<
17.05.-22.05.
>
  Skupina o titul
  #KlubZSB
  1FC Viktoria Plzeň3563:2185
  2SK Slavia Praha3580:2778
  3AC Sparta Praha3572:4073
  41.FC Slovácko3559:3868
  5FC Baník Ostrava3560:4855
  6FC Hradec Králové3544:5244
  Skupina o záchranu
  #KlubZSB
  1FK Pardubice3542:6837
  2FC Fastav Zlín3543:6036
  3FK Jablonec3527:4834
  4Bohemians Praha 19053545:6134
  5FK Teplice3533:5929
  6MFK Karviná3533:6319

  LFA uspořádala marketingový workshop

  Stejně jako v předešlých letech i letos zorganizovala na začátku ledna Ligová fotbalová asociace odborný seminář pro klubové zástupce z oddělení obchodu, marketingu a komunikace. Vzhledem k aktuálním vládním restrikcím se tak stalo online formou.

  bohemians.cz
  LFA uspořádala marketingový workshop

  Ligová fotbalová asociace připravila pro pracovníky klubů v oblasti marketingu a komunikace tradiční workshop, který se stejně jako v minulém roce kvůli covidovým opatřením musel uskutečnit v online podobě.

  „Z mnoha obchodních jednání jsme na tuto formu v dnešní době všichni již zvyklí. Na druhou stranu osobní kontakt s kolegy v klubech nám dlouhodobě schází. Předávání zkušeností, názorů a vůbec zpětná vazba od vedení ligy i klubových zástupců byla vždy podstatnou složkou takových akcí. Přesto jsme se snažili do více než pětihodinového programu vtěsnat co nejvíce zajímavých informací pro všechny účastníky,“ řekl obchodní a marketingový ředitel LFA Daniel Hajný. Zástupci LFA se v první části podělili o informace o ligových projektech.

  „Komunikace ligy často velmi úzce souvisí a závisí na hladké spolupráci s jednotlivými kluby, kterým také poskytujeme důležitý servis. Jsme všichni společně na jedné lodi a pomáháme si k efektivnímu oslovení všech fanoušků,“ prozradil Daniel Hajný.

  Marketingového workshopu LFA se zúčastnilo více než sedmdesát posluchačů a ve druhé polovině si vyslechli zajímavé prezentace svých kolegů z pěti klubů. Uvedení nové klubové identity prezentoval Kamil Veselý z pražské Sparty, o projektu Hradce s názvem Cesta za postupem vyprávěl Michal Petrák a plány Baníku s oslavami klubového výročí představil Jan Krejčíček. O detailech teplického nadačního fondu se účastníci workshopu dozvěděli od Martina Kovaříka a na závěr klubového bloku ukázal Michal Býček ze Slavie, jak mistrovský klub pracuje s video obsahem.

  „Prezentace úspěšných projektů vzájemně mezi kluby tvoří velmi podstatnou část našich workshopů. Ať jde o organizaci jakékoliv úrovně a velikosti napříč oběma profesionálními zkušenostmi, každý si může vzít nějakou inspiraci. Výběr projektů pro letošní workshop vycházel z oceněných klubů z loňské Ceny Lukáše Přibyla, v rámci které vyzdvihujeme právě ty povedené počiny na poli marketingu a práci s fanoušky,“ uvedl ředitel komunikace a PR LFA Štěpán Hanuš.

  Svůj prostor na workshopu dostali i zástupci ligových partnerů, kteří mohou svou působností nabídnout přesah i k jednotlivým klubům a jejich fanouškům. Účastníci workshopu také získali důležité znalosti o trendech a plánovaném vývoji moderních technologií a komunikace s fanoušky na sociálních sítích a jiných platformách.