FK Jablonec – AC Sparta Praha
    FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové
    FC Baník Ostrava – FC Zbrojovka Brno
    FC FASTAV Zlín – FK Pardubice
    Bohemians Praha 1905 – SK Dynamo České Budějovice
    FC Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko
    SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec

    7. kolo, úřední termín 3. 9. 2022

    AC Sparta Praha – FC FASTAV Zlín
    FC Hradec Králové – FC Baník Ostrava
    FK Teplice – FK Jablonec
    FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň
    FK Pardubice – SK Sigma Olomouc
    SK Dynamo České Budějovice – FK Mladá Boleslav
    1. FC Slovácko – SK Slavia Praha
    FC Zbrojovka Brno – Bohemians Praha 1905

    8. kolo, úřední termín 10. 9. 2022

    FC FASTAV Zlín – FC Zbrojovka Brno
    FC Baník Ostrava – FK Pardubice
    FK Jablonec – FC Hradec Králové
    FK Teplice – AC Sparta Praha
    SK Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň
    FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko
    SK Slavia Praha – SK Dynamo České Budějovice
    Bohemians Praha 1905 – FC Slovan Liberec

    9. kolo, úřední termín 17. 9. 2022

    AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava
    FC Hradec Králové – FC FASTAV Zlín
    FC Zbrojovka Brno – FK Teplice
    FK Pardubice – Bohemians Praha 1905
    SK Dynamo České Budějovice – SK Sigma Olomouc
    1. FC Slovácko – FK Jablonec
    FC Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav
    FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha

    10. kolo, úřední termín 1. 10. 2022

    FC FASTAV Zlín – 1. FC Slovácko
    FC Baník Ostrava – SK Dynamo České Budějovice
    FK Jablonec – FC Zbrojovka Brno
    FK Teplice – FK Pardubice
    AC Sparta Praha – FC Hradec Králové
    FK Mladá Boleslav – SK Sigma Olomouc
    SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec
    Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň

    11. kolo, úřední termín 8. 10. 2022

    FC Hradec Králové – FK Teplice
    FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praha
    FK Pardubice – FK Jablonec
    SK Dynamo České Budějovice – FC FASTAV Zlín
    1. FC Slovácko – Bohemians Praha 1905
    FC Slovan Liberec – FC Baník Ostrava
    FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav
    SK Sigma Olomouc – SK Slavia Praha

    12. kolo, úřední termín 15. 10. 2022

    FC FASTAV Zlín – FC Slovan Liberec
    FC Baník Ostrava – 1. FC Slovácko
    FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň
    FK Teplice – SK Dynamo České Budějovice
    AC Sparta Praha – FK Pardubice
    FC Hradec Králové – FC Zbrojovka Brno
    SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav
    Bohemians Praha 1905 – SK Sigma Olomouc

    13. kolo, úřední termín 22. 10. 2022

    SK Sigma Olomouc – FC FASTAV Zlín
    FC Viktoria Plzeň – FC Baník Ostrava
    SK Dynamo České Budějovice – FC Hradec Králové
    1. FC Slovácko – FK Teplice
    SK Slavia Praha – AC Sparta Praha
    FK Pardubice – FC Zbrojovka Brno
    FC Slovan Liberec – FK Jablonec
    FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905

    14. kolo, úřední termín 29. 10. 2022

    FC Zbrojovka Brno – FC Slovan Liberec
    FC Hradec Králové – FK Pardubice
    AC Sparta Praha – 1. FC Slovácko
    FK Jablonec – SK Dynamo České Budějovice
    FC FASTAV Zlín – FC Viktoria Plzeň
    FK Teplice – SK Sigma Olomouc
    FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav
    Bohemians Praha 1905 – SK Slavia Praha

    15. kolo, úřední termín 5. 11. 2022

    SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava
    Bohemians Praha 1905 – FC FASTAV Zlín
    SK Sigma Olomouc – FK Jablonec
    FK Mladá Boleslav – FK Teplice
    FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha
    FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové
    SK Dynamo České Budějovice – FC Zbrojovka Brno
    1. FC Slovácko – FK Pardubice

    16. kolo, úřední termín 12. 11. 2022

    AC Sparta Praha – SK Dynamo České Budějovice
    FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko
    FK Teplice – FC Slovan Liberec
    FK Pardubice – FC Viktoria Plzeň
    FC Zbrojovka Brno – SK Sigma Olomouc
    FK Jablonec – FK Mladá Boleslav
    FC Baník Ostrava – Bohemians Praha 1905
    FC FASTAV Zlín – SK Slavia Praha

    17. kolo, úřední termín 28. 1. 2023

    FC FASTAV Zlín – FC Baník Ostrava
    SK Slavia Praha – FK Jablonec
    Bohemians Praha 1905 – FK Teplice
    SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
    FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové
    FK Mladá Boleslav – FC Zbrojovka Brno
    FC Slovan Liberec – FK Pardubice
    1. FC Slovácko – SK Dynamo České Budějovice

