<
>

Stronatiho vyrovnávací trefa proti Slavii ALEXANDRIA – Last Minute gólem

Gól stopera Baníku Patrizia Stronatiho ze sedmé minuty nastavení z utkání proti Slavii (29. kolo), který znamenal vyrovnání na 2:2 a bod pro ostravský celek, zvítězil v hlasování fanoušků o nejhezčí ALEXANDRIA – Last Minute gól za období 25. až 30. kola.

fcb.cz

Když se v čase 93:36 trefil do ostravské branky slávista Lukáš Masopust, vypadalo to, že si sešívaní tímto last minute gólem odvezou ze hřiště Baníku tři body. V tomto utkání ale nakonec padla ještě jedna branka, a sice z hlavy stopera Ostravy Patrizia Stronatiho, který v čase 96:42 vyrovnal na konečných 2:2 a zajistil Baníku bod.

Stronatiho branka zvítězila v hlasování fanoušků na webu FORTUNA:LIGY o nejhezčí ALEXANDRIA – Last Minute gól za období 25. až 30. kola v konkurenci Bojana Dordiče z Opavy a Davida Housky ze Sigmy Olomouc.