<
1.kolo
>
    #KlubZSB
    1AC Sparta Praha13:23
    2FK Jablonec11:03
    3FK Pardubice12:21
    4MFK Karviná12:21
    5FC Hradec Králové11:11
    6Bohemians Praha 190511:11
    7FK Mladá Boleslav00:00
    8FC Fastav Zlín00:00
    9FC Viktoria Plzeň00:00
    10SK Dynamo České Budějovice00:00
    11FC Slovan Liberec00:00
    12FK Teplice00:00
    13SK Slavia Praha00:00
    141.FC Slovácko00:00
    15SK Sigma Olomouc12:30
    16FC Baník Ostrava10:10

    Los FORTUNA:LIGY 2021/22: Mistrovská Slavia začne ve Zlíně, Hradec Králové vyzve Bohemians

    FORTUNA:LIGA zná rozlosování pro nadcházející ročník 2021/22. Ten odstartuje o víkendu 24. – 25. července a účastnit se ho bude 16 týmů. Úřadující mistr Slavia zahájí svou pouť za obhajobou titulu na hřišti Zlína, jediný nováček soutěže Hradec Králové bude v úvodním kole hostit Bohemians 1905, Sparta přivítá Olomouc a Jablonec ostravský Baník. Kompletní rozlosování sezóny 2021/22 naleznete v článku.

    fcfastavzlin.cz
    Los FORTUNA:LIGY 2021/22: Mistrovská Slavia začne ve Zlíně, Hradec Králové vyzve Bohemians

    Úřední termín prvního kola nové sezóny 2021/22 je stanoven na sobotu 24. července. Během podzimní části čeká týmy celkem 19 kol, poslední se odehraje s úředním termínem 18. prosince. Jarní část začne 20. kolem 5. února 2022.

    Podzimní derby pražských „S“ se odehraje na začátku října v rámci 10. kola, hostit jej bude pražská Sparta. Východočeské derby mezi nováčkem z Hradce Králové a Pardubicemi je naplánováno na 8. kolo, duel mezi Jabloncem a Libercem se odehraje v 9. kole.

    Kompletní rozlosování nového ročníku FORTUNA:LIGY naleznete níže nebo zde.

    Přesné termíny jednotlivých zápasů budou upřesněny později.


    Rozlosování FORTUNA:LIGY 2021/22

    1. kolo, úřední termín 24.7.2021

    FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905
    AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc
    FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav
    SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice
    FK Pardubice – MFK Karviná
    FC Fastav Zlín – SK Slavia Praha
    FK Jablonec – FC Baník Ostrava
    FC Slovan Liberec – 1.FC Slovácko

    2. kolo, úřední termín 31.7.2021

    MFK Karviná – FC Hradec Králové
    FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha
    Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň
    1.FC Slovácko – SK Dynamo České Budějovice
    SK Sigma Olomouc – FK Pardubice
    FC Baník Ostrava – FC Fastav Zlín
    FK Mladá Boleslav – FK Jablonec
    FK Teplice – SK Slavia Praha

    3. kolo, úřední termín 7.8.2021

    FK Pardubice – FK Mladá Boleslav
    FC Fastav Zlín – FK Teplice
    SK Dynamo České Budějovice – FC Baník Ostrava
    SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc
    FK Jablonec – Bohemians Praha 1905
    FC Viktoria Plzeň – 1.FC Slovácko
    AC Sparta Praha – MFK Karviná
    FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec

    4. kolo, úřední termín 14.8.2021

    FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha
    FK Teplice – FK Jablonec
    FC Baník Ostrava – FK Pardubice
    SK Sigma Olomouc – SK Dynamo České Budějovice
    Bohemians Praha 1905 – AC Sparta Praha
    1.FC Slovácko – FC Hradec Králové
    MFK Karviná – FC Fastav Zlín
    FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň

    5. kolo, úřední termín 21.8.2021

    AC Sparta Praha – FC Hradec Králové
    FC Viktoria Plzeň – MFK Karviná
    SK Dynamo České Budějovice – FC Slovan Liberec
    FK Pardubice – Bohemians Praha 1905
    FC Fastav Zlín – SK Sigma Olomouc
    FK Jablonec – 1.FC Slovácko
    SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava
    FK Mladá Boleslav – FK Teplice

    6. kolo, úřední termín 28.8.2021

    FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň
    AC Sparta Praha – SK Dynamo České Budějovice
    FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav
    SK Sigma Olomouc – FK Jablonec
    Bohemians Praha 1905 – FK Teplice
    1.FC Slovácko – FK Pardubice
    MFK Karviná – SK Slavia Praha
    FC Slovan Liberec – FC Fastav Zlín

    7. kolo, úřední termín 11.9.2021

    FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha
    SK Dynamo České Budějovice – FC Hradec Králové
    FK Pardubice – FC Slovan Liberec
    FC Fastav Zlín – Bohemians Praha 1905
    FK Jablonec – MFK Karviná
    SK Slavia Praha – 1.FC Slovácko
    FK Mladá Boleslav – SK Sigma Olomouc
    FK Teplice – FC Baník Ostrava

    8. kolo, úřední termín 18.9.2021

    FC Hradec Králové – FK Pardubice
    AC Sparta Praha – FK Jablonec
    FC Viktoria Plzeň – SK Dynamo České Budějovice
    SK Sigma Olomouc – FC Baník Ostrava
    Bohemians Praha 1905 – SK Slavia Praha
    1.FC Slovácko – FC Fastav Zlín
    MFK Karviná – FK Teplice
    FC Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav

    9. kolo, úřední termín 25.9.2021

    SK Dynamo České Budějovice – MFK Karviná
    FK Pardubice – FC Viktoria Plzeň
    FC Fastav Zlín – AC Sparta Praha
    FK Jablonec – FC Slovan Liberec
    SK Slavia Praha – FC Hradec Králové
    FK Mladá Boleslav – 1.FC Slovácko
    FK Teplice – SK Sigma Olomouc
    FC Baník Ostrava – Bohemians Praha 1905

    10. kolo, úřední termín 2.10.2021

    FC Hradec Králové – FK Jablonec
    AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
    FC Viktoria Plzeň – FC Fastav Zlín
    SK Dynamo České Budějovice – FK Pardubice
    Bohemians Praha 1905 – SK Sigma Olomouc
    1.FC Slovácko – FK Teplice
    MFK Karviná – FK Mladá Boleslav
    FC Slovan Liberec – FC Baník Ostrava

    11. kolo, úřední termín 16.10.2021

    FK Pardubice – AC Sparta Praha
    FC Fastav Zlín – FC Hradec Králové
    FK Jablonec – SK Dynamo České Budějovice
    SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec
    FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905
    FK Teplice – FC Viktoria Plzeň
    FC Baník Ostrava – 1.FC Slovácko
    SK Sigma Olomouc – MFK Karviná

    12. kolo, úřední termín 23.10.2021

    FC Hradec Králové – FK Teplice
    AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav
    FC Viktoria Plzeň – FK Jablonec
    SK Dynamo České Budějovice – SK Slavia Praha
    FK Pardubice – FC Fastav Zlín
    1.FC Slovácko – Bohemians Praha 1905
    MFK Karviná – FC Baník Ostrava
    FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc

    13. kolo, úřední termín 30.10.2021

    FC Fastav Zlín – SK Dynamo České Budějovice
    FK Jablonec – FK Pardubice
    SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň
    FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové
    FK Teplice – FC Slovan Liberec
    FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha
    SK Sigma Olomouc – 1.FC Slovácko
    Bohemians Praha 1905 – MFK Karviná

    14. kolo, úřední termín 6.11.2021

    FC Hradec Králové – FC Baník Ostrava
    AC Sparta Praha – FK Teplice
    FC Viktoria Plzeň – SK Sigma Olomouc
    SK Dynamo České Budějovice – FK Mladá Boleslav
    FK Pardubice – SK Slavia Praha
    FC Fastav Zlín – FK Jablonec
    MFK Karviná – 1.FC Slovácko
    FC Slovan Liberec – Bohemians Praha 1905

    15. kolo, úřední termín 20.11.2021

    SK Slavia Praha – FK Jablonec FK Mladá Boleslav – FC Fastav Zlín
    FK Teplice – FK Pardubice
    FC Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň
    SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové
    Bohemians Praha 1905 – SK Dynamo České Budějovice
    1.FC Slovácko – AC Sparta Praha
    MFK Karviná – FC Slovan Liberec

    16. kolo, úřední termín 27.11.2021

    FC Hradec Králové – MFK Karviná
    AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec
    FC Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905
    SK Dynamo České Budějovice – 1.FC Slovácko
    FK Pardubice – SK Sigma Olomouc
    FC Fastav Zlín – FC Baník Ostrava
    FK Jablonec – FK Mladá Boleslav
    SK Slavia Praha – FK Teplice

    17. kolo, úřední termín 4.12.2021

    FK Mladá Boleslav – FK Pardubice
    FK Teplice – FC Fastav Zlín
    FC Baník Ostrava – SK Dynamo České Budějovice
    SK Sigma Olomouc – SK Slavia Praha
    Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec
    1.FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň
    MFK Karviná – AC Sparta Praha
    FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové

    18. kolo, úřední termín 11.12.2021

    SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav
    FK Jablonec – FK Teplice
    FK Pardubice – FC Baník Ostrava
    SK Dynamo České Budějovice – SK Sigma Olomouc
    AC Sparta Praha – Bohemians Praha 1905
    FC Hradec Králové – 1.FC Slovácko
    FC Fastav Zlín – MFK Karviná
    FC Viktoria Plzeň – FC Slovan Liberec