    18. kolo, úřední termín 4. 2. 2023

    FK Jablonec – FC FASTAV Zlín
    FK Teplice – FC Baník Ostrava
    SK Dynamo České Budějovice – FC Slovan Liberec
    FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Plzeň
    1. FC Slovácko – SK Sigma Olomouc
    AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav
    FK Pardubice – SK Slavia Praha
    FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905

    19. kolo, úřední termín 11. 2. 2023

    FC Baník Ostrava – FK Jablonec
    FC FASTAV Zlín – FK Teplice
    Bohemians Praha 1905 – AC Sparta Praha
    SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové
    SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno
    FK Mladá Boleslav – FK Pardubice
    FC Viktoria Plzeň – SK Dynamo České Budějovice
    FC Slovan Liberec – 1. FC Slovácko

    20. kolo, úřední termín 18. 2. 2023

    FK Teplice – SK Slavia Praha
    AC Sparta Praha – FK Jablonec
    FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav
    FC Zbrojovka Brno – FC Baník Ostrava
    FK Pardubice – FC FASTAV Zlín
    SK Dynamo České Budějovice – Bohemians Praha 1905
    1. FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň
    FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc

    21. kolo, úřední termín 25. 2. 2023

    FC FASTAV Zlín – AC Sparta Praha
    FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové
    FK Jablonec – FK Teplice
    FC Viktoria Plzeň – FC Slovan Liberec
    SK Sigma Olomouc – FK Pardubice
    FK Mladá Boleslav – SK Dynamo České Budějovice
    SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko
    Bohemians Praha 1905 – FC Zbrojovka Brno

    22. kolo, úřední termín 4. 3. 2023

    FC Zbrojovka Brno – FC FASTAV Zlín
    FK Pardubice – FC Baník Ostrava
    FC Hradec Králové – FK Jablonec
    AC Sparta Praha – FK Teplice
    FC Viktoria Plzeň – SK Sigma Olomouc
    1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav
    SK Dynamo České Budějovice – SK Slavia Praha
    FC Slovan Liberec – Bohemians Praha 1905

    23. kolo, úřední termín 11. 3. 2023

    FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha
    FC FASTAV Zlín – FC Hradec Králové
    FK Teplice – FC Zbrojovka Brno
    Bohemians Praha 1905 – FK Pardubice
    SK Sigma Olomouc – SK Dynamo České Budějovice
    FK Jablonec – 1. FC Slovácko
    FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec
    SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň

    24. kolo, úřední termín 18. 3. 2023

    1. FC Slovácko – FC FASTAV Zlín
    SK Dynamo České Budějovice – FC Baník Ostrava
    FC Zbrojovka Brno – FK Jablonec
    FK Pardubice – FK Teplice
    FC Hradec Králové – AC Sparta Praha
    SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav
    FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha
    FC Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905

    25. kolo, úřední termín 1. 4. 2023

    FK Teplice – FC Hradec Králové
    AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno
    FK Jablonec – FK Pardubice
    FC FASTAV Zlín – SK Dynamo České Budějovice
    Bohemians Praha 1905 – 1. FC Slovácko
    FC Baník Ostrava – FC Slovan Liberec
    FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň
    SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc

    26. kolo, úřední termín 8. 4. 2023

    FC Slovan Liberec – FC FASTAV Zlín
    1. FC Slovácko – FC Baník Ostrava
    FC Viktoria Plzeň – FK Jablonec
    SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice
    FK Pardubice – AC Sparta Praha
    FC Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové
    FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha
    SK Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905

    27. kolo, úřední termín 15. 4. 2023

    FC FASTAV Zlín – SK Sigma Olomouc
    FC Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň
    FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice
    FK Teplice – 1. FC Slovácko
    AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
    FC Zbrojovka Brno – FK Pardubice
    FK Jablonec – FC Slovan Liberec
    Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav

    28. kolo, úřední termín 22. 4. 2023

    FC Slovan Liberec – FC Zbrojovka Brno
    FK Pardubice – FC Hradec Králové
    1. FC Slovácko – AC Sparta Praha
    SK Dynamo České Budějovice – FK Jablonec
    FC Viktoria Plzeň – FC FASTAV Zlín
    SK Sigma Olomouc – FK Teplice
    FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava
    SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905

    29. kolo, úřední termín 26. 4. 2023

    FC FASTAV Zlín – Bohemians Praha 1905
    FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha
    FK Jablonec – SK Sigma Olomouc
    FK Teplice – FK Mladá Boleslav
    AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň
    FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec
    FC Zbrojovka Brno – SK Dynamo České Budějovice
    FK Pardubice – 1. FC Slovácko

    30. kolo, úřední termín 29.4.2023

    SK Dynamo České Budějovice – FK Pardubice
    1. FC Slovácko – FC Zbrojovka Brno
    FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha
    FC Viktoria Plzeň – FK Teplice
    SK Sigma Olomouc – FC Baník Ostrava
    FK Mladá Boleslav – FC FASTAV Zlín
    SK Slavia Praha – FC Hradec Králové
    Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec