14FC Zlín2836:6024
    15SK Dynamo České Budějovice2830:5822
    16MFK Karviná2828:5121

Fotbalová střelnice míří na derby o Vršovice!

Po zimní přestávce se vrátila nejen FORTUNA:LIGA, ale také oblíbená fotbalová střelnice. Fanoušci si ji budou moci vyzkoušet v Ďolíčku před vršovickým derby v neděli od 13:00, tedy dvě hodiny před zápasem.

fortunaliga.cz

Kromě skvělého fotbalu se fanoušci Bohemians, ale i Slavie, mohou těšit na předzápasový program. Ten obstará fotbalová střelnice od Fortuny. A jaká jsou pravidla? Jednoduchá. Do soutěže stačí na místě přihlásit tým o 2-10 členech.

V rámci soutěže se fanoušci snaží vstřelit za časový limit jedené minuty co nejvíce gólů. Není to ale jen tak, musejí si míč nahodit o trampolínu a trefit se z voleje, tedy zasáhnout balon ještě ze vzduchu. Navíc v brance stojí několikanásobný mistr světa ve footbagu Honza Weber.

Tuto náročnou výzvu si vyzkoušeli i profesionální fotbalisté Bohemians, těžkým testem prošli Filip Hašek, Antonín Vaníček, Lukáš Hůlka, Martin Dostál, Jan Záviška a Matěj Koubek. Výpomocí jim byl klokan, klubový maskot, jenž obstaral roli nadhazovače.

A jak si vedli? Prvními čtyřmi pokusy nepřekonali gólmana ani jednou. V poločase však měli na kontě tři trefy, dvacet sekund před koncem čtyři a nevypadalo to úplně dobře. Pak ovšem přišly tři přesné zásahy v řadě.

Góly fotbalistů Bohemians se zastavily na čísle sedm, což v pořadí dvaadvaceti TOP týmů, které si fotbalovou střelnici vyzkoušely, stačí na dělené dvanácté místo. Podaří se někomu v neděli profesionály překonat nebo někdo z fanoušků zaútočí dokonce na absolutní rekord dvanácti tref? Ve hře není jen spousta zábavy, ale všichni zúčastnění dostanou od Fortuny volné sázenky, pro vítěze je navíc nachystáno 10 000 korun jako poukázka do fanshopu.