<
1.kolo
>
  #KlubZSB
  1Bohemians Praha 190500:00
  2SK Dynamo České Budějovice00:00
  3FC Hradec Králové00:00
  4FK Jablonec00:00
  5MFK Karviná00:00
  6FC Slovan Liberec00:00
  7FK Mladá Boleslav00:00
  8SK Sigma Olomouc00:00
  9FC Baník Ostrava00:00
  10FK Pardubice00:00
  11FC Viktoria Plzeň00:00
  12SK Slavia Praha00:00
  131.FC Slovácko00:00
  14AC Sparta Praha00:00
  15FK Teplice00:00
  16FC Fastav Zlín00:00

  Zařvi si v kulichu! Soutěž o VIP návštěvy zápasů

  Zimní přestávka utekla jako voda a jarní část FORTUNA:LIGY otevírá své brány. Kluby očekávají své úvodní domácí soutěžní duely roku 2020 a ve spolupráci s generálním partnerem ligy společností Fortuna přichystala liga pro návštěvníky fotbalových zápasů speciální akci.

  fortunaliga.cz
  Zařvi si v kulichu! Soutěž o VIP návštěvy zápasů

  Jak je již zvykem, na fanoušky, kteří dorazí podpořit hráče svého oblíbeného klubu přímo na stadiony, čeká odměna, tentokrát v podobě zimního kulichu s logem ligy i klubu.

  Zároveň se každý obdarovaný může zapojit do soutěže o VIP zážitek. Jen si představte, pozvete své kamarády na fotbal, vyzvedne vás limuzína, Fortuna vám zajistí nejlepší místa na stadionu na VIP místech, potkáte se s hráči či legendami klubu a zažijete zápas trochu netradičním způsobem. Tak taková odměna je připravena pro dva výherce s nejlepšími soutěžními příspěvky.

  Jak se do soutěže zapojit a jaká jsou pravidla? Především je nutné dorazit na zápas včas. Před stadionem budou poté hostesky rozdávat zimní kulichy. Stačí se poté jen vyfotit nebo natočit jak umíte zařvat, oslavovat úspěch, či fandit svému klubu (v kulichu), nahrát si to na svůj profil na Instagramu s hastagem #zarvisi a nebo to nahrát na Facebooku FORTUNA:LIGY pod soutěžní příspěvek a jste ve hře. Na dva nejlepší či nejoriginálnější čeká poté VIP zážitek přímo na stadionu (odměníme jednoho fanouška z Facebooku a jednoho fanouška z Instagramu).

  A proč „Zařvi si v kulichu“? Protože jen na stadionu si fanoušek dokáže přeci pořádně zařvat, fandit svému klubu a prožít emoce naplno. Je v kontaktu s hráči svého oblíbeného týmu, mezi kamarády a přáteli. Ty největší emoce zároveň přicházejí se vsazeným tiketem a touhou hnát své mužstvo za vítězstvím! Tak neseďte doma a přijďte podpořit hráče přímo na stadion.

  Nezapomeňte! Kompletní rozpis naleznete v sekci  zápasy. Kulich s klubovým logem si můžete vyzvednout před stadionem, do soutěže se zapojíte prostřednictvím sociálních sítích.