<
11.07.-27.07.
>
    Skupina o titul
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha3569:1285
    2FC Viktoria Plzeň3568:2476
    3AC Sparta Praha3566:4060
    4FK Jablonec3548:5251
    5FC Slovan Liberec3555:5151
    6FC Baník Ostrava3547:4347
    Skupina o záchranu
    #KlubZSB
    1SK Sigma Olomouc3339:4040
    2FK Teplice3337:5138
    3FC Fastav Zlín3330:5233
    4MFK Karviná3325:4627
    5Slezský FC Opava3317:5025
    61.FK Příbram3321:5525

    Mladá Boleslav remizovala s béčkem Sparty, České Budějovice schytaly debakl od Žižkova

    Některé kluby FORTUNA:LIGY už mají za sebou své první zápasy v rámci zimní přípravy. Jak si vedly? Mladá Boleslav remizovala s třetiligovou Spartou B 1:1, České Budějovice padly s druholigovým Žižkovem vysoko 1:7, Příbram porazila v souboji ligistů Jablonec 3:1.

    sparta.cz
    Mladá Boleslav remizovala s béčkem Sparty, České Budějovice schytaly debakl od Žižkova

    Už dva zápasy za sebou mají fotbalisté Baníku Ostrava, které nově vede trenér Luboš Kozel. Nejprve jeho svěřenci remizovali s druholigovým Prostějovem 2:2, o den později pak podlehli polskému Gorniku Zabrze.

    Příbram porazila v duelu prvoligových týmů Jablonec, Bohemians 1905 přetlačili druholigovou Duklu a fotbalisté Zlína a Teplic si připsali remízu. Podobně i Mladá Boleslav, která remizovala s rezervou Sparty.

    Start přípravy se vůbec nevydařil Českým Budějovicím, které podlehly druholigovému Žižkovu vysoko 1:7. Jediný gól Dynama vstřelil Táborský, za hosty se blýskl hattrickem testovaný Nabijev ze Slavie. 


    10. ledna: Karviná – Pohronie 0:0

    Sestava Karviné: Pastornický (46. Neuman) – Ndefe (46. Putyera), Eduardo (80. Mrózek), Stropek, Čonka – Lingr, Jean Mangabeira (46. Hanousek), Bukata, Galuška – Kozban (46. Macej), Steven (65. Bielan).

    10. ledna: Ostrava – Prostějov 2:2

    Branky: 29. Chvěja, 61. Buchta – 1. Teplý, 53. Šteigl

    Sestava Ostravy: Budinský (46. Číž) – Celba, Pokorný (46. Tamajka), Šindelář, Fleišman (76. Holzer) – Drozd (46. Mooc), Hrubý – Barkov (46. Bolf), Buchta, Chvěja (76. Kuzmanovič) – Baroš (46. Wojatschke).

    11. ledna: Příbram – Jablonec 3:1

    Branky: 20. Díl, 62. Soldát, 75. Sehit – 56. Petrovič

    Sestava Příbrami: 1. pol.: Kočí – Pazdera, Kleščík, Šimek, Cmiljanovič – Tregler, Yilmaz, Zorvan, Kříž – Díl, Jindráček. 2.pol.: Soukup – Hájek, Kvída, Dramé, Antwi – Nový, Soldát, Haljet, Sehit – Jindráček (68. Vokřínek), Díl (82. Obdržal).

    Sestava Jablonce: 1. pol.: Hrubý – Macháček, Jugas, Plechatý, Peřina – Hübschman – Matoušek, Pilík, Hämäläinen, Pleštil – Doležal. 2. pol.: Hanuš – Holík, Jugas, Štěpánek, Krob – Jovovič, Kubista, Breda, Petrovič – Chramosta, Velich.

    11. ledna: Bohemians 1905 – Dukla 2:1

    Branky: 6. Puškáč, 87. Hronek – 85. Jakab

    Sestava Bohemians: 1. pol.: Le Giang – Záviška, Krch, Šmíd, Schumacher – Vaníček, Rada, Vacek, Keita – Nečas, Puškáč. 2. pol.: Le Giang – Záviška, Köstl, Bederka, Podaný – Novák, Vacek (61. Jindřišek), Hronek, Vodháněl – Keita (61. Pulkrab), Ugwu.

    11. ledna: Ostrava – Gornik Zabrze 1:2 

    Branky: 25. Hrubý – 66. Ryczkowski, 82. Koj

    Sestava Ostravy: Laštůvka – Fillo, Procházka (60. Pokorný), Stronati, Granečný (73. Fleišman) – Jánoš, Hrubý (46. Buchta), Kaloč (73. Mooc) – Lalkovič, Smola (60. Baroš), Holzer.

    11. ledna: Zlín – Trnava 1:1

    Branky: 14. Poznar (pen.) – 64. Mitrea

    Sestava Zlína: Dostál (46. Šiška) – Bačo (68. Kolář), Buchta, Kolář (46. Cedidla) – Džafič (46. Bartošák), Jiráček (46. Fantiš), Adekuoroye (60. Hrdlička), Hellebrand (46. Hlinka), Janetzký (46. Chwaszcz), Čanturišvili (46. Matejov) – Poznar (46. Železník).

    11. ledna: Teplice – Ústí nad Labem 2:2

    Branky: 33. Kučera, 73. Paradin – 6. Matějka, 75. Škoda

    Sestava Teplic: 1. pol.: Keranovič – Hyčka, Paradin, Knapík, P. Mareš – Kučera – Radosta, Trubač, Žitný, Moulis – Vyhnal. 2. pol.: Keranovič – Paradin, Čmovš, Shejbal, Hyčka – Knapík – Moulis (52. Hural), Žitný (83. Baftijar), Trubač (68. Liška), Radosta (59. Emmer) – Vyhnal (59. Schettl).

    11. ledna: České Budějovice – Žižkov 1:7

    Branky: 74. Táborský (pen.) – 53., 61. a 77. Nabijev, 50. a 81. Szotkowski, 29. Bezdička, 31. Diviš

    Sestava Českých Budějovic: 1. pol.: Luksch – Kladrubský, Talovierov, Polom, Řezáč – Čavoš, Kulhánek – Šplíchal, Javorek, Schranz – Ledecký. 2. pol.: Luksch – Čolič, Havel, Polom, Řezáč – Kulhánek, Talovierov – Šplíchal, Brandner, Mršič – Táborský.

    11. ledna: Olomouc – Šumperk 6:0

    Branky: 2. González, 5. Hapal O., 26. Látal, 32. Daněk, 76. Kerbr. 83. Šíp

    Sestava Olomouce: 1. pol.: Mandous – Látal, Beneš, Zima, Vepřek – Hapal O., Houska, Zmrzlý, Daněk, González – Yunis. 2. pol.: Trefil – Sladký, Štěrba, Jemelka, Kerbr – Zahradníček, Greššák, Zlatohlávek, Nováček, Šíp – Arroyo.

    12. ledna: Mladá Boleslav – Sparta B 1:1

    Branky: 68. Tatajev – 26. Patrák

    Sestava Mladé Boleslavi: 1. pol.: Stejskal – Douděra, Mazuch, Glöckner, Křapka – Tatajev – Hampl, Budínský, Grigorjan – Komličenko, Provazník. 2. pol.: Šeda – Pech, Pudil, Glöckner (61. Rudzan), Auer – Tatajev – Fulnek, Hönig, Ewerton – Wágner, Ladra.