14FC Zlín2936:6025
    15SK Dynamo České Budějovice2932:6023
    16MFK Karviná2929:5222

Fotbalová střelnice se poprvé představí v Českých Budějovicích

Jízda pokračuje. Fortuna fotbalová střelnice chystá další zastávku. Tentokrát se vypraví do jižních Čech, aby potěšila příznivce Českých Budějovic. Dynamo se v rámci 6. kola nejvyšší fotbalové soutěže utká s pražskou Slavií. Nováček FORTUNA:LIGY versus mistr. U toho střelnice nemůže chybět. A rozhodně se bude na co koukat. Navštivte napínavý duel, vyzkoušejte střelnici a vyhrajte skvělé ceny.

Fortuna
    6. kolo, Základní částCEB0:30:0SLA

„Sice jsme rok čekali, ale dočkali jsme,“ hlásí Jiří Kladrubský. „Fortuna fotbalová střelnice dorazila i k nám do Budějovic,“ dodává Martin Vozábal. Ano, přesně tak. Atrakce od Fortuny se tentokrát vypravila na Fotbalový stadion Střelecký ostrov, kde v domácích zápasech bojuje o body českobudějovické Dynamo.

Před duelem 6. kola FORTUNA:LIGY proti pražské Slavii si zábavnou atrakci vyzkoušela pětice hráčů – Jiří Kladrubský, Petr Javorek, Lukáš Provod, Jindřich Staněk a David Ledecký. K nim se dokonce přidal i bývalý fotbalista a nynější sportovní manažer klubu Martin Vozábal. Šestka profesionálů do toho šla naplno, přestože ji čekal pořádný oříšek.

Do branky se hráči mohli trefovat pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Na střelbu navíc měli krátký interval jedné minuty a mezi třemi tyčemi pořádnou překážku – výborného gólmana Jana Bartulíka. Jak se s takovou výzvou Budějovičtí vypořádali?

Do role nadhazovače se postavil Martin Vozábal a šlo mu to víc než dobře. První dva pokusy skončily v síti. Pak Jihočechy trochu zradila muška a po půl minutě na jejich kontě svítily pouhé tři trefy. Ve druhé půlce časového limitu už se Kladrubský a spol. rozstříleli, přidali dalších šest zásahů a stanovili skóre na devět branek.

Chcete si vyzkoušet, jak to půjde na střelnici vám, porovnat svůj výkon s profesionály a vyhrát krásné ceny? Vytvořte si tým o dvou až deseti hráčích a vyrazte na duel mezi Dynamem a Slavií, který se uskuteční v pátek 16. srpna 2019 od 18:00. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem.

Nově jsou ve hře navíc i další ceny. Pokud vítěz ze střelnice o poločasové přestávce zopakuje dobrý výkon a překoná metu devíti tref profesionálních fotbalistů Českých Budějovic, můžou se diváci na stadionu těšit na 200 šál svého oblíbeného klubu a 370 poukázek do restaurací McDonald‘s.

A pokud nevyhrajete, nemusíte smutnit. Na facebookové události budou po utkání zveřejněna video se střelbou všech týmu. A to vždycky nejpozději v úterý. Získáte tak na svůj zážitek i unikátní vzpomínku. Tak honem na stadion, bude to stát za to.