    19. kolo, úřední termín 18.12.2021

    FC Hradec Králové – AC Sparta Praha
    MFK Karviná – FC Viktoria Plzeň
    FC Slovan Liberec – SK Dynamo České Budějovice
    Bohemians Praha 1905 – FK Pardubice
    SK Sigma Olomouc – FC Fastav Zlín
    1.FC Slovácko – FK Jablonec
    FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha
    FK Teplice – FK Mladá Boleslav

    20. kolo, úřední termín 5.2.2022

    FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové
    SK Dynamo České Budějovice – AC Sparta Praha
    FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava
    FK Jablonec – SK Sigma Olomouc
    FK Teplice – Bohemians Praha 1905
    FK Pardubice – 1.FC Slovácko
    SK Slavia Praha – MFK Karviná
    FC Fastav Zlín – FC Slovan Liberec

    21. kolo, úřední termín 12.2.2022

    AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň
    FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice
    FC Slovan Liberec – FK Pardubice
    Bohemians Praha 1905 – FC Fastav Zlín
    MFK Karviná – FK Jablonec
    1.FC Slovácko – SK Slavia Praha
    SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav
    FC Baník Ostrava – FK Teplice

    22. kolo, úřední termín 19.2.2022

    FK Pardubice – FC Hradec Králové
    FK Jablonec – AC Sparta Praha
    SK Dynamo České Budějovice – FC Viktoria Plzeň
    FC Baník Ostrava – SK Sigma Olomouc
    SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905
    FC Fastav Zlín – 1.FC Slovácko
    FK Teplice – MFK Karviná
    FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec

    23. kolo, úřední termín 26.2.2022

    MFK Karviná – SK Dynamo České Budějovice
    FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice
    AC Sparta Praha – FC Fastav Zlín
    FC Slovan Liberec – FK Jablonec
    FC Hradec Králové – SK Slavia Praha
    1.FC Slovácko – FK Mladá Boleslav
    SK Sigma Olomouc – FK Teplice
    Bohemians Praha 1905 – FC Baník Ostrava

    24. kolo, úřední termín 5.3.2022

    FK Jablonec – FC Hradec Králové
    SK Slavia Praha – AC Sparta Praha
    FC Fastav Zlín – FC Viktoria Plzeň
    FK Pardubice – SK Dynamo České Budějovice
    SK Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905
    FK Teplice – 1.FC Slovácko
    FK Mladá Boleslav – MFK Karviná
    FC Baník Ostrava – FC Slovan Liberec

    25. kolo, úřední termín 12.3.2022

    AC Sparta Praha – FK Pardubice
    FC Hradec Králové – FC Fastav Zlín
    SK Dynamo České Budějovice – FK Jablonec
    FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha
    Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav
    FC Viktoria Plzeň – FK Teplice
    1.FC Slovácko – FC Baník Ostrava
    MFK Karviná – SK Sigma Olomouc

    26. kolo, úřední termín 19.3.2022

    FK Teplice – FC Hradec Králové
    FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha
    FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň
    SK Slavia Praha – SK Dynamo České Budějovice
    FC Fastav Zlín – FK Pardubice
    Bohemians Praha 1905 – 1.FC Slovácko
    FC Baník Ostrava – MFK Karviná
    SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec

    27. kolo, úřední termín 2.4.2022

    SK Dynamo České Budějovice – FC Fastav Zlín
    FK Pardubice – FK Jablonec
    FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha
    FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav
    FC Slovan Liberec – FK Teplice
    AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava
    1.FC Slovácko – SK Sigma Olomouc
    MFK Karviná – Bohemians Praha 1905

    28. kolo, úřední termín 9.4.2022

    FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové
    FK Teplice – AC Sparta Praha
    SK Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň
    FK Mladá Boleslav – SK Dynamo České Budějovice
    SK Slavia Praha – FK Pardubice
    FK Jablonec – FC Fastav Zlín
    1.FC Slovácko – MFK Karviná
    Bohemians Praha 1905 – FC Slovan Liberec

    29. kolo, úřední termín 16.4.2022

    FK Jablonec – SK Slavia Praha
    FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav
    FK Pardubice – FK Teplice
    FC Viktoria Plzeň – FC Baník Ostrava
    FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc
    SK Dynamo České Budějovice – Bohemians Praha 1905
    AC Sparta Praha – 1.FC Slovácko
    FC Slovan Liberec – MFK Karviná

    30. kolo, úřední termín 23.4.2022

    Bohemians Praha 1905 – FC Hradec Králové
    SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
    FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň
    FK Teplice – SK Dynamo České Budějovice
    MFK Karviná – FK Pardubice
    SK Slavia Praha – FC Fastav Zlín
    FC Baník Ostrava – FK Jablonec
    1.FC Slovácko – FC Slovan Liberec