<
2.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha26:16
    2FC Viktoria Plzeň25:26
    3Slezský FC Opava22:06
    4Bohemians Praha 190523:23
    5SK Dynamo České Budějovice22:13
    6FC Slovan Liberec23:33
    7FC Baník Ostrava23:33
    8FK Jablonec22:23
    9AC Sparta Praha22:23
    101.FC Slovácko22:23
    11SK Sigma Olomouc22:33
    12FK Mladá Boleslav21:33
    131.FK Příbram21:21
    14FK Teplice22:61
    15MFK Karviná21:30
    16FC Fastav Zlín20:20

    Delegace rozhodčích pro 21. kolo FORTUNA:LIGY

    Přehled rozhodčích a delegátů, kteří budou součástí jednotlivých zápasů 21. kola FORTUNA:LIGY.

    Delegace rozhodčích pro 21. kolo FORTUNA:LIGY

    FK Teplice – FK Mladá Boleslav (pátek, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Miroslav Zelinka
    První asistent: Kamil Hájek
    Druhý asistent: Miroslav Fišer
    Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Klíma
    Delegát utkání: Milan Ondo
    Delegát svazový: Miroslav Tulinger


    Bohemians Praha 1905 – SK Sigma Olomouc (sobota, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Martin Nenadál
    První asistent: Adam Horák
    Druhý asistent: Miloš Vitner
    Čtvrtý rozhodčí: Jan Váňa
    Delegát utkání: Petr Mikel
    Delegát svazový: Oldřich Racek


    1.FK Příbram – FC Fastav Zlín (sobota, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Ondřej Berka
    První asistent: Dušan Pospíšil
    Druhý asistent: Vít Melichar
    Čtvrtý rozhodčí: Jiří Houdek
    Delegát utkání: Zbyněk Rampáček
    Delegát svazový: Slavomír Kozel


    1.FC Slovácko – MFK Karviná (sobota, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Orel
    První asistent: Zdeněk Koval
    Druhý asistent: David Hock
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Cieslar
    Delegát utkání: Zdeněk Zavadil
    Delegát svazový: Petr Hojsík


    FC Baník Ostrava – FC Slovan Liberec (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Petr Ardeleanu
    První asistent: Petr Blažej
    Druhý asistent: Matěj Vlček
    Čtvrtý rozhodčí: Radek Dubravský
    VAR: Karel Hrubeš
    AVAR: Jan Machálek
    Delegát utkání: Jan Kořínek
    Delegát svazový: Luboš Helebrant


    FK Jablonec – SFC Opava (neděle, 15:00)

    Hlavní rozhodčí: Jan Machálek
    První asistent: Ondřej Pelikán
    Druhý asistent: Pavel Vlasjuk
    Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Ginzel
    Delegát utkání: Václav Hartman
    Delegát svazový: Jaroslav Melichar


    FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha (neděle, 17:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Franěk
    První asistent: Jiří Moláček
    Druhý asistent: Jiří Kříž
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Orel
    VAR: Miroslav Zlinka
    AVAR: David Hock
    Delegát utkání: Michal Brutar
    Delegát svazový: Jaroslav Kubíček


    FK Dukla Praha – AC Sparta Praha (pondělí, 18:00)

    Hlavní rozhodčí: Pavel Královec
    První asistent: Ivo Nádvorník
    Druhý asistent: Tomáš Mokrusch
    Čtvrtý rozhodčí: Pavel Rejžek
    VAR: Jiří Adam
    AVAR: Ondřej Berka
    Delegát utkání: Emil Ubias
    Delegát svazový: Miroslav Liba