<
1.kolo
>
    #KlubZSB
    1AC Sparta Praha13:23
    2FK Jablonec11:03
    3FK Pardubice12:21
    4MFK Karviná12:21
    5FC Hradec Králové11:11
    6Bohemians Praha 190511:11
    7FK Mladá Boleslav00:00
    8FC Fastav Zlín00:00
    9FC Viktoria Plzeň00:00
    10SK Dynamo České Budějovice00:00
    11FC Slovan Liberec00:00
    12FK Teplice00:00
    13SK Slavia Praha00:00
    141.FC Slovácko00:00
    15SK Sigma Olomouc12:30
    16FC Baník Ostrava10:10

    Příprava: Sparta a Mladá Boleslav poprvé prohrály, Slovácko stále bez porážky

    Už jen dvanáct dní zbývá do startu nového ročníku FORTUNA:LIGY. Většina účastníků o víkendu sehrála přípravné zápasy, z nichž vzešli vítězně fotbalisté Slovácka, Ostravy, Hradce Králové či Pardubic. Naopak poprvé v přípravy padly týmy Sparty a Mladé Boleslavi.

    sparta.cz
    Příprava: Sparta a Mladá Boleslav poprvé prohrály, Slovácko stále bez porážky

    Úspěšní ve víkendovém zápase byli fotbalisté Slovácka, kteří porazili polskou Cracovii 1:0. Celek z Uherského Hradiště zatím v přípravě neprohrál a připravuje se na boj o evropský podzim. Ostravský Baník porazil druholigovou Líšeň 2:0, Hradec Králové naopak exligistu Příbram 1:0.

    Sparta padla s rakouským Wolfsbergerem 2:3, ačkoliv v utkání dvakrát vedla. Pražané prohráli v přípravě poprvé. Týmy Zlína, Liberce, Teplic, Karviné a Olomouce remizovaly.

    Pardubice porazily slovenský Trenčín 2:1, Dynamo České Budějovice druholigovou Vlašim 3:1 a Mladá Boleslav nestačila na Chrudim 1:3.

    Nový ročník FORTUNA:LIGY startuje už v sobotu 24. července.


    1.FC Slovácko – KS Cracovia (Polsko) 1:0

    Branka: 58. Cicilia.

    Sestava Slovácka: Nguyen (63. Bajza) - Divíšek (63. Kalabiška), Kadlec (46. Šimko), Hofmann, Reinberk (63. Tomič), Navrátil (63. Petržela), Mareček (46. Havlík), Daníček (83. Kudela), Sadílek (63. Šašinka), Jurečka (59. Holzer), Cicilia (63. Vecheta).


    AC Sparta Praha – Wolfsberger AC (Rakousko) 2:3

    Branky: 9. Krejčí st., 38. Wiesner – 19. Rocher, 43. Baumgartner, 67. Peretz.

    Sestava Sparty: Holec – Vindheim (58. Karlsson), Štetina (79. Vitík), Hancko (58. Panák), Højer (58. Polidar) – Wiesner (79. Gabriel), Krejčí ml. (66. Sáček), Pavelka (79. Souček), Dočkal (66. Karabec), Krejčí st. (79. Minčev) – Pulkrab (46. Drchal).


    Bohemians Praha 1905 – SKN St. Pölten (Rakousko) 0:1

    Branka: 80. Hong (pen.).

    Sestava Bohemians: 1. pol.: Le Giang – Bederka, Köstl, Vondra – Lehovec (20. Dostál), Květ, Novák, Kovařík – Fulnek, Necid, Koubek. 2. pol.: Le Giang – Kadlec, Krch, Hůlka (58. Fulnek) – Dostál, Hronek, Novák, Levin, Bartek – Chramosta, Puškáč.


    FC Baník Ostrava – SK Líšeň 2:0

    Branky: 17. de Azevedo, 58. Almási.

    Sestava Ostravy: Laštůvka – Sanneh, Svozil, Lischka, Fleišman – Buchta, Kaloč, Kuzmanovič (46. Sor), Tetour (69. Harušťák), de Azevedo (78. Šmiga) – Almási.


    FC Fastav Zlín – 1.SK Prostějov 2:2

    Branky: 13. Kolář, 33. Matejov – 10. Žák, 34. Kušej.

    Sestava Zlína: Rakovan (46. Šiška) – Matejov (60. Nečas), Kolář, Procházka (46. Simerský), Vraštil (46. Cedidla) – Vakho (46. Hrdlička) Hlinka (60. Pedrito), Hrubý (60. Janetzký), Dramé (46. Tkáč) – Poznar (60. Fantiš), Reiter (60. Bobčík).


    FC Hradec Králové – 1.FK Příbram 1:0

    Branka: 72. Vašulín.

    Sestava Hradce Králové: Fendrich (46. Vízek) – Mejdr (74. Čech), Klíma (46. Donát), Král, Urma (76. Novotný) – Kodeš (46. Rada), Soukeník – Rezek (57. Záviška), Dvořák (46. Vašulín), Vlkanova (46. Prekop) – Kubala.


    FC Slovan Liberec – BW Linz (Rakousko) 1:1

    Branky: 65. Novotný – 7. Malicsek.

    Sestava Liberce: 1. pol.: Knobloch – Koscelník, Gebre Selassie, Chaluš, Mikula – Havelka, Purzitidis – Matoušek, Faško, Mészáros – Rondič. 2. pol.: Knobloch – Fukala, Lehoczki, Purzitidis, Šulc (81. Kranthove) – Matoušek (68. Bína), Michal, Havelka (77. Polyák), Gembický – Nečas – Novotný.


    FK Mladá Boleslav – MFK Chrudim 1:3

    Branky: 25. Mešanovič – 28. Juliš, 59. Rybička, 116. Breda. Hráno 4x 30 minut.

    Sestava Mladé Boleslavi: 1. pol.: Šeda – David Douděra, Suchý, Karafiát, Preisler – Matějovský Dancák – Skalák, Mešanovič, Ladra – Fila. 2. pol.: Halouska – Martin Douděra, Šimák, Plechatý, Jurásek – Dominik Mašek, Smrž – Píchal, Lukáš Mašek, Hönig – Stránský.


    FK Pardubice – AS Trenčín (Slovensko) 2:1

    Branky: 5. Jeřábek, 55. Solil – 33. Križan.

    Sestava Pardubic: Markovič – Cadu (60. Halász), Šejvl, Toml, Čelůstka (60. Kurka) – Jeřábek (60. Ramos Junior) – Tischler, Solil (60. Dufek), Beran (46. Červ), Kostka – Huf (60. Lee).


    FK Teplice – FC MAS Táborsko 2:2

    Branky Teplic: 40. Knapík, 78. Hyčka.

    Sestava Teplic: Čtvrtečka – Knapík (60. Mazuch), Chlumecký, Hasil (60. Pinc) – Vondrášek (70. Švanda), Mareček (60. Jukl), Trubač (80. Kodad), Droehnle (70. Horák) – Laňka (70. Černý), Ledecký (60. Mareš), Moulis (70. Hyčka).


    MFK Karviná – GKS Tychy (Polsko) 3:3

    Branky: 17. Mangabeira, 64. Šindelář, 74. Svoboda – 62. a 84. Kargulewicz, 73. Staniucha.

    Sestava Karviné: Neuman (46. Ciupa) – Křapka, Eduardo (60. Šindelář), Buchta, Bartošák (60. Stropek) – Jean Mangabeira (60. Jursa), Nešický (70. Tavares) – Čmelík (60. Svoboda), Qose (46. Mikuš), Siňjavskij (60. Jurásek) – Papadopulos (60. Zych).


    SK Dynamo České Budějovice – FC Sellier&Bellot Vlašim 3:1

    Branky: 31. Mršić, 53. Mihálik, 60. Čavoš – 89. Zlatohlávek.

    Sestava Českých Budějovic: Vorel – Čolić (46. P. Novák), Havel, Talovierov (63. O. Novák), Skovajsa (63. Mašek) – Vais (46. Valenta), Hellebrand (46. Čavoš) – Mihálik, Hora (58. Tolno), Mršić (46. Brandner) – Škoda (58. Bassey).


    SK Sigma Olomouc – FC Midtjylland (Dánsko) 1:2

    Branky: 45. Daněk – 7. Evander, 22. Brumado.

    Sestava Olomouce: Stoppen – Látal (74. Chvátal), Hubník, Beneš, Vepřek (63. Zmrzlý) – Hála (63. Chytil), Sedlák (63. Greššák), Daněk, Breite (74. Šíp), Zahradníček (63. Vaněček) – Růsek (74. Matoušek).


    SK Sigma Olomouc – Zaglebie Lubin (Polsko) 1:1

    Branky: 1. Matoušek – 82. Sypek.

    Sestava Olomouce: Macík – Chvátal, Poulolo, Greššák (67. Vepřek), Zmrzlý – Matoušek (60. Látal), Slaměna (73. Sedlák), Chytil, Zifčák (67. Daněk), Šíp (60. Zahradníček) – Vaněček